VIDEO: “Donald Trump tváří v tvář”. Konec Pax Americana a D. Trump...

VIDEO: “Donald Trump tváří v tvář”. Konec Pax Americana a D. Trump jako prezidentský kandidát globalistů

“Jsou všechny důvody se domnívat, že se zahraniční politika nové vlády USA setká s prudkým odporem americké elity, která je přesvědčena, že by Spojené státy měly zůstat jediným „centrem moci” moderního světa.”

“Mýtus výjimečného, nepostradatelného národa, spolu s americkým „nastavením vůdcovství”, nutí Spojené státy, aby zvyšovaly svou přítomnost i v nejodlehlejších koutech planety a nabízely své služby i tam, kde nikdo, jak se zdá, o to nežádal. Přestože postupné odstranění Washingtonu od mírového procesu v Sýrii, ztráta jejich vlivu na Středním východě a v Asii naznačují, že „poptávka” po americkém vedení padá.”

Úvodní věty z článku zde jsem citovala jako výstižné k vysvětlení, o co posledními volbami v USA šlo, proč v nich zvítězil D, Trump a proč je D. Trump člověkem globalistů.

Že H. Clintonová volby nevyhraje, jsem tvrdila od ledna 2016 a nejvíce mi to pak potvrdila Česká televize (ta, která s celou pražskou kavárnou nic nepochopila a teď neví, jak z toho vybruslit), když v červenci celý den informovala o “životním projevu H. Clintonové”. Tehdy z něj několikrát citovala i pro mě zásadní větu Clintonové: “Mocné síly hrozí, že nás rozdělí” (video zde). H. Clintonová je protřelá politička a dobře věděla, co míní výrazem “mocné síly”. Proto pak už stačilo jen dále pozorovat, jak se prezidentkou nestane, protože “mocné síly” – globalisté si její vítězství nepřály.

160517145418-henry-kissinger-donald-trump-composite-exlarge-169.jpg
Henry Kissinger a Donald Trump

A nepřály proto, protože Spojené státy si pomýlily svou roli ve světě – viz úvodní věta   “americká elita je přesvědčena, že by Spojené státy měly zůstat jediným „centrem moci” moderního světa.”  A protože tomu tak dlouho bylo, Spojené státy žily v přesvědčení, že celosvětová moc Spojených států (Pax Americana) = globální moc. A ještě jinak – že globalisté a USA jsou jedno a totéž. Uvěřily tomu nejen Spojené státy, ale ve světě i všichni ti, kteří americkým vůdcům chtěli sloužit až za hrob (proamerická média, politici, ale také většina všech analytiků).

Ale jak se volbami potvrdilo, “USA míní, “mocné síly” mění” (a byla připravena spousta náhradních scénářů, jak H. Cintonovou odstranit v případě, že by snad zvítězila, především tento v lednu započatý Pseudoskandál H. Clintonové ).  Půda k ukončení Pax Americana již byla připravena na všechny strany (shrnuto např. v Pražská kavárna je v panice )a jediné co zbývalo, bylo vítězství Donalda Trumpa.

Kde se vzal D. Trump jako prezidentský kandidát a proč právě D. Trump

Donald Trump, kromě toho, že je to známý miliardář, libující si v tom, když je centrem pozornosti,  byl členem Demokratické strany (před roken 1987), pak Republikánské strany (1987-1999), pak členem Reformní strany (1999-2001). Odtud vstoupil opět do Demokratické strany (2001-2009), ale v letech 2009-2011 byl již opět členem Republikánské strany. Od roku 2011 fungoval jako Nezávislý a v roce 2012 se vrátil zpět do Republikánské strany, za kterou kandidoval i v prezidentských volbách.

Kromě toho, že se mi tím potvrzuje (nejen) politická nekonzistentnost D. Trumpa, je tady ten důležitý fakt, že D. Trump si k žádné ze stran nevytvořil pevnější vazby. A to je velmi důležitý faktor vzhledem ke skutečnosti, že jak v Demokratické tak v Republikánské straně jsou především zastánci Pax Americana, což napříč stranami znamená příznivce H. Clintonové. A protože dosud nebylo důležité, která strana byla u moci, protože směr politiky byl neměnný, nyní “mocné síly”, které si Pax Americana dále nepřejí, potřebovaly člověka, který bude schopen se postavit jak Demokratické tak Republikánské straně. A při pohledu na politický turismus D. Trumpa – našly by někoho lepšího?

Donald Trump, v pozadí Henry Kissinger

Když si k tomu přidáme individualismus, ambicióznost a sebestředný narcismus D. Trumpa, spojený s arogancí, se kterou odpálkovává všechny oponenty, našly by “mocné síly” někoho lepšího na tak těžký úkol, jakým je po spoustě let změnit politické směrování USA? Tzn. tak těžký úkol, kdy bude nutné vypořádat se s těmi, kteří budou odmítat uvěřit, že pro USA se časy právě velmi mění?

