VIDEO: Donald Trump v historickém vítězném projevu oznámil zahájení “Americké přestavby” národa....

VIDEO: Donald Trump v historickém vítězném projevu oznámil zahájení “Americké přestavby” národa. Konec amerického imperialismu, mír se všemi národy, izolacionismus! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump v historickém vítězném projevu oznámil zahájení “Americké přestavby” národa. Konec amerického imperialismu, mír se všemi národy, izolacionismus! [CZ Titulky]

Donald Trump 9. listopadu v ranních hodinách zažil historický okamžik, když v amerických prezidentských volbách porazil Hillary Clinton, a nejenom jí. Analytici v USA připomínají, že největším poraženým není Hillary Clinton, ale Trumpova “mateřská” strana RNC, tedy republikáni. Vedení strany se před volbami ostře od Trumpa distancovalo, někteří dokonce oznámili, že budou volit Hillary Clinton. Obrovský odpor RNC vycházel hlavně z pevného přesvědčení, že Donald Trump je de facto nezávislý kandidát a ne republikán, a že nemá naprosto žádnou šanci uspět ve volbách. Poprvé to Trump vyvrátil v primárkách, když porazil všechny ostatní republikánské kandidáty a nyní to dokázal i v závodě o Bílý dům, když s přehledem porazil Hillary Clinton. Stalo se tak něco neuvěřitelného a RNC má teď obrovský problém, o kterém jsem už dříve hovořil i na Svobodném rádiu. Donald Trump totiž vyhrál volby bez jakékoliv finanční podpory Republikánské strany. Nevzal si od nich ani dolar. Ne kvůli tomu, že by nechtěl, ale protože lidé z RNC mu nic nedali. Ani cent. Donald Trump hradil celou kampaň způsobem, nad kterým zůstává rozum stát.

gettyimages-621864740_master.jpg
Donald Trump při vítězném projevu v New Yorku.

Po celou dobu kampaně neměl v médiích prakticky žádné reklamy. Hrstku reklam mu hradili sami lidé z řad voličů. Ani v televizi, ani v novinách, ani v rádiích nebyl prakticky vidět nebo slyšet, a pokud ano, tak jen v negativním světle mainstreamu. Donald Trump poprvé nakoupil celoplošnou televizní reklamu až v den voleb 8. listopadu. Do té doby veškerá jeho kampaň spoléhala hlavně na internet, sociální sítě a americkou zpravodajskou alternativu, která jediná přinášela o Trumpovi pravdivé informace. Donald Trump pochopil, že se nejedná o kampaň, ale o lidové hnutí odporu, o naštvané Američany, kteří se cítí podvedeni Barackem Obamou, který sliboval před 8 lety změnu, ale ta nikdy nepřišla. Naopak, za Baracka Obamy se urychlilo uzavírání továren v USA, zejména v průmyslu a majitelé přesunuli své výroby do zahraničí, zejména do Mexika a v druhé řadě do Asie. Právě kvůli tomu Donald Trump zvítězil v Pennsylvánii, v Ohiu, ve Wisconsinu, tedy v tradičních baštách demokratů, kde sice čas od času vyhrají republikáni, ale to už opravdu musí být zle. A zle v USA opravdu po 8 letech “černého náčelníka” je.

Trumpa dostaly do Bílého domu nesplněné sliby Baracka Obamy

Za vlády Baracka Obamy došlo k brutálnímu poklesu životní úrovně střední třídy. Nízká nezaměstnanost je přitom pouze iluzorním parametrem, který zkresluje zoufalost amerických rodin. Po hypoteční krizi v letech 2009 až 2011 došlo k masivnímu propadu volných pracovních míst na plný úvazek, protože firmy si nemohly dovolit zaměstnávat tolik lidí. Takže mnoho firem to vyřešilo tak, že část zaměstnanců byla propuštěna, a zbývající zaměstnanci dostali jenom poloviční úvazky a tím pádem poloviční mzdu. V následujících letech v USA nastal fenomén, o kterém jsme na AE News také psali zde, a který se týká nové filozofie nadnárodních globalistických firem, které v USA začaly uplatňovat metodu zaměstnávání, která je zcela běžná v rozvojových zemích, ale Američané z ní byli a jsou v šoku. V USA se rozmohl státem podpořený “kurzarbeit” systém. Firmy nenabízejí pracovní smlouvy, ale pracovní hodiny a stát firmě odměnou sníží daně.

hillary-clinton-concession-speech.jpg
“Concession speech” a uznání porážky. Hillary Clinton, její manžel Bill a Tim Kaine, viceprezidentský kandidát.

