VIDEO: Donald Trump promluvil k národu a oznámil, co se bude dít...

VIDEO: Donald Trump promluvil k národu a oznámil, co se bude dít během prvních 100 dnů jeho vlády. Globalisté jsou zděšeni, Trump to fakt myslí vážně! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump promluvil k národu a oznámil, co se bude dít během prvních 100 dnů jeho vlády. Globalisté jsou zděšeni, Trump to fakt myslí vážně! [CZ Titulky]

Donald Trump vystoupil v projevu k národu, kde seznámil občany se seznamem věcí, které udělá během prvních 100 dnů své vlády. Na jeho projev stačili už zareagovat i americké trhy. Dolar posílil, zato ale poklesy opět akcie globalizovaných firem, které mají za hlavní zdroje zisků americký retailový trh. Donald Trump už dříve během kampaně oznamoval, že i po svém zvolení bude upřednostňovat přímou komunikaci s voliči skrze YouTube a sociální sítě. V tomto přístupu tak pokračuje i nyní, kdy jeho projev se začal šířit nejprve opět na americké alternativě, teprve poté ho převzala americká mainstreamová média. Donald Trump v projevu přednesl hlavní klíčové body a oblasti, do kterých se pustí ihned po nástupu do funkce 20. ledna 2017.

The-TPP.png
Země TPP.
Konec smlouvy TPP

Donald Trump po nástupu do funkce oznámí partnerům ve světě, že USA odstupují od smlouvy Trans-pacifického partnerství (TPP). Je to největší obchodní dohoda, kterou USA kdy podepsaly a Barack Obama jí označil za klíčovou dohodu pro celosvětový volný trh v rámci globalizace. Ve skutečnosti je smlouva výhodná pouze pro asijské země, které by získaly zcela neomezený přístup na americký trh, nejen spotřební, ale i trh práce. Donald Trump chce namísto multilaterálních dohod typu TPP raději dojednat samostatné bilaterální smlouvy s jednotlivými zeměmi, kde by mohly USA uplatnit ochranářská opatření, takže volný trh by se týkal jen těch segmentů trhu, které USA nepoškozují. Jak už dnes zaznívá od pozorovatelů v USA, Trump bude chránit především primární a sekundární sektor trhu. Prvovýroba (těžby surovin) je v USA v nejhorším stavu od II. sv. války. USA využívaly hlavně import surovin, i když v poslední době se situace zlepšila, stále drtivou většinu surovin USA dováží.

bannertppinnumberstpp600x400.jpg_174626921.jpg
Smlouva TPP v číslech.

Stejně tak bude Donald Trump chránit druhovýrobu, především pak výrobu oceli, hliníku, dále automobilový průmysl, stavebnictví, chemický průmysl a také farmaceutický průmysl. Tady bude pikantní sledovat reakci farmaceutického kolosu Pfizer, který oznámil nedávno, že v rámci globalizace přesouvá svojí firmu a závody do Evropy, včetně daňových odvodů. Největší trh je pro Pfizer přitom právě trh americký. Manažeři Pfizeru teď musí mít hlavu jako věrtel, protože přesně Pfizer je na Trumpově černém seznamu firem, které vyvedly z USA pracovní místa. Chybné manažerské rozhodnutí může firmu stát hodně peněz. Bez povšimnutí zůstane asi sektor služeb a také internetu. Americké firmy, které prodávají software a služby na internetu, asi budou moci nadále zaměstnávat lidi po světě, i když své programy a služby prodávají hlavně v USA, ale čas ukáže, jestli to vydrží. Např. Microsoft čelí už od roku 1999 velké kritice, že přenesl své vývojářské centrum operačních systémů do indické Bombaje, do Indie už odcestoval i vývoj kancelářského balíku Office a firma zavřela od roku 2000 v USA přes 19,000 pracovních míst v jednotlivých divizích.

