VIDEO: Generální ředitel Pfizeru oznámil na americké televizi vakcíny pro děti od...

VIDEO: Generální ředitel Pfizeru oznámil na americké televizi vakcíny pro děti od 5 let pouhé 3 týdny po zahájení experimentu na dětech na Slovensku! Pfizer předloží experimentální data komisi FDA během několika dnů! Aeronet měl zase pravdu, Slovensko je pokusnou laboratoří Pfizeru! Šéf Pfizeru rovněž prohlásil, že návrat k normálu se nedá očekávat bez nutnosti trvalého očkování veškerého obyvatelstva každý rok, napořád a natrvalo! Vzniká v tělech očkovaných osob biologická závislost rezistence na pravidelných boosterech, jinak viry v těle člověka za trest napadnou, když si nevezme booster?

VIDEO: Generální ředitel Pfizeru oznámil na americké televizi vakcíny pro děti od 5 let pouhé 3 týdny po zahájení experimentu na dětech na Slovensku! Pfizer předloží experimentální data komisi FDA během několika dnů! Aeronet měl zase pravdu, Slovensko je pokusnou laboratoří Pfizeru! Šéf Pfizeru rovněž prohlásil, že návrat k normálu se nedá očekávat bez nutnosti trvalého očkování veškerého obyvatelstva každý rok, napořád a natrvalo! Vzniká v tělech očkovaných osob biologická závislost rezistence na pravidelných boosterech, jinak viry v těle člověka za trest napadnou, když si nevezme booster?

Generální ředitel farmaceutické společnosti Pfizer Dr. Albert Bourla vystoupil na americké televizi ABC a pronesl hned několik zásadních výroků. Pochválil rozhodnutí šéfky CDC Rochelle Walensky za to, že schválila posilovací očkování v rozporu s doporučeními dvou vrcholných vědeckých poradních panelů, a označil její krok za “velmi dobré” rozhodnutí [1].Nakonec si myslím, že rozhodnutí, které učinili, je velmi dobré, a těšíme se, že budeme moci očkovat všechny tyto skvělé lidi, abychom mohli ukončit tuto pandemii,” řekl Bourla v pořadu “This Week” televize ABC. Když byl Bourla dotázán na upřednostnění podávání očkování lidem prvními dávkami před posilujícími, samozřejmě se vyslovil pro větší množství vakcín své společnosti obecně.

Šéf Pfizeru v pořadu ABC

Myslím, že není správné rozhodovat o tom, zda boostery schválíte, nebo ne, na základě jiných kritérií, než zda jsou boostery potřebné,” dodal Bourla. V pátek Walenská přehlasovala Poradní výbor pro očkovací postupy (ACIP) své agentury pro boostery, který hlasoval [2] proti podávání boosterů mladším rizikovým pracovníkům.Jsem překvapená, že doktorka Walenská dnes zrušila jedno ze čtyř hlasování ACIP, a věřím, že ostatní budou také,” řekla [3] deníku The New York Times doktorka Yvonne Maldonado, odbornice na infekční nemoci ve výboru.

Šéfka CDC přehlasovala nesouhlas dvou federálních komisí, které nedoporučily boostery, a vyhověla doporučené Pfizeru naočkovat boostery miliony Američanů

Walensky rovněž odmítla doporučení Poradního výboru pro vakcíny a příbuzné biologické produkty Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který v poměru 16:2 hlasoval [4] proti podpoře Bidenova programu posilovacího očkování s výjimkou pouze nejohroženějších osob starších 65 let. Walenská tvrdila, že výbor CDC “nepřehlasovala“, pouze provedla “vědecky těsné rozhodnutí“. “Poslouchala jsem komentáře k hlasování a bylo to vědecky těsné rozhodnutí,” řekla. “A myslím, že podle délky jednání a diskusí bylo možné říci, že šlo o vědecky těsný výsledek.”

Rochelle Walensky, šéfka CDC

Předpokládá se [5], že společnost Pfizer vydělá na distribuci boosterů v USA přibližně 26 miliard dolarů. Tato částka se nyní může zvýšit, protože Walensky se postavila proti vědeckým poznatkům, když podpořila posilovací injekce na základě doporučení farmaceutické společnosti, namísto na základě doporučení dvou zmíněných federálních kontrolních komisí. Tohle je typický příklad nástupu korporativismu v USA, kdy vládní rozhodnutí jsou přehlasována zájmy korporací. Jenže, ve zmíněném pořadu ABC v závěru zaznělo něco ještě mnohem hrozivějšího.

