VIDEO: Donald Trump s opovržením sledoval opilého šéfa Evropské komise, který ztropil...

VIDEO: Donald Trump s opovržením sledoval opilého šéfa Evropské komise, který ztropil ostudu při slavnostním focení představitelů zemí NATO v Bruselu. Nejprve políbil Miloše Zemana, potom zhlédl performanci z Kubrickova Mechanického pomeranče a nakonec se odpotácel s pomocí Porošenka a dalších ke kolečkovému křeslu! Trump se znechucením odešel!

VIDEO: Donald Trump s opovržením sledoval opilého šéfa Evropské komise, který ztropil ostudu při slavnostním focení představitelů zemí NATO v Bruselu. Nejprve políbil Miloše Zemana, potom zhlédl performanci z Kubrickova Mechanického pomeranče a nakonec se odpotácel s pomocí Porošenka a dalších ke kolečkovému křeslu! Trump se znechucením odešel!

Globalisté nečekaně vtrhli a znehodnotili neoconům slavnostní focení leaderů NATO v Bruselu. Nejvyšší představitelé zemí NATO měli včera v podvečer před společnou večeří slavnostní focení, které ovšem neproběhlo tak, jak se očekávalo. Prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker totiž dorazil na focení ve značně podroušeném stavu za doprovodu své velmi veselé opice. Hned při pokusu o vystoupení na pódium k focení se ukázalo, že budou problémy.

Napoprvé se nepovedlo, ale za pomoci bodyguardů to nakonec zvládl. Junckerovu opileckou opici měl tu čest ihned okusit český prezident Miloš Zeman, který stál na kraji pódia a jakmile ho Juncker uviděl, ihned se k němu vrhl a políbil ho na obě tváře. Všichni ostatní prezidenti, kteří Junckera pozorovali, se očividně náramně bavili a ukrajinský prezident Petro Porošenko dával pozor, aby Juncker neupadl. Zatímco holandský premiér Mark Rutte a portugalský premiér Antonio Costa ho starostlivě podpírali z obou stranou při odchodu z pódia, Donald Trump se znechucením odešel.

Opilý Jean-Claude Juncker, Porošenko ho zachránil před pádem dozadu.

Tiskový odbor Evropské komise přispěchal s vysvětlením, že Jean-Claude Juncker má housera, takže špatně chodí a má bolesti zad. Znalci přes zoologii ale ironicky dodávají, že to nebude houser, ale pořádná opice. Žádné další komentáře tiskový odbor nechce sdělovat s ohledem na soukromí a zdravotní stav prezidenta Evropské komise. Televizní záběry však nikoho nenechávají na pochybách, že pokud opravdu Juncker trpí houserem, potom si ho neléčí farmaky nebo vodoléčbou, ale velmi značnými dávkami alkoholu, rozumějte chlastem.

Chůze opilce je na Junckerovi vidět jako z učebnice, upadání vzad, zpomalené reakce, úsměvy, nakračování jako v bačkorách, infantilní a žoviální chování. Výrazy a reakce ostatních politiků jsou více než výmluvné, protože pokud by Juncker opravdu trpěl nějakou nemocí se zády, rozhodně by se mu představitelé ostatních zemí nešklebili a nesmáli. Juncker zkrátka už znovu a opět dorazil na další veřejnou akci sťatý pod obraz jak zákon káže a Trumpovi z toho bylo nevolno. Rozpad státnosti a symbolů moci, rozpad důstojnosti a statusu Evropské unie.

Evropa si zopakuje rozpad Ruska z 90. let?

Naposledy jsme toto viděli v 90. letech u Borise Jelcina, který pravidelně jezdil na státní návštěvy opilý a v tomto stavu podepisoval smlouvy a vedl jednání. Lidé z jeho okolí dokonce tvrdili, že Jelcin nepije na kuráž, ale aby přehlušil odpor z toho, co musí dělat a provádět s ruskou zemí. Boris Jelcin byl katastrofou pro Rusko, ale jedno se mu musí nechat, protože když viděl, že už dál nemůže a nechce pokračovat, předal zemi Vladimiru Putinovi, aby ji dal znovu do pořádku a dohromady.

