VIDEO: Donald Trump přijel do Bruselu vynadat předákům NATO, že Německo je...

VIDEO: Donald Trump přijel do Bruselu vynadat předákům NATO, že Německo je zajatcem Ruska a zesměšnil chování aliančních zemí v Evropě ve vztahu k tomu “zlému” Rusku! Šéf NATO Stoltenberg na Trumpa jenom civěl a nevzmohl se na jakýkoliv odpor! Otázka je, kdy zemím NATO dojde, že Trump přijel zahájit demontáž Severoatlantické aliance! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump přijel do Bruselu vynadat předákům NATO, že Německo je zajatcem Ruska a zesměšnil chování aliančních zemí v Evropě ve vztahu k tomu “zlému” Rusku! Šéf NATO Stoltenberg na Trumpa jenom civěl a nevzmohl se na jakýkoliv odpor! Otázka je, kdy zemím NATO dojde, že Trump přijel zahájit demontáž Severoatlantické aliance! [CZ Titulky]

Donald Trump dorazil do Bruselu na vrcholný summit NATO 2018 a na pracovní snídani  v centrále aliance spustil kanonádu směrem na šéfa Severoatlantické aliance Jense Stoltenberga, který se pod návalem Trumpových argumentů nevzmohl na jakýkoliv odpor. Došlo přesně k tomu, o čem jsme na Aeronetu psali před několika dny, že Trump se chystá do Bruselu s ultimativním požadavkem, a opravdu na něj došlo. Ale k tomu se ještě dostaneme. Donald Trump totiž začal na Stoltenberga pálit argumenty ve vztahu k divným procesům, které probíhají v Evropě.

Donald Trump se ptal, jak je možné, že Evropa a jmenovitě Německo platí Rusku za dodávky plynu a ropy miliardy dolarů ročně, ale na zbrojení Evropa miliardy vynakládat nechce, a jak je možné, že Německo staví s Ruskem nový plynovod Nordstream 2, přičemž v čele konsorcia sedí bývalý německý kancléř Gerhard Schröder, ale přitom NATO požaduje po USA, aby americká armáda vynakládala miliardy dolarů a chránila Evropu před Ruskem? Donald Trump zahrál scénku, že naprosto nechápe, jak je to vůbec možné? Tak jak je to? Je Evropa s Ruskem přítel nebo nepřítel?

Donald Trump vysvětluje schizofrenii Evropy k Rusku.

Zkoprnělý Jens Stoltenberg byl z toho úplně rozhozený a mimo. Trump ovšem pokračoval a začal vrtat do Německa. Berlín vynakládá na obranu jen něco málo přes 1% svého HDP, zatímco USA vynakládají 4.2% svého mnohem většího HDP, ale Německo tvrdí, že je schopno zvýšit výdaje na obranu jenom o malý kousek, a to až v roce 2030. A právě tady Donald Trump opravdu vznesl ultimativní požadavek, o kterém se na americké alternativě už před několika dny psalo jako o hotové věci.

Donald Trump bude chtít, aby všechny země NATO zvýšily své výdaje na obranu, okamžitě, ještě tento rok, a to minimálně na 2% HDP.  Jens Stoltenberg byl z toho úplně mimo a ze snídaně toho asi moc neměl, protože to, čeho se evropští politici obávali, se stává skutečností. Donald Trump přijel udeřit na země NATO, aby si uvědomily, že nemůžou sedět na dvou židlích. Buď sedí na židli s americkými neocony proti Rusku, anebo sedí na ždili s globalisty a Ruskem (a to znamená proti USA). Je jasné, že Stoltenberg ten tyjátr u stolu nepochopil, o co vlastně Trumpovi jde.

Německo je zajatcem Ruska

Donald Trump chápe, že Německo se zbavilo uhelných a jaderných elektráren a je zcela závislé na energiích z Ruska. Jenže podobně jsou na tom i ostatní evropské země. Donald Trump tak zahrál scénku, kdy zopakoval rétoriku neoconů, ale současně vypíchl schizofrenní postoje evropských zemí, které před neocony hrají země, které jako potřebují americkou ochranu před Ruskem, ale přitom ty samé evropské země jsou energeticky a do značné míry obchodně zcela závislé na dobrých vztazích s Ruskem. Summit NATO tak povede k tomu, že Donald Trump položi na stůl požadavek, který země NATO nemohou splnit, buď proto, že finančně to nezvládnou, anebo proto, že nebudou chtít, jako třeba Německo. Donald Trump znovu zopakoval, že americké dotování obrany EU skončilo, protože americký daňový poplatník už toto financovat nebude.

