VIDEO: Držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV to řekl na plnou...

VIDEO: Držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV to řekl na plnou hubu a potvrdil, že mutace koronaviru vznikají v tělech očkovaných osob v důsledku propuknutí ADE syndromu! A jeho slova potvrdil ředitel jedné z největších amerických pojišťoven, že úmrtí pojištěnců ve skupině 18 až 64 let vzrostly za poslední 2 roky o neuvěřitelných 40% ve srovnání s dobou před pandemií! Luc Montagnier popsal, jak ve svém institutu v Paříži léčí očkované lidi, kteří po očkování těžce onemocněli a nemocnice jim nechtějí podávat laciné a účinné léky! Čím více očkovaných, tím více mutací! Proč nemocnice nechají lidi raději zemřít, než by jim podaly laciný lék?

VIDEO: Držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV to řekl na plnou hubu a potvrdil, že mutace koronaviru vznikají v tělech očkovaných osob v důsledku propuknutí ADE syndromu! A jeho slova potvrdil ředitel jedné z největších amerických pojišťoven, že úmrtí pojištěnců ve skupině 18 až 64 let vzrostly za poslední 2 roky o neuvěřitelných 40% ve srovnání s dobou před pandemií! Luc Montagnier popsal, jak ve svém institutu v Paříži léčí očkované lidi, kteří po očkování těžce onemocněli a nemocnice jim nechtějí podávat laciné a účinné léky! Čím více očkovaných, tím více mutací! Proč nemocnice nechají lidi raději zemřít, než by jim podaly laciný lék?

Již minulý rok poskytl držitel Nobelovy ceny za medicínu a objevitel viru HIV Luc Montagnier rozhovor pro jeden francouzský alternativní kanál a v něm potvrdil, že mutace vznikají v tělech očkovaných osob. Bez očkování by tyto mutace prostě nevznikly. V rozhovoru vysvětlil, jakým způsobem fungují protilátky a spike proteiny z vakcíny, a jakým způsobem potom reagují s makrofágy, které namísto toho, aby viry pohlcovaly, požíraly a likvidovaly, tak naopak tyto viry množí a vytváří další protilátky, které se napojují na viry, které tak mohou znovu pronikat bez omezení do dalších buněk a množit se. Při každé replikaci v makrofágu dojde k interakci a k pokusu o likvidaci viru, který ale selže a virus si tento pokus o své zničení makrofágem zapamatuje a přeprogramuje svoji podobu na proteinové bázi po další expresi v nově napadené buňce.

Dr. Luc Montagnier

Tím vzniká velice nebezpečný ADE syndrom tzv. zesílení virové infekce, což vede paradoxně k tomu, že do té doby zdravý občan se jako debil přijde naočkovat, za dva dny začne vykašlávat krev z plic a následuje transport do nemocnice. Většina lidí v nemocnici s ADE syndromem zemře, protože nemocnice nechtějí podávat cytokinové inhibitory, mezi které patří zcela neočekávaně i lék Ivermectin. To je sice antiparazitikum, ale jedna z jeho látek působí jako inhibitor cytokinů, tedy látka blokuje afinitu protilátek k viru, takže ADE syndrom nemůže pokračovat, zesilující efekt protilátka -> virus -> makrofág -> produkce nových protilátek a virů se tím zastaví.

VIDEO: Luc Montagnier to řekl bez obalu

Jak správně Luc Montagnier řekl, lékaři to vědí, epidemiologové to vědí, ale všichni mlčí o tom, že mutace vznikají právě jako produkt očkování. Jakmile se lidé naočkují, začnou vyrábět protilátky, proti kterým se virus ale brání a tím je provokován k tomu, aby se přeprogramoval, aby změnil kódování své proteinové exprese. Bez vakcinačního podnětu nemá virus důvod mutovat a snažit se o změnu podoby, takže po několika měsících se virus vyčerpá a zdegeneruje, protože viry bez podnětů zvenčí zanikají a degenerují.

