VIDEO: Donald Trump uzemnil reportéra CNN na tiskovce a peskoval ho, že...

VIDEO: Donald Trump uzemnil reportéra CNN na tiskovce a peskoval ho, že je drzý a má mlčet, protože CNN je Fake News! Trump začal vyhrožovat i farmaceutickému průmyslu. Republikáni by raději Hillary! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump uzemnil reportéra CNN na tiskovce a peskoval ho, že je drzý a má mlčet, protože CNN je Fake News! Trump začal vyhrožovat i farmaceutickému průmyslu. Republikáni by raději Hillary! [CZ Titulky]

S blížící se inaugurací Donalda Trumpa novým americkým prezidentem příští pátek se znovu v USA mezi vysokými politiky rozehrává diskuse plná obav z kroků a rozhodnutí nového šéfa Bílého domu. Donald Trump teprve tuto středu měl svojí první oficiální tiskovou konferenci, dva měsíce po svém zvolení. Do té doby pořádal pouze soukromé tiskovky pro vybraná média a komunikoval hlavně přes internet, sociální sítě a Twitter. Donald Trump nepolevil ve své nenávisti proti mainstreamovým mediálním kolosům v USA, zejména pak proti CNN, která během volební kampaně byla v čele protitrumpovské mediální a kulturní fronty v USA, od níž velmi ochotně přebíraly informace i zahraniční média, včetně těch českých, viz. zde.

8177690-3x2-940x627.jpg
Donald Trump na tiskové konferenci v hádce s Jimem Acostou ze CNN.

Na středeční konferenci se Donald Trump těžce opřel do redaktora CNN Jima Acosty, kterému nedovolil položit otázku, Trump ho okřikoval, že je drzý a odmítl redaktorovi dát prostor k dotazu, protože CNN je podle Trumpa falešné zpravodajství “fake news”. Video s českými titulky, které celý incident zachycuje, je nahoře. Rozčílení Donalda Trumpa na CNN bylo podpořeno posledním hoaxem “Russian dossier” (Ruský fascikl), který podle informací Zerohedge nechal vyrobit na Trumpa John McCain [1] u důstojníka britské rozvědky MI-6, který se jmenuje Christopher Steele. McCain svazek předal FBI, ale vedle toho se dostal i redakci serveru BuzzFeed. Tento hoax americká mainstreamová média pohotově převzala a zakousla se do něj jako ryba na návnadu. V podvržených dokumentech se měl Donald Trump účastnit v Moskvě sexuálních orgií a ruská tajná služba měla mít z této události na Donalda Trumpa kompromitující materiály pod označením “Ruský fascikl”.

“Ruský fascikl” nechal vyrobit John McCain přes agenta MI-6

Ruská tajná služba měla podle dokumentů mít na Trumpa fotografie a videa z Moskvy, kde se měly pořádat sexuální orgie. Další informace uváděly, že Trumpův právník Michael Cohen se měl setkal v Praze s ruskými operativci. Michael Cohen okamžitě běžel po uveřejnění tohoto hoaxu se svým cestovním pasem k Trumpovi, aby mu ukázal, že nikdy v Praze nebyl a neopustil USA, žádná razítka o cestě a odletu do Evropy v pasu nemá. Prefabrikát byl od McCaina a FBI posunut serveru BuzzFeed. Ten ho ochotně převzal, ale co se nestalo. Od BuzzFeed informaci ochotně převzala CNN. Naproti tomu The New York Times to odmítl a dokumenty označil za podvrh. Zajímavá reakce ale přišla přímo od Trumpa, a to stojí za pozornost. Ten při své tiskové konferenci uvedl, že má náznaky, že za touto fabrikací by mohly být americké tajné služby. A na ně je doopravdy John McCain opravdu silně napojený.

john-mccain-lord-of-the-tarp.jpg
Senátor John McCain.

Donald Trump přímo uvedl, že je znechucen tím, že se něco takového vůbec dostalo do médií, a že tajné služby proti tomu nijak nezasáhly a dokonce se prý mu zdá, že publikaci tohoto hoaxu nechaly volný průběh, a to prý mu připadá jako v dobách nacistického Německa. A to znovu otevírá otazník nad samotnou personou Donalda Trumpa. Útoky proti němu neustávají ani týden před inaugurací a snahy materializovat skandály proti němu jsou patrné ve všech mainstreamových médiích. A není se čemu divit. Pokud by byl koněm elit, koněm neoconů, takto by proti němu nikdy neútočily. Je to důkaz toho, že neoconi Trumpa nechtějí, ale budou ho muset respektovat. I proto se Trump obklopil těmi neocony, kteří mají od něho něco slíbeno a na oplátku Trumpa budou chránit před Kongresem.

