VIDEO: Donald Trump v rozhovoru o Putinovi, zabijácích, Íránu, Mexiku a Kalifornii....

VIDEO: Donald Trump v rozhovoru o Putinovi, zabijácích, Íránu, Mexiku a Kalifornii. Moderátor ztratil řeč, Trump řekl nahlas, co stejně všichni vědí! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump v rozhovoru o Putinovi, zabijácích, Íránu, Mexiku a Kalifornii. Moderátor ztratil řeč, Trump řekl nahlas, co stejně všichni vědí! [CZ Titulky]

V neděli před zahájením amerického Superbowlu odvysílala americká televize Fox interview s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, které vám nyní přinášíme s českými titulky. Rozhovor byl výjimečný v tom, že se vůbec uskutečnil, protože Trump americká mainstreamová média ignoruje a rozhovory jim neposkytuje. Pro Fox News udělal výjimku, protože Fox byla během voleb jediná stanice, která se alespoň trochu snažila informovat objektivně, i když tuto roli plnil jen Sean Hannity, který je podporovatelem Trumpa, ale vystoupení prezidenta před svátkem amerického sportu přitáhlo desítky milionů diváků a Trump tak využil tuto příležitost k tomu, aby vyslal do světa několik symbolů a vzkazů, z nichž jeden doslova vyrazil dech, a to nejen moderátorovi Billymu O’Reilly, ale i divákům u obrazovek.

Donald Trump a Bill O’Reilly.

Donald Trump nejprve zhodnotil kauzu prezidentského dekretu na zákaz vstupu muslimů ze 7 zemí do USA. Ihned poté ale následovalo zásadní a klíčové téma Íránu. Trump označil Írán za teroristický stát č. 1 ve světě, který financuje a vyzbrojuje terorismus. Pokud bychom měli tento výrok zhodnotit, tak objemem peněz vynakládanými pro financování teroristů by byly historicky na 1. místě právě USA, které financovaly desítky revolucí, povstání, vojenských junt, státních převratů a teroristické skupiny jako Taliban v 80. letech anebo Al-Kajda v letech devadesátých, a to nejčastěji skrze CIA. Ovšem abychom byli féroví, musíme uznat, že Íránu patří druhé místo ve financování světového terorismu. V objemech prostředků Írán daleko přesahuje Saúdskou Arábii, která je ve financování různých bojůvek (hlavně v Jemenu a v Sýrii) až na třetím místě.

Írán zrušením sankcí se stal agresivnějším vůči západu

Írán již prakticky téměř 40 let financuje organizaci Hizballáh [1], která pravidelně provádí už několik dekád bombové útoky na cíle v Izraeli. Od 80. let financuje Írán také palestinskou organizací Hamás, které dodává kromě peněz i rakety [2]. Írán má dokonce vazby na sunnitský afghánský Taliban, kdy podporuje boj Talibanu proti pro-západní loutkové vládě v Kábulu [3]. Hlavním cílem Íránu ve vztahu k Evropě je stejná role, kterou dnes drží (anebo se o ní pokouší) Saúdská Arábie, tedy ovládnutí Evropy skrze ropnou závislost. Kvůli dlouhodobé izolaci Íránu je počet šiítských mešit v Evropě doslova zanedbatelný. Většina mešit a modliteben v západní Evropě je sunnitských, resp. wahábistických, které financuje Saúdská Arábie, případně saláfistických, které financuje Bahrajn, Spojené Arabské Emiráty, a také Evropská unie z dotací pro tzv. muslimské obce.

Íránské bojové čluny.

Posílení role Íránu urychlí arabizaci a islamizaci Evropy umocněním na druhou. Federica Mogherini vloni na podzim v Teheránu dojednala mj. i kulturní doložku o porozumění, která je začátkem kulturního komuniké před výstavbou šiítských center ve velkých městech západní Evropy. Teherán chce po zrušení sankcí dohnat posledních 40 let, kdy neměl žádný vliv v Evropě a bude chtít posilovat šiítské šíření víry v Evropě. Do roku 2030 by tak podle odhadů mohl být v EU stejný počet šiítských mešit a modliteben, jako je dnes těch wahábisticko-sunnitských, ale také saláfistických, což je nejradikálnější sunnitská větev v Evropě. Z tohoto pohledu je dobré si všimnout, o čem v rozhovoru mluví Donald Trump. Zrušení sankcí proti Íránu nepřineslo smíření, ale posílení agresivity Íránu proti USA, ale potažmo hlavně proti západu, protože Tehrán se bude vůči EU chovat jako Rijád. Je to děsivé, ale uvolněním sankcí na Írán se urychlí import islámu do EU. V tomto ohledu je bohužel nutné se dívat na Írán jako na stejné zlo, jakým je Saúdská Arábie, a které je potřeba udržet v prostoru jeho regionu a je třeba zamezit jeho ekonomickému vlivu na EU.

