VIDEO: Evropská divize americké kabelové televize AMC vystřihla pro diváky v Evropě...

VIDEO: Evropská divize americké kabelové televize AMC vystřihla pro diváky v Evropě scénu s Araby, kteří ve filmu Jackieho Chana z roku 1986 střílí z kalašnikovů do návštěvníků muzea v Paříži! Multikulti korektnost dorazila už i do filmové klasiky!

VIDEO: Evropská divize americké kabelové televize AMC vystřihla pro diváky v Evropě scénu s Araby, kteří ve filmu Jackieho Chana z roku 1986 střílí z kalašnikovů do návštěvníků muzea v Paříži! Multikulti korektnost dorazila už i do filmové klasiky!

Naše redakce AE News byla upozorněna jedním z našich čtenářů, že multikulti korektnost už bohužel zasáhla i do promítání filmů na jednotlivých kabelových televizích v České republice. Jak se podařilo naší redakci zjistit, netýká se to jenom České republiky, ale celého mediálního trhu označeného zkratkou EMEA. K čemu došlo? AMC Networks International Central Europe [1], což je středoevropská divize americké kabelové sítě AMC, která má sídlo pro Evropu v Budapešti v Maďarsku, odvysílala počátkem listopadu tohoto roku v kabelových, optických a satelitních sítích smluvních partnerů reprízu kultovního akčního filmu Božská relikvie (Armour of God) s Jackie Chanem v hlavní roli. Film byl natočen v roce 1986 a patři do fondu tradiční tvorby Jackieho Chana. Jak nás však upozornil jeden z našich čtenářů, verze odvysílaná na území České republiky byla zcenzurována. A jak zjistila naše redakce, nejen na území České republiky.

Jackie Chan ve filmu Božská relikvie.

V České republice odvysílaly kabelové sítě AMC dne 7. listopadu 2017 cenzurovanou verzi, kde chybí zhruba 3 minuty původního záznamu americké filmové verze. Jedná se o úsek filmu, který začíná přibližně v čase 05:55 filmového záznamu. Vystřihnutou scénu můžete posoudit ve videoklipu v úvodu tohoto článku. Tato scéna obsahuje záběry, kdy skupina gangsterů se převlékne za Araby, vtrhnou do muzea v Paříži, kde zrovna probíhá módní přehlídka, vytáhnou kalašnikovy a začnou střílet do návštěvníků muzea. Nakonec unesou přítelkyni Jackieho Chana. Tato scéna byla na popud vedení evropské divize AMC z filmu vystřihnuta. Naše redakce požádala AMC Networks International Central Europe o vyjádření, reakci jsme zatím nedostali. Podařilo se nám však z okruhu TV Nova zjistit podrobnosti o celé této kauze. Podle našich informací je tato scéna vystřižena ve všech licencovaných vysílacích verzích pro kabelové a terestrické sítě pro celý mediální tržní prostor EMEA pro roky 2017 a 2018. EMEA je zkratka, která označuje mediální trh Evropy, Blízkého Východu a Afriky.

Autocenzura filmů zobrazujících muslimy a Araby v negativním světle

Podle zdroje z okruhu TV Nova může uvedená scéna způsobit v divácích v Evropě obavy, úzkost, a to zejména s ohledem na migrační krizi v Evropě a teroristické útoky v Paříži z listopadu 2015. Bezpečnostní kruhy se naopak obávají, že vysílání necenzurované verze na trhu EMEA by mohlo na některých mediálních trzích Blízkého východu a Afriky být naopak chápáno jako návod nebo inspirace, jak útočit proti bezvěrcům v evropských metropolích. Z tohoto důvodu společnost AMC raději uvedla do vysílání (nejen v České republice) cenzurovanou verzi filmu Božská relikvie, která neobsahuje zmíněnou střelbu v úvodu filmu. Filmoví znalci jsou však pobouřeni, protože tato multikulti mediální korektnost zcela pokřivuje celý zbytek filmu, protože právě tento brutální čin se ve filmu stává hlavním hnacím motorem pro hlavního hrdinu. Vystřižením scény ztrácí celý film samotný podnět všech kroků, které se ve filmu následně odehrávají.

