VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní...

VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!

VIDEO: Důstojník ministerstva vnitra koordinoval provokační akci skupiny maskovaných mužů během sobotní demonstrace proti islámu v Praze! Neuvěřitelná inscenace režimu a jeho manipulování s veřejným míněním!

Redakce AE News přináší zásadní video ze sobotní demonstrace Antify v Praze, což byla truc-demonstrace proti demonstracím na odpor vůči islámu. Průvod ultralevicových anarchistů s transparenty “Uprchlíci, vítejte!” se střetl s bizarní a koordinovanou skupinkou “nácků”, které koordinoval muž v hnědé bundě a současně ten samý muž v podstatě koordinoval i uniformované policisty na druhé straně pomyslné barikády. Zajímavé bylo i místo, kde se maskovaní náckové nacházeli a z jaké budovy vycházeli. Z budovy v majetku ministerstva vnitra. Zapálení sociálního centra v Praze tak dozajista nemají na svědomí občané, ale právě někdo z těchto provokatérů.

Důstojník koordinoval nácky, kteří vylézali z budovy v majetku ministerstva vnitra!

V sobotu se po celé Evropě konaly demonstrace, namířené proti islamizaci Evropy. Je nutné zdůraznit, že na podporu premiéra Sobotky se před Úřadem vlády sešlo kolem 60 lidí, zatímco napříč republikou demonstrovaly tisíce lidí jak proti islamizaci Evropy, tak i proti politice našeho premiéra. Je evidentní, že premiér Sobotka čím dál tím více ztrácí veřejnou podporu.

12650820_1720244451538483_4404939842601166586_n.jpg
Koordinátor ministerstva vnitra v akci

Ovšem demonstrace v Praze měly jednu chybu. A to, že útočníci zapálili sociální centrum v Praze, které pomáhá takzvaným běžencům. Mnozí lidé, hlavně přímí účastnící sobotní pražské demonstrace si všimli, že skupina cca 20 lidí, kteří měli zakryté obličeje (což zákon na  demonstracích zakazuje), velmi nepřesvědčivě vystupuje proti anarchistům a dalším levicovým extremistům.

12662534_1132914730054506_3163406183573857439_n.jpg
Koordinátor diskutuje s policisty a těžkooděnci.

Je nutné zdůraznit, že tato podivná skupinka lidí měla oblečení podobné, které nosí takzvaní příznivci krajní pravice. A dokonce jeden člověk z této skupiny byl několikrát viděn, jak snad spolupracuje i se zasahujícími policisty.

12662011_1061460463906250_5357610369443452359_n.jpg
Maskovaní “náckové” pod dohledem velitele…

Byl bych velmi nerad aby to, co se stalo v v sobotu v Praze, neslo v sobě rysy provokace.

12670313_10207188560385692_7345977814868901701_n.jpg
Policistům v uniformě je třeba poradit, jak se mají chovat, až to začne…

Lidé by v aktuální situaci měli být velmi citliví na jakékoli informace, která jim předloží média. O každé informaci je důležité nějaký čas přemýšlet.

12654317_10205348871302757_2956319070596035588_n.jpg
Koordinátor v týlu policistů…

Petr Cvalín, člen okresního výboru KSČM v Domažlicích

Zdroj videa: [1]

AKTUALIZACE 07-02-16, 17:00

Předseda Unie bezpečnostních složek Jiří Vítek vyzval ministra vnitra Chovance k odstoupení, a to kvůli zneužívaní policistů pro politické úkoly v reflexi na sobotní provokační akci přestrojených příslušníků ministerstva vnitra za nácky v provokačním schématu, který měl zdiskreditovat demonstranty proti islámu v očích veřejnosti. Více na blogu Jiřího Vítka zde.

494300_article_photo_oZ5LBsQ0_900x.jpeg
Budova a nádvoří, kde se “náckové” organizovali, je v majetku Ministerstva vnitra ČR.

Zneužití policistů pro účely provokace, poskytnutí zázemí, pozemku a budovy, koordinace provokatérů s policií ČR, spolupráce s Českou televizí a mainstreamovými médii. Je zjevné, že státní elity se snaží za každou cenu prosadit islamizaci České republiky, v souladu s přáním Evropské komise a Berlína.

Záhadný muž v hnědé bundě a s palestinskou šálou okolo krku dohlíží na řadové policisty a v jejich týlu kontroluje, co odpovídají na dotazy jednomu z účastníků demonstrace. Tvrzení Policie ČR o tom, že muže neznají a pátrají po něm, je alarmující a zcela očividná lež.

