VIDEO: Dr. Anthony Fauci již v lednu 2017 před inaugurací Donalda Trumpa...

VIDEO: Dr. Anthony Fauci již v lednu 2017 před inaugurací Donalda Trumpa na přednášce v Georgetownu varoval, že za Trumpovy vlády dojde k propuknutí infekční pandemie! Bandě znuděných hostů ve frontě na dezert to šéf NIAID oznámil s takovým přesvědčením a jistotou, jako kdyby věděl, že je to úplně hotová věc! Pod rouškou boje proti pandemii je zrychleně nasunována Agenda 2050, která tímto tempem a rychlostí bude dosažena už v roce 2030! Jak udělat z lidí poslušné otroky? Nejprve jim všechno vezměte a potom jim zadarmo rozdávejte (vracejte) některá lidská práva (privilegia), dávky a peníze!

VIDEO: Dr. Anthony Fauci již v lednu 2017 před inaugurací Donalda Trumpa na přednášce v Georgetownu varoval, že za Trumpovy vlády dojde k propuknutí infekční pandemie! Bandě znuděných hostů ve frontě na dezert to šéf NIAID oznámil s takovým přesvědčením a jistotou, jako kdyby věděl, že je to úplně hotová věc! Pod rouškou boje proti pandemii je zrychleně nasunována Agenda 2050, která tímto tempem a rychlostí bude dosažena už v roce 2030! Jak udělat z lidí poslušné otroky? Nejprve jim všechno vezměte a potom jim zadarmo rozdávejte (vracejte) některá lidská práva (privilegia), dávky a peníze!

Toto video není nové a na americké alternativě se šířilo již minulý rok, ale v souvislosti se současnými procesy v Evropě je naprosto nezbytné si jej znovu připomenout, a proto jsem k videu o pár odstavců níže připojil české titulky, abyste sami dokázali nasát z videa tu atmosféru z elitářské přednášky [1] na univerzitě v Georgetownu v USA, ke které došlo již 10. ledna 2017, tedy ještě před inaugurací Donalda Trumpa do funkce 45. amerického prezidenta.

Šéf americké zdravotní služby infekčních nemocí (NIAID) Dr. Anthony Fauci totiž na přednášce vystoupil se svou zdravicí a vyšlo na něho časové okno zrovna ve chvíli, kdy hosté na přednášce stáli frontu na dezert. Tento okamžik Fauci okomentoval, že nikdy ještě nepřednášel před frontou lidí čekajících na jídlo. V té chvíli naprosto nikoho nezajímalo, co nějaký Fauci bude za pultíkem říkat, hosté se prostě přišli pořádně nažrat. Celý záznam Fauciho přednášky bez titulků je zde.

Seznam hostů v diskusním panelu tvořili převážně američtí Židé, např. Rebecca Katz, Ron Klain, Bill Steiger, Amy Pope a právě jim sekundoval Anthony Fauci, mezi prvním a druhým chodem, když se servíroval dezert. Tento potupný časový rámec publika se přiděluje nejméně váženým hostům, je to symbol přiřazení góje jeho postavení.

Dr. Fauci totiž nemá židovský původ, ovšem velmi usilovně plní roli chazarčika, tedy chazarského lokaje, který poctivě a usilovně plní úkoly. Přesto však dostal přidělený nejméně vděčný časový slot pro svoji zdravici. Nicméně, hned v úvodu svého projevu odpálil naprostou bombu, ze které jednomu doslova spadne brada. Fauci totiž prohlásil, že nová vláda, která je na cestě, tedy vláda Donalda Trumpa, bude určitě čelit  překvapivé pandemii.

VIDEO: Fauci na přednášce v roce 2017 předpověděl, že za Trumpovy vlády vypukne překvapivá pandemie

Fauci to pronesl s takovou jistotou, že nešlo a nemohlo jít o řečnický obrat, ale o vyjádření naprosté jistoty něčeho, co se opravdu stane, co je skutečně nachystáno. Šéf NIAID tak již 10. ledna 2017 a de facto 3 roky v předstihu oznámil propuknutí koronavirové pandemie, která se nově ukazuje jako hlavní a de facto jediný katalyzátor a urychlovač Agendy 2050, který si nikdo dříve ani nedokázal představit.

