VIDEO: George Soros je osobností roku podle listu The Financial Times, ale...

VIDEO: George Soros je osobností roku podle listu The Financial Times, ale v roce 1992 málem položil britskou centrální banku a oškubal nakonec i britská nemluvňata! Na jeho první miliardu se složil každý Brit zhruba 15 dolary, dnes z těchto peněz rozvrací evropské národy a skrze své neziskovky ovlivňuje politické procesy v desítkách zemí celého světa! Pokud by Soros přichystal spekulativní pozici proti české koruně, ČNB by to položilo!

VIDEO: George Soros je osobností roku podle listu The Financial Times, ale v roce 1992 málem položil britskou centrální banku a oškubal nakonec i britská nemluvňata! Na jeho první miliardu se složil každý Brit zhruba 15 dolary, dnes z těchto peněz rozvrací evropské národy a skrze své neziskovky ovlivňuje politické procesy v desítkách zemí celého světa! Pokud by Soros přichystal spekulativní pozici proti české koruně, ČNB by to položilo!

Časopis The Financial Times vyhlásil osobnost roku 2018 a tento titul letos získal George Soros [1]. Naprostá facka do tváře Evropanů a plivnutí do obličeje všech národní států. List vybral George Sorose jako vítěze proto, že prosazuje liberální demokratické principy a je prý klasickým obráncem liberální demokracie a otevřené společnosti. To jsou idey, které zvítězily ve studené válce. Dnes jsou obklíčené ze všech stran, od Vladimira Putina v Rusku po Ameriku Donald Trumpa, píší novináři mainstreamu na jeho oslavu. Narodil se v roce 1930 v Budapešti v židovské rodině a jeho původní jméno je György Schwartz.

George Soros

Studoval na Londýnské ekonomické škole, což je hlavní neomarxistická škola tzv. Fabian Society, samotný Soros je svým přesvědčením neomarxista a peníze, které vydělá, rád investuje do levicových a hlavně neziskových projektů. O jeho životě toho není mnoho známo, pouze se uvádí, že od mládí ihned po skončení školy pracoval na Wall Street pro různé židovské makléře na burze. Samotný Soros je členem londýnské zednářské lóže Ordo Lumensis (Řád světla) a má po matce nepřímou pokrevní linii s Jacobem Rothschildem (též řečeným Lokvinským). Jeho majetek a kariéra vychází z židovské pokrevní Halachy, židovského řádu práv a povinností pro židovské děti a jejich rodiče a opatrovníky, který zaručuje ochranu a elitizaci potomka a jeho hmotné zajištění až do smrti.

George Soros a původ peněz, kterými zaútočil proti libře a Bank of England

O tom, že George Soros používá své a Rothschildovy peníze na rozbíjení států a národů v tzv. barevných revolucích, o tom dnes psát nebudu, to by bylo nošení dříví do lesa. Povíme si ale o tom, jak George Soros vydělal svoji první miliardu. Výše uvedené video nám přišlo do redakce a je natolik zajímavé, že jsem k němu udělal české titulky, které zapnete tlačítkem “CC” v liště videa. Video pojednává o tom, jak v září roku 1992 přivedl centrální britskou banku Bank of England pomalu na pokraj bankrotu, když připravil, nachystal, zorganizoval a spustil největší světovou spekulaci proti britské libře a jakékoliv jiné národní měně v dějinách bankovnictví. Video nevysvětluje některé zásadní detaily, které si musíme v tomto článku objasnit.

Centrální banka Velké Británie je v soukromých rukách Rothschildovy rodiny, nepatří britskému státu, podobně jako americký FED nebo česká ČNB (ta spadá majetkově pod Bank of Engalnd).

George Soros neměl v roce 1992 kapitál na to, aby si mohl půjčit miliardy liber a postavit na kapitálových trzích tzv. spekulativní pozici proti libře a proti centrální bance. Jenže velké britské i americké banky mu vyšly naprosto nepochopitelně vstříc, jako kdyby byl ropný šejk a disponoval obrovskými majetky a aktivy, kterými by mohl ručit. Je naprosto bez jakékoliv pochybnosti jasné, že Geroge Soros plnil pouze roli zlého muže a poslíčka zkázy, ovšem útok proti libře pocházel od někoho jiného. Bank of England je plně ovládána Domem Rothschild a útok proti Bank of England zdánlivě nedává smysl, proč by Soros útočil proti vlastní halach-rodině. Ovšem pouze do té chvíle, než se dostanete na konec výše uvedeného videa. Tam se totiž dozvíte, že britská Bank of England chtěla devalvovat libru, ale tehdejší premiér John Major to kategoricky odmítal. Chtěl totiž udržet fixní kurz libry kvůli evropskému systému ERM. Jenže ten měl zásadní problém.

