VIDEO: Donald Trump v projevu pohrozil rozmístěním armády ve všech státech demokratických...

VIDEO: Donald Trump v projevu pohrozil rozmístěním armády ve všech státech demokratických guvernérů, pokud okamžitě a tvrdě nezakročí proti nepokojům a nezačnou chránit životy a majetky občanů! Stanice CNN začala řvát, že Donald Trump chce vojensky uchopit moc v USA! Stovky tisíc demonstrantů ve Washingtonu D.C. neuposlechly rozkaz k zákazu vycházení po 19. hodině a policie zahájila před sídlem prezidenta palbu gumovými projektily na demonstranty, kteří chtěli proniknout do Bílého domu! CNN provokuje demonstranty ve vysílání k odporu proti Trumpovi, ten může vydat rozkaz armádě již dnes v noci, protože začali umírat policisté v několika státech!

VIDEO: Donald Trump v projevu pohrozil rozmístěním armády ve všech státech demokratických guvernérů, pokud okamžitě a tvrdě nezakročí proti nepokojům a nezačnou chránit životy a majetky občanů! Stanice CNN začala řvát, že Donald Trump chce vojensky uchopit moc v USA! Stovky tisíc demonstrantů ve Washingtonu D.C. neuposlechly rozkaz k zákazu vycházení po 19. hodině a policie zahájila před sídlem prezidenta palbu gumovými projektily na demonstranty, kteří chtěli proniknout do Bílého domu! CNN provokuje demonstranty ve vysílání k odporu proti Trumpovi, ten může vydat rozkaz armádě již dnes v noci, protože začali umírat policisté v několika státech!

Situace ve Spojených státech začíná velmi nebezpečně připomínat obrazové záběry z ledna 2014 z Kyjeva během nepokojů na Majdanu. V rukách protestujících v USA se začínají objevovat palné zbraně, majitelé obchodů a živností jsou připravení se zbraněmi zastřelit kohokoliv, kdo by chtěl začít rabovat, policie ve strachu vůbec nezasahuje a když Američané volají tísňovou linku 911, nedovolají se, protože je přetížená, anebo se dočkají pouze ujištění, že některá z hlídek přijede na pomoc nejpozději do hodiny. Jenže, to se obvykle vůbec nestane, protože policejní okrsky dostaly nové rozkazy, že kvůli hrozbě ozbrojených útoků na policisty se nesmí hlídky pohybovat samostatně, ale vždy alespoň ve dvou autech a minimálně ve 4 lidech s plnou výzbrojí. Nepokoje zuří v USA již 7 dní a starostové a guvernéři jednotlivých měst a států jsou buď neochotní anebo neschopní jakéhokoliv tvrdšího zásahu.

Donald Trump s Biblí v ruce před kostelem sv. Jana ve Washingtonu.

A právě proto prezident Donald Trump včera vystoupil s projevem před kostelem sv. Jana ve Washingtonu, ve kterém oznámil mobilizaci civilních i vojenských zdrojů a podle čerstvých informací Fox News se na největší americké vojenské základně v Severní Karolíně ve Fort Bragg shromažďuje několik desítek tisíc vojáků spolu s těžkou bojovou technikou, obrněnými transportéry, tanky a tisíci nákladních vojenských aut. Podle informací to prý vypadá, že nečekají na to, zda přijde rozkaz prezidenta, ale už to spíš vypadá na to, že bylo rozhodnuto, jen se čeká na čas a hodinu. Situace se totiž v USA od včerejšího prezidentova projevu nejen neuklidnila, ale dokonce se vyostřila, a to především zásluhou CNN.

CNN vybízela k demonstracím i v době zákazu vycházení ve Washingtonu

Tato stanice začala totiž v podstatě svolávat Američany k demonstracím do ulic proti Trumpovi a zejména k tomu, aby neuposlechli rozkazy k zákazu vycházení v amerických městech a zejména v hlavním městě, ve Washingtonu. Americký prezident nad federálním distriktem totiž včera vyhlásil zákaz vycházení po 19. hodině, ale desítky tisíc demonstrantů neuposlechly a na základě výzev televize CNN začaly do ulic města proudit další desítky tisíc demonstrantů. Stanice CNN, která je v USA považována za hlavní mediální nástroj neoliberálního Deep State, tak plní funkci organizátora něčeho, co už v podstatě nejsou jen nepokoje, ale regulérní povstání, duhová revoluce, resp. americký Majdan proti Donaldu Trumpovi. Jak nebezpečná hra se tím rozehrává, to není třeba zdůrazňovat.

Policie nasadila před Bílým domem proti protestujícím i slzný plyn.

