VIDEO: Facebook začal v USA mazat profily konzervativních politiků a aktivistů! Proces...

VIDEO: Facebook začal v USA mazat profily konzervativních politiků a aktivistů! Proces se okamžitě okopíroval do České republiky, držitel vyznamenání od CIA Michal Koudelka na semináři varoval před ruskými vlivovými operacemi! Jan Hamáček informoval, že vnitro začne více sledovat alternativní weby! Česká televize si opět šlápla do Aeronetu, Jiří X Doležal potom otevřeně vyzval k zavedení cenzury pod dohledem jazykových odborníků! Proč je německá bajka o termitech tak nebezpečná, že kvůli ní Facebook maže profil muslimského kazatele?

VIDEO: Facebook začal v USA mazat profily konzervativních politiků a aktivistů! Proces se okamžitě okopíroval do České republiky, držitel vyznamenání od CIA Michal Koudelka na semináři varoval před ruskými vlivovými operacemi! Jan Hamáček informoval, že vnitro začne více sledovat alternativní weby! Česká televize si opět šlápla do Aeronetu, Jiří X Doležal potom otevřeně vyzval k zavedení cenzury pod dohledem jazykových odborníků! Proč je německá bajka o termitech tak nebezpečná, že kvůli ní Facebook maže profil muslimského kazatele?

Situace na internetu se svobodu vyjadřování se dramaticky vyostřuje. Facebook v pátek smazal profily exponovaných amerických konzervativních aktivistů v čele s Alexem Jonesem z Infowars, dalšími jsou Milo Yiannopoulos s napojením na server Breitbart News,  Louis Farrakhan, Laura Loomer a také analytik Infowars serveru Paul Joseph Watson. Společnost Facebook to zdůvodnila tím, že podle nově přijatých pravidel neumožňuje používání platformy Facebook pro nebezpečné osoby a organizace [1], což je interní černá listina Facebooku, která obsahuje vytipované pravicové a konzervativní aktivisty, politiky a organizace v USA, ale i jinde ve světě, kteří se staví proti diverzitě, LGBT politice, proti konceptu globálního oteplování a především osoby a organizace bojující proti migraci.

Louis Farrakhan, Alex Jones, Milo Yiannopoulos

Vůdce islámské komunity v USA Louis Farrakhan prohlásil v roce 2018 při svém kázání, že není antisemita, ale je anti-termit [2]. Tím vyvolal v USA mezi židy doslova rudý poplach. Jde totiž o to, že je to odkaz na jednu německou lidovou bajku ze středověku o termitech, kteří přilezli do města a pomalu a potichu začali rozežírat dřevěné stavby a domovy místních lidí. Nikdo si toho nevšímal, protože proces byl dlouhodobý a trval mnoho let, takže lidé si přivykli procesu pomalého úpadku a chátrání města.

Muslimský kazatel v USA na sebe přivolal židovskou klatbu z Facebooku za odkaz na německou antisemitskou bajku ze středověku

Lidé si říkali, že ty domy podivně rychle stárnou, chátrají, ale přisuzovali to větru a počasí. Když všechny domy byly rozežrány, šli lidé z města do lesa, že pokácí stromy a postaví nové domy. Uprostřed hlubokého lesa ale zůstali ohromeni, našli tam obrovský hrad postavený termity z rozkousaného dřeva jejich domovů. Proč termiti lezli z lesa takovou dálku až do města, když pochází z lesa a mohli přece postavit svůj hrad ze stromů okolo v lese, kterých je dostatek?

Louis Farrakhan, šéf amerických muslimů při kázání.

Jenže ani jeden ze stromů nebyl termity napaden. A starý kněz a farář jim dal odpověď: “Termiti potřebují být skrytí a mít ochranu před zraky nepřátel znalých jejich škůdcovství a podlosti. Kdyby postavili hrad ze stromů lesa, celý les by zmizel a zůstala by po něm holá planina a hrad termitů by byl vidět ze širokého okolí a velké dálky. Lidé by hrad viděli a vypálili by ho ze strachu, že termiti podniknou výpravu do sousedních lesů a sousedních měst.

Proto termiti škodí všude možně jinde a tam, kde je dřevo, v dalekých zemích a není jim zatěžko vážit dlouhé cesty pro cizí dřevo, které jim přitom hojně roste okolo vlastního hradu. Pracují tiše, ale neustále. Nevezmou celý dům naráz a nezmizí přes noc, to by bylo hned odhaleno a lidé by se začali bránit, ale odnáší dům po kouskách desítky let. A koho by napadlo, že to není zub času, který vám rozežírá domovy, je to zub termita!,” zakončil kněz v bajce svoje poučení měšťanům.