Záběr z druhého dílu Božské relikvie. Jackie Chan bojuje proti arabskému žoldákovi.

Toto zasahování do scén ve filmech je snaha kabelových stanic vyhovět mohutným regulacím médií v Evropské unii. Filmy, které znázorňují násilí a brutalitu, musí být vysílány až po 22. hodině, jenže v tomto čase již velmi výrazně klesá sledovanost a rating televizních stanic, takže televizím klesá zisk, zakázky z reklam atd. Některé televize používají trik, že začnou vysílat násilný film ještě před 22. hodinou, ale na samotné brutální násilí ve filmu přijde řada třeba až po hodině, tedy až po 22. hodině. V České republice byl film byl odvysílán v hlavním vysílacím čase od 19:45 [2], takže tato brutální scéna, která připomíná realitu, by mohla vyvolat stížnosti regulátorů. Verze filmu vysílaná na domovské síti AMC v USA cenzurována není, potvrdily nám dva zdroje. Upravování filmů je zcela běžné v Německu, kde platí mohutná cenzura nejen na filmovou tvorbu, ale dokonce i na počítačové hry, kdy situace dochází až tak daleko, že ve hře např. nesmí být krev, pokud krev někde je zobrazena, musí její barva být z červené změněna na zelenou apod.

Nasunování Arabského rovníku v České republice již započalo. Globalizace a objektivní procesy v ní vyvolávají úžas i zděšení

Společně s migrační krizí však v poslední době dochází ke snaze upravovat filmy a televizní tvorbu tak, aby neobsahovala scény, které by vykreslovaly Araby v nebezpečném světle. Úplně to samé nyní probíhá ve Francii, kde dochází k mohutným filmovým úpravám tradičních francouzských filmů, které dříve zobrazovaly některé scény s Araby. Televizní stanice a kabelové sítě mají strach z nepokojů a z útoků proti svým kancelářím a sídlům. To ovšem vede k neuvěřitelnému multikulti překreslování filmové tvorby desítky let zpátky. Dochází totiž postupně k posunu tzv. Arabského rovníku do Evropy. To je situace, kdy v určitých oblastech a čtvrtích velkých měst dosáhne arabská populace úrovně počtu původních obyvatel, tomu se říká právě Arabský rovník, čili počet obyvatel původní populace rovná se počtu Arabů v ghettech. Ve francouzských městech na jihu země nebo i ve vybraných čtvrtích v Paříži byly Arabské rovníky překročeny už před více než 15 lety. Situace dramaticky eskaluje a postupně se ústupky Arabům kopírují i do televizního vysílání a filmové tvorby.

Migranti z Nigérie a Senegalu na nádraží v Paříži, 3. prosince 2017. Demonstrace proběhla kvůli smrti jednoho z nich, který zemřel po zatčení policií o několik dnů dříve. Podle informací mu selhalo srdce po zásahu policejním taserem. Všimněte si, že policie ve videu nemá zbraně, ale pouze obušky a pepřové spreje, v několika případech také vrhače slzotvorných granátů.

Možná si řeknete, že se to České republiky netýká. Tak se podívejte např. na čerstvě zvoleného poslance Dominika Feriho (TOP09) z Afriky nebo našeho favorita Tomia Okamuru. Ještě před několika lety by něco takového v Česku bylo nemyslitelné, aby měli šanci dostat se do parlamentu. No, a vidíte, už je to všechno jinak. Dominika Feriho volili hlavně prvovoliči, mladí lidé, kteří právě opustili české vzdělávací ústavy, především gymnázia. Je to generace nových lidí, která byla vychována podle metodických manuálů Norských fondů, evropských dotačních programů a neziskovek. Tomia volili zase pro změnu lidé s pronárodní orientací, což je opravdu zvláštní pro pozorovatele z ciziny. Dokonce by to před 20 lety mohl být i český hospodský vtip. Hele, víš kdo bude za 20 let vést naši českou národoveckou frontu? -Ne, to nevím. -Poloviční Japonec! Hahaha, to by bylo smíchu ještě v polovině 90. let, kdy národní scéně dominoval Miroslav Sládek. Tomu by nikdo nevěřil. No vidíte, ale dnes je to realita. Proto říkám, že je to objektivní globalizační proces. Lidé si Tomia zvolili sami. Jenže stejně tak si sami zvolili Dominika Feriho a v budoucnu si zvolí i muslimské poslance.