Na jedno místo tedy připadá 1 mzda, ale o tuto mzdu se dělí X lidí na krácené úvazky. Globalisté zjistili, že pokud člověk pracuje kratší směny na více místech, syndrom vyhoření zaměstnance (tzv. burnout) lze oddálit až o několik let. Naproti tomu systém dlouhých směn (známých z globalistických montoven v Evropě) vede k vyhoření zaměstnanců mnohem rychleji, ovšem i ten má svůj účel. Dlouhé směny používají globalistické firmy na nekvalifikované pracovní pozice, kde je velká fronta na volná místa ze strany úřadů práce a lidé se tak bojí o místo přijít, protože vyměnit je za jiné pracovníky je snadné. Lidé se bojí ozvat, když montovna vyhlásí extra směny o víkendech, nebo když zruší přestávky apod. Nezaměstnanost v regionu montovny využívají jako bič a strašák na své zaměstnance se slovy: “Jenom cekneš slovo a budeš se pakovat. Venku čeká deset dalších zájemců o tvoje místo!”

Americký sen se nedá pořídit za poloviční mzdu

Krácené úvazky v USA jsou ale úplně jiná sorta pracovních pozic. Jde o vysoce kvalifikované posty, lékaře, právníky, inženýry. Ti všichni museli vzít za vděk krácenými úvazky v USA. Vláda Baracka Obamy těmto firmám, které zkrácené pracovní úvazky zavedly, totiž poskytla slevu na federální dani za to, že nezruší pracovní místa a pouze zkrátí pracovní hodiny na osobu. Jenže tento socialistický zásek (převzatý z Německa) do volného pracovního trhu způsobil v USA doslova paseku. Firmy, aby dosáhly na snížení daně, začaly úmyslně rušit pracovní místa, aby je nakonec ale nezrušily, ale jen získaly podporu slevy na dani od Obamy. A to i tehdy, když k tomu nebyl ekonomický důvod ve firmě. Lidé si tak méně vydělají a musí vzít druhou práci na druhý zkrácený úvazek. To stojí čas a hlavně peníze.

3A31A09D00000578-3918258-image-a-224_1478660219971.jpg
Fanoušci Hillary se zděšením sledují sčítání hlasů na velkoplošné obrazovce v kongresovém centru v New Yorku.

Problém nastává ale ve chvíli, kdy Američan se dvěma zkrácenými úvazky přijde do banky žádat o hypotéku anebo o úvěr. Banky zkrácené pracovní úvazky žadatelů posuzují jako “přechodné období”, kdy člověk má “problém” s prací a buď banka úvěr ani neposkytne, nebo jen s vysokým úrokem. Problémem je navíc situace, že člověk s polovičním úvazkem přestává mít nárok na podporu v nezaměstnanosti a oficiálně už není nezaměstnaný. Jenže s polovičním úvazkem si člověk nemůže v rodině dovolit hypotéku, ani dům, ani vlastní byt, peníze vyjdou maximálně na pronájem bytu, oježděné auto a tím to hasne. A to už není americký sen. To už je proces globálního chudnutí, který známe z globalizované Evropy. Proto si všimněte v projevech Donalda Trumpa, proč tolikrát hovoří o znovunalezení amerického snu pro obyčejné Američany. Právě proto Donald Trump vyhrál volby, protože není elitářem a politikem.

Největším poraženým není Hillary, ale vedení Trumpovy mateřské strany

Jeho vlastní republikánská strana ho nepodporovala, nevěřila mu a nedala mu peníze. Donald Trump tak RNC nic nedluží. A protože nedluží, nemusí se jim zodpovídat, nebudou moci ho kontrolovat. To je největší zděšení, které teď republikáni řeší, a nejen oni. Stejně tak bankéři, lobbisté, elity. Donald Trump je self-mademan, člověk, který se v businessu udělal sám a svojí kampaň opřel jen o své finance a o dary svých voličů. Jsem naprosto přesvědčen, že ačkoliv Donald Trump je excentrik a mnoha lidem může připadat jako blázen, tak si uvědomte, že blázen by se nestal jedním z nejbohatších mužů Ameriky, a už vůbec ne prezidentem v situaci, kdy proti němu stáli nejen demokraté a Hillary, ale i jeho vlastní republikánská strana a veškerá mainstreamová média, která 24 hodin denně za poslední rok pálila proti Trumpovi ze všech děl takovou propagandistickou kanonádu, že nikdo jiný by to neustál. Trump ve svém vítězném projevu oznámil zahájení přestavby (perestrojky) USA a pokud svůj slib (pro globalisty hrozbu) splní, budou se dít věci.

