VIDEO: Donald Trump odhalil v New Yorku svoji vizi “New America” a...

VIDEO: Donald Trump odhalil v New Yorku svoji vizi “New America” a potvrdil, že je nepřítelem globalistů. Jeho projev před americkými národními elitami vstoupí do dějin! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump odhalil v New Yorku svoji vizi “New America” a potvrdil, že je nepřítelem globalistů. Jeho projev před americkými národními elitami vstoupí do dějin! [CZ Titulky]

Donald Trump měl 15. 9. 2016 zásadní a dost možná nejdůležitější projev svého života. Na půdě The Economic Club of New York přednesl před americkými národními elitami svoji odvážnou vizi nového systému vlády USA a společenského vývoje, který ihned vzápětí novináři překřtili na “New America”, která brutálně odchyluje dosavadní americkou politiku od politiky Pax Americana a zejména od globalismu. Donald Trump se v projevu ostře vymezil proti globalismu, nenechal na globalizaci nit suchou a obvinil globalizaci za hlavního viníka nezaměstnanosti v USA, za viníka chudnutí amerických rodin, za úpadek americké ekonomiky, za ztrátu amerického snu. Zmínil závislost USA na ropě z arabských zemí, které používají získané dolary k tomu, aby financovali teroristy právě proti USA. Věnoval se migraci a tomu, že Barack Obama slíbil, že v roce 2017 přijmou USA celkem 110,000 uprchlíků, a že Hillary Clinton slíbila, že toto číslo v případě svého zvolení zvedne pětinásobně! Více o jejím plánu zde.

303842858_0-1690.jpg
The Economic Club of New York je centrum amerických národních elit.

Z celého projevu je ale nejdůležitější závěrečný Trumpův manifest “New America”, který doslova vyráží dech. Můžete si ho poslechnout ve videu nahoře, které jsem opatřil českými titulky. Celý projev je více než přes hodinu dlouhý a k dispozici je zde. Z manifestu jasně vyplývá, že celý projekt “New America” je anti-tezí globalismu, je to alternativa a ostrý protiklad vůči globalistickému New World Order. A opět se potvrzuje, co jsem tady nadnesl už před časem, že Donald Trump vede USA stejnou cestou, jako Vladimir Putin vede Rusko. Tedy cestou odporu vůči globalistickému konceptu NWO, který ničí národy, zaměstnanost, blahobyt, likviduje hranice, kultury, armády, obranu, bezpečnost a předává řízení společnosti globalistickým kruhům, které v rámci hybridního neomarxismu říznutého surovým kapitalismem transformují státy a národy do slepence bezpohlavních států, které nejsou schopné se bránit, nedokáží ochránit ani své vlastní hranice před tlupami migrantů, nedokáží ani ochránit rodinu před likvidací ze strany LGBT destrukčních mechanismů.

Musíme nahradit globalismus Amerikanismem!

Donald Trump ve své vizi “New America” kopíruje národní obrození ve stejných rysech, jaké použil Vladimir Putin v roce 2000, když se dostal k moci. Zemi v té době ovládali globalisté, oligarchové a Rusko bylo drancováno, zatímco důchodcům přestaly chodit důchody, obrovsky narostla kriminalita a organizovaný zločin, nezaměstnanost dosahovala kritických výšin, zato ale byly ruské obchody zaplaveny západním globalizovaným zbožím, které si mohli dovolit koupit jen někteří Rusové, kteří na to měli. Zbytek trhu obsadily západní lowcost řetězce s nízkojakostním zbožím stejné kvality, které např. německé a holandské řetězce vyváží do českých a polských poboček, protože v zemích bývalého Východního bloku jsou lidé ochotni jíst potraviny nízké kvality, jen když stojí trochu méně, než jakostní výrobek domácího výrobce. Donald Trump v New Yorku prohlásil, že je třeba globalismus nahradit Amerikanismem!

CsaDqwiWYAQA1Px.jpg
“Musíme nahradit současnou politiku globalismu a nahradit ji novou politikou Amerikanismu.” -Donald J. Trump.

Situace v USA, ačkoliv je to paradoxní, je úplně stejná jako v Rusku v roce 2000. Zemi zčásti ovládají globalistické struktury, v Americe je už 100 milionů lidí na některé z forem potravinové a sociální pomoci, to je celá třetina americké populace, narůstá počet pracovních míst na krácený pracovní úvazek a dělenou práci (obdoba německého Kurzarbeit), Obamova globalistická vláda zavedla povinné zdravotní pojištění, které ovšem na povinných odvodech hradí méně úkonů, než byl předchozí komerční program Medicare. V Americe kvůli chudnutí roste kriminalita. Ta pramení z nezaměstnanosti dříve vyspělých průmyslových měst. Detroit v Michiganu, kdysi centrum automobilového průmyslu v USA, je dnes městem duchů. Globalizace toto město proměnila v ruiny. Laciná výroba v cizině zaplavila americký trh nejen hotovými automobily z ciziny, ale zejména výrobními komponentami, jejichž výroba např. v americkém průmyslu zaměstnávala ještě počátkem 60. let miliony Američanů, kteří se podíleli např. na programu Apollo. To už je dávno historie.

