VIDEO: Fotbalový vandal z Voroněže demoloval policejní anton, ale česká média o...

VIDEO: Fotbalový vandal z Voroněže demoloval policejní anton, ale česká média o tom mlčí a kritizují brutalitu ruské národní gardy. Jak by to asi dopadlo, kdyby v Americe někdo skákal po policejním autě? Policisté by rovnou vyprázdnili do vandala zásobníky! Mainstream hledá cokoliv, co by pošpinilo organizaci šampionátu v Rusku!

VIDEO: Fotbalový vandal z Voroněže demoloval policejní anton, ale česká média o tom mlčí a kritizují brutalitu ruské národní gardy. Jak by to asi dopadlo, kdyby v Americe někdo skákal po policejním autě? Policisté by rovnou vyprázdnili do vandala zásobníky! Mainstream hledá cokoliv, co by pošpinilo organizaci šampionátu v Rusku!

Další skandálek ve stylu právě zahájené okurkové sezóny je tady. Babišův dezinformační portál iDnes.cz, který prý už není Babišův, ale jen v jeho svěřeneckém fondu, dnes opět prokázal, že protiruská agitka je stále hlavní součástí náplně Babišova serveru. Jak si jinak vysvětlit článek, který dnes na iDnesu vyšel [1]. Hned v úvodu je třeba upozornit na zajímavost, že článek na iDnesu není podepsaný. Tím myslím vůbec, není tam ani zkratka, ani pseudonym, prostě vůbec nic. Zajímavé, že když na Aeronetu podepisujeme články pseudonymy, tak je oheň na střeše a mainstream nás za to kritizuje. Jak je vidět, na iDnesu povýšili na mnohem vyšší level a články už nepodepisují vůbec. Budeme tedy vycházet z toho, že článek je kolektivní prací a stanoviskem redakce iDnesu. Ovšem to, co si v něm přečteme, to opravdu hlava nebere.

Ruští fotbalisté po zápase se Španělskem s transparentem: “Hrajeme za vás!”

Když si článek přečtete, tak získáte jednostranný pocit, že ruská policie zbaběle a brutálně zmlátila pendreky slušného a pouze radujícího se ruského fanouška ve Voroněži, který po včerejším vítězství ruských fotbalistů nad Španělskem slavil až příliš bujaře a ruská policie ho surově zmlátila. Jenže, jakmile si pustíte video s tímto incidentem, tak je najednou všechno jinak. Z fanouška fotbalu je totiž rázem obyčejný vandal, který vylezl na policejní anton s majáky na střeše a začal dupat do střechy vozu, aby ji promáčkl, což se mu trochu podařilo. Poté slezl dolů a skupina příslušníků pořádkových jednotek ho za tento vandalský čin odměnila pendreky. Video tak odhaluje úplně jiný příběh, než který popisuje nepodepsaný článek na iDnesu. Znovu se tak ukazuje, že perfektní organizace ruského šampionátu leze někomu v Evropě pěkně krkem.

Globalisté čarují na zelené politické šachovnici 2×11

Globalisté však předvádí na šampionátu neuvěřitelné mocenské divadlo, je to doslova učebnice vyšších procesů řízení. O sport jde až v poslední řadě. Včera, pokud jste se dívali na západ Rusko – Španělsko, tak jste po konci zápasu mohli vidět jeden velmi zásadní symbol a vzkaz. Ruští fotbalisté oslavující na trávníku vytáhli transparent, na kterém bylo napsáno v azbuce “Hrajeme za vás!” a to znovu ukazuje na to, jak důležitý rozměr má fotbalový šampionát pro globalisty.

Španělsko je totiž hlavním pilířem islamizace Evropy, stejně tak Německo, stejně tak Portugalsko. A co se stalo? Všechny tyto fotbalové týmy z šampionátu už vypadly. Američané se dokonce ani nekvalifikovali. Zato Rusko bojuje jako lev. Mnoho fanoušků fotbalu nemělo včera ze hry moc radosti. Rusko zabetonovalo svoji polovinu hřiště a bránilo se. A to někoho překvapuje? Však šampionát FIFA 2018 je pouze kopií světové geopolitiky, Rusko se stále jenom brání, Rusko neútočí.

Zničení španělští fotbalisté, za nimi ruští fotbalisté s transparentem.