920x920.jpg
Zklamání fanoušků Hillary Clinton bylo obrovské. Na vině jsou zfalšované průzkumy a zfašizovaná mainstreamová média, která jednostranně podporovala Hillary a ignorovala nálady ve společnosti.
Globalisté ztratili kontrolu nad Bílým domem

Globalisté utrpěli v USA nejtěžší porážku v historii novodobého globalismu. Přišli o kontrolu nad nejsilnější armádou světa s jadernými zbraněmi. Ačkoliv se budou někteří globalisté snažit označovat vítězství Trumpa v USA za svoji výhru (kvůli Trumpově izolacionismu), nic to nemění na tom, že globalisté do poslední chvíle v USA zoufale pumpovali do kampaně Hillary Clinton miliardy dolarů, a to po dobou prakticky 2 let a výsledkem je stejně jejich porážka, když je porazil kandidát s vlastními penězi, s penězi od podporovatelů a bez asistence televizí a médií, která v USA (stejně jako jinde v západním světě) kontrolují globalisté.

Globalisté v USA budou proti Trumpovi útočit i nadále, např. financováním nepokojů v ulicích. Jen tak snadno se globalisté se ztrátou kontroly nad Bílým domem nesmíří, stejně jako se nesmířili s Brexitem. Pokud se Trump opravdu pokusí realizovat jen zlomek toho, co sliboval, bude mu hrozit fyzická likvidace. Buď jeho samotného, anebo jeho dětí, sourozenců nebo někoho z okolí. Viz. známá historie klanu Kennedyů. Ukončení globalizace v USA, sankcionování firem za dovoz zboží amerických firem do USA, ukončení amerických agresivních výbojů ve světě, spolupráce s Bašárem Asadem a Vladimirem Putinem na ukončení existence ISIL, ukončení financování NATO jen ze zdrojů USA, to všechno vyrobí proti Donaldu Trumpovi hromadu nepřátel.

636045968355328385-getty-barron-and-donald-trump.jpg
Trumpova rodina na vítězném shromáždění v New Yorku.

Tady je třeba říct jednu věc. Jestli se elity (národní nebo globální) něčeho bojí, tak je to politik, který se nedá koupit. A Donald Trump se evidentně koupit nenechal, protože to by proti němu globalisté nespustili celosvětovou mediální kampaň. Ano, správně, celosvětovou. Copak jste si nevšimli, jak proti Trumpovi brojila třeba evropská globalizovaná mainstreamová média? Všechny ty Mladé Fronty DNES, iDnesy a Novinky, všechny ty NOVY a České Televize. To není náhoda. Globalisté ovládají v Evropě i v USA všechna mainstreamová média.

Globalisté odsouhlasili konvenční válku s Ruskem, ale Trump je proti!

Opravdu si někdo myslí, že kdyby Trump byl jejich koněm, že by proti němu vedli takovou hysterickou a obrovsky nákladnou kampaň skrze mediální outlety v EU a v USA? Však měli dokonce odvahu dopředu vytisknout magazíny několik dnů dopředu s tím, že vyhraje Hillary Clinton, článek jsme přinesli zde. Tak moc se globalisté snažili odstavit novogardistu Trumpa. Nepovedlo se. A já říkám, zaplať Pánbůh. Předešlo se tím (konvenční) válce s Ruskem, ke které globalisté dali nakonec tichý souhlas na zasedání NATO ve Varšavě tento rok v červenci a od té doby se přesouvají zbraně k ruským hranicím, výhradně v nočních hodinách po celé Evropě. V Německu i Polsku jsou hlášeny noční transporty na východ. Co bude teď po nástupu Trumpa? Ve štábu NATO v Bruselu vypukla po zvolení Trumpa doslova panika.

afp_hx2kq.jpg
Donald Trump, v pozadí Mike Pence.