Globalisté chtějí USA zničit rozvratem zaměstnanosti a migrací!

Dnes mají Američané takovou zvláštní hru, kterou hrají hlavně děti. Dostanou 100 dolarů a jednu hodinu na to, aby nakoupily zboží, které má nálepku Made in USA. Pokud to dokáží, dostanou odměnou druhou stovku, za kterou si mohou koupit, co chtějí. V této hře ale od každého druhu zboží mohou koupit jen jeden kus. Když takovou hru mají děti hrát ve Wal Martu, obvykle se jim nepodaří utratit celou stovku, protože tolik zboží Made in USA tam prostě není. Jediné oddělení, kde by mohly uspět, je oddělení se zbraněmi, ty jsou opravdu Made in USA, ale ty dětem nikdo neprodá, ani munici. Možná teď namítnete, že přece i v amerických supermarketech je spousta amerických značek. Problém je v tom, že i ta vrtačka Black & Decker nebo nářadí Stanley je vyrobeno v Číně, v Indii nebo na Filipínách. Když jdete v USA nakupovat a začnete obracet krabičky a sáčky se zbožím, dole pod čárovými kódy najdete hlavně nápisy Made in China.

1061857_RTSNWOO.jpg
Donald J. Trump za řečnickým pultem ve hnízdě bankéřů a byznysmenů, kteří se řadí k americkým národním elitám.

Absurdní je to hlavně u oblečení vyrobeného z bavlny. Např. rifle amerických legendárních značek, třeba Levi Strauss. Tradiční značka, ale zboží je vyráběno v čínských a indických textilkách. V některých absurdních situacích dokonce z americké bavlny. I když ani to už neplatí, většinu bavlny dnes produkuje také Čína. Globalizace prostě zlikvidovala americký sekundární sektor ekonomiky, tzn. výrobu. A stejně tak i primární sektor, protože třeba dřevo a uhlí se dováží do USA z Kanady a z Mexika v rámci bezcelní unie NAFTA. Právě smlouva NAFTA zlikvidovala fakticky v USA zaměstnanost v primárním sektoru, a proto Donald Trump ve svém projevu zmínil potřebu renegociace smlouvy NAFTA, protože ta je pro USA nevýhodná. NAFTA je jednou z klíčových tezí globalistů na likvidaci USA skrze ztrátu zaměstnanosti v primárním a sekundárním sektoru.

Donald J. Trump je pro křesťany Ježíš, pro židy Mesiáš a pro ostatní Satan!

Nepřekvapí proto, že Donald Trump v projevu v New Yorku hovořil o americké oceli, o nové páteři americké vlády tvořené z nových Američanů a nové americké oceli. Americká auta budou jezdit po silnicích, které postaví američtí dělníci a americká letadla budou brázdit nebesa. Tato narážka asi nepotěší Boeing, který je jednou z největších globalizovaných firem, která ve své továrně v Everettu ve státě Washington letadla pouze montuje dohromady, ale díly jsou vyráběny po celém světě, od Velké Británie, přes Německo, Indii, Čínu až po Austrálii. Navrácení výroby do USA, to by znamenalo znovu obnovit sekundární a spolu s ním i primární sektor v USA. Vyžadovalo by to miliony dělníků a nárůst zaměstnanosti. Ale spolu s tím by se zvedly i ceny produktů, protože americký dělník musí dostat zaplaceno lépe, než ten čínský nebo indický.

Všimněte si scénické podoby pódia. Nepřipomíná vám to něco? Ano, je to podobenství Krista a poslední večeře Páně, ovšem upravené do podoby dvou řad a čtyř stolů. Vystoupení Donalda J. Trumpa mělo mysteriozní nádech a příprava scény, stolů a nasvícení byla zjevně úmyslně vypočítaná dopředu. Závěrečný manifest o podobě a vizi Nové Ameriky má nádech mystické vize. Trump v celém projevu tepal do globalismu a stále obracel pozornost k průmyslu, jak ten kdysi v USA prosperoval a nyní za éry globalismu je v troskách.

republican-presidential-nominee-donald-trump-speaks-to-the-economic-club-of-new-york-luncheon-in-manhattan-new-york-september-15-2016.jpg
Symbolika dvou řad a čtyř stolů, uprostřed Donald “Ježíš” Trump?

Trumpova vize “New America” je dechberoucí povstání proti tezím globalizace a toto představuje pro budoucnost globalistů v USA smrtelné ohrožení. Na jedné straně budou mít globalisté Ameriku v izolaci, ale ta nebude chudnout, ale naopak bohatnout. Podobně jako v Rusku, kde začala po sankcích růst zaměstnanost a domácí produkt. A protože USA musí zchudnout, aby spotřebovávaly méně planetárních zdrojů, nastává problém. Globalisté si neví rady s Ruskem a teď to vypadá, že stejně dopadnou i s USA. Trump zmínil i posílení a přebudování americké armády, včetně námořnictva, podobně jako armádu a námořnictvo znovu buduje Vladimir Putin. Oba dva tudíž zcela evidentně představují anti-teze vůči globalizaci. Oba dva jdou cestou pryč od globalizace NWO s důrazem na posílení národní suverenity a nezávislosti na globalizovaných trzích. Proto si Trump s Putinem tak skvěle rozumí. Oba dva zastávají anti-postoje vůči tezím globalistického systému NWO.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 8 dní a z částky potřebné na provoz Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 73%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky i v budoucnu fungovaly.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Třetí řešení se blíží, vše je připraveno (již dlouho)….

