VIDEO: Donald Trump si v Pennsylvánii utahoval z Hillary Clinton, že chce...

VIDEO: Donald Trump si v Pennsylvánii utahoval z Hillary Clinton, že chce řídit USA, války a celý svět, ale přitom ani nedojde pár metrů k autu! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump si v Pennsylvánii utahoval z Hillary Clinton, že chce řídit USA, války a celý svět, ale přitom ani nedojde pár metrů k autu! [CZ Titulky]

Donald Trump v sobotu opět řádil jako utržený ze řetězu a globalistická média v USA doslova ječela, především potom CNN, že co si to prý dovoluje dělat si legraci z Hillary Clinton [1]. Donald Trump na volebním setkání ve městě Manheim v Pennsylvánii se obul do Hillary Clinton, připomněl nový skandál Wikileaks, že FBI skrze svého ředitele kryla trestní kauzy Hillary Clinton v poslední době, především ve věci vyšetřování její nadace, která přijímala dary od lidí, kteří jsou minimálně napojeni na teroristické skupiny na Blízkém východě. Ovšem CNN toto vůbec neřeší, tu zaujalo něco úplně jiného. Donald Trump totiž zkritizoval Hillary, že chce řídit USA, válku v Sýrii a celý svět, ale přitom sama není schopná ujít pár metrů k autu. A poté začal imitovat její shrbenou chůzi z onoho legendárního videa v New Yorku, kde byla podpírána bodyguardy při nastupování do auta, když předčasně mizela z memoriálu 9/11, video jsme přinesli zde.

Trump vyhrál debatu a nezávislé průzkumy to potvrzují

Trump v úplně nejnovějším průzkumu uveřejněném včera večer společností Rasmussen vede volební preference nad Hillary Clinton, ovšem v rámci statistické chyby o jeden procentní bod [2]. Toto už je druhý průzkum (po průzkumu LA Times, více zde), který potvrzuje, že Donald Trump v první televizní debatě zvítězil a oslovil většinu Američanů. Globalistická média se snaží v USA veškeré pozitivní informace o Trumpovi vynulovat a např. list USA Today poprvé ve své historii vyzval čtenáře, aby nevolili konkrétního kandidáta, v tomto případě Donalda Trumpa [3]. List ovšem nevyjádřil podporu Hillary, pouze vyzval, aby lidé nehlasovali pro Trumpa, což ale vyjde téměř nastejno.

1f467478fe2d4fb5255773f43f619d14.jpg
Donald Trump je výbušninou nejen v základech konceptu Pax Americana.

Hysterie amerického globalizovaného mainstreamu by se dala krájet. Před 2 dny přišla CNN s cinknutým průzkumem, že Hillary vede o 5 procentních bodů [4]. Ten byl v ostrém rozporu s průzkumem LA Times, který zjsitil, že Trump vede o téměř 6 procentních bodů [5]. Průzkumová agentura IPSOS, která je známá svým finančním propojením na Geroge Sóroše a ve Velké Británii se podílela na rozsáhlém falšování průzkumů před Brexitem (více ve videu s Nigelem Faragem zde), se nyní v USA podílí na diskreditaci Donalda Trumpa a prefabrikaci průzkumů ve prospěch Hillary Clinton. IPSOS je též majetkově propojený s Deutsche Bank a agenturou Reuters. Banka má obrovské problémy a Reuters je nechvalně proslulá agentura velké trojky, která jde na ruku globalistům.