Trump zaútočil na farmaceutické firmy, ty ztratily na burze 25 miliard dolarů za 20 minut!

V polovině týdne totiž Donald Trump zaútočil proti americkým farmaceutickým firmám, že mají na svědomí lidské životy kvůli vysokým částkám za léky, které účtují americké vládě pro provoz zdravotních a nemocenských programů. Akcie farma firem na tento výrok okamžitě zareagovaly poklesem a propadem o 4 procenta a ztratily za 20 minut Trumpovy tiskové konference přes 25 miliard dolarů [2]. Trump opravdu riskuje svůj život.

Donald Trump je vůbec prvním americkým politikem, který si dovolil zaútočit v USA na farmaceutický průmysl takto otevřeně. Americkým firmám rovněž pohrozil vysokými daněmi a cly, pokud přesunou byť i jedno pracovní místo do zahraničí. Americké automobilky už na to hromadně reagovaly a oznámily, že ruší své plány na přesuny továren do Mexika. Naposledy to byl Ford Motors, který v obavách z Trumpovy odvety zrušil přesun do mexického daňového ráje v průmyslové zóně Monterrey. Působení Donalda Trumpa je v naprostém rozporu s tím, jakými lidmi se obklopil. Tohle je největší podivnost, která bude doopravdy odhalena až po jeho inauguraci, protože až teprve jeho kroky odhalí, jaké hodnoty bude hájit.

coats.jpg
Daniel Coats, Trumpův šéf zpravodajských služeb.

Donald Trump se totiž obklopil jestřáby a zarytými neocony. Mike Pence, viceprezident. Už v televizní debatě viceprezidentských kandidátů zaútočil proti Vladimiru Putinovi. Video jsme přinesli zde. Daniel Coats, šéf národního zpravodajství. Jestřáb, který vidí v Rusku nebezpečí a hrozbu [3]. Rex Tillerson, ministr zahraničních věcí. V posledních výrocích označuje Rusko za agresora, který obsadil Krym [4]. Přitom před několika lety od Vladimira Putina přebíral jeden z nejvyšších řádů Ruska, Řád přátelství [5]. Pokud se podíváte na Donalda Trumpa, co říká a co dělá, nikdy by vás nenapadlo dát ho do jedné skupiny s lidmi jako je Tillerson nebo Coats. A přesto si je Donald Trump zvolil do týmu okolo sebe. Proč to dělá?

Trumpovi musí jeho kabinet odsouhlasit kongres plný neoconů

Tady je potřeba říct jednu věc. Všechny lidi, které si Donald Trump zvolil, musí schválit Kongres. A to je problém. Kongres ovládají Republikáni, kteří Trumpovi nemohou v soukromí přijít na jméno. Pamatujeme si, jak Donaldu Trumpovi se snažilo vedení Republikánů zamezit v nominaci tím, že by předsednictvo na nominačním sjezdu Republikánů prohlasovalo jiného kandidáta, navzdory hlasům z primárek. Když toto neprošlo a mainstreamová média uveřejnila proti Trumpovi nahrávku z roku 2005 z autobusu (video zde), kde se Trump nelichotivě vyjadřoval o ženách, tak místo toho, aby vedení republikánů Trumpa podrželo, tak mu podrazili nohy podruhé a nejvyšší představitelé strany (hlavně šéf republikánů v Kongresu Paul Ryan) oznámili, že nebudou ve volbách pro Trumpa hlasovat a dokonce zaznělo, že raději budou hlasovat pro Hillary Clinton.

nintchdbpict000293805837.jpg
Jim Acosta ze CNN se marně snažil položit Trumpovi dotaz.

