VIDEO: Energická poslankyně za stranu rakouských Svobodných křičela na vládu, nesahejte nám...

VIDEO: Energická poslankyně za stranu rakouských Svobodných křičela na vládu, nesahejte nám na děti! Nejen v Rakousku chtějí vstřikovat do žil experimentální roztoky dětem ve věku pouhých 12 let! Švýcaři si v referendu dobrovolně odhlasovali jako první země na světě Pre-Crime policejní pravomoc! Policie bude moci preventivně kriminalizovat, sledovat, odposlouchávat a vyslýchat osoby ve věku 12 let a starší, které se jí budou zdát podezřelé z terorismu! Policie jim dokonce bude moci zakázat přibližovat se k nákupním centrům, k nádražím, MHD, náměstím, kinům nebo mostům! Minority Report se právě zhmotnil do skutečnosti!

VIDEO: Energická poslankyně za stranu rakouských Svobodných křičela na vládu, nesahejte nám na děti! Nejen v Rakousku chtějí vstřikovat do žil experimentální roztoky dětem ve věku pouhých 12 let! Švýcaři si v referendu dobrovolně odhlasovali jako první země na světě Pre-Crime policejní pravomoc! Policie bude moci preventivně kriminalizovat, sledovat, odposlouchávat a vyslýchat osoby ve věku 12 let a starší, které se jí budou zdát podezřelé z terorismu! Policie jim dokonce bude moci zakázat přibližovat se k nákupním centrům, k nádražím, MHD, náměstím, kinům nebo mostům! Minority Report se právě zhmotnil do skutečnosti!

V celé Evropě masivně vzrůstá odpor proti zavádění prvků Total Control v rámci globálního procesu Velkého Resetu a zatímco v Česku se odpor omezuje na parlamentní úrovni jen na dva poslance Volného bloku, zatímco dalších 198 poslanců poslušně nosí slintáky a dokonce i pokusné experimentální očkovací látky ve svých žilách, tak naproti tomu v Rakousku je odpor mnohem větší a je reprezentován celou poslaneckou partají Strany Svobodných (FPÖ).

A právě poslankyně za tuto stranu se postarala před pár dny o pořádný rozruch. Ve vídeňském parlamentu se totiž rozkřičela na vládu a poslance vládní koalice, že lidem berou pod záminkou vakcinací svobodu a rozdělují společnost podle apartheidového klíče na očkované, na ty dobré, a na ty ostatní. Poslankyně Dagmar Belakowitsch se totiž nejvíce rozčílila kvůli tomu, že vláda chce zahájit očkování 12-letých a starších dětí spolu s nadcházejícím novým školním rokem po letních prázdninách.

V Rakousku by to mělo podle návrhu rakouské vlády fungovat tak, že očkované děti by už nemusely nosit roušky a nemusely by ukazovat “plácačky“. Plácačky se říká těm neblaze proslulým a nespolehlivým čínským testům Lepu, kterými se testuje i v českých školách a výsledek testu se učitelům ukazuje na držátku jako plácačka na mouchy. Neočkované rakouské děti by musely nadále nosit roušky a musely by se pravidelně testovat a ukazovat učitelům plácačky s testy.

Dětští psychologové v Rakousku v minulých dnech upozornili, že toto segregování by mělo neblahý dopad na psychiku neočkovaných dětí, které by se cítily z kolektivu vyčleněné, anebo dokonce označené či poznamenané. Dítě by tak mělo tendenci nechat se očkovat i proti vůli rodičů, aby se vyrovnalo vrstevníkům ve třídě. Varování rakouských psychiatrů se dostalo na stůl FPÖ a Dagmar Belakowitsch se v parlamentu do toho pořádně obula. Její video s českými titulky je toho jasným důkazem.

Švýcaři si jako první země na světě odhlasovali Pre-Crime pravomoci pro preventivní omezování práv občanů podezřelých z možného spáchání činů v budoucnosti

Systém Total Control vychází z procesu Velkého resetu představeného a propagovaného šéfem Světového ekonomického fóra (WEF) Klausem Schwabem. Tato organizace sídlí ve Švýcarsku, tedy v zemi přímé demokracie, která je vzorem Tomia Okamury. Mnohokrát jsem varoval, že systémy přímé demokracie jsou jen tak dobré a kvalitní, jako dobré a kvalitní je voličstvo, které k referendům jako nástrojům přímé demokracie chodí.