Obama řekl, že “Američanům se bude žít lépe pod stanným právem… ”
WASHINGTON– In a statement appearing in the Washington Post, United States President Barrack “Hussein” Obama said “Americans would be better living under martial law.”

Důkladně dopředu připravené zákony ( seznam), a koncentráky ( seznam):
http://www.newsprepper.com/confirmation-fema-camps-martial-law-gun-confiscation-camps-locatedfind-fema-camp-nearest/#.V-cKwaI0_Zg

“OBAMA PLÁNUJE NĚCO HODNĚ ŠKAREDÉHO – stanné právo a výjimečný stav, federální koncentráky, Nový Světový Řád – září 2016
OBAMA IS PLANNING SOMETHING VERY BAD — Martial Law, Fema Camps, NWO — September 2016
https://youtu.be/5QLJqKWjkxc

Obama sám říká: “tvrdě jsme pracovali na Novém “Celosvětovém” pořádku, a teď už to je, JE HOTOVO!”
Záminkou ke stan. právu bude zžejmě nějaká přírodní katastrofa…..
⚠ All USA people need to see this ⚠ Obama’s 3rd Term ⚠ :
https://youtu.be/b54X2LFjOps
My, co víme, že už naši soudruzi poroučeli větru a dešti, nebudeme překvapení, když soudruzi z Ameriky zvládnou nějaké to zemětřesení……(viz HAARP).

Forever
Návštěvník
Forever

Americko-ruské spojenectví
comment image

comment image

comment image

comment image

První spojenectví zachránilo svět od nacistické tyranie, druhé zachránilo svět před třetí světovou válkou, třetí spojenectví způsobilo pád východního komunistického bloku. A čtvrté (pokud se vytvoří)?! To se teprve uvidí.

tana
Návštěvník
tana

Dobrý den pane Forever, nezjistil jste něco o těch kolejích?

Forever
Návštěvník
Forever

?????
Nerozumím vaší otázce. Trochu ji upřesněte.

tana
Návštěvník
tana

Dobrý den, v jiné diskusi jsme se bavili o Nové hedvábné stezce – železniční trati – vedoucí z Číny přes Rusko do EU. Tehdy jsem se Vás ptala ma rozchod kolejí na plánované trase.
Vzhledem k “novosti” té trasy si myslím, že i rozchod je věcí jednání, ani nevím, jaký je rozchod v Číně, jestli je normovaný, nebo podle toho kdo a kdy trasu stavěl.
Jenže, kdo určí rozchod, má klíč.
Např. jestli do EU povedou koleje o jiném, než našem rozchodu, bude do EU vražen klín.
Ruské koleje vedly až k hranici s ČSSR a na hranici se musely vagony upravit, což vedlo ke zdržení, ale SSSR neměl nikdy přístup za svoje hranice po železnici.

Forever
Návštěvník
Forever

tana

To má být vtip? 😀

Já totiž v žádné diskuzi o nějaké “Nové hedvábné stezce” vůbec nemluvil. Můžete sem prosím hodit odkaz na diskuzi, kde jsem (údajně) o této věci měl mluvit.

Já zkrátka si nepamatuji, že bych se bavil o nějakých kolejích 😉

Pozorovatelka
Autor
Forever
Návštěvník
Forever

Uf, dobrý. Už jsem se lekl, že mi někdo ukradl identitu. Vše ok, děkuji vám za vyřešení této “záhady” 😉

Pozorovatelka
Autor

Chápu a rádo se stalo .) Diskusi si pamatuji, protože jsem do ní tehdy vstupovala a komentář, na který “tana” reagovala, i mě velmi zaujal.

čtenář
Návštěvník
čtenář

Zdravím, v Číně je tuším rozchod evropský – 1435 mm, v Rusku široký – 1520 mm. Asi to bude tak, že rozchody se na území těchto států zachovají i na těchto nových tratích.. To stejné platí i pro Kazachstán, kde “stezka” taky pokračuje.
Ale to není na závadu – osobní vozu mají změny rozchodu již dneska – ruské vozy RŽD jezdí běžně po Evropě (třeba rychlík Moskva – Paříž, či Moskva – Nice, na youtube je spousta videi těchto vlaků. A mimochodem, vnější vzhled je činí snad nejelegantnějšími na železniční sítí, koukněte sama.
U nákladních se zboží vozi v kontejnerech a je otázka pár hodin je přeložit z jednoho vozu na druhý. I toto se děje běžne na hrabiních – hodně přímých kontejnerových vlaků z Číny do Evropy takto jezdí už dneska.
Takže hranice pro železnici, stejně jak pro auto či letadla, nejsou nepřekonatelnou překážkou. Stačí takto??
A SSSR ?? Asi jste moc mladá, my starší pamatujeme ještě známé zelené rychlíkové vozy rychlíku Dukla atd..
A poslední věc – do Polska a na Slovensko vedou již dneska ŠIROKOROZCHODNÉ tratě, s přímou dopravou v ruských vozech. Takže i zde nemáte pravdu, což ale nevadí, vláčky jsou spíše doménou kluků a mužů.
Mějte se pěkně..