Tento krok Borise Jelcina napravuje jeho historickou anabázi ruskou politikou a tento závěrečný politický krok navedl Rusko na cestu záchrany. Rusko totiž mohlo dopadnout tak, že by Boris Jelcin po sobě navedl do funkce dalšího pro-západního manažera, který by rozklad Ruska už pouze dokončil a doklepl. Jenže, co nás překvapí, to je skutečnost, že při pohledu na šéfa Evropské komise vidíme druhého Jelcina.

Mark Rutte vede Junckera za ruku, aby neupadl.

Globalisté se rozhodli rozbít a rozbourat současnou podobu Evropské unie. A proč nerozbít i focení NATO tím, že tam globalčiky vyšlou opilého šéfa EU? Však je to geniální! V čele EU je opilec neschopný vedení a řízení. Nejsou kádry, to je pravda. Ale v případě Junckera nejde o kádry a jejich nedostatek, ale o zjevný úmysl rozbít a rozložit Evropskou unii stejně, jako mělo být rozbito Rusko v dobách vlády Borise Jelcina.

Není úplně jasné, kdo v Bruselu organizoval focení a uměleckou performanci na motivy Das Europa, kterou ztělesnila umělkyně na létající hrazdě v bílém oblečení, tedy ztělesněné Europy, ovšem dole pod ní stáli hudebníci ve stylovém oblečení z legendárního globalistického snímku Stanelyho Kubricka Mechanický pomeranč (The Clockwork Orange). Tento film je vizí nové neomarxistické společnosti, která bude svázána konvencemi na jedné straně a násilím na straně druhé. Násilníci v kloboučcích chodí po městech a mlátí slušné lidi, užívají si to a společnost na ně nemůže. Symbol současné Evropy, migrantů, na které nikde nemůže a oni nás tu všechny mydlí a likvidují.

Mechanický pomeranč v Bruselu a globalisté znovu rozbili neoconům slavnostní moment

Evropa poletuje modrou oblohou, na které jsou hvězdy NATO a dole hrají v kloboučcích rváči / hráči v buřinkách. Do toho je puštěna navíc francouzská šanzonová písnička v moderním aranžmá, což evokuje roli Francie, která bude udávat takt a rytmus ve smyslu hudby, ale i dalších procesů v celé Evropě. Není jasné, zda-li to Angela Merkel pochopila, ale tyto symboly naznačují zajímavé postupy, které nás čekají.

Pokud by někdo z politiků chodil takto opilý a doslova ožralý na mezinárodní úrovni na společné akce, potom by byl okamžitě za své chování odsouzen a byl by nahrazen někým jiným. Řev médií by byl k nezastavení, jen si vzpomeňte na Miloše Zemana, jak jenom na malý okamžik se lehce zapotácel u korunovačních klenotů na Pražském hradě a hned byl z toho skandál a řev. Když se ale šéf Evropské komise ožere pod obraz na tolika místech a akcích, stačí si na Googlu zadat heslo “Juncker drunk”, tak se neděje vůbec nic.

Porošenko spolu s dalším politikem přidržují Junckera při sledování performance.

Fiat-alternativní server Pavla Šafra Forum24 včera publikoval článek [1], kde zcela zamlčel alkoholickou epizodu šéfa Evropské komise, ale naopak zkritizoval Miloše Zemana, že prý ztropil při focení ostudu, protože se chtěl vyfotit s Donaldem Trumpem a hůlce si k němu došel pro společné foto a potom se vrátil na své místo. Během focení stál Miloš Zeman úplně na kraji, ale než se začalo fotit, tak několik minut předtím mu pořadatelé nabídli a přinesl židli, aby mohl sedět. Teprve před focením se Miloš Zeman zvedl a už bez židle proběhlo oficiální focení. Naprosto nechápu, co mělo být ostudou? Miloš Zeman nemá zdravé nohy, chodí o hůlce a bylo by vrcholem neslušnosti nechat ho někde stát, když to nevyžaduje protokol.

Když je třeba zlikvidovat podnik, nedáte do jeho čela schopné kádry a manažery. Dosadíte tam figury, které zahrají role hromosvodů a likvidátorů něčeho, co už nejde zachránit

Jestli někdo ztropil při focení ostudu, je to šéf Evropské komise, který se dostavil na focení ožralý jako dobytek. Jenže o tom na Šafrovu fóru nic není, ani slovo. Zato tam mají nahoře obrovský banner propagující Miroslavu Němcovou jako kandidátku na budoucí prezidentku. Prý je slušná. Ten její hysterický odchod při inauguraci Miloše Zemana ve Vladislavském sále o slušnosti moc ale nevypovídal. O to méně, když odešla ve chvíli, kdy Miloš Zeman kritizoval Zdeňka Bakalu a jeho média. Takže ruka ruku myje? Bakala bude Mirce sponzorovat kandidaturu v roce 2023?

