VIDEO: Druhé video z masakru v Christchurch odhaluje krizového herce, který porušil...

VIDEO: Druhé video z masakru v Christchurch odhaluje krizového herce, který porušil skript a předčasně vstal z mrtvých! Šéf volební kampaně Hillary Clinton přijel těsně před útokem na Nový Zéland a varoval vládu před ruskými hackery a teroristy! Město s názvem Krista jako centrum útoků na muslimy má vyvolat etnické nepokoje a rasové války mezi křesťany a muslimy, aby mohly být poté přijaty drakonické zákony na omezení občanských svobod! A v Česku to již začalo, Hamáček vyhrožuje vlastním občanům!

VIDEO: Druhé video z masakru v Christchurch odhaluje krizového herce, který porušil skript a předčasně vstal z mrtvých! Šéf volební kampaně Hillary Clinton přijel těsně před útokem na Nový Zéland a varoval vládu před ruskými hackery a teroristy! Město s názvem Krista jako centrum útoků na muslimy má vyvolat etnické nepokoje a rasové války mezi křesťany a muslimy, aby mohly být poté přijaty drakonické zákony na omezení občanských svobod! A v Česku to již začalo, Hamáček vyhrožuje vlastním občanům!

Hysterie okolo masakru muslimů ve městě Christchurch na Novém Zélandu nepolevuje, právě naopak. Média hystericky mažou diskuse, komentáře, mažou uživatelské účty a veškeré odkazy na pravdivé informace, věcné analýzy a především videa ze samotného místa činu. A situace je opravdu děsivá, hlavně na samotném Novém Zélandu, kde tamní socialistická vláda začala vyhrožovat drakonickými tresty vězení až na 14 let pro kohokoliv, kdo bude vlastnit nebo šířit uniklá videa z masakru a místa činu, včetně fotografií [1]. Firmy potom mohou čelit pokutě až 200 tisíc dolarů za nahrání nebo přechovávání takových materiálů. Čím více se však videa na Novém Zélandu zakazují, tím více se ve světě šíří, zálohují, rešeršují a vyhodnocují A čím více lidí jich spatří, tím více informací se dostane na povrch. Už včera se dostalo na povrch druhé video z masakru, které zachycuje situaci ve druhé mešitě poté, co střelec odešel.

Brenton Tarrant, útočník.

Video jsme publikovali v článku [2] již včera, ale je potřeba si video znovu a důkladně projít, protože na něm uvidíme jeden fatální lapsus krizového herce, který nezvládl skript celé inscenace a zkazil výsledný efekt a dojem jinak drasticky vyhlížejícího videa, které má za úkol v gojímech a občanské zblblé veřejnosti vyvolat soucit s muslimy. Video jsme opět v redakci důkladně prozkoumali a i s pomocí našich čtenářů jsme objevili opravdu podivné a nesmyslné úkazy, které prostě připomínají zfalšované chemické útoky chlórem v Sýrii, kde filmové štáby Bílých přileb natáčely hromady mrtvých těl a obětí údajně zabitých chlórem, který rozprášila nad městem syrská armáda Bašára Asada. Toto druhé video z Christchurch je na tom úplně stejně. Na první pohled tragické záběry, ale na druhý pohled naprostá parodie.

Muž v tyrkysové bundě jako Ježíš Kristus: Nejprve sedí na zemi, poté leží a cuká nohou, potom je mrtvý a na závěr videa vstává z mrtvých a odchází pryč, když kamera ještě jede!

Naprostý a skandální lapsus z tohoto videa objevil jeden z našich čtenářů Aeronetu v diskusi pod minulým článkem a za jeho postřeh mu velmi děkujeme. Na videu vidíme v čase od 00:02 do 00:10 pána v zelenkavé nebo chcete-li tyrkysové bundě. Sedí na zemi a pozoruje okolo, co se děje.

V čase 00:19 až 00:22 už ale leží na zemi a cuká zadní nohou, jako kdyby byl v posledním tahu před smrtí.

Potom je mrtev.