Je to stejné jako u lidských neuronových buněk, pokud jim nedáváte podněty, začnou degenerovat a začnou ztrácet své funkce. Vakcinace tak funguje jako provokační schéma, které popichuje viry k tomu, aby se aktivně měnily a snažily se o přežití, nebo spíše o zachování existence, pokud mluvíme o neživých virech. Lidé se tak naočkují a u některých z nich dojde k takové reakci virů, že změní svoji podobu, která je nejen životaschopná ve smyslu další replikace, ale dokonce je nakažlivější, snadněji se šíří, lépe se vyhýbá hrozbám a imunitnímu systému. Vakcinace tak paradoxně ztěžuje práci imunitnímu systému, který má s virem více práce a trvá mu delší dobu virus pohltit a neutralizovat.

Když to řekne držitel Nobelovy ceny, že mutace jsou vytvářeny vakcínami, měli byste to brát opravdu vážně a neposlouchat presstituty z mainstreamu

Pokud tyto informace poskytuje držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV, je neuvěřitelné, co si dovolují presstituti z mainstreamových médií, naprosté nuly, které označují Luca Montagniera za hoaxera a dezinformátora. Jako kdyby nějaký pisálek a nicka měl větší znalosti a vzdělání z oboru mikrobiologie než držitel Nobelovy ceny. A přesto se to děje. Stejně tak je pomlouván bývalý viceprezident Pfizeru Michael Yeadon, nebo objevitel mRNA vakcinační technologie Robert Malone. Všechno to jsou vysoce postavené kapacity z oborů mikrobiologie, ale všichni jsou diskreditováni a pomlouváni na mainstreamu jako dezinformátoři. A proč?

Dr. Robert Malone

Protože nedrží basu s farmaceutickou mafií. Protože si udrželi rovnou páteř a nenechali se koupit touto vakcinační mafií v rukách globální farmaceutické lobby. Kdyby tato slova pocházela od nějakého Franty z Horní Dolní, tak by to jistě nemělo velkou váhu. Ale pokud tyto informace přicházejí od takových vědeckých kapacit s Nobelovými cenami a od bývalých vědců a objevitelů z oboru mikrobiologie, tak je prakticky nepochopitelné, jak může vůbec někdo takové kapacity pomlouvat a diskreditovat.

Farmaceutická mafie nařídila diskreditovat nepohodlné vědce, odborníky i držitele Nobelových cen

Přesně totéž potkalo v ČR jednu z největších kapacit přes mikrobiologii a viry Dr. Soňu Pekovou. Mainstream ji objevil v ČR v roce 2020 na jaře, udělala tehdy jeden rozhovor a od té chvíle byl a stále je oheň na střeše. Doktorka Peková si totiž dovolila říct nahlas svůj profesní názor, že jí připadá, že ten koronavirus nemá přirozený původ z přírody. A zdokladovala to argumenty, co je v přírodě možné, ale co už v přírodě možné není a je to možné jenom v laboratoři.

Od té chvíle je Dr. Soňa Peková na černé listině v ČR u všech mainstreamových médií, snad s výjimkou TV Prima, která dává mikrobioložce stále prostor, ale okamžitě dostala nálepku dezinformátorky a berou si ji do huby novináři, kteří o mikrobiologii nikdy nezavadili. Kdokoliv vzdělaný a s odbornou erudicí, začne-li zpochybňovat oficiální propagandistický virový a s ním spojený vakcinační narativ, je nemilosrdně odsunut a onálepkován jako dezinformátor. A něco podobného čeká zřejmě i šéfa jedné z největších amerických pojišťoven.

Dr. Soňa Peková v roce 2020 na televizi vysvětlovala na grafu RNA, proč si myslí, že koronavirus nemá přírodní původ

Ředitel americké pojišťovny OneAmerica Scott Davison prohlásil [1], že za poslední dva roky vzrostl počet plnění pojistných událostí v souvislosti s výplatou životního pojištění ve věkové skupině 18 – 64 let o neuvěřitelných 40% a nic takového prostě ve světě pojišťovnictví nikdo nepamatuje. “Právě teď jsme svědky nejvyšší úmrtnosti, jakou jsme kdy v historii tohoto oboru zaznamenali, a to nejen v pojišťovně OneAmerica,” řekl Scott Davison, šéf pojišťovny s obratem 100 miliard dolarů, která funguje od roku 1877 a má přibližně 2 400 zaměstnanců. Podle společnosti The Center Square představuje nárůst “obrovská, obrovská čísla” mezi “především lidmi v produktivním věku“, kteří mají skupinové životní plány sponzorované zaměstnavatelem prostřednictvím společnosti OneAmerica.