Ale ani s novým prezidentem nemusí být konflikt zažehnán. A Trump bude muset najít kompromis v Kongresu, kde mu republikáni mohou udělat z jeho návrhů peklo. Mnoho z toho, co sliboval, nebude moci splnit. Otázkou je, aby splnil alespoň to, co považuje za klíčové. A to je ochrana hranic s Mexikem a deportace ilegálů, navrácení firem do USA pod hrozbou uvalení cel a hlavně modernizace armády, kvůli čemuž ho podporuje armáda a přes dvě stovky generálů. A Pentagonu se usmiřování s Ruskem opravdu líbit nemusí. Ledaže by Pentagon našel místo Ruska jiného nepřítele. Zatímco s tím posledním problém v Kongresu mít nebude, předchozí dvě věci narazí na obrovský odpor v Kongresu, buď od demokratů anebo rovnou od republikánů. Ale Trump je ostře proti válkám a konfliktům. Vojáci ho podporují z vypočítavosti, že nasype do modernizace US armády biliony dolarů. Jenže zbraně bude třeba dříve či později použít v nějaké válce. Nestačí jen modernizovat, americká armáda musí i válčit. Uvědomuje si to Trump?

Trump je nezávislý, ale v projevu poprosil o vedení a pomoc od zkušených

Zajímavá byla i včerejší informace na Fox News, že Donald Trump má poněkud větší rozpory se svým viceprezidentem Mikem Pencem v otázce na Rusko a normalizaci vztahů s Kremlem. Největší názorový rozkol mezi Trumpem a Pencem nastal během televizní debaty viceprezidentských kandidátů, kde Mike Pence diskutoval s Timem Kainem (viceprezidentským kandidátem Hillary Clinton) o Sýrii,  Rusku a náramně si spolu notovali. Video jsme přinesli na AE News s titulky zde a pokud jste ho neviděli, určitě si ho pusťte, abyste se dostali do obrazu. Mike Pence je svým charakterem jestřáb, který by si více rozuměl v otázkách na Rusko s Hillary Clinton nebo Barackem Obamou.

Donald Trump si vybral Pence za viceprezidenta kvůli jeho úzkým vazbám na významné generály v americkém Pentagonu, kteří díky tomu přešli na stranu Donalda Trumpa. Bez pomoci Pence by se tak asi nestalo, zaznělo na Fox News. To jsou rozhodně klíčové informace, protože Trump je člověk, který je známý svojí umíněností a paličatostí, který se nenechá nikým řídit. Jediná osoba, která s Trumpem prý dokáže pohnout, je jeho 10-letý syn Barron, kterého si Donald Trump vzal s sebou na pódium během vítězného projevu, což mnohé překvapilo, protože manželka Melanie stála až opodál Americký tisk spekuluje, že tím dává Trump najevo, kdo bude jednou nástupcem jeho multimiliardového impéria. A to pro politiky není moc dobrá zpráva, protože Trump bude na kompromisy přistupovat jen velmi neochotně.

obama-trump.jpg
Donald Trump během 90-minutové diskuse v Bílém domě s Barackem Obamou.

Může tak brzy dojít k rozkolu přímo uvnitř Trumpovy administrativy. Média si všimla i neuvěřitelně mírného tónu k Hillary Clinton během Trumpova vítězného proslovu, viz. video nahoře. Clintonové, kterou posílal v druhé televizní debatě rovnou do kriminálu, totiž během projevu poděkoval za její práci pro Spojené státy. Trump je showman a ví moc dobře, co funguje na publikum. Útoky na Clintonovou byly podle všeho jen součástí scénáře v cestě za vítězstvím. V projevu Trumpa zaznělo i něco, co pozorovatele lehce šokovalo. Trump v projevu požádal o “vedení a pomoc” všechny ty, kteří na republikánské straně původně stáli proti němu. To ukazuje na Trumpovu politickou nezkušenost, když žádá o “vedení” a pomoc s rozhodováním v pozici prezidenta. Včera na návštěvě v Bílém domě se Donald Trump a Barack Obama bavili o věcech, které je nerozdělují. Obama po skončení dokonce hovořil o vynikajícím rozhovoru s Donaldem Trumpem [1]. Média ale zaregistrovala kyselé obličeje obou politiků [2], které naznačily, že rozpory mezi Trumpem a globalistou Obamou jsou fatální a nepřekonatelné.