Junckera nakonec posadili do kolečkového křesla. Dál už prostě jít nemohl.

Když globalisté dosadí do čela globalizačního projektu opilce a loutku, která dehonestuje a diskredituje Evropskou unii, sami si položte otázku, proč to tak dělají? Vysvětlení je jediné, globalisté chystají perestrojku v celé Evropě, přestavbu svého globalizačního projektu. Co je staré, musí být zbouráno, aby na uvolněném prostoru vyrostlo něco nového. Opilecké epizody Junckera nejsou náhodné, je to součást plánu na rozbití staré Evropy a vybudování nové.

A jak začíná být jasné, tu novou Evropu nakonec nemusí reprezentovat Angela Merkel, ale úplně někdo jiný. Protože i Rusko mělo na konci éry Jelcina nakonec Putina, bude i Evropa mít na konci éry Junckera někoho nového. A změny, které to přinese budou zásadní. A vzpomeňte si na Jelcina, proč pil jako duha. A proč pije Juncker? Na radost, nebo aby zapomněl, kam směřuje Evropu, kterou poslední 3 dekády pomáhal formovat a budovat? Když v Bruselu přijde na focení leaderů NATO šéf EU opilý jako tykev, jaký symbol to vyšle? Znechucení Trumpa bylo výmluvné.

Nejen o alkoholové epizodě Jeana-Claude Junckera budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači v mém pravidelném pořadu. Proberem aktuální témata z domova i ze světa za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

Poplach v radoch neokonzervatívneho komsomolu.
http://www.infovojna.sk/article/slovenski-politici-o-stretnuti-trumpa-s-putinom-poplach-neokonzervativneho-komsomolu-medialna-bublina-hlavny-prud-ma-dvoch-zloduchov
Demokrati a spol. dělali psí kusy aby se osobně nepotkali, strašnej štěkot na tý naší návsi)))

jop
Návštěvník
jop

PRO VŠECHNY
pod týmto článkom je za chvílu 500 príspevkov.
Čo sme tým dokázali, komu sme tým pomohli?
Pomohli sme aspom sami sebe? Prd makový.
Nič sme nezmenili, nič sme nedokázali.

Toto je AE článok spred piatich šiestich dní, prečítajte si prosím môj príspevok tretí od začiatku, kde sa obraciam ku každému z vás. Je možné, že ak tam pribudnú ďalšie príspevky, už nebude tretí zhora.
https://aeronet.cz/news/video-donald-trump-prijel-do-bruselu-vynadat-predakum-nato-ze-nemecko-je-zajatcem-ruska-a-zesmesnil-chovani-aliancnich-zemi-v-evrope-ve-vztahu-k-tomu-zlemu-rusku-sef-nato-stoltenberg-na-trumpa/

Alebo niečo dokážeme, alebo tu pri diskutovaní zdochnete od staroby, ak sa jej dožijete. Ale pre elity ste nepotrební zbytoční konzumenti, takže tej staroby sa mnohí z vás nedožijú, lebo vy do tej zlatej miliardy nepatríte.

Začnime niečo reálne robiť, ukončime prázdne tliachanie v diskusiách. Prečítajte si ten môj príspevok, a odpovedzte na moje malé miestne referendum. Robíte to pre seba.

M.C.
Návštěvník
M.C.

A jeden obrázek pro zasmání:
I uřvanec Vida, který se jako jediný z chorvatského týmu navážel do Rusů a do Srbů obdržel svoji medaili přímo z rukou prezidenta Putina.
Holt, odříkaného chleba největší krajíc.
https://postimg.cc/image/b1x1l06vh/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Cisarove odmenuji sve novodobe fotbalove gladiatory.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Možná že si sedím na káblu, ale nechápu jak to myslíte.