Za jediný rok a půl došlo k takovému resetu společenských procesů, ke kterým by za normální situace docházelo jen velmi pomalu a po dobu minimálně 50 let na ose dvou nových generací, což je obvyklá doba pro změny společenských procesů vztažených k sociální bezpečnosti. Tato pandemie byla a je jiná. Pamatujete si, jak jsem minulý rok na jaře ve svých článcích pořád opakoval, že není normální, jak pohotově a ochotně všichni politici a všechny vlády zařízly své ekonomiky a vyhlásily lockdowny? Ano, to by se nikdy nestalo, kdyby šlo o objektivní proces skutečně neplánované nemoci a náhle vzniklé pandemie.

Jenže, v případě koronaviru od samého počátku bylo zjevné, že jde o konceptuální proces globálního řízení, který má mohutné zabezpečení hned na několika úrovních řízení. První zabezpečení bylo politické. Všichni politici ochotně a pohotově zařízli své ekonomiky a svobody svých občanů. Jako na povel. Druhým zabezpečením byla mainstreamová média, která už rok a půl jedou neúnavnou covidovou a pandemickou agendu.

Třetím zabezpečením bylo zdravotnictví a nemocnice, které ochotně naskočily na pandemickou křivku a zjistily, že covidová éra sype nemocnicím pohádkové zisky. A tak nemocnice zrušily všechny plánované operace a prázdná lůžka byla obsazena důchodci a jinými ležáky s pozitivními testy z Číny. Testy, které jsou k nezaplacení, protože ukážou pozitivitu tak, jak potřebuje nemocnice, nebo vláda, nebo kdokoliv, kdo tyto šmejdy nakoupí. Ale pozor, vlastně to nejsou šmejdy. Ty testy prostě ukážou, co si zákazník objednal. A tak vlastně ukazují přesně podle zadání.

Jak se hraje hra na blba s občany v ČR a na Slovensku?

Čtvrtým zabezpečením se staly parlamenty, které začaly posvěcovat pokroucené zákony omezující lidská a občanská práva. A pátým zabezpečením se staly soudy, které fungují jako přetlakové a upouštěcí ventily, a to jak v ČR, tak i na Slovensku, ale bez vlivu na výsledek. Všimli jste si, jak v ČR ruší Nejvyšší správní soud jedno opatření zdramini za druhým? A všimli jste si, jak slovenský Ústavní soud ruší jedno opatření slovenského zdramini za druhým? Tak pokud jste si všimli, tak jste si museli rovněž všimnout i toho, že se jedná o hru na blba.

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví ČR

Soud vydá rozsudek, zruší nějaké rozhodnutí zdramini a veřejnost složená z anti-Babišů, z anti-vaxerů a bojovníků za svobodu začne nadšeně jásat, že spravedlnosti bylo učiněno zadost. Jenže, už se neřeší, že to samé zdramini hned druhý den nachystá další výnos, de facto ten samý, anebo jako na Slovensku před 2 týdny ještě horší, a tím je rozsudek soudu pošlapán a negován.

Ovšem rozsudkem soudu došlo k uvolnění tlaku ve společnosti. Takže nové opatření zdramini se zase nechá v platnosti další 2 týdny, nasranost a tlak v populaci zase stoupne a naroste, a když to dosáhne určité výše tlaku, soud znovu zasáhne, znovu opatření zdramini zruší a tlak ve veřejnosti znovu opadne. A tak pořád dokola. Je to hra na blba, je to zkrátka kalech na goyim.

Soudy fungují v pandemii jako upouštěcí ventil… natlakovat, upustit, natlakovat, upustit…

Položím vám kontrolní otázku. Opravdu si myslíte, že si může vláda Andreje Babiše dovolit před volbami vypuknutí nepokojů obyvatelstva, že se musí dusit v rouškách ve strašném hicu? Ne, to prostě Babišova vláda nemůže riskovat. Stejně ani Hegerova vláda na Slovensku si nemůže dovolit povstání a masové protesty. Jenže, na straně druhé položím druhou otázku. Může si Babišova či Hegerova vláda dovolit přestat poslouchat globalisty, když peníze z mamutích vakcinačních programů jsou již rozděleny a přerozděleny do příslušných obálek? Ne, to si prostě vlády nemohou dovolit. Takže, jak to vyřešit?