Demokratická strana v USA pochopila, že nemá šanci s pravděpodobným demokratickým kandidátem Joem Bidenem vyhrát podzimní prezidentské volby. Nedávné průzkumy totiž naznačily, že přestože Donald Trump není vnímán jako preferovaný prezident, je stále většinou americké veřejnosti vnímán jako menší zlo v porovnání s Joem Bidenem, který byl po dobu 8 let úzce spojen s politikou Baracka Obamy jako jeho viceprezident. A právě Barack Obama byl jedním z hlavních důvodů porážky Hillary Clinton v roce 2016, když spojila své jméno právě s předchozím prezidentem.

Donald Trump potom toho využil, že právě Hillary bude v Obamově politice globalizačního reformátování USA pokračovat další 4 roky. Jestli něco v Americe spolehlivě zabíjí volební preference, tak jsou to politici napojení na globální business, který přivedl americký průmysl za posledních cca. 50 let doslova na kolena. A právě Joe Biden se svým synem Hunterem a podezřením z korupce na Ukrajině okolo firmy Burisma je přesně takovým dalším globalizačním politikem, který v dnešní Americe už nemá šanci vyhrát volby.

Nepokoje v USA nejsou spontánní, ale silně připomínají plán na vyvolání krize a barevné revoluce ve stylu kyjevského Majdanu

Proto s každým dalším dnem v USA vzrůstá podezření, že demokratičtí starostové a guvernéři jedou v podstatě plán na destabilizaci americké společnosti, aby Donald Trump byl donucen udělat chybný krok. Nezasahování policie, radnic a guvernérů do protestů v podstatě povede k tomu, že Donald Trump bude muset povolat armádu, a to navzdory guvernérům amerických států. Bude to nasazení americké armády z titulu federální vlády ve Washingtonu, což bude rozbuškou v některých silně proti-trumpovských státech a regionech k vyvolání ozbrojeného odporu obyvatelstva proti takové intervenci.

A od toho bude již krůček k vypuknutí občanské války. Není třeba zdůrazňovat, že globalisté by tím triumfálně zvítězili a Čína by mohla slavit jako nová světová velmoc č. 1 poté, co se USA propadnou do občanské války. Znovu musím zopakovat jednu zásadní věc, která konceptuálně gramotným čtenářům nesmí uniknout: Pokud radnice, starostové, někteří policisté a guvernéři odmítají nebo nechtějí zasahovat proti násilí, rabování a útokům na ulici, potom se jedná o součást konceptuálního řízení na vytvoření krize.

Donald Trump povolal na obranu Bílého domu vojenskou policii.

A kdokoliv se snaží vytvořit krizi, tak automaticky tím usiluje o ukotvení krizového řízení, které ospravedlní některé pravomoci a kroky, které by jinak nebyly průchodné u občanů, voličů, politiků, konstituentů atd. Pokud se stane to, že Donald Trump přivede USA do stavu faktické nebo i jen náznakem zpodobněné občanské války, v tom okamžiku jako prezident končí a nebude mít šanci na znovuzvolení jako prezident USA, ale pouze jako vrchní velitel ozbrojených sil těch států USA, které budou na straně zákona a pořádku podle slov prezidenta.

Zbývající státy USA budou na straně neoliberálního Deep State, seskupí se a spojí proti Donaldu Trumpovi a proti jeho vládě. Koneckonců, toto seskupení již de facto dávno existuje, minimálně od roku 2016 od zvolení Donalda Trumpa prezidentem, třeba CNN nebo Kalifornie je toho jasným důkazem, ale dosud toto seskupení nemělo institucionální pozici uvnitř USA. A to se právě může teď změnit, že odpor proti Donaldu Trumpovi dostane institucionální podobu seskupení států, guvernérů, měst, starostů a organizací proti federální vládě a proti “režimu” Donalda Trumpa. Dnes přišly zprávy, že v několika státech došlo k palbě na policisty a k prvnímu úmrtí strážce pořádku.

Spojené státy mají před sebou dva scénáře vývoje, ale ani jeden z nich nemá v plánu zachovat světovou moc a dominanci USA

Když byl Donald Trump zvolen v listopadu 2016 prezidentem, Hillary Clinton v zákulisí své kampaně mlátila a bila pěstmi své poradce, asistenty, dokonce i členy ochranky a řvala, že tohle bude mít kolosální důsledky, které mohou vést až k rozpadu USA. Tento její výlev popsal už v lednu 2017 u Alexe Jonese jeden z insiderů kampaně Hillary Clinton, ale v jedné věci těmto informacím můžeme věřit. Donald Trump totiž byl dosazen do čela USA silami halachistů a Izraele proto, aby pomohl vybudovat Velký Izrael, a to i za cenu rozpadu a rozvratu americké unie.