Konec regulací těžby ropy a plynu

Prezident Trump zruší veškerá ekologická a ochranářská opatření, především v oblasti severo-amerického kontinentálního šelfu na jižním pobřeží USA a v Mexickém zálivu. Jeho výrok, že Greenpeace je v některých ohledech jako Al-Kajda, je dostatečnou představou, že posudky ve stylu EIA v USA s prezidentem Trumpem opravdu hrozit nebudou. S cílem porazit nezaměstnanost a hlavně chudobu chce Donald Trump rozjet spotřebu v USA, kterou bude saturovat rostoucí průmysl a těžba surovin. Ekologie půjde asi do kytek, ale je otázkou, jestli zchudlá střední třída v USA raději preferuje kytičky na zelené louce, anebo tučný výplatní šek. Po dlouhých 8 letech Obamových experimentů s globálním chudnutím chtějí Američané zpátky platy, za které si budou moci nakupovat blahobyt. Stejné to už ale nebude jako dříve, protože bez globalizace nebudou už ceny v obchodech zdaleka tak nízké. Americký dělník si řekne o více peněz, než kolik bere čínský nebo vietnamský.

120827113029-oil-rig-gulf-of-mexico-issac-tablet-large.jpg
Ropná plošina v Mexickém zálivu.
Konec všech regulací

Za každou novou regulaci mají být dvě staré regulace zrušené. Toto pravidlo zřejmě míří na Obamovy kroky k regulaci bankovních a kapitálových trhů. Regulace jsou sice mnohdy kontraproduktivní, ale třeba hypoteční krize vznikla právě kvůli tomu, že trh s hypotékami tehdy nikdo nekontroloval. Donald Trump má možná i na mysli regulace prodeje zbraní. Je zastáncem volného prodeje plnoautomatických zbraní, které byly v USA zakázány na konci 80. let. Donald Trump argumentuje, že svět se změnil a teroristé k útokům používají automatické zbraně všude na světě. Barack Obama se snažil celých 8 let o omezení prodeje zbraní, omezení typů zbraní, velikosti zásobníků atd. Nic z toho nakonec neprošlo, protože v USA je tak obrovské množství držitelů zbraní, že tak velkou skupinu voličů si nikdo z kongresmanů a senátorů nechce znepřátelit. Nic na tom nezměnil ani masakr dětí ve škole v Sandy Hook, naopak, po masakru vzrostl v USA prodej zbraní dokonce na historické maximum za poslední dekádu. Podle analytiků ze strachu lidí, že Obama v reakci na to zakáže nebo silně omezí prodej zbraní. To se ale nestalo.

Ochrana před hackery

Donald Trump chce pověřit Pentagon a náčelníka generálního štábu, aby vytvořili plán na obranu před kybernetickými útoky na klíčové body americké infrastruktury. To je celkem potřebné, protože informace NBC o tom, že většina amerických jaderných elektráren používá počítače řady PC Intel 386 a 486 s Windows 3.11 asi nevyvolává mnoho důvěry v bezpečnost, ale problém je často v tom, že nejde jenom o výměnu hardwaru, ale je třeba napsat nové programy. A to kolikrát ani není možné, protože ovladače psal někdo z firmy, která už dávno neexistuje. Americká státní pošta např. používá ještě starší systém na bázi CP/M. To už je doslova počítačový pravěk. Takže v tomto směru narazí Trump na hodně velké problémy s realizací tohoto slibu.

Konec zelených karet?

Donald Trump to myslí s ochranou pracovního trhu ukrutně vážně. Chce pověřit ministerstvo práce přehodnocením vízových programů, která podkopávají pracovní místa, na kterých by mohli pracovat Američané. Největší hrozbou je toto pro lidi z IT, což je odvětví, kde je nejvyšší koncentrace zahraničních pracovníků v USA a američtí programátoři po roce 2008 mají vůbec nejhorší pokles životní úrovně ze všech odvětví. Celé odvětví v USA ovládají Indové s pracovními vízy.

greencard.jpg
Tzv. Zelená karta je povolením k trvalému pobytu v USA.