Zabiják Putin?

V rozhovoru dále přišla řeč na Putina. Moderátor se zeptal Trumpa, proč respektuje Putina. Trump odpověděl, že respektuje mnoho lidí, ale to neznamená, že s nimi bude vycházet. Tenhle výrok bych nechal zarámovat a pozlatit, protože to je přesně to, o čem hovořím a píšu už tak dlouho. Trump musí respektovat mnoho neoconů a jestřábů ve své vládě, včetně kongresu, ale to neznamená, že s těmito lidmi vychází ve smyslu, že by byli přátelé a chodili spolu na golf. Zatím se s Vladimirem Putinem nesetkal, a tak netuší, jak s ním bude vycházet. O’Reilly ale vzápětí pronesl o Vladimiru Putinovi drsný výrok, že je zabiják. Jenže Trump na to reagoval způsobem, který moderátorovi vyrazil dech. Trump prohlásil, že je spousta zabijáků i u nich doma v USA. Načež se moderátora zeptal, jestli si myslí, že USA jsou tak nevinné? Na tuto otázku se ho zeptal dvakrát. Bill O’Reilly zůstal jako opařený a pouze se pokusil kontrovat, že neví o žádných dalších zabijácích v pozici šéfů vlád.

Trump opět potvrdil, že Putina respektuje, i kdyby měl tisíc nálepek zabijáků. Čeká se jenom na společnou schůzku, aby se poznali osobně.

Trump mu na to ale odpověděl, že americká armáda zabíjela v Iráku a že tam bylo mnoho zabijáků v řadách americké armády. Moderátor se ze strachu už v této věci raději neangažoval a změnil téma. Na Mexiko. A Trump nepřímo potvrdil informaci, že řekl mexickému prezidentovi, že pokud mexická armáda se nedokáže vypořádat s drogovými kartely, že to udělá americká armáda za ní, kterou je Trump připraven poslat na pomoc do země. Mezi liberály v USA tím vyvolal paniku, protože mnoho z nich je zákazníky drogových delareů a odebírají mexickou produkci, aby měli inspiraci a pod vlivem mohli potom psát proti Trumpovi. Tuto ironickou teorii vyjádřil Steve Bannon, když sám sobě chtěl vysvětlit, proč liberálům v USA tak vadí tvrdé zásahy proti mexickým drogovým kartelům. Je to ale jedodušší. Drogy jsou nástrojem globalistů. Urychlují společenský úpadek, zabíjí budoucí generaci země, mládež, snižují vzdělanost ve společnosti a rujnují rodiny, čímž dochází k chudnutí a rozpadům rodin.

V Kalifornii budou muset zavést DPH a daně jako v EU, plus postavit zeď

Hlavním tématem byla také Kalifornie, kde Trump zopakoval, že je připraven zrušit veškeré federální dotace městům a státům, které budou ukrývat a poskytovat azyl nelegálním migrantů, tzv. “sanctuary cities”. V Kalifornii momentálně probíhá v tamním kongresu proces schvalování zákona, který by z Kalifornie udělal “sanctuary state”, jinými slovy stát pro uprchlíky, kteří by automaticky dostávali benefity, volební právo a doklady, jakmile by se ocitli na kalifornské půdě. Pokud bude taková politika pokračovat, stát se bude více a více oddalovat ostatním státům USA, které mají na migraci opačný názor. Spolu s migraci se však nese obrovská kriminalita a velká města v Kalifornii dnes mají stejnou úroveň kriminality jako New York počátkem 80. let minulého století. Stejně tak je otázkou, z čeho by Kalifornie platila sociální dávky, pokud by přišla o federální rozpočty. Kalifornie by musela zvednout daně a zřejmě zavést DPH ve výši jako v EU a spotřební daň na paliva a cigarety, podle vzoru Evropy. Spolu s tím by paradoxně musela sama Kalifornie asi postavit zeď, aby do Kalifornie z USA neproudilo pašované zboží, které by nebylo logicky zatížené DPH a dalšími daněmi a na černém trhu plném nelegálů by zcela jistě dominovalo.