Chabadu Lubavitch jako hlavnímu křídlu Domu JHVH muselo být jasné, k čemu povede dosazení Donalda Trumpa do funkce prezidenta, že úplně rozvrátí americký systém jednotného budování Pax Americana, tedy globalizace na americký způsob pojetí a chápaní, tedy globalizace v americkém řízení skrze americké bomby, rakety a hlavně petrodolar. A jen pár měsíců před volbami v USA zachvacuje zemi koronavirus, a hned poté masové nepokoje s obrysy povstání.

Policisté a vojáci poklekávají spolu s demonstranty na znamení jednoty.

To, čeho jsme právě svědky, je lámání budoucnosti USA. Pokud Donald Trump nasadí armádu, povede to k občanské válce a roztržce mezi demokratickými a republikánskými státy americké unie. Pokud Donald Trump ustoupí a nepovede se mu potlačit nepokoje, dojde v USA k neoliberální a celonárodní barevné revoluci, která smete nejen Donalda Trumpa, ale i celou americkou armádu, policii, zákony práva a pořádku a celé USA se promění na mamutí a liberální, tvrdě globalizovanou a genderovou, sluníčkovou a sociální laboratoř.

A to vše podle známého modelu a střihu zemí jako jsou Švédsko, Norsko, Francie a další evropské laboratoře sionistického NWO. Všechno, co dělal Barack Obama, bylo zadržování a izolace Izraele, jistě si na to pamatujete. A všechno, co začal dělat Donald Trump po nástupu do funkce prezidenta, bylo vyzdvihování, upřednostňování a ochrana Izraele. A není možné budovat dva konkurenční světové řády vedle sebe. Nelze budovat americký řád Pax Americana, když prezident USA musí pomáhat budovat Velký Izrael. A tím je to dané. Cokoliv udělá Donald Trump, v každé iteraci z toho vyjdou USA jako země v mocenské demisi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
PetePan
Návštěvník
PetePan

Milí přátelé,

na německé alternativě se objevila informace, že policista Derek Chauvin (už to schválně zvolené příjmení) je až nápadně podobný s hercem Benjaminem Baileym. On i jeho asijský kolega měli na sobě uniformu, která v drobných detailech (znak policie na rameni) neodpovídá uniformě, kterou nosí policisté. Každopádně policista na videu, který měl spáchat zákrok, vypadá pak na fotografiích jinak. Od údajné sebevraždy Epsteina je třeba si více všímat detailů jako ušní boltce apod. Že by zinscenovaná vražda? Našel jsem k tomu i nějaké informace v angličtině. Zatím to beru jako spekulaci, ale po Christchurch už by mě to nepřekvapilo:

https://youtu.be/SN_RXJLKeBY

Má někdo další informace?

raspberry
Návštěvník
raspberry

VIP osoba, internetový milionář Julien Chabbott ve Ferrari, neuposlechl v srpnu 2012 v New Yorku příkaz dopravního policisty a prásk, ležel na zemi jak George Floyd:

https://www.youtube.com/watch?v=3lKwkn6JT74

Americkým policistům jde denně o život. V USA musíte přesně poslouchat příkazy policie, jinak jste považováni za potencionálního ozbrojeného vraha a je tak s vámi zacházeno.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pane Vedoucí , velké DÍKY za tento článek, a hlavně za překlad proslovu prezidenta US Trumpa!

Tento proslov Donalda Trumpa k národům a Státům USA v této chvíli je ZÁSADNÍM PROJEVEM a OTEVŘENÝM VYHLÁŠENÍM VÁLKY ORGANIZACI NWO ( “Novému Světovému Řádu” – aka “DEEP STATE”)

Svého času George H.W. BUSH oznamoval ZAVEDENÍ NWO POD VEDENÍM OSN, a v této tehdy zásadní řeči uvedl: ” A AŽ USPĚJEME – A MY BUDEME ÚSPĚŠNÍ!, TAK NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD ZAČNE PANOVAT NA ZEMI …”
https://youtu.be/8DtEcZ3cfg4

Prezident Donald Trump teď svým proslovem háže vidle do NWO plánů, a jasně SouDruhům z NWO kliky odpovídá a ujasňuje ( video v článku – min. 2:59):
” … potřebujeme tvoření, NE NIČENÍ,
Spolupráci, NE POHRDÁNÍ,
bezpečnost, NE ANARCHII,
a Spravedlnost, NE CHAOS!
TOTO JE NÁŠ (!) ÚKOL, A MY USPĚJEME!
MY USPĚJEME NA 100 % !!!
NAŠE ZEMĚ VYHRAJE!

Trump nyní projednává použití 213 let staré zbraně proti povstání , které nikdo z NWO teroristů nebude moci uniknout!
Zákon o Povstání z roku 1807.
https://www.nbcnews.com/politics/politics-news/trump-considering-move-invoke-insurrection-act-n1221326

r.m.
Návštěvník
r.m.

