VIDEO: Giuliani na CNN korigoval své výroky pro Českou televizi a ukázalo...

VIDEO: Giuliani na CNN korigoval své výroky pro Českou televizi a ukázalo se, že netlumočí postoje Trumpa, ale vyjadřuje své domněnky. Potilo se mu čelo a ruce prozradily více, než co zaznělo! [CZ Titulky]

VIDEO: Giuliani na CNN korigoval své výroky pro Českou televizi a ukázalo se, že netlumočí postoje Trumpa, ale vyjadřuje své domněnky. Potilo se mu čelo a ruce prozradily více, než co zaznělo! [CZ Titulky]

Rudy Giuliani, kterého si Donald Trump zvolil do tzv. tranzitního týmu a jenž má zajistit hladké předání vlády od administrativy Baracka Obamu do rukou Donalda Trumpa, poskytl v neděli rozhovor televizní stanici CNN, protože Donald Trump stále odmítá této stanici poskytovat rozhovory v odvetě za její lživou zpravodajskou činnost proti němu během volební kampaně. Rudy Giuliani odmítl na dotaz moderátora tvrzení ruského náměstka ministra zahraničí, že ruská vláda má trvalé kontakty s lidmi okolo Trumpovy kampaně. Rudy Giuliani uvedl, že o těchto kontaktech on osobně nemá informace. Neuvedl však explicitně, že by neprobíhaly, pouze informoval o tom, že o nich neví a pokud probíhají, tak na nějakém místě, kde on nebyl. Otázka moderátora se dotkla Ruska a jeho názoru, že Donald Trump by mohl stáhnout od ruských hranic vojáky NATO. Takové rozhodnutí zatím nepadlo, uvedl Giuliani.

161026053353-rudy-giuliani-exlarge-169.jpg
Rudy Giuliani

Bývalý starosta New Yorku ale uvedl, že si myslí, že Trump bude chtít s Ruskem a Vladimirem Putinem opravdu spolupracovat v těch oblastech, kde spolupráce dosud chyběla, tedy zejména v ohledu na Sýrii. Zároveň ale okamžitě uklidnil americké jestřáby v Pentagonu, že na druhé straně tuto spolupráci chce Donald Trump vyvážit mohutným zbrojením a modernizací americké armády, ale také navyšováním početních stavů armády. Z celkem 27 batalionů jich chce zvednout na 36, Donald Trump prý chce 1200 nových moderních letadel, nové letadlové lodě a veškerá mírová jednání ve světě prý chce Donald Trump opírat o pozice americké síly s odkazem na politiku Ronalda Reagana. Problém v celé věci je ale ten, že Rudy Giuliani i v tomto rozhovoru důsledně používá výraz “Myslím si, že Donald Trump…” a to pouze ukazuje na to, že Rudy Giualiani pouze odhaduje z výroků Donalda Trumpa a z jeho kampaně, co vlastně chce jako prezident dělat. Jsou to tedy pouze dohady a spekulace Giulianiho.

Giuliani říká to, co si myslí, že si asi může myslet Trump

Během několikaminutového proslovu Giulianiho je možné vidět značnou mimoverbální nejistotu, pocení na čele a nervozní manipulace s rukama a vyvalování očí. Rudy Giuliani byl donedávna drsným kritikem Donalda Trumpa, i když se s ním zná jinak dlouhou dobu. Rozhodnutí bývalého starosty, aby podpořil Trumpovu kandidaturu přišlo celkem pozdě, až na sklonku letošního léta. Pozorovatelé v USA dávají do souvislosti dobré vztahy Giulianiho a jeho vysoký morální kredit v americkém Kapitolu ve Washingtonu. Donalda Trumpa tam doslova nenávidí a proto se Trump rozhodl postavit do tranzitního týmu právě figuru, kterou establishment ve Washingtonu respektuje a bojí se jí dotknout. Je jasné, že realitní magnát tím sleduje ulehčení svého vstupu do politických vod (nebo spíš močálu, jako to nazval v kampani) ve Washingtonu, které jsou plné intrik a podrazů. Co je ale nejdůležitější, Donald Trump do tranzitního týmu nasunul své vlastní rodinné příslušníky, aby tam měl okolo sebe vlastní rodinu, protože jak už uvedl už nedávno pro americký bulvár, svojí rodinu chce mít okolo sebe i v politice, protože rodina je pro něho kruh lidí, kterým může věřit.

of-course-rudy-giuliani-is-for-donald-trump.jpg
Donald Trumpa a Rudy Giuliani.

