VIDEO: George Soros v rozhovoru vzpomíná, jak změnil Václavu Havlovi na poslední...

VIDEO: George Soros v rozhovoru vzpomíná, jak změnil Václavu Havlovi na poslední chvíli projev v americkém kongresu! Čalfa prý čaroval po Sametové revoluci a vyhověl Sórošovi, aby se prezidentem ČSSR stal Vašík, kterého mu Sóroš přivedl ukázat jako cvičeného psíka! Václav Havel prý chtěl Evropu o samotě, bez sovětských i amerických vojsk, ale to prý bylo podle Sóroše naivní!

VIDEO: George Soros v rozhovoru vzpomíná, jak změnil Václavu Havlovi na poslední chvíli projev v americkém kongresu! Čalfa prý čaroval po Sametové revoluci a vyhověl Sórošovi, aby se prezidentem ČSSR stal Vašík, kterého mu Sóroš přivedl ukázat jako cvičeného psíka! Václav Havel prý chtěl Evropu o samotě, bez sovětských i amerických vojsk, ale to prý bylo podle Sóroše naivní!

Poslanec za SPD Mgr. Lubomír Volný dnes uveřejnil na svém Facebooku [1] dvě zásadní videa, o kterých si musíme něco říct. Zachycují George Sorose v dokumentárním filmu Columbia University, kde hovoří o Václavu Havlovi a o tom, jak se s ním seznámil a jak mu radil a vedl ho politickými změnami po listopadu 1989 v Československu. Obě dvě videa jsem spojil dohromady do jednoho a můžete si ho pustit nahoře. Překlad není můj a titulky jsou natvrdo vypálené do obrazu. Kvalita videa není vysoká, ale obsah opravdu stojí za to. Informace, které ve videu zaznívají, jsou totiž naprosto zásadní a odkrývají pravý charakterový obraz Václava Havla jako neskutečného naivisty, který ovšem ve své podstatě měl podobné názory jako dnešní alternativa. Byl však velmi slabý na to, aby přežil. Myšleno politicky a mocensky v tom, co přišlo v 90. letech.

George Soros.

George Soros uvádí, že o Václavu Havlovi věděl a sledoval ho delší dobu, pravděpodobně celá 80. léta. Když se začal hroutit režim v listopadu a prosinci 1989, přiletěl George Soros do Prahy, vzal za ruku Václava Havla a přivedl ho ukázat Mariánu Čalfovi, tehdejšími dosazenému předsedovi federální vlády ČSSR po odstoupení Ladislava Adamce poté, když ÚV KSČ podal rezignaci. Na této schůzce se zkoprnělý Václav Havel dozvěděl, že George Soros pro něho má překvapení, že z něho bude prezident ČSSR. Marián Čalfa to odkýval, že není problém, protože jako předseda federální vlády dokáže prosadit cokoliv, samozřejmě výměnou za to, že Václav Havel odkýve všechno, co bude aparát KSČ požadovat na svoji obranu. První podmínkou byla tzv. kontinuita práva, tzn. všechny rozsudky komunistických soudů před rokem 1989 zůstanou v platnosti, a všechno, co bylo trestné před rokem 1989, a bylo odsouzeno, nebude považováno za nezákonné ve světle nového režimu. Kontinuita práva byla první podmínkou a druhou podmínkou bylo, že nedojde k zákazu komunistické strany.

Rozmluvil jsem Havlovi nápad na odsunutí amerických vojsk z Evropy, chlubí se Soros ve videu

Druhá část videa je ještě zajímavější. V ní se dozvídáme, že Václav Havel byl opravdu naivista, jak už jsem několikrát psal na Aeronetu. Václav Havel totiž měl připravený projev do amerického kongresu, jednalo se o ten slavný projev, kdy mu ve stoje tleskal celý kongres. V rámci připraveného projevu ale měl něco, co se Georgi Sorosovi nelíbilo. Václav Havel chtěl v projevu vyzvat k tomu, aby mocnosti světa nechali Evropu na pokoji, aby se z Evropy stáhla nejenom sovětská vojska, ale i ta americká. George Soros ihned Václavu Havlovi důrazně vysvětlil, že toto není dobrý nápad, že to je naivní pohled, ale že se na něj za to nezlobí, protože některé věci je potřeba nechat zkušenějším. A tak George Soros dotlačil Václava Havla k tomu, aby tuto část projevu změnil. A opravdu se tak stalo.

Václav Havel a Marián Čalfa po oficiální dohodě o splnění dvou podmínek KSČ pro Havlovu prezidentskou nominaci.

