VIDEO: George Floyd demonstrace v Seattlu se ukázala jako podvrh a odhalila...

VIDEO: George Floyd demonstrace v Seattlu se ukázala jako podvrh a odhalila krizového herce a krizového střelce! Muž v autě jako najížděl do demonstrantů, statný černoch chtěl bílého řidiče jako vytáhnout z auta, řidič ho jako střelil do ramene, ale černochovi žádná krev vůbec netekla! Střelec v klidu vystoupil z auta, na sobě měl odborářskou mikinu Union Iron Workers spadající pod Trumpovo hnutí MAGA, prošel davem demonstrantů a nechal se jako zatknout policejním kordonem! Černocha ošetřily Bílé přilby a nikoliv zdravotníci! Provokační operace proti Donaldu Trumpovi jako vyšitá!

VIDEO: George Floyd demonstrace v Seattlu se ukázala jako podvrh a odhalila krizového herce a krizového střelce! Muž v autě jako najížděl do demonstrantů, statný černoch chtěl bílého řidiče jako vytáhnout z auta, řidič ho jako střelil do ramene, ale černochovi žádná krev vůbec netekla! Střelec v klidu vystoupil z auta, na sobě měl odborářskou mikinu Union Iron Workers spadající pod Trumpovo hnutí MAGA, prošel davem demonstrantů a nechal se jako zatknout policejním kordonem! Černocha ošetřily Bílé přilby a nikoliv zdravotníci! Provokační operace proti Donaldu Trumpovi jako vyšitá!

Včera v neděli proběhla v Seattlu ve státě Washington malá pouliční demonstrace v počtu několika stovek radikálních a bělošských liberálů a voličů Demokratické strany, kteří opět demonstrovali proti policejnímu násilí na černoších. Americká a světová média však přinesla záběry muže, lehce snědého, ne typického bělocha, který svým autem jako najížděl do demonstrantů a dokonce se ozval i výstřel. Většina médií střelbu zcenzurovala a opatřila lživým a dezinformačním narativem.

A ten naprosto neodpovídá tomu, co je možná spatřit a vidět na necenzurovaných záběrech. Když jsme v naší redakci dnes záběry procházeli, došli jsme k jednoznačnému závěru, že celý včerejší incident v Seattlu je podvrh a práce dvou krizových herců, tedy minimálně dvou. Scéna totiž byla zfalšována a měla vykreslit příběh, který se ve skutečnosti nestal. Níže v tomto článku přinášíme titulkované video a společně si vysvětlíme, k čemu doopravdy došlo.

Krizový střelec v mikině hutnických odborářů, kteří podporují Donalda Trumpa. Navíc si všimněte, muž nevypadá až tak typicky jako běloch.

Video o kousek níže v článku zachycuje muže, jak na ulici v Seattlu řídí černé auto. Média tvrdí, že najížděl do lidí, že je chtěl přejet, ale to je lež a není to pravda, obrazové záběry vypovídají jiný příběh. Muž rozjede auto, lidé mu uvolňují cestu a ve chvíli, kdy se dostane k demonstrantovi s jakousi podivnou deskou nebo kusem plechu, tak auto opatrně zastaví. Ihned se přiřítí gorila, černoch a snaží se řidiče vytáhnout z auta skrze okénko. To se mu však nepovede a řidič černocha střelí do ramene.

Ihned přiběhnou jako zdravotníci, černocha ošetří, ten odchází v doprovodu dvou mediků, kamera ho natáčí a světe, div se, ze střelného zranění do ramene, kdy by měl mít celou ruku a hruď od krve, nikde nic prostě nevidíte. Reportérka tvrdí, že muž se zotavuje v nemocnici. Jenže, tento mediální narativ je opět lživý. Na místě žádní zdravotníci nebyli, jednalo se o demonstranty s bílými přilbami s namalovanými červenými kříži. Podle všeho se jednalo o nechvalně známé provokatéry z White Helmets, kteří se zúčastňují podle posledních informací těchto demonstrací v USA už od samotného počátku. A to je hrozivá informace! Kdo to jsou White Helmets, to si přečtěte v článcích zde.

Provokace krizových herců namířená proti Trumpovým podporovatelům z řad odborů hutního průmyslu

Na obrazových záběrech mají jak bílé přilby, tak i vojenské helmy s červenými kříži, což nemá nic společného se skutečnými záchranáři a paramediky v USA. Jinými slovy, střelba, zranění černocha, jeho ošetřování i odvádění pryč za pomoci dvou příslušníků White Helmets bylo zinscenované jako operace krizových herců pro média a kamery. Samotný střelec z auta je další ukázkový příklad provokace. Muž po vystoupení z auta měl v ruce zbraň s dlouhým zásobníkem, ale na nikoho zbraní nemířil. Jednalo se zjevně o zbraň Glock 19 s prodlouženým zásobníkem na 21 nábojů. A na koho zbraní mířil?