Donald Trump vystupuje z auta po příjezdu do centrály NATO v Bruselu.

Aniž by to řekl nahlas, Donald Trump tím hodil vidle do plánů amerických neoconů a není jasné, zda-li generálové v Pentagonu a neoconi v Kongresu vůbec poberou, co vlastně Donald Trump právě v Bruselu provádí. Není to nic jiného než americká demontáž NATO v přímém přenosu, konec amerického systému Pax Americana v Evropě skrze americké ozbrojené síly. Donald Trump ihned po summitu v Bruselu zamíří letadlem do Helsinek, kde se 16. července setká s Vladimirem Putinem, kde ho bude informovat o tom, co se dělo v Bruselu.

Summit NATO tak de facto znovu prohloubí krizi uvnitř aliance, protože je zcela jasné, že okamžité navýšení zbrojních rozpočtů zemí NATO je vyloučené, protože státní rozpočty jednotlivých zemí NATO jsou vybalancované tak, že takový zářez zbrojních výdajů by mnohé ekonomicky slabší země NATO položil. Německo by mohlo navýšit zbrojní rozpočet, ale k tomu nedojde, protože Berlínu jde právě o jedinou věc, o odchod amerických ozbrojených sil z Evropy, aby Německo mohlo znovu uchopit hlavní moc v Evropě.

Donald Trump použil argumenty neoconů jako ukázku schizofrenie Evropy. Kolik politiků to v Bruselu pochopí, že “americké” NATO definitivně končí?

Evropské země si nemohou dovolit mít špatné vztahy s Ruskem, protože sdílí s Ruskem společný kontinent a dokonce i hranice. Evropské země potřebují ruské nerostné zdroje a Německo jde příkladem, nakupuje ruský plyn a Rusové dostávají miliardy dolarů, které naopak Německo odmítá vynakládat na zbrojení a výdaje pro NATO proti Rusku. Donald Trump není hlupák, ale někdo musel přijít a nahlas to říct Stoltenbergovi do očí, že z pohledu nezávislého pozorovatele jde o schizofrenii v Evropě. Na jedné straně největší a nejbohatší země NATO v Evropě nakupuje od Rusů plyn a platí jim za to miliardy dolarů, ale současně Evropa volá po americké ochraně před Ruskem. Na tento schizofrenní postoj Evropy neexistuje odpověď a Donald Trump to moc dobře ví, protože Evropě nezbude nic jiného, než mít dobré vztahy s Ruskem, protože všechno ostatní nedává smysl a působí zcela absurdně.

Legendární fotka ze zasedání G7: Angela Merkel nad Trumpem a ten v odporu se založenýma rukama v pobavené náladě.

Americký prezident nemůže přijít do Bruselu a říct, že budeme mít s Ruském skvělé vztahy, protože američtí neoconi v Kongresu by ho okamžitě obvinili z velezrady. Takže Donald Trump na to jde přesně obráceně. Požadavky neoconů položí na stůl v Bruselu jako prioritu a zdůrazní potřebu, aby evropské země se opravdu chtěly bránit proti Rusku, a to znamená vynakládat více peněz na zbrojení. Jenže tím pouze dojde k odhalení toho, že tuto ochotu evropské země nemají a mít nebudou. Donald Trump tak získá argument pro omezení americké působnosti v Evropě, protože Evropa se prostě nechce podílet na nákladech zbrojení proti “zlému” Rusku. Neoconi s tím nedokážou nic doma udělat, protože aby to fungovalo, musela by Evropa chtít jít do konfliktu s Ruskem, ale to evropští politici, až na několik nemocných individuí z různých politických stran v ČR, nechtějí.

Trump přijel do Bruselu zahájit demontáž NATO a systému Pax Americana v Evropě

Donald Trump tak zahájil proces demontáže NATO v Evropě a bude k tomu použit nástroj, který je zaručený, neochota Evropy financovat zbrojení. Proti takovému argumentu totiž ani američtí neoconi v Kongresu nedokáží odporovat, protože jestli něco nejde obhájit před americkými voliči, je to vynakládání peněz pro někoho, kdo se jenom veze. Jenže celé NATO bylo přesně na tomto systému založeno. NATO byla a dosud je americká úderná pěst systému Pax Americana ve světě, kterou financoval americký daňový poplatník a ostatní země NATO se jen vezly.