Muslimové v USA vědí, kdo žene muslimy do války s křesťany. Svoboda v USA je skvělá v tom, že je možné stále hlásat pravdu, ale před smazáním profilu na “cukrblikově fejsu” to neochrání

Bajka o termitech se dočkala oživení i během nástupu nacistů k moci v Německu po roce 1933, objevila se v německém tisku a po válce byla zařazena na seznam nebezpečné antisemitské literatury v Německu, přestože v bajce není ani jediná zmínka o židech, nebo jakýchkoliv symbolech, které by připomínaly židy. Problém v bajce spočíval především v tom, že kdokoliv bajku kdy slyšel, okamžitě vykřikl, že termiti jsou přece židé! “Jsou to židé, my to víme,” křičely děti při poslechu bajky. A právě z tohoto důvodu se muslimský kazatel Louis Farrakhan dočkal banu na Facebooku, protože vyslal odkaz na bajku o termitech, která je mezi židy dodnes lakmusovým papírkem jejich původu.

Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku.

Podle Farrakhana se takto Židé chovají všude na světě, že jako termiti ukusují z cizího majetku a odnáší si kousky majetků k sobě, pomalu, postupně, ale neustále, vytrvale, až odnesou úplně všechno. Za odkaz na termity z kázání v roce 2018 se Louis Farrakhan dočkal smazání profilu na Facebooku až teď. Americká sociální síť tak začala uplatňovat nový černý seznam a otevřeně se již proto v USA začíná hovořit o regulaci Facebooku, aby nemohl mazat, co se mu zamane.

Američtí republikáni spolu s Trumpem chystají zákon na regulaci Facebooku, a tyto bany konzervativních aktivistů jsou odvetou Trumpovi

Republikánští senátoři začali na podnět Donalda Trumpa pracovat na návrhu zákona, který velké sociální sítě s určitým počtem uživatelů označí za platformy ovlivňující politické procesy v zemi, a proto Facebook, Twitter a podobně velké sociální sítě by se staly regulované federálními orgány pro kontrolu a dohled nad politickými stranami. Hlavním argumentem je fakt, že takto velké soukromé sociální sítě utváří politický prostor už pouze tím, že umožňují lidem vyjadřovat své názory. A proto by tyto sítě měly být regulovány, přičemž z jednou těchto regulací by bylo nařízení, že Facebook nesmí mazat odlišné politické a hodnotové názory.

Aeronet na ČT.

Jenže než dojde k regulaci Facebooku a dalších sociálních sítí, budou probíhat přesně opačné procesy cenzury. Česká televize minulou neděli [3] v pořadu Newsroom na ČT24 uveřejnila reportáž o nenávisti na českých webech a samozřejmě řeč byla i o diskusních komentářích na našem Aeronetu.

Zajímavý je názor Jiřího X Doležala z Reflexu, který v reportáži vyzval k důsledné cenzuře na Facebooku jazykovými odborníky, kteří budou skvěle ovládat daný jazyk a budou moci vyhodnocovat i jemné rasistické nuance v komentářích. Reportáž tak de facto byla o tom, že je situace vážná a je potřeba diskuse na českém internetu omezovat a cenzurovat. A přesně k tomuto tématu se tento týden odehrál seminář v poslanecké sněmovně ohledně tzv. hybridních hrozeb.

Místodržitel CIA opět obvinil Rusko z ovlivňování informačního prostoru v ČR

Držitel ocenění CIA za skvělou spolupráci, šéf BIS Michal Koudelka, na semináři v poslanecké sněmovně obvinil [4] Rusko, že provádí vlivové operace v ČR, zasévá nenávist a nedůvěru v Evropskou unii a představuje tudíž hrozbu pro celou Evropu. Ministr vnitra Jan Hamáček se v diskusním panelu poté přidal a oznámil, že vnitro se začne více zajímat o jednotlivé alternativní weby a především i diskuse, ve kterých se šíří nepřátelské informace a prý ruská propaganda.