VIDEO: Pfizer zažádá FDA o schválení své vakcíny pro očkování dětí od 5 let na základě nových dat z experimentů, no hádejte, odkud ta data asi pochází

Pamatujete si na zprávu [6] Aeronetu, kterou jsme 8. září/septembera přinesli ze Slovenska? Ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský tehdy oznámil, že na Slovensku se s okamžitou platností začnou očkovat děti ve věku od 5 do 11 let a v článku jsme varovali, že nejde o nic jiného, než o experiment na dětech, který si objednala na Slovensku firma Pfizer, která potřebuje do ruky hmatatelná data z experimentálního očkování dětí, aby americká FDA mohla vakcínu Pfizeru pro děti schválit.

Český epidemiolog a bývalý český ministr zdravotnictví Roman Prymula to v pořadu České televize “Máte slovo” označil za experiment a vysvětlil [7], že se nejedná o žádnou extra jinou vakcínu Pfizeru, ale že jde o třetinovou dávku té samé vakcíny, která se aplikuje dospělým. Podle Prymuly je to experiment na dětech. A teď se podívejte, co se stalo. Uběhly 3 týdny od chvíle, kdy na Slovensku začali očkovat předškolní děti třetinovými dávkami Pfizer a najednou se stal zázrak. Šéf Pfizeru oznamuje, že firma během několika dnů předá FDA potřebná data a údaje z experimentů a požádá FDA o schválení své vakcíny o třetinové dávce pro děti od 5 do 11 let. Kruh se uzavřel!

Pfizer si udělal ze Slovenska polní laboratoř pro své experimentální roztoky, podobně jako z Izraele

Trvalo to pouhé 3 týdny, aby Pfizer nasbíral data ze Slovenska, což spočívá obvykle pouze v tom, že se zjišťuje, jestli nějaké dítě už umřelo, nebo jestli má nějaké dítě těžké poškození po vakcíně, přičemž tato data nejsou nijak průkazná, protože pouhé 3 týdny nejsou dostatečné na schvalování vakcín za normální situace. Jenže svět se nenachází v normální situaci, dnes se vakcíny neschvalují po dobu 10 let, dnes se vakcíny schvalují během několika měsíců a jejich varianty a použití na děti se schvaluje doslova během pár týdnů

Albert Bourla oznámil, že Pfizer má vakcínu pro děti od 5 let těsně před schválením FDA

Je naprosto neuvěřitelné, jak obrovská tupost panuje mezi rodiči, kteří naprosto netuší, co se okolo nich děje, a že do jejich dětí jsou vpravovány látky, které jsou jako z hororu, kde šílení vědci experimentují na lidech jako na zvířatech. Vakcinační kolotoč spočívá v tom, že jakmile na něj nasednete, už se nedá sesednout. Jakmile vás jednou naočkují, stanete se zranitelnými. Pokud neodstanete další dávku, tak podle názorů vědců z Izraele hrozí onemocnění, které bude silnější než u neočkované osoby. Data [8] z izraelských nemocnic to potvrzují, kde většinu lidí s novou nákazou a těžkým průběhem tvoří očkovaní lidé, jenž byli očkování před 5 až 6 měsíci. Není vám to nějak podezřelé?

Jakmile nasednete na očkovací kolotoč, vaše tělo k udržení rezistence bude vyžadovat pravidelné boostery, jinak vás viry po vypršení lhůty potrestají?

Chápete, co se tím sleduje? Ano, je to vytvoření tělesné závislosti na vakcíně, podobně jako drogové kartely vytvářejí závislost svých zákazníků na heroinu nebo kokainu, ale trochu v jiném smyslu. Toto není závislost smyslová, ale epidemiologická. Když se lidé nepřeočkují, tak jim nejenom propadne platnost covidového pasu, ale podle všeho se zdá, že daleko snadněji onemocní. Takže aby neonemocněli, musí honem honem se po 5 až 6 měsících postavit do fronty na booster, aby bylo zase dobře. Proboha, ale takhle přesně fungují drogové kartely. Člověk potřebuje další dávku, aby bylo zase dobře, chápete? Najednou se zdá, že globalisté to mají dokonale vymyšlené.