Znovu si vzpomeňte, co jsem nedávno říkal na SVCS. Když chcete budovat dům, najmete si nejlepší lidi, stavitele, odborníky, ty nejlepší. Když ale chcete bourat, sanovat a ničit něco, co stojí a bylo vybudováno někým jiným, třeba socialismus v ČSSR, dosadíte do vedoucí funkce naprostého diletanta. Dosadíte loutku, figuru, kterou si vodíte jako psa na vodítku a děláte z něho de facto bílého koně v politice. Ukazujete ho ve světě jako cvičenou opici, zatímco doma v zákulisí probíhá děsivá ekonomická transformace, což je eufemistické označení pro naprosto brutální rozkrádání a tunelování toho, co bylo za 40 let budování socialismu vytvořeno. Je děsivé, že dnes nadáváme na Václava Havla, ale měli bychom hlavně bušit do architektů zločinné ekonomické transformace počátku let devadesátých, protože ti skutečně drželi moc.

KGB porazila ÚV KSSS a dosadila do čela řízení po Gorbačovovi člověka, který měl dokončit demoliční práce na projektu SSSR

Tyto informace, které vyplouvají na povrch pouze ukazují, že 17. listopad byl od začátku do konce zinscenovaný ze zahraničí, rozvědkami, StB, vrchním velením KGB a domem Rothschild. Sovětský svaz se zhroutil kvůli tomu, že po smrti J. V. Stalina začala probíhat v Kremlu válka o moc mezi KGB a ÚV KSSS. Válku nakonec vyhrála KGB, která zorganizovala nejprve vojenskou demisi ozbrojených sil SSSR a podle instrukcí z Londýna dosadili po Michailu Gorbačovovi, výkonné loutce, loutku likvidační a asanační, Borise Jelcina. Znovu si zopakujte, když chcete budovat projekt, dosadíte do čela toho nejlepšího z elit. Když chcete bourat, rozvracet a likvidovat zemi, dosadíte diletanta, nulu, naivku a alkoholika. Sami si odpovězte, do jaké skupiny patřil Boril Jelcin. A sami si odpovězte, do jaké skupiny patří prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker. Když se staví dům, potřebujete machry. Když se provádí demolice domu, najmete Ukrajince a Bulhary s palicemi, krumpáči a s vychozenou trojtřídkou.

Marián Čalfa s Václavem Havlem.

George Soros už v roce 1989 přivedl Čalfovi ukázat kandidáta, který bude řídit demolici ČSSR. Taková je tvrdá realita a děsivý fakt. Už tehdy to měli naplánované. George Soros, podle Halachy pokrevní příbuzný Jacoba Rothschilda, rozhodoval o funkci českého vrchního likvidátora v pozici loutkového prezidenta již v roce 1989. Rozpad sovětského impéria řídil Londýn skrze KGB, to je dnes veřejné tajemství v Moskvě i na ruské alternativě. A když říkáme Londýn, myslíme tím Bank of England a tím pádem Dům Rothschild. Tato svědecká videa jsou krátká, ale informačně k nezaplacení a jsem rád, že pan Lubomír Volný je publikoval, protože takovouto práci je potřeba dělat, takhle musí pracovat alternativa a nebát se přinášet tyto informace, i když je člověk v pozici poslance ve sněmovně. Velký palec nahoru  pro pana poslance Volného.

Záznam pořadu

Veselé Vánoce, přátelé!

Vážení čtenáři, dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS budeme mluvit o Sociálním kreditu v Číně, o 4. průmyslové revoluci, probereme v souvislosti s tím i kauzu Huawei a také hlasování o globálním kompaktu v OSN. Všichni jste srdečně zváni k poslednímu vysílání mého pořadu na SVCS v tomto roce, další pořad budeme vysílat až 11. ledna 2019, takže dva týdny si dáme přestávku. Během svátků bude asi méně článků na AEN, kupodivu i já potřebuji alespoň jednou za rok oddech, takže doufám, že to omluvíte. Děkuji ještě jednou za Vaši finanční podporu, která už před Vánoci vysoce překročila cílovou sumu potřebnou pro příští měsíc, velké díky patří tedy především všem, kteří nám přispěli a přispívali po celý tento rok, ale poděkování patří i všem čtenářům, kteří šíří naše informace a nenechávají si je jenom pro sebe. Prožijte krásné Vánoce, mějte bohatého Ježíška, veselého Silvestra a Šťastný nový rok, to vám za celou redakci přeje

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Larsi
Návštěvník
Larsi

V druhej časti videa je evidentné, že sa začalo iné video, tam, kde Soros hovorí o tom, ako to údajne Havlovi vyhovoril nikde nie je explicitne Havlovo meno, iba “he”.