Německo se fotbalově na šampionátu úplně rozložilo. Jenže to opět nemá s fotbalem mnoho společného, je to kopie a zrcadlo politické a společenské situace v Německu, když to nefunguje nahoře v politice, nefunguje to ani ve fotbale. Nikoho nepřekvapí, že český fotbal je v troskách a není schopen se kvalifikovat prakticky nikam, je to součást komplexního obrazu, který na hřišti pouze zrcadlí politické procesy, které probíhají nahoře a de facto v rámci celého národa a společnosti.

Fotbal se totiž nehraje tělem, ale srdcem. Jestli Rusové něco umí, je to obrana. A neprostupné pole ruských fotbalistů včera ukázalo něco víc, co znervóznilo i hosty v lóži, kteří zápas na stadionu sledovali. Dmitrij Medveděv totiž nevyjadřoval prakticky žádnou radost, čehož si všimla i ruská média. Může to být tím, že ho fotbal nebaví a nezajímá, ale vzhledem k tomu, jaký obrovský úspěch to pro Rusko je, že porazilo Španělsko, tak taková netečnost je zarážející. Jak všichni víme, Dmitrij Medveděv plní roli ruského Andreje Babiše v Rusku, je to systémový kůň globalčiků, na kterého Vladimir Putin zjevně nesmí z určitého důvodu sáhnout.

Mocenský tandem Putin – Medveděv a jeho malá kopie v Česku

Tím se dostávám do Česka, kde ve stejné pozici je Andrej Babiš, kterého musí Miloš Zeman držet u moci, i když samotný Babiš už několikrát Miloše Zemana opravdu tvrdě podrazil, viz. kauza Nikulin. Jenže tyto tandemové procesy řízení fungují na principu teze vs. antiteze, tzn. dvou protichůdných vektorů mocenského tenzoru, nikoliv na principu souhlasných sil dualismu. V pátek jsem o tom hovořil na Svobodném vysílači CS a právě včerejší zápas mezi Ruskem a Španělskem ukázal toto tandemové řízení.

Vítězství Ruska neudělalo v Rusku radost těm, kteří jsou součástí tandemu a v tomto tandemu sedí na straně globalistů. Ruští fotbalisté vytáhli transparent “Igraem za Vas”, což neuvidíte u žádného jiného fotbalového týmu, protože jiné týmy stále považují fotbal jen za sport a ne za jeden z nástrojů řízení. Rozčarování z Ruska, které mělo být odstraněno a sankcemi uvrženo do chaosu, se na západě umocňuje. A politici nechápou, co se to děje. Nejprve olympiáda s Jižní Korei a pád americké moci v oblasti, procesy vzešlé z olympiády. Nyní fotbalový šampionát a krize v Německu, hrozící rozpad koalice CDU a CSU, Seehofer uvažuje o odchodu z vlády.

Německý zmar na šampionátu s Jižní Koreou? Nejen to, německý zmar v Německu.

Světové šampionáty a olympiády jsou největšími přehlídkami moci globalistů, kde ukazují plán na změny řízení skrze symboly a vzkazy. Jenže mediální žumpa v Evropě je na takové chápání krátká. Uvedený příklad článku z iDnesu je pouze ukázkou toho, co všechno se hledá v Rusku, aby ho bylo možné v souvislosti s šampionátem očernit a pomluvit. Přitom každý, kdo někdy byl v USA, tak musí vědět, že kdyby se nějaký vandal takto choval k americkému policejnímu autu, skončilo by to tragédií, protože vandal by byl na místě zastřelen.

A evropský mainstream by přinesl zprávu o nebezpečném útočníkovi, který ohrožoval policisty a ti ho museli zastřelit. Mainstream v České republice je ve stavu naprostého rozkladu, Už nedodržuje ani vlastní zásady a principy, kterými se donedávna zaštiťoval. Už ani nepodepisuje své články. Vlastně je jim to jedno, protože je jim jasné, že lidé tu mediální manipulaci z Voroněže prohlédnou, takže se pod to raději nepodepíšou ani zkratkou.