Všichni měli kolektivní obranu prakticky zdarma, ty drobné, co jednotlivé země vynakládají, se mohou prakticky zanedbat ve srovnání s výdaji americké armády. Donald Trump tak postavil do světla v Bruselu schizofrenní chování evropských zemí, ale ten hlavní útok mířil na americké neocony v Kongresu. Protože americký občan se teď bude ptát předchozích amerických prezidentů, proč tolerovali dotování obrany zemí NATO z peněz amerických daňových poplatníků.

Skupinové foto účastníků summitu.

Není tajemstvím, že Rusko je pro Evropu klíčovým surovinovým partnerem, protože právě o zdroje půjde v následujících letech především. Nepřátelství s Ruskem je bezpečnostní i ekonomický nonsense, protože bez dobrých vztahů s Ruskou, s největší jadernou mocností na světě, nelze mít v Evropě ani stabilitu, ani bezpečnost, ani ekonomický růst. Donlad Trump to ví, ale zjevně to stále nechápou struktury okolo bruselské centrály NATO, američtí neoconi a odchovanci americký elit, které poslední dekády tak srdnatě budovali v Evropě americké impérium Pax Americana.

Ať už to byl polský předák Solidarity z loděnic ve Gdaňsku, anebo zneuznaný dramatik z Hrádečku v roli zaměstnance pivovaru. Donald Trump byl zvolen jako hrobař NATO a systému Pax Americana, ale musíme vidět o několik tahů dopředu, protože po rozpadu NATO a amerického vlivu v Evropě uchopí veškerou moc v uvolněném mocenském prostoru Berlín, který místo Pax Americana začne budovat vlastní projekt Das neue Europa. A to bude do značné míry ještě horší proces. Bohužel, v obou případech jde o objektivní procesy, kterým se zkrátka nedá vyhnout.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

…a těch milých židovských obličejů ve videu, podle pravidla poměrného zastoupení by jin muselo v NATO 200 miliónů.

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

JOB nejsi sám, je nás strašně moc,jenom všichni vyčkávají a uvidíš tu lavinu, jaká se spustí až to všechno rupne. Bude to letos 24.října a pokračovat to bude do konce příštího roku. Bude to něco, Co hlupáci a nevzdělanci naprosto nebudou chápat,ale my, co jsme prohlédli a víme, nás to tak moc bolet nebude,jenom se s tím svezeme z nutnosti. Je jisté, že se opět ta správná část národa a to je většina spojí v celek a jako jeden muž budeme demontovat to, co zde špatného a vyhnilého přitáhla ta pseudo demokracie i s těmi kolaboranty a zrádci vlasti a lidstva,co se za tu pokřivenou zahnojenou demokracii schovávali aby mohli lítat na veřejnosti jako teplouši,jako ignorančtí zbohatlíci, co si nahrabali na obyčejných lidech a pod. Oni nebudou mít kam utéct, protože je nikdo nepříjme a nebo se bude okamžitě vědět, kde jsou. Na všechny svině se už voda klokotem vaří. Jejich konec je už nadohled. Už se těším, jak budou brečet a vymlouvat se na to, jak věřili, že to činí v dobré víře a podobné právní kličky a výmysly.

jop
Návštěvník
jop

Crha
ja nie som prorok ako, ty, ja neviem čo sa stane “24.října a pokračovat to bude do konce příštího roku”. Kto tú tvoju udalosť bude riadiť” Čo bude po nej, aké plány sú po nej, kto nás bude ovládať po tvojej udalosti???????
Urobme si svoj plán, napíšme akú chceme budúcnosť my!
Lebo 24.října sa nič nemusí stať, tak načo čakať! Prečo si neurobiť svoj plán a prečo nedáme na papier naše požiadavky?

jop
Návštěvník
jop

No čo, vážení.
Zvádzame tú zúrivé kecanie (o hovne), o tri dni ide všetko do zabudnutia, o tri dni je to zbytočné, o tri dni môžme pod inou témou znovu bezvýsledne kecať a presviedčať jeden druhého.
Pozorovatelka, nie je ti ľúto toho obrovského množstva času, ktoré stráviš aby si dokázala svoju pravdu? Pritom je dosť bezpredmetné, či v niektorých podrobnostiach máš pravdu ty, alebo ja, alebo niekto iný z diskutérov.
Smola je v tom, že všetka naša snaha a námaha je o tri dni zabudnutú a teda zbytočná.
Čo som ja dosiahol tým, že som odpovedal diskutérovi M.C. o jeho názoroch na dôležitosť alebo nedôležitosť americkej armády? Nedosiahol som ani prd makový,
Čo som dosiahol ja alebo ty, pozorovatelka, keď sme si dokazovali či je Grudinin kandidát globalistov, kandidát komunistov, alebo kandidát schválený Putinovou komandou? Odpoveď znie: ani hovno. Lebo je šumafuk, či a kto je Grudinin. Lebo na túto diskusiu sa zabudne rovnako ako na všetky pred ňou.