Americká životní pojišťovna bije na poplach, úmrtí lidí v produktivním věku za poslední dva roky narostly o neuvěřitelných 40%

A co jsme viděli jen ve třetím čtvrtletí roku 2021, vidíme, že to pokračuje i ve čtvrtém čtvrtletí, je to, že počet úmrtí vzrostl o 40 % oproti stavu před pandemií,” řekl Davison během online tiskové konference minulý týden. “Abyste si udělali představu, jak je to špatné, tak při katastrofě 3-sigma nebo 1-sigma za 200 let by to byl 10% nárůst oproti stavu před pandemií. Takže 40% je prostě neslýchané,” dodal. Takto vysoká plnění pojišťoven u lidí v produktivním věku jsou spolehlivým ukazatelem selhávající vakcinace.

Nebavíme se zde o lidech mimo pojištěnecký systém nad 65 let věku, mluvíme o tom, že tato skupina 18 – 64 zahrnuje pouze ekonomicky činné a produktivní osoby. A když šéf OneAmerica říká, že počet plnění rostl i v posledním čtvrtletí loňského roku, tak to znamená že vakcinace nejen nezlepšuje situaci, ona ji naopak fatálně a drasticky zhoršuje. Rovněž se začne zvyšovat počet rozvodů rodin. Neočkovaný manžel a očkovaná manželka, případně obráceně, nebudou spolu chtít dále žít. A proč? Protože už v USA to vidíme na vlastní oči.

Centrála OneAmerica v Indianapolis

Po každém očkování v rodině onemocní její neočkovaná část nějakým klumpem, nějakou chřipkou, podivným svinstvem, které se projevuje vodnatou rýmou, teplotami a dalšími projevy, a pokaždé to propukne zhruba po 24 až 48 hodinách po návratu čerstvě očkovaného partnera z poslední dávky. Jakmile se toto bude opakovat každé 3 měsíce, jak je v plánu už v Německu, tak neočkovaným partnerům dojde trpělivost a požádají o rozvod.

Nebudou prostě tolerovat, že každé tři měsíce je partner po očkování nakazí spike proteiny, které začnou dělat bugr a bordel v organismu neočkovaných členů rodiny. Cheš se mnou dál žít? Tak s tím očkováním přestaneš! Nepřestaneš? Rozvedeme se. A nosatí globalčiky se jen šklebí, mnou si ruce a říkají si, to se nám to daří, naočkujeme goyim a ještě jim rozbijeme rodiny! A tohle opravdu už není legrace.

Total Control zotročených lidí zbavených vlastní imunity a závislých na dávkách roztoků od mafie! A v Turecku už jedou 5. dávky

Pokaždé, když se lidé naočkují, stanou se z nich super-nosiči a v rodině nakazí prakticky všechny neočkované. A když se začnou boostery nastřelovat každé 3 měsíce, tak tohle prostě spousta lidí v rodině nerozdýchá. A čím vice dávek za rok bude, tím více mutaci se bude objevovat. Přesně tak, jak to řekl Luc Montagnier. Nemyslete si, že tento teror není promyšlený. Hlavním cílem je rozbití imunity u celé populace.

A to se udělá pomocí over-vaccination, tedy nadměrného očkování. Včera jsme přinesli informaci [2] o Fluroně z Izraele, dnes už německá média nadhodila první zkušební balónek o možnosti povinného očkování proti koroně i proti chřipce, byla o tom diskuse v rámci virového studia německé ZDF, prostě celé je to připravené a nachystané s cílem zahltit lidská těla tolika dávkami vakcíny, až se přirozená imunita zhroutí a přestane fungovat.