To hlavní je, že ruští fotbalisté dávají najevo občanům, že hrají za ně v globální bitvě, zatímco česká alternativa bojuje za lidi svým zpravodajstvím. Mainstream se likviduje postupně sám, že plní objednávku neoconů, vůbec jim to zatím nedochází, že každý další útok jenom více a více posiluje Rusko, stejně jako ve všech ostatních procesech, které probíhají v Evropě. Doporučuji se podívat na záznam včerejšího zápasu, protože je to ukázkový příklad toho, co se děje ve vztahu k Rusku v Evropě. Nekonečné vlny útoků, které končí marnou snahou. Vlna za vlnou. Každé takové vítězství je potom zdrojem další a další nenávisti v západních médiích a je opravdu hrozivé, že na čele těchto útoků je právě Babišovo vydavatelství ve svěřeneckém fondu. Mocenský tandem Zeman – Babiš bude tvrdým zápasem teze vs. antiteze, to nebude žádná selanka a ani procházka růžovým sadem. Jenže důvodem tandemu je řízení, ne spolupráce. Zní to paradoxně, ale přesně takto rozdělují globalisté sféry vlivu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alkaponek
Návštěvník
Alkaponek

Britská média se ospravedlnila za lež o Rusku před MS 2018

Mistrovství světa ve fotbale v Rusku ukázalo, že tato země má jinou, pozitivní stránku, ale mnoho kritických materiálů v britských médiích bylo ospravedlněno díky chování ruských úřadů, píše Shaun Walker, korespondent listu The Guardian.

Poznamenal, že klíčovou poznámkou v mnohých zprávách byla fráze fanoušků Anglie na MS v Rusku, že „britská média očerňují Brity”. Přiznává, že se publikace skutečně vystrašily britské fanoušky, kteří na turnaj nepřijeli v takovém počtu, jako fanoušci z Jižní Ameriky. Toto Walker napsal ve svém článku pro The Guardian.

https://cz.sputniknews.com/svet/201807137712031-Britanie-media-lez-Rusko-MS/

____________________________________

Chorvatský trenér poukázal na Francouze a jejich africký původ

Bývalý trenér chorvatské fotbalové reprezentace Igor Štimac podotkl, že ve francouzském mužstvu hraje řada přistěhovalců z afrických zemí. Napsal o tom na své stránce na facebooku.

„Ví někdo, s kým budeme hrát ve finále? Kimpembe — DR Kongo, Dembélé — Mauretánie, Sidibé — Mali, Umtiti — Kamerun, Pogba — Guinea, Tolisso — Togo, Matuidi — Angola, Nzonzi — DR Kongo, Mbappé — Kamerun, Mendy — Senegal, Fekir — Alžírsko. Respekt!,” napsal Štimac.

https://cz.sputniknews.com/svet/201807147714198-Chorvatsko-Francie-MS-finale-puvod/

Profesor
Návštěvník
Profesor

Velice rád bych zde jen uvedl,že když se podíváme na složení mužstev jajo je Francie ,Švajc,Němci ,Švédi atd. že je tam spousta jiných národností ,které nemají nic společného v zemích kde momentálně hrají fotbal a představují multikulturní mix ,který se protlačuje stůj co stůj.

Vážka
Návštěvník
Vážka

No, “Tre kronor” zrovna jako extra příklad multikulti neposlouží, z 23ti hráčů je 19 rodilých Švédů; cizinci jsou 4 (z toho 1 Ital)…

Hornyšová Libuše
Návštěvník
Hornyšová Libuše

Divná mentalita občanů ze Západu, nepochopitelná mentalita vedení tamní společnosti, divné, nepochopitelné nadutosti, arogance, elitaření, ale jak zjišťujeme, tak se naše elity tomuto velmi rády přizpůsobují.

Vážka
Návštěvník
Vážka

Jedna věc je oprávnění zákroku; míra jeho provedení je věcí druhou…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zadržen britský fanoušek…co se mu stalo , že by dostal gumoléčbu a pak ten pendrek kouřil….ale prý ho měl napřed v zadku ….co na to noví místní trollové… https://cz.sputniknews.com/svet/201807047662004-brit-vandal-socha/

konzerva
Návštěvník
konzerva

Štvavá vysílačka z Prahy v akci…proč nejsou v Ruském týmu černoši?…. a neplatí to i obráceně u afrických týmů nebo Korea, Japonsko atd. …ETO DURAKI a DEBYLY…. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zadni-cernosi-Rusove-nemaji-ve-fotbalovem-tymu-zadne-cernochy-zaluje-Svobodna-Evropa-To-takova-Francie-542642

konzerva
Návštěvník
konzerva

A kolik je v ruském týmu posunovačů guven na to zapomněli…

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ti blbové už nevědí, jak by lidi upozornili, že v Rusku je to vlastně v pořádku.
A že oni sami jsou banda trotlů, která neumí napsat článek, aby si sami neprotiřečili. Pod nadpisem Cizinci nejsou vítáni je napsáno, že tam mají Osetince, což je kavkazský národ náležející do íránské jazykové skupiny a další nespecifikované menšiny a naturalizovaného Brazilce. Plus neupřesněný počet hráčů (few-několik) pocházejících z Běloruska a Ukrajiny.
Mě z toho vychází, že těch menšinových hráčů je řádově pět, šest, možná i sedm.