Izolace USA je na spadnutí

Na jedné straně je evidentní, že izolace USA by měla globalistům vyhovovat, ale na straně druhé urputně bojují o to, aby převzali kontrolu nad USA a pokračovali tak v započaté práci Baracka Obamy. Hlavní teze globalistů v USA jsou globální chudnutí americké střední třídy, multikulturní migrace, zmenšování podílu vzdělané bílé americké populace v USA, likvidace výrobních kapacit a posilování modelu sociálního státu s důrazem na nadnárodní řízení USA s cílem prosazovat více environmentálních tezí na úkor americké spotřeby a ekonomiky. Tyto cíle prosazují v USA lidé z Obamovy vlády, zejména potom John Kerry. Ukazuje to i záznam z jednání v OSN za zavřenými dveřmi. Článek a video vyjde na AE News zítra v pondělí.

s061010951.jpg
CNN silně podporuje Hillary Clinton, a to natolik, že stanici se začalo říkat “The Clinton News Network”.

Hillary Clinton má potom de facto za úlohu napravit ty chyby, které provedl Barack Obama. Především převzetí iniciativy v Sýrii Ruskem. Globalistům nevadí v této chvíli USA, ale vadím jim, že za Obamovy vlády nedošlo k položení Ruska na lopatky, a že nedošlo k pádu vlády Vladimira Putina. Místo toho Rusko posiluje směrem do zahraničí, a to je přesný opak toho, kam mělo být Rusko dovedeno. Globalisté potřebují ovládat zdroje a Rusko je primárním úkolem, vždycky šlo o Rusko. Globalistům bude vyhovovat výsledek obou scénářů, Trump alespoň USA izoluje, ale Hillary by zajistila, že USA budou dál aktivně fungovat v roli ozbrojené pěsti globalistů. Všechno ale zatím ukazuje na to, že o úloze USA už je rozhodnuto, má dojít k procesu izolace vlivu této země na chod globálních událostí na této planetě.

Aktualizace:  Lhát se prostě tak dlouho v průzkumech nedá, takže IPSOS/Reuters doslova před malou chvílí musely s pravdou ven a jejich poslední a pár minut starý průzkum [6] už potvrzuje to samé, co Rasmussen. Trump vede v amerických průzkumech. A kupodivu se přesně shoduje s Rasmussenem. Co na to řekne CNN a ten jejich 2 dny starý zaručený průzkum od IPSOS/Reuters? Asi je klepne.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
2xs
Návštěvník
2xs

Udělejte si konečně jasno v tom, co jsou média globalistická (pod vlivem GP, podporující Trumpa) a co média státních elit USA (třeba ta CNN, podporující Hillary).

Administrator
Admin

Média v USA jsou všechna globalistická a právě proto podporují Hillary Clinton, která je kandidátkou globalistů. Jediné médium, které by se v USA dalo označit za pro-národní, je Fox News, hlavně díky moderátorovi Seanu Hannitymu, který dokonce Trumpovi pomáhá s kampaní jako jeden z poradců.

Strašný zmatek do toho vnesl Pjakin, který z Trumpa udělal kandidáta globalistů a když se teď ukazuje, že to není pravda, tak ani neodpovídá na emaily. Pjakin by se měl na USA vykašlat a komentovat pouze události z Ruska a z Evropy, protože reáliím v USA opravdu nerozumí.

Pozorovatelka
Autor

To i u nás i všude v západním světě (a nejen) jsou všechna média globalistická, ale Vy jako byste nerozlišoval, která jsou globalistická ve stylu Pax Amerikana a která globalistická ve smyslu zájmů GP.

A pokud jde o Pjakina, můj dlouhodobý postoj znáte – nikdo nemá tak konzistentní názor na dění ve světě, jako právě Pjakin (přesněji Pjakin a spol.), čímž naopak pomáhá osvětlovat zmatky jiných. Vaše doporučení, že by se měl zaměřit jen na Rusko a Evropu, tak to je právě ta chyba, kterou dle mého dělají analytici v USA, kteří se zaměřují jen na Ameriku. Ale řeč je přece o globální politice a tím o ROLI USA a Ruska v ní. A k tomu si myslím že není nutné chápat více reálií v USA, než s jakými pracuje Pjakin, obzvláště když jeho globální (!) pohled zahrnuje i Blízký východ, Turecko, Írán, Čínu atd. ,zatímco pro americké analytiky jsou to nepodstatná dění a jejich pohled na globalizaci končí politikou multikulti a homo v USA.