Turecko zahájilo očkování 5. dávkou

A potom nás budou moci totálně ovládat, potom ten Total Control bude konečně se vším všudy, protože když se nenaočkuješ po 36. dávce, tak prostě dostaneš infekci jako z jiné planety, organismus ti oteče jako tykev a po příjmu do nemocnice ti doktoři dají Paralen a nechají tě umřít, protože ti nesmí podat žádný Ivermectin a žádný lék, který by ti pomohl, protože jsi mukl, muž určený k likvidaci za to, že jsi se vzepřel a nevzal sis 37. dávku. Takhle to už dnes funguje. Jenom vám to nikdo dosud neřekl takto natvrdo. Ale tak to je. Tato vakcinační mafie má dlouhá chapadla jako chobotnice. A jedou v tom všichni. Představte si, že v Turecku nosatá farma lobby asi podplatila Erdogana, jinak si to nedovedu vysvětlit, a jeho vláda před pár dny schválila a legalizovala 5. dávku vakcinace [3]. A není to málo, Antone Pavloviči? Ano, je to málo, do konce roku Ankara jistě stihne podat i 8. dávku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Konečne sa statoční ľudia začínajú ozývať. Ale, že im to trvalo. Lepšie neskoro ako nikdy. Som zvedavý či niekto s tých liberálno-fašistických svíň bude niesť trestnoprávnu zodpovednosť za to čo tu napáchali. Lebo už teraz je nad slnko jasné, že sa tu páchala na občanoch genocída!!! Hromadne podávať EXPERIMENTÁLNY liek? To ako fakt? Fašisti musia týmto sviniam závidieť, čo dokázali vymyslieť.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Skody vakcinaci:
comment image

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

Když něčemu nerozumím, pomáhám si logikou. Argumenty pro neočkování se mi jeví neporovnatelně logičtější, než ty pro očkování.
Vakcíny mají – je to můj soukr. názor, asi vyřadit z provozu přirozenou imunitu jako takovou… No a očkovaní se stanou závisláci, ovladatelní roboti s lidským tělem…

Dan2
Návštěvník
Dan2

Logika postupu:
– Uvolneni COVID-19
– Aby se pry lide ochranili, povolili ockovat dosud nevyzkousenou genovou terapii mRNA bez zaruky vyrobce a docasne povolenou, ktere rikaji vakcina, ackoliv podle definice to zadna vakcina neni. Genova terapie se tak pouziva poprve na lidech, ackoliv neni vyzkousena a dosavadni testy byly zmanipulovane. mRNA neznamena ochranu proti viru 95 %, ale mene jak 1 %! (95 bylo vypocteno z pomernych (procentnich cisel), coz je v medicine a interpretaci vysledku studii bezne a nikoho to nevzrusuje!).
– mRNA se musi opakovat, ackoliv silne oslabuje imunitu, nyni se aplikuje i 3 a 4 davka.
– Ackoliv ke zadnemu pretizeni nemocnic nedoslo, trvaji zbesile na povinnem ockovani, protoze potrebuji do lidi dopravit ruzne jedovate skodlive latky.
– Uvolnili Omikron jako vir s velkou nakazlivosti, ktery ted ohrozuje hlavne ockovane a je pro ne kvuli slabe imunite velice nebezpecny.
Je to dabelsky vymyslene!

Bard
Návštěvník
Bard

Zametání všech stop Omikronem dle předpokladu. Válek smetl ze stolu unávání protilátek. Na veškeré změny v postojich se bude Vlastík vymlouvat novou situací s Omikronem.
To nás šmoula nepřekvapil, to už jsme věděli před měsícem, že se zachová jako křivák, jen se čekalo, jak se bude kroutit, ne jestli se bude.