Očkování v Izraeli slouží jako referenční laboratoř celé globalistické operace COVID-19

Jakmile nasednete na očkovací kolotoč, vaše tělo se stane zranitelným a potřebuje potom pravidelné boostery, pořád a pořád dokola, jako na kolotoči, jinak po uplynutí určité doby začnou očkovaní lidé záhadně marodit, v obrovských poměrech vůči neočkovaným. Data z Izraele lze považovat za obrovský alarm. Všimněte si, jak se nemocnice plní očkovanými a jak globalisté zoufale a umanutě nutí lidi do boosterů a přeočkování.

A když se někdo nepřeočkuje, najednou se něco stane, světe div se, onemocní a skončí v nemocnici. Nakazil se od někoho, anebo po vypršení a expiraci dávky se začalo v těle aktivovat nějaké farmaceutické “kurvítko“, které má za trest dát nezodpovědné ovcované ovečce za vyučenou, že se nedala opíchat boosterem po 6 měsících? Víte, co by to znamenalo pro populaci? Když tělo dostane do sebe látku, které vyvolává rezistenci vůči viru, ale nikoliv imunitu, potom možné je úplně všechno.

Proč v Izraeli po 5 až 6 měsících po očkování je tolik lidí znovu s nemocí nakažených? Nevzali si booster… takže, co nám to napovídá?

Když rezistence po 5 až 6 měsících oslabí, viry v těle mohou opravdu jako vzteklé zaútočit na člověka a opravdu je možné, že chybějící booster může očkované osobě uškodit, protože oslabení rezistence logicky může znamenat onemocnění. Tohle není spekulace, to je logický závěr. Imunitu a bezinfekčnost vakcíny očkovaným lidem neposkytují, to řekla [9] i šéfka CDC, takže když dojde k oslabení rezistence v těle očkované osoby, potom logicky je pro ní lepší dostat boster, aby se rezistence znovu posílila.

To je naprosto geniální a děsivé současně. A proto není divu, že na televizi ABC Albert Bourla prohlásil, že svět se vrátí do normálu jen v případě, že lidé se budou trvale přeočkovávat, v opačném případě krize bude trvat napořád. A teď se zamyslete. Jak donutíte lidi se pořád přeočkovávat? Jedním nástrojem je covidový pas, který vám bez boosteru každých 6 měsíců propadne a už se nikam nedostanete, ani do práce, ani do školy, ani do letadla, ani do MHD, prostě nikde. Jenže, to není jediná forma donucení.

Rezistenční roztok Pfizer

Tou druhou formou donucení k přeočkování bude biologická závislost úrovně rezistence v těle očkované osoby na objemu látek z poslední vakcíny. Pokud se člověk nepřeočkuje po stanovené době, rezistence ochabne a viry v těle člověka potrestají a napadnou ho, že se nenenchal přeočkovat a tím neobnovil rezistenci vůči vyčkávajícím virům ve svém těle. Je to naprosto dokonalý zločin proti lidstvu, dámy a pánové. Naprosto dokonalý nástroj poslušnosti a masového ovládání Total Control na 5. prioritě. Necháš se očkovat, nasedneš na ďáblův vakcinační kolotoč a už neslezeš. Slezeš a onemocníš bez boosteru. Data z Izraele, o kterých jsme psali minulý týden, nejsou náhodná. Ta data vypovídají příběh o tom, co se stane s očkovanými osobami, pokud si nestoupnou do fronty na re-vax, tedy na přeočkování.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 71% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 3 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Podívejte se na to video v čase 0:07 ten krk u Bourla, divné ne?? Tady např. to lze vidět taky a nastavil jsem i čas! https://youtu.be/FmJGRiHzqoI?t=177

Sledujte ten krk! A to samé i dále, 3:39 atd..

Michaela
Návštěvník
Michaela

Narazas na jasterov? Desive to je!!! , bolo by trebq vediet ci ma daco so stitnou zlazou ci z akeho dovodu

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Právě že jsem nikdy nic podobného neviděl..nechápu co to je. A na ještěry jsem nenarážel, jen, že je to min. “divné” !!