Vůbec na nikoho! Televizní stanice přitom tvrdily, že muž zbraní ohrožoval ostatní demonstranty, ale video jasně ukazuje jiný příběh. Muž po vystoupení z auta má na sobě černou mikinu s jakýmisi logy a znaky. Podařilo se nám zjistit, že se jedná o mikinu Union Iron Workers, tedy mikinu členů odborů amerického hutního průmyslu, které jsou hlavním partnerem a podporovatelem hnutí MAGA (Make America Great Again) Donalda Trumpa. 

 

Byla to naprosto zjevná provokace s cílem vykreslit střelce jako fanouška Donalda Trumpa, který se rozhodne naskočit do auta a přejet autem demonstranty a ještě je postřílet. Přesně tento narativ americká média převzala, ale nejen americká, ale i australská a další. A přitom ve skutečnosti všechny video záběry ukazují úplně jiný příběh. Je to provokace levičáků s cílem poškodit Donalda Trumpa a hnutí MAGA, které představuje největší hrozbu pro Joea Bidena, demokratického kandidáta na prezidenta.

Toto hnutí v USA je dnes považováno za nejsilnější volební hnutí v historii země, které oslovuje hlavně americkou nižší třídu, která přitom je pro výsledek ve volbách nejdůležitější. Už dávno neplatí v USA, že volby rozhoduje střední třída, protože nic takového už v USA ani neexistuje. Globalizace americkou střední třídu zlikvidovala, zbohatly pouze sionistické globál společnosti. Takže tato provokace v Seattlu je předzvěstí volební kampaně a mašinérie inscenací krizových herců, které nás teď před prezidentskými volbami čekají.

Krizový herec v roli střelce prošel v klidu davem demonstrantů a skončil u kordonu policistů, kteří ho vzali mezi sebe

Je to přitom tak snadné, jak takovou inscenaci nachystat. Chlápka v černém autě navlečete do mikiny odborářů z hutního průmyslu, kteří jsou největšími zastánci Donalda Trumpa a posadíte ho do auta. Dáte mu zbraň se slepými patronami a za parťáka mu dáte statného černocha, který sehraje před kamerami přetahovanou. Zazní výstřel, černoch se drží za rameno a svalí se na zem. Bílé přilby hned vedle místa činu mají svůj zdravotnický stan, to je ale náhoda!

A tak přiskočí bílé přilby s namalovanými červenými kříži a obvazují černochovi rameno a ten v klidu leží, potom stojí, ani nehne brvou, nikde nestříká žádná krev, nikde ani stopa po krvi. Následuje záběr, jak bílá přilba a jakýsi hipík v brýlích odvádí zraněného černocha pryč a bílá přilba mu jako tiskne na rameno obvaz. A černoch se nechává odvádět a dává rozhovor, huba mu jede jako utrženému z řetězu a oba dva zdravotníci, upřímně řečeno, vypadají na tom daleko hůř než samotný zraněný černoch. Jenže, to prostě není všechno.

Bílá přilba poskytuje první pomoc, ale na těle černocha není žádní stopa po krvi.

Samotný řidič auta je zajímavějším krizovým hercem. Poté, co vyleze z auta, tak odchází přes přechod namalovaný v duhové barvě LGBT. Seattle je známé město jako metropole největších průvodů Gay Pride hned po San Franciscu. Mimochodem, tyto duhové přechody se prý budou malovat i v evropských městech letos, tak uvidíme. Jenže, střelec na videu nikoho neohrožuje a naprosto nelogicky odchází doprostřed davu demonstrantů, nikdo se na něj nevrhne, nikdo neutíká, nikdo nepanikaří, chlapík mezi nimi v klidu projde, a co se nestane, dámy a pánové? Odejde skrze dav až ke kordonu policistů, a ti ho jako zatknou, ale ve skutečnosti ho schovají za sebe a uklidí ze scény.

Krizová inscenace s gorilou a střelcem, která odhaluje děsivé obrysy nepravé reality světového zpravodajství

Žádné brutální zatčení útočníka, který právě prý postřelil černocha, tedy zločin “armed assault”, prostě nic takového. Policisté ve videu ho prostě pustí dozadu za sebe, za jejich kordon. A to je celé. Moderátorka televize Global News uvedla, že střelec byl zatčen, ale z uniklých záběrů to rozhodně jako zatýkání nevypadalo, protože střelec z auta prošel středem skrze demonstranty až k policejnímu kordonu, a policisté ho pustili za sebe. Byli jsme totiž svědky krizové inscenace v živém přenosu. Krizový střelec a krizový demonstrant sehráli příběh o tom, jak zlý a militantní příznivec Donalda Trumpa chtěl vraždit.