Přímá demokracie, pokud se dostane do rukou přeprogramovaného a převychovaného lidu, se stává nástrojem té nejbrutálnější totality a diktatury, jaká by v parlamentní demokracii nikdy a ani omylem neprošla. A přesně k tomuto došlo před několika dny ve Švýcarsku. Tak hrozivé probuzení a střet s realitou, co se děje ve Švýcarsku na úrovni lidového řízení přímé demokracie, to si nikdo vůbec ani nepředstavoval. Švýcaři si totiž odhlasovali Total Control, vlastními hlasy, díky uličnímu procesu řízení přímé demokracie.

Klaus Schwab, prezident Světového ekonomického fóra se sídlem ve švýcarském Davosu

Švýcaři si totiž minulou neděli v referendu odhlasovali [1], navzdory varování organizací na ochranu svobody a lidských práv, reformu pravomocí policie, která bude moci na základě vlastního a pouhého podezření zahajovat, sledovat, monitorovat, odposlouchávat, vyslýchat a omezovat na svobodě pohybu jakoukoliv osobu, které je alespoň 12 let, a která je podezřelá, že by mohla v blízké době spáchat teroristický čin.

A pokud je osobě 15 let a více, bude moci policie se souhlasem samosoudce nařídit osobě preventivní domácí vězení! Ano, čtete správně, na základě podezření policie, že by se osoba mohla v blízké době něčeho zlého dopustit, bude umístěna preventivně do domácího vězení, aby jí bylo zabráněno v realizaci teroristického činu, ze kterého je podezřívána, že by se mohla dopustit.

Ve Švýcarsku globalisté v podstatě triumfují, a to díky řízení na 1. prioritě za posledních 40 let v zemi. Švýcaři si jako ovce odhlasovali vlastní dystopickou preventivní kriminalizaci podle vize Minority Report

Pokud naprosto nevěřícně zíráte na tuto informaci, tak nejste jediní. Švýcarské ovečky si totiž minulou neděli na sebe dobrovolně ušili a odhlasovali elektrický obušek a úplně zbrusu novou ohradu. Švýcarsko se tak stalo první zemí na světě, která si odhlasovala Pre-Crime zákon, který umožňuje policii trestat a omezovat na osobní svobodě a lidských právech kohokoliv, kdo bude jen podezřelý, aniž by něco spáchal. Pouhé podezření, že by osoba mohla něco spáchat, něco plánovat, tak bude švýcarské policii stačit k tomu, aby osobu zahájila jako teroristu, který sice ještě nic nespáchal, ale v blízké době by mohl.

Minority Report je film z roku 2002, který programově předpověděl zavedení tzv. preventivní kriminalizace (pre-crime) v lidské populaci.

A pokud policie takové podezření pojme, může podle tohoto nového zákona osobu sledovat, odposlouchávat, ale především jí může omezit občanská a lidská práva, a to bez rozhodnutí soudu. Souhlas soudu je totiž nutný jen k uvalení zmíněného domácího vězení u osob starších 15 let. Ovšem policie nepotřebuje soudní příkaz na jiné opatření, a tím je zákaz pohybu osoby v blízkosti kritických bodů národní, ekonomické a společenské infrastruktury. Co to je?

Tím se má na mysli to, že osoba dostane zákaz, že se nesmí přibližovat k místům s vysokou koncentrací lidí, anebo k významným a kritickým objektům infrastruktury. Člověk tedy nebude moci chodit do nákupních center, nebude se moci přiblížit k nádražím, nebude moci cestovat vlakem, autobusem a letadlem už vůbec ne. Nebude mít dovoleno vstupovat na náměstí, do muzeí, do divadel, do kin, nebude smět na stadiony a nebude moci vstupovat do restaurací a obchodů všeho druhu. Tam všude jsou velké koncentrace lidí a podezřelá osoba by mohla toho využít k teroristickému činu. Preventivně tak policie nařídí podezřelé osobě, že se k těmto objektům nesmí přiblížit. Jak to bude řešeno v praxi, to ještě není zjevné.