Pozorovatelka, nie je ti ľúto tvojej námahy a strateného bezvýsledne času?
Mne môjho ľúto je. Lebo ak okrem prázdneho diskutovania na webe nič nerobíme, tak môžeme diskutovať až do smrti vesmíru.
Diskutovaním NIČ nezmeníme. Moje názory a návrhy sú v diskusiách na nwoo.org. Prestal som sa tam o niečo snažiť práve preto, že prázdne zabudnuté tliachanie na diskusiách je len odvádzanie pozornosti od toho, že teba začať niečo skutočne robiť!
Urobiť program, Ľudský národný program, čo vlastne chceme, ako chceme žiť. Aby tie elity od nás dostali zoznam toho, ako my plebejci (voliči) chceme žiť, aké požadujeme zákony, akú chceme vidieť spoločnosť.
Niekto taký program musí začať vytvárať. Spoločný ľudský národný program.

Urobím teraz malé miestne referendum.
Viem, že PLUS si treba zaslúžiť, Mínus sa dáva ľahko, preto vám uľahčím rozhodovanie.

MÍNUS znamená, žo ja, jop, som hlupák, trol, provokatér, kecám blbosti, píšem hlúpe príspevky, mám hlúpe nápady, nemám ďalej písať a otravovať vás.
PLUS si treba zaslúžiť, tak PLUS znamená, že poďme vytvoriť svoj ľudský program. Nie politický program, ale program nás obyčajných ľudí, ako chceme žiť a čo čakáme od “našich” politikov, ako majú nás plebejcov riadiť.
Poďme tým zmrdom ukázať, čo od nich čakáme a čo od nich POŽADUJEME, lebo my sme ich zvolili tak nech poslúchajú nás!!!!!!

Pozorovatelka, ty tradične dávaš na moje príspevky Mínus. Prosím uvedom si, že Plus pod týmto príspevkom nedávaš mojej osobe, ale svojej vlastnej budúcnosti.
Lebo ak aj teraz capneš Mínus, tým odsudzuješ samu seba písať zbytočné bezmocné príspevky až dovtedy, kým bezmocne nezomrieš od staroby tam kde si.

Ja by som sám sebe prvýkrát v živote dal PLUS. Lebo by som ho nedal sebe, ale môjmu návrhu – poďme kua niečo robiť. Prestať kecať v zbytočných a nič nemeniacich diskusiách, a dajme na papier čo chceme a poďme to požadovať od “politických zmrdov”, ktorých sme zvolili!!!!!!!!!!!!!!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

@jop
Spojme se k tomu – pozvanka je pro vsechny, kteri citi nasi zemi jako svoji rodnou Vlast, a sami take chteji udelat neco pro to, aby lidem Při-rozené zustalo prirozenym.
Ja chci znovu vytvorit a stabilizovat nezavislou, svobodnou, suverenni, neutralni a tvorivou rodnou hroudu pro nase! deti na nasem! uzemi. V pratelstvi s prateli.
Delam, co je v mych silach, ale svazek je silnejsi nez kazdy jeden proutek… 😉
CSR zavinac p o s t (bodka) c z
Klubovna bude 😉

Gido
Návštěvník
Gido

Milý “jop” – je pre teba dobrou správou, že dnešná psychiatria už dokáže liečiť ako tvoju grafomániu, tak aj syndrom “Napoleonského stihomamu”. j
Prajem skoré uzdravenie.

jop
Návštěvník
jop

Gido
príspevok od zvedavej matky bol k obsahu môjho príspevku.
Ty, zmrd a manipulátor, chceš odviesť pozornosť od obsahu môjho príspevku k vysmievaniu autora príspevku, teda mňa. Si tupý manipulátor, niekým zaplatený, ktorý odvádza zaplatenú robotu.
Bojíte sa zmrdi, že na tomto webe sa ľudia konečne dajú dokopy a vy budete utekať z republiky?
Lebo ak sa podarí začať tvoriť program toho čo chcú obyčajní ľudia, tak vy zmrdi budete alebo sedieť v basách alebo vás vyženieme.