tana
Návštěvník
tana

Děkuji za odpvěď.
Mladá nejsem, pamatuji si vyprávění o přestavbách vlaků tuším že v Čopu. Máte pravdu, že mne vlaky až tak moc nezajímají, snad jen v rámci PID.
K mým neuskutečnitelným životním snům patří cesta po železnici z Prahy do Vladivostoku přes Charbin s několika několikadenními zastávkami. Sama nepojedu a podobní šílenci se asi nenajdou.
Přeji hezký den.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Zdravím Tano, bohužel se mi zatím odpovědi nedostalo, i když jsem kontaktoval např. Road Maintenance And Transportation Organization International a.j., přičemž některé oficiálně uváděné e-mailové adresy jednotlivých sekretariátů multi modální dopravy angažovaných v INSTC neexistují. Pokusil jsem se pátrat dál a prozatím jsem dohledal a kontaktoval pár neoficiálních adres v Íránu a RF. Prozatím bez zpětné vazby. Těší mne Váš stálý zájem a jakmile se mi dostane jakékoliv informace, byť negativní, vložím jej do Vašeho komentáře. Hezký den.

tana
Návštěvník
tana

Děkuji za odpověď. Myslím si, že právě technické parametry ukáží, kdo v projektu hraje 1. housle. Očekávám velice tvrdý souboj, který asi bude trvat dlouho, bez rozuzlení , jen politická prohlášení nic neznamenají.

Teď probíhá souboj o Filipíny, který asi ústí do “něčeho závažného”, USA tam mají základnu a Čína tam staví přístav. Čína byla 1. zemí, kterou VB paralyzovala , když vládnoucí elity naučila na drogy – 1. opiová válka.
Proto asi Čína přiměla filipínského presidenta k drastickým zásahům proti narkomafii – a tím způsobial USA problém s vojáky-feťáky, kteří mají absťák.
Budou -li Číňani trvat na potírání drog ve svých “zájmových oblastech”, což vzhledem ke své historické zkušenosti budou, bude v některých zemích /včetně Ruska/ hodně horko, přitom žádný politik oficiálně nemůže nic dělat.

Mohl by jste se vydat i po této stopě? Čínská kultura se táhne tisíciletími, jejich pohled na čas a člověka se od našeho hodně liší, a postupují vlastním tempem stále nepřerušovaně vpřed, prosazujíce pouze vlastní zájmy. Číňané i Japonci umí nenávidět, a předmětem jejich nenávisti je Evropa se zvláštním zřetelem na VB. Proto mi připadají teorie o vůdčí úloze Iránu nebo Armenie vedlejší, to by mohlo být tak akorát zbožným přáním Anglsasů.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Zdravim, jen k tem Filipinam a Spratley ostrovum: muj znamy (evropan) ktery zije na ostrove Cebu tvrdi, ze filipinska vlada prodala ostrovy (ci jejich vetsi cast) Cine uz v minulosti a nyni se pokousi je vysoudit zpet (udajne spor v Haagu vyhrala).
Podle nej se cely spor vytahl ciste z propagandistickych duvodu kde Filipiny hraji roli uzitecneho idiota pro US zajmy. To se ovsem netyka soucasneho prezidenta, ale jeste predesle vlady.

tana
Návštěvník
tana

Dobrý den, o prodeji ostrovů nic nevím, ale německá TV uváděla reportáž o tom, že Čína staví po celém světě prstenec přístavů, vpodstatě nebere ohledy na vojenské základny a zájmy USA, k tomu průplav nahrazující Panamský.
Kromě Filipín, Malajsie, atd i na Kubě rovnou 2, ten větší přímo na dohled Floridy. Již předtím skoupila část přístavů v USA.
Rozhodně si nemyslím, že by své politicko-ekonomické úspěchy “dala k užívání” Arménii nebo Iránu.
Čína je mocnost, která “má čas” a umí využívat své historické zkušenosti. Váš příspěvek mne přivádí k myšlence, že Filipíny “platí ” za oficiální navrácení svého území právě potíráním narkomafie.
A kladu si otázku – co udělají ozbrojení feťáci v případě absťáku?
V případě krvavého účtování s narkomafií – asi každý uzná, že jinak to nejde. Čína VB nikdy “opiové války” neodpustí, připravily ji o elitu národa /narkomankou byla poslední císařovna i poslední císař/, ponížení tisícileté říše bylo příliš veliké.
Rusko v období embarga přestavělo a rozšířilo přístav ve Vladivostoku , ve městě se staví a Putin do města láká mladou inteligenci z celého Ruska, např. přídělem zasíťovaných pozemků pro výstavbu RD, zatím co ceny bytů v Moskvě a Petrohradě jsou pro tuto kategorii obyvatelstva cenově nedostupné.
Vypadá to, že tento přístav bude ruským vkladem do “Mořské hedvábné stezky”, aniž by Rusko nad Vladivostokem ztratilo kontrolu.
Vladivostok je s Evropou spojen Trabssibiřskou magistrálou, která ve své původní trase zasahuje do dnešní Číny v Mančusku – Char-Pin / rusky Charbin, když před revolucí toto území patřilo ruské říši/. Proto jsem se ptala na rozchod kolejí.