Mikina krizového střelce. Odborový svaz amerických zaměstnanců v hutním průmyslu. Budování Ameriky. Hlavní partner hnutí MAGA Donalda Trumpa.

A i když nevraždil, tak alespoň postřelil nebohou gorilu, tedy černocha a zdravotníci v bílých přilbách jako ze Sýrie museli černocha podpírat a odvádět ho s ošetřením pryč, zatímco huba mu jela jako utržená. Střelec namísto útěku a ujetí z místa se zbraní prošel skrze dav demonstrantů, až k policejnímu kordonu, a oni ho pustili za sebe. Muž při onom zatýkání ještě sehrál divadlo, že zvedá ruce úplně nahoru, ale policista se štítem ho bere za ruku, aby nešaškoval a odvede ho za kordon. A takhle se dělají dnes zprávy a události, dámy a pánové. Pomocí krizových herců a inscenací. Jediným cílem je poškodit Donalda Trumpa a jeho hnutí MAGA před nadcházejícími prezidentskými volbami. Hraje se totiž, tak jako vždy při amerických volbách, o budoucnost a osud Izraele.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
voto
Návštěvník
voto

novinky.cz Na životech bělochů nezáleží, napsala akademička z Cambridge. Škola ji hájí
to nevymyslíš co ty — černé si dovolují, bílý by už seděl pokud už nebyl mrtvý, ale negři můžou vše

voto
Návštěvník
voto

na to říkám jediné: black lives matter … NEVER !

swon
Návštěvník
swon

na videu je v zaberoch mnoho ludi vo fialovych oblečeniach, fialové dáždniky a pod. Fialová farba je rozlišovaci znak iluminatov. ked sa takato farba objavuje v zaberoch vo videu je to znamenie pre ostatnych slobodomurarov ze je to ich job…

kapitalista
Návštěvník
kapitalista

Ty máš fialový mozek co!!

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Hřib sataniel chce přímé dotace z Bruselu oklikou bez Báby.Tuto nastrčenou existenci kaučují zřejmě titíž co zaklenutého temného herce huliwůd iluminátis. Oni to dostanou a bude to jasný signál definitivního rozkladu národního státu Čechů Moravanů a Slezanů.
Praha se stane samostatnou hvězdou na modrým hadru Uhnie

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bezejmený
jen další blbý nápad toho felčara co nic neuměl a tak se dal k pirátům. Realizace nehrozí protože po koronavirové ráně až se opravdu projeví následky nebude už ani EU ani Unie anektovaných států. EU prokázala naprostou zbytečnost a neschopnost řešit problémy a zůstalo jen šaškování nekompetentních přihlouplých úředníčků a v USA vypluly na povrch dlouholeté problémy země která jako jedinná z “vyspělých” není schopna se sama ufinancovat a neobejde se bez dělání astronomických dluhů u skutečně fungujících zemí a bez teroristického vykrádání států. Obě tyto “Unie” neměly budoucnost a dospěly do finále tedy ke smutnému konci.

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Hlavně na té fotografii mexikánce je vidět, že má na zásobníku modrou pásku, což znamená neškodné cvičné náboje v zásobníku. Ti “zdravotníci” jsou už podle zjevu jasní levicoví aktivisté.

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Ukrajinská fašistická chunta znovu ostřeluje civilní cíle Doněcka. A u nás nikde ani slovo. A proto budeme šířit : Donetsk people lives matter.

.B.
Návštěvník
.B.

Poláci znovu okupují Slezko
http://zvedavec.org/vezkratce/17121/

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Na fotce jsou dva muži se sluchátky, to už někdo psal.

Video. Divný začátek, auto stojí a černoch se pouští okýnka a běží, auto se rozjede.

Příjezd vozu k bílému stolku a stanovišti s kužely.
Dvě různé kamery na stejném stanovišti, dvě kvality.

Ve videu v čase 0:18 je žena vlevo nahoře, která se dívá do kamery a kontroluje perimetr.

Černoch se po zásahu kulkou, koordinovaně vyhýbá bílému stolku, střih vždy stejně.

V dalším záběru stolek zmizne a zůstane na cestě četvený křížek.

Zdravotníci jsou skvělí.

traktorr
Návštěvník
traktorr

Podezřelý ze zneužití dítěte ve výtahu v Praze dál uniká.
Snad jen to není jútuber kovy. Vypadá podobně.

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/podezrely-ze-zneuziti-ditete-ve-vytahu-v-praze-dal-unika-policie-nasla-dalsi-zabery-40327040

r.m.
Návštěvník
r.m.

Řidič to lehce uhraje na nutnou obranu. Agresivního negroida zranil jen tak nutně, aby mu dal pokoj. Na krizový herce v tomhle případě nevěřím.