Rozumíte už, v jakém prostředí se Donald Trump ocitl? Je to pochod mezi lvy, kteří se vás bojí, protože máte bič. Ale pokud by vám upadl, nebo byste se špatně otočili nebo upadli na zem, okamžitě na vás skočí a pokusí se vás rozsápat. Vaše vlastní partaj. Přesně v takové situaci Donald Trump je a bude po příští 4 roky, pod kontrolou celého republikánského kongresu. Nemusí to být 4 roky, ale jenom 2, protože za dva roky proběhnou doplňovací volby do Kongresu a tam se může stát, že kontrolu na kongresem převezmou Demokraté, ale to by nebyla výhra pro Trumpa, to by došlo pouze k tomu, že obrazně řečeno lvi by byli vyměněni za tygry. A to je prašť jako uhoď. Pokud by se Trump obklopil skutečně jen svými lidmi, kongres by mu jeho kabinet neschválil.

Trump je jako v kleci plné lvů. Co přinese zbrojení za mír?

Donald Trump je obchodník a šachista, který rozumí tomu, jakými lidmi se má obklopit, nejen aby vyhrál volby (obklopil se armádou, generály, bankéři a židy), ale aby i mohl vládnout a hlavně aby mu kongres plný jestřábů a neoconů neblokoval jeho cíle a plány. Když Trump útočí proti největším americkým korporacím jako General Motors, Ford, Boeing nebo farma gigant Pfizer, tak musí mít krytá záda v kongresu, ale také v Pentagonu a FEDu. Tým Trumpovo lidí bude podle mého názoru vytvářet nárazníkový buffer mezi kongresem a Bílým domem. Donald Trump půjde proti neoconům a proti válce, ale bude to za cenu posilování zbrojení. Donald Trump už oznámil mohutné navyšování zbrojního rozpočtu na úroveň z dob konce Studené války, kdy vrcholily závody v horečném zbrojení, ale stále zdůrazňuje potřebu přátelství s Ruskem.

a-timeline-of-rex-tillersons-relationship-with-russian-president-vladimir-putin.jpg
Vladimir Putin uděluje Rexu Tillersonovi Řád přátelství.

Tohle všechno vykresluje obraz, o kterém jsem tady na AE News už před časem psal, že mocenské postavení Donalda Trumpa a Vladimira Putina přivede svět k novému rozdělení moci v bipolárním rozložení sil mezi USA a Ruskem, a také k novému “zbrojení za mír”. Trumpova politika povede k vyparcelování sfér vlivu ve světě a Krym bude předmětem dohod mezi USA a Ruskem. Ale je jasné, že systém Pax Americana s Trumpem končí, neoconům to ale ještě nedochází a mohou být v této fázi i nebezpeční. Současné Tillersonovy výroky proti Rusku nejsou určeny posluchačům v Kremlu, ale v americkém kongresu, který bude v únoru schvalovat členy Trumpova kabinetu a slyšení v Kongresu už dokonce začala.

[VIDEO] Simultánní slovenský překlad TA3 celé Trumpovy tiskové konference v New Yorku

Tillerson chce i zahladit pochybnosti o své osobě, protože je nositelem ruského Řádu přátelství, který v roce 2013 přijal od Putina, a tak jeho výroky proti Rusku vidím jako čistě účelové z jeho strany, aby v Kongresu nevyvolal povyk a zděšení mezi neocony. A pokud tito kandidáti by už dnes začali vykazovat náklonnost k přátelství s Ruskem, byla by to pro ně stopka v Kongresu. I proto se Donald Trump nijak nevymezuje proti novému kontingentu americké armády v Evropě, kterou inicioval Barack Obama. Tanky a technika míří do Pobaltí, do Polska, do Rumunska a Bulharska. Donald Trump dokonce může použít tyto vojáky jako vyjednávací ústupek v budoucnu při jednáních s Vladimirem Putinem.

Nejen o těchto souvislostech budeme hovořit dnes večer od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu, k jehož poslechu a prvnímu vysílání po Novém roce vás všechny srdečně zvu.

*Titulky v prvním videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

“…Trump půjde…proti válce, ale.. za cenu ..zbrojení.”
To zní jako:
VÁLKA JE MÍR,
PRAVDA JE LEŽ,
a SVOBODA JE OTROCTVÍ…;-(
…1984…
(+ 22 =2016!)