Úvodní věta “Jsou všechny důvody se domnívat, že zahraniční politika nové vlády USA se setká s prudkým odporem americké elity, která je přesvědčena, že by Spojené státy měly zůstat jediným „centrem moci” moderního světa” – ta je přesně o tom, že k zahájení nové politiky USA bylo zapotřebí člověka, který si s odporem amerických elit bude umět poradit. a D. Trump je přesně takovým člověkem.

A tím chci říct, že D. Trump je kandidátem globalistů. Ovšem nikoliv kandidátem vědomým, ale kandidátem, kterého si dávno tomu vyhlédli a pak jen dělali všechno proto, aby nezvítězila H. Clintonová. Přitom se svými oponenty bude D. Trump bojovat ze své přirozenosti, v tomto směru jej tedy globalisté k odstavování zastánců Pax Americana nemusí vůbec instruovat! A na všechny další úkoly, které globalisté od amerického prezidenta současné doby očekávají (např. dobré vztahy s Ruskem) je tady jejich zástupce H. Kissinger, který D. Trumpa instruuje už od volební kampaně (více zde) a který na D. Trumpa bude dohlížet především tam, kde by zájmy globalistů mohl ohrozit (Írán).

Vložené video vkládám jako potvrzení, že D. Trump je především ambiciózní sebestředný individualista s potřebou oslnit a s nevypočitatelnými reakcemi (založením je to cholerik – dominantní živel ohně v horoskopu) a nikoliv moudrý a rozvážný státník. Nic to ale nemění na tom, že právě tyto jeho vlastnosti mají zásluhu na tom, že právě je “ve správné době na správném místě”.  Protože právě tyto vlastnosti mohou světu přinést to, že Pax Americana (a s ním i tzv. “američtí globalisté”, představováni H. Clintonovou) skončí. Paradoxně tím globalisté přinášejí světu úlevu, průšvih ovšem je, že tím nejen že tažení proti Rusku neskončilo, ale naopak nabírá novou intenzitu. Potěšující pak je, že stav “globalisté vs Rusko” je po dění v Sýrii 1:1 a to dokonce tak, že Rusko je ve výhodě. Což se ještě nikdy žádné zemi nepodařilo, ale to je na jiný článek.

-Pozorovatelka-  14.01.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Dovolím si zapochybovat o nezávislosti Trumpa:
připadne mi jako klasický “hráč” – normální podnikatel nedovede své aktivity několikrát k úpadku, aby pak povstal z popela ( jako Fénix 😉 ), a rozlétl se znovu do výšin…., a navíc – jeho stylem.
Na to je potřeba velmi silné finanční zázemí, které cítí za zády, a se kterým on počítá.
Pochybuji, že Trump pracuje se svými penězi, či penězi svých příbuzných…

Trumpa financují Banky, a které to jsou, a komu patří, zřejmě napoví, komu musí být vděčný, a koho musí poslouchat, aby banka neoznámila Credit Recall …
Obávám se, že i Prezidentská aventůra, s velmi nákladnou roční kampaní, je pro něho zřejmě také jenom dobrý byznys – pro někoho jiného.
Že s touto linií může mentálně souznít – nevylučuji. Ale určitě tuto aventuru nezačal z čistého vlastního, srdečného vlastenectví… Není to logicky ten typ, který vypadá, že by měl chtít něco měnit na životních podmínkách “lidí” – a už vůbec ne na těch svých, nadstandardně konzumních.
(můj pohled)

sibolet
Návštěvník
Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Spousta zbytečných slov a naprosto odpudivá agitka demokratů před volbami. Donald trump není ničí kandidát. Je to kandidát svého Ega a vůle dokázat, že je nejlepší. Klasický napoleonský efekt.
DJT je především živel, který můžeme přirovnat k revolucionářům jako byl Castro a Bolivar. Neví co chce, ale přesně ví co nechce a to je dostatek pro to, aby sehral roli Michaila Gorbačova při transformaci SSSR.
Pouze nám zbývá než se modlit, aby to přežil ve zdraví.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ano, také to tak vidim. Nechapu, proc v tak jasné veci jsou stale pochyby a hledani jakési vyssi moci, ktera dosadila Trumpa na trun, aby rozlozil USA v zajmu globalistu. Zaklady k rozkladu USA jsou preci uz polozeny Obamou a k jeho uspesnému dokonceni, stacilo jen dosadit Hilary Clinton.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Kdyby byl Trump solitér, tak už by ho dávno sežrali po obědě.
Za ním stojí armáda a vojenské zpravodajské služby.
A to je ten problém, neocons si vypěstovali neporazitelného golema a ten je přestal poslouchat, protože ho už řádově od roku 2003 vedou úplně blbě a golema už to nebaví.
Žádní ruští hackeři – američtí armádní. Jenže to nechce nikdo nahlas přiznat.