Vladimír Lengvarský, ministr zdravotnictví SR

Jak uvolnit tlak a nasrání obyvatelstva v létě, a současně neohrozit plnění úkolů od globalistů na omezování svobod obyvatelstva? No, udělá se to přesně tak, jak to právě v živém přenosu vidíte v ČR a na Slovensku. Šéfové zdramini vydají vyhlášky a opatření, které platí pár týdnů, dokud se tlak ve společnosti nedostane na maximum, a hned potom soudy opatření zruší a označí ze neústavní, naprosto nezákonné. Pár dní se nechá lidem svoboda, a potom začne repete. Tím se moderuje tlak ve společnosti a současně se tím zajišťuje, že nedojde k znepokojení globalistů, že vlády přestaly plnit své zadané úkoly proti goyim. Je to doslova geniální řešení, které funguje jen díky tuposti goyim.

Agenda 2050 přinese konec pyramidového řízení sociální bezpečnosti a zavede koncept kruhu s černou dírou uprostřed. To je ten Schwabův oznamovaný Velký Reset

Jenže, celý tento systém má jednu zásadní věc, která uniká pozornosti veřejnosti i na alternativě. Urychlování Agendy 2050 znamená, že velice rychle bude docházet k resetu koncepce sociální bezpečnosti (KSB). Tato koncepce je dlouhodobě založena na myšlence pyramidového řízení, které fungovalo dlouhá tisíciletí. Jenže, Agenda 2050 přináší opravdu a skutečně obrovský konceptuální reset.

Místo pyramidového řízení má dojít de facto k řízení kruhovému, kdy uprostřed kruhu ale není vláda, nejvyšší elita moci, kterou byste tam očekávali, ale v tomu středu je černá díra, která pohlcuje celý kruh a jeho obsah. V tomto systému kruhového řízení totiž elita není vůbec součástí kruhu, spočívá mimo kruh, v dokonalém bezpečí a vzdálenosti od miliard lidí vyplňujících disk kruhu s pohlcující černou dírou uprostřed, která lidi pomalu (ekonomicky a sociálně) nasává a likviduje v existenční singularitě. Je to proces postupného zániku sociální bezpečnosti, kdy bude nahrazena konceptem, který bude požírat sám sebe, přestože optimisté nebudou mluvit o požírání, ale pouze o přerozdělování. Terminus technicus, ale ve skutečnosti to první označení je pouze tvrdší jazykovou podobou toho druhého.

Dr. Anthony Fauci a moderátor Alan Weil na přednášce v Georgetownu

Celá Agenda 2050 na bázi sociální bezpečnosti, po ořezání všech fáborků, pentliček, kudrlinek a hezkých grafů o prosperitě je ve skutečnosti a v konečném důsledku pouze proces mamutího chudnutí populace, kdy lidé přestanou disponovat osobním vlastnictvím, nic nebudou vlastnit, všechno si budou jenom sdílet a pronajímat, nikam nebudou moci jezdit, lidé budou všude pod elektronickým dozorem a kontrolou, nebudou chodit ani do práce, protože spotřeba v dnešní podobě masivně klesne, lidem bude odebrána masitá strava, proteiny z masa, energie, a potraviny budou nahrazeny hmyzem, průmyslově upraveným, samozřejmě.

A v takové společnosti, bez práce a bez práva pohybu budou lidé drženi u beden, zábavních a degeneraci indukujících systémů a budou konzumovat nové bio-hmyzí jídlo na milion způsobů a budou na svůj sociální kredit dostávat zadarmo digitální peníze, nepodmíněný příjem, který ale kvůli korektnosti bude stejně nazýván raději jako univerzální příjem, protože to nebude tolik rozčilovat hrstku těch, kteří i v budoucnu budou muset opravdu pracovat, obvykle trestanci, nevolníci, odmítači vaxu, odmítači čipu, odmítači bezhotovostního trhu, odmítači trasovacích náramků, lidé internovaní v pracovních kempech.