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Putin vyhlašuje zvýšenou bojovou pohotovost

Opravdu chmurně a zlověstně zní informace, že včera stovky ruských systémů protivzdušné obrany a S-400 byly náhle uvedeny na stavu zvýšené bojové pohotovosti na rozkaz prezidenta Putina, který údajně obdržel “vážné varování” od Služby vnější rozvědky (SVR), která tvrdí, že složky “stínového státu” v USA připravují zavraždění zvoleného prezidenta Donalda Trumpa, podněcovatelem je americká Ústřední zpravodajská služba (CIA), pak bude z této vraždy obviněno Rusko, což bude sloužit jako záminka pro vstup do války s ním.

Zároveň s varováním SVR prezident Putin obdržel také varování od Willyho Wimmera, bývalého státního tajemníka Ministerstva obrany Německa, který řekl, že “existuje síť odporu proti prezidentu Trumpovi, aby se neuskutečnil 20. leden … a co se stane ve Washingtonu, se zdá být začátkem války”, což přinutilo Putina brát vážně varování SVR o možném a reálném ohrožení státu.

https://mpsh.ru/18979-putin-obyavlyaet-boevuyu-trevogu-uznav-o-zagovore-cru-ubiystvo-trampa-i-obvinenie-v-etom-rossii.html
https://newinform.com/42007-rossiya-obyavila-boevuyu-trevogu-zagovor-cru-ugrozhaet-zhizni-trampa

Thom
Návštěvník
Thom

Cez S-400 neprenikne ani myš. A Abrams, Bradley, Stryker, Paladin budu zastavene už pred hranicami. Trump nebude dôvod napadnutia, (svet neni slepý). Vidím to skôr na útok v NY alebo Washingtone a nájdenie pasu Alexandra Jakovlevič Šuškina. A to už bude zámienka.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kdybych já byla takový skvělý MinFin, jako Babiš ( všichni víme, kolik nám ušetřil za ministerský papír centrálním nákupem!), a takový skvělý ministr Obrany ( který je odborníkem na “svém” místě – a nepochybuji, že odborník na strategii Obrany Státu),
tak bych asi v zájmu ÚSPOR a BEZPEČÍ nekupovala předražené ojeté PANDURY, ze kterých už při přepravě odpadávají dřevotřískové díly, ale raději bych koupila pár těch S-400, a byl by KLID!
Ale toto je jen taková rada “od plotny”….ti výše uvedení ODBORNÍCI to určitě chápou lépe…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ano, je to zlověstné, za posledního půl roku intenzivně se stupňující ( ať je tam Petr nebo PAVEL), a ti, co bydlí pod střechou, slyší frekvenci nočních přeletů – KDOVÍ KOHO …

PRO ROMANCOVOU A JEJÍ “AGENCY”:
Prověřte okamžitě, jestli je pravda, co tvrdí a publikují všichni ti VÁLEČNÍ ŠTVÁČI typu Europoslanec Štětina a jemu podobní INFORMOVANÍ , POLITICI a RŮZNÉ “NEZISKOVÉ” “HODNOTY”- tj. že Rusko je nebezpečné, agresivní, ohrožuje nás, a hrozí válkou!

* Pokud je to pravda, kde je k dispozici Národní Plán Civilní Ochrany – pro případ napadení?
Co máme v takovém případě dělat, kde se ukrýt, kdo mi dá plynovou masku a kde?
+ Pokud je to pravda, jak to, že kompetentní orgány ( Ministr Vnitra, Obrany, Premier) nevarují včas oficiálně a veřejně občany o nastávajícím nebezpečí, a musíme se to dozvídat jako publikované “štěky” z Bruselu, nebo KremlinWatch ??? Kdo NEKONAL co měl?

*Pokud to pravda není, jak to, že už tito “štěkači” nejsou vyšetřováni pro šíření poplašné zprávy a zasévání paniky a nepokoje mezi občany našeho státu? Kdo v tomto případě NEKONÁ? Policie, všichni politici, kteří jsou těmito občany zvoleni s důvěrou v bezpečný a právní stát, nebo státní zástupci a soudci, kteří, znalí Zákona, jsou schopni posoudit skutkovou podstatu aktu šíření paniky.

PANÍ ROMANCOVOVÁ ( a všichni její agenti ) KONEJTE!
A TO CO NEJRYCHLEJI – JAK VIDÍTE, SITUACE SE VYHROCUJE!
CHCEME VĚDĚT, JESTLI NÁS TO RUSKO NAPADNE, A JESTLI NÁS V TOM PŘÍPADĚ NATO ZACHRÁNÍ, nebo jestli je to jenom POPLAŠNÁ ZPRÁVA ?!?
Chceme spát klidně – a na to si Vás teď platíme z našeho společného rozpočtu!