paa
Návštěvník
paa

Milý admine,tady si někdo střihnul kritiku v diskuzi a TA KRITIKA nebyla zveřejněna..Uklidnuje mně pouze to,že moje rýpnutí v podobném duchu na LEVA-NET bylo zcenzurováno stejnou neochvějnou metodou..

hocca
Návštěvník
hocca

Nevim, ale admin dle meho pouhe kritiky nemaze. A hlavne vam nenadava do idiotu jako predstavitel lidskeho projektu Hox 🙂

Pavel
Návštěvník
Pavel

Můžete prosím vložit konkrétní odkaz, kde Hox někomu nadává do idiotů ?

hocca
Návštěvník
hocca

Muzu:
.
Hox 20. september 2016 o 12:13
Idiot se ozval.
.
Muzete si to najit u nej na strankach, ale asi s sebou budete muset hodit, jestli to chcete jeste zastihnout 🙂

hocca
Návštěvník
hocca

Jinak pokud by Trump chtel dotahnout do konce svuj zamer, aby Americane produkovali vlastni vyrobky, musel by se nejdrive dohodnout s prumyslem, aby zrusil outsourcing. Coz prumysl udela jen tehdy, dostane- li nejakou neodolatelnou nabidku, kterou mohou byt pouze nova odbytiste na uzemich spravovanych USA. A to znamena valku. V opacnem pripade ho zlikviduji, protoze je by je globalne vyradil z konkurence. A snizeni dani na to nestaci, jak tvrdi ve videu, to by zas museli rozpustit celou statni infrastrukturu, coz by opet znamenalo valku, tentokrat obcanskou.

Pozorovatelka
Autor

Snad mě Admin nezastřelí, když napíšu, že šlo o “diskusní” komentář od Cico-Ciciak, kde v první větě bylo sdělení ať nikdo nečte bludy pana -VK- a pseudovykladačky Pjakina -Pozorovatelky- a v druhé větě doporučení, ať si místo toho všichni přečtou to, co píše Cico-Ciciak, k čemuž byl uveden nějaký odkaz. Když jsem komentář viděla ještě ve fázi schvalování, říkala jsem si, že tohle už je přímo drzost, navíc tak pyšná a sebestředná, jak je pro levanet typické, zde ovšem dotažena k vrcholu – přijít si totiž udělat reklamu tam, kde všechny označím za blbce, jinak neumím nazvat, obzvláště když v tom nebyl ani kousek polemiky k tématu.

Že jsem pak komentář neviděla mezi schváleným, za to Administrátora pouze chválím – s diskusí totiž neměl vůbec nic společného.A autorovi vůbec nešlo o téma, ale pouze o vlastní ego.A ještě bych ráda zdůraznila, že to nebyl Aeronet, kdo začal s tímto rozeštváváním obou webů. A ač i Pjakin říká, že každý má právo na úrovni svého chápání šířit jeho myšlenky,levanet to pojal jako kritiku a dehonestování těch, kteří – v míře svého chápání – se na Pjakina tu a tam odvolávají. Levanet jako by zapomněl, že je “pouze” překladatelem, nikoliv tvůrcem! A že má levanet “načteno” ? Když vidím chování jednotlivců v reálu, stále více pochybuji, že je jim to k něčemu…A tím nakonec myslím i schopnost uplatňovat “načtené” v praxi, tzn. v pohledu na jednotlivé události…Když totiž na levanetu někdo hledá něco k atuálnímu dění, najde samé odkazy na Sputnik a Parlamentní listy, proložené odkazy na ruské stránky (a obzvláště to poslední umím taky).

Pozorovatelka
Autor

PS: Proti diskusi ve formě pouze vkládání odkazů nic nemám – všichni domácí se v ní jistě v pohodě orientují. Každý nově příchozí z toho však může mít jediný pocit – že zavítal do elitářského klubu, kde mu na každé nepochopení bude odpovězeno: “Přijď, až si přečteš tlusté knihy”. Jenže mezitím čas běží a věci se dějí, ale podle levanetu je zakázáno věnovat jim pozornost, dokud není načteno…Tak takhle to rozhodně nechci, nemluvě o tom, že co jsem za sebe načetla a hlavně naposlouchala od Petrova, dovolím si tvrdit, že jen malé procento lidí pochopí, o čem “tlusté.knihy” vlastně jsou, i kdyby je četli celý život.