Nedávno zveřejněná studie, že hydrochlorochin zvyšuje u pacientů riziko úmrtí, na jejímž základě tento lék odmítly vlády i Světová zdravotnická organizace, pochází od silně pochybné malé americké firmy Surgisphere a je vadná, zjistil deník Guardian.
https://www.theguardian.com/world/2020/jun/03/covid-19-surgisphere-who-world-health-organization-hydroxychloroquine
že by Guardian aspoň občas dělal novinařinu? )))

veverlík
Návštěvník
veverlík

poslanecké mrdky zase o kus hlouběji zalezly do EU řiti 🙁
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-zakaz-zakladani-paramilitarnich-skupin-navrh.A200603_143939_domaci_kop
já osobně přecházim na lejzr 🙂

Dan
Návštěvník
Dan

jj, hlavně bylo super to zdůvodnění – abychom neplatili případnou pokutu uvalenou na naši kolonii od EU a ani slovo o smyslu toho zákona, zda je dobrý nebo špatný (za mě tedy velký špatný).

veverlík
Návštěvník
veverlík
Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

https://www.youtube.com/watch?v=QZk2WPC1bpg
Asi najdolezitejsie video, ktore mozete najst na youtube… bez prehanania.

r.m.
Návštěvník
r.m.

třináctá minuta: média, jak to, že mají takovou moc, kdo z vás je volil? následuje smích v hledišti

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Za 15 – 20 let jedna generace v háji ,to bude ten největší problém ,jinak dík za odkaz ,poučné, přínosné, aktuální

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Nonsenszm
¨takoví a jemu podobní by měli umírat mnohem dřív.Ještě než než začnou škodit a vyplave na povrch ten hnus co v nich je.

sako
Návštěvník
sako

Mně by zajímalo, proč je Česká republika doslova rozvrtaná a rozkopaná na padrť, aby se nikudy nedalo nikam dojet a místo objížděk v jednom pruhu a semaforem jako za starejch dobrejch časů to je vyřešený značkou slepá ulice a zákaz vjezdu. Města úplně rozkopaný, silnice rozkopaný, mosty sundaný, hlavní dopravní tepny a křižovatky uzavřený, a jednou myší dírou musí jezdit všichni. Takže v případě průseru stačí vojensky uzavřít jedinou objízdnou průjezdnou komunikaci a obyvatelstvo je v šachu, nikdo nikam neodjede ani neuprchne. Totální kontrola nad všema. Začalo to koronavirem a jak se zdá, nic neskončilo, naopak, vše teprve začíná. Vím že tohle nechce nikdo číst, ale jedna moje část říká přesně tohle: Je divný, kam to všechno směřuje. A co ta hnědokošilatá marioneta, kdy to magoři spustí tady?

MAX
Návštěvník
MAX

Pekne to rekl.
Je hrich prolevat nevinnou krev obcanu vzbourebci.

Neni hrich obetovat krev cernoskeho kriminalnika ktery Mel problemy se zakonem za prepadeni. Alkohol a falesne penize,drogy….a to navic pracoval jako sekuritak …zlodej hlida zlodeje.
Cernosska ghetta ,mesta nahradi bile antikresranu.
Ve jmenu YHVH- sivi,Kali

Vzbourebci promytlu sve hrichy do policie a bezbrannych obcanu a pote se je rozhodli obetovat .
Omyt sve hrichy krvi zavrazdeneho jest hrich!

Ale na tomto principu spasitele,obeti,omyvaji krvi a krmeni podzemnich bohu krvi je zalozene biblicke chtonicke opilecke kanibalisticke zidokrestanstvi..

Jinak Trump pojmenoval akce odpadliku od Zidovstva sionisty pekne.. boj SE vede na vsech urovnich zvirecich egocentrickych Z I z… vnitrni rozkol ..rozdel a panuj…zabij bratra,podved otce,
Brzo se zahladi stopy a Zizi budou hledat novou identitu v umelych robotickych telech…rukopis je ale stejny

His-torie lessons
Návštěvník
His-torie lessons

Jedna zajímavá přednáška k věci (25 minut) 🙂

Konference “Bezpečnost budoucnosti” historik Martin Kovář
https://www.youtube.com/watch?v=2TCzzOA8vjE

RGB
Návštěvník
RGB

Sem zvědavej, jakou barvičku přiřadí tédle barevné revoluci 🙂

Aby si to někdo nevyložil jako diskriminaci 😀

Duhová revoluce?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

růžovo-hnědá

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

A místy rudá s černým podložím

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

RGB
oni buzíci,lesby a degeneráti vytáhnou do pole?