VIDEO: Evropská komise chce zrušit anonymitu Bitcoinu. Německo omezí v bankách hotovostní...

VIDEO: Evropská komise chce zrušit anonymitu Bitcoinu. Německo omezí v bankách hotovostní transakce na 5,000 EUR! [CZ Titulky]

VIDEO: Evropská komise chce zrušit anonymitu Bitcoinu. Německo omezí v bankách hotovostní transakce na 5,000 EUR! [CZ Titulky]

Jak už jsem hovořil na toto téma v pátečním rozhlasovém pořadu [1], nasunování NWO v Evropské unii pod taktovkou globalistů nabralo nečekané tempo a posledním produktem tohoto procesu jsou dvě zprávy z bankovního prostředí. Evropská komise chce zrušit anonymitu Bitcoinu [2], resp. veškerých konverzních transakcí na území EU. Anonymita sice bude zaručena na úrovni systému Bitcoinu, protože s tím nelze nic udělat, ale veškeré konverze do reálných měn a veškeré transakce obchodníků, provozovatelů e-shopů a jiných subjektů, které budou akceptovat přijímání plateb v Bitcoinu, budou podléhat povinnosti odhalení identity skrze oveřovací mechanismy. Evropská komise navrhuje ověření platební kartou apod. Přijímání Bitcoinu bez ověření identity toho, kdo Bitcoinem platí, bude považováno za praní špinavých peněz.

A druhá zpráva, z podobného soudku, je z Německa. Země se chystá omezit veškeré bankovní hotovostní transakce na 5,000 EUR. Jde o počátek realizace tzv. “elektronického koncentráku”, o kterém jsem už hovořil v pátek na Svobodném rádiu. Německo podle dalších informací uvalí tuto hotovostní hranici “per transaction”, ale toto zřejmě nebude dlouho trvat a přijde omezení “per month” apod. Je to cesta, kdy hotovostní peníze budou postupně vytlačovány z oběhu, až v určité chvíli úplně zmizí a bude se platit jen elektronicky, takže stát a elity budou mít dohled nad vším, co kupujete, za co platíte a bez dozoru státu si nebudete moci koupit ani žvýkačku.

eu-commission-wants-to-end-bitcoin-exchanges-anonymity.jpg
Bitcoin

Nedovedu si představit, co se stane v budoucnu ve chvíli, kdy dojde k blackoutu, masivnímu výpadku elektřiny a nebudou fungovat terminálové transakce. Nekoupíte si nic. Režim NWO na tyto případy pamatuje, protože systém platebních karet umožňuje offline komunikaci, ale jen do určité výše, obvykle 20 EUR “per transaction” apod. Takže v případě výpadku elektřiny ze sítě byste si něco koupili, bude stačit, když obchodník bude vybaven elektrocentrálou, aby mu šla elektřina lokálně.

Bankéři ale zapomínají na jeden fenomén, a tím je retence hodnoty v Bitcoinu. Obchodníci zatím po přijetí platby ihned konvertují Bitcoin na reálné měny, a to z obav o pokles konverzní hodnoty, protože Bitcoin je deflační měna s obrovskou volatilitou kvůli masivním spekulacím bez regulačního mechanismu centrální banky. To je největší překážka pro masové rozšíření Bitcoinu. Ale v budoucnu určitě vzniknou alternativní kryptoměny, která budou regulované, ne centrální bankou, ale např. komunitou, která bude hlasovat o devalvaci a revalvaci kurzů např. 1x za 3 měsíce apod. Tím budou měnové kurzy stabilizovány, kryptoměna nebude volatilní a lidé a obchodníci si budou hodnotu v kryptoměně ponechávat, což podpoří spotřebu, takže jednoho dne si zaplatíte za nákup v supermarketu právě kryptoměnou.