Z těchto výroků vyplývá, že Donald Trump se bude jako prezident chovat stejně, jako podnikatel Trump. Všechno si rozhoduje sám a s nikým se o svých plánech neradí a nebaví. Jeho okolí tak pouze odvozuje a dohaduje se, jaké kroky a rozhodnutí Donald Trump udělá, což vystoupení Rudyho Giulianiho odkrylo v celé nahotě. Zoufalost amerických médií dosahuje maxima, protože Donald Trump vyhlásil embargo na své výroky pro americká mainstreamová média a ta se snaží stanoviska a další kroky Trumpa vymámit od jeho spolupracovníků. Ti ovšem mlčí a pokud začnou mluvit, tak pouze informují o tom, co si myslí, že asi Trump udělá. Jenže nikdo je k tomu nesplnomocnil a nemají Trumpovu autorizaci se k těmto věcem vyjadřovat, protože Trump prohlásil už několikrát, že nemá v oblibě tiskové mluvčí, protože nemají prý tak dobrou artikulaci a vyřídilku jako on, takže Trump si bude asi dělat tiskovky sám a bude novinářům sám tlumočit své názory.

Trump si všechno dělá sám, nikomu se nesvěřuje

Stejně se Donald Trump chová ve svých firmách, kdy přijede na stavbu, zastaví práce, svolá si všechny dělníky, osobně jim řekne, co je třeba udělat a potom si s nimi podá ruce a zase odjede. Na manažery z oboru působí jako zjevení, protože všechno má ve zvyku si v businessu dělat, rozhodovat a řídit sám. Jestli něco Donald Trump neumí, tak je to dělba moci. Co však na něm lidé oceňují, to je schopnost jeho sebereflexe. Podnikatelské neúspěchy vždy prý bral na sebe a jako svojí zodpovědnost. Rozhodnutí Donalda Trumpa vzít si do týmu lidi, kteří nevyvolají ve Washingtonu bouřlivou a prudkou alergickou reakci, je celkem pochopitelné. Donald Trump jako prezident má před sebou nejtěžší úkol v americké historii. Prosadit své cíle navzdory tomu, že jeho vlastní strana (Republikáni) ho v kampani podrazili a nepodporovali, a navzdory tomu, že ti samí republikáni mají v Kongresu většinu.

160904135029-rudy-giuliani-donald-trump-aug-9-super-tease.jpg
Rudy Giuliani a Donald Trump na volebním shromáždění.

To je jedna z věcí, kterou si mnoho lidí neuvědomuje, že k prosazení cílů, které hlásal v kampani, bude potřebovat podporu Kongresu, i když mnoho z těch věcí i tak bude muset prosadit skrze prezidentská exekutivní nařízení, navzdory názorům kongresmanů. S povahou Donalda Trumpa, který je zvyklý být s každým hned vyřízený, pokud ho někdo štve, se nejspíš dočkáme v Bílém domě mnoha změn, vyhazovů a výměn lidí, ale také mnoha politických rozhodnutí, ve kterých politická korektnost nebude mít místo. Rudy Giuliani v rozhovoru pro CNN uvedl, že s Trumpem skončí současná politika NATO, že když se jde válčit, tak válčí jenom USA, Velká Británie a Kanada, zatímco ostatní země NATO nebojují, ale místo toho pošlou jenom nebojové jednotky a na boj se jenom dívají. Viz. čeští chemici? A také zaznělo, že USA už nebudou tolerovat jízdu v NATO zdarma, země budou muset hradit plné výdaje na provoz NATO. Znovu je ale třeba připomenout, že toto jsou slova Giulianiho, který vyjadřoval své domněnky o tom, jak bude tyto otázky posuzovat Donald Trump. A jaký je opravdu názor Donalda Trumpa? To se dozvíme jenom od něho. Kdy? Až přestane bojkotovat americká mainstreamová média a až bude jmenován prezidentem 20. ledna 2017.