Osoby “podezřelé z úmyslů” na možné spáchání terorismu budou ve Švýcarsku sledovány covidovými mobilními aplikacemi, které upozorní okolí na osobu v policejním režimu na způsob Minority Report

Hovoří se o náramcích jako pro vězně, ale u podezřelých osob to nakonec podle švýcarských novinářů nebude potřeba. V rámci covidových opatření se totiž uvažuje, že do všech těchto zmíněných míst a objektů bude povolen vstup jen s mobilní aplikací s GPS modulem a online hlášením polohy, takže do těchto budov a míst budou vpuštěny jen očkované či testované osoby, ANEBO… anebo osoby, které v tomto pasu nemají “štráf“, tedy záznam od policie, že daná osoba do daného objektu nesmí, a to bez ohledu na to, jestli má očkování nebo platný test!

Covidový pas nejen pro prokázání očkování, ale i jako nástroj preventivní kriminalizace na omezení pohybu závadových osob

A je vymalováno! Další tzv. konspirace Aeronetu z loňského jara se proměnila v realitu, a to rovnou ve Švýcarsku, v domovské zemi Světového ekonomického fóra. Ovečky z ulice si tak v referendu odsouhlasily vlastní Minority Report, přesně podle vzoru hollywoodského programovacího filmu s Tomem Cruisem v hlavní roli z roku 2002. Amnesty International k tomu ve Švýcarsku minulou neděli uvedla toto [2]:

V reakci na hlasování s výsledkem “ano” v referendu ve Švýcarsku, které dalo federální policii dalekosáhlé pravomoci v boji proti takzvaným potenciálním teroristickým pachatelům, uvedl ředitel kampaně Amnesty International Švýcarsko Patrick Walder následující: “Přestože je touha švýcarských voličů zabránit teroristickým činům pochopitelná, tato nová opatření nejsou řešením. Poskytují policii rozsáhlé a většinou nekontrolované pravomoci k ukládání tvrdých sankcí proti takzvaným “potenciálním teroristickým pachatelům” a mohou být také použita k zásahu proti legitimním politickým protestům.

Tato nová opatření poskytují policii většinou nekontrolované pravomoci k ukládání tvrdých sankcí proti takzvaným potenciálním pachatelům teroristických trestných činů a mohou být rovněž použita k zásahu proti legitimním politickým protestům. Ředitel kampaně Amnesty International Švýcarsko, Patrick Walder uvedl: “Zákon, který nepřiměřeně postihne již tak diskriminované skupiny, zavádí vágně formulovanou definici terorismu, která znamená, že každý, kdo podle názoru úřadů ‘šíří strach’ s politickými úmysly, může být terčem útoku, i když nevyhrožoval násilím nebo nespáchal žádný trestný čin. Dokonce i dětem ve věku 12 let hrozí, že budou stigmatizovány a podrobeny donucovacím opatřením ze strany policie. Neprávem podezřelí budou muset prokázat, že v budoucnu nebudou nebezpeční. Budeme ostražitě sledovat provádění zákona a volat vládu k odpovědnosti za porušování lidských práv při jeho uplatňování.

Total Control na švýcarský způsob, který omezí pohyb a shromažďování závadových osob. Podezření jejich radikalizace bude stačit k jejich sledování, omezení pohybu a dokonce k uvalení domácí vazby

Covidové pasy v mobilech tak už neponesou jenom informace o očkování a testech, ale i záznamy a štráfy od policie a státních orgánů. A taková osoba se s aplikací dostane jen tam, kam dovolí švýcarská policie, to znamená do malých obchodů s malou prodejní plochou, kam se nevejde moc lidí, člověk bude muset zůstávat spíš doma a všechno si objednávat online, nebude moci cestovat, protože do žádného dopravního prostředku ho nepustí. Policie bude moci osobě zakázat přiblížení se k elektrárnám, k vodárnám, ale i k mostům, takže pokud osoba má auto a vyjela by někam autem, musela by se vyhýbat všem silničním mostům, a zřejmě i tunelům, protože i ty mohou být cílem teroristů. A že těch tunelů ve Švýcarsku jsou opravdu spousty.