Eva Jourová (Hnutí ANO) jako eurokomisařka potom oznámila, že i Evropská komise se rozhodla více pracovat s problematikou ruského vlivu na tzv. alternativních webech. Není to náhoda, když se podíváte, co probíhá v USA. Tyto procesy rušení profilů na Facebooku a vypínání webů se prostě kopírují z USA do České republiky a v čele tohoto procesu stojí vyznamenaný agent CIA Michal Koudelka, v této chvíli v roli zemského zastupitele amerických zájmů v Praze a v čele BIS.

Náš článek o Sórošově účtu v Praze.

Není divu, že prezident republiky nechce oceněného medailistu CIA jmenovat do hodnosti generála, protože by tím de facto uvedl do generálského stavu agenta cizí státní moci. Michal Koudelka měl podle názorů bezpečnostní expertů ocenění od šéfky CIA Giny Hapselové odmítnout, protože tím došlo ke kompromitaci jeho bezpečnostní integrity. Od té chvíle je možné na Michala Koudelku pohlížet jako na agenta cizí státní moci, v čemž je naše redakce zajedno s názorem Pražského hradu.

Nelze do funkce generála jmenovat někoho, kdo je kompromitován cizí zpravodajskou službou, bez ohledu na to, že jde o spřátelenou zemi, protože jak odhalila před několika lety německá BND, americká CIA ve spolupráci s NSA odposlouchávala mobilní telefon německé kancléřky Angely Merkel. Spřátelená země tak špehovala hlavu spojenecké země č. 1 v Evropě, kde mají Američané nejvíce svých vojáků.

Snaha o umlčování informací o tom, kdo řídí ve skutečnosti Českou republiku ze zákulisí

Internet je posledním místem a platformou, kde lidé mohou svobodně šířit své názory a není divu, že vznikají seznamy nejen závadných webů, ale už i závadných osob, jako právě v USA. A pozor, to není všechno. Paul Jospeh Watson z Infowars už informoval, že Facebook maže a blokuje i profily lidí, kteří ve svém příspěvku sdílejí odkazy na články na Infowars, i když jde třeba o odkaz na článek o sportovní události, kde nejsou žádné rasistické výroky.

Michal Koudelka (třetí zleva) má slovo…

Černá listina tak prostě má za úkol úplně vymazat z Facebooku profily konzervativních a pravicových aktivistů před nadcházejícími prezidentskými volbami v USA příští rok. Budou totiž brzy probíhat primárky, volební kolotoče se znovu roztočí po 4 letech a Facebook nechce, aby Donald Trump obhájil svůj mandát, protože Facebook je nástrojem globalistických sionistů a Donald Trump je naopak kádrem chasidských Židů. Znovu tak vidíte, že je to opět a znovu válka mezi židy a Židy o křeslo budoucího prezidenta v USA a tohle, co provádí Facebook, je vlivová operace.

Globalistům nejvíce vadí anonymní pošťák, který nosí nepříjemné dopisy od občanů a voličů. Nevadí jim politik na tribuně, který řve proti migraci, ale přitom v soukromí v minulosti navlékal přítelkyni do hidžábu. Vadí jim anonymní hnutí odporu

Všimněte si, co nejvíce vadí České televizi a také Janu Hamáčkovi a dalším politikům. Vadí jim články a informace o tom, že Česká republika už není suverénní země, a že je řízena židy. Jakmile někdo začne odhalovat procesy o válce mezi Židy a židy, okamžitě to vzbudí protireakci a snahu o blokování webů, a když ne celých webů, tak alespoň diskusí. Proto v dnešní době už mnoho mainstreamových médií diskuse pod články nemá, anebo jsou vyžadovány registrace s ověřením totožnosti skrze ověřené profily na Facebooku.

Je vyvíjena úporná snaha o zamezení lidem v anonymním psaní, komentování a vystupování. A dokonce i někteří alternativní politici zkouší různé triky, jak vyprovokovat anonymní autory na internetu k odhalení identity. Samozřejmě, že se jedná o kalech provokační operace od kádrů zednářských pomazanců, to není tajemství. Jedná se ovšem o objektivní proces, který probíhá všude.

Ministr vnitra Jan Hamáček na semináři o ruských hrozbách.

Stejně tak, jako nebude umožněno usednout na stolec moci tomu, kdo není pod čepcem, anebo pod zástěrou, tak stejným způsobem nebude brzy umožněno na internetu psát, publikovat a diskutovat nikomu, kdo bude skrývat anonymitu a odmítne předložit své doklady totožnosti. Není totiž přípustné, aby v zemi vznikala anonymní opozice, kterou nelze adresně kontaktovat, ovlivňovat a řídit.