Slovanské bratrstvo
Návštěvník
Slovanské bratrstvo

již nechce být součástí islamizované západní Evropy.

aso
Návštěvník
aso

Technická: testoval jsem stránky na Androidu 4 a fungovaly. Protože jde většinou o starší a pomalejší telefony a vestavěný prohlížeč je opravdu velmi starý, stáhněte a nainstalujte si tam “Opera mini”, jde dobře i na velmi pomalých strojích a zřejmě obsahuje i TLS 1.2 / SHA256.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak jsem to zkusil a funguje to…

proxy
Návštěvník
proxy

Bezpečnost nade vše! 🙂 Říká admin…

Proč se připojovat přímo, když můžete odesílat data (ano, i hesla a cokoli nač kliknete a co napíšete) globalistické Opeře do norského marxistánu.
Opera Mini je rozhraní pro proxy server Opery, navíc prolezlá adwarem a sběrači všeho, co na webu děláte. Každý bajt teče přes jejich server.

AEN Vám bude fungovat přes jakýkoli web proxy i z vestavěného prohlížeče, nemusíte instalovat špicla od Opery. 80% z nich sbírá data a 20% provozují tajné služby. Takže o “bezpečí” ochuzeni nebudete. Je to pro Vaše dobro, admin to vysvětlí 🙂

aso
Návštěvník
aso

Také je možnost používat ruský Yandex nebo čínské Baidu

konzerva
Návštěvník
konzerva

Akorát majitelem opery je číňan a každý prohlížeč…špicluje…

.lak
Návštěvník
.lak

Co myslíš že dělá antivir a ještě fízla zaplatíš.

sv.obč.
Návštěvník
sv.obč.

Opera mini funguje totiž jinak, nejdřív se zobrazí u nich a pak ti posílaj zkomprimovaný a zjednodušenou verzi “obrázků” webu. Admin by to vyjádřil odborněji. 😛 Je to přežvejkaná verze ve speciálnim prohlížeči ve zvláštnim formátu. V podstatě řešení toho problému, které si admin neuvědomil…

konzerva
Návštěvník
Pozorovatelka
Autor

konzerva
Fištejn až tak ztratil nervy, že redaktorovi vyčetl, že si u summitu všímá jen nedpostatných záležitostí, na což se redaktor značně ohradil. A teď před chvílí další komentář – “Trump se postavil na stranu Putina, bezprecedentní situace!” Úplný šok, no je zábavné sledovat, jak oni vůbec nevědí, která bije….

konzerva
Návštěvník
konzerva

Já jsem tu konferenci pustil pozdě a přeslechl to…putin něco mluvil o 400 miliónů dolarů pro clintonovou z Ruska…ty peníze ukradli, nezdanili a snad použili pro její kampaň na volby.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Velmi se bavim :-)))))))))))
Osypky z “nebezpeci” MÍRU – ve vsech “kavarnach” Sveta!
:-)))))))))]))))))))))))))))))))))))))))

konzerva
Návštěvník
konzerva
Voda
Návštěvník
Voda

Podívejte se na tu trapárnu, pardon trumpárnu”
https://www.youtube.com/watch?v=28NTJ25ER0U

Kdo komu podá ruku…

Valerij
Návštěvník
Valerij

Všimli jste si někdo také, že Putin se nikdy nikomu nedívá do očí – s kým mluví? Kouká se vždycky někam na zem a u toho podivně mele rukama. Nevím, jestli je to nervozitou, neupřímností nebo tím, že svou roli jen hraje a obává se, aby nepodělal scénář.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Že by Putina dosadili do Kremlu neoconi? 🙂

M.C.
Návštěvník
M.C.

To jsem si tedy nevšiml, videa moc nesleduju a na fotkách se naopak vždy protějšku do očí dívá. On je malý i tak, kdyby se ještě hrbil a klopil hlavu bylo by to ještě horší.
Na poklony tu byli jiní přeborníci, jako třeba Obama.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Johannes Rothkranz; K čemu vlastně slouží “válka proti terorismu”?
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/K_cemu_vlastne_slouzi_valka_proti_terorismu.pdf

Zase jenom židovský podvod, jako “všechno”!

.B.
Návštěvník
.B.

K mistrovství světa:

Zde se píše, jak chalífát vyhrál nad křesťany, ale nejdůležitější moment se podle mě odehrál při předávání medailí.
Začalo hustě pršet a jediný, kdo dostal deštník, byl Putin. Nemyslím, že by byl takový antigentleman, jak piští kavárna.
Byl to symbol. A Macron s Chorvatkou mokli, deštník, (ochranu) jim nabídla ochranka až poté. Znamená to, že Putin je pod ochranou a že on může poskytnout ochranu i těm šaškům?

