VIDEO: George W. Bush si zatancoval během smuteční tryzny v Texasu. Nebyl...

VIDEO: George W. Bush si zatancoval během smuteční tryzny v Texasu. Nebyl to tanec, byl to marš, oponuje Bushova rodina!

VIDEO: George W. Bush si zatancoval během smuteční tryzny v Texasu. Nebyl to tanec, byl to marš, oponuje Bushova rodina!

Bývalý americký prezident Geroge W. Bush se opět předvedl v plné parádě. Na smuteční tryzně v Dallasu, která se konala jako zádušní mše za zastřelené policisty z minulého týdne, se mimochodem také zpívalo a Bushovi se zalíbila rytmika písniček, zejména pak The Battle Hymn of of the Republic s výraznou částí Glory, Glory, Halleluyah. Tento kus náboženského textu je více méně pochodovou písní a George W. Bush vlastně na pódiu ani netancoval, ale pochodoval. Nutno dodat, že Barack Obama se pohupoval také, ale daleko méně, aby ho nezdrbla americká média. Veškerou pozornost tak odnesl jenom George W. Bush, který nezapomněl ani rozdávat úsměvy na všechny strany, což doslova se zděšením sledovali ostatní policisté.

Pamatujete si jistě, jaký řev a jekot v českých médiích vyvolalo zakolísání prezidenta republiky u korunovačních klenotů a jak se celá věc probírala. Copak asi česká média řeknou teď na George Bushe? Kolik kýblů špíny už mají na něho připravených? Bushova rodina už celou kauzu stačila bagatelizovat právě s tvrzením, že George na pódiu pochodoval, aby uctil pochodující policisty, protože ti také mají v USA marš-špacír drill ve své pracovní náplni. Takže mělo jít čistě o projev úcty a symboliku. Nakolik je toto vysvětlení relevantní, to nechť si každý udělá obrázek z výše uvedeného videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
josef
Návštěvník
josef

Kdyt byl zas ozralej po vobraz kreten jeden.kdyby se ho nekdo zeptal na prezidentovani tak si ani nevzpomene ze napadl pulku arabie.ma misto mozku jim beam kostku.a to ze se dejou nepokoje se neni cemu divit.kdyby mk ultra strelec narazil na cernocha tak ho sejme taky.

zombie
Návštěvník
zombie

Na G.W.Bushovi je vidět,že ani jeho vlastní národ pro něj neznamená vůbec nic-tryzna za rasisticky postřílené policisty a ten blb si tam tančí a je vysmátej jak lečo-no příště by kulka mohla trefit třeba jeho dítě,jestli ten kretén vůbec nějaký má-uviděli by jsme,jak by se smál..

Gattolino
Návštěvník
Gattolino

Jelikož jde o pochod a v Americe mají trochu jiné zvyklosti než my upjatí Evropané, znamená to, že jste pouze netolerantní . Kdybyste navštívil v Harlemu bohoslužbu, taky byste viděl, že černoši na počet ukřižovaného Ježíše trsají v jazzovém rytmu a jásají.

pepe
Návštěvník
pepe

Jedna vec je bohosluzba, druha je tryzna… viz chovani ostatnich… 🙂

monsanto
Návštěvník
monsanto

Uz to bylo pretrasano v ceskych televizich? Nebo nejaka afera s vystrihanymi zabery a placani o svobode slova?
Kdyby “168 hodin” nemelo dvoumesicni prazdniny, tak by tomu urcite venovali aspon tretinu poradu a Fridrichova-Zarubova vyjadrila svoje zhnuseni 🙂

kdochcevidi
Návštěvník
kdochcevidi

Jj, taky pekna PIZDA. Co cekat od pipiny, ktera “vystudovala” obor LIDSKÁ PRÁVA.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Jana
Návštěvník
Jana

Zrejme mu zabudli povedať, že nie je na predvolebnom zhromaždení, ale na smútočnom obrade, alebo mu to je úplne jedno, hlavne, že sa baví. Všimnite si na konci, že sa mu podarilo rozohriať aj Obamovu pravú ruku.

Gattolino
Návštěvník
Gattolino

Spíš jste si nevšimla, že USA má trochu jiné zvyklosti než Evropa.

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

zvyklosti, nezvyklosti..symbolika je to jasná…rodina Bushů je stále u moci..to fialový kvádro si neoblíknul náhodou….

Vok Jan
Návštěvník
Vok Jan

To tam jako při smutečním obřadě dělají opičky a smějí se tomu? To jsou zase proti nám Evropanům dál.

Venny
Návštěvník
Venny

Ještě při tom skládají vlajky. To jen pro doplnění…

kdochcevidi
Návštěvník
kdochcevidi

Á,sluníčkáři jsou tady! Tak co novýho na Jungmannce? Notičky, jak vidím, nastudovaný, šapitó bude spokojený, $ tečou…

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Tak přesně takováto sorta nepodarků juniorů dozrává u nás z té naší slavné první podnikatelsko-podnikavecké vlny z 90-tých let. To bude teprve pravé peklíčko, až se takováto individua u nás chopí otěží. Osobně jich pár znám a opravdu se nehodí ani jako zarážka za dveře, ale mají holt prachy.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Bush jr., jako jediný ne v černém, v podstatě slaví. A raduje se, jak jde vše podle plánu.
Už jeho otec říkal: ” A když budeme úspěšní, …a my budeme!……”

FEMA CAMPs nachystané, a občanská válka se slibně rozjíždí…

FEMA CAMP ROUND UP!!! Insane!!!
https://youtu.be/TvATk6ccADE
FEMA MAILBOX LABELS! MARTIAL LAW 2016!
https://youtu.be/fi3uNRBeKAo
The Depopulation Storm To Bring In The NWO
https://youtu.be/kKmAW5yG-9k

Vypadá to, že další “akce” se připoravují, a 15.7.2016 bude lepší se vyhnout těmto místům…
http://thewashingtonstandard.com/day-rage-protests-scheduled-july-15th-american-cities/

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Bush se zda byt uvolneny, nebot vi moc dobre, jak se veci ve skutecnosti maji. Elit se nejaké tryzny netykaji. Ty jsou urcené pro obycejné lidi, aby si pripomeli svoji obycejnost.

Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Kokain je potvora

r.m.
Návštěvník
r.m.

tohle byl chlast, chronickej

heron
Návštěvník
heron

On je jak nas Kalousek- s nim byva taky docela legrace. Zvlast, kdyz se nakropi. Bush mel byt hercem, nejlepe komikem- rad pozoruju ty jeho grimasy. On typ cloveka, kterej kdyby se nenarodil do tak mocne rodiny, mohl z neho byt dobrej typek do akce. Ono taky trvalo, nez pochopil, co se od neho chce a nez z nehj jeho otec zacal mit radost. Zlobivej kluk. No ale sem tam se nam necim takovym pripomene.