V čase 00:27 až 00:32 je už úplně mrtvý. Jenže úplně v závěru videa v čase od 01:17 už neleží, ale odchází pryč ještě předtím, než kameraman, který scénu natáčí na mobilní telefon, ukončí natáčení. Zřejmě si už myslel, že je konec natáčení a nebavilo ho ležet na zemi. V redakci jsme při analýze opět zjistili další problém s chybějící krví, a to zrovna u tohoto pána v tyrkysové bundě.

A nakonec zázrak! Odchází!
Dva průstřely na ramenu v bundě s opálenými okraji po palbě ze zbraně z těsné blízkosti. Ale Ježíš je v pohodě, krev neteče, takže cajk!

V čase videa 00:31 má na bundě na svém levém (z pohledu nás na pravém) rameni dvě očouzené díry. To je typický projev průniku projektilů z palné zbraně syntetickým materiálem. Projektil je horký a při průchodu syntetickým textilem bundy zanechá spálené stopy. Jenže jedna z těch děr je opravdu velká s velkým spáleništěm okolo, jako kdyby někdo přiložil hlavně zbraně přímo k bundě.

Dva průstřely v bundě.

Balistické plyny z hlavně potom vytvoří takovéto okolní spáleniny na tkanině. Jenže, proč by útočník přikládal zbraň k jeho ramenu? Proč nepřiložil zbraň k jeho hlavě, nebo trupu? A opět i zde si všimněte, že pán nemá žádné krvácení a ruka mu funguje skvěle. Nebylo na bundu náhodou stříleno ve chvíli, kdy ji nikdo na sobě neměl, a teprve poté si ji v modlitebně oblékl, aby to jako vypadalo, že na pána někdo střílel? Mimochodem, to si muslimové nesundavají bundy ani při modlení, anebo tam mají takovou kosu a netopí? Nabalení jsou jako na severní pól, ale přitom jsou naboso, takže košer. Tedy sorry, vlastně halal. Místo, kde se nachází průstřely v bundě, se navíc nachází nejen klíční kost, ale hlavně krevní tepna subclavia sinistra. Výstřel do těchto míst způsobí masivní krvácení a ztrátu vědomí během několika desítek sekund, protože tepna vede přímo ze srdce. Pán v bundě ale nemá žádné potřísnění krví. To není ale zdaleka všechno.

Mladík leží na zemi, objímá malé dítě a něco ťuká do mobilu, pořizuje selfíčka s dítětem a zavěšuje fotky na Instagram?

V čase 00:22 až 00:27 muž v košili leží na zemi a drží telefon v modrém krytu, ale pozor, nevolá o pomoc zdravotníky, ale prstem si kliká v nějaké aplikaci, buď chatuje na Facebooku, pořizuje si selfíčko a zavěšuje ho na Instagram, anebo prohlíží emaily a došlou poštu za posledních pár hodin. Dokonce se nám vkrádá do hlavy skandální a provokativní otázka, proč tam vlastně leží, když mu zjevně nic není, nic ho neboli, nic z něj neteče, žádná krev, klídek, pohoda, prstem si šmrdlá v telefonu.

V čase 01:12 až 01:15 však vidíme, že pořizuje selfíčka s dítětem, které má v náručí a dokonce se šklebí a usmívá. A znovu další lapsus. Odkdy si muslimští mladíci berou do mužských modliteben své malé předškolní děti? A v čase 00:55 až 00:59 vidíme v mužské modlitebně ženu v hidžábu, která se nezdá nijak hysterická na to, že jí u nohou leží zřejmě její manžel celý od krve. Jenže, to není všechno.

Muž na okraji kaluže s rukou pod hlavou a zutými polobotkami, které si stihl nazout, když utíkal z modlitebny před střelcem a boty mu potom někdo zul?

V čase videa 00:45 přichází záběr z okna na štěrkovou příjezdovou cestu, kde je špinavá hnědá kaluž vody a na jejím kraji leží muž. Levou ruku má pod hlavou, aby se mu na štěrku dobře leželo, protože ležet hlavou v louži, to je pouze pro mrtvoly, které nepotřebují dýchat pod vodou, není to pro krizové herce. Pravou nohu má pokrčenou a celý pravý bok má nadzvednutý, aby mohl dýchat s hlavou natočenou do strany nad hladinu kaluže, čemuž mu pomáhá podložená ruka a asi i ta druhá.