Nejprve všechno lidem vezmou a potom jim dají univerzální příjem s náramkem na ruce nebo čipem pod kůží. Člověka s majetky nelze ovládat, ale nemajetného otroka lze koupit a potom vlastnit!

Celá Agenda 2050 je tak založena na geniální a přitom zrůdné myšlence, že globalisté nejprve seberou goyim naprosto veškerý soukromý majetek v soukromém vlastnictví a potom těm samým goyim budou přerozdělovat dávky univerzálního příjmu a budou jim za odměnu vracet některá privilegia, která kdysi hodně dávno byla nazývána občanskými a lidskými právy, kterými bez privilegií disponovali všichni. A to je všechno. To je celá Agenda 2050, všechny ty kecy o energetické udržitelnosti, o ochraně klimatu, o genderové rovnosti, o omezování CO2, o rovných příležitostech. Všechny tyto kecy jsou pouze o jediném schématu Brave New World, kdy globalisté nejprve všechny zbaví svobody a lidských práv, potom je zbaví svobody pohybu, poté osobního vlastnictví.

Datum Fauciho vystoupení na Georgetownu

Zdaní jim nemovitosti, až o ně přijdou a nakonec z nich udělají otroky naprosto závislé na dávkách, tedy na univerzálním příjmu. Lidé s tupými pohledy budou čučet do beden, budou jíst synteticky upravenou stravu z hmyzu a budou dostávat za své nezávadové chování ve sdíleném bytě a na sociálních sítích kredity, od kterých se bude odvíjet univerzální příjem, resp. bonusy k tomuto příjmu. Jaký smysl má sebrat lidem majetky, udělat je chudými, a potom jim dávat zadarmo peníze na přežití? Ano, je to proces výroby poslušných otroků závislých na přerozdělení peněz a dávek v trvalé nezaměstnanosti, rozuměj univerzálnosti, od globalistů každý měsíc. A tohle by se nikdy nepodařilo tak urychlit, kdyby Dr. Fauci a celá skvadra okolo Billa Gatese a globalistů nepřipravila v předstihu divadlo s virovou pandemií.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 98% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 2 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jops
Návštěvník
jops

Dobré údaje.

Mikiel
Návštěvník
Mikiel

..USA mají nadspotřebu 50 procent všech zdrojů planety.. pax americana..americká spotřební “norma”

anonymka
Návštěvník
anonymka

Mikiel
Píšeš kraviny. USA má údajně nevyšší životní úroveň na světě, tedy i nejvyšší spotřebu na hlavu jednoho obyvatele, což ovšem není to samé jako nejvyšší spotřeba státu.
Nejvyšší spotřebu zdrojů mají jen a jen přemnožené africké a asijské státy a to z toho důvodu, že nemají moderní technologie a suroviny se nezpracovávají do důsledku, mnoho se vyváží nezpracovaného, mají obrovskou spotřebu potravin na velkost území, nebo na území žije obrovské množství lidí, též špatné komunální hospodářství, nevyužívají se odpady, přičemž spotřeba na osobu je nízká, protože je jich moc. Česky řečeno, jen žerou a serou a nejsou k ničemu.

Mordechai Levy
Návštěvník
Mordechai Levy

Sára, na prvnim je Německo!

Mikiel
Návštěvník
Mikiel

tak už snad teď každý chápe, proč se nedávno, tuším na začátku roku zastavil Orloj, což se děje vždy v předstihu před velkými národními katastorfami…a Blaník už se asi taky brzy otevře…

Sivul
Návštěvník
Sivul

ten pán vypada jako matka tereza, minimalne jsou jsi podobni. Od pohledu takovym lidem neverim. Přišli se jen nažrat 😀 10/10

toma sino
Návštěvník
toma sino

Kto zosnoval, komu vyhovovala a najviac prospela revolúcia 1989?
https://blog.infovojna.sk/kto-zosnoval-komu-vyhovovala-a-najviac-prospela-revolucia-1989/comment image

alhambra
Návštěvník
alhambra

Chci jenom připomenout, že se prakticky stále neví, jak se ten Covid šíří, protože byl jsem v přímým a těsným kontaktu se třema nakaženejma Covidem, po několik dní kdy jeden z nich nakonec zemřel, dýchal jsem stejný vzduch který vydechovali, ale nejenže jsem neonemocněl, ale nemám ani žádný protilátky. Jak je to vůbec možný? Hlava mi to nebere.