Motopes
Návštěvník
Motopes

Lidi přestaňte už blbnout a zachovejte si zdravý rozum.!…

Emina Větrná
Návštěvník
Emina Větrná

A jak interpretovat tuto fotku?
comment image

Pozorovatelka
Autor

Emina Větrná
comment image

Číslem “22”
…..
Ovšem toto se zdá být mnohem, mnohem významnější:
“Putin daroval Trumpovi míč z MS 2018”
comment image?itok=j4JeN3Jd
Tady i video
https://www.youtube.com/watch?v=jCK2_1ZWBEo

Lada
Návštěvník
Lada

Omyl, číslem “21”

Pozorovatelka
Autor

Lada
Proč “21”?

Emina Větrná
Návštěvník
Emina Větrná

Úplně nechápu, proč jsem za neutrální otázku dostala hned 2 mínusy, ale možná to je za ten titulek pod ní na idnesu. Ten ale neřeším. Řeším symbol, kdy Putin svojí rukou jakoby zaštiťuje celou EurAsii a Afriku, ať už to bylo foceno z toho nebo onoho úhlu. Někdo by dokonce mohl použít slovní spojení “drží v hrsti”.

Pozorovatelka
Autor

Emina Větrná
Nejde o EurAsii a Afriku, jde o globus. A o tandemové řízení – centrální moc (Globalisté) řídí vždy dvě strany (dvě poloviny “hřiště” – dvě “11” ) tak, aby stáli proti sobě (viz např. SSSR vs USA, v současnosti biblická kultura vs islámská kultura) a přitom ani jedna nepoznala, že je řízená ze společného centra ( jedna “22”).

Tím, že Putin drží globus/míč dle mého vysílá vzkaz, že Rusko už není někým řízenou “11”, ale stává se “22” – centrální mocí=suverénním státem/nikým neřízeným suverénem na úrovni Globalistů..

A na to navazuje můj druhý obrázek. Globální moc funguje tak, že střídavě upřednostňuje jednu či druhou stranu a vždy takovou, která pro její zájmy nabídne lepší řešení (lepší “hru”) – taková strana pak od Globalistů symbolicky získává výhodu “držení míče”./ ochranu, podporu. V současnosti Globalisté upřednostňují Východ (udržitelný růst) před Západem (“nekonečný růst”), proto je symbolický míč na straně Číny (a Íránu a hlavně islámu).

Putin však tento míč Globalistům i Číně “chytil, vzal” tak, že sám se stává tím, kdo rozhodne, kterou stranu světa upřednostní. A v tom, že Putin předal míč Trumpovi, tedy té straně, které Globalisté míč vzali, vidím vzkaz, že Čína (a Írán a především islám) nad křesťanstvím nezvítězí. Můj názor je, že Globalisté z tohoto gesta Putina radost nemají, nemohou však proti němu jít, protože ho příliš potřebují. Z úsměvu Putina mi navíc přijde zjevné, že tím neplní žádný pokyn, ale že je to tah v jeho šachové hře s Globalisty. V neposlední řadě to vnímám jako vzkaz neoconům, že ne oni, ale Trump má “vyšší” ochranu.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Špaček:
„Je to selhání ochrany chorvatské prezidentky. Žádný prezident nemůže nikam bez doprovodu. Na takové veřejné akci musí mít vedle sebe vždy svého bodyguarda, který je odpovědný za to, že když začne pršet, tak na prezidenta či prezidentku pršet nebude. Jestli se chorvatský ochránce nepostaral o svoji šéfku, je to na padáka. Měl dostat deštník od pořadatelů nebo si vzít svůj. V lóži deštníky pochopitelně mají, zvláště když se schyluje k dešti. A pokud ochránce tou dobou v blízkosti prezidentky zrovna nebyl, tak je to další selhání. Jde o veřejnou ostudu pro chorvatskou ochranku,“ poznamenal Špaček.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Destnik-v-Moskve-Havluv-znalec-etikety-Spacek-se-zastal-Putina-544117

Iva
Návštěvník
Iva

Říká vám vy tupci něco jako je státní protokol? Od čeho má ta Chorvatka svoji ochranku? Baba mokne a může za to Putin. Už je mi z některých lidí na blití.