VIDEO: Důkazy v mobilních telefonech nalezeny. Turecká tajná služba koordinuje přesuny bojovníků...

VIDEO: Důkazy v mobilních telefonech nalezeny. Turecká tajná služba koordinuje přesuny bojovníků ISIL přes hranice Sýrie a Iráku tam a zpět. NATO dělá, že o tom neví! [CZ Titulky]

VIDEO: Důkazy v mobilních telefonech nalezeny. Turecká tajná služba koordinuje přesuny bojovníků ISIL přes hranice Sýrie a Iráku tam a zpět. NATO dělá, že o tom neví! [CZ Titulky]

Iráckým vojskům se podařilo zajistit při obsazování iráckých měst, která byla donedávna pod kontrolou ISIL, několik mobilních telefonů zabitých prominentních velitelů teroristů. Ze záznamů a komunikace v telefonech vyplývá, že bojovníci ISIL komunikují přímo s operátory turecké tajné služby a konzultují s nimi přechody hranic ze Sýrie a Iráku do Turecka a obráceně. Bojovníci ISIL dostávají v Turecku své vlastní průvodce, naopak poskytují turecké tajné službě koordináty, aby Turecko vědělo, kde nemá bombardovat.

382525_Iraq-army-troops.jpg
Irácká armáda

Severoatlantická aliance zarytě mlčí, neodpovídá na dotazy, všichni hrají v alianci mrtvé brouky, kteří nic nevidí a neslyší. Turecko zcela jednoznačně a dosud nepřímo podporovalo ISIL v Sýrii a v Iráku, ale poslední dny a týdny ukazují, že už nejde jen o nepřímou podporu, se kterou nemá Erdoganova vláda nic společného, ale že jde o podporu přímou, kterou kryjí přímo turecké tajné služby, které spolupracují přímo s Erdoganovo rodinou, a které ji de facto drží u moci v Turecku.

Severoatlantická aliance má velký problém s Tureckem. Především pak evropské členské státy NATO. Erdoganova politika podpory ISIL a úmyslné pouštění milionů uprchlíků přes Turecko do Evropy, což je díky tomu, že Turecko neuzavřelo hranice a jsou volně průchozí, začíná být zásadním problémem a je otázkou času, kdy islamisté provedou v Evropě další teroristické útoky. Protože navrátilci z řad ISIL, kteří se do Evropy dostali zpátky spolu s migranty, nebudou na starém kontinentu dlouho sedět se založenýma rukama.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan
Návštěvník
Jan

“Severoatlantická aliance zarytě mlčí, neodpovídá na dotazy, všichni hrají v alianci mrtvé brouky, kteří nic nevidí a neslyší. ”
… a to si myslíte že se k tomu budou vyjadřovat?

Jan
Návštěvník
Jan

…hlavně že vyřvávají stále dokola “Assad must go!”

Honza
Návštěvník
Honza

Dobrý den,

sice mimo téma, ale rád bych upozornil na demonstraci proti islamizaci, kterou organizuje Byzantský katolický patriarchát.

https://www.youtube.com/watch?v=QSZpvUfDcXQ

Jan
Návštěvník
Jan

No to zas bude v ČT nálepkování že jsou to rasisti, xenofobové, islamofobové, terorofobové ..

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Paní Merkel jim finančně vypomůže. Má dost na podplacení politiků své partaje, dalších banditů v EU, pro Turecko se peníze natisknou, kolik bude potřeba.

ijn
Návštěvník
ijn

Důkazy o podpoře terorismu předložit Mezinárodnímu soudu v Haagu a nechť se vina prokáže a všichni (i naši politici) musí být potrestáni. Nekontrolovali cíle, kterým sloužíme v NATO, prokáží jako odpovědní chlapi a trest přijmou!!!!

Forever
Návštěvník
opus
Návštěvník
opus

Co to píšete za nesmysly?

Tím, co Erdogan a jeho familia předvádí ničí Turecko jako stát a brzy bude Turecko v rozkladu.

VM64
Návštěvník
VM64

Světská agrese se začíná zrychlovat, nic to ale nemění na faktu, že vše jde stejně podle plánu. Holt umíme číst a hledat v knihách, tak toho využívejme a buďme připraveni. Nová doba, informací dost, kdo chce, tak si to správné najde.

opus
Návštěvník
opus

Právě, že nic teď nejde podle plánu. Tím, že Putin začal působit v Sýrii, tak tím smetl všechny karty ze stolu a začala úplně jiná hra.

Jak řekl Putin: “Když je rvačka neodvratná, je třeba uhodit první”.

VM64
Návštěvník
VM64

Ale jde. Jenom s tím rozdílem, že Putin, Obama nebo sestava skrytá za GP není nejvyšším hráčem, který o všech věcech rozhoduje. Jak jsem říkal, je spousta napsaného, stačí hledat a číst.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

A kdo to je?

VM64
Návštěvník
VM64

Ještě jednou….je spousta napsaného, stačí hledat a číst. Nic Vám nemíním vnucovat a ani doporučovat. Máte mozek, tak trošku zaberte. Omlouvám se za tu formulaci, ale jinak to nejde.

Nobody
Návštěvník
Nobody

Ale ne! Vy to vidíte špatně. Turecko nedělá nic jiného, než to, co si přeje USA. Takže nyní, kdy Turecku vysýchá, díky letcům RF, pramen příjmů z pašované ropy, je opět potřebné zaúkolovat Frau Merkel, aby EU poslala Turkům dalších 3-5 miliard, aby ještě ve větším rozsahu posílalo imigranty do EU. Já se již asi toho nedožiju, že místo EU zde konečně bude ECH (Evropský Chalifát), ale mým klukům neustále dávám patřičná ponaučení, např. naučit se zdravit “Salam alejkum” a vysvětluji, že to nemá nic společného se salámem (i když ta metoda je zde použita), ale že to bude čestný pozdrav, místo nějakého přiblblého “dobrý den”. Manželka jim už plete koberečky, aby si měli kam kleknout a volat z plna plic “Alah akbar”. Fuj a vy v tom vidíte něco nekalého. Pochopte konečně, jako já jsem pochopil, že to nemůže být nic ošklivého, když to jako správné, vidí nositel Nobelovy ceny za mír! Přeci by tu cenu nedali nějakému mizerovi, nebo dokonce snad válečnému štváči!

opus
Návštěvník
opus

Ten pramen financí z ropy vysychá především USA.

Za vším hledej USA.

KevSpa
Návštěvník
KevSpa

On si snad někdo myslel něco jiného? Víc takových důkazů.

bantustan
Návštěvník
bantustan
krtek
Návštěvník
krtek

paráda jen tak dál už mě ten západ a jeho lži začínaj srt

Jan
Návštěvník
Jan

No jo ale stále tu máme velice aktivní agenty na klíčových místech jako Jan Macháček apod.
Škodná kvete!