Dan2
Návštěvník
Dan2

S temi protilatkami je to tak: Mate-li nizke, neni telo ohrozene a tudiz nema duvod je vyrabet. Jste-li ohrozeny, zacne imunita protilatky vyrabet, viry likvidovat.
Proto je nesmysl tvrdit, ze kdyz mate nizke protilatky, ze jste ohrozen.
U ockovanych je imunita nizka skrze mRNA potlaceni imunity a makrofagy namisto aby nicily patogen, tento patogen kvuli mRNA replikuji. Ockovani tedy siri nakazu dal, jeste silneji jak neocko! A proto jim dali vyhody proti neockovanym.

perun
Návštěvník
perun

Poměrně zásadní informace pro Belgičany :
Belgičané jsou nyní v hlavním městě Bruselu menšinou :

https://svobodnenoviny.eu/belgie-48-deti-se-v-roce-2020-narodilo-zahranicni-matce-nebo-matce-ciziho-puvodu/

Jde jednoduše o přečíslení, které místní občané dopustili.
Švédsko, Francie, Británie, Německo , jsou také již ztracené. Měl jsem v úmyslu tyto země někdy ještě navštívit, ale už to neudělám.

Řečnická otázka – chcete to ? Chcete, aby nás také terorizovali a diktovali nám, domorodým občanům nějací přivandrovalí, parazitující uzenáči co máme dělat ? Abychom se stali jako občany Švédska, kteří se bojí promluvit a vyjít večer na ulici ?

Migrační kolaps, lokální války, covid kolaps, energetický kolaps.
Aby pak mohl být nastolen „pořádek“ a nastolena totální kontrola, nepodmíněný příjem, zrušení hotovosti , nesplatitelné úvěry ? Ale v čí prospěch ? Kdo to všechno způsobuje, aby to mohl nakonec celé kontrolovat ??

Ptejte se a nacházejte řešení.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Kalifat Europa je jen otazkou casu.

Forester_3000
Návštěvník
Forester_3000

Mimo tému, ale dovolím si pripomenúť jedno výročie.

Pred 80 rokmi 5. januára 1942 sa na území Sovietskeho zväzu v meste Buzuluk na južnom Urale začala formovať prvá československá vojenská jednotka, ktorá sa preslávila v bojoch pri Sokolove či Kyjeve. Velil jej náš neskorší prezident L. Svoboda. A podľa historikov to bola jedna z najefektívnejších a najúspešnejších zahraničných formácií, ktoré kedy bojovali po boku Červenej armády na frontoch Veľkej vlasteneckej a II.sv. vojny.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jak soudruzi od hamacka vyřešili 13 kontrolních a buzeračních návštěv jedné restaurace? https://cz24.news/restaurace-u-ervina-zastaveni-prestupkoveho-rizeni-video-cz-22-min/

raspberry
Návštěvník
raspberry

Zradili jste socialismus, nechali jste ukrást státní majetky, všechno jste si zavinili sami.

Proti fašistickým kapitalistům, zednářské lóži P-2, za práva pracujících bojovaly 20 let Brigate Rosse v Itálii, v západním Německu Frakce Rudé armády, proti Izraeli palestinské Černé září. Na svém vrcholu v 70. letech měly Rudé brigády 500 členů na plný úvazek a 1000 pomocníků. V roce 1988 byla většina členů Rudých brigád zatčena a odsouzena k vysokým trestům. Ještě v září 1996 podnikli neúspěšný střelecký útok na U.S. Air Base v Aviano a NATO Defense College v Římě.

Lóže P-2
https://en.wikipedia.org/wiki/Propaganda_Due

Zabíjeli fašisty, nacisty, důstojníky NATO, Izraelce Chazary, předsedkyně Evropské komise Uršula von der Leyenová kvůli obavám z únosu RAF studovala pod falešným jménem Rose Ladson v Londýně, prominentní fašistická rodina Carly Bruni Sarkozyové strachy utekla z Itálie do Francie.