Takto budou úřady, zaměstnavatelé a provozovatelé kontrolovat občany

V rámci tohoto policejního povýšení pravomocí tak ve Švýcarsku vznikne pre-crime společnost, kde pouhé podezření povede u člověka ke kriminalizaci a omezování občanských a lidských práv. Nelíbí se ti očkování? Protestuješ proti zavádění apartheidu? Tak to by ses mohl časem radikalizovat, že? A časem by ses mohl stát teroristou. Takže jsi podezřelý, budeme tě sledovat, zakážeme ti stýkání se s lidmi, nesmíš nikam, kde je více lidí, abys je nemohl ovlivňovat, pořádat demonstrace, abys je nemohl teroristicky přeprogramovat a tím zabít, a když to nepomůže, preventivně tě zavřeme do domácího vězení.

Nevíme, co bys chtěl udělat, a jestli to, co bys chtěl udělat, by bylo terorismem, ale preventivně ti v tom zabráníme. A chceš svobodu? Musíš nám nejprve naše podezření vyvrátit! A jak? To ti také řekneme my, tvoje policie! Buď dobrý, občane!… Ne, tohle není scéna z filmu Demolition Man, tohle je právě Švýcary odhlasovaná realita. Takže, zatímco v Rakousku se bojuje proti očkování 12-letých dětí, ve vyspělém Švýcarsku si již odhlasovali jejich kriminalizaci a zákazy pohybu v rámci pre-crime opatření.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 23% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 9 dnů. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Už na sociálních sítích se vyjádřila p.Langšádlová.
že za tu pohromu muže Rusko , hlavně Putin prý Putin dle Langšáglové poslal na českou vesnici největší pohromu za existence státu!

JeanedArc
Návštěvník
JeanedArc

Tohle, a celosvětovou šílenou situaci přece snad nevymyslel ČLOVĚK……???

Myšpule
Návštěvník
Myšpule

Myslím si úplně to samé, ona nelidskost procesů nasouvání NWO je do očí bijící. Však také v souvislosti s mRNA genovou terapií a napojením člověka přes wi-fi na AI člověk jako živočišný druh definitivně končí

dubon
Návštěvník
dubon

Jako největší kriminálník se jeví Klaus Schwab. Kdy toho zločince konečně odsoudí a zavřou za zločiny proti lidskosti?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Šváb je žákem Kissingera.
Koho žákem je Kissinger ? 😉

kacíř
Návštěvník
kacíř

Není soud a ani soudce, který by tyto zločince odsoudil.

Andrej
Návštěvník
Andrej

Moja rodná posrať…pardon, postať, je konečne svetová. Aktuálny minister Depopulacie avizoval že začneme vytvárať systém “čítačiek” QR kódov na zisťovanie statusu, rozumej ockovany (poslušná ovečka ) resp. neockovaný ( rebel, potížista). Radosť žiť túto dobu.
P.s. ďalší hoax od VK už čoskoro vo vašich kinách 😂

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

Humor nade vše. Cestování vedlo přes 30 tisícové město Třebíč. Mají tu novou odbavovací halu České dráhy… Kolik stálo milijónůůů vymyslet, zkonstruovat a instalovat a zprovoznit zařízení na tisk bumážky s Q kódem, ten přiložíte k čtečce a ona vás vpustí vyčůrat se, vpustí-li. To vše velmi lacině, za 10,– Kč. No nekupte to… Podlaha v hale klouže i když je suchá, ale je to hezké, říká zaměstnanec ČD. Svinčík v okolí, v podchodu (jediném), na nástupištích (ta jsou dokonce 2).
V žel. stanici Okříšky je lépe vymočit se do kolejiště. Zdejší WC jsou zamčená, ale také neuklízená, protože musíte protnout vydatnou pavučinu… Ve vlaku se vymočit nelze, nefunguje a je tam jediný. V Moravských Budějovicích rovněž zavřeli pokladnu, čekárnu a vymočit se můžete, za 8,– Kč, opláchnout si ruce je už horší…
Zpáteční cesta byla o málo přívětivější… Kde jsou ty časy stále otevřených (a čistých) dřevěných kadibudek, kohoutku s pitnou vodou… Za r-u monarchie to šlo, dnes, co myslíme jenom na blaho lidí, lidská práva, to nejde a kde to jde, tak za velké peníze. I úschova zavazadel je lepší, než výhra v lutrii…

