VIDEO: Donald Trump zaútočil na Obamu a Clintonovou. Oba dva jsou prý...

VIDEO: Donald Trump zaútočil na Obamu a Clintonovou. Oba dva jsou prý zakladateli Islámského státu! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump zaútočil na Obamu a Clintonovou. Oba dva jsou prý zakladateli Islámského státu! [CZ Titulky]

Donald Trump pokračuje ve tvrdé volební kampani a přidává plyn. Před shromážděním svých příznivců na volebním setkání ve Fort Lauderdale na Floridě tvrdě zaútočil na současného prezidenta Baracka Obamu a také na Hillary Clinton. Tu navíc označil za zkorumpovanou. Vůbec nejostřejší výroky Donalda Trumpa, které v podstatě kopírují informace zpravodajské alternativy v USA i v Evropě, včetně těch, o kterých píšeme na našem serveru. Islámský stát je projektem “splinter group” okolo amerických válečných jestřábů a neoconů. S výrokem Donalda Trumpa lze souhlasit, snad jenom by bylo dobré dodat, že Barack Obama není zakladatelem ISIL v přímém slova smyslu (na rozdíl od Hillary), ale pouze ideovým spolupachatelem vojenského vnitřního rozvratu v Sýrii. Byl to právě Obama, který podpořil projekt výcviku úmírněných rebelů v Sýrii, kterým navíc byly dodány zbraně, nejen z USA, ale i ze členských států NATO a v neposlední řadě z České republiky.

Zbraně ze skladů armád NATO proudí teroristům do Sýrie přes Ukrajinu

Projekt FSA (Free Syrian Army) ovšem selhal na celé čáře, protože většina vycvičených dobrovolníků buď dezertovala, anebo i se zbraněmi přešli na stranu teroristů, ISILu a fronty Al-Nusrá, což je odnož Al-Kajdy v Sýrii, operativní křídlo americké tajné služby CIA. Právě Fronta Al-Nusrá požadovala pro svoji výzbroj zbraně sovětské výroby, takže tato teroristická skupina je vybavena celým arzenálem, který původně patřil armádám Varšavské smlouvy. Zbraně z Evropy a ze zemí NATO proudí do Sýrie přes Ukrajinu. V České republice se zbraně nechají úředně zmizet (zinscenuje se např. výbuch napůl prázdného muničního skladu) a výzbroj se převeze na Ukrajinu. V Polsku se to řeší jinak. Tam se zbraně “odepisují” administrativně jako nezpůsobilé k použití kvůli korozi. Přitom zbraně jsou naprosto v pořádku. Tyto manipulace probíhají za plného souhlasu armád a generálních štábů uvnitř NATO. Ruská televize už několikrát ukazovala zadržené polské zbraně na Donbasu, které byly uložené v bednách s polskými nápisy “Części mechaniczne” (strojní součástky).

maxresdefault.jpg
Donald Trump na Floridě hovořil i o obrovsky rostoucím státním dluhu pod vedením Baracka Obamy.

Vyzbrojování teroristických skupin v Sýrii skrze prostředníky je snahou vyhnout se případné trestní odpovědnosti za vyzbrojování teroristů. Jak uvádí ruská média, evropští politici mají strach, že v případě změny politických vlád ve svých zemích by mohli být odpovědné osoby postavené před soud za to, že vyzbrojovali teroristické skupiny v zemích, kde probíhají občanské války. Proto je dobré si všimnout i toho, že dodávky zbraní na Ukrajinu probíhají vesměs tajně, bez mediálního zájmu a někdy i pod krytím tajných služeb. Z tohoto pohledu se dá říct, že hlava hydry má mnohem více hlav, než jenom Obamu a Hillary, protože vyzbrojování teroristů v Sýrii provádí přímo pod svojí kuratelou centrála NATO v Bruselu a všichni tam o tom vědí. Destabilizace Sýrie potom saturuje migrační krizi a do Evropy proudí další a další uprchlíci. Je to obrovský komplex likvidace evropské bezpečnosti, na jehož konci má být nejen destrukce Evropy, ale posléze i konec NATO. Na těchto troskách poté vznikne evropský federální superstát pod kontrolou Berlína, který ovšem budou kontrolovat hlavně globalisté.