Frank
Návštěvník
Frank

Ta stará svině ještě žije?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tohle prý zpusobil Stalin v USA…comment image

Ave
Návštěvník
Ave

K tématu pana Sorose by vás mohlo zajímat i toto unikátní video. 🙂 Přeji pěkný den. 🙂 https://twitter.com/Cordicon/status/1053640623885037568?fbclid=IwAR3dt4Om3fvVS6W_FEcqZTBbD4WKMyAHsiZ7gv25ToxYAR3Jb036QdKHnOw

zazracne_dieta
Návštěvník
zazracne_dieta

Moderátor ČT Jakub Železný: „Musím vás zastavit, urážky směrem k bývalému prezidentovi Václavu Havlovi nepřipustím!“

https://www.youtube.com/watch?v=aBxNNAHLX-k

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

No jinak jak jsem proti PanSlovanské Unii tak proti “obdobě RVHP šéfované umírněným Ruskem (Putin/Lavrov + nějakej ten národní generál..)” bych nic neměl..
NE UNIE – na to je pozdě… to mělo nastat někdy “za Cyrila a Met”, nejlépe ještě 200=300 let před nima kdy “jedna řeč, jedno srdce” .. ale prostě volnější KONFEDERACE s “částečně slovanskými zeměmi” – Rum, Maď a Baltykem.. – třeba .. de fakto minulá RVHP ..

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Valerij: Takže od čtenářů moc pochopení nečekejte, Rudé Khméry u nás nikdo nezažil.

Hele Valeriji.. a víš, že bez Amíků by si Rudí Kmérové “ani neupr..” ??
R. Kmérové včele s Pol Potem byli tak ujetí, že museli zasáhnout “Rudí Vietnamci”. To se ale Amíkům nelíbilo, a tak začali Rudé Kméry podporovat..
Takže Amíci proti “umírněným levičákům” začali podporovat Ultralevičáky .. 😀
“fakt dobrý” (je to myslím na wiki ..)

Dan
Návštěvník
Dan

Rudí Khmérové dělali v Kambodži takové vyvražďovací peklo, že se na to už komunisté ve Vietnamu nemohli dívat, vlítli tam a udělali pořádek. Potom se opět stáhli nazpět. No a co dělal v té době “demokratický” západ? Držel hubu a toleroval to svinstvo.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Dan

Krypto-komunista jako vy, by měl o komunistických zvěrstvech mlčet. Pouze se řezali mezi sebou dvě bolševické kliky (stejné zlo, jejichž zvěrstva jsou plně srovnatelná), nic víc, nic míň.

To, že americké elity zradily svůj národ a svou zem a vydali Jižní Vietnam v důležitou chvíli, kdy USA už válku ve Vietnamu vyhrály (USA se zavázaly Jižnímu Vietnamu po této fázi dodávat zbraně a přijít mu opět na pomoc, jestli Severní Vietnam znovu zaútočí – bohužel se kvůli zradě amerických vládnoucích elit nestalo), do rukou barbarských rudých hord, stejně jako Rooseveltova administrativa vydala do komunistických rukou východní Evropu, je věc jiná.
Americe zkrátka chyběla osobnost a vůdce typu Eisenhowera, který dokázal válku v Koreji dotáhnout do vítězného konce. Nebo Josepha McCarthyho – tedy člověka, který by se s mezinárodním komunismem nes*ral a nečinil by žádné ústupky. Nebo někoho, jako měla Británie Winstona Churchilla, který chtěl vést válku s mezinárodním komunismem stůj co stůj, připravený osvobodit i samotné Rusko od toho rudého pekla. Ať to stojí, co to stojí.

hirameki
Návštěvník
hirameki

no ano, nepříčetnej alkoholik McCarthy je ten správnej vzor pro NaFurta, jistě.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

hirameki

Možná McCarthy vypadal jako tvrdý člověk, ale pálilo mu to. Byl to oddaný věřící křesťan a americký patriot, připravený za svou americkou vlast položit i život. Připravený bojovat celým svým tělem a celou svou duší proti zlu mezinárodního komunismu. Kdyby jej USA měly ve svém čele (nebo by aspoň postupovaly podle jeho rad a postupů), nemusely být dnes na tom až tak zle.

dan
Návštěvník
dan

Američanům vždycky chyběla nějaká osobnost, která by to “dotáhla” do správného konce, že?
Třeba v Hondurasu, Panamě, Salvadoru, Guatemale, Kubě, Íránu, Iráku, Jemenu, Sýrii, Ukrajině, Afghanistánu…a v další stovce států, kde převáděli myšlenky transatlantického mesianismu do praxe.

Vaše volání po sociopatických hyenách zhledávám závadovým a rizikovým.

