VIDEO: Držte se od uprchlíků na vzdálenost paže! Starostka Kolína nad Rýnem...

VIDEO: Držte se od uprchlíků na vzdálenost paže! Starostka Kolína nad Rýnem radí ženám, jak se nenechat znásilnit [CZ Titulky]

VIDEO: Držte se od uprchlíků na vzdálenost paže! Starostka Kolína nad Rýnem radí ženám, jak se nenechat znásilnit [CZ Titulky]

Německo povyšuje hru o uprchlíky na další level. Starostka Kolína nad Rýnem Henriette Reker se snaží o naprosto zoufalý “damage control” po skandálních událostech ze silvestrovské noci, kdy tisícovka migrantů kradla a osahávala mladé Němky během oslav Nového roku. Doporučila teď ženám speciální recept na svojí ochranu. Ženy mají chodit ve skupinkách, držet při sobě a držet se od mužů na vzdálenost natažené paže!

Ne, to není vtip, to je realita. Uprchlíci, kteří podle Koránu nesmí masturbovat, protože je to hřích a nedostali by se do ráje po smrti, mají obrovský problém. Na jedné straně konzumují alkohol, na straně druhé uctívají Alláha. Jak je to možné, tak na to existuje snadné vysvětlení. Muslim může pít alkohol, aby zmátl bezvěrce. To jsem se dozvěděl dnes od kolegy, který je Turek a má přece jenom více informací o těchto věcech. Takže na území nepřítele může muslim pít alkohol, vraždit, znásilňovat, protože je to součást maskování před nepřáteli.

1452108214247.jpg
Henriette Reker – Starostka Kolína nad Rýnem

Henriette Reker už zažila útok na svojí osobu. Během volebního mítinku v říjnu jí útočník dvakrát bodl do krku. Prý to byl člověk, který byl rozezlen kvůli její sluníčkové politice a pro-migrační politice. Já opravdu nechápu, jak si tato žena po zkušenosti s útokem na sebe může myslet, že odstup ženy na vzdálenost paže ji ochrání od znásilnění? Je tohle normální? Anebo je to už zoufalství, kdy politici neví, jak situaci řešit?

Němci jsou zblbnutí, sami dokonce teď přemýšlí, jestli nešlo o chuligány a rodilé Němce, kteří pouze jenom jako vypadali, že jsou arabové nebo z Afriky. Masírka médií jede na 100%, brzy se dozvíme, že v Kolíně řádili na Silvestra modroocí blonďáci árijského původu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
stano
Návštěvník
stano

Keď sa pozriem na tú škapu a na Merkelovú, tak mi je jasné, že nadržaných afričanov pušťajú do krajiny preto, aby ich konečne niekto dobre po…. Zabúdajú, že nie každá žena, tak ako oni, je na to odkázaná. Myslím, že im to poradila ďalšia krásavica Olbraithová.

Ina
Návštěvník
Ina

To je asi stejná rada, jako radit hladovému, když nemá chleba, ať žere koláče. Tato rada se připisovala Marii Antoinettě, a ta o svou hloupou hlavu nakonec přišla. Že by následovnice?

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Řešení všech problémů, které jsou vyvolané množstvím uprchlíků, se soustřeďují pouze na řešení následků přítomnosti uprchlíků. Rozvoj zemí, odkud hromadně utíkají migranti, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky.
Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jednu možnou variantu vzniku takové organizace popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka
styx
Návštěvník
styx

Ta “paze” ma byt predpazena alebo upazena?

Jebatac
Návštěvník
Jebatac

Evropa v roce 2029:

https://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY

Toto video je z r. 2009, tedy 7 let staré..

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Geniální! Nebude již třeba kupovati žádné zbraně (stačí bezzbraňové zóny). Nebude třeba navštěvovati kurzy sebebrany, natož neustále pilně trénovati. Stačí pouze udržovati onu délku paže (napjaté samozřejmě, jinak by to nefungovalo, pozor!) Rovněž se ukázalo, že snižování výdajů na armády i policie bylo od politiků prozíravé a zůstane tak více prostředků pro uspokojení potřeb imigrantů.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Ta Milka zapomněla dát totiž do toho doporučení o paži, že na jejím konci má být v dlani držena minimálně devítka a tričko s nápisem WARNING: I HAVE A BAD HABIT OF PULLING THE TRIGGER FOR NO APPARENT REASON (varování: mám špatný zvyk mačkat spoušť bez zjevného důvodu).

Tonda
Návštěvník
Tonda

Přátelé, je někdo z vás kvalifikovaný na podání trestního oznámení na známého pachatele u soudu? Tohle je už vážně moc.. Bordel neziskovek je státodevastační!!! a drzost těch gaunerů nezná mezí..

https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com/cesky/

Jana
Návštěvník
Jana

Na toto by sa mali zamerať schopní hackeri, ktorým záleží na svojej vlasti. Zistiť, kto presne stojí za týmto hnusom a zverejniť mená.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Člověče fakt. Ti šmejdi jsou bez svědomí. Asadovi na hrb hodí vraždy civilistů, ale, že to všechno rozmrdala juesej a západní evropa, tak ani slůvko. Proč si ty refuges nevzali jejich sousední bohatí souvěrci? Máme dost svých potřebných, na které se nedostávají peníze a né živit tuto nepřizpůsobivou nevzdělanou svoloč. Kopat je do řití, aby pochopili, že jejich domov je tam odkud přišli a že toto je můj domov bez zahalených ženských, bez halekání mezuina, bez mlácení hlavou o zem 5x denně s pořádnou šunkou a vychlazeným pivem

Oto
Návštěvník
Oto

HAKNOUT OKAMŽITĚ !!!

informix
Návštěvník
informix

Politici na diaľkové ovládanie?
https://diskuter.wordpress.com/2016/01/08/politici-a-technologia-ovladania-mysle/

Jedna taká špekulatívna úvaha, s cieľom vysvetliť, prečo sa politici správajú proti všetkým pravidlám racionality….

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Ano, tohle jsme naťukli už u jiného článku z posledních dní. Vůbec bych se nedivila.