Každá opozice od této chvíle musí být pouze konstruktivní a řízenou opozicí. Je to pro ně velmi důležité, protože v plánu je proces reformy Evropské unie do podoby Evropské federace a nahrazení Schengenu novým projektem Aachenského prostoru volného trhu a pohybu. Nelze však realizovat tento projekt ve chvíli, kdy v zemích Evropy existuje hnutí odporu, které není pod kontrolou a nelze si ho koupit, pojmenovat, adresovat, dohledat a zmanažovat. Tou největší noční můrou politiků je anonymní pošťák, který nese dopis od vlastních bývalých voličů. Zabít všechny podvedené voliče nelze, ale umlčet pošťáka, to je velmi lákavé pokušení. Proto je snaha o cenzuru diskusí a webů propojena se snahou zakázat lidem anonymní diskuse a publikování.

Záznam pátečního pořadu na SVCS

Zdroj úvodního videa: Česká televize

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
rodo
Návštěvník
rodo

Ať jde celá vláda Hamáček a jím podobne s.ačky do .ajzlu verbež chcípajíci kobyla nejvíce kope doufám že v těch zapečetěných žalobách budou i ty politické h.vna z ČR

Jana
Návštěvník
Jana

Nevíte, kdo nazval tu nanotechnologicky vyrobenou výbušnou směs – materiál k řezání oceli a explozivum, které mělo rozprášit / rozprášilo centrum WTC Dvojčat nanotermitem? Že by snad “termiti”?

anonym
Návštěvník
anonym

Vracím se ještě k dříve zde uvedenému článku:
https://aeronet.cz/news/climagenda-podivny-pripad-16-lete-grety-thunberg-a-zidovske-deti-za-skolou-s-transparenty-proti-oteplovani-globaliste-zahajili-proces-zneuzivani-deti-pro-politicky-boj-na-medialni-fronte/
Kdo si pamatuje na tento článek o malé psychopatce – klimatické aktivistce, tak zde je pokračování. Čtěte, co se z tohoto magora spoškozeným mozkem vylíhlo. Je to magorm na entou, autistka, vymatlaný mozek ještě na další způsob, ale bude řídit planetu. Přinejmenším aspoň Angláni z ní úplně zblbli.
Cožpak tahle magorárna nebude mít nikdy konec a stále budou dostávat v mediích prostor pošukové a cvoci a blbnout mladé lidi? Tak mi to přijde, že tento svět se řítí někam do prdele i s námi.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/503979-jsme-v-klimaticke-nouzi-hlasi-britanie.html

Pijack
Návštěvník
Pijack

Prý Rebelie proti vyhynutí 🙂 Ne ne, já bych se k nim přidat nemohl. Leda kdyby propagoval někdo Rebelii za vyhynutí, protože lidstvo si vyhynutí zaslouží a ne že ne. Lidí má být na zeměkouli cca půl milionu… a to aby se opět příroda vzpamatovala. Víc lidí je jako více kobylek. 500.000 kobylek nikomu neublíží, ale 7,5 miliard kobylek, hmm… viděl někdo z těch vylízaných ekolobojovníků, jak vypadá úroda po náletu takového hejna? Zjevně neviděl.

kacíř
Návštěvník
kacíř

Pospíchají, ale proč? to je otázka. Dá se brzy očekávat zákaz (znemožnění) aut se spal. motorem salámovou metodou. Nejprve stará auta, starší a pak i téměř nová. Pokusný balonek se zdaněním starších aut už byl vypuštěn, skoro nikdo neprotestoval, tak to projde. U kotlů to taky prošlo, stačilo se vymluvit, že si lidé stěžují na kouř. Časem zakáží kotle na tuhá paliva komplet a lidi tomu budou tleskat. Už byl zmíněný i plyn, prý taky škodí. A až nebude žádná alternativa a bude jen elektřina, tak si můžou diktovat jakékoliv ceny. Už si nikdo nezatopí ani v kamínkách a chudáci staří lidé, ti nebudou mít na nové el. kotle a ani na účet za el. S el. auty to bude taky problém, hlavně na vesnicích. Už bude velký problém se dostat z vesnice do zaměstnání, k doktorovi, na nákup atp.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Já se musím přidat k čekistům z ČeTé. Hlásím, že jsem na fousatým bubnujícím zpěvákovi v odkazu níže zaznamenal tykadla s malinkýma hákenkrajcema na konci jako anténkama závadných myšlenek.
Heilung | LIFA – Krigsgaldr LIVE https://www.youtube.com/watch?v=QRg_8NNPTD8