Dan
Návštěvník
Dan

Nikdy jsem nebyl komunista, natož “krypto”, nafurte Vám už asi zcela “hrabe” 🙂
…no nic, to jste myslel jako vážně, že se v Kambodži “pouze řezaly” dvě bolševické kliky mezi sebou? To jako proamerický generál Lon Nol a stoupenci Sihanuka? Nebo jako ta genocida byl “boj mezi dvěma klikami”? Jako Pol Potem a chudáky civilisty? Tak to je tedy zase pěkně hloupá hláška dne, a že jich tady v poslední době máte docela dost. Nazývat Kambodžskou genocidu, kdyz za necelé 4 roky bylo vyvražděno přes 2 milióny Kmbodžanů (chvíli předtím zde “hrdinové” z US army kobercovými nálety vyvraždili kolem 800 000 civilistů, v době jejich “hrdinského” boje proti Vietnamu), nazývat tuto genocidu “řezáním dvou klik” může pouze s prominutím debil. Nafurte, Vy víte o životě, o světě a lidech velké kulové. Jste pouze trolující propagátor pochybné doktríny, reagovat na Vás je ztráta času.
V poslední době se zde vyrojilo docela dost fabulantů, kteří akorát tapetují různé obrázky, propagační plakáty na podporu svého přesvědčení a plevelí svými rozsáhlými posty diskuzi. Tk si říkám, že občas by měl být ten Vanguard ještě přísnější.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Dan

Tak nejen pochybný krypto-komunista, ale už i člověk, který má problém s chápáním textu. Tak znovu, pane chytrý:

Zde byla řeč o střetu vietnamských a kambodžských komunistů v následující válce. Už vám to docvaklo? 🙂 A vidíte, jak se tady stále více a více zesměšňujete. 🙂

A nevymlouvejte se pořád, rudý smrad z vás táhne na sto honů. Btw. i vaše obhajoba komunisty Huga Cháveze a venezuelských komunistů, kteří totálně ekonomicky a kulturně zdevastovali Venezuelu, je více než výmluvné.

Dan
Návštěvník
Dan

Střet Vietnamských a Kambodžkých komunistů? No, já si naivně myslel, že ty milióny vlastních civilů vyvraždili Rudí Khmerové se svým vůdcem Pol Potem…a když už to bylo neúnosné a hodně brutální, tak se teprve tehdy do toho všeho marasmu komunisté z Vietnamu vložili…no nic, nechme toho.
ad Venezuela – vážně si myslíte, že nebýt trvalých sankcí ze strany USA a trvalého podrývání ekonomiky, politiky země ze strany USA a trvalého placení opozice ze strany USA, rabování ekonomiky atd., že by byla Venezuela tam, kde je? Ta země není v pozici např. Ruska, aby se mohla nějak účinněji bránit a delší dobu vzdorovat. No, tak by bylo dobré si po svých objet i země Jižní Ameriky a studovat kromě JV Asie i tam. Taky třeba Bolívie by byla pro Vaše názory “výživná”. Co si myslíte, že je pro národ a lidi v něm lepší – když se jich má dobře pár a nebo, když si pomůžou k lepšímu všichni a země jako taková se nerabuje nadnárodními společnostmi?
Už jsem psal níže, sáhodlouhé a nic neřešící diskuze s Vámi jsou pro mě neplodné a zabíjí čas na jinou činnost. Možná bychom si lépe pokecali ve volnu někde u piva, potože si nemyslím, že jste hloupý, tady ale ne. To, že jsem se tu vůbec více rozepsal je díky tomu, že mám trochu volna, ale asi půjdu raději na to pivo.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Dan

Ach jo. Ti samí vietnamští komunisté, kteří sami ve své zemi vyvraždili miliony lidí? Tak to se teda povedlo. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bavíte mě. Co tam máte dále za směšné komentáře?

Jo, “soudruzi samozřejmě za nic nemohou”. I za tu ohromnou míru kriminality a korupce (Venezuela leží až na 17. místě ve světovém žebříčku míry korupce) “soudruzi vůbec nemohou”, nýbrž “američtí imperialisté”. 🙂
https://tradingeconomics.com/country-list/corruption-index?continent=america

Tuhle komunistickou propagandu si můžete nechat nanejvýš pro tento plátek. comment image?hash=1157ff25091a1aaf13ff69935fb3cf71