Indických programátorů je podle Trumpa v USA už přes 1.8 milionu, když o tom hovořil v kampani během shromáždění v Texasu. Stejně tak americké firmy najímají na zelené karty lidi po celém světě a potom je přivážejí do USA, místo toho, aby si firmy podaly v USA inzerát, že hledají programátora na konkrétní pozici. Vtipná byla reakce šéfa Applu, když na to reagoval tím, že kdyby Apple si v USA podal inzerát tohoto typu, přihlásilo by se mu asi 10,000 indických programátorů se zelenými kartami a legálním pobytem v USA. To pouze podtrhuje tragický stav na trhu práce pro domácí pracovníky.

Konec lobbistů ala Hillary

Donald Trump chce prosadit, aby zaměstnanci vlády, když odejdou z pracovního poměru, nesměli po dobu 5 let pracovat jako lobbisté. A především, aby mohli po této lhůtě lobovat jen pro americké firmy, ale nikoliv pro zahraniční vlády. Na to se bude podle Trumpa vztahovat doživotní zákaz. Právě Hillary Clinton do své nadace The Clinton Foundation natahovala spoustu lidí napojených na arabské vlády, kterým za poplatek (dar nadaci) sjednávala lobbistické schůzky s představiteli Obamovy vlády. Jak je vidět, Donald Trump je doslova buldozer, který nenechá ve Washingtonu kámen na kameni. Kdypak se něčeho takového dočkáme v Evropě?

rtr4qnpf.jpg
Barack Obama na večírku s lobbisty.

Donald Trump dělá nezvratné kroky k tomu, aby zcela překopal americkou politiku, ekonomiku, trhy a obranu takovým způsobem, jako nikdo předtím. Přesto se objevují už nyní pokusy, aniž by byl ještě jmenován prezidentem, o jeho diskreditaci a pomluvy, které někdy se pohybují doslova na úrovní účelových lží s cílem poškodit jeho práci. Jako kdyby se někdo snažil, aby se alternativa od Donalda Trumpa odvrátila, aby nakonec musel čelit útokům jak z mainstreamu, tak i od alternativy. Slouží k tomu spousta pomluv, od informací o tom, že je globalista, koněm globalistů nebo že je řízen globalisty, až po absurdní výroky o tom, že Trump je globalista kvůli tomu, že nechce zrušit FED.

Role Donalda Trumpa je ukázkovou rolí amerického pro-národního politika. Je to vzorový model pro země celého světa, jak by měl vypadat prezident nebo premiér. Důrazné ne globalizaci, globalizačním smlouvám TPP nebo TTIP, ne vývozu pracovní síly, ne chudnutí střední třídy, ne dovozu laciných dělníků bůhví odkud. Je třeba dát Donaldu Trumpovi prostor ukázat, že to myslí s národními tezemi vážně. A potom bude dobré sledovat, jaký příklad si z toho vezmou ostatní národy. Politik, který chce dělat změny, musí ukázat vůli, že změny opravdu chce realizovat. A pokud politik prosazuje národní zájmy, zasluhuje obdiv. V dnešní době globálního korporativismu je to unikát. Povinností alternativy je být alternativou a ne derivátem mainstreamu. Povinností alternativců je usilovat o změnu a nepřebírat naraci mainstreamu nebo operátorů, kteří se snaží změny diskreditovat. Pokud Donald Trump uspěje, ukáže tím směr celému světu. Trumpova role je předurčena stát se historickým milníkem ve světových dějinách.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Vypadá to skoro, jako by se chystala ostrá verze Jade Helm, a Třetí řešení…
https://youtu.be/4aptcqEJJlc

Donald se mezitím čím dál víc obklopiuje válečnými jestřáby z CFR, což je v rozporu s tím, jak sliboval ” válku Estabilishmentu”…
Tak co si pak má člověk myslet, ač byl dříve (10 dní zpět) šťastný, že nevyhrála volby služebná právě CFR ??? ( “Rada pro Mezinárodní Vztahy”)
( Pro ilustraci přidám nezapomenutelný sestřih inerviews s Hillaryiným loutkovodičem Sorosem:
https://youtu.be/porJ2IHjgf0 , kde na konci hovoří i o nezbytné víře v Boha…., a další, kde popisuje jak v Boha nevěří, “opravdu ne, jenom v toho člověkem stvořeného”!…10:07 – https://youtu.be/p8Ux5b6YM9A)

Ještě by mohl být Trump dvojitým sluhou/agentem – jedním do 20. ledna ( … a pak to začne…),
nebo to pravé už začlo, a do ledna se to pořádně vybarví…
Uvidíme…..