Administrator
Admin

Další utahování šroubů v Německu: Kdo nebude psát na Facebook oficiálně vládou schválenou “pravdu”, dostane pokutu anebo půjde do kriminálu: http://zpravy.idnes.cz/facebook-nemecko-kontrola-pravdivosti-zprav-overovani-falesne-zpravy-1m7-/zahranicni.aspx?c=A170115_172123_zahranicni_ekl

Makrela má strach, že by jí německá alternativa ve volbách mohla převálcovat. Takže do konce roku toto čekejme i v Česku.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Odstavování probíhá už delší dobu, tohle vypadá spíš na řídící manévr ve vztahu k Německu a projektu evropského chalifátu. Asi předevčírem jsem někde zaregistroval, že obdobné utahování šroubů prostřednictvím Orwellovského ministerstva pravdy, vykládaný jako “Boj proti nepravdivým informacím”, má vzniknout také v Anglii http://echo24.cz/a/wfxAz/bbc-buduje-tym-ktery-ma-odhalovat-fake-news Český politruk a hlavuvzhůruovec Chovanec pouze realizoval povel Eurobači jako vzorný ovčácký čokl. Ta načasavonast je přímo do očí bijící a další na řadě zřejmě bude Řecko, Francie a Itálie.

Nepochybuji o tom, že by se například před volbama ve Francii někdo z republikánské pravo-levé “fronty” nespojil s nacionalisty. Obdobně jako v Rakousku se i ve Francii všichni “demokrati” napříč politickým spektrem spojí proti Marine, aby zachránili tu svou demokracii. Dobře je to v EUropě vymyšleno s těma dvoukolovýma volbama – probíhá negativní volba, volí se NE ten, koho chce nejvíc lidí, ALE ten, který nejméně lidem vadí. Vždy vyhraje nějaký Dubček, Topolánek, nebo Želé – neškodný blb. Tento nešvar SPOJIT SE A VYPRCAT je znám i v Řecku slovy Illiase Kasidiarise https://www.youtube.com/watch?v=P32MZ1LUkbA&feature=youtu.be

Kdyby i v USA byl dvoukolový systém, Trump by nevyhrál. Nejspíš ani Hillary.

Papaláši EU dvoukolový systém ještě dále zdokonalují a např. v referendech se nehlasuje dvakrát, ale tolikrát, dokud to nedopadne podle bruselských směrnic.

Aby se nám snad ten jepičí projekt s názvem EU klukům ušatejm nechystal rozpadnout pod jejich třesoucími se údy, když je najednou tolik pravdopovyku v několika zemích najednou. Mohlo by to totiž také vyznít jako “Pravda zvítězí na pravdou a láskou”, nebo v extrémním případě “כשר pravda zvítězí na pravdou, bojující s pravdou a láskou” 🙂 Tým budoucího prezidenta USA Donalda Trumpa totiž údajně obvolával evropské vůdce s dotazem, zda jejich země opustí Evropskou unii. S odvoláním na tvrzení stálého zástupce USA při EU Anthonyho Gardnera to napsal server listu Financial Times. Tón dotazu podle Gardnera naznačoval přesvědčení, že se evropský blok rozpadá.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Je zajímavé, že LOGO Bílého Domu na Trumpově pultíku barvou (červenou), i tvarem (kulaté), připomíná ZÁKAZ VJEZDU DO JEDNOSMĚRKY Z PROTISMĚRU…
Reálné logo ( modré a oválné) je vidět na obrázku “Jim Acosta ze CNN…”

sibolet
Návštěvník
sibolet
Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Tak je to velmi zajimave. Bouzel na toto tema uz nestacim

albatros
Návštěvník
albatros

Tak pejsci už vrtěj ocáskama na novýho pánička 😀
“Prezident pozval ministra zahraničí. Probírali jsme svět podle Trumpa, řekl Zaorálek”
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/prezident-zeman-si-do-lan-pozval-ministra-zahranici-12106

M.C.
Návštěvník
M.C.

A kromě toho nás prý opouští Andy Schapiro.
Kavárna mu uspořádala rozlučku, dokonce mu i zazpívali.
Připojuji se s písní Pal vocuď hajzle.