Geroge Soros v roce 1992 útočil proti vládě Johna Majora a proti systému ERM, který znemožňoval britským židovským bankám roztáčet úvěry a půjčky

Evropský směnný mechanismus neumožňoval národním bankám devalvovat kurzy svých měn a tím startovat domácí ekonomiku. Tím se myslí prodeje úvěrů a půjček spotřebitelům a firmám. Když banky nemohou půjčovat, protože firmy nemají export do zahraničí, protože libra je drahá a centrální banka nedevalvuje, takže firmy si neberou v bankách půjčky, protože by je nebylo z čeho splácet, tak to vede k tomu, že banky nemohou generovat zisky. Lépe řečeno židovské banky nemohou vydělávat z půjček, úvěrů a leasingů.

Britské banky premiéra Johna Majora doslova nenáviděly a usilovaly více jak 2 roky o devalvaci libry, aby se nastartovala ekonomika, britský export, aby si britské firmy a podnikatelé zase začaly půjčovat peníze. A tak se najednou objevil jistý George Soros, zvedl pár telefonů, banky mu překvapivě vyšly vstříc a lážo plážo mu “půjčily” miliardy liber, aniž by za ně ručil fyzicky čímkoliv a hned s penězi provedl útok proti britské libře. Začal prodávat obrovská kvanta liber, v řádech miliard a měnil je za německé marky.

Dokonce se spekulovalo, že tehdejší šéf Bundesbanky (Helmut Schlesinger), který to vlastně celé odstartoval svým podivně načasovaným výrokem o “možném tlaku na některé měny v systému ERM”, svůj výrok  pronesl na objednávku George Sorose, anebo dokonce ve spolupráci s Domem Rothschild.  Kurz libry k ostatním měnám letěl dolů, zatímco Schlesingerova domovská německá marka letěla nahoru, Soros totiž použil pro spekulaci proti libře právě německou marku, což později prověřovala i německá tajná služba BND, protože Bank of England se málem položila.

John Major, premiér Velké Británie (1990 – 1997).

Jenže útok na Bank of England v roce 1992 ve skutečnosti probíhal za tichého souhlasu Bank of England, protože útok vůbec nebyl namířen proti Rothschildově fiat-národní bance, ale proti vládě Johna Majora. Ten nakonec kapituloval, povolil devalvaci libry a Velká Británie opustila ERM. Britská libra a ekonomika potom celých 16 let znovu rostla, rozumějte židovské banky vydělávaly ukrutné peníze. A mnoho z vás to překvapí, ale dnešní Brexit není v podstatě o ničem jiném. Britské židovské banky nechtějí měnovou unii s eurem a spolupráci s ECB, protože i když se Velká Británie nevzdala libry a nepřijala Euro, členství Velké Británie v EU nařizuje britským bankám tzv. moderovaný směnný kurz libry, což je v podstatě ERM v bleděmodrém provedení. Centrální banka může sice devalvovat libru, ale pouze v rámci mezibankovních dohod s ECB a po předchozím avízu do Bruselu a ECB minimálně v předstihu 7 pracovních dní.

Brexit má podobné pozadí jako odchod Británie od ERM v roce 1992

Tyto parametry nejen nevyhovují britským bankám, ale navíc omezují např. britské hypotekární úvěry, které musí dodržovat evropské předpisy ECB, pokud je hypotéka financována ze zdrojů z bank na území EU. A to je ten problém, protože britské banky mají dceřinky v celé Evropě, ale nemohou využívat assety pro britský a méně regulovaný trh. Hlavním důvodem pro odchod z EU je ale konkurence evropských bank, které berou britským bankám anglické klienty. Stačí, když má evropská banka v Londýně pobočku a může nabízet Euro úvěry a hypotéky.

Londýnským židovským bankám (v sionistickém držení) tak lezou do Británie banky z Evropy, které jsou často v rukách Chasidů, v menší míře rodin Aškenázy, a co je nejhorší, dokonce v rukách ruských Židů a Chabadu Lubavitch. Nenávist proti Rusku, novičoky a psychóza proti všemu ruskému je živena a řízena právě britskými bankami, kterým vadí rozlézání ruských (tzn. chasidských) bankéřů v Británii za posledních 20 let. Evropská unie prý de facto udělala z bankovního sektoru v EU tržiště, kam může každý přijít, otevřít si banku a lézt Rothschildům v Londýně do zelí.