člověk
Návštěvník
člověk

“Volám Radu pro návratové expedice pro oblast Alfa Tau. Jsme zpět a velmi se těšíme na setkání s vámi, jak se máte, jak se vám daří”? “Zde automatický odpovědní systém (ADS), na Zemi došlo ke globální katastrofě v čase t mínus xxx, následně k úpadku lidské přirozenosti a následně zákonitě k zániku pokročilé lidské kosmické civilizace. Zbytky kosmické technologie byly přemístěny a zajištěny v oblasti základen na orbitě Neptunu v sektoru delta xxxx. Na Zemi došlo mezi lidmi k výskytu kanibalismu, obětních a otrokářských kultur, k degeneraci všeho, souvisejícího se vznikem nového života a k permanentní válce. Bylo nutno zastavit pokusy zdegenerovaných vědců o vytváření nejrůznějších chimér a jiných nepřirozených směsí forem života, a rovněž tak snahy zneužívání živé i krystalické energie. Doporučený postup: Intenzivní výzkum. Sběr dat. V rámci možné snesitelnosti indoktrinace nepřirozených jedinců i společností, občasným kontaktem postižených oblastí s ojedinělými záchrannými pracemi a pomocnými akcemi. Indoktrinace semitského kmene Židů pomocí zvýšení jejich ovladatelnosti zavedením zvyku obřízky, tj. zastavením vývoje EQ 8. den po narození, úpravou stravy a občasným kontaktem se specialisty typu xxxx. Kontakt dálkově prováděn pomocí tzv. Archy Úmluvy. Následně využití tohoto kmene k multidruhovému a obecnému, přijatelnějšímu působení na lidskou populaci v rámci řešení pozemské krize, způsobené globální katastrofou. Pro detaily o současném stavu se prosím hlaste na orbitě Nereide v sektoru Beta xxx. S pozdravem tvůrci a údržba ADS”.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Odkud se vzala demogratická baba Nancy Pelosi, aneb jak čtyři rodiny miliardářů zničili Kalifornii: https://youtu.be/1_kGY9FdEXk
Všechny služby státu si během pár generací ty rodiny zprivatizovaly. Hlavně vodu. Tu čerpají tak zuřivě, že Kalifornské údolí kleslo vcelku o 20 metrů. Pro větší zásoby sněhu provádějí cloud seeding a v létě vyvolávají v horách deště, který pak chybí v Kalifornii a světe div se, díky suchu hoří rok od roku lépe.
Jejich rozvodná společnost používá ty nejpevnějsí silnoproudý spoje a z nich jen krátký odbočky do sídel. Krásný zkraty, města v popelu. krásnej dokument.

Budro
Návštěvník
Budro
konzerva
Návštěvník
konzerva

Za tohle by sudruh muslim hamacek určitě nechal ty co to provedli zavřít…??https://youtu.be/9WHVQZf93uo

Budro
Návštěvník
Budro

Naprosto super. Poland Rulez.

Angel
Návštěvník
Angel
AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Proč Rusku vládnou Židé
https://www.youtube.com/watch?v=Zc8NbR8zNPc

Jaris
Návštěvník
Jaris

Antision
Jsem rada, ze jste sem dal tento vystizny klip, kde je take videt, ze i Putin je v siti chazaru a je jimi ovladan stejne jako Trump.
Kdyz na to poukazu ja, sklidim same minusy. 🙂

konzerva
Návštěvník
konzerva

Izraelská armáda se učila v německých lesích obsazovat ruské vesnice…. ruské občany hráli němečtí nezaměstnaní za 100 euro denně a ruskou armádu představovali lotyši??? ..https://youtu.be/nEacqQHI4g0

r.m.
Návštěvník
r.m.

Kronika minského ghetta: https://youtu.be/dOEFjBclGjY
asi se tam touží vrátit, až führer Mileikovski zavelí, svět se v prdel obrátí ))

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva,
to jsou hodně naivní židovští hoši, myslet si,že by mohli obsazovat rusko. Kždej kdo by to zkusil shoří jak papírovej čert.Jenom blb dnes může uvažovat o konvenční obsazovací válce proti jaderné velmoci disponující nejlepří raketřovou technikou na světě. To asi křiví frňáci zamrzli v minulém století.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

– A Nemci pak napsali na tank T34 na podstavci “befreit uns noch mals ” 😆