Ivana Trump chce být velvyslankyní USA v ČR

A že lze opravdu očekávat změny, to lze usuzovat i z informací listu New York Post zde, ve kterém Ivana Trump, exmanželka Donalda Trumpa, uvedla svůj zájem stát se velvyslankyní USA v České republice, tzn. ve své rodné zemi. Prý to svému exmanželovi navrhne při nejbližší příležitosti. Určitě by to bylo mnohem lepší zastoupení USA v ČR, než jakým je současný velvyslanec Andrew Schapiro, který kritizuje prezidenta Miloše Zemana za cesty do zemí směrem na východ a místo rozvoje dobrých vztahů mezi oběma zeměmi se stará o ovlivňování státních institucí v ČR skrze různé granty a dotace neziskovkám.

c701_136209105.jpg
Foto z druhé poloviny 80. let: Nejstarší syn Donald Trump Jr. nahoře, otec Donald Trump, dcera Ivanka Trump, manželka Ivana (Zelníčková) Trump a dole syn Eric Trump.

Česká republika může být na Donalda Trumpa pyšná, protože jeho rodina má kořeny v Československu, konkrétně v moravském Zlíně, jeho starší děti umí perfektně česky, protože jezdily na prázdniny k rodičům Ivany Zelníčkové – Trumpové na Moravu, tehdy ješte do Gottwaldova, takže česká stopa bude mít silný otisk v politice nového amerického prezidenta, a to dost možná nejen v podobě jeho bývalé manželky v pozici velvyslankyně. Trumpovy starší děti Donald, Eric a Ivanka dostanou určitě pozice v Trumpově poradním sboru, takže zde pro českou zahraniční politiku vznikne velký prostor pro prosazování českých zájmů v USA skrze rodinné příslušníky v Trumpově rodině. No, co více si může ČR přát? To je výhra, příležitost nejen ke zlepšení vztahů s USA, ale také příležitost zapůsobit na Trumpa z pozice zkušeností a názorů, které nejsou americké, ale ryze české.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
občan
Návštěvník
občan

Tak jsem si to video s Giuilanim přehrál a neviděl jsem ani “zpocené čelo” a ani něco, co by jeho dřívější výroky zpochybňovalo. Myslím si, že bývalý úspěšný starosta města New York bude i dobrým úředníkem v administraci prezidenta Trumpa. Faktem je, že pozice příští americké vlády v zahraniční politice není doposud tak čitelná, jak se někteří domnívali, že bude čitelná eventuelní politika paní Hillary, ale zde se jedná o velký omyl. Jsem si jist, že prezident Trump nepřijde s “resetem” a podobnou hloupost, jako Obama s Hillary neudělá. Takže, jedno je jasné – Obama měl “dobré” úmysly, ale spálil se a na Kreml, po Georgii a Ukrajině, zanevřel. Doufám, že příští administrativa už nebude tak naivní a bude realistická v jednání s prezidentem Putinem

Pozorovatelka
Autor

Pjakin k vítězství Trumpa krátce
31:10-31:40 a 34:10-36:10 a obzvláště 36:50-37:50
https://www.youtube.com/watch?v=XegOebGkmZU

Kdo nerozumí, myslím, že stačí emocionální projev. Ale v tom druhém čase říká přesně to, co jsem před pár dny psala v diskusi – protože Trump je člověkem globalistů, s jeho výhrou teprve začne tlak na Rusko (na ruské zdroje).

Pozorovatelka
Autor
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

“Stránka nebyla nalezena. Je možné, že došlo ke změně permalinku ze strany autora článku. Zkuste článek vyhledat ručně.
Je nám líto, ale stránka, kterou hledáte, neexistuje. ”
Bohužel.

