VIDEO: Donald Trump varuje před nepokoji, pokud vedení strany půjde proti voličům!...

VIDEO: Donald Trump varuje před nepokoji, pokud vedení strany půjde proti voličům! Je Donald Trump katalyzátorem chystaného povstání v USA? Proč zrušil debatu na FOX News a bude raději mít proslov na sjezdu AIPAC? [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump varuje před nepokoji, pokud vedení strany půjde proti voličům! Je Donald Trump katalyzátorem chystaného povstání v USA? Proč zrušil debatu na FOX News a bude raději mít proslov na sjezdu AIPAC? [CZ Titulky]

Strach amerických politických elit by se dal krájet. Donald Trump získává tak obrovskou podporu nejen od republikánských voličů, ale i od demokratů, že někteří komentátoři dokonce varují před revolucí uvnitř amerického volebního systému. Donald Trump je ztělesněním odporu vůči globalizaci a v amerických televizích už se dokonce hovoří o tom, že Trump představuje pro USA větší nebezpečí, než celé Rusko a Putin dohromady. Donald Trump ve středu po svém vítězství v primárkách na Floridě v děkovném proslovu opět připomněl, že je důležité, aby firmy jako Apple začaly stěhovat své fabriky z Číny a z Vietnamu zpátky do USA.

Akcie společností Google, Apple, Microsoft, farmaceutické firmy Pfizer (ta se rozhodla odejít z USA do Irska) a dalších globalizovaných kolosů mohou poklesnout až o desítky procent, pokud by se Donald Trump dostal k moci. Navrhuje uvalení daně na veškerou dováženou produkci do USA. Jenže Trump to asi trochu přehání, protože to je dnes prakticky všechno zboží v regálech, v amerických Wal-Martech a ostatních obchodech v USA.

1048 trump rally 102415 ADD.jpg
Donald Trump na Floridě

O to více je ale třeba s tím něco udělat a nastavit rozumnou cestu postupného uvalování daní na zboží, které není vyráběné v USA a mohlo by být. Proč by se měly oděvy dovážely z Asie, Bangladéše a Malajsie, když v zemi jsou zavřené textilky a oděvní závody? I v Česku známe kauzu OP Prostějov. Odpor vůči globalizaci trhů je odporem vůči globalizaci politiky a moci. Donald Trump si zahrává s ohněm, o to ale více je třeba se mít na pozoru, jestli jen nejde o mechanismus, jak nasbírat nespokojené Američany, odmítnout Trumpovi právo na kandidaturu a poté rozpoutat v USA lidové povstání a revoluci, kterou budou mít pod kontrolou americké elity.

Právě před nepokoji Donald Trump varoval, že už teď elity republikánské strany tajně konspirují, jak Trumpovi na sjezdovém konventu v červenci nepřiznat nominaci, i když bude mít nejvíce delegátů. Trumpovi se totiž asi nepodaří nasbírat 1237 delegátů, což je závazná většina, kdy podle stranických pravidel nemůže být kandidát o nominaci připraven. I zde se ukazuje, že americká demokracie je velmi podivná, protože už jenom fakt, že něco takového je možné, že kandidát s největším počtem hlasů nemusí získat nominaci a delegáti klidně mohou nominovat i někoho, kdo vůbec v primárkách nekandidoval, je na pováženou.

72780584.jpg
Donald Trump s manželkou Melanií a synem Barronem.

V USA jsou horečně dokončovány internační tábory pod správou FEMA, policie dostává vojenskou výzbroj a z USA postupně mizí zlato, stříbro, obrazy, cennosti, investice, firmy balí své podnikání a odcházejí do Evropy. Bankéři a investoři jsou lakmusovým papírkem. Když balí své kufry, je zle, něco se děje.

Ale pozor, je tu zajímavá informace. Donald Trump zrušil televizní debatu republikánských kandidátů na Fox News, protože v té chvíli bude hovořit a mít proslov na setkání americko-židovské lobbistické skupiny AIPAC, nejmocnější sionistické elitní lóže v USA. Nemusíme z toho vyvozovat závěry, ale AIPAC má plné zuby Obamovy politiky a Donald Trump je radikál, který sionistům může velice imponovat. Donald Trump má ostré postoje proti Palestincům, jeho výroky na jejich adresu zvučí libě mnoha politikům nejen v Tel Avivu, takže audience u AIPACu může Trumpovi zajistit tak silné spojenectví, které uzavře ústa i šéfům republikánské strany. Trump si ale bude muset dávat moc velký pozor, aby nezačal prodávat svůj volební program za sionistickou podporu ve Washingtonu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pátrač
Návštěvník
Pátrač

Vypadá to, že “nepokoje” jsou již očekávané, a POZOROVATELÉ OSN na značkách – v USA.
https://youtu.be/D3xek7hAhu4.
Úspěšně nacvičeno minulý podzim – 35.000 oddílů ze 30 zemí!
cvičení TRIDENT ( mimochodem ten má ta savčenková na triku – trojzubec) a JADE HELM.
https://youtu.be/VSWjKI6ATQo
( zajímavá mapka v čase 2:01 !)
Bude zajímavé sledovat, kdo je, nebo kdo koho, údajně NAPADNE.
Cvičení JH – o sbírání dat a údajů :
https://youtu.be/K4310XOz4tc
Tisíce bojových vozidel připravených v Texasu a Kalifornii:
https://youtu.be/afeTiVPmII4