Dětem je v českých školách vštěpováno, že bílá rasa je podřadná a děti jsou brutálně od mládí ve vzdělávacím procesu vedeni k akceptaci multikulti. Nejmenším dětem ve školkách z televizní obrazovky Miroslav Donutil sugestivně vtlouká do hlavy, že bílá pleť Sněhurky je vadná, protože kdyby byla hnědá jako čokoláda, nespálilo by jí sluníčko. O této kauze jsme přinesli informaci minulý rok zde. A někdo si řekne, že o nic nejde, že to byl vtip. Ne, to nebyl vtip, to je programové schéma autogenocidy bílé rasy v Evropě. Bílí mladí lidé obdivují černochy, jak jsou silní, mužní, rychlí ve sportu, bílé ženy jsou černochy a Araby sexuálně přitahovány, protože z nich vyzařuje fertilita a mužnost. Bílý muž je zšenštilý šampónek s účesem Justina Biebera a média ještě pro jistotu tlačí do hlav bílým mužům homoagendu a prezidentský kandidát Pavel Fischer se honem rychle omlouvá za svůj výrok, že homosexuála by ústavním soudcem nejmenoval.

Mladá generace si bude chtít do Česka nasunout Araby a černochy. Je k tomu vychovávána českým školstvím

To, že nevidíte Araby nebo muslimské černochy v českých ulicích, to není tím, že by se islamizace České republice vyhýbala. Arabská komunita překresluje Teplice, Lázně Bělohrad, ale už i Brno, jak nám píše stále více čtenářů. Hlavní sídlo muslimských obcí v ČR je právě v Brně a nemyslete si, že Islám bude do ČR nasunutý přes hranice. Kdepak, islám bude do ČR nasunut skrze volební proces, jako byl ten poslední při volbách do poslanecké sněmovny. Dominik Feri [3] je pouze zkušebním balónkem, lehkým pootočením knoflíku na sporáku občanské ochoty nechat se pomalu vařit jako žába. Tomio Okamura je o několik levelů výše, ten byl přijat českými voliči úplně s nadšením. Tomio je náš, křičí dnes lidé, kteří ještě v 90. letech nosili bombery, kanady a “oiky” a nesnesli pohled na nikoho, kdo by měl lehce šikmé oči. Tohle, co dnes vidíme, je mohutný posun k multikulti akceptaci a je to objektivní proces globalizace a změny myšlení.

Co to znamená? Že zasahuje společnost bez subjektivních pohnutek, ať chceme nebo ne. Podívejte se, kdo vede nejúspěšnější národoveckou stranu v ČR? Tomio Okamura, po otci poloviční Japonec. To nám nevadí, protože Tomio je fajn člověk, ale ať se nám to líbí nebo ne, je to stejný objektivní proces jako Dominik Feri z TOP09. Zatímco Češi se do politiky nehrnou, cizinci nebo poloviční cizinci do ní vstupují s obrovskou silou. Je to přirozený proces, a to mně děsí, protože ne každý cizinec nebo poloviční cizinec bude tak fajn jako Tomio Okamura. Co se stane, až začnou do politiky vstupovat lidé z muslimské obce v ČR? Andrej Babiš po schůzce s Jean-Claudem Junckerem varoval, že ohledně migrantů a jejich přerozdělování se raději máme připravit na všechno. Andrej Babiš objevil Ameriku, protože já už minimálně rok neustále dokola opakuji, že kdokoliv si myslí, že může zůstat v EU a nepřijímat migranty, že je naivní. Změny filmů a cenzura negativních obrazů Arabů ve filmech je pouze důsledkem tohoto přípravného procesu.

Dominik Feri, dnes poslanec za TOP09, dříve radní za arabské Teplice. Narodil se v Kadani, jeho otec pochází z Etiopie.