Demonstrace na letišti v LA. Stovky migrantů čekají na své další příbuzné, které jim Trump nechce pustit do USA.

Donald Trump v rozhovoru znovu potvrdil, že karta je na straně Ruska, protože Trump chce s Ruskem a Vladimirem Putinem vycházet co nejlépe. První obrysy vzájemných vztahů se nedozvíme ale dříve, než proběhne vrcholný summit mezi oběma státníky. Všechny kroky, které udělá Trump, je třeba sledovat s odstupem a posuzovat je v kontextu, jestli jde o jeho výroky a přesvědčení, anebo jde o výroky někoho z jeho vlády. Od jestřábů nikdy neuslyšíte střelbu do vlastních řad. Výroky Trumpa o zabijácích jsou přesně takovou střelbou, kterou je vyslán do světa symbol, vzkaz, který je třeba jasně pochopit. Trump odstavuje pomalu a postupně neocons od vlivu, ale nebude to hned a naráz. Existuje silná setrvačnost, včetně pozic a postojů velení v NATO, takže výroky ministrů, generálů a pověřenců zatím nebudou kopírovat Trumpa. Ujišťování NATO o podpoře ze strany Trumpa je “politická údržba” amerického vlivu na procesy v Evropě ve snaze blokovat mocenský vzestup Německa v rámci plánované Nové Evropy, ale rozhodující budou kroky Donalda Trumpa. A je už dopředu jasné, že vojenská participace USA v Evropě se bude postupně zmenšovat.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Ráda bych si zde přečetla, co posluchač Zdeněk nemohl po utnutí panem K. dopověděl o fingovaném přistání Apolla s živou posádkou na Měsíci.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Jano, podle mnoha svědectví ( i z NASA), a uniklých materiálů, to opravdu vypadá spíše na profesionálně zpracovaný hollywoodský trhák…
Nějaké odkazy už jsem sem vkládala dříve v diskusi, ale teď nemám čas to hledat.
Jestli najdu, doplním. Zatím můžete zkusit na YT třeba něco, jako: fake moon landing, nebo podobně. 😉

Jana
Návštěvník
Jana

To o Putinovi a Kissingerovi je velmi zajímavé. Překvapilo nás, že bývalý špion Miroslav Polreich během diskuse o proruské a protiruské propagandě na Novotného lávce prohlásil, že ho potěšilo, když se dozvěděl, že Trumpovi dělá poradce Kissinger… takto to dává větší smysl.
Slyšela jsem, že Kissinger necestoval jen mezi Washingtonem a Moskvou, ale s Bushem st. měl dohodnout s Pekingem politiku 1 dítěte za americké technologie.

suchoj
Návštěvník
suchoj

Takže, se předem omlouvám, ale co dnes vynesl z úst VK je na povaáženou tzv. AE opravdu jede dnes jinak naž začala a přeji vše nej Pozorovatelce twl to co dnes proběhlo na SR je příprava k válce kua co to je?????

Pozorovatelka
Autor
anna
Návštěvník
anna

Konečně mohu všichni sluničkosionisti od teď v klidu spát, nový nejmocnější muž světa má stejného poradce a přítele jako měl Havel. Uráááá

Pozorovatelka
Autor

Kissinger – jediný muž, který smí Trumpovi volat i o půlnoci…
Jinak jestli čt dosud tápala, tak právě dostala jasný vzkaz: fanděte Trumpovi (alternativa se právě stává mainstreamem). Konec hegemonie USA a vyvolání války mezi muslimy a křesťany, to jsou dva úkoly, které má Trump splnit.