Není divu, že bývalý ředitel CIA chce v Sýrii zabíjet Rusy (více čtěte zde), protože ti zabíjejí členy teroristických a povstaleckých skupin, které Američané vytvořili. A je dobře, že Donald Trump odhaluje tato svinstva a mluví o nich tak otevřeně. Jenom si vezměte, jak tvrdě a svobodně hovoří. Takto kdyby hovořil nějaký opoziční mimoparlamentní politik na náměstí v Česku, policie by demonstraci rozpustila a řečníka by odvedla k podání vysvětlení. I z tohoto pohledu je vidět, že v USA zatím je svoboda slova mnohem lepší, než je tomu v neomarxistické Evropě. Ovšem zbraně budou na Ukrajinu z Evropy proudit i nadále. Je úplně jedno, jestli budou vybuchovat sklady anebo se zbraně budou deklarovat jako strojní součástky. Dokud občané budou volit pořád stejné politiky ve volbách a nechají se koupit za koblihu nebo klobásku, nic se do té doby nezmění.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v dolní liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
monsanto
Návštěvník
monsanto

Svedsky expert na sexualni kriminalistiku, Börje Svensson, konecne prisel na to, proc pocet znasilneni a sexualniho obtezovani ve Svedsku neustale roste. Muze za to globalni oteplovani a s imigranty to nema nic spolecneho.

http://www.breitbart.com/london/2016/08/11/swedish-prof-hot-weather-not-rapey-migrants-driving-swedens-place-as-the-rape-capital-of-the-world/

Tento soudruh by si velice dobre rozumel s ceskymi presstituty ze lziDnes Votapkem, Manertem, Barochovou, Virnitzerem…

piskoř
Návštěvník
piskoř

https://www.novinky.cz/domaci/410674-hiv-infekce-v-cesku-neoslabuje-prave-naopak.html
“V měsíci červnu 2016 bylo diagnostikováno 27 nových případů HIV infekce,” uvedl Hlavatý. V červnu se nakazilo 24 mužů a tři ženy, z toho bylo 15 gayů, kteří měli sex s dalšími muži.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Clintonova dosud vybrala a utratila za svou volebni kampan pres 4x vice nez Trump. To je pomerne spatne znameni pro Trumpa, kdo vice utrati ten obvykle volby i vyhraje. Co je vsak pro neho daleko horsi, je ze hedgove fondy a financni makleri z Wall Streetu stoji drtive za Clintonovou. A podpora Wall Streetu byla v minulosti vetsinou klicova.

comment image

Dale, Trumpovo usmirovani s Ruskem se v techto dnech bohuzel otocilo proti nemu. A naopak jsou to udajne rusti hackeri, kdo zverejnil emaily Killary, rusti hackeri, kdo naboural web Demokraticke strany (ale ta pry o tom vedela a celou situaci monitorovala), proruska Wikileaks a vlastizradce Snowden, kteri zverejnuji nepravdive informace atd … proste Killary to cele otocila a hraje na protiruske nalady, ktera jsou, diky vytrvale medialni masazi, opet velice silne.

Takze v techto dnech ma Clintonova jasne navrch (posledni Gallup 39% vs 32%), ale za letosni rok se uz stalo tolik sokujicich udalosti, ze kdo vi, co vsechno se jeste semele za dlouhe 3 mesice.

abraxas
Návštěvník
abraxas

Mutter Merkel si přiletěla kár kár… https://youtu.be/K2tl6kXq1os

kari
Návštěvník
kari

To nemelo chybu kar kar…??

sibolet
Návštěvník
sibolet

Frau Merkel,to okno na Hradě JE ZCELA VPRAVO..Koukněte se TAKÉ v duchu bojových tradic..https://www.youtube.com/watch?v=CSe1Yuk0jsc

kari
Návštěvník
kari

Ae news, slysela jsem, ze se Vladimir Putin den pred schuzkou s Erdoganem sesel s prezidenty Iranu a Azerbaidzanu. Potom s Erdoganem. Co z toho vznikne? Halo, pani Pozorovatelko, jste tam? :- ))

Forever
Návštěvník
Forever
kari
Návštěvník
kari

No to bude radosti na Starem belidle.

Amus
Návštěvník
Amus

Tak půjdeme matku islámských bojovníků uvítat. Doufám, že se alespoň s některými z vás setkám v Praze.

kari
Návštěvník
kari
nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Křesťanští uprchlíci – předvoj islamizace ( plán ČSSD na zamoření naší země )
https://www.youtube.com/watch?v=7tAzKp_p2vc

kari
Návštěvník
kari

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/express-turecko-hrozi-vystoupenim-z-nato-bude-to-chyba-aliance/

Nejak se to tem Amikum zacina podobat hodne spatnemu snu . Turecko muze vystoupot z NATO a uzavrit vojensky pakt s Ruskem. S tim soudruzi globaliste nepocitali? :- )) Putin vali. A Erdogan si zachrani svuj bidny zivot.

albatros
Návštěvník
albatros

Naopak, útěk Turecka a rozpad NATO je to co globalistům vyhovuje a čeho chtějí dosáhnout. Komu to nevyhovuje sou SSa. Teď už se jenom čeká na výsledek voleb a potom asi něco začne. Pokud vyhraje šílená Killery, tak si začněte kopat na zahrádce bunkr a jestli to vyhraje Trump, tak partička kolem McCaina asi udělá státní převrat.