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

http://www.prvopodstata.com/2017/01/14/jfk-projev-o-tajnych-spolcich/
tenhle projev Kennediho o tajnych spolcich doporucuji

Luba
Návštěvník
Luba

No sláva. Konečně někdo pochopil, že mocní tohoto světa jsou vlastně nemocní. Jsou to duševně zmrzačené bytosti, které urgentně potřebují sanatorium chudoby a bezmoci. A to mluvím o všech, na západ i na východ od nás, naši zem samozřejmě nevyjímaje.

Máša
Návštěvník
Máša

Jednoduche a vystizne… jako pohadka o Snehurce. Zarlivost a zavist kralovny Snehurce ji dohnala k tomu, ze ji zabila. Uplne stejne dement s moci likviduje zdrave, protoze tim, kdyz z nich nadela mrzaky taky, zmizi jeho komplex.

Je tady ale jeden veliky rozdil, a sice v tom, ze ta Snehurka si to nezavinila, ale my ano, protoze si ty dementy dobrovolne dosazujeme do kralovskych kresel a vytrvale jim platime prostredky k nasi likvidaci. A Snehurka mela oproti nam jeste jednu vyhodu, a sice tu, ze zustala cista, a proto ji prijel zachranit princ. Z nas se stali tupci, kteri toho prince nechavame za nase penize kopat do zadku, a nevadi nam, ze ten princ to vidi…..A proto nase “pohadka” mit stastny konec mit nemuze a nebude…

sibolet
Návštěvník
sibolet

Tady ve třetí dimenzi je učebna,kde na principu svobodné vule lze volit správně a nesprávně…Jak už jsem tady zmínil, cikáni a indická vlajka má symbol kolo..Co jedna příčka to jeden život. Pokud začne člověk fungovat SPRÁVNĚ,Rusové jim říkají ČLOVĚK,tak se z toho kola dostane. No a sebevrazi si zadělají na pruser,kdy TAM jsou osamoceni bez pruvodce a musí si to ZOPAKOVAT zase do takzvaného problému,který je donutil se zabít…Někdo holt k procitnutí potřebuje hořký lék utrpení a ten kdo aspiruje na ČLOVĚKA,ten proskotačí život bez zádrhelu,nebot plní svuj ukol.. https://www.youtube.com/watch?v=OJEy5FHZOcg Pak je tu dle svobodné vule a hlavně nevědomosti možnost válečných konfliktu,vytvářených z tohoto jednání..Vše se vším souvisí. https://www.youtube.com/watch?v=7zAjCSjEBFY

perpetis
Návštěvník
perpetis

Nevidim duvod, proc by si nejakej clovek, co uz ty sracky nemuze videt a z uzkosti si vezme zivot, za to mel byt trestanej. To je uplna hovadina. Nevidim nic spatnyho na tom, kdyz se zabije clovek treba proto, ze nechce skoncit na ulici, protoze mezi bezdomovci (kde 75 procent si to v podstate vybralo) se neciti dobre a narozdil od nich kazdej pohled pres prsty od nas od lidi mu cini obrovske utrpeni- proste ma svoji cest.
Dale nevidim problem v tom, kdyz clovek nechce zit nekde na kapackach, pritom kdybychom zili jeste pred sto 150ti lety, tak by proste zemrel, protoze doktori nemaji lek, protoze by v prirode se o sebe nepostaral atd. Lepsi nez byt rozsapanej medvedem, ohryzovan vlkama, tak pro mne by bylo dustojnejsi skocit ze skaly.
Tohleto straseni, kdy NIKDO NA SVETE nevi co je po zivote a zda-li neco a jake ma nas zivot dusledky, mi prijde strasne nefer.
Jasne, borec bude celej zivot zit jak mirek dusin, pak se zabije a bude na tom pomalu hut jak ty nejvetsi svine, co maji veskerou moc, nejlesi peci, drog na utlumeni bolesti kolik si vzpomenes atd. Nevis. Nikdo nevi a nikdo nikdy vedet nebude. Co bude je lidem navzdy zavreno. Ja verim, ze neco je, ale NEVIM co kde kdy a jak. Ty o tom mluvis jak o jasne veci. Pritom sis precetl jenom nejakej nazor, s kterym korespondujes. A to je cely

perpetis
Návštěvník
perpetis

Jo a jeste dodam, ze tyhleto straseni vychazi krom jineho z toho, ze nekdo mel asi presvedceni, ze sebevrazda je zkratka. Jo? Vazne? Podle mne je to uplne sileny rozhodnuti a dokonani tohoto cinu chce mega odvahu. Neni to zadna prdel- a tudiz to ani neni zadna zkratka. Ne kazdej to do dokaze.