A vybavil se mi kus textu Pjakina a spol.:
“Ještě efektivněji lze národy ovládnout, podaří-li se žádoucím způsobem zpracovat lidské vědomí pomocí různých ideologií, náboženství, médií. A kdykoliv to bude zapotřebí, pomocí speciální metody aktivace předpřipravených rozporů provokací, atentátů, skandálních článků a karikatur. budou vyvolávány konflikty, které nezainteresovaným budou připadat náhodné. A v naší době jsme svědky vyvolávání konfliktu mezi muslimy a křesťany” – viz Trumpovo “Dělejte to, jako já”.

Rusko to ví – do války s islámem se proto zatáhnout nenechá (proto ani do do války s Íránem), ač se o to globalisté přes Trumpa velmi snaží. Jinak se nic nezměnilo – všechny loutky jsou tam, kde je chtějí globalisté mít.

Amus
Návštěvník
Amus

Co konkrétně udělal Trump proto, aby zatáhl Rusko do války s Íránem? Myslíte si, že globalisté jsou mnohem méně inteligentnější než vy, aby za těch 12 let nepochopili, jak Putin uvažuje?

anna
Návštěvník
anna

A copak pro globalisty byl někdy Rus ten, kterého by respektovali ? Možná dnes už alespoň trochu musí. Vy nechápete absolutně nic, jen tady zachraňujete body.

anna
Návštěvník
anna

Nakoukla jsem na poslední článek o Nato. Copak toto je byť jen náznak mírového procesu ? Opět se jen nahrává nenapapaným zbrojařům. Jenže vy vidíte jen co chcete. Pro Trumpa budete mít omluvy i když bude stát v první linii jako kanonfuter ? Anebo jste hájení ? Vytváří se jen větší a větší chaos v myšlení lidí, víc a víc se blbne stádo, asi víte proč a přitom je to tak jednoduché.
Klidně si mě zaškatulkujte mezi trolly, či kam chcete. Ráda bych jen věděla kde bude Pozorovatelka dál psát.

Pozorovatelka
Autor

Anno, já prozatím nevím, jestli tady dokážu ještě zůstat a podporovat tak provoz stránek, které mají Rusko za stále většího blbečka. V roce 2021 má vypršet dohoda mezi USA a Ruskem z roku 2010 o omezování jaderných zbraní. V tlf. rozhovoru s Trumpem se Putin zeptal, jak Trump tuto dohodu vidí, ten se měl odmlčet, poradit se s Tillersonem a na to říct, že to byla špatná dohoda, že dokonce byla výhodná pro Rusko a že ji bude chtít zrušit. Svět je z té Trumpovy touhy po zbrojení docela v šoku
https://tvrain.ru/news/trump-427332/
http://www.interfax.ru/world/549279
ale tady se z toho udělalo “chudák Rusko, ono tak moc chce odstranění sankcí, že se kvůli tomu snad i odzbrojí” – viz Administrátor v diskusi.

Rusko se už předtím vyjádřilo, že se nenechá Trumpem zatáhnout do dalších závodů ve zbrojení, přesto razantně reagovalo na podmínku, že sankce mu budou odstraněny, když sníží počet jaderných zbraní
https://cz.sputniknews.com/svet/201701214574669-peskov-rozdil-jaderny-potencial-Rusko-USA/

A to, co napsal Aministrátor v diskusi jako upoutávku na SR, že Rusko mění doktrínu, tak to už je doslova lež, resp. dezinformace vytržená z kontextu tak, aby Rusko opět vyznělo jako chudák !

JInak se právě objevily zprávy, že Bílý dům se velmi zajímá o dění kolem Navalného, až mi to přijde, jestli Trump nečeká na jelcinovského prezidenta v Rusku, jak o tom rovněž psal Administrátor. A to by i vysvětlovalo ty stále větší antiruské (antislovanské) postoje a ty zdejší “obavy” o Rusko.

A jen tak mimochodem – od začátku tvrdím, že jedním z úkolů Trumpa je zrušit NATO a že NATO se přetransformuje do Společné evropské armády (viz můj poslední článek), takže tady máme další potvrzení, že Trump je člověkem globalistů. Čímž, bohužel, i tento web se stává webem globalistů. A už jen čekám, kdy zmizí ze seznamu závadných webů.

Nechtěla už jsem se vyjadřovat, ale do této diskuse ještě píšu, že tohle, to se fakt nedá!

anna
Návštěvník
anna

Nemusí zmizet ze stránek závadných webů, nápovědou je Kissinger a Havel. Psala jsem to výše.