Vážení čtenáři Aeronetu, nebo chcete-li AE News, za celou redakci našeho serveru Vám přeji krásné prožití křesťanských Vánoc v kruhu rodiny, hodně dárků od Ježíška pod stromečkem, velkého kapra bez kostí, spoustu cukroví, rozzářené oči Vašich dětí a spoustu sněhu, který přikryje krajinu k zimnímu spánku. Děkujeme Vám všem za celý uplynulý rok za Vaši podporu, kterou jste nám projevovali, nejen morálně, ale i finančně. Píšeme pro Vás, diskutujeme s Vámi, o věcech, které se Vás týkají a dotýkají.

Budeme Vám i v příštím roce přinášet nové analýzy, články, rozbory, titulkovaná videa a rozhlasové pořady, pokud nás i v závěru roku finančně podpoříte tak, abychom i tentokrát dosáhli a vysbírali cílovou sumu na zachování provozu našeho projektu. Podpořit nás můžete na naší darovací stránce zde, a to bankovním převodem na účet v ČR a v SR, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní složenkou na účet v ČR nebo v SR. A pokud si najdete v předvánočním spěchu čas, dovoluji si Vás srdečně pozvat dnes večer od 19:00 hodin středoevropského času k diskusnímu speciálu na Svobodném vysílači CS, kde se budeme věnovat tématice 4. průmyslové revoluce, umělé inteligenci a autonomním systémům blízké budoucnosti.

Veselé Vánoce!

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

Tedy docela jistě je lepší Okamura, který je z 50% Čech, než třeba Dienstbier, který je 100% Žid. A takových Židů je, že by je mohl vidlema přehazovat…
Mimochodem- ani masaryk NEBYL Čech… matka Němka, a otec? Kdoví kdo…

Sebastian
Návštěvník
Sebastian
shango
Návštěvník
shango

Masárik byl zidovskej bastard, doslova.

jik
Návštěvník
jik

Franz Josef…

Shango
Návštěvník
Shango

Bile zeny tahle cerna spina nepritahuje.Maximalne tak nekolik tlustych zrzavych uchylnych slunickarskych sasanek,ktete si chteji vzit cerneho curaka do huby.Normalni bila zenska vi,ze tahle cerna hovada makat nebudou a podpora jim na splaceni hypoteky stacit nebude.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Ženy jsou velmi flexibilní a adaptabilní. Nemám o ně strach.

RRR
Návštěvník
RRR

Dnes jsem tedy zažil scénu. Jdu nakupovat do hypermarketu, chci salát tak jdu do lahůdek a tam personal složený pouze z utlačovaného etnika. A ta jedna, jak měla tu igelitovou rukavici, se kterou nabírá zákazníkům zboží si tou rukavicí vyndala z nosu holuba a snědla. Musel jsem si tensalát koupit jinde, to se nedalo.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Kecáš . . .To sis teď vymyslel !!? :-)))

.lak
Návštěvník
.lak

Korektnost jsou klapky pro koně aby neviděli že jezdí v jatkách a jednou dojedou.

Adam
Návštěvník
Adam
čenda.procházka
Návštěvník
čenda.procházka

přes to jak oba “vypadají” navenek, považuji je oba ze čechy, česky mluví a asi i myslí ,jsou to tedy češi.
česká kotlina byl vždy tavící kotel ras a etnik,s tím ale nemá myslím národní cítení nebo tzv. “češství” co dělat, to je spíš problém věd sociálních

.lak
Návštěvník
.lak

Spíš tu je institucionální a průmyslový rasizmus vyjma etnika jako v evropě výletníků a osadníků ze dvou kontinentů placený vymírajícími s čtvrtinou na hranici bídy a pod tiskem €.
https://www.youtube.com/watch?v=RE-XUeJIEeo