Ruka pod hlavou, pravý bok zvednutý, pokrčená noha a zuté polobotky.

Můžeme ale v kaluži vidět něco červeného, co vypadá jako krev, pro objektivitu. A opět zajímavost, u této “mrtvoly” je muž, který si ji natáčí na mobil. Jenže naprosto nepochopitelné jsou boty. Dámy a pánové, každý přece ví, že do muslimských modliteben se nechodí v botách. Na videu to ostatně sami vidíte, muži jsou všichni zutí a jsou naboso, nebo mají ponožky. Když ale do modlitebny vtrhne střelec, tak si poběžíte pro své boty v chodbě, nazujete si je a teprve potom začnete utíkat?

Mrtvola v louži je sice bosá, ale co tam dělají ty zuté boty? To mu spadly z nohou, když byl zastřelen? Všimněte si přátelé jednoho detailu, mrtvola má naprosto čistá chodidla. Takže je jasné, že před pachatelem utíkala v botách, jenže na zemi leží bez bot. Chápu, že v některých westernech jsou scénky, kde ženská popadne gun a zastřelí z Henryovky chlapa tak silně, že vyletí z bot. Jediným vysvětlením může být, že šlo o sandály, které lehce sklouznou z nohy, ale tohle nevypadá na sandály, ale na kožené pánské polobotky.

Muž s krví na srdci a mrtvola u auta pohotově někým přikrytá plachtou

V čase 00:19 vidíme muslima v bílém hábitu, který má krvavou skvrnu přímo na srdci. Nepochybujeme, že v této modlitebně je nadměrná koncentrace zázraků na jednom místě, kde mrtví vstávají a odcházejí, klidně rozchodí dva průstřely do ramene a ani neušpiní krví koberec, takže i krev na srdci je možná. Další zajímavostí je čas 00:17, kde jsou dvě oběti venku u auta přikryty plachtami, nějakou vojenskou a za autem nějakou světlou plachtou. Může to být ale vojenská bunda přetažená přes hlavu v prvním případě.

Muž s průstřelem srdce.

Muž v čase 00:57 v zeleném triku vypadá od krve tak, jak by měly vypadat všechny oběti. Po zásahu do ramene nebo trupu nastává masivní krvácení, protože krev v těle je pod tlakem srdeční pumpy, dámy a pánové. Když procházím diskusi pod včerejším článkem, jsem zhrozen některý dedukcemi a smyšlenkami lidí o tom, že krev neteče a není vidět. Samozřejmě to nezkoušejte, ale zkuste si do jakékoliv části svého těla udělat díru, nožem, ostrým předmětem a uvidíte za pár sekund to tratoliště krve, krev se ihned nasává do textilu a vznikají na oblečení rozsáhlé skvrny, protože suchý textil funguje jako houba na vytékající krev. Když vidím, jak to maník sype do hromady těl a dělá z nich cedník, po pár minutách se vrací, ale oblečení těch mrtvol je pořád čisté bez nasákle krve, bez děr a spálenin okolo děr v textilu, tak mám pocit, že lidem opravdu chybí základní vojenská prezenční služba a zkušenosti se střelnými zraněními.

Mrtvoly u auta pod plachtami.
Brokovnice na ústí hlavně vyvine plošný tlak na centimetr čtvereční o velikosti až 1,5 tuny. V čelním skle auta by to vyrvalo kus skla a zanechalo bílého pavouka okolo díry ve skle

Pokud se vrátím ještě k té epizodě s brokovnicí střelce v autě ze včerejšího článku, tak zůstávám opravdu v šoku, kolik lidí si myslí, že taktická brokovnice je nějaké vzduchové plivátko, které neškrábne lepené autosklo. Proboha, přátelé, taktická brokovnice gauge .10 má na ústí hlavně kinetickou energii a tlak o síle až 135 Mpa, který odpovídá vyvinutí hmotnosti na plochu o velikosti cca. až 1,5 tuny na 1 cm/2. Odbornou studii najdete zde. Při takovéto obrovské kinetické energii a z tak malé vzdálenosti od ústí hlavně vyrve brokovnice v lepeném čelním skle auta díru o velikosti zhruba 5 až 10 centimetrů a okolo díry vznikne bílý koláč, popraskané sklo.