Gido, ďakujem ti, že takým primitívnym manipulačným útokom si dokázal, že sa bojíš môjho návrhu. Lebo mojich príspevkov je pod týmto článkom veľa, doteraz ti ani jeden neprekážal, moja grafománia ťa nezaujímala.
Keď som dal návrh na spojenie diskutérov aby sme začali niečo robiť, objaví sa zmrd Gido a už bojuje aby sa to nepodarilo.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

“Donald Trump tak získá argument pro omezení americké působnosti v Evropě, protože Evropa se prostě nechce podílet na nákladech zbrojení proti “zlému” Rusku. Neoconi s tím nedokážou nic doma udělat, protože aby to fungovalo, musela by Evropa chtít jít do konfliktu s Ruskem, ale to evropští politici, až na několik nemocných individuí z různých politických stran v ČR, nechtějí.”

100 bodov pane VK. Trefneji uz to rict ani nejde :))) Opravdu, tak od srdce jsem se davno nenasmal !

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Začínám podezřívat Donalda Trumpa, že je pokrevní příbuzný Josefa Švejka 😉

Aldo
Návštěvník
Aldo

Velmi pro mne je zajímavé zjištění, že na videu ze schůzky NATO, kde se poukazuje na zdr.problémy Junckera,jsem zahlédl mimo obligátních politiků Nikol Pašinjana, nového premiéra Arménie!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JKC_EeA4LUU

konzerva
Návštěvník
PřerovskéStrojírny
Návštěvník
PřerovskéStrojírny

Na ČT24 se píše “Trump tvrdí, že mu evropské země NATO kývly na rychlé zvýšení výdajů na obranu. Lídři to popírají.” Já myslím, že Jean-Claude Juncker na to kývnul určitě. Jen si na to nepamatuje. 😀 😀
https://www.youtube.com/watch?v=oecvYFq_wi0

raspberry
Návštěvník
raspberry

Téma: Chorvatská fotbalová reprezentace hulákající banderovská a ustašovská hesla „Slava Ukrajiny!“ a „Bělehrad hoří!“ musí být vyloučena z Mistrovství světa 2018, Ustašovci na šampionát nepatří

Chorvatsko by mělo být vyloučeno ze šampionátu a Anglie by měla kontumačně postoupit 3:0 rovnou do finále!

Protože chorvatský fotbalista Domagoj Vida s kolegy z reprezentačního týmu natočil a rozeslal po čtvrtfinálovém vítězství nad Ruskem dvě videa, na prvním vykřikoval heslo banderovských masových vrahů, kolaborantů s nacisty: „Slava Ukrajiny!“ (Sláva Ukrajině!) a na druhém videu ještě přitvrdil, volal: „Slava Ukrajiny!“ a „Bělehrad hoří!“. Na videích spoluúčinkují vedle Vidy současný asistent trenéra a někdejší chorvatský reprezentant Ivica Olič a Ognjen Vukojevič, manažer chorvatské reprezentace.

Videa:
https://www.youtube.com/watch?v=Am2hia_3kwM
https://www.youtube.com/watch?v=cc-XfLlaTVk

Takové jsou jejich politické názory, chorvatských pohrobků esesáků!

FIFA fotbalistu Vidu pouze napomenula (!) a manažer Vukojevič dostal pokutu 15 tisíc švýcarských franků, to je výsměch slušným lidem, sportu, míru a fair play!

Je to urážka všech obětí nacistické totality a je zcela nepřijatelné, aby chorvatský neonacistický tým hrál v neděli ve finále MS s Francií o pohár! VEN ZE ŠAMPIONÁTU!

“Tresty pro Chorvaty se nelíbí fanouškům z Ukrajiny, kteří mezitím zasypali facebook FIFA asi 157 tisíci zápornými hodnoceními. K řadě z nich jsou připojeny vzkazy „Sláva Ukrajině!“, „Sláva Chorvatsku!“ či „Hanba FIFA!“ Zástupci FIFA se k celé záležitosti zatím nevyjádřili. Naopak Vukojeviče už podpořila řada ukrajinských politiků i tamní fotbalový svaz.”

https://fotbal.idnes.cz/domagoj-vida-ognjen-vukojevic-chorvatsko-slava-ukrajine-prostesty-1pr-/ms-fotbal-2018.aspx?c=A180710_143616_ms-fotbal-2018_jic