Hox
Návštěvník
Hox

> dovolím si tvrdit, že jen malé procento lidí pochopí, o čem „tlusté.knihy“ vlastně jsou, i kdyby je četli celý život.

elitářský postoj, a kromě toho neodpovídá realitě, praxe dokázala opak, záleží čistě na vůli, složitého tam není vůbec nic.

Proč si o leva-netu vymýšlíte a pomlouváte na základě výmyslů?

Tony Clifton
Návštěvník
Tony Clifton

Pokud se stejnym stylem hodlate chovat dal, tak nam pouze vlastnim prikladem dokazujete, ze pouhe cteni knih (i tlustych) nic neresi. Vsichni jsme lide, jen nekdo ma dojem, ze je neco vic

čtenář
Návštěvník
čtenář

Ano, lidé jsme fyzicky stejní, ale duševně či inteligenčně už ne. Jeden se chová třeba jak malé dítě a myslí si přitom o sobě, že snědl všechnu moudrost světa. A druhý (třeba HOX) se mu to snaží trpělivě vysvětlovat pravdu, ale když na to ten druhý nemá, je to hold zbytečná práce.
A když se mu jemně naznačí, že to nemá cenu, začne ta osoba aspoň okopávat kotníky.. Prostě, jak řekl klasik
“Hlupák nikdy nepochopí, že je hlupákem, vždy si to myslí o těch druhých”. Mějte se.
PS. Jsem na straně HOXE, pokud by jste to nepochopil..

Pozorovatelka
Autor

A to je to, co mi hlava nebere – proč jsou čtenáři obou webů stavěni před volbu “Pozorovatelka nebo Hox”?. Čím jsem levanetu či Hoxovi tak ublížila (ne-li já, tak Aeronet) že spousta lidí, kteří kdysi do diskusí na Aeronet vstupovali či občas vložili levanetu odkaz na článek Aeronetu, něco takového už dlouhý čas cítí jako provinění,nebo snad dokonce zradu levanetu? A dovolím si tvrdit, že mnohdy jsou na Aeronetu témata, ke kterým by právě lidé z levanetu měli co říct – rozšířit je o další poznatky a odkazy.

Já dokola přiznávám, že nemám načteno ( i když dnes po poslechu spousty hodin Petrova bych to upravila, že nemám “dokonale načteno”), a dokola jsem zde ve vší úctě vkládala odkazy na levanet, tak proč ze strany levanetu pořád ta nutnost volby, kterou Vy jste prohlášením, že jste straně Hoxe právě potvrdil? Není Vám hloupé místo “v míře svého chápání” šířit mezi lidi to, co považujete za správné či respektovat, když se o to “v míře svého chápání” pokouší někdo jiný, raději lidi rozeštvávat, či přesněji, vyvolávat v nich zmatek místo vysvětlování/osvětlování?

A jak mi chcete vysvětlit, že na stránkách, ke kterým má levanet pouze negativní postoj, mu přesto nic nebrání dělat si reklamu na sebe – kde je čest a fér postoj?

Takže v souhrnu čtenáři, dále rozdělujte alternativu na strany a jestli jste v tom vůči čtenářům, kteří obě strany čtou a na obou stranách hledají odpovědi,na sebe i pyšný, to si proberte si svým svědomím. Já za sebe mám to své čisté a věřte mi, že právě proto je mi z těchto ego hrátek, jaké jste za levanet právě potvrdil, velmi smutno… Já jsem totiž státe a stále chtěla na levanet vkládat odkazy a je mi líto, že už tak činit nemůžu.

Administrator
Admin

Udělal jsem změny v systému kešování, komentáře by se měly zobrazovat ihned (pokud nejsou zadrženy Akismetem), ale netuším, jaký to bude mít vliv na výkon serveru v plné zátěži v podvečer a přes den.

Pozorovatelka
Autor

Právě vidím, že komentáře už
“běží” hned, tak za to poděkování! A když už, tak na čt 24, odkaz ještě jednou
http://www.ceskatelevize.cz/ct24#live
před přenosem debaty běží intenzivní diskuse na téma Sýrie a jak jinak – Rusko je zlo…

Tony Clifton
Návštěvník
Tony Clifton

To plati pro oba

Hox
Návštěvník
Hox

Se zmazáním komentáře cica souhlasím, sám často jeho komentáře mažu, ale na základě čeho vztahujete chování cico-ciciaka, s kterým jsem měl v minulosti také velký problém a mám často problém i dnes, na celou komunitu? Není to snad manipulace jako blázen?

Co se týká “dehonestace”, realita se má tak že já vás občas kritizuji, a vy mě dehonestujete, to je rozdíl. V každé kritice jsem vám poukázal na konkrétní problémy v textu, na což následovaly osobní útoky z vaší strany a dehonestace, namísto reakce na kritiku. Dokud jste to nepřevedla do osobní roviny, nikdy jsem nenapsal nic o vás osobně, zda jste taková nebo maková. Tolik k tomuto.