Dále vzpomínají na to, že nějaký naturalizovaný Nigerijec šel raději reprezentovat Nigérii než Rusko. No tak šel, no a co? Měli mu to snad zakázat? Pokud se cítil být Nigerijcem, tak šel reprezentovat zemi svých předků, co je na tom špatného?
Nás v Naganu taky reprezentoval Petr Svoboda, který předtím vůbec neměl naše občanství a vyřídil si ho až kvůli olympiádě. A vadilo to někomu? Mě ne, dal vítězný gól Rusům ve finále.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Buk co měl sestřelit MH 17… přijel z Dněpropetrovska…. https://www.kp.ru/daily/26839.3/3880016/?from=smi2

konzerva
Návštěvník
konzerva

Rusové jsou připraveni na to že budou mít svůj internet…od 1.8. pokud by je putinův agent donald odpojil… http://rusnext.ru/news/1530650064

M.C.
Návštěvník
M.C.

Koneckonců, tak byl internet vymyšlen – aby každá jeho část dokázala fungovat a aby se spojení dalo realizovat různými cestami.
V minulosti byly pokusy odřezávat vysokokapacitní podmořské kabely, ale nemělo to valný účinek.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Ach, to byly nervy, gratuluji, Anglie! Angličtí fanoušci jsou ale tak tichoučcí, ti snad ani nevěřili, že by mohli vyhrát. 😀

Také by to chtělo nového předsedu anglické Fotbalové asociace, současným předsedou je totiž od roku 2006 truhlík William.
Princ William bojkotoval:
1) Mistrovství Evropy ve fotbale 2012 v Polsku a na Ukrajině – kvůli věznění ukrajinské expremiérky, miliardové zlodějky Julije Tymošenkové
2) a nyní bojkotuje MS – kvůli zdravým Skripalům…

Fotbalová asociace a královská rodina by se neměly zaplétat do směšných šarád britské tajné služby či pokusů o WW3 a raději řádně plnit své reprezentativní povinnosti!

8. 6. 2012 Britští ministři na Euro nejedou
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1165825-britsti-ministri-na-euro-nejedou

M.C.
Návštěvník
M.C.

Dobře jim tak, konceptuálně neschopným troubům.
Komu není rady, tomu není vzájemné hospodářské pomoci.

Alkaponek
Návštěvník
Alkaponek

1. července na území České republiky začalo budování Centra satelitové rozvědky NATO pod kódovým označením SATCEN. Centrum se bude zabývat získáváním a zpracováním satelitních fotografií a údajů z radarů pro Armádu ČR a NATO. Proč bylo pro centrum rozvědky USA vybráno právě Česko?

Není to proto, že se aliance ještě silněji snaží Čechy zatáhnout do svých vojenských akcí po celém světě?

Nakolik je to vážné? V každém případě je to jedno z „vesmírných očí” NATO v Evropě. Je jeho přítomnost nebezpečná pro obyvatelstvo v případě skutečných bojových akcí? Určitě, vždyť je to vojenský objekt. Myslím si, že vybudování Centra satelitní rozvědky Severoatlantické aliance v Česku je pokračování v procesu aktivního zařizování vojenského „jeviště” v Evropě, které provádí Spojené státy a NATO. Rozmisťují tu nejen systémy protivzdušné obrany, ale i nové kontingenty pozemních vojsk, tankovou brigádu a speciální jednotky. Provádí bojové hlídkování, jejich lodě se pohybují u břehů Pobaltských států. Vybudování Centra vesmírné rozvědky NATO v Česku je logicky zařizování předpokládaného „jeviště” vojenských operací na kontinentu, které vedou USA.

Na vybudování Centra vesmírné rozvědky aliance Ministerstvo obrany ČR do roku 2020 pošle desítky milionů dolarů.

https://cz.sputniknews.com/nazory/201807037658660-nato-cesko-oko/

http://www.mocr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/v-ceske-republice-uz-letos-v-cervenci-vznikne-narodni-satelitni-centrum-satcen-cr-141273/