Doufám, že ho brzy nahradí někdo, kdo bude Spojené státy reprezentovat náležitým a důstojným způsobem a že se Spojené státy opět stanou naším spojencem, za jehož slova a činy se nebudeme muset stydět.
Kdyby mi někdo na začátku 90. let řekl, kam až to dospěje, nevěřil bych mu.
A když jsem v roce 1999 četl, že muslimské hordy ovládnou polovinu Evropy, tak mi to taky hlava nebrala. Naštěstí jsem četl ještě jedno proroctví, podle kterého bude sice boj, ale nakonec to dobře dopadne. Alespoň tedy pro nás jako národ.

sibolet
Návštěvník
sibolet
Pavlina
Návštěvník
Pavlina

… no mít tady abasádu krachujícího státu zavání nesmyslnými obchody s vojenským materiálem …budeme vynuceně nakupovat pro záchranu nesmyslu za ceny nesmyslné jen šrot na odpis …
Proto ta propaganda o nutnosti zbrojit ať to stojí co to stojí .
Ušáci nemají již co nabídnout …
Technologie ? ty se dávno odstěhovali …
GMO potraviny ? o ty nikdo nestojí …
Suroviny ? ty sami vykrádají kde se dá , nebo doufám již nedá …
Můžeme ji zavřít a nebezpečí barevné revoluce ,majdanů atd.
bude menší …

Eduardo
Návštěvník
Eduardo

SUMERSKÉ PŘÍBĚHY O STVOŘENÍ:PRVOPODSTATA:COM

Paroubek
Návštěvník
Paroubek

V minulých letech to občas Doník tvrdě schytal od černých…divíte se jeho dnešním rasistickým poznámkám? Taková rána, to video je bez střihu:
comment image

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Co je zase tohle??

Administrator
Admin

Je to v počítači upravené pokračování tohoto videa: https://aeronet.cz/news/video-v-autobusu-donalda-trumpa-letaly-z-ust-kundy-a-kozy-v-diskusi-o-zenach-globalizovany-mainstream-v-usa-se-z-toho-snazi-udelat-skandal-cz-titulky/

Ten záběr s fotbalistou je fotomontáž od Terryho Tatea: http://www.nydailynews.com/news/politics/terry-tate-tackles-donald-trump-locker-room-talk-article-1.2841970

Všimněte si, že když Donald Trump padá na zem, tak dveře autobusu mají u podlahy průhledové okénko, které ale na dveřích skutečného autobusu, ze kterého Trump vystupoval, vůbec není. Jde o tzv. “replikaci scény”. Je to filmový trik používaný v Hollywoodu při záběrech kaskadérských scén, aby se hvězdy nezranily, tak ty scény se vkládají do filmu až dodatečně a jsou natočeny kaskadéry.

Mimochodem, Terry Tate je právě ten černoch z reklam na deodoranty Old Spice, kterého určitě znáte. Černoch vyskočí ze sádrokartonové zdi a zařve: Žádnej citrón, použijte timber!

Tři kožíšky pro modelku
Návštěvník
Tři kožíšky pro modelku

Tak to se šeredně mýlíte, že to video je bez střihu. Je to sestříhané v počítači a je to montáž Terryho Tattea, který se těmito montážemi živí profesionálně. Kromě toho snad si všimnete, že ve videu jsou dva úplně odlišné autobusy, barva, dveře, otevřené vs. zavřené dveře atd.

Vidíte, jak málo stačí na manipulování s lidmi a veřejným míněním. Prostě Hollywood. Terry Tate podporoval Hillary Clinton a tohle je jeho reklama ze Superbowlu.

Paroubek
Návštěvník
Paroubek

Dobrá práce a o důvod víc počkat si s predikováním zahraniční politiky Donalda Trumpa a jeho vlády na dobu, kdy se skutečně ujme úřadu.

sibolet
Návštěvník
sibolet
NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Maďaři mají štěstí, Viktor Orbán je frajer.

LCZ
Návštěvník
LCZ

ŠACHISTA je na politické scéně pouze jeden!
Zbytek je hokynářský, lichvářský a podržtaškový plebs.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Nemohu uverit, ze to myslite vazne! Dobry, a hlavne inteligentni sachista nikdy nepodceni svého soupere.