LCZ
Návštěvník
LCZ

Admine potřebuji pomoc : nemůžu najít příspěvek, který chci doplnit.
Někdo z diskutérů tam zmiňoval vazbu Babiš-Monsanto, a Vy jste na to reagoval.
Pomůžete mi, prosím?

PS: S ohledem na množství a obsažnost Vašich diskusí by možná bylo přínosem, kdyby vyhledávání umožňovalo i hledání podle hesel a jmen v diskusích. Nechcete to zvážit?
Například pro mne by to bylo přínosem (čas). Díky. 😉

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

K pochopení počínání prezidenta Trumpa je nezbytné vzít v úvahu především to, že je miliardář. V souvislosti s tím je důležité si uvědomit kdo v současnosti skutečně vládne světu?
Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety. Těmito vládci planety jsou lidé velkých peněz, mezi které patří i nově zvolený prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, kteří to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Více viz článek “GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM” – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Co to zas zkoušej!!!!!Ještě to nekončí. Souboj Trump vs. Clintonová se má přepočítávat
Zisk více voličských hlasů a těsné výsledky v rozhodujících státech, které rozhodly o volitelích a vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách v USA, nedají spát jeho odpůrcům. Americká média od středy píší o tom, že podporovatelé vyzývají poraženou Hillary Clintonovou, aby dala přezkoumat sčítání ve Wisconsinu, Michiganu a Pensylvánii. Rukavice za ni zvedá členka zelených Jill Steinová, která rovněž kandidovala.https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/421630-jeste-to-nekonci-souboj-trump-vs-clintonova-se-ma-prepocitavat.html

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Ovšem v Rakousku je přepočítávání volebních výsledků vrchol demokracie.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ausgerechnet!
K nám ten vyspělý model demokracie možná také časem dorazí!
A možná ne…. 😉

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Copak nevite, jak se to dneska v demokracii dela? Kdyz se vysledek nelibi, tak se volby opakuji, nebo prepocitavaji (duvod se vzdycky najde) tak dlouho, dokud nepadne kyzeny vysledek, ktery se urcitym elitam libi. Clintonka ma o dva miliony hlasu vic, a to uz si tam ti zakerni globaliste prepocitani hlasu prosadi ☺ A jelikoz Clintonka je nad hrobem, a Trumpa podle me nastoupit do funkce proste nenechaj, i kdyby ho meli odprasknout, klidne to tam bouzel muze skoncit obcanskou valkou. Ja osobne jsem hotova z Clintonky i z Trumpa.

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

???

njustrit
Návštěvník
njustrit

… vo vseobecnosti… analytik je ako sachista…. vychadza z danej situacie a ”predvida”,-/predpoveda?/ dalsi tah… dobre… ale,staci jedina zmena a vsetko je vtahu ..aj premudrele analyzy…. takze sa neupinajte na analytikov… ale na to,co je treba urobit!…. a hlavne co je spravne!