Dan
Návštěvník
Dan

Že tady má někdo Rusko za blbečka je čistě Váš výmysl! Nikdo z vedení AE NIKDY nic takového ani nenaznačil. Vy tady vědomě kalíte – zřejmě z pocitu ublíženectví vodu a začínáte dšlat špatnou náladu…to jste správný “ezoterik”?

anna
Návštěvník
anna

Kde Vás najdeme paní Pozorovatelko ? Tady to už nemá absolutně žádný smysl!

NWOfob
Návštěvník
NWOfob
Paroubek
Návštěvník
Paroubek

Šíitský islám podle představy globalistů, který do Evropy tlačí Írán:

Pravá víra gaye přijímá. Islamisté Korán překrucují, říká homosexuální imám:

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-gay-imam-0mo-/zahranicni.aspx?c=A170207_104346_zahranicni_zt

kari
Návštěvník
kari

Uz je to tu zas. Islam nenatlacil do Evropy Iran, ale USA za Baracka Obamy. Samotna invaze islamistu do Evropy musela byt planovana dlouho, nejspis jeste pred Obamou. Nektere kroky Ameriky se planuji a uskutecnuji nezavisle na tom, kdo je tam prezident. (Napr. Obama zacal pritvrzovat v Jihocinskem mori, preletavaly tam US bombardery a pod.) A Trump v tom pokracuje a pritvrzuje). Iran je pro Evropu samozrejme hrozbou, ale tou je stejne tak S.Arabie a bouzel obcas i USA. Nepisu to rada, ale je to bouzel tak. V planovani okupace a zniceni Evropy migraci Iran nejel. Trump je kandidatem “globalistu”, jak rikal Pijakin. Budou se v nasledku na umyslne vytvoreny chaos stavet zdi, bude se omezovat cestovani, budou vyjimecne stavy, budou omezovany svobody lidi. Prez postavene zdi sice nebudou moci prijit nelegalove, ale ani odejit. Nikdo nebude moci utect. Zdi budou jako brneni. Budou chranit, ale take omezovat. A o to pratele prave jde. Mejte se krasne ☺

Amus
Návštěvník
Amus

Už je to tu zase. USA jsou pouze prodlouženou rukou globálních elit, stejně jako Írán. Íránských migrantů je v Evropě stejné množství jako těch syrských. Írán se na islamizaci Evropy a vytvoření závislosti Evropy na íránských zdrojích místo těch ruských, jistě rád bude podílet.

JohnnyGoToHollywood
Návštěvník
JohnnyGoToHollywood

česko a slovensko nebudou nikdy prodlouženou rukou západu ( ne toho dnešního Západu nad kterým přebírají muslimští islamisté moc: viz. britský Luton, německý Essen atd. a další no-go zony třeba ve Francii nebo Švédsku)

Čím dále víc lidí cití vlastenectví i díky lidem jako například viz.:

https://www.youtube.com/watch?v=SGgNqsUsKAI

Vládnoucí elity tyto lidi označují jako fašisty, viz. ten zatím vládnoucí režim český, babišovsko-sobotko-chovancův……

karel
Návštěvník
karel

Většina občanů nerozlišuje nezákonné migranty do Evropy na šíty a sunnity – to je vnitřní boj jejich islámského náboženství,do toho nám nic není.Jejich válku v Evropě nechceme,ať si ji bojují mezi sebou u nich v bývalé Mezopotámii.

Mainstreamový Seznam píše ve zprávách o jednom šítském Íránci,nějakém Zadehovi –
typicky prolhaném,agresivním a nebezpečném Arabovi – prý obchodníkovi.Viz.

https://www.novinky.cz/diskuse?id=474669&articleId=/krimi/428773-soudce-je-podjaty-rozciloval-se-zadeh-u-soudu-hlidali-ho-dozorci-se-samopaly.html&sectionId=3

Proč jej hlídají příslušníci justiční stráže před soudem se samopaly?

tomax
Návštěvník
tomax

Tady nejde jen o příslušnost k šiitismu či sunnismu. Íránci totiž nejsou etnicky ani geneticky arabi(jen 3%) nýbrž peršani(51%) a azeři(24%). Náboženstvím jde především o šiitský islám, zoroastrismus, judaismus, křesťanství….
Bohužel na stavu současného Chamenejského Íránu mají hlavní podíl pindosové, kteří si tento režim doslova vypěstovali, spouštěním barevných revolucí proti demokraticky zvoleným režimům. Kdyby Írán byl dnes největším sekulárním státem na blízkém východě, tak by celý BV byl mnohem stabilnější než dnes, nemluvě o ilegální migraci do EU.