Tomahawk
Návštěvník
Tomahawk

Tehdy bylo více poctivě pracujících lidí, kteří to opečovávali a míň těch, kteří si neváží darů a malých statků,Teda zdánlivě malých.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Tak mne napadlo se rozhlédnout po webu, co na tu “pandemii” říkají vykladači bible, no a bum, hned první video mi úplně vykroutilo krk. Takže vymyšlená pandemie je jakési zatřesení lidmi od boha, jak se vymáčkl tady ten rádoby křesťanský farář Pavel Smolka ( ve skutečnosti žid jak poleno).

https://www.youtube.com/watch?v=Te_EzplUmqI

Přímo příkladné unikání konkrétnímu vysvětlení, je tam skutečně jen na oblbování lidí, aby se těšili, a ničím jiným se nezabývali, žádný boj, ani náznakem, samozřejmě, jen se těšit na příchod Ježíše.. No a diskuze? Bylo mi předem jasné, že tam bude hodně moc mazání příspěvků, a taky že jo. Zastavte si to přesně v 21:00 a sledujte ty jejich vysměšné obličeje, no a ta pyramida vzadu.. no nic.

Zato Marian Bojko mne potěšil, když se ve sněmovně vyjádřil o Hořejším, co chce očkovat i batolata, že kdyby ho potkal na ulici, tak to nerozdejchá. Moje řeč, staříkovi Hořejšímu rozbít držku, aby už ji neotevřel a rozpíchat řit acidjaby. Zrůda toužící po zabíjení dětí, nic jiného on není.

Jaris
Návštěvník
Jaris

PaVo
O pandemii, valkach, zvysene aktivite zemetreseni, degradaci lidstva, nedostatku potravin je napsano primo v proroctvi Jezise Krista. Staci si to precist primo v Bibli a nespolehat na zadne fraterniky a vykladace. Matous 24:4-7; Lukas 21:11

.B.
Návštěvník
Bary
Návštěvník
Bary

Odporný, prostě odporný! Idnes je totální žumpa, tam je propagace všech možných úchyláren na denním pořádku. By jeden blil…

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Tyhle ty dva, jsou taky dobrý…
https://www.youtube.com/watch?v=KxM2utx2q9w

JeanedArc
Návštěvník
JeanedArc

Fujtajbl…

Sarka Farka
Návštěvník
Sarka Farka

To už je starý, dnes je cool polyamorie
( několikrát nucen podívat jak se ten experiment píše)
Dva články denně na mainstreamu není problém.
Dvě buzny a kurvení kde s kým už jsou málo, dnes už to mezi sebou řežou jak vakcíny. Pohoda jdeme dál….pedofílii proč né, dobytkové schopný všeho a stádo též.

Jirka
Návštěvník
Jirka

Jo, s tim Dominikem jsem dělal v práci, celkem v pohodě týpek ale toho malýho lituju..

Radek
Návštěvník
Radek

comment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment image
Vypadá to, že milovník lockdownů opravdu něco chystá, protože už se u nás objevují pokusné balónky.
Profesor Imperial Neil Ferguson říká, že britská situace Covid je „bezútěšná“, protože stávající kontrolní opatření nemusí obsahovat novou variantu viru.
„Nová varianta viru se přenáší podstatně efektivněji než předchozí varianta, což znamená, že kontrolní opatření, která v minulosti obsahovala šíření, nemusí fungovat v budoucnu.“
Neil Ferguson
Ředitel J-IDEA a MRC-GIDA
Profesor Ferguson v rozhovoru pro BBC
Podle všeho je to všehoschopný šmejd a podvodník, taková kombinace Smejkala, Flegra a Konvalinky. comment imagecomment image
Pravidla covidismu platí pro vás, ne pro mě: https://gwlad.org/en/rules-for-thee-and-not-for-me/
Mutace zaskočila Evropu. Je daleko nakažlivější než britská, jejímu šíření napomáhá i fotbal.
Do Evropy se dostala z Indie, a původně se jí tedy říkalo indická varianta koronaviru. Ze snahy o politickou korektnost se však pro ni vžil název neutrálnější, zato mnohem údernější – delta. Delta má podle klinických studií o 60 procent vyšší nakažlivost než varianta alfa – dříve zvaná britská –, jež se na Vánoce objevila v jihoanglickém hrabství Kent.
https://www.lidovky.cz/svet/mutace-zaskocila-evropu-v-dobe-rozvolnovani-a-eura-rychle-pribyva-lidi-nakazenych-agresivnejsi-delta.A210620_213927_ln_zahranici_lihav