Bílé zabarvení dolní části skla, kde se rozložila kinetická energie plynů z brokovnice.

Na videu útočníka jste ale viděli, že sklo nedostalo ani škrábanec, pouze dole na skle je vidět mléčné zabarvení skla, ale ne okolo jednoho místa průstřelu, ale po celé délce dolní hrany skla. Zabarvení skla je způsobeno plyny z brokovnice, které se kineticky rozloží na dolní hraně skla po celé jeho délce a lepené sklo popraská na jemné krystaly, ale plyny bez broků v náboji nedokáží do skla propálit díru a ani ho poškrábat, což lze vysvětlit jedině právě absencí olověných broků v náplni patron. Pachatel střílel na sklo pouze plyny a patrony obsahovaly zjevně méně střelného prachu. Sklo nebylo vůbec porušeno, není pravda, že auto nemělo čelní sklo, to vidíte na odlescích palubní desky na čelním skle a vidíte to i na registrační známce technické kontroly nalepené na skle vpravo nahoře.

Fotografie ze zadržení střelce policií. Záběr na útočníkovo auto Subaru Outback jasně dokazuje, že v předním skle auta není žádný kráter po 3 výstřelech z brokovnice, žádné praskliny, vůbec nic.
Útok v Christchurch je stejnou False Flag operací jako 11. září 2001 s cílem hladkého přijetí zákonů na omezení občanských práv a svobod projevu, stejně jako byl Patriot Act v USA

Je naprosto jasné, proč vládní režimy nechtějí tato videa pouštět mezi lidi, protože při jejich analýze je snadno odhaleno, že šlo o inscenaci a false flag operaci s krizovými herci, se zbraněmi a se slepými patronami, rekvizitami a spoustou doprovodné mediální hysterie a chyb ve skriptu. Jenže to hlavní a poslední, co je naprosto alarmující a nedává to smysl, je nahlášený počet téměř 50 mrtvých a dalšího tuctu zraněných. Sami posuďte obě dvě videa, kolik mrtvých dohromady na videích vidíte, ty počty opravdu nějak nesedí. Ono je to těžké se dopočítat mrtvol, když se některé zvedají z podlahy a prostě odcházejí. Je potřeba šířit tyto informace a analýzy, otevírat lidem oči, jak jim vlády, režimy a mainstremová média lžou, jako lhala o 11. září 2001, jako lhala o zbraních homadného ničení v Iráku, jako lhala o chemických zbraních použitých Bašárem Asadem v Sýrii. Jenže, co je vlastně hybným efektem těchto událostí?

John Podesta v novozélandské televizi.

Je to samozřejmě migrace a tichá islamizace životního prostoru bílého muže a jeho křesťanské rodiny. Do města, které nese jméno Krista (Kristův kostel – Christchurch), přišel terorista a bílý muž, který prý zabíjel z nenávisti muslimy. Muslimy v Kristově městě. Je to samozřejmě provokace proti bílé populaci s cílem ještě více utáhnout šrouby osobních svobod, svobody projevu a publikování, protože novozélandská vláda už preventivně včera vypnula populární web Dissenter, takže bez VPN se na něj uživatelé na Novém Zélandu už nedostanou. Dissenter je diskusní platforma bez cenzury, která do jisté míry nahrazuje fašizující se Facebook a další platformy. Sionisté nechtějí, aby se gójové dostali k pravdě a materiálům o masakru v Christchurch. Celé to povede k tomu, že budou přijaty Norimberské zákony naruby. Kdo bude mluvit proti migraci a bránit vlastní rasu, národ a kulturu, bude zavřen nebo odstraněn.

John Podesta od Hillary Clinton na Novém Zélandu těsně před masakrem a Hamáček vyhrožuje občanům

To potvrzuje i šokující informace z Nového Zélandu, že do země přijel John Podesta, volební manažer Hillary Clinton a hlavní podezřelá figura v pedofilně-satanistickém skandálu Pizza Gate, který v předchozích dnech varoval novozélandskou vládu, že během voleb příští rok může čelit hackerským útokům ze strany Ruska a Číny [3], a že je potřeba posílit transpacifické partnerství s USA a s Izraelem. Na Novém Zélandu je zatím jen velmi malá populace muslimů, okolo 1% a je to mnohem méně než v Austrálii, kde již žije zhruba 5% muslimské populace.