Pozorovatelka
Autor

“Evropský bankovní regulátor EBA se bude kvůli brexitu stěhovat z Londýna. Šance má Praha”
http://byznys.ihned.cz/c1-65616660-evropsky-bankovni-regulator-eba-se-bude-kvuli-brexitu-stehovat-z-londyna-sance-ma-praha-pomuze-ji-vlada

Tady se potvrzuje, že zatímco Británie se má od Evropy oddělit s tím, že místo Severoamerické smlouvy o volném obchodu (NAFTA), jejímiž členy jsou USA, Kanada a Mexiko, má být vytvořena Severoatlantická smlouva, ve které pro Mexiko už nebude místo a nahradí ho právě Velká Británie, Česko se má stát prodlouženou rukou Západu v Evropě.

Jestli je to dobře, nevím. Trump o Evropu nemá žádný zájem a pro Evropu se tak potvrzuje volba, o které tady dokola píšu – buď spadne pod vliv Íránu anebo se zachrání spojenectvím s Ruskem. Na ruských stránkách se však projevuje rozladěnost z dalšího posilování (a dokonce rozšiřování) NATO, ukrajinské stránky se radují, že Kongres USA právě projednává,jak vetovat případné odstranění antiruských sankcí Trumpem.
http://news.liga.net/news/world/14687251-poslednee_preduprezhdenie_v_ssha_mogut_vetirovat_otmenu_sanktsiy.htm
http://edition.cnn.com/2017/02/07/politics/russia-sanctions-gop-senators-donald-trump/

K tomu si přidejme nesoulad v postojích USA a Ruska k Íránu a v souhrnu to prozatím nevyznívá tak, že by se Rusko a USA domluvily A i kdyby, jak to pomůže Evropě? A jaký bude mít domluva smysl, když se budeme dívat, jak se tanky NATO dál stěhují k ruským hranicím, budeme vítat uprchlíky a radovat se, že Česko v tom bude mít výjimečné postavení? Nevím, ale už to, že Kissinger dal z Havlovy knihovny v USA interwiew právě čt, je na pováženou jaká, resp. čí ochrana by to měla být. A jestli nepůjde spíše o nějakou zradu podobnou té Mnichovské.

Pozorovatelka
Autor
.B.
Návštěvník
.B.

Pozorovatelko, snad se roznese, kam zamíříte pak. Nevím, jestli můj komentář projde, Admin už nic nepouští. A bohužel, o mých postech neříká…. fakta.
Proto zde už diskutovat nebudu, ale o Vaše příspěvky, se kterými občas nesouhlasím, bych přišel nerad.
Bylo mi ctí
.B.

Pozorovatelka
Autor

.B., zdravím Vás, odpůrců Izraele a kritiků Trumpa zde ubývá, přesto se zatím nechystám psát nikam jinam. A až a jestli vůbec někdy ještě budu mít náladu tady psát, tak zas napíšu pouze sem (předpokládám totiž, že na chod těchto stránek přispívají i lidé s jinými názory, než jaké jsou většnové v diskusi či jaké zastává pan VK), ale to uvidím až časem. Každopádně platí, co jsem napsala níže, že – ještě na tyto výjimky – do diskusí pod články pana VK už psát nebudu a stejně tak se nebudu vyjadřovat k jeho názorům.