První útok a pokus o diskreditaci Trumpa

Média přinesla šokující zprávu, že Donald Trump ze svého webu odstranil výzvu na zákaz vstupu muslimů do země. Informaci převzala všechna světová média. Jenže celé je to úplně jinak. Webová stránka Donalda Trumpa používá Anti-DDoS ochranu, která při útoku na určitý link (URL odkaz) provede na úrovni serveru přesměrování cesty na statickou verzi tzv. fallback stránky. Webová stránka jako celek tak funguje v pořádku dál, ale pouze URL odkaz, který je pod DDoS útokem je na úrovni serveru přesměrován na statický fallback pro mitigaci útoku. A někdo tuto vlastnost ochrany zneužil k diskreditaci Donalda Trumpa. Někdo na odkaz s výrokem zaútočil a když ochrana naskočila a začala přesměrovávat, rozeslal do médií zprávu, že Trump zprávu smazal. Když útok skončil, vše se vrátilo do normálu. Reuters překvapivě informoval také jen o krátké nedostupnosti zmíněného prohlášení [3]. Trumpova kampaň k tomu vydala stanovisko pro NBC, že v den voleb bylo na server útočeno z mnoha směrů a nedostupnost odkazů se týkala ne jednoho linku, ale hned několika desítek výroků Donalda Trumpa a jeho prohlášení na webu. V této chvíli inkriminovaný odkaz na Trumpův výrok o zákazu muslimů je opět dostupný zde.

Těchto útoků na Trumpa bude přibývat geometrickou řadou. Diskreditace a dehonestace funguje. Právě alternativa by se měla mít na pozoru a nevěřit hned všemu, co skandálního o Trumpovi přinese mainstream. Není nutné si dělat z Trumpa gloriolu, ale je třeba v něm vidět naději na změnu a dát mu prostor a šanci, aby ukázal, jestli chce splnit své sliby, anebo lhal stejně jako Obama v roce 2008. Alternativa musí být ve střehu a je mi smutno z toho, že takový pokus o diskreditaci Trumpa ochotně převzalo tolik alter webů. Trumpa dostaly do Bílého domu právě tyto výroky na jeho webu, byl by blázen, aby na nich něco měnil nebo je mazal.

Takže, co nás čeká s Donaldem Trumpem? Jaké teze bude prosazovat? Proč je Evropa v šoku? Proč Saša Vondra začal otáčet své názory a chválí prezidenta Zemana? Kam se bude ubírat americká armáda? Proč jsou kvůli Trumpovi ohrožená česká pracovní místa v průmyslu? A kdo bude kontrolovat Evropu po demisi americké moci v Evropě? O těchto a dalších otázkách budeme hovořit dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečné zváni k poslechu.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vilo
Návštěvník
Vilo

Absolútne naivný článok . Tak Trump nedostal nič od republikánskej strany! Dobre. Volebnú kampaň si financoval sám, resp. jeho priaznivci! Dobre! Tak mi ešte vysvetlite. aako je možné, že globalisti mu na poslednú chvíľu umožnili 8.11. spustiť celoplošnú reklmnú kampaň ???? Veď ak by ho za prezidenta nechceli, tak sa do celoplošných médií nikdy nedostane !!!

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Spousta lidí pod tíhou nových informací změní názor. Svět je v pohybu, v jakém ještě nebyl. Každý den je revoluční. Někdo změní názor dříve, jiný později, anebo až pod tlakem. Třeba mají ti “globalisti” noční telefonáty od nějakého amerického kandelábra 🙂
Ne Trump, ale jiní by se měli obávat:
https://www.rt.com/news/367049-athens-police-obama-protest/

LCZ
Návštěvník
LCZ

Trump by měl, v rámci “perestrojky” také vydat mezinárodní zatykač na Sorose za prokazatelně organizované a jím placené protistátní povstalecké nepokoje na území USA, počínaje od “Black Lives Matters”.
Putin už to údajně v Rusku udělal ( živého nebo mrtvého…)
http://usdefensewatch.com/2016/11/putin-issues-international-arrest-warrant-for-george-soros-dead-or-alive/
( +zajímavé odkazy v diskusi)