Boris Jelcin a George Soros.

George Soros proto nedostal titul osobnost roku za neziskovky, ale především za “celoživotní dílo” a především za útok proti vládě Johna Majora a britské libře v roce 1992. Znovu se tudíž zamyslete, proč je Česko zemí bez Eura a pořád s českou korunou. Protože Praha je centrem světového židovstva. Protože vlastní měna je projevem nikoliv suverenity, ale oddělení procesů od globalizace, protože chirurg nikdy neoperuje na svém vlastním těle.

Praha, centrum světového židovstva, česká koruna a ČNB vlastněná Rothschildy skrze Bank of England

To ale neznamená, že taková země je svobodná, právě naopak. Taková země je příliš cenná a důležitá pro židy (případně Židy) na to, aby zemi pustili a nechali řídící procesy někomu jinému. Když se bourá dům, dělníci musí mít někde maringotku, kde se schovají před deštěm a kde se vyplácí mzda za práci při bourání domu vedle. Evropa prochází procesem asanace a příští rok nezůstane kámen na kameni. O tom ale až v jiném článku. George Soros má titul za to, že plní své úkoly svědomitě tak, jak je mu v Londýně řečeno a k čemu má vyčleněné peníze od Rothschidlova impéria.

Vyděláno!

Nevýhodou vlastní měny je její slabost. Národní měna nemá šanci se ubránit spekulativní pozici organizovaného útoku proti národní měně. Ani taková země a imperiální velmoc Commnonwealthu nedokázala židovskému útoku proti libře odolat. Pokud by ČNB přestala poslouchat londýnské páníčky z domu Rothschild, ČNB by útok na korunu neustála. Každou takovou operaci a spekulaci totiž nakonec zaplatí gójský občan, ten s těmi ohnutými zády a hubou, kterou ryje v zemi od kolébky až do dřevěného penálu. Ne každý je žid nebo Žid, většina lidí nemá nosaté rodiče a pokrevní závazek Halachy, ze které vyplývají pro potomka, i kdyby byl bastard, a pro jeho poručníka nebo rodiče, celoživotní záruky elitizace potomka, od vzdělání až po zajištění po zbytek života. O těchto věcech ale také až někdy příště.

Poděkování za přízeň před vánočními svátky

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám projevovali po celý tento rok. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a třeba i páteční rozhlasové pořady se Vám líbily, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou jste nám projevovali po celý rok, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný. Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Užijte si svátky a zbytek roku v pohodě a nejlépe v rodinném kruhu a s dětmi, hlavně s těmi dospělými, které se tak rodičům v posledních letech názorově a politicky odcizují. Krásné strávení vánočních svátků, Silvestra a Nového roku Vám proto za celou redakci AE News přeje

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaris
Návštěvník
Jaris

Pro toma sino
Cetla jsem, ze Antikrist, ktery ma prijit ma byt prijemny, vzdelany clovek, svihak, ktery ma neuveritelne charizma vzbuzovat duveru a tu ziska u vetsiny lidi. Ti za nim pujdou jako za zachrancem sveta.
Soros to nebude, protoze vetsina lidi vi co je to za krivaka z dablovy kuchyne. Soros nesplnuje vyse zminovanou charakteristiku, navic je to dedek, nad hrobem stary 88let. Kolik casu skodit mu jeste zbyva? Pet ci deset let? Neni nesmrtelny.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Zdravicko Jaris, take pekne Vanoce. No aby uz to bylo – jak vidim tenhle jesteri ksicht tak mam po nalade – ackoliv vim, ze tim mu jen delam radost.