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak ne ruští hackeři, ale google ji přidal hlasy…. ahttp://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2803-kam-nemuze-cia-nasadi-google-revoluce-a-statni-prevraty-tesna-spoluprace-s-pentagonem-nikoli-rusti-hackeri-ale-google-ovlivnuje-volby-ve-svete-odhaleni-juliana-assange-algoritmus-ktery-meni-dejiny.htm

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak bude donald presidentem nebo hitlery clinton… 6 republikánských volitelů chce hlasovat pro hitlery… http://rusvesna.su/news/1479982837

Masha
Návštěvník
Masha

konzervo: Tady vidis podstatu, na zaklade ceho se lide rozhoduji. Na zaklade sve kapsy a ne rozumu. Samozrejme, ze se najdou lide, kteri nejsou az tak hloupi, aby si nespocitali, ze tak radikalni zmeny, ktere prezident Trump predlozil, budou predstavovat zasah do necich kapes, kdyz chces stavet, musis mit material, ze vzduchu ( ci slov) nepostavis nic. Takze couvaji ti, kteri se o neco boji, to je logika. Clintonka predstavovala zachovani stavu, pokracovani parazitismu USA ve svete. Trump naopak chce, aby se USA postavily na nohy vlastnimi silami, takze k realizaci tohoto planu bude muset nekde vzit penize. Bily dum zamestnava priblizne 7 tisic lidi, a ti vsichni, pokud by Clintonka vyhrala, by zustali na svych mistech ( ve vetsine pripadu). Takto konci a videla jsem fotky, jak se tvari ti lide. Zhrouceny svet meli v ocich. Takze nevolite osobu, ale svuj prospech, tak to funguje. Kdo rve proti Zemanovi? No ti, kteri ztratili sanci na prospech, ktery by mela pri zvoleni sislaveho space Karla. To jsou fakta. Proto rikam, lidi nebastete komedie. 6 republikanskych volitelu si proste spocitalo, co ztrati a nebo se nechalo podplatit. Oboji je spatne pro ostatni, tak to musej resit a hned. Vlitnout na ne a slusne jim vysvetlit, ze zadne podobne hry se nebudou tolerovat. To je porad dokola, tocime jenom kolem penez, a uz z toho cele planete hrabe, to se neda zit takto. Skoncime obcanskou valkou nakonec vsichni, kdyz se toto nebude hlidat. Trump to sam nema sanci ohlidat.

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/174987-novy-rekord-clintonova-ve-volbach-ziskala-o-dva-miliony-hlasu-vic-nez-trump/
Nezlobte se. Nevim, zda je to pravda. Ale jestli je pravda, ze Clintonova ve volbach ziskala o dva miliony hlasu vic, nez Trump, a prohrala, prijde mi takova USA demokracie dost divna, a mirne receno nespravedliva. Co je tohle za volby, kdyz nekdo dostane o dva miliony hlasu obcanu min, a vyhraje. To je proste USA.

hanns
Návštěvník
hanns

pokud ale připustíme! že by rozpoutala 3. světovou, tak co si Stara mamo myslet o američanech ?

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Co by Clintonova rozpoutavala svetovou valku? Neni blba. Toho se spis obavam u Trumpa, a ten by se stisknutim atomoveho tlacitka problem nemel vubec. Nevim, z ceho je tady nad Trumpem takove nadseni. Pokud vim, tak jeho blizci lide chtej do CR radar proti Rusku. Trumpuv viceprezident Putina nazval skretem a vyzaduje tvrdy postoj vuci Rusku. Tak jen, aby jste se casem vazeni nedivili. A nemyslete si, ze Trump bude kdovi jaky delnicky prezident prosteho lidu. A system, aby nekdo mel o dva miliony hlasu min nez souper a vyhral, to muzou vymyslet snad jenom v Americe