Ale bude to supermarket zřejmě postavený mimo zákony EU, mimo NWO, protože elity nedovolí provoz open-source virtuálních a komunitních měn a budou obchodníky tvrdě trestat. Opuštění elektronického koncentráku NWO a globalizovaného bankovnictví bude zločin. Bylo by zajímavé, kdyby jednoho dne se daly platit poplatky státu na úřadech Bitcoinem, nebo jinou kryptoměnou. Ale to je hudba vzdálené budoucnosti. Navíc, u každé open-source virtuální měny bude hrozit “privatizace”, odkoupení projektu nějakou velkou globalistickou firmou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
J.D.
Návštěvník
J.D.

pri Bitcoine ide o to ze sa nimi plati na dark webe a nedaju sa vystopovat platby ale US to nevadi asi im to vyhovuje zrejme vela tych shopov je pod ich spravou inak su tam aj shopy kde vedia vyprat prachy a bitcoini …

KAZATEL-MT24
Návštěvník
KAZATEL-MT24

BLIŽI SE TO ZJEVENÍ JANOVO 13

atlas
Návštěvník
atlas

Ono to spíš vypadá že si to vzali jako návod.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

a co jinak,králíci jsou v kotci?? https://www.youtube.com/watch?v=9_jBpH-61zg

Akrij
Návštěvník
Akrij

Podle mě se omezení na 5000 EUR běžného člověka nijak nedotkne. V pohodě si po výplatě vyzvednu třeba 20.000 Kč (cca 750 EUR) a budu celý měsíc všude platit hotově. Poplatky za elektřinu apod. stejně většina lidí už teď platí pomocí trvalého příkazu. A i kdyby ne, tak se všemi náklady do 5000 EUR vždycky vejdou, natož když je to omezení na jednu platbu.
Pokud si koupím třeba auto nebo dům, tak to stát stejně ví, protože to musím přihlásit. A je to dobře hlavně pro mě, protože jsem tím chráněn proti krádeži.
Omezení se možná dotkne menších podnikatelů, ale ani u nich si nedovedu představit, že vezmou třeba 10.000 EUR v hotovosti a jedou někam na trh nakoupit zboží.
Akorát nevím, jak to budou dělat větší obchody, prodávající za hotové, jestli budou muset jít do banky několikrát za den, aby uložili pokaždé 5000 EUR?

kruton
Návštěvník
kruton

Limit 5000 eur je zaciatok..by som ocakaval udalosti, kedy tento limit bude znizeny na 1000 eur ci este menej. Varenie zaby..

Zeus
Návštěvník
Zeus

Evropská komise je úplně mimo, ale to není nic nového… Kam ten svět spěje?
http://cointelegraph.cz/news/pod-dohledem-bezhotovostni-spolecnost-mozna-nasmeruje-lidi-k-bitcoinu

Krpál
Návštěvník
Krpál

WTF?
188.138.17.205
atlantic626.dedicatedpanel.com

Administrator
Admin

Co to je?

Krpál
Návštěvník
Krpál

Na Vaši radu jsem si dnes stáhnul Comodo Firewall Pro poslední verzi a toto se mi dnes opakovaně pokoušelo nabourat do počítače. Trochu divná je lokace IP:
Země: Germany Zeměpisná výška: 50.8708°
Kód země: DE Zeměpisná šířka: 6.86761°
Region: Nordrhein-Westfalen Časová zóna: +01:00
Město: Hurth GMT offset: 0hod.
Asi budu muset přeinstaovat systém na smazaný a přeformátovaný disk.

Administrator
Admin

Počkejte, tomu nerozumím. Co chcete formátovat? Pokud Vám firewall hlasí incoming (příchozí) komunikaci ze zmíněné adresy, tak to znamená, že firewall funguje v pořádku. Vy prostě potom uděláte jednu věc, příchozí komunikaci z dané IP adresy zablokujete a zaškrtnete zapamatování akce v informačním widgetu, čímž příchozí komunikaci z tohoto zdroje natrvalo zakážete a příště už jí nemusíte potvrzovat a ošetřovat.

Předpokládám, že máte zapnutý Custom Mode. Pokud nemáte žádnou P2P aplikaci v počítači, není důvod incoming komunikace povolovat. Výjimkou jsou síťové hry (multiplayer), programy na sdílení dat (torrent klienty) apod.

Krpál
Návštěvník
Krpál

Napište prosím brzy avizovaný článek se srozumitelným návodem pro stažení, instalaci a obsluhu Comodo firewallu i pro laické uživatele, aby si mohlo co nejvíc lidí ochránit svůj W7 před šmírováním Microsoftu. Díky moc i za ostatní.

Josef
Návštěvník
Josef

“ochránit svůj W7 před šmírováním Microsoftu”
to spojenie mi príde ako je.ať za panenstvo!