Trent
Návštěvník
Trent

To je síla.

rytier
Návštěvník
rytier
TR-3B
Návštěvník
TR-3B

Co má Rochelle Walensky zde na fotografii s tvarem svých zorniček?

Co se stalo s jejími “zuby”? Kde má “zuby” z obou stran své spodní řady “zubů”?

comment image

Michaela
Návštěvník
Michaela

Na co narazas?? Ano je to zvlastne, ale napis prosim viac co tu mame sledovat?

EndFor22
Návštěvník
EndFor22

Je na zamyslenie aj to, čím musia prechádzať moderátori televíznych staníc keď dennodenne vyslovujú lži o kovit podvode a jedovatom očkovaní namierené voči obyvateľstvu. Veď predsa musia vedieť, že klamú! Sú pod nejakými sedatívami, drogami? Alebo držia hubu a v súkromí to riešia alkoholom, liekmi na nervy? Majú nejaké výčitky?
Keď si niekedy stiahnem správy napr. z RTVS či Čt24 v maximálnom rozlíšení a pustím v spomalenom režime cez nejaký solídny prehrávač videa tak mi ich oči pripomínajú oči navždy zlomených bezdomovcov či zdrogovaných trosiek. Taká zvláštna konzistencia farieb a odleskov. Akási vysoká vlhkosť, akoby tie ich oči stále plakali. Niečo podobné som našiel u Navalného, Lasicu, Havrana, Hríba, Kocába a tiež u rôznych “významných osobností” ktoré obhajujú v TV kovit opatrenia a propagandu.
Premiér Heger je toho ideálnou ukážkou, také oči ako má on majú drogovo závislí ľudia bez vlastnej vôle, bez života. Proste úplný biorobot. Musia s ním v tej Viedni (kam často chodí aj ďalšími politikmi) niečo nekalé robiť, nejaké mkultra vymývanie programovanie alebo niečo podobné. Neviem si to inak vysvetliť.

Radka
Návštěvník
Radka

Aeronet má pravdu s 99.9% přesností. Dnes David Formánek vydal video,které si myslím velmi brzy otřese všemi,kteří označují Aeronet za dezinformátory. https://otevrisvoumysl.cz/nemecka-konference-alarmujici-zjisteni-obsahu-covid-injekci-celosvetova-vyzva-k-zastaveni-ockovani/

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

comment image

Obcan02
Návštěvník
Obcan02

Poslední dobou pozoruji větší množství chemtrails, i v oblastech kde nežije moc lidí. Je to divné, asi máte pravdu

Manitou
Návštěvník
Manitou

Ha!!! To je fraška!!! Komedie!!!

Čína chrlí uhlík, CO2! Kromě největší uhlíkové stopy je Čína největší znečišťovatel planety, chrlí tolik sazí, popílku a SO2, že čínský smog dosahuje přes Pacifik až do Kalifornie, kde bydlí Bill Gates.

To ale globálním lhářům vůbec nevadí, uvalili Green Deal místo na Čínu na Evropu!

Všechno zboží, vyrobené v Číně, je z elektřiny uhelných elektráren! Čína má velké zásoby uhlí a každý týden otevírá novou uhelnou elektrárnu!

Když už tedy bojují s klimatickou změnou, tak by měli především v Číně!

Loutka Greta ale dosud neřekla proti Číně ani slovo!

The 5 Countries That Produce the Most Carbon Dioxide (CO2)
https://www.investopedia.com/articles/investing/092915/5-countries-produce-most-carbon-dioxide-co2.asp
How China Is Contributing to California’s Pollution Problem
https://www.discountfilters.com/blog/how-china-is-contributing-to-californias-pollution-problem/
comment image

Loutka Merkelová v roce 2011 nařídila Německu uzavřít od konce roku 2022 všechny jaderné elektrárny, protože se prý bojí Fukušimy, a tak také udělala! Havárie Fukušimy byla 11. března 2011, satanistické datum dvě 11.

“Práce expertní komise ukázala, že náš energetický systém musí a může být od základu změněn,“ řekla Merkelová v roce 2011.
https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/1262493-do-roku-2022-zavre-nemecko-vsechny-jaderne-elektrarny
Německo uzavře posledních šest jaderných reaktorů do konce roku 2022 a více než polovinu své nynější flotily černouhelných a hnědouhelných elektráren do konce roku 2030.
https://oenergetice.cz/komoditni-trhy/icis-nemecko-bude-od-roku-2022-cistym-dovozcem-elektriny

Divý tlak na zastavení jaderných elektráren v Německu byl ale už před 20 lety ze strany Zelených. Zatímco Francie má 60 reaktorů v provozu a produkují 78 % elektřiny!