Pokud o něm nic nevědí na policejním prezídiu, potom se lze domnívat, že jde o operátora tajných služeb (BIS anebo VZ), který má vyšší služební krytí a policie tak nemá o něm záznam. Řadoví policisté ho však respektují, nechávají ho za ně hovořit a celou dobu je tento “Mystery Man” v týlu policistů, mezi nimi, v nejtěsnější blízkosti, policisté o něm ví a nechávají ho jednat za ně.

Zdroj videa: [2]

GALERIE FOTOGRAFIÍ

Pokud šlo o akci tajných služeb, mimo sekci Policie ČR, potom připadají v úvahu pouze speciální útvary ministerstva vnitra (ÚOOZ, URNA), civilní rozvědka (BIS) a vojenské zpravodajství (VZ). To by potom vysvětlovalo, proč na policejním prezídiu údajně o záhadném muži nic nevědí.

-Redakce AE News-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Jaroslav Doubrava (senátor) mezi fašistama a Sluničkářema v nepovedene komedii!!!!!!A bez placky proti islamu se prochazi dále a přihlíží pak jde směr Sluníčkáři za motorkama 1:08-1:10-12 OD 1:00 DO 1:08 jak lžou proamerická media že procházel atd lidi nejsou blby a vidí!!!!Pak fotka Senatora s Plackou proti Islamu pořízena dne 7.2.2016 jasně fake postoj Proamerických medii!!!!!aby voliče zblbnuli!!!!!!
http://www.hrebenar.eu/2016/02/senator-doubrava-s-plackou-bloku-proti-islamu-na-demonstraci-strane-neonacistu/
comment image

KAZATEL-MT24-ZJ13,12
Návštěvník
KAZATEL-MT24-ZJ13,12

22.2.2016
A ještě cenzurují Europoslanec Štětinu jak si vyklada s provokotery a Další lži od ČT h…. až je to hnus a aji ohledně Demonstrace v Praze zase nic jen lži
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10101491767-studio-ct24/216411058060222/

Kurevnik
Návštěvník
Kurevnik

To není produkcni ale reziser!

slávek
Návštěvník
slávek

Proč námychom policie neukáže pohled z vrtulníku kolik lidí bylo na Hradě. Protože v bychom došli k tomu, že na Hradě bylo víc jak 12 tisíc lidí. Zablokovali cesty aby nás rozdělili. Byly tam inscenované výkopy firmo MERCATOR – viz rejstřík firem, která je prověřená NBÚ. Kopali tam právě v sobotu a právě v době demostrace.

kompi
Návštěvník
kompi

Dokonce i smažky z Antify sdílejí tenhle koment. Tak to už asi i vyhulenci pochopili, jak si z nás všech čunítkáři s BoSobotkou dělají prdel, Musejí mít dost dobrej matroš, ty smažky, aby se s těmi fakty srovnali.

NEVYMYTÝ MOZEK
Návštěvník
NEVYMYTÝ MOZEK

Tady jen něco málo k intergaci současných migrantů-okupantů ale i těch dříve příchozích před cca 10 – 20 lety.
Nedávno jsem četl zajímavou studii Švýcarské vlády o pracovním začlenění migrantů do společnosti po 8 letech pobytu ve Švýcarsku ALE NEMOHU NAJÍT ODKAZ. Závěr studie byl, že 83% migrantů je po 8 letech usilovné integrace do společnosti stále nepracujících – na dávkách.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-ktere-leti-internetem-Zena-z-Calais-detailne-popisuje-co-desiveho-ve-meste-provadi-uprchlici-po-setmeni-421527

http://cz.sputniknews.com/svet/20160211/2347576/medvedev-migranti-eu-bomby.html

http://pravyprostor.cz/italove-bojuji-v-ulicich-na-jihu-zeme-s-islamskymi-imigranty-zacala-multikulturni-valka/

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/svedsko-na-ceste-do-pekla-55-nogo-zon-1404046046.html

http://zboril.blog.ihned.cz/c1-64558260-policie-varuje-pred-no-go-zonami-v-nemecku

Kurevnik
Návštěvník
Kurevnik

ZdJe to take napište svůj komentář…

Martian
Návštěvník
Martian

přestaňte už lidem blbnout hlavy, proč to děláte? kdo vás platí?

Jan Novák
Návštěvník
Jan Novák

Přece Putin vole.

NEVYMYTÝ MOZEK
Návštěvník
Vabio
Návštěvník
Vabio

Jedním z nejdůležitejších činů je práce na sobě. Bez té, jsou ty další v podstatě k ničemu. Kdo má již na sobě odpracováno, tak ten pak odvádí kvalitní práci (tu další a vlastně i jakoukoliv jinou).

Mánička
Návštěvník
Mánička

A kdo platí tebe, že sem lezeš?