Shimi
Návštěvník
Shimi

Pozorovatelka: Milá paní, už jsem vám to psal několikrát, ale vy to pořád ne a ne pochopit. Ty vaše řeči o tom, že vaše teorie nepadají na úrodnou půdu nebo ten dnešní o lidech s jinými názory, než jsou většinové, si nechte od cesty. Nechce se mi věřit, že by vám nedocházel fakt, že AE News čtou statisíce lidí, znovu opakuji statisíce! Ale do diskuzí aktivně přispívá kolik? 30? 40? 50 lidí? Chápete to? I kdyby jich bylo 100, tak je to pouhé promile. A vy děláte rozhodnutí o bytí a nebytí vaší maličkosti na AE News na základě tohoto zlomku? Děláte si z nás srandu? Někdy mám fakt pocit, že neumíte do 5 napočítat. Možná se vám teď bude zdát, že jsem jízlivý, ale už mě to fakt vytáčí. Rád vás čtu, hrozně rád, věřte tomu. Máte jiný pohled na věc, přinášíte něco, co nikdo jiný nepřináší, v podstatě jste solí AE News, tak se nenechte “rozházet” pár jedinci a pokračujte v tom co jste dělala a děláte. Děkuji pěkně.

kojot
Návštěvník
kojot

Ježkovy voči!… Pořád platí to okřídlené ; “podle sebe soudím tebe”.

Nemáte argumenty a proto útočíte na pozorovatelku. Jak ubohé, nízké a podlé 🙁

Jste padlý na hl…! Nic co vyčítáte pozorovatelce. neregistrují. Vy sám si do ní projektujete své vlastní duševní problémy. Je to zcela zřejmé, nejen u Vás. Že by závist… ?

Zkuste se od osobnít. Dělá se to tak, že se budete pozorovat, sebepozorovat za všech okolností při všech činnostech… Pak po X létech, možná, dospějete na stanovisko pozorovatele, tedy člověka objektivně vše hodnotícího !!! ?

Vaše Ego je odporné, tak raději mlčte! Fuj tajbl ?

Shimi
Návštěvník
Shimi

kojot: Jo, tak vy jste tomu nasadil korunu. Zkuste si ten můj příspěvek přečíst ještě jednou a pochopit psaný text. Protože vy jste evidentně úplně mimo mísu. A ta vaše poznámka o tom, že vy něco neregistrujete, tak ta mě úplně rozsekala :-)))) Jako kdyby na vašem registrování záleželo.

kojot
Návštěvník
kojot

Určitě zàleží na tvė subjektivní kritice pozorovatelky ? Jsi, hmm jak to slušně napsat, poněkud primitivní ???

Věž, že pochopit primitivního EGOMANA není ní těžkého ?

Je evidentní, že závidíš pozorovatelce ????

kojot
Návštěvník
kojot

“Možná se vám teď bude zdát, že jsem jízlivý, ale už mě to fakt vytáčí.”

To se projevuje nestraný pozorovatel, inteligentní člověk, nebo nabubřelé EGO primitivního člověka?…. Co tě má, ty primitive, co vytáčet? … Tvoje subjektivní dojmy, duševní GIGANTE :-), si nech laskavě pro sebe.

To co tě vytáčí si nech pro svého psychiatra a neotravuj tím na fóru ???

Ano pozorovatelka je solí a ty hn….! těhle stránek ?… Doufàm, že tvé IQ je dostatečné na pochopení psaného textu ?????

Finist
Návštěvník
Finist

omluva za off topic, ale zdá se mi to, že od Trumpovy inaugurace je obloha bez čar? Nevim, co kujou semiti v Teheránu nebo v semiti v Tel Avivu, ale neviděl jsem jedinej chemtrejl a končí hejt fríí..

Vabio
Návštěvník
Vabio

Je to spíš už od začátku roku, tj. s US prezidentem to nemá nic společného

bivoj
Návštěvník
bivoj

No, jestli ono to nebude tím, že o jasné obloze si už přes měsíc, můžerme na většině území nechat jen zdát. Ti co jsou na horách, si užívají jasného počasí i chemtrejlu…..:-))

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Nezávislost Californie? To je stejné jako Baskové a Špaňalé. Chce nezávislost OK!
Ale důsledek bude katastrofický. Mají vymyšlenou a propracovanou logistiku, vedení země, měnu, zdravotní systém, výživu obyvatelstva?
Trump dobře ví, že se může země rozpadnout jako SSSR. Jde pouze o to jak to udělat, aby netekla krev. Jednotky SSa jsou, ale dychtivé po válce a je jedno zda v cizině, nebo doma na dvorku. Čas ukáže, je pořád brzo dělat závěry. Myslím, že v červnu budeme vědět víc.