Ostatně, především z amerických analytiků čerpá šéfredaktor pan VK a efekt je ten, že z týdne na týden názory upravuje podle toho, jaká nová zpráva se zrovna objeví.

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek

Vzpomínáte na tzv. televizní krizi 2000/2001? Co za ní stálo, kdo ji vyvolal a komu posloužila? Recenze knihy Petra Žantovského:
http://kniznirecenzeetc.blogspot.cz/2016/10/petr-zantovsky-medialni-manipulace.html

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Hlavní iniciátoři tzv. TV “spacákové revoluce” budou po změně poměrů obviněni a souzeni za zločin vlastizrady, který je nepromlčitelný.

kari
Návštěvník
kari

Nejsem vubec ctitelka
Trumpa, ale pravda je, ze chovani jeho oponentu se mi zda vice nez sproste a ukazuje na podle me velkou nenavist k Trumpovi. Stavej se jeho sochy, kde je zobrazovan nahy, je od zacatku zesmesnovan, je urazena jeho zena (prez to, ze manzel Clintonove svymi avantyry zesmesnil Ameriku vic, nez kdokoliv po nem, o cemz se umyslne mlci, urazena je pouze pani Trumpova). Ty pruzkumy verejne mienky tam jsou nejspis tak hodnoverne, jako kdyz v Nemecku tvrdi, ze Adolfina ( Merkel) je treti nejoblibenejsi osobnost v zemi ?. Muze se jim to vymstit a byt obraceny efekt. Lide se jeste vic nastvou, a budou volit Trumpa o to vic (pokud tam nedojde k nejakym volebnim podvodum)

Perun Hromovládný
Návštěvník
Perun Hromovládný

Elektrikář provádějící kontrolu instalce v opuštěném skladišti v Columbus v Ohiu našel zapečetěné volební urny s tisíci už vyplněnými hlasovacími lístky – všechny pro Hillary. Ale volby ještě nezačaly. http://www.pravda.ru/news/world/northamerica/usacanada/02-10-2016/1314731-usa-0/

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

Hoax

Perun Hromovládný
Návštěvník
Perun Hromovládný

Máte nějaké důkazy pro vaše tvrzení? Nebo používáte oblíbenou USA rétoriku – My máme pravdu, neboť je to tak a tak, ale důkazy vám neukážeme.

tana
Návštěvník
tana

Je jedno, kdo vyhraje v USA volby, každý bud muset řešit vzpouru feťáků v armádě, ve věznicích i na ulicích.
Čína buduje mořskou hedvábnou cestu – kontejnerové obří přístavy, a po místních vládách žádá úplné zkoncování s drogama. V některých zemích, jako na Filipínách, jsou vojenské základny USA plné zbraní a feťáků, kteří je umí používat. Číňané pravděpodobně jsou ochotni pomoci domorodcům v případě, že by vojáci USA chtěli použít zbraně vně kasáren – a tady by byl ozbrojený konflikt s “hostitelskou zemí” a zároveň by USA křížily ekonomické zájmy Číny. Země, ve kterých se staví přístavy, si s “lidskými právy” moc hlavu nelámou, drogové mafiány všech stupňů klidně popraví, filipínský president je už za 1/2 svého úkolu, víc jak 3500 jich popravil, zbývají 3000.
Čína buduje průplav v Nikaragui, tím oddělí USA od jejich tradiční “sféry vlivu”, a staví 2 přístavy na Kubě, jeden přímo na dohled Floridy. Co neudělal Chruščov, dělají dnes Číňani.
Putin investuje obrovské částky do svého Vladivostoku, celý přístav zmodernizoval a rozšířil, buduje infrastrukturu, investuje do university, láká inteligenci…..Čeká jej boj s drogovou mafií.