NEVYMYTÝ MOZEK
Návštěvník
NEVYMYTÝ MOZEK

Nechte ho, já jsem byl také “nevědomí”, snad jsem již nyní procitl… Jsem rád, že je tu spoustu policistů, začátkem všeho je, myšlenka, zamyšlení se…
Každý rozumný ví, že zde to není o penězích ale o charakteru. Nás platí v prvé řadě naše svědomí a snad i vědomí. Zde nestojí až na prvním místě “dukát”. Rozhlédněte se kolem sebe. Je toto zdravá společnost? Podívejte se nejen do Evropy. Kdo rozvrátil a za jakým účelem Blízký východ a Část Afriky. Ale to jsou tisíce hodin stuia a kdo je dnes má, že? Kdo dnes chce vyměnit stovky hodin studia za zábavu u tele_vize_tele, že?
Každý rozumný, kdo se v současné době alespoň trochu zajímá o okupaci Evropy pomocí živé síly migrantů, která časem nemůže přerůst v nic jiného než v krvavé občanské nepokoje a v obranu svého vlastního života, vlasti, národa a umí situaci zařadit do politického, ekonomického, geopolitického, surovinového, vojenského, farmaceutického, potravinářskoprůmyslového, náboženského… kontextu, musí být alespoň trochu činný.

NoName
Návštěvník
NoName
Pan K
Návštěvník
Pan K

comment image
z blogu Ládi Větvičky 😀

Rumpálek
Návštěvník
Rumpálek

Dirigent, muž v hnědé bundě je Jaroslav Lukavský z OO PČR pro Prahu 1, kriminalista SKPV.

Člověk s taštičkou v kukle s lebkou stojící vpředu, který útočnou akci rozjížděl, zatím anarchisty z Antify nebyl identifikován a je tedy možné, že jde o policistu převlečeného za chuligána. Stejný typ kukly má chuligán vycházející z domu MV (na některých snímcích jinde je vidět, že uvnitř svítí zářivka a za oknem si někdo chladí pet lahev s pitím, asi měli přetopený kancl..) + ještě asi další dva a všichni tito mají taštičky. Taštičky mají i někteří další již ztotožnění chuligáni, ale kukly má každá skupinka jiné a to určitě není náhoda. I kdyby mezi rowdies nebyl ani jediný tajný policista, tak nějakým způsobem byli s dirigentem v hnědé bundě domluveni už předem na setkání před domem MV a čekali tam na něj, protože on tam podle videa šel úplně najisto. Většina těch chuligánů byla v minulosti soudně stíhaných, kriminálka má mezi nimi svoje informátory a konfinenty, takže domluvit akci na efekt určitě nebyl problém. Když si opakovaně procházíte všechna dostupná videa a fotky incidentu, tak je jasně vidět, že dirigent neustále někoho vyhlíží a chuligány zadržuje tak dlouho, dokud nedorazila kamera ČT. Chybička se vloudila možná tím, že kameraman ČT uvízl v davu anarchistů a příliš dlouhou prodlevu natočili další lidé. Kdyby se to celé odehrálo v rychlosti, asi by si nikdo ničeho podezřelého nevšiml. I kdyby šlo jen o inscenaci propagandistických obrázů určenou prorežimním médiím, jde o vážný problém a nedemokratickou manipulaci veřejného mínění na objednávku někoho z vlastizrádných neomarxistických kruhů okolo premiéra. Kdo dnes mluvil o personálních změnách na MV a v policii ČR? Neomarxistický ministr spravedlnosti Pelikán, vlastizráce a častý host na ambasádě USA. Těžko šlo o hurá akci policejního důstojníka Lukavského. Ať to udělal za peníze, nebo z přesvědčení, jde v každém případě o vlastizradu i u něj.

madman
Návštěvník
madman

Uz ty spiny z antify nemuzu ani cejtit. Mimochodem, kdyz fasismus bujel a buji na Ukrajine, tak strategicky drzeli hubu. Jsou jak vycvicenej čokl, kterymu musis ukazat na koho se cení a neceni zuby.

madman
Návštěvník
madman

Co asi v tech tastickach maji? KPZ nebo co 🙂

madman
Návštěvník
madman

Najdi si, kdo byl Pelikanuv fotr a pak si vzpomen na to s tim jablkem. Stepanek- ten co broji proti ceske tv a celkove medialni situaci u nas rekl, ze ze minuleho rezimu zatopil jeho rodine

albatros
Návštěvník
albatros

No to je přesně ono. Nakolik je do toho reálně zapojenej Chovanec? Nejvíc zatím řve vládní sluníčkářská klika a Chovanec má dovolenou? Jestli ho obětujou, tak je jasný odkud přišla objednávka a v tom případě bych opravdu nechtěl vědět jak hodlají zajistit, že si Chovanec nepustí ústa na špacír.

Kondor
Návštěvník
Kondor
Kondor
Návštěvník
Kondor