Masha
Návštěvník
Masha

Stara mama: Dokud bude existovat US unie, je to spravne tak, jak to vysvetluje nize admin. Skutecne by rozhodovaly o presidentovi nejlidnatejsi staty. Ovsem kdyby se zrusily a byl to jeden celek, tak pak by byla situace jina. Pri volbach presidenta nejde jenom o tento jeden post, ale i o dalsi na federalni urovni. Otazka nestoji tak, zda je Clinton tak blba, aby rozpoutala 3.svetovou valku. Valka je totiz podminkou preziti dolaru a USA vubec. A krome toho, ta valka uz je rozjeta, vzdyt to vidite. Valka necacina tak, ze se rano probudite a je vam oznameno, ze byla vyhlasena valka. Ta viditelne probiha hadim zpusobem. Ty casy, kdy se vyhlasovala valka, jsou pryc. Ted se vstupuje do valky v ramci delklarovane podpory demokracie a podpory rebelu, kteri ji prosazuji proti diktatorum. A Rusko se obklicuje, pak staci udelat falesny utok na sve, a svest to na Rusko a jede to. Ja si myslim, ze uz ted probiha seznamovani noveho prezidenta se skutecnym stavem veci, vcetne cisel zavazkovych. Ta doposud k dispozici nemel. To je az soucasti predavani funkce, proto je tam takova casova rezerva. President Obama sliboval ukonceni valky a vidite opak. V USA se kdysi pracovalo a tvrde, ovsem od te doby, co pohodlne vydelavaji na valkach a rabuji jine zeme si lide navykli na pohodlny zivot z prace druhych a upustit od toho neni tak snadne. Si to predstavte, ze sedite v kancelari a jenom delate obchody a ze dne na den byste mela vzit do ruky krumpac a jit makat. To je prilis velky skok. Kdyz jsem byla v USA, tak tuto otazku jsem casto diskutovala s lidmi, protoze mi vadila ta jejich nadrazenost, jak oni jsou skveli a nejlepsi na svete. Prinaseji pry zemim demokracii a penize. Presne naopak. Aby si kazdy jeden American mohl vozit zadek v aute, museji umirat lide, a jim to nevadi. To by se jeste dalo pochopit, ale co se pochopit neda, ze si jeste hraji na dobre pritom. USA se mohou dostat ze srabu jedine vyrabovanim Ruska. Proto si myslim, ze Trump valku nezastavi, ale to je jenom nazor, zalozeny na celkove situaci, ale chci doufat, ze to dokaze.

Vabio
Návštěvník
Vabio

2 miliony z cca 250 milionu voličů, to je 0,79% –> to je zcela statisticky nezajímavý vzorek

myslím, že systém přepočtu hlasů u nás bude možná mnohem horší monstrum z pohledu čisté matematiky

kuba
Návštěvník
kuba

Jen aby nedopadl jako JFK!

PK
Návštěvník
PK

Dobrý den pane VK, myslíte, že toto může být pravda:? http://www.nwoo.org/2016/11/22/neovereny-plan-na-zniceni-nemecka/

Masha
Návštěvník
Masha

Na to si muzes odpovedet i sam. Likvidace bile rasy je uz viditelna. Bila rasa je nejsilnejsi rasou, to je dano prirodnimi podminkami, ve kterych se vyvinula. A zotrocit se neda, takze co ti vychazi z teto rovnice? Jedina sankce je ji vylikvidovat. Globaliste jsou puvodne narod barevny, ikdyz se ucelove promichali s bilymi. Barevna rasa je zotrocitelna. Pouziji ji na likvidaci bilych a krome toho na dokonce ovladnuti zemekoule, tj. postavi ji proti Rusku. Rusko je brzda nepredstavitelna a uz ve dvou svetovych valkach to dokazalo. A co se tyka podzemnich mest? To je realita a neni to nic noveho. Nedavno otevreli tunel ve Svycarsku. Co myslis, ze by takovych let budovali pouze ten tunel? Vylouceno. Doufam, ze nebastis tu pohadku, ze vsichn chteji do Nemecka kvuli socialnim davkam. Ti dostavali a dostavaji, co ta pani tam pise. Dva a pul tisice eur. A podivej se, co berou duchodci po celozivotni praci a zamysli se.

jhjh
Návštěvník
jhjh

zase ten clanok nie je potrebne bastit uplne tiez, pretoze je tam par divnych info a hlavne, zamyslime sa nad tym zdravym sedliackym rozumom. naco pre pana krala budovat nejake bunkre, ktore stoja majland, aby som tam schoval armadu dementov? ked uz, je mozne tych ludi pekne cvicit na nejakych amickych zakladniach, kde nikto nevie, co sa tam deje, na to fakt nie je potrebne budovat bunkre. to je total haluz celeho clanku podla mna. na strane druhej, vsetko ostatne co si napisal je pravda, ide o likvidaciu bielych, na vsetkych moznych frontoch, a samozrejme muslimovia maju pri tom zohrat tiez svoju ulohu.