15. června 2000 Německo jako první zavrhlo elektřinu z jádra
Německo se jako první mocnost na světě zřeklo jaderné energetiky po nátlaku Zelených. V časných ranních hodinách německý kancléř Gerhard Schröder oznámil, že vláda po dlouhém a usilovném jednání dospěla k unikátní dohodě s energetickými koncerny. Poslední reaktor by se měl zastavit do 20 let. Jednání trvalo rok a půl – od nástupu nové koalice sociálních demokratů a Zelených.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-jako-prvni-zavrhlo-elektrinu-z-jadra.A000615110816zahranicni_mhk

Z toho je vidět, že jde dlouhodobě (20 let) o podlé lži, lži, lži a snahu poškodit Evropu! Kdepak ekologie a ochrana přírody, nic!

Globalisté svému-Kissingerovu mazlíčkovi Číně ani stéblo přes cestu nepřeloží.

Zuckerberg mluví čínsky, Zuckerbergova manželka Číňanka Priscilla Chan, Sorosova manželka Japonka Tamiko Bolton.

Jak psal QuoVadis u minulého článku:
“O těch prázdných bytech a celých „zelených městech“ (green Cities) v Číně mluvil vloni nebo už snad před 2 roky Valerij Pjakin – to nejsou byty a města pro Číňany, nýbrž pro odborníky a specialisty z USA, UK, západní Evropy, kteří vedle přesunu technologií také do Číny jako nového globálního centra řízení budou přesídleni. Ale jak s Íránem, tak ani s Čínou to Globalistům zřejmě nejde tak hladce, jak by si představovali. Singapur, Hong Kong, Tajwan jako „otevřené dveře britského impéria“ do Asie – těch se západní Elity určitě bez boje nezbaví… A na druhé straně také možná jako „jištění “ proti Číně ze strany Globalistů, aby se Čína „neurvala z řetězu„ jako americká Elita.”

Globalisté se asi chtějí zdekovat do Číny????????

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Dvě 11 nejsou vůbec satanisticka čísla. Jen oni rádi páchají právě v dobrých datumech zlo, 11.9 2001 11, 9 3×7 to sjou samá čistá čísla. Atd Atd. Je to výsměch světlu a zároveň zásah do numerlogicky dobrých čísel.které právě mají generovat světlo.

Jana
Návštěvník
Jana

Zdravím všechny probuzené a vědomé lidičky. Doporučuji všem poslechnout si videa na Odysee SVCS a studia Tapin radio a skvělého Vítka s názvem : Utajení démoni Nacismu. Jsou to 3 díly a po poslechu zjistíte takové věci že tomu nebudete ani věřit . Ale vše je pravda. V těchto dílech uvidíte paralelu s dnešní covidobou dobou. Toto by se měli učit děti ve škole. Zde je odkaz : https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/utajenidemoninacismu-3:f

Milada
Návštěvník
Milada

Jana, dekuji ti za odkaz. Vyslechla jsem si Vitka na odysee a opravdu je vsechno pravda, ale chybi mi jedno. Pravdive pojmenovani nacistu – fasistu a jejich podporovatelu, at uz ze zapadu nebo z vychodu. Vesmes se jednalo o Z, z a svobodne zednare. To je totiz velmi dulezite. Asi mel Vitek strach pojmenovat je pravym jmenem. V jeho provedeni vrha zle svetlo vsechno na nemecky narod, ktery byl odsouzen k vyhlazeni uz v r.1897 na kongresu svobodnych zednaru v Parizi. Znam tenhle revizionismus.

Azor
Návštěvník
Azor
Fanda
Návštěvník
Fanda

Tenhle pán mě nepřestane překvapovat. Nosatej veterinář původem z Řecka řídí americkou korporaci, která vyrábí injekční roztok pro lidi vynalezený v Německu. Globalistickej kocourkov. Už se nedivím, že skopčácký prokouši běsní, když jim rakouský profesoři strkají mikroskopy do lahviček. Impfstoff macht frei.
https://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Bourla
comment image