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

http://uloz.to/x2J4cUxv/historie-usa-mp3 z knihy Odvedu vás do Sierra Madre

Thom
Návštěvník
Thom

Jaderné elektrárny nakupují palivo. Chtějí zásoby, kdyby přišel konfliktˇ…
tak už i ČEZ větří něco ve vzduchu…

lenka
Návštěvník
lenka

Mně dnes překvapila v jedné škole nástěnka, kde byly přehledné informace obledně evakuačního zavazadla, jak zatlouct okna, dveře…Kdysi jsem myslím tady na aeronetu četla, co by se dělo po jaderném výbuchu s obsáhlou diskuzí. Vzala jsem to opravdu vážně.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
pavlaxy
Návštěvník
pavlaxy

Majitelé FEDu hledají zástupné problémy aby se hněv obyčejných lidí neobrátil vůči nim …

Ščors
Návštěvník
Ščors

Myslím, že FED je v pohodě. Ještě bude pár desítek let. Avšak pokud dolar – holá prdel, v současné krizi klekne, bude to “trochu” jiné.

Raspberry
Návštěvník
Raspberry

Trump uvažoval o prezidentské kandidatuře už v roce 1988 a všimněte si, že říká pořád to samé, co říkal už v roce 1988. Voličům nyní slíbil mj. hloubkový audit ve FED, tak proto asi všechno to kvičení “velkohubý klaun”, “hrozba pro investory” a Otevřený dopis proti Trumpovi.
https://www.youtube.com/watch?v=SEPs17_AkTI
https://www.youtube.com/watch?v=Usb0iE5WiZI

nademese
Návštěvník
nademese

Modleme se k našim Bohům, aby to Trump ustál a myslel vážně. Dlouho žil s Ivankou a ta v něm snad zanechala “něco” nadějného 🙂 Bude to pro nás obyčejné lidi zamotaný boj, ke kterému svět spěje již delší dobu a graduje Obamovým “vládnutím” v US.Je otázkou, na čí straně stojí tzv. žido.- lobby zmińovaná i v tomto článku( vzpomeńte na odposlechy Merkelové a jiné aféry, kauza WV a to těsně před nebo v začátcích krize nelegálních migrantů do Evropy). Možná i uvnitř této “lobby” vzniká nějaká frakce těch úplně úplně TOP TEN nejbohatších.Toho se bojme nejvíc.To ale neovlivníme a proto raději…s předstihem….zkuste “žít” skromně, neberte si hotovostní úvěry v bankách (hypoteční úvěry bedlivě zvažujte).Zkoušejte zaměstnavatele žádat o vyplácení mzdy v hotovosti…opakovaně…přestože to prý už není možné ( ONO TO MOŽNÉ často JE). Vyberte mzdu z bankomatu co nejdříve celou v hotovosti a neplaťte přes bankovní karty v obchodech za nákupy běžných věcí denní spotřeby ( bezkontaktní karty jsou jen pohodlným cukrovým bičem na nás ).ZKUSME TO VŠICHNI.Mluvte o tom s dětmi, rodiči, pararodiči…

Ščors
Návštěvník
Ščors

Světový protektor je zatím účelově spojencem zednářů. Později mají být Židé vymýceni.

Wolfik
Návštěvník
Wolfik

Tomu nevěřím. GP je z větší části právě jidiš……

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Omluva – Lenka: ano, matka – ale pro ni to plati taktez 🙂

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Lenko fasismus uz tady mame – bankovni. Mas uz zasichrovane sve uspory 🙂 ?
Hlavne babi(S)ce neotvirej zadne dalsi konto….sorry, nemam hacky 🙂
“Kdo podnecuje vsechny proti vsem” – no jo, ono se to od dob Jiraska moc nezmenilo.

lenka
Návštěvník
lenka

V tomto ohledu určitě…korporátní či bankovní fašismus. Ona ale našla ve schránce nějaké letáky Národní listy a Úsvitu. Úsvit si spojila se Zlatým úsvitem v Řecku a vůbec, že nastupuje totalita uzavřením hranic. Asi jí vytisknu článek V. Klause. Ten píše, že Německo sice zve migranty, ale skončí u nás, protože mají mít jednotné sociální dávky a u nás si za ně pořídí rozhodně víc než v záp. Evropě. Takže pokud strach, tak z toho. No úspory, ale ani dluhy nemám. .

lenka
Návštěvník
lenka

Od začátku jsem měla z Trumpa rozporuplné pocity. Tohle by dávalo ale smysl. Je zajímavė, že i v Evropě se vše jeví černobíle. Dnes jsem uklidňovala svoji matku, že nenastupuje fašismus. Asi sleduje na rozdíl ode mě televizi. Spíš mě ale zajímá kdo a za jakým účelem podněcuje všechny proti všem. V čí režii je nová revoluce? Opravdu netuším.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Je v režii Vatikánu.

lenka
Návštěvník
lenka

Nikdo nemá tak zajištěnou poslušnost vůči autoritě jako KC.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

A pokud je pravda to co rikate, ze z USA postupně mizí zlato, stříbro, obrazy, cennosti, investice, firmy balí své podnikání a odcházejí ( nebyl bych si tak jist tou Evropou, ale do Kanady urcite!) – tak to uz tady prece jednou bylo. A byl to prave majetek Zidu a jejich firem, ktere se zdekovaly z Nemecka kdyz se dostal k moci Hitler. To byl ten moment, ktery ho “natocil” – a vime dobre co nasledovalo.
Zda se ze….prihoriva!