Uršula von Der Leyenová jako studentka hledala útočiště v Londýně před Baader-Meinhof Gang
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9384607/Why-does-dislike-Britain-much.html

28. dubna 2021 Francouzi zatkli sedm bývalých členů Rudých brigád
https://echo24.cz/a/SjAtC/dopadeni-po-desitkach-let-francouzi-zatkli-sedm-byvalych-clenu-rudych-brigad

K Babišovi se snažil 24.11.2021 dostat ozbrojený muž: “Měl kudlu, zbraň a chtěl mě napadnout.” Policie ČR chránila vysmátého biliónového tuneldědka státních podniků Babiše, který rok píchá do Čechů injekce…
https://www.denik.cz/z_domova/babis-pokus-o-napadeni-covid.html
comment image

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

Přál bych si, aby salám Vysočina aj. kostelecké výrobky byly opět k jídlu…

Marie
Návštěvník
Marie

tento pán to shrnul celkem přesně, kdo ještě věří na smrtící pandemii má proste podlimitní IQ https://www.facebook.com/vinco.paldoricin/videos/435819371348749

Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Je neuvěřitelné, kolik lidí je schopno podrobit se zdravotnickému zákroku, kterému je tendence říkat očkování proti Covid-19. A neuvědomují si, že se jedná o experiment ( který SUKL popírá, neboť je podle něj podepřen tzv. Podmínečnou registrací EMA(!!!) a že v případě zdravotních komplikací bude potřeba případný nárok na odškodnění právně podepřít. ( SUKL na dotaz postupně sdělil tyto zákony pro nárokování odškodnění: č. 569/2020 Sb., č. 48/1997 Sb, č. 116/2020). Jenomže problém je v dokazování. A základ dokazování je, zda pacient se zákrokem souhlasil. Pokud někdo chce zdravotní zákrok vynutit povinně a SUKL a MZ nefungují, pak je na každém aby si svoje právo uhájil. Pak:
z ( https://www.ssg.cz/files/files/legislativni_okenko/3-rozhodovani-pacienta.pdf )
Domněnka udělení souhlasu
Povinnost vyžádat si souhlas s provedením navrhovaného výkonu souvisí s povinností informační (poučovací). Souhlas s poskytnutím zdravotní péče se pokládá za informovaný, je-li pacient před
vyslovením souhlasu poučen a má možnost komunikovat s lékařem, případně klást doplňující
otázky vztahující se k jeho zdravotnímu stavu a navrhovaným výkonům. Projevu vůle
pacienta tedy nutně musí předcházet poučení.
Zavedení vyvratitelné domněnky udělení souhlasu NOZ 89/2112 (§ 97 odst. 2), který stanoví: „Nevyžaduje-li se pro souhlas písemná forma, má se za to, že byl udělen“. Řada poskytovatelů zdravotních služeb nabyla dojmu ( a v tomto duchu odpovídal i SUKL), že již v souhlasových sporech nebude muset nést důkazní břemeno o informovaném souhlasu a bude tak na pacientovi, aby prokázal, že souhlas k navrhovanému výkonu nedal, přičemž je velmi právně komplikované prokazovat skutečnost, která nenastala.
Ústavně konformní výklad tohoto ustanovení však spočívá v tom, že vyvratitelnou domněnku musíme vztahovat toliko k vlastnímu udělení souhlasu, a nikoli k poučení, které musí souhlasu předcházet. I nadále tak důkazní břemeno o poučení pacienta bude tížit poskytovatele zdravotních služeb.
Poučení pacienta
Podle nového občanského zákoníku (§ 94) je vysvětlení řádně podáno, lze-li rozumně předpokládat, že druhá strana pochopila způsob a účel zákroku, včetně očekávaných následků i možných nebezpečí pro své zdraví, i to, zda přicházejí v úvahu případně i jiné postupy. Podle nového občanského zákoníku 89/2012 (§ 2639) musí-li si poskytovatel být vědom, že u ošetřovaného vyvolal představu, že péčí o zdraví dosáhne určitého výsledku, ač ví, nebo musí vědět, že výsledku nemusí být dosaženo, je povinen i toto ošetřovanému sdělit. A poskytovatel, který aplikuje přípravek ( tzv vakcína), který je zatížen podmínkou vyřešení problémů s přípravkem a nejsou na něm provedenny dlouhodobé zkoušky, tak ten toto pacientovi je povinen sdělit.
Písemná forma poučení je pro poskytovatele služby povinná za okolností:
– Podle zákoníku 89/2012 § 96 (2)b:2) Písemnou formu vyžaduje i souhlas k zákroku, který zdravotní stav člověka nevyžaduje. Takže můj zdravotní stav nevyžaduje zdravotní zákrok, ale mám se podrobit tzv. očkování? => poučení písemně
– Poskytovatel zdravotních služeb je také nově povinen podat pacientovi poučení v písemné formě, pokud o to sám požádá ( zákon859/2012, § 2638 odst. 1).
Takže pokud chcete komplikace, jděte, nechte do sebe vpravit neověřený přípravek ( dokonce opakovaně), s tím, že se jedná o běžně používanou očkovací látku, jak se u nás snaží tvrdit MZ a SUKL ( https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/01/Dodatek-3-P%C5%99%C3%ADlohy-1-%E2%80%93-Pokyn-k-veden%C3%AD-zdravotnick%C3%A9-dokumentace-a-informovan%C3%A9mu-souhlasu.pdf ) -bod 2. Informovaný souhlas před očkováním. A nastavením ramene pro opíchání vyjadřujete souhlas. A vzhledem k tomu, jak nejdříve tvrdili, že zázrak mRNA do vás vpraví tzv. očkováním S-protein a je po starostech, pak proč tedy absolvujete druhou a další dávku, když přeci očkováním se získává imunita proti nemoci. A teď máme kadé 3 měsíce do sebe vpravovat další mRNA zázrak Comirnaty od BionTech ( nikoliv Pfizer, protože ten je pouze jeden z výrobců, nikoliv držitel licence., kteým je BionTech. Takže pokud někdo nabízí jako očkování Pfizer, nabízí EMA nelicencovaný přípravek. O to smutnější je, že dezinformaci typu Pfizer má na svých stránkách i SUKL ( https://www.sukl.cz/sukl/evropska-agentura-pro-lecive-pripravky-doporucila-udelit-1)). A protože zatím SUKL nebyl schopen doložit, že podmínky v podmíněném souhlasu (CMA) Comirnaty byly do července 2021 splněny, tak zřejmě ještě navíc do sebe necháváte vpravit nelegální přípravek, neb pokud podmínky nebyly splněny tak CMA neplatí. Pak nejen povinností lékařů, všech kteří poskytují očkování proti Covid-19, ale i pacienta, který to ví, je toto nahlásit na SUKL. Každý, kdo si toto přečte, ověří si to o tom ví. A co s tím děláte? Máte alespoň to poučení písemně? Až budete chtít uplatnit nárok na náhradu újmy způsobené očkováním, tak budete tvrdit, vždyť to přeci říkali v televizi?