Nový Zéland je v rámci Britského Commonwealthu velmi nezávislou zemí na Londýnu, ale zdá se, že to se má změnit. Protiruská rétorika, kterou přivezl pár hodin před masakrem do Aucklandu John Podesta, je prvním signálem toho, že i Nový Zéland čeká sionisty řízená islamizace a režim zavře každého, kdo bude protestovat proti muslimům, proti muslimské intifádě skrze jejich vysokou porodnost. Brenton Tarrant měl zbraně pokreslené symboly a vzkazy, které vedou ke Kabale, satanistickým ritům a Johnu Podestovi. O tom ale až v dalším článku. Vidíme tak brutální utahování šroubů a záminkou je terorismus bílého muže.

Policejní prezident Jan Švejdar a ministr vnitra Jan Hamáček.

A k této hysterii se připojuje i české ministerstvo vnitra a jeho šéf Jan Hamáček, který včera na společné tiskové konferenci s policejním prezidentem Janem Švejdarem začal vyhrožovat občanům České republiky, že policie sleduje a vidí vše, co občané píší a říkají na internetu, a že se policie bude soustředit na stíhání osob, které teroristický čin v Christchurch schvalují [4]. No, to by bylo jednoduché, jak tomu zabránit, pane ministře. Prostě zařiďte, aby média necenzurovala videa a analýzy o střelbě v Christchurch, která prokazatelně a důkazně dosvědčují, že se jednalo o False Flag operaci s krizovými herci, protože ta videa to zcela jednoznačně prokazují. Proto je vynakládáno takové úsilí na mazání těchto videi a analýz ze sociálních sítí, aby lidé litovali muslimy, odsuzovali bělochy a souhlasili se zákony na zákaz držení legálních zbraní. Já třeba odmítám plakat a litovat údajnou mrtvolou muslima, která se v modlitebně po pár minutách zvedne z podlahy a odejde. Sorry jako, ale to fakt ne.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Tak celý tento Muslimský masakr natočila Al Mossaida pro svou sesterskou organizaci Islamsky Stát financovanou a organizovanou Fashingtonskými poručíky ze CIA a MI6 a to s vícero cíli … především povzbudit k odvetným akcím v Evropě zkomirající Islamský stát … a v konečném důsledku zdiskreditovat tak opět celý Islám a Muslimskou víru … ale také přinutit muslimy aby bud opustili New Zeland nebo tam odmítli emigrovat … proč? O tom už jsem psal … vice Pjakin před 14 dny …

honza prague
Návštěvník
honza prague

proč si nepozvali herce z ordinace v růžové zahradě?? máme jich dost a střelené muslimy by zahráli věrohodněji…příště víte kam sáhnout přátelé z usa

okolojdouci
Návštěvník
okolojdouci

Střelec v druhé mešitě vystřílel větší množství nábojů. Pokud tedy střílel stejným způsobem i v mešitě z videa mobilu, je s podivem, že ani jednou netrefil okno, zeď, není znát porušený koberec . Průstřel přes lidskou tkáň nebo stopu odražené kulky.

AseOne
Návštěvník
AseOne

Další dost zásadní moment na videu je v čase 0:47 kdy se kameraman odvratí od okna a jde znova natáčet tu “hrůznou” scénu. Sledujte pořádně a uvidíte v ten moment dost nepovedenej střih. Nemluvě o tom že na začátku videa naproti kameře leží nepovšimnutě 2 “mrtvoly”, nasledně po tomto střihu je jedna z nich zvedána, cáká jí z hlavy malinovka a zachrance z niceho nic panikari a krici.