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

A máme to doma!
Jestli to vyjde, tak možná dojde i na revizi ( přestavbu) Sametu 🙂
Ivanka Zelníčková chce vystřídat Schapira! To bude aspoň mejdan na Tržišti! 😉
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/ivana-trumpova-chce-byt-velvyslankyni-v-cesku-skvela-volba-vzkazal-hrad-3876

roba z Moravy
Návštěvník
roba z Moravy

Díky za zajímavý článek. Hlavně o současném “americkém snu”. Důchodci, kteří odešli do USA před takovými 30 lety se vracejí do rodných zemí, kde se jim žije daleko lépe v důchodu.
K článku jen, dnes už nečeká 10 lidí na jedno pracovní místo v montovně. Ty se dnes předhánějí jaké dát montážníkovi výhody oproti jiným montovnách. A investoři už dokonce přemýšlejí, že postaví montovny v Bruntále.
Tlačenka může být jen na místa kde se dotyčný nepředře.

Pozorovatelka
Autor

Právě nyní se v Otázkách VM soudružka Němcová velmi srdečně smála poté, co byla puštěna řeč starosty N.Yorku Gillianiho, kterého si Trump vybral do svého týmu. Řeč byla v tomto duchu: “Obnovíme radary v Polsku a v ČESKU, zvýšíme počty vojáků, politiku USA vůči Rusku dostaneme zpět na úroveň Reagana”. Němcová to komentovala, že se velmi těší, až Zeman s Trumpem podepíšou o radaru v Česku dohodu, MOravec to komentoval, jestli by pak Zemana i volila….
(odkaz vložím, až bude k dispozici, Guliani stojí za poslech)

Nechci z toho dělat závěry – můj názor je, že nic takového nebude Spojeným státům dovoleno, na druhou stranu je to pro mě potvrzení, že vztahem Trump-Putin, se vracíme do doby Gorbačov-Reagan až na to, že “Gorbačov” tentokrát sedí v USA a že perestrojka se tentokrát týká především USA (ač současně jde i o druhou perestrojku v Rusku, ale tam už je Putin, nikoliv Gorbačov)

.B.
Návštěvník
.B.

a) kdy to Giuliani řekl? V kampani, nebo teď?
b) tak, jako tak, podle mého soudu jde o vytváření jakési mlhy do doby, než Trump převezme moc i reálně. Možná je to obrana před jestřáby, aby je nenapadlo ještě na poslední chvíli rozpoutat přece jen nějaký konflikt?

Pozorovatelka
Autor
pavelka70
Návštěvník
pavelka70

proboha, proč tady zase reklama na českou televizi? Vždyť my to všechno stejně víme….

tomax
Návštěvník
tomax
zigi
Návštěvník
zigi
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Když ČT furt lže o Evropě
comment image

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Kdo skutečně vládne světu?
To, kdo a jak bude vládnout USA, není z hlediska budoucího vývoje lidstva důležité. Všechno, co zveřejňují média o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, kterými jsou tzv. “lidé velkých peněz”, mezi které patří i nově zvolený prezident USA – Trump.
Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí „lidé velkých peněz“, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude setrvávat jejich výsadní postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek “GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM” – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html
Současný stav lidstva je žalostný. 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patříse vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. ……… Pro toho, koho zajímá uvedená problematika, je napsáno pokračování v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html

pavelka70
Návštěvník
pavelka70

Dědku zmetku, pořad dělaš reklamku na svůj bídnej kopírovanej webík?

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
vaclav
Návštěvník
vaclav

Kde jsou ty cz titulky ?????????,

V liště videa CC
Návštěvník
V liště videa CC

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kéž by se nám podařilo zachránit od autismu aspoň nové generace našich dětí!
Nový americký prezident probořil další zeď: Autismus a očkování spolu patrně souvisí.
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/2783-novy-americky-prezident-proboril-dalsi-zed-autismus-a-ockovani-spolu-patrne-souvisi-trump-nove-eso-pro-odpurce-ockovani-aktivista-usvedcuje-lekare-ockovaci-snowden-to-dotahl-pred-kongres-zmeni-se-svet-pro-nase-deti.htm

Bohužel autismus není jediné nebezpečí očkování.
Mudr. Strunecká o tom hovoří již dlouho otevřeně, pro ilustraci vkládám jeden z mnoha docela odstrašujících rozhovorů ( a přednášek):
https://www.youtube.com/watch?v=NpeGYaT_K0k

Že by součást eugenického inženýrství?

albatros
Návštěvník
albatros

To není o očkování, to je o tom, že tam dávaj sračky a to úmyslně. Tyhle problémy tady za komančů nebyly a to se očkovalo taky.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Ono se očkovalo fest i za soudruhu,ovšem za vydatné západní pomoci..Byl jsem v roce 1952 hospitalizován a očkován vakcínou akce UNRRA..Výsledek byl VELMI NEGATIVNÍ..