Rozumní lidé, zajímající se o pravdu a fakta, vám to nesnědí i s navijákem.
Pravda je taková, že všude, kde byl socialismus, hospodářsky zdevastoval zemi. Stačí se podívat např. na Chile – když byla socialistickou zemí, hospodářství bylo totálně zdevastováno, na řadě míst zuřil hlad, někde i dokonce místy vypukl hladomor. Po vítězství Augusta Pinocheta a zrušení socialismu v této zemi je na tom Chile mnohonásobně lépe, než marxistická Venezuela. Nejen velikostí ekonomiky a životní úrovně, ale i co se týče míry kriminality a korupce. Zatímco Venezuela je v míře korupce na 17. místě (je nejzkorumpovanějším místem v Jižní Americe mezi jednotlivými zeměmi Latinské Ameriky), Chile je v míře korupce na 66. místě (Chile patří k nejvyspělejším zemím Latinské Ameriky s největší životní úrovní). Kdepak soudruzi udělali chybu? 🙂
https://tradingeconomics.com/country-list/corruption-index?continent=america

Statistiky zkrátka svými komunistickými nesmysly neoblbnete. Raději se v této věci aspoň trochu dovzdělejte. O těchto věcech nevíte nic.

Veteranb
Návštěvník
Veteranb

S Chile to bylo stejně jako s Venezuelou. Allende se nevypořádal s buržoazií, nechal jí ekonomickou moc a bláhově se domníval, že stačí vítězství ve volbách (demokratických mimochodem). A postupně chtěl zavádět ekonomickou reformu. Ale recidiva kapitalismu ho dohnala. Podnikatelé sabotovali jakékoliv úsilí, sabotovali hlavně dodávky základních životních potřeb. Ještě teď si pamatuji na záběry z demonstrace bohatých Chilanů, ověšených zlatem, jak na ulicích mlátí vařečkami do hrnců s pokřikem, že nemají co jíst, přičemž sami tyto nedostatky záměrně vyvolávali. Totéž se děje ve Venezuele teď. Jeden a ten samý scénář z pera CIA pod heslem “čím hůře, tím lépe”. A což teprve mezinárodní sankce. Chtěl bych vidět, jak by na tom byla ČR, kdyby jí byla znemožněna výměna zboží, obstaveny účty v cizích bankách, zablokovány zdroje surovin. Položili bychom se během několika týdnů či měsíců.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Veteranb

Už jen první tvrzení vylhané – Allende ve skutečnosti zvítězil ve zmanipulovaných volbách (to přiznávají i odpůrci Augusta Pinocheta).

Samé vylhané komunistické (nedoložené) výmluvy:

1) K Chile – pěkně popořádku:

“Chudák” Salvador Allende, tento “demokraticky” zvolený prezident (který ve volbách zvítězil díky zfalšovaným volebním výsledkům), pomocí svých rudých milic terorizoval chilské civilní obyvatelstvo. Kvůli Allendeho socialistickému experimentování nemělo prosté obyvatelstvo Chile co jíst. V některých částech země dokonce kvůli socialistickým Allendeho experimentům vznikl i HLADOMOR.

Když došlo kvůli hladu, způsobeném socialistickou pro-komunistickou Allendeho vládou, ke stávkám a protestům civilního obyvatelstva, rudé milice tyto pokojné protesty brutálně rozehnaly.

Pinochet byl ZACHRÁNCEM CHILE PŘED KRVAVÝM BOLŠEVICKÝM TEROREM. Ovoce hovoří za vše:

Vláda S. Allendeho:
– Allende se dostal k moci ve zfalšovaných volbách
– tisíce lidí zavražděných rudými milicemi
– obyčejné obyvatelstvo hladovělo, v některých částech země vypukl hladomor

Vláda Augusta Pinocheta:
– záchrana země před komunismem
– kulturní a hospodářské pozvednutí země
– ochrana křesťanství
– po referendu r. 1988, kdy se většina Chilanů vyjádřila pro odchod Pinocheta, Pinochet dobrovolně abdikoval a vyhlásil svobodné volby

Ovoce hovoří za vše. Netřeba cokoliv dodávat.

Zde najdete nezkreslenou historii Chile a Pinochetova režimu:
http://www.protiproud.cz/duchovni-svet/541-augusto-pinochet-zlocinec-nebo-hrdina.htm

Naopak od jeho odchodu to jde s Chile spíše z kopce.

2) Samé výmluvy v případě Venezuely. Na Hong Kong také bylo uvalené embargo (ze strany Británie). Přesto se Hong Kong vypracoval na jednu z nejvyspělejších zemí Asie. Navíc i přesto, že sám nemá žádné nerostné suroviny.
Příklad Hong Kongu vaše komunistické výmluvy vyvrací.