Za WW2 bylo fašistické Chorvatsko satelitním státem Německa, rozkládalo na území nejen dnešní chorvatské republiky, ale také celé Bosny a Hercegoviny. Ustašovci celý prostor etnicky čistili, bestiálně vraždili antifašisty, pravoslavné Srby, Židy, Romy, provozovali ustašovské koncetrační tábory…

Milada
Návštěvník
Mike123
Návštěvník
Mike123

Ta uřezaná hlava v rukách chorvatského ustašovce je jasnym důkazem , že islamisti jsou fašisti. Armáda Merkelové , která je i fyzicky tolik podobná Hitlerovi.

hirameki
Návštěvník
hirameki

Chorvati jsou dost katolíci. O jakých islamistech zde píšete?

hirameki
Návštěvník
hirameki

nevím, ale … nebudu hodnotit intelektuální úroveň některých zdejších diskutujících. mám na mysli ty schytané mínusy. pouze jsem konstatoval, že katoličtí Chorvati nejsou muslimové. jinak k Chorvatům mám zcela neutrální vztah, žádného osobně neznám.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

No ja je zase poznal moc dobre. V r. 2000 pred utokem NATA na Belehrad jsem se s nimi ocitl v pracovnim procesu. Pred tim pochlebovali Milosevicovi, ze “cisti Jugoslavii od muslimaku” a pote co ozera Clinton s posvecenim Krvave Madly Albrightove, alias Balkanske Reznice, zacal decimovat Srbsko, tak tihle pokrytci pokrikovali “bijte je (Srby) vic”! Kdyz pak po vstupu do EU zacala i u nich divoka privatizace (castecna tam uz byla) tak zacali obracet a jeden si prede mnou posteskl ze “pred tim jsme meli lacine veprove ze Srbska a ted musime dovazet predrazene z Evropske Unie” Tak jsem mu pripomnel, ze prece chteli “Svobodu a nezavislost – na Srbsku”. Tak at si ji uziji !
P.S. ja na ne vyhlasil embargo uz tehdy a na dovolenou by mne tam nikdo nedostal – sorry jestli jsem zde nekoho chytil za srdce 🙂

Dan
Návštěvník
Dan

Neporozuměl jste – islamisti řežou hlavy, Chorvati, což jsou fašisti, také – z toho vyplývá, že se obě komunity chovají stejně – jsou to fašisti, prašť nebo uhoď.

hirameki
Návštěvník
hirameki

Ano, ustašovci a banderovci byli ještě brutálnější bestie nežli jednotky SS. nezapomínejme však, že také Srbové ( čechismus, to bych já, echtovní Moravák psát neměl ) byli také pěkní hrdlořezi – četnici. ve filmu Okupace ve 26 ( nebo kolika ) obrazech je šílená scéna, kdy nějaký výtečník zatlouká lapenému člověku zaživa hřebík kladivem do hlavy. to už je skutečně síla- negativní síla. reži/žer je Lordan Zafranovič, což je Chorvat. takže čert se v těch Jihoslovanech vyznej. a žádnou holubičí duši Slovani jistě nemají.

Pozorovatelka
Autor

V posledním pořadu o tom Pjakin obsáhle mluví – Chorvati=banderovci. K zamyšlení pak je, proč se Chorvati dostali až do finále… A proč EU má v současnosti takový zájem o Balkán
https://cs.wikipedia.org/wiki/Balk%C3%A1n
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/vstup-do-eu-vsechny-balkanske-zeme-maji-velkou-sanci_480445.html

Pert
Návštěvník
Pert

Prece jen, nestala se v tomto zapasu nekde chyba, pani Pozorovatelko?

Pert
Návštěvník
Pert

Jeste jinak, nedojde k preformatovani Evropy? Prece jen Chorvati jsou prodlouzena ruka Nemcu- fasistu na balkane.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Vida se musel rusky omluvit a manažer hned druhý den domanažeroval.
Nicméně celý případ ukazuje, jaký guláš mají někteří v hlavách.

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

Moje řeč. Chorvatům měl být omezen další zápas,protože se to pak už celé neslo ve fašistickém podtextu

Milada
Návštěvník
Milada

Nesmyslna Aliance Tupych Ovci – vedena pasaky od Trumana po Trampa – pro rozkvet americkeho zbrojarskejo prumyslu v rukach chazaru.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Nedavno jsem zaslechl anglickou interpretaci: Not Acting Talking Only 🙂 (samozrejme to bylo ve smyslu ochrany jiznich hranice Evropy)