anonymka
Návštěvník
anonymka

alhambra
Když jste neonemocněl, tak nemůžete mít protilátky. Máte prostě dobrou imunitu a ta vás před nákazou chrání. to je, že vaše bílé krvinky jsou hodně aktivní, jste zdravý a vaše tělo je v rovnováze s přírodou.

Robot Emil
Návštěvník
Robot Emil

Pokud něco neexistuje, nemůže se to šířit. Hlava na to není potřeba.

Sivul
Návštěvník
Sivul

mate dobrou imunitu. Ne imunutu jako takovou, ale i kdyz na vas vsichni budou kašlat, nic se vam nestane. Jste jeden z vetsiny co tohle maji. Podekujte…ale nikomu to nerikejte. Po pravde nejste jedini a nejste sam/a. Covid utoci jen na hlupaky 🙂 Staci pouzivat mozek-neberte to jako urazku.

toma sino
Návštěvník
toma sino

Bill Gates, Kissinger, William Gates, Rockefeller, Fauci a Soros
https://blog.infovojna.sk/bill-gates-kissinger-william-gates-rockefeller-fauci-a-soros/comment imagecomment image

Jára
Návštěvník
Jára

Jisté etnikum bez ušních lalůčků je drzé a potřebuje dostat na prd.lku. Za smradlavé peníze se pravda opravdu koupit nedá !

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

To jisté etnikum má rypaky a ušiska jak Štrbské plesa.

VM-84
Návštěvník
VM-84

Já si zde dovolím vložit takovou malou hádanku pro všechny. již v letech 2017 a 2018, tedy dva roky před výskytem viru COVID-19, byly po celém světě distribuovány stovky milionů testovacích sad PCR na virus COVID-19. Dokumentuje to stránka WITS – World Integrated Trade Solution, kde je zřetelně vidět nákupy “Lékařských diagnostických testovacích nástrojů a přístrojů” v celém světě. Když se na tu stránku podiváte, vidíte nic neříkající obecný název a v dolním levém rohu záznam: “HS Nomenklatura používá HS 2017, HS kód 902780: diagnostický test Lékařské nástroje a přístroje.” Jenže hoši a dívky zapomněli, že Internet je sviňa a kdo chce najde to co chce. Takže nějaký dobrodinec zabrousil do “web archivu” a našel originál této stránky: a tam jsou ku podivu jiné údaje. Jako předmět je již označení: “Dovoz testovacích souprav COVID-19 (300215) podle zemí v roce 2017″. A ve stejném levém rohu najdete – HS Nomenklatura používá HS 2017, HS kód 300215: COVID-19 zkušební soupravy. Mimochodem nám to ukazuje, že ČR, již v roce 2017 nakoupila 121.890 kusů těchto souprav za 386.271,89 USD. Kdo z ČR veděl o tom, že za rok, nebo za dva přijde nějaká pandemie Covid-19?

anonymka
Návštěvník
anonymka

VM-84
To je velmi správná úvaha. pro doplnění, já si pamatuji, že již asi před osmi lety nějaká ministryně, (nevím už která, ale Maláčová to tenkrát ještě nebyla), vyčlenila v Praze místo na velkokapacitní pohřebiště, v případě, že by obyvatelstvo masívně umíralo a krematoria nestíhal.
Ti hajzlové tuhle covidovou šaškárnu plánovali už tenkrát, nebo přinejmenším o tom věděli a neznali, jaký to bude mít průběh. Nejspíše čekali více mrtvol.

Armica
Návštěvník
Armica

Jsme prý už moc rozežraní a ničeho si už nevážíme .Ale kdo je víc? Aneb, co najdete v popelnici u domu zednáře (Austrálie)
https://www.youtube.com/watch?v=hyLoKkcKPp0&t=1181s