Vitek H.
Návštěvník
Vitek H.

jakoby skutečnost, že ti někdo zakáže půlku všeho, co potřebuješ k přežití, s tim, že jinak si v podstatě odkázanej ke smrti nebylo reálně znásilněním manipulací pod “trestem smrti” vyloučením ze společnosti a nepomocí.

tedy zcela jistě porušením nepochopitelnýho toaletního papíru zvanýho ústava čr a listina základních práv a svobod OSN, co si většinou tak protiřečí, že je to spíš teorie, než realita.

celej svět je teď nucenej skoro se povinně očkovat,
jak u tohohle chceš vůbec pochybovat o tom, že by to nešlo prokázat?

je to zkrátka totalitní válka ; založená na policejnim státě, jinak by to skončilo.

to současně znamená, že jelikož se nemáme jak bránit, jsme všichni potenciálně (a tedy i aktuálně) vězni a v případě reálné obrany i zabiti v boji proti policii a této korupci, tedy jsme potenciálně a tedy i aktuálně mrtví = žijeme mrtvé životy, tedy nežijeme život, .. dá se to přirovnat k ochrnutému životu, tedy narušené psychice , kdy vlastně ani nemáme jak ztělesňovat dané mentální roviny, protože jsme dušeni právě “obránci dané ideologie”, což by zcela jistě soudný člověk označil za zločin proti lidskosti, což se neděje, protože nesedí na významném postu, aby to k něčemu bylo. blbý.

napsal bych to líp, ale jsem unavenej.