Tomáš Jedno
Návštěvník
Tomáš Jedno

Možná se pletu, ale cca. kolem času 00:50 je na záznamu zarostlá figurka s “prostřelenou hlavou” – zajímavé na tom je, že sice na zdi je skvrna krve, ale má to drobnou vadu.. To, že vzhledem ke kvalitě záznamu, není vidět vstřelný otvor se dá přejít, nicméně otvor po výstupu střely z lebky vidět není také, pouze pravá část obličeje zamazaná “krví”. Střelec používal útočnou pušku AR-15 ráže 5.56mm. Kdo ví něco o zbraních, mi pravděpodobně potvrdí co dokáže s lidskou hlavou udělat vysokorychlostní malorážový projektil.

corgoň
Návštěvník
corgoň

O tých vyzutých botách pri falošných teroristických útokoch hovoril Ole Damegard.
https://www.youtube.com/watch?v=5p-Iqeva_tA&t=2488s

Marcel
Návštěvník
Marcel

Za zdieľanie tohoto článku, zo strany FB ban bolo zablokované a nasledoval BAN na tri dni

Nukleon
Návštěvník
Nukleon

Len mne nesedi jedna a mozno zasadna vec, farba podlahy, na realnom videu je zelena a na tom fingovanom je seda…hm..

Beďa
Návštěvník
Beďa

Celé toto chaotické amatérské video zachycuje jen přípravu a rozmísťování “herců” na hrůznou scénu. Důkazů o manipulaci je v tomto videu mnoho. Jeden z nich se odvíjí od první sekundy videa, kdy je do místnosti přivedena žena ve světle fialovém šátku a je poslána do levého rohu u okna. V čase videa 00:10 této ženě její místo ukazuje muž v modrém tričku stojící za klečící ženou v červeném šátku. V čase 00:56-59 je již tato žena “uložena” v nepohodlné poloze opřená o zeď a na scénu přichází Afgánský hrdina. Ano, muž, který údajně zastavil prchajícího střelce platebním terminálem a posléze prohodil brokovnici, jako oštěpem, zadní sklo auta prchajícího střelce. Ale na tomto záběru již nikoho nezachraňuje, nýbrž výmluvnými gesty uklidňuje právě přivedenou a do patřičné polohy uloženou ženu, coby další, ale tentokrát nepochybně fingovanou oběť.

Mesijé vopřenej Vo z
Návštěvník
Mesijé vopřenej Vo z

Já nechci zpochybňovat ani jedno, ani druhé, ale jen v rámci objektivity musím podotknout, že ona žena ve fialovo-zlatavém šátku není u té zdi uložena do nepohodlné polohy jakožto oběť, ale drží tam jiného postřeleného. Ale ten geront v šusťákovce, jak tam nejdřív čumí v leže vůkol, pak si lehne na břicho a nastaví se jako mrtvla a pak zase vstane a jde “na špacír” je rozhodně, při nejmenším, podezřelé…

Beďa
Návštěvník
Beďa

Mám za to, že se mýlíte. V čase videa 00:02 – 00:04 v levém rohu ještě nikdo neleží, ani onen Vámi uvedený „postřelený muž“ ve světlém či šedém oděvu. Na místě se pohybuje jen afgánský hrdina, který v čase 00:23-00:27 přebíhá k muži v černém a protestuje proti umístnění klečícího muže u zdi v bílém a červené košili. „ Postřelený“ muž i žena v rohu se ukládají na podlahu téměř současně, což je zřetelně vidět po zastavení záběru v čase 00:20 – 00:22. Muž v šedém se sklání dozadu a žena spouští na podlahu svoji tašku béžové barvy. Pokud si chcete prohlédnout lapsus dalších dvou krizových herců, sledujte nigerijského imána Lateefa Alabio s „krvácejícím“ zraněním v srdeční krajině. Imán komunikuje v čase 00:17 s ležící „mrtvolou“ muže a ten k němu otáčí hlavu. U jeho nohou leží v polo vzpřímené poloze další muž v hnědé bundě s čepicí na hlavě, ale v čase 00:33 a 00:39 leží již i on jako „mrtví“, ale v čase 01:18 – 01:20 je již opět živ a zdráv, protože stojí vpravo u vchodu vedle holohlavého muže v černé bundě.
Překvapuje mne, jak tito mírumilovní lidé dokáží takto využít odporného zločinu jednoho šílence k prohloubení a šíření ještě větší nenávisti mezi svými souvěrci ke všem nevěřícím lidem. Stačí se podívat na výhrůžky smrtí tureckého presidenta vůči lidem z Nového Zélandu.