Jaroslav
Návštěvník
Jaroslav

Snad ta nase psychopaticka satanisticka elita skonci v pekle, uz nam sahaji na nase deti a nasi budoucnost, to se nesmi dovolit ……vsichni kdo se jen trochu podileli na teto falesne pandemii musi nest ten nejvyssi trest….Norimberk 2.0 na ne ceka….

Georg
Návštěvník
Georg

Poslední normální celý Pjakin z 14.6. 2021 s titulky od paní Ireny byl odstraněn, pokud si dáte do vyhledávače jen Pjakin 14.6. 2021 dostanete alespoň odkaz na slovní český záznam Yvety Rychtaříkové..

Andrej
Návštěvník
Andrej

Pjakin je niečo ako deduško večerníček

FCZT
Návštěvník
FCZT

Ruský zůstal, takže zamířeno na československou populaci: https://www.youtube.com/watch?v=sz-GNHM7dww

Tohle asi nevadilo: Zrušení stavby plynovodu Keystone ve Spojených státech, co to znamená? Že Spojené státy jako globální hráč prošly bodem zlomu bez možnosti návratu.
Zde je asi důvod – ztráta businessu pro jednu korporátní skupinu (železnice přepravu pěkně podražuje), tak si prosadila svou bez ohledu na důsledky.pro stát jako takový.
https://www.euro.cz/byznys/trump-ozivil-sporne-ropovody-nastval-tim-buffetta-1326810

Takže důvodem výmazu vzhledem k zacílení na československou populaci bylo toto:
Lidé nechtějí aby je přes očkování všechny otrávili, vyvraždili a potom uvolněné území vydali.
Náš národ není hloupý a pamatuje si, jak pokrývky nakažené neštovicemi kosily celá indiánská plemena.
Lidé si pamatují ty vakcíny a západní léky v devadesátkách a k čemu to všechno vedlo.

No a kdo hledá, najde – celý ten blok od 40 minuty
https://rutube.ru/video/804a06ca812b844eaef34a645681d922/

Emílie
Návštěvník
Emílie

FCZT – Pjakina pravidelně sleduji, zarazilo mě, že byl s českým překladem vymazán. Klobouk dolu, že jste ho našel jinde, moc děkuji

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Diky,
zmizel mi skoro v okamžiku kdy jsem ho otvíral.

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Tak kolega v práci (60+) je již po druhé dávce. Dva dny doma, bolest v ruce, pocit horečky s návaly horka i 3 den. Teď už dobrý. A to se podržte: dál vychvaluje očkování. Ach jo…

Ileen
Návštěvník
Ileen

Kdesi na Vysočině (sousedi na chalupě) volali záchranku mladé dívce. Embolie – po očkování…
Lidi jsou asi opravdu pod hypnózou. Urputně tu vakcínu chtějí. Někteří. Známý, něco přes 60, cukrovka, hypertenze hlásí asi tři dny, že je mu nějak špatně, velká únava, nemůže ani chodit (jako by měl chřipku). Zítra by měl dostat druhou dávku a není si jistý, jestli to vzhledem k jeho stavu doktor schválí. Vždyť na to tak dlouho čekal…

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Proč si prostě nepříznaji že chtějí spáchat sebevraždu. A stím do toho jdou.

Kdesi na Vysočině (sousedi na chalupě) volali záchranku mladé dívce. Embolie – po očkování

Otec v klidu jo? Nic, lidi zapomněli na zákony od pradavne země že vrah milované bytosti nemůže žít pod stejným nebem jako pozůstalý.

Ileen
Návštěvník
Ileen

Byl u toho muž a referoval mi vrtěním hlavou. Prý, to kdybys viděla! Asi myslel oživování.