Jestli rozklad stihnou do jmenování DT presidentem, nastává Třetí Řešení….

Pozorovatelka
Autor

Omlouvám se, odkaz se mi vložil dvakrát, správně je takto
https://aeronet.cz/news/video-protesty-proti-trumpovi-zacatek-obcanske-valky-a-rozkladu-usa/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ok, děkuji 😉

Curych
Návštěvník
Curych

a nezapomente, ze uz tady na planete zemi jaderne valky byli…..

Curych
Návštěvník
Curych

Valka visi ve vzduchu a uskutecni se na 99,9%…..lidicky neverte optimistum, hraje se hra od pocatku planety a my jako lidstvo se nedozvime nic, dohoda sice v telefonickem rozhovoru padla ale pan TRUMP nema pod kontrolou ani jednu jaderno strelu, ani jednu jadernou ponorku a proboha ani svuj zivot

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

NOVINKY HNUJ Neonacisté v USA oslavují Trumpova strategického poradce
Rozhodnutí příštího amerického prezidenta Donalda Trumpa vybrat si za hlavního stratéga Stephena K. Bannona vyvolalo v USA spíše pobouření, radovala se z něj jen extrémní pravice a ocenil je neonacistický web Daily Stormer. Bannon je považován nejen za misogyna a homofoba, ale také za rasistu, i když on sám to popírá. Jednou prý uvedl, že je leninista.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/420778-neonaciste-v-usa-oslavuji-trumpova-strategickeho-poradce.html

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Manipulace ČT zase pokračuje až je to hnus delaj si s Vlastencu srandu pomoci sestřiháneho dokumentu a blafu
Český žurnál: Český Alláh
https://tv.seznam.cz/program/2121644

Pozorovatelka
Autor

Právě vyšel nový Pjakin (v ruštině)
https://fct-altai.ru/qa/video

Začíná volbami v USA a tím, že globalisté odvedli dobrou práci, více budu mít čas si poslechnout až večer.

Mladý otec
Návštěvník
Mladý otec

No nemiluj negra ( slimáka) jako bližního svého!
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/malema-majetek-v-jihoafricke-republice-pouze-cernym/
To napovídá jak skončí bílá rasa,když se nechá dobrovolně zahnat do menšiny!
Včetně Vás,s.stropnickej- juniore, a podobných milovníků jinobarevných primitívních forem života!

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Julius je avangarda..Až odejde poslední bílé know-how, milí negři se radostně vrátí k žebrotě a pasení dobytka..

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Julius Malema je okrajový tlučhuba, jeho Economic Freedom Fighters mají v Národním shromáždění nějakých 6,35 %, takže něco jako u nás Okamura. Podobná individua najdete v každé zemi.

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Dobře, ale proč ho přirovnávat k panu Okamurovi? To mi jaksi nedochází…

monsanto
Návštěvník
monsanto

Jeste jeden pohled na americke volby.

Mainstreamova media opakovane uvadeji, ze v celkovem souctu hlasu Clintonova ziskala o nejakych 206 tisic hlasu vice. Ovsem pri pohledu na mapu s vysledky v jednotlivych volebnich okrscich, je zrejme, ze toho dosahla predevsim diky vitezstvi v 8 nejvetsich mestech New York, Los Angeles, Chicago, Houston, Philadelphia, Phoenix, San Antonio a San Diego. Ale geograficky vyjadreno, Trump zvitezil nejmene v 80% volebnich okrsku a napr. ve statech Oklahoma and Zapadni Virginie vyhral uplne ve vsech volebnich obvodech, ve Wyomingu a Kansasu ve vsech obvodech krome jedineho atd.

Lapidarne receno, krome par nejvetsich mest, Amerika nesnasi Clintonovou.

comment image

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Stejně lapidárně by se dalo říct “Trumpa volili vesničtí burani.”

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Ano, ale i v těch velkoměstech, kde zvítězila Hillary, jí nevolilo ani 50% VŠECH obyvalel. Tedy ti ostatní, ti co volili DT, a s nimi ti co ani nešli k volbám jsou lapidárně řečeno též vesničtí burani…