Masha
Návštěvník
Masha

Ja s Tebou souhlasim. Z meho pohledu jsou bunkry nesmysl, ale podivej se na to ocima nepritele. Ty se na to divas rozumem, ale ti dementi ho nemaji. Rozumis mi? Pro ne je to dulezite. Kdyz delas neco spatneho, tak se taky snazis, aby to nebylo videt. Povrchove zakladny jsou videt a lide jsou zvykli reagovat jen na to, co vidi. Jako priklad Ti uvedu privandrovalce u nas. Lidi jsou v klidu, protoze jich nevidi plnou ulici. Ale sunou je k nam jinym zpusobem,jako udajne studenty, uz jsou na to schvalelny i penize. A ja nejvic sleduji otazku bezvizoveho styku s Tureckem ted, protoze jakmile se zavede, kdejaky Afghanec dostane turecky pas a ma volny vstup vsude. To je jeste horsi nez kdyz je mas na ocich. Budou roztrouseni jako turiste, ale kdyz bude domluvena nejaka akce, tak se jich na miste sejdou tisice. Vzdyt jsi to videl v Koline. To bylo organizvane. Nejsme nikym a nicim chraneni. To je iluze a za tu “vdecime” Zemanovi. Lide v nem vidi svou ochranu jenom proto, ze mluvi proti privandrovalcum, ale nici slova ti zivot a rodiny nezachrani. Trump chce stavet zed mezi USA a Mexikem, a pritom nejvetsi mnozstvi drog ( a vybranych lidi) se prepravuje tunely pod zemi, to mam overeno. Primo od Mexicanu. Dale pak dopravuji lidi do USA letecky. Obama natahuje do USA predaky tzv. rebelu ze Syrie a dalsich zemi pouze letecky. Pak populisticky nacpe do medii, ze dal prikaz je likvidovat, hahaha. A lidi to sezerou a reknou si, tak prece jenom USA bojuji proti terorismu, opak je pravdou. Vzpomenes si na operaci Paper Clip po 2.svetove valce? Najdes na internetu. To neni nic noveho. A zase je bude potrebovat nekam ukryt. Bunkry a podzemni mesta se stavela v minulosti a budou nadale. Poctivy a normalni clovek, jako Ty, v tom vidi nesmysl, ale zlocinci nutnost.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Je to blbost. Islam nikdy Evropu nepremuze, ikdyby se snazili potresteni sorosove sebevic. Normalni lidi uz ted jsou rozhaveni dobela a verim tomu, ze az cise pretece a nekdo zavola mobilizace na ochranu statu ci Evropy, razem tam budou stat statisice etnickych Evropanu se zbrani v ruce. EU nefunguje a uz ted jsou videt praskliny tohoto neefektivniho systemu. V evropskem parlamentu vladnou sami diletanti, kteri ekonomice, mezinarodnim vztahum a obchodu rozumi asi tak jak koza petrzeli. Je to takova don quichotska armada na kulhajici herce, bojujici proti vetrnym mlynum.
Evropa prestala horsi casy a tenhle nesmyslny plan EU mongrela Kallerghiho a primitivni islamizaci prezije take.

Máša
Návštěvník
Máša

Jaris: nekdo zavola mobilizace na ochranu statu ci Evropy? To je vtip? Kdo? Copak nevidis, ze jen v nemecke armade uz je kazdy ctvrty privandrovalec? Nechapes, ze presidenti a vlady v nasi likvidaci jedou? A kdo da lidem zbrane, kdyz zadne nemaji. Pocet privandrovalcu do Evropy jde uz do milionu. V Evropskem parlamentu nejsou lidi, kteri potrebuji necemu rozumet, ale poslusni vykonavatele prikazu seshora. Tady neni duvod resit, jestli jsou diletanti.