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Mám z toho jeho lidového neurvalého tlučhubáctví docela špatný pocit. On si to možná neuvědomuje a možná je k tomu i trochu nabádán, ale podle mne to směřuje k tomu, že ho nějaký “fanatik” zcela určitě z “vlasní” vůle sejme. A pak tu možná budeme mít skutečný cílový scénář této US šaškárny. Cestu z krize mají USA už dvakrát odzkoušenou, tak proč to neudělat znovu a smrt prezidentského kandidáta je docela solidní záminka k čemukoliv. Můžu se plést, ale když se mi u něčeho sevřou útroby, tak vždy zpozorním.

albatros
Návštěvník
albatros

Názor Davida Icka.
https://www.youtube.com/watch?v=B3rS7AIWWGA

Rozumný pohled na věc. Takový kompromis mezi pozorovatelkou a VK na téma Trump.

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Smrt vládě USA!

monsanto
Návštěvník
monsanto

Globalisticke NY Times Trumpa obvinily, ze 18 let neplatil dane. A behem pouhe 1 hodiny to papouskoval Babisuv lziDnes. U nekterych zprav maji zpozdeni klidne 3-5 dnu, ale v plivani na Trumpa jsou vzdycky jedny z prvnich.

A na Mnichovskou zradu 29. zari 1938 u Babisu zapomneli zcela uplne a nenapsali ani slovo.

http://www.nytimes.com/aponline/2016/10/01/business/ap-us-campaign-2016-trump-taxes.html?_r=0
http://zpravy.idnes.cz/donald-trump-placeni-dani-usa-djz-/zahranicni.aspx?c=A161002_070915_zahranicni_pku

Administrator
Admin

Celé je to o tom, že Trump si odepisuje ztráty z 90. let na daních, což je zcela v pořádku, ale New York Times z toho dělají kauzu, aby Trumpa vykreslily jako špatného byznysmena. Papouškování iDnesu je ve stejné rovině, jako jejich frenetické články před Brexitem, kterých vycházelo každý den několik, kde redaktoři Babišovek argumentovali, jak Británie v EU zůstane a jací jsou zastánci Brexitu pomatenci. Analýzy Mánerta, Palaty, Barochové… to je klasická redakční úderka na iDěsu.

Trump disponuje něčím, co Hillary nemá. Trump mluví jazykem amerického lidu, Clintonka je elitářka a táhne to z ní jako z pivního sudu. Trump se nestal kandidátem republikánů zadarmo, šel proti všem, dokonce i proti vlastní straně a všechny porazil, všichni pochopili, že on má na to, aby vyhrál volby. S takovou konkurencí se Hillary nesetkala, dokonce jí vedení strany umetalo cestu a odklidilo bokem Bernieho Sanderse. To všechno jsou znaky toho, že Hillary si neuvědomuje, proti komu stojí. Trump si ale bude muset dát pozor na svůj život, protože se začíná stylem lidové politiky podobat JFK.

rimini
Návštěvník
rimini

Když jsem po 1.debatě psal, že mi chyběla nějaká drobnost v jeho projevu, měl jsem na mysli právě problematiku těch neodvedených daní, Tam měl D.T. možnost Hillery více osolit. Jaké neodvedené daně, když podniká podle zákona, který on do provozu neuvedl a optimalizuje v souladu globálních pravidel,

zigi
Návštěvník
zigi

JFK nebyl žádnej mesiáš.Klan Kennedy zbohatnul na pašování whiskey v dobách prohibice,ostatně jako velký počet dosud bohatých a vlivných “rodinných” tlup!Na “americké” zájmy každý zvysoka kašlal,dokud nebyly ohroženy spolu s nimi ty JEJICH!
Trump je na sklonku života,může kdykoli náhle umřít a už je dostatečně za vodou,tak je malinkatá jiskřička nadějě,že bude hájit i plebs.Ale žádná “záruka” prostě není!