ABCD
Návštěvník
ABCD

Hlavním problémem jsou a byly finančně-hospodářské sankce ze strany US. A ty bohužel tyto nikterak silné ekonomické země neutáhly. V podstatě uvalení sankcí na naší republičku, myslíte, že by nevedlo k propadu a k obrovité míře korupce ? Jinak na základě Vašich příspěvků je zvláštní ten Váš nick. Spojené státy jsou zlem, které zcela nepokrytě uplatňuje svou agresivní politiku, at´ již prostřednictvím násilí, vydírání, vyhrožování, útlaku, sankcí apod. Jednoho dne se jim to vrátí a pak se z toho poserou. Protože velká většina států nezapomíná.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

ABCD

Viz příklad Hong Kongu výše, vyvracející vaše komunistické nesmysly a výmluvy. Ostatní vaše neprokázané a nedoložené (jak jinak) komunistické nesmysly ani nebudu komentovat.

Oberkorn
Návštěvník
Oberkorn

“Možná bychom si lépe pokecali ve volnu někde u piva, potože si nemyslím, že jste hloupý” Nebuďte naivní. Vždyť je to obyčejný troll, a evidentně záměrně provokující. Takže diskuze s tímto pederastem je jen ztráta Vašeho drahocenného času.

Veteranb
Návštěvník
Veteranb

“připravený osvobodit i samotné Rusko od toho rudého pekla” – přesněji řečeno, osvobodit ruské přírodní zdroje, obyvatelstvo bylo Winstonovi šumafuk.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Veteranb

O Churchillovi (který byl naopak velkým rusofilem) nevíte nic.
http://www.nwoo.org/2017/01/23/winston-churchill-a-rusko/

Firefly
Návštěvník
Firefly

Za vznik Khmérů můžou poslové demokracie z USA. Letectvo USA bombardovalo nejen Vietnam, ale Laos a Kambodžu. Jinak souhlasím

konzerva
Návštěvník
konzerva

Demokracie….comment image

Lenka
Návštěvník
Lenka

Tato loutka (Putin) se na tom podílí jako všichni ostatní a někteří tupí gójové si jí idealizují!

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Lenka

To je stejné, jako s idealizací Stalina. Lidé prostě mají tendenci vzhlížet k někomu, kdo je stejně (už ze své samotné podstaty) nespasí.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Platí to myšlení i pro Vás…

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

konzerva

?????

PS: V čem a co platí pro paní Lenku?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Jaryn

Proboha, oslavovat komunistické masové vrahy strýčka Ho či Mina a Vietkong, který zavraždil sta tisíce lidí?! O oslavě severokorejských masových vrahů ani nemluvě. Vám nevadí, že severovietnamští komunisté povraždili 1 000 000-2 000 000 lidí? Stejně jako komunistický režim v Severní Koreji?

Btw. v případě Vietnamu a Koreje nešlo o americkou agresi, ale o KOMUNISTICKOU AGRESI SEVERNÍHO VIETNAMU A SEVERNÍ KOREJE, KTEŘÍ CHTĚLI DOBÝT JIH S CÍLEM TOTÁLNÍ BOLŠEVIZACE. Americká vojska byla v Jižním Vietnamu a Jižní Koreji legálně na základě pozvání legální vlády Jižního Vietnamu a Jižní Koreje (v případě Koreje i na základě rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN).
Je to jedna z věcí, na kterou Američané mohou být hrdí. Zachránili Jižní Koreu před komunistickým otroctvím. Jižní Vietnam už (zejména i díky zradě svých elit) bohužel ne.
Čest památce amerických vojáků, kteří položili život za svobodu Koreje a Vietnamu.comment image?itok=CjQTFVXA

Bůh žehnej Americe!

Dan
Návštěvník
Dan

Nafurte, je vidět, že i o Vietnamu víte s prominutím velké kulové. Když už počítáte, kolik lidí “povraždil” Vietkong, potažmo komunisté ze severu Vietnamu, měl by jste na misku vah dát i to, co za brutální zvěrstva prováděla za pomocí slavné a hrdinské US army na svých obyvatelích zkorumpovaná armáda jižního Vietnamu. Pokud Vám nic neříkají názvy jako My Lai a mnoho dalších, agent orange jehož následky trvají ve Vietnamu dodnes (po generace se rodící postižené děti, zamořená půda a voda), lágry jižního Vietnamu, které si s ničím nezadaly s těmi nacistickými, tak to máte ve své hlavě vážně hodně popletené a já se čím dál častěji přesvědčuji, že a) víte akorát velké kulové o světě a pastujete tady pouze CTRL+C a CTRL+V nebo za b) jste placený trol a provokatér – musím sice uznat, že máte v dost věcech přehled, ale nejsem si jistý, nakolik je to to za a).
Ve Vietnamu jsem párkrát byl, jak na severu v horách až u Čínských hranic, tak na jihu. Byl jsem v kontaktu s obyčejnýma lidma, kdyby slyšeli vaše “úvahy”, asi by vás mnozí poslali…no, víte kam.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Dan

A co těch 1 000 000-2 000 000 lidí povražděných severovietnamskými komunisty? Pořád nic?