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Albatrosi souhlasím. Aktuální problém s očkováním má 3 roviny:

1. Že jsou ve vakcínách přítomné i látky, které tam nemají co dělat ( např. Al, mimo mnoho jiných), je dnes jasně prokázáno. ( Kdo hledá, najde.)

2. Velkým nebezpečím především je ČASOVÁNÍ a SESTAVA.
Když novorozenci, který minimálně do 1 roku nemá řádně vyvinutý přirozený imunitní systém, ke kterému přispívá i mateřské mléko matky s přirozenými protilátkami a obrannými enzymy, naočkují do tělíčka do 4. měsíce života 3 x 6-tinásobnou dávku infekčních látek (Záškrt, tetanus, černý kašel, dětská obrna, žloutenka typu B, onemocnění vyvolaná Haemophilus influenzae typu B), existuje reálná možnost ( a bohužel se již v mnoha případech potvrdila), že imunitní systém kojence se může touto masivní náloží narušit ve svém přirozeném vývoji, nebo poškodit, nebo i zničit (autoimunitní reakce a onemocnění).
Aktuálně platný očkovací kalendář v ČR : http://www.vakcinace.eu/ockovani-v-cr
(My jsme za totáče jsme chodili na očkování do sborovny celá třída ( kde já jsem pravidelně omdlévala 😉 ), NA PRVNÍM STUPNI ZŠ– tj. 6-9 let.
„Tetanovku“ jsme dostávali až na druhém stupni.)

3. Někomu se to asi hodí – minimálně farmaprůmyslu, který díky různým „novým“ nemocem má dnes větší obraty, než zbrojní průmysl…. S otázkou komu dál se to hodí, bychom se dostali zřejmě k „teorii“ o Spiknutí, a 1. Přikázání na Georgia Guidestones. https://youtu.be/sTZXxcH5Hi0 , https://youtu.be/-VMJ76HG7dI ( rozklik SHOW MORE)

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Zajisté, ale ruku na srdce Zvědavá matko, díky těmto očkováním dětí došlo k vymícení a držení pod kontrolou nespočtu i smrtelných onemocnění, na která si lidé dnes ani nevzpomenou. Veškeré povinné dětské očkování má své opodstatnění a je důležitým nástrojem prevence zdraví populace. Povinně se u nás očkuje takzvanou hexavakcínou proti šesti infekčním nemocem (záškrtu, tetanu, černému kašli, invazivním hemofilovým nákazám, žloutence typu B a dětské obrně) a tzv. MMR vakcínou proti dalším třem nemocem (spalničkám, příušnicím a zarděnkám). Žádná z těchto nemocí není doposud vymýcená a před zavedením očkování na ně lidé běžně umírali. Díky očkování se zatím podařilo vymýtit pravé neštovice, proti kterým se v celém světě očkování již ukončilo. V dohledné době je pak možné očekávat celosvětové vymýcení dětské obrny. Dokud se ale infekce kdekoli na světě vyskytuje, není vhodné s očkováním u nás přestat, neboť může hrozit návrat nemoci a její šíření v očkováním nechráněné populaci. Loni tak na příklad vypukla v Bulharsku epidemie spalniček, kterou onemocnělo přes 22 tisíc lidí a 18 lidí této nemoci podlehlo. Letos se spalničkami bojují ve Francii, v první polovině roku zde bylo hlášeno přes 12 500 případů nákazy, z toho osm případů úmrtí, 444 případů těžkých zápalů plic a 14 dětí s těžkými neurologickými komplikacemi. Spalničky přitom patří mezi nemoci, které se ve vysoce proočkované populaci daří dobře držet pod kontrolou a mnohými laiky by mohly být mylně považovány za vymýcené.

Byť je to málo pravděpodobné, výhoda proočkování spočívá také v tom, že pokud by v případě války nepřítel použil biologickou zbraň (viry výše uvedených onemocnění), smrtnost by byla velmi nízká a populace by nebyla ohrožena. Co již ale považuji za pravděpodobné, je mimo jiné možnost nákazy evropské populace těmito a i jinými přenositelnými infekcemi od subdaharských pastevců – migrující biologická zbraň.