heron
Návštěvník
heron

Podivejte se na Feriho mlade oci. Je to proste decko. Decko, ktereho chytla uz na zakladce politika a rodice a asi jeste nekdo, delali vsechno proto, aby ho zasvetlili. Byl jak uz to u deti, kteri delaji co je bavi, rychle chapavy. Byla to pro nej hra a z toho vyplyva, ze musi byt castecne doposud. Jeho cernoske DNA mu zarucuje az nezdravou drzost a sebevedomi. Dale si uvedomuje, ze je jinej a naucil se na to byt hrdy. Zaroven ale je to i jeho mindrak a svym zpusobem se bude na nasem narodu kdyz ne mstit, tak se mu z vysokych pozic, ktere bude po bendovsku najisto do konce zivota zastavat (i mimo politiku pozdeji) vysmivat a jeste vic si zvysovat uz tak vysoke sebevedomi. Diky tomu si mozna nidy neuvedomi, ze jeho extremni jesitnost je jeho velka slabina. Ta sirka co ma na hlave je jen takovym bonusem k tomu o cem mluvim- jeho provokativni povahu podtrhuje, stejne jako miluje hadrama davat plebsu na odiv, ze je lepsi nez ostatni. Od prvni chvile co jsem ho zaregistroval- snad v jeho 18cti uz nosil na miru site obleky a luxusni doplnky. Musi to az extremne resit a myslim, ze to uz ma blizko k nejakemu fetsismu. No takhle nejde vypadat, aniz by jste tomu nevenovali dost casu a necumeli na sebe radi do zrcadla. Castecne je to projev mindraku z toho, ze je proste jinej. Ani nevi kolik clovek o sobe rekne. No tak pokud mu to da nekdo precist, tak uz vi. A to jsem ho nijak detailneji nezkoumal. Na to nemam nervy. K nasi smule je navic inteligentni, cehoz s pribyvajicimi zkusenostmi bude vic a vic vyuzivat.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Analýza vcelku správná. Ale děcko neděcko – naše vlast tady není od toho aby sloužila jako hračka pro takový smrady.

shango
Návštěvník
shango

Zkurvenej cernej zmrd. Sam by tohle cerne pako moc nezvladlo, ale tlaci ho zidovsti zlocinci.

ProRuskýAntiSATAN
Návštěvník
ProRuskýAntiSATAN

tato píseň není oslavou čerta, nýbrž je to umělecké vyjádření lidového odporu proti satanistům:
https://www.youtube.com/watch?v=ndGcpd8MIOk

poslouchejte pozorně slova fanouška

Jaris
Návštěvník
Jaris

Brrrrrrrrrrrrrrrr, fujtajksl! Tento ramus je cisty hnus a dekadence kultury.

Jarda
Návštěvník
Jarda

To snad není ani píseň , to je nějaký prapodivny vyblitek tupeho blba.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

https://m.nedd.tiscali.cz/na-pultech-se-objevilo-prvni-geneticky-modifikovane-jablko-nehnedne-306994?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Mimo tema. Na americkych pultech se objevilo prvni geneticky modifikovane jablko, ktere bude podle autora ” vice sexy”, nez to normalni od prirody, ktere po rozkrojeni zhnedne. No jo, americane. Oni budou mit vzdycky neco extra. ☺. Uz se nemuzu dockat, az si Americane zvoli prvniho geneticky modifikovaneho prezidenta, ktery ve zbytku sveta bude delat mensi chaos a bordel, nez ti predchozi ” normalni” prezidenti ??

Pesimistka
Návštěvník
Pesimistka

Máme jistotu,že když nás nepřeválcují muslimové, zvládnou to cikáni. Množí se jak zběsilý a majorita se “zmůže” maximálně na jedno až dvě děti. Když náhodou mluvím s mladými děvčaty, žádná nechce tři a více dětí. Takže je vymalováno. Můžeme poděkovat sami sobě, svému sobeckému způsobu života, honbě za kariérou a majetkem.

shango
Návštěvník
shango

Uz dlouho jsem nevidel stihleho cikana, jen tlusta cerna prasata. Tyhle tmave narody nejsou zvykle na pravidelny a velky prisun vysocekalorickeho zradla. Oni vychcipaji na cukrovku a obezitu. Proste se uzerou z nasich dani k smrti. Matka Priroda si poradi i s takovymi urputnymi parazity.

Rótšild 13
Návštěvník
Rótšild 13

Tihle ti nás údajně ovládají nebo lépe řečeno nás chtějí ovládat ( svými penězi ).
Podaří se jim to ?

https://www.youtube.com/watch?v=_XZ1OEIN8QY

Hestie
Návštěvník
Hestie

musím Vás opravit, ne chtějí, ale ovládají,to znamená, podařilo se jim to