Co se týká vaší tvorby, pak rozdíl mezi mnou a vámi spočívá v tom, že když si něčím nejsem jistý, nepíšu o tom, kdežto vy bez problému vysypete jakékoliv spekulace bez ohledu na to, že jsou často zcela nesmyslné, v rozporu s realitou, zavádějící nebo si v jednom článku hned několikrát protiřečíte. Máte tu příznivce, kteří nepřemýšlí nad problémy a rozpory ve vašich textech, a mínusují názor podle autora, to je váš cíl?

Co se týká vztahu leva-netu a aeronetu, žádné nepřátelství dlouhou dobu nebylo, viz například tato diskuse mezi mnou a pozorovatelkou cca před 1,5 rokem: https://aeronet.cz/news/euroatlanticka-unie-versus-euroasijska-unie-anebo-jen-prechod-od-jedne-k-druhe-svet-opet-na-strane-putina-asijske-euro-a-aiib-jeste-jinak-tanky-nebo-motorky-neni-to-nakonec-jedno/#comments

pokud jsem začal později kritizovat pak pro to, že bylo za co, nicméně vy jste na jakoukoliv kritiku reagovala okamžitě v osobní rovině a v rovině konstrukcí že vám někdo závidí a tak podobně. Vy si efektivně budujete kult osobnosti, kde jste neomylná a kritika je nepřípustná.

> Levanet jako by zapomněl, že je „pouze“ překladatelem, nikoliv tvůrcem! A že má levanet „načteno“ ?

Těžko hledat větší projev povýšenosti. Kde berete drzost soudit a škatulkovat práci desítek lidí, kromě toho že vaše obvinění je jednoduše průhledná lež, jak se může každý přesvědčit?

> Když totiž na levanetu někdo hledá něco k atuálnímu dění, najde samé odkazy na Sputnik a Parlamentní listy, proložené odkazy na ruské stránky..

Stále lepší než kdyby tam byly špatné interpretace, není liž pravda? Proč pořád řešíte levanet? U nás vás neřeší nikdo.

Hox
Návštěvník
Hox

Trump je člověk od GP. Pokud vyhraje Clinton, buďto ji GP odstaví a postaví svého člověka, nebo pokud se Clinton udrží tak ji zlikvidují nebo zařídí krvavou občanskou válku v USA, a pokud vyhraje Trump (téměř jistota), tak bude realizovat transformaci USA na stát, který si žije v souvislosti se svými možnostmi a neparazituje na zbytku světa, což je přesně v souladu s plány GP na demontáž liberálně-tržního buržoazního projektu, který měl být podle původních plánů zlikvidován už ve 20. letech 20.století. Spekulativní globální finanční systém bude také obřezán, v souladu s plány GP, bude ponechána jen komponenta odpovídající reálné ekonomice, spekulativní trilióny budou škrtnuty. Trump je také kandidát průmyslových kruhů USA, které mají zájem na reindustrializaci.

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Zdar fanatiku.

čtenář
Návštěvník
čtenář

Ano, typická slova člověka s IQ tykve.. Něco lepšího diskuze nemáte ??
Asi ne, je to vidět.

Forever
Návštěvník
Forever

Ještě bych doplnil, že např. ohledně Íránu to nemají v případě zvolení Trumpa globalisté jisté.
Nedávno jsem vložil odkaz na video s projevem Donalda Trumpa na jednom shromáždění proizraelské lobby AIPAC. Viz zde:
https://youtu.be/ygKgnd8CrIQ

V tomto projevu se vyjádřil Trump velmi protiíránsky. Pokud má skutečně takto nepřátelský či minimálně ne moc pozitivní a přátelský vztah k Íránu, dostal by se v této věci do sporu s globálními elitami, které chtějí vybudovat globální hegemonii Čína + Írán. A i kdyby se Trump postavil proti posilování globálního vlivu byť jedné z těchto zemí (nejpravděpodobněji proti Íránu), orchestr globálních elit by mohl opět nebýt dokonalý a mohl by se znovu trochu poškodit.

Text Trumpova projevu zde:
http://time.com/4267058/donald-trump-aipac-speech-transcript/

Forever
Návštěvník
Forever

Hm, velmi zajímavá diskuze. Když čtu názory paní Pozorovatelky a pana VK, říkám si, že možná pravda je někde mezi.

Ono záleží, v jakém slova smyslu, zda hovoříme o Trumpovi jako takovém nebo jen o aktuálním plánu globalistů.

Když se na to podíváme z hlediska nynějšího plánu globalistů (sblížení USA a Ruska), tak v této věci je Trump výhrou pro globalisty, kteří chtějí izolaci USA, rozpad NATO a pád amerického impéria. Případné vítězství Trumpa ale samo o sobě rozhodně není stoprocentní výhrou globalistů.