Máša
Návštěvník
Máša

Rikate, ze ne kazdy to dokaze, ale mluvite takto za situace, ze svuj zivot zatim zvladate. Schvalne pisi zatim….

Pokud byste se dostal do situace, kterou neni jak zvladnout, udelal byste to taky. Dostat se do sparu zdrogovanych dementu v Syrii ( kteri proudi do Evropy!), tak ten zivot ukoncim a jeste budu rada, ze budu mit jak. Vy to nechcete videt? Ale tech videi i fotek je na internetu dost. Jedenactileta holcicka nejdrive znasilnovana kymkoliv z bandy, a pak ji urezali hlavu a nabodli ji na kul! Nebo chlapec, ktery odmitne se pridat k nim, tak mu podriznou krk? Jeste to nafilmuji a daji na internet! K tomu, abyste pochopil, ze sebevrazda neni slabost, byste potreboval mit empatii v sobe a hlavne umet si predstavit sebe v situaci druhych. Mohu Vam poctive rici, ze naucit se to je velmi dulezite, protoze jednak Vam to umozni vice chapat hodnotu zivota a hlavne budete schopen pomahat druhym misto odsuzovani. Neni nic horsiho nez kdyz clovek, ktery je ve srabu se docka jeste posmechu.

Nemusite se mnou souhlasit, ale zamerne takto jste byl podvedome nasmerovan. Jak? Jednoduse prijetim novodobeho triku rozdelovani lidi na uspesne a neuspesne. Toto prijmout je stejne debilni jako prijmout ziti na dluh ( viz nakupy kreditkou).

perpetis
Návštěvník
perpetis

vsak se tech lidi zastavam. Asi jste muj koment jen prelitla

Vesna
Návštěvník
Vesna

perpetiz: Ja som to tiež tak pochopila, ako zastanie sa tých, čo mali na to odvahu.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Kruci,fascinující je,že to skoro nikdo NECHÁPE…Proč si v metavědomí zvolil to,že se narodil někde,kde mu v deseti letech uříznou hlavu? Proč netloustne v Praze,vytápí si cimru ruským plynem a břicho odpadky od Babiše? To je doporučení od poradcu,kde desetiletý hošík si napravuje stejná svinstva,co třeba před 200lety dělal jiným..Dokonce vyšetřoval SNB zkusil metodu hypnozy,proč cikánský spratek 16 let utopil svého strýce…A zjistil HLAVNĚ PŘÍČINU…

mantid
Návštěvník
mantid

@Sibolet:

Bohužel, všichni opravdoví duchovní vůdci (jeden za všechny, např. Buddha) se jasně shodli: Karma není vše! Z koloběhu osudu lze vyskočit bdělým vnímáním.
Pokud tedy v zásadě hájíte vraždu s odkazem na trest za skutky v minulém životě, tak smůla, Bůh to vidí jinak. Osud neexistuje a vražda je vražda. Pokud někdy skončíte v rukách těch monster (a rozhodně Vám to NEPŘEJI, můžete se pak zeptat svého metavědomí, co jste udělal špatně.

Máša
Návštěvník
Máša

Svobodnou vuli nemate, a kdyz tak jenom v malickostech. Ve chvili, kdy Vam vezmu prostredky k zivotu, tak mate svobodnou vuli akorat si vybrat smrt. Hladem, coz je pomala a bolestna smrt a nebo sebevrazdou. Kdyz Vas nazenou do valky, tak taky nemate svobodnou vuli, ale jen dve moznosti. Bud zabit nebo se nechat zabit.
A kdyz jdete k volbam, tak taky nemate svobodnou vuli si vybrat toho, kdo skutecne bude ve prospech lidi pracovat. Vybirate si z nastrcenych muvku, kteri dopredu vedi, ze sami budou muset jenom poslouchat nekoho nad sebou a jejich umeni spociva v tom, jak to dokazi pred vami skryt ci od tohoto faktu odvest pozornost. Proto lidi krmi takovym mnozstvim sracek, ve kterych predvadeji nicotna a falesna vitezstvi, viz Trump tzv. “uzemnuje” media.

Mit tu moc, tak ta media usmernim velmi jednoduse, ovsem on to nema zajem udelat, ztratil by pak moznost predvadeni se na falesnem “bitevnim” poli….

.B.
Návštěvník
.B.

Pro němčináře (každý už bude svým vlastním Bretschneiderem)

https://deutsch.rt.com/gesellschaft/45289-amazon-echo-smarte-uberwachungsfreund-in/

Navi
Návštěvník
Navi