Pijack
Návštěvník
Pijack

…hnutí směřující k potlačení práv a svobod člověka… Tolik z trestního zákoníku. A ten platí ve všech demokratických zemí včetně jejich ústav. Mezi tato hnutí patří bezesporu i Islám. Korán je toho jasným důkazem. Pokud Soroš islám podporuje, měl by být trestně stíhán, nikoliv veleben mainstreamem a jeho příznivci. Pak i oni by měli být trestně stíháni, protože Soroši napomáhají. Tak sakra platí ty trestní zákoníky a ústavy, nebo neplatí?

anonym
Návštěvník
anonym

Pijack
Samozřejmě že ty trestní zákoníky platí, ovšem jenom pro někoho. Víte s tím “měl, by být”, je to asi tak, že není nikdo, kdo by se o naplnění toho “měl by” postaral. Nebo vy snad víte, o někom, kdo by podal na Soroše trestní oznámení a taky asi kam?
Všimněte si, že na Trumpa podává trestní oznámení kdejaká překypělá děvka, ale že by Soroš nějakou obtěžoval to se nikde nedočtete.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Chci Vám i celé redakci poděkovat za objektivní a pravdivé informace o tom, co děje u nás i ve světě a i o pozadí. Díky vašim článkům mnozí z nás máme cenné informace, díky nimž neděláme někomu užitečné idioty. Přeji vám krásné vánoční svátky a vše nej do nového roku. Vlastně,, aby ten rok, který za pár dní přijde nebyl horší než ten letošní, obávám se, že bude, že přijdou dramatické změny, které budou k horšímu. Ještě moc děkuji. Uvítám také články s návodem, jak my. gojínové, se zbavíme otroctví, kdy nebude dřít pro nosaté až k úmoru a rýt držkou v zemi a přitom stěží přežít. Takový život nemá smysl. Smysl života je úplně jiný než otročit nosatým pánům, bídně živořit a třást se strachy.

aamater
Návštěvník
aamater

Banda de. Bilov dala ocenenie smra_dovi ktorý robí zle celej EU!!! Tie jeho mimovládky by som zakázal a dokonca poniektorých jej pracovníkov by som zatvoril spolu s nimi. každému čo jeho je.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vypadá to, že Trumpovi se podařil nejlepší vtip života:
https://youtu.be/fBCZZ9jrV9A
Na pohřbu některým Neo Koňům vypadly z programu nějaké obálky….
Jak někteří z nich rázem ztuhli a ztratili řeč, tak sezdá, že tam nebyly uvnitř obálky obvyklé šeky, ale
Pozvánky na lednové zasedání Poroty, k podání mnoha vysvětlení… 😉

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

🙂
…vsje kak i dalžno byt’:

comment image

Ale tak, jak psala PP.

anonym
Návštěvník
anonym

Že by v USA ještě používali papírové šeky? To asi spíše ty pozvánky.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

comment image

https://youtu.be/nUCwCgthp_E
comment image

http://themillenniumreport.com/2018/04/target-iran-the-neocon-zionist-plan-for-an-apocalyptic-war-in-the-mideast/

Soudruzi už mají křeče – jsou časově MIMO – neplní včas a řádně zadané úkoly!
Nebo jim nějaké dobré duše vhodně sypou písek do plánovaného soukolí 😉

Josef
Návštěvník
Josef

Kdy prezident Světového židovského kongresu Ronald Lauder splatí směnky 70 milionů eur (1,78 miliardy korun) za svou televizi Markíza?

Směnečný věřitel Marián Kočner byl v úterý 27. listopadu 2018 tajně převezen z věznice Leopoldov do věznice v Banské Bystrici. Kočner je obviněn z falšování směnek. Jenže! Kočnerovi právníci už nechali směnky ověřit v USA a americké laboratoře společnosti Riley Welch LaPorte & Associates potvrdily pravost směnek.

8. října odevzdal Marián Kočner tři kusy originálů směnek do trezoru okresního soudu.

https://www.cas.sk/clanok/774442/kocner-korzuje-po-basach-teraz-je-v-banskej-bystrici-naznacuje-to-vyznamny-posun/
https://www.cas.sk/clanok/750645/podnikatel-marian-kocner-odovzdal-originaly-televiznych-zmeniek-preco-to-urobil/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

ad Sorošova “Medaile za zásluhy” aneb “Hrdina marxistické práce” 😉

Global-Vedoucí vědí, že odzbrojení obyvatelstva je garancí k začátku civilní války
obzvláště v USA.
Globalist leaders know that gun confiscation is guaranteed to start a full-blown civil war

SOROSem založené “Národní Hnutí Kontroly Zbraní” (ó, jak exemplární double-speak!) pravděpodobně odstartuje Americkou Občanskou Válku.
Soros-funded ‘National Gun Control Movement’ is all about starting an American civil warcomment image

http://stateofthenation2012.com/?p=94843

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

comment image

Zvědavá matka
…odkaz (link) na obrázek musí začínat – https://

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jéňo, díky za info i vložení. 😉