Samo o sobě zblížení USA a Ruska a pád amerického impéria není automatickým nástupem NWO dle gusta globalistů. Dalším cílem globalistů (další krok k NWO – podle globalistů) je likvidace křesťanské civilizace (nejen likvidace křesťanského Západu v čele s USA, ale i Východu v čele s křesťanským pravoslavným Ruskem) – islamizace Evropy a USA už nyní běží v plném proudu. Bohužel, probíhá také islamizace Ruska – v tomto kontextu si říkám, zda nebyla chyba Putina vybudovat největší mešitu v Moskvě, protože to jen posílilo snahy islamizovat křesťanské Rusko – a ruská muslimská komunita stále sílí – podobně, jako sílí muslimská komunita v USA a vůbec na celém Západu.

Pokud Trump se postaví proti snaze globalistů islamizovat a zlikvidovat křesťanství v USA, velmi by tak narušil plány globalistů (pokud chtějí globalisté vybudovat NWO, musí být stavba celá) – pokud by Trump splnil např. ty své plány ohledně zákazu vstupu muslimů do USA a uzavření mešit v USA a obecně ubránit USA před barbary (v tomto případě muslimy, kteří v USA posilují, a také před nebělošskými migranty, co se hrnou do USA z jihu z Mexika, a před stále posilující a agresivní černošskou komunitou) a zachránil (či položil alespoň základy k ochraně a zachránění bílých před totální likvidací) bělošskou komunitu v USA před totální decimací a likvidací, tak by snaha globálních elit o likvidaci křesťasnkého bílého světa (a křesťanské civilizace a světa obecně) přišla vniveč.

A pokud se nám společně s ostatním křesťanským světem podaří vyhnat muslimy z Evropy a zabránit islamizaci a likvidaci křesťanské civilizace a původních bílých evropských národů, byla by velká šance globální elity porazit, tj. byla by velká šance porazit Babylón.

V tomto ohledu by případné zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA mohlo znamenat mnohé – jen ne konečnou stoprocentí výhru pro každého – ani pro americké národní elity, ani pro globální elity, ani pro Rusko.

Záleží, jak každý hráč v této velké hře naloží se svými kartami a možnostmi.

albatros
Návštěvník
albatros

Pokud Trump naplní jeho volební program znamená to konec pax americana, konec globálního vlivu SSa a logicky velké schudnutí SSa, kdy americký dělník bude mít práci, ale za mnohem nižší plat, protože nelze prodávat ajfouny made in USA za 100 000kč. Dále to znamená konec imperiální armády, protože na ni nebudou prostě peníze.
Takže v tomhle je Trump klasický euroasijský globalista. Práce pro všechny, ale za cenu chudnutí. V čem se Trump vymyká je ten kalergiho plán. Nedivil bych se, kdyby proběhl mezi Trumpem a globalisty nějaký ten kšeft ve smyslu, dobře já teda ty státy odstavím, ale vy nám necháte integritu. Nakonec Trump je obchodník. No a kdo podpořil Trumpa u nás v čr? Euroasijský globalista Miloš Zeman.

heron
Návštěvník
heron

tak jestli chudnuti znamena, ze misto 4,5 litrovym pickupem bude jezdit 2,5 L sedanem a s ostatnima vecma úpdobne- maji obrovskou, brutalni, odpornou nadspotrebu vseho, no tak si myslim, ze to preziji. Kdo maka, ma se v americe jako kral. Oni jeste maji kam chudnout (bavim se o lidech a ne o nejake makroekonomice a dluzich), ale my uz moc prostoru nemame.

zigi
Návštěvník
zigi

Trump NIC neudělá.To předvolební teátro je sice roztomilé a takové pohádky se dobře poslouchají,no ty jeho velkolepé plány mají jednu takovou maličkou nedokonalost-NEMÁ NA TO LIDI!A odborníky už vůbec!Možná by mohl pomoct lov mozků v zahraničí-třeba takovej sobotka z čechie…

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Jenze v tom je ten hacek. Pokud do Euro-ASIE pocitame (hlavne) Cinu (Zeman urcite), pak ale nelze nepocitat nejen islamsky blizky vychod (vcetne Turecka), ale i takove giganty jako Indonesie (nejlidnatejsi muslimsky stat). V tom je asi ten rozdil mezi Zemanem – coby globalistou a (deklarovanym) anti-islamistou, pokud tak vzato) – a “ostatnimi globalisty”, vcetne tech v USA. Nehlede na to ze i Cina ma sve problemy s islamem.

RRR
Návštěvník
RRR
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

A nyní něco zcela jiného..Aneb,je libo bez pudlíka,nebo s pudlíkem? https://www.youtube.com/watch?v=7VPScUlFPwk https://www.youtube.com/watch?v=8r05JDkYHU8

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Mám nepříjemný a divný pocit.Stačí mi jediný pohled na tu tlupu strejců sedící za stoly a okamžitě nastupuje mrazení.Tomu výkvětu usáků přece nemůže jít o dobré žití u nich,natož v Evropě.Tyhle přestárlé renklódy nemůžou nic změnit.To jsou jen kašpárci.
Jak praví klasik: “Tohle jsou poctivý kluci,to není civilizovaný národ!”