Bohužel v každé válce se dějí zvěrstva na obou stranách a já je všechny odsuzuji. To však nic nemění na tom, že SEVERNÍ VIETNAM BYL AGRESOR, KTERÝ JE ODPOVĚDNÝ ZA VÁLKU VE VIETNAMU. Který zavraždil miliony lidí. Že Jižní Vietnam a USA byly v právu. Že zde bojovali křesťané (USA a Jižní Vietnam) proti satanskému komunismu – proti tomuto ďábelskému nepříteli. Jihovietnamská armáda zde bránila své domovy, svou vlast, proti komunistickým agresorům a dobyvatelům, kterým nic nebylo svaté – povraždili miliony lidí a zničili veškeré morální hodnoty, zejména křesťanství.

Zvěrstva americké armády jako v My Lai byly spíše výjimky. U Vietkongu takové masakry a zvěrstva byly na denním pořádku – podobně jako u Rudých během občanské války v Rusku po VŘSR či občanské války ve Španělsku.

Jen krátce ze seznamu zločinů Vietkongu (více než výmluvné):
– Masakr v Hue, Vietkong a armáda Severního Vietnamu povraždili 2800-6000 civilistů, včetně žen, dětí, kojenců a zajatců.
– Masakr v Dak Son, Vietkong srovnal vesnici se zemí a povraždil asi 252 obyvatel, včetně žen a dětí.
– Masakr v Phuoc-vinh, Vietkong usekal hlavy obránců města a nabodal je na zašpičatělé kůly táhnoucí se v dlouhých řadách.

Dělo se prakticky neustále, že Vietkong, když došel do nějaké vesnice, násilím donutil vesničany pod pohrůžkou pomáhat partyzánům Vietkongu. Vesnice, která odmítla, byla často kompletně vyhlazena, včetně žen a dětí.

To dokazuje, že boj USA proti Severnímu Vietnamu byl správný – bojovat proti tomuto ďábelskému nepříteli bylo morální povinností. Též podotknu, že ti, kdo byli nejvíce proti stažení americké armády z Vietnamu, byli samotní ANTIKOMUNISTIČTÍ EMIGRANTI, VČETNĚ RUSŮ. Např. Alexandr Solženicyn silně kritizoval stažení americké armády z Vietnamu a vyzýval k zahájení další americké invaze do Vietnamu.

PS: Své názory můžete říct komunistickým obětem Severního Vietnamu – třeba vietnamské antikomunistické emigraci. Ti by vás poslali někam s těmito vašimi krypto-komunistickými názory.

VAŠE NÁZORY JSOU TYPICKOU UKÁZKOU MORÁLNÍ RELATIVIZACE A NESCHOPNOST ROZEZNÁVÁNÍ MEZI DOBREM A ZLEM.

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Vysledek Vietnamu? Staci se podivat do Orange County, Garden Grove, Westminster, Santa Ana, Californie.
Ti Vietnam veterani, snad jeste typicti anglo-saxon USaci co se v techto castich Californie narodili, a vyrustali, se po agresi museli vystehovat jinam .. Dnes nove Saigony, Hochi Min Cities , rakosniku je tam jak na$rano. Ale i jinde, Arlington, TX, Wichita, San Jose Calif., atd.
Pak rakosnicke trznice v nasi vladti, rakosnici operujici Vecerky a starostlive zabezpecujici pro bile gojimy zasoby marihuany, a jinych drog. To je vysledek Vietnamu .. A v dnesnim “Jude protektorat Shabbez Deckel & Knoedel”, kde me typicke ceske prijmeni byvalo na 4-pricce, dnes se posunulo o par stupnu za novymi “cechy”, prijmeni Nguyen … To je vysledek Vietnamu. Mi predci, cesti sedlaci, se musi hnusem obracet v hrobech.
Pura vida