Jan
Návštěvník
Jan

No přátelé, tohle má jméno:
F A Š I Z M U S.

informix
Návštěvník
informix

Keď to nepôjde fakt inak, tak asi nakúpim ruble a odložím doma pod podušku. A potom budem priebežne chodiť s nimi do banky a “rozmieňať” na digitálne nuly. Aj to by bolo riešenie pre prípad najhoršej núdze. Predpokladám, že Rusi tak skoro hotovosť rušiť nebudú. A ktovie, možno niektoré obchody budú ochotné akceptovať ruble aj ako cash.

Plus prihadzujem jeden komentár z diskusie:
————————–
Dôsledky zrušenia hotovosti

Pred rokom bolo tvrdenie o tom, že štáty plánujú zakázať používanie hotovosti v kategórii “konšpiračných teórii”. Dnes nám realita ukazuje, že zase jedna ďalšia “konšpiračná teória” sa stáva realitou…

Aké budú vedľajšie dôsledky pri zrušení používania hotovosti?

1. Totálna strata súkromia. Banky a štát budú mať prehľad o úplne všetkých finančných transakciách občana, budú si z nich môcť zostaviť jeho psychologický, rodinný a zdravotný profil. Tieto informácie bude možné kedykoľvek použiť k vydieraniu alebo zastrašovaniu.

2. Zavedenie záporných úrokov. Keď nebude existovať hotovosť a každý bude mať povinne účet v banke, začnú banky účtovať čoraz vyššie poplatky za vedenie účtu, transakcie alebo dokonca priamo aplikovať záporné úročenie (do banky vložíte 1000 eur, o rok si ale môžete vybrať iba 990.

3. Transakčné poplatky za platby kartou. Dnes si banky strhávajú pre seba okolo 1-2% z platenej sumy. Stáva sa to akousi špecifickou daňou pre banky. Ak dané euro za rok prejde 10 transakciami, banky si z neho odhryznú 10-20%.

4. Možnosť nekonečného vytvrárania nových peňazí, bez rizika runu na banky. Proste sa nahodia do počítača ďalšie čísla.

5. Alebo naopak, možnosť zo dňa na deň skonfiškovať ľuďom všetky úspory (alebo ich časť ako sa stalo na Cypre).

Pokiaľ existuje hotovosť, človek sa môže proti vyššie vymenovaným útokom aspoň čiastočne brániť…

Okrem toho bude mať zákaz hotovosti ešte ďalšie zničujúcice efekty:

– likvidácia drobných živnostníkov – ťažko si viem predstaviť, že babka, čo predáva zeleninu na trhu, bude mať u seba platobný terminál alebo že ho bude mať inštalatér, ktorý prišiel opraviť záchod. S najväčšou pravdepodobnosťou skrachujú a budú musieť nastúpiť do zamestnania k nejakej veľkej firme

– žiadne vreckové pre deti

– žiadne príspevky do zbierok

– žiadne drobné pre bezdomovcov

Ďalšou otázkou je, ako chcú bankári presadiť bezhotovostný systém v rozvojových krajinách, kde často nie je ani elektrina či mobilný signál.

A čo sa stane v prípade výpadku prúdu či pádu internetu? V tom momente na niekoľko hodín zamrzne celá ekonomika.

Ďalší problém je, že štáty môžu veľmi ľahko potrestať nepohodlných ĺudí tým, že im zablokujú platobnú kartu. Títo ľudia sú v tom momente odpísaní a nekúpia si ani len kus chleba. Nehovoriac o tom, čo ak sa takáto blokácia urobí “administratívnym omylom”. Zablokujú kartu omylom, odblokovanie môže trvať celé týždne. Ako bude počas tej doby človek platiť účty za byt, elektrinu, za dopravu, za potraviny???

Navyše čiernu a šedú ekonomiku to aj tak nevyrieši. Tá proste prejde na nejakú formu barteru. Keď bude niekto chcieť anonymne niečo nakúpiť, tak bude platiť fľašami alkoholu, šperkami, vzájomnou protislužbou, krabičkami liekov, v horšom prípade zbraňami a nábojmi.

A pokiaľ sa neprejde na bezhotovostný systém globálne, tak sa vždy nájde nejaká zahraničná mena, ktorá úlohu hotovosti prevezme. Napríklad na Donbase po tom, čo im ukrajina zastavila všetky platby sa teraz platí rubľami, dolármi, eurami, jenmi, skrátka akoukoľvek zmeniteľnou zahraničnou menou.