Tím ale v žádném případe nelobuji za farmafert, jelikož jsou mi případy úmrtí po očkování známy a sami jsme stáli před velikým dilematem, zda děti očkování Hexou podstoupí, či nepodstoupí, ale jelikož Vám dnes dítě bez očkování nevezmou např. do školky, tak jste zatlačena do kouta i se všemi pochybnostmi…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

O účelnosti očkování nepolemizuji.
Co ale považuji za nepřípustné je naše současné očkovací schéma, a kvalita vakcín, které jsou povinné, státem hrazené a přitom nečisté.

I já jsem očkovaná proti všem uvedeným nemocem ( jako všichni), ale v jiné době, a podle bezpečnějších dřívějších schémat – viz výše, a podle mnohem bezpečnějších tehdejších zdravotnických a hygienických norem…
Například žloutenka – očkování nebylo povinné, ale protože v naší tehdy jinak multi-kulti školce vypukla, rodiče mě nechali naočkovat tehdy běžným gamma-globulinem ( což byl v podstatě imunitní booster), takže jsem žloutenku nedostala.
Konkrétně zrovna ten gamma-globulin po “revoluci” zmizel, a nebyl ničím shodným (čistým) nahrazen…
A autisty v mém věku žádné neznám…

Co mi připadne absurdní ale je, že POVINNÉ je očkování pouze ve většině postkomunistických států, zatímco většina bývalého Západu povinné očkování vůbec NEMÁ! A nejabsurdnější je fakt, že pouze v ČR se bere rodičům svoboda rozhodovat o vlastních dětech pod sankcemi! (přestože před zákonem jsou za ně zodpovědní).
comment image
Rozuměl by jste tomu tak, že v té “západní” Evropě už nebezpečí těchto chorob neexistuje ?? Obzvláště v této době?
comment image
Více info na :
http://www.poockovani.cz/uvod

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zde ještě ukázka ze zakázaného filmu VAXXED:
https://youtu.be/IKSikrQvF1w
a konference s Mudr. Elekovou:
https://youtu.be/IxVNhfVu0V8

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Obama potichu podepsal vládní nařízení na prosazení globální vakcinační agendy
http://www.activistpost.com/2016/11/obama-quietly-signs-executive-order-achieve-global-vaccination-agenda.html

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

No to je tedy síla! Jak GLOBÁLNÍ OČKOVÁNÍ !??
Ať si podepíše raději potichu, ale rychle nějaký plán pro US katastrofické zdravotnictví ( třeba Obamacare…).
To ale zajisté “nestihne”!

Angažmá Gatese v této akci je víc než výmluvné, poté, co díky jeho “humanitární” a “charitativní” nadační práci v rozvojových zemích má polovina Afriky AIDS…. a další “humanitární” akce:
http://nsnbc.me/2013/05/08/bill-gates-polio-vaccine-program-caused-47500-cases-of-paralysis-death/
Spolumajitel Monsanta ( které teď nenápadně jakože zakoupil Bayer = máme ho v Evropě i bez TTIP!), jehož jednoletá nereprodukovatelná GMO semena už způsobila na 250.000 sebevražd pěstitelů bavlny v Indii, a které (Monsanto) tak zlikvidovalo Roundapem všechnu dotyčnou zemědělskou půdu pro jakékoliv přirozené osivo.

Omlouvám se, že se vzdaluji od tématu naší diskuse o očkování, ale mám pocit, že to přesto všechno souvisí: nemůžu nedoplnit, že tuto agendu u nás v ČR naplňuje jeden známý Slovák přes nadnárodní program “Greening” https://www.google.cz/search?sclient=psy-ab&site=&source=hp&q=semena+osivo+monsanto&btnK=Hledat+Googlem
A kdybyste náhodou chtěl pěstovat “konvenční” (= jiné než GMO) osivo, musíte žádat o VÝJIMKU, kterou Vám nemusí udělit…
http://eagri.cz/public/web/mze/farmar/vyjimky-na-pouziti-konvencniho-osiva/
Naši farmáři ( a naše zemědělství – naše hrouda pro brambory a pšenici na chleba) netuší, že po “ukončení dotačních programů” skončí jako pěstitelé bavlny v Indii…
Je to všechno jedna banda zločinců! Přes nemoci a potraviny…