Dan
Návštěvník
Dan

Co to proboha zase melete za blbosti? V jakém “právu” byly USA ve Vietnamu? Vietnam si prožil své pod koloniální nadvládou “demokratického” západu (Francouzi, za války Jponci, opět Francouzi – vítězný boj za nezávislost u Dien Bien Phu), následné rozdělení Vietnamu západem na severní a jižní…proboha, jakým právem se tam nejenom “demokratický” západ a hlavně USA “sraly”? V roce 1955 měla být na CELÉM území Vietnamská republika, bohužel díky západu a zmanipulované volbě Ngo Dinh Diema to dopadlo, jak to dopadlo.
Nafurte, běžte k šípku s tou Vaší prozápadní “demokratickou” propagandou, místo neustálého tapetování blábolů zvedněte zadek a zajeďte si na “místo činu” (samozřejmě ne s CK) a studujte fakta, ne propagandu a hlavně v souvislosti s tím pozorujte lidi. Už mě unavujete, nebudu s Vámi polemizovat. Ne, že bych neměl argumenty, ale nemám čas, ani chuť. Jste umanutý jako jedna místní paní, která nepracuje a má čas vypisovat 25 hodin denně. Já pracuju, musím vydělávat na svůj chleba a jsem rád, když mi vyjde si zde kromě článků přečíst i výstižné a rozumné názory a připomínky. Vy tady ale soustavně tapetujete stejné a stejné věci, neustále a neustále. A to unavuje a krade drahocenný čas. Já nechci brát, natož vnucovat druhým svůj názor, Vy by jste měl pochopit, že tím neustálým vnucováním a přesvědčováním o tom svém vypadáte časem jako hlupák, přestože jste možná inteligentní člověk.
Takže příjemné svátky i Vám přeju a trochu alespoň uberte.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Dan

Tak znovu – fakta:

1) Ngo Dinh Diem odmítl referendum z obav z manipulací voleb v komunistickém Severní Vietnamu – manipulace voleb byla vždy pro komunisty typická. Takto se např. dostal k moci v Chile Salvador Allende. V Chile naštěstí byla bolševizace země zastavena národním hrdinou Augustem Pinochetem.

2) Americká armáda byla v Jižním Vietnamu na základě pozvání legitimní vlády Jižního Vietnamu, který čelil komunistické agresi Severního Vietnamu.

3) Válka začala agresí Severního Vietnamu proti Jižnímu Vietnamu. Vše s cílem násilného sloučení Jižního Vietnamu s komunistickým Severním Vietnamem do jednoho totalitního státu.

Doporučuji právě vám studovat fakta a nevycházet z komunistické propagandy. V plátcích jako Haló noviny či v Rudém právu se pravdu nedozvíte. Prakticky celá historie dle komunistů je vylhaná. Včetně války ve Vietnamu.

PS: “Vy tady ale soustavně tapetujete stejné a stejné věci, neustále a neustále.”

A co a kde? Pokaždé vkládám a hovořím o něčem jiném. Věnuji se různorodým tématům. Tak o čem to mluvíte?

Dan
Návštěvník
Dan

Amen 🙂

konzerva
Návštěvník
konzerva

Amerika…všichni stejní..?comment image

hovorka11
Návštěvník
hovorka11

Pane Slav, vy jste nemocný asi nejspíš schizofrenik nebo naprostý de…

– Vietnam byl francouzská kolonie, kterou Francie přestala při osvobozeneckém boji zvládat a koloniální pomocí přišli američané s ustanovením loutkového tvrdého režimu jižního Vietnamu

– Nynější Vietnam je krásná země se vzrůstající ekonomikou a rodinnými svazky: Jen hlupák by tvrdil opak

– Jižní Korea byla do 90 let minulého století diktaturou s americkými spojenci, kterým to evidentně nevadilo, spíše vyhovovalo
Změnu nad tvrdou diktaturou tam na rozdíl od nás skutečně vybojovali studenti s mnoha lidskými oběťmi
Pokud se Jižní a Severní Korea spojí, tak nebudou zdaleka tolik pod diktaturou američanů (je nutné, aby se Jižní zbavila amerických okupantů) a mohla by být asijským tygrem větším jak i nyní okupované Japonsko američany.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

hovorka11

Prostě komunistická logika – aneb “good logic”.

1) Jo, jasně. “Loutkový režim”. A důkazy máte? Za to Severní Vietnam “vůbec nebyl loutkový”. Byl zde “jen” loutkový pro-sovětský režim. 🙂
2) To je díky tomu, že komunisté aspoň trochu povolili opratě a trochu povolili tržní hospodářství (a dovolili části antikomunistických emigrantů návrat do země – a také tito lidé zejména pozvedli Vietnam). To by jim strýček Ho Či Min dal, kdyby žil. To by šli ze jeho vlády ke zdi. Kdyby vyhrál Jižní Vietnam, byl by na tom (minimálně Jižní Vietnam) Vietnam mnohonásobně lépe, než dnes (obdobně jako Jižní Korea).
3) Za to vaše milovaná komunistická Severní Korea, kde komunisté zavraždili až 2 000 000 lidí, “vůbec žádnou diktaturou není”. 🙂
Chápu, že by severokorejští komunisté rádi dobyli i Jižní Koreu, stejně jako severovietnamští komunisté dobyli Jižní Vietnam – POD JEDNU TOTALITNÍ KOMUNISTICKOU VLÁDU.

Statistiky jsou též více než výmluvné:comment image
comment image