VIDEO: Donald Trump – “Naše velká civilizace v Americe a celý civilizovaný...

VIDEO: Donald Trump – “Naše velká civilizace v Americe a celý civilizovaný svět se přibližuje momentu zúčtování”.

Zdejší čtenář Vladimír vložil do diskusí odkaz na video, které vkládám. Jde o projev Donalda Trumpa, ve kterém kritizuje americký establishment a obviňuje jej ze stavu, v jakém se Spojené státy nacházejí.

“Toto není pouze další čtyřleté volební období. Jedná se o křižovatku v dějinách naší civilizace” – říká Donald Trump a následně kritizuje globalizační politiku USA.

VIDEO: Donald Trump -

“Naše velká civilizace v Americe a celý civilizovaný svět se přibližuje momentu zúčtování”.

“Ústřední základna světové politické moci je tady v Americe. A je to naše zkorumpovaná politická garnitura, která je největší hybnou silou v pozadí snahy o radikální globalizaci a získání převahy nad pracujícími lidmi. Jejich finanční prostředky jsou prakticky neomezené, jejich politické prostředky jsou neomezené. Jejich mediální vliv je nesrovnatelný.  A v neposlední řadě – hloubka jejich nemorálnosti je naprosto neohraničená”.

………………………………………………

O tomto projevu D. Trumpa nelze říct nic jiného, než že v něm kritizuje globalizační politiku americké vlády, navíc doplňuje, že světové politické centrum je právě ve Spojených státech a přidává, jakými neomezenými prostředky světová politická moc vládne. Z čehož logicky plyne, že Donald Trump, který se navíc chce globalistům postavit, nemůže být jejich prezidentským kandidátem.

Ve závěru svého posledního článku (zde) píšu: “Celkově od roku 2012, kdy proces stěhování moci z USA do Číny naplno začal, se stalo to, že zájmy globalistů se stále více rozcházejí se zájmy USA, což je pro Spojené státy novinka k nepochopení, neboť cca 200 let byly přesvědčené, že “globalizace = Spojené státy v roli globálního vůdce.”

A řeč Donalda Trumpa je pro mě potvrzením tohoto nepochopení. Mým pohledem totiž D. Trump správně popisuje, že centrum světové politické moci je (dosud bylo) ve Spojených státech, obávám se však, že D. Trump nepochopil, že to není pouze on, kdo si již Spojené státy jako centrum světové politické moci nepřeje, ale že ještě více si to nepřejí ti, kteří kdysi dávno ze Spojených států centrum světové moci učinili (GP). A že bojuje-li D. Trump proti Clintonové a spol., naplňuje tím zájmy těch, kteří si Clintonovou a spol. rovněž nepřejí – naplňuje tedy zájmy globalistů (GP).

Popisuje-li k tomu, jakou moc mají globalisté (GP) přes média, tak v podstatě popisuje, kdo Clintonovou přes gradující skandály likviduje a kdo mu tím vlastně pomáhá k vítězství (či přinejmenším k prohře Clintonové i v případě, že by Trump nezvítězil).

Hovoří-li D. Trump dále o “historické křižovatce”, nějakým způsobem má informace globalistů (GP) o tom, že tyto americké volby jsou výjimečné a že časy se pro Spojené státy (a tím i pro svět) velmi mění.

Související: “Proč Spojené státy čeká rozklad”

-Pozorovatelka-  6.11.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Emitor
Návštěvník
Emitor

Rozhodně hezký den všem. Nemá někdo prosím bližší informace o irské sázkové společnosti PADDY POWER, která předčasně vyplatila výhry v celkové výši cca dva a půl milionu kč všem, kdo si vsadili na vítězství Clintonové? Nějaké to prohlášení by bodlo!

Emitor
Návštěvník
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zajímavé je, že toto (zásadní) Trumpovo video je černobílé (?!?), a na obrázku z Economist není vůbec…
comment image

Forever
Návštěvník
Forever

Z kterého roku je tento obrázek? 2015 nebo 2016?

2xs
Návštěvník
2xs

>Z čehož logicky plyne, že Donald Trump, který se navíc chce globalistům postavit, nemůže být jejich prezidentským kandidátem.
😀 😀
Tak to jste jednoduší než žížaly! Vždyť i jakýsi Barack Obama nadchnul tytéž davy hláškou “Yes, We can” a kecy, co všechno napraví a změní pro lidi – a pak dělal přesně to, proti čemu měl údajně bojovat, kladného absolutně nic, 0=nula za dvě volební období. Pokračoval (poslušně nebo neschopně) v tom zlu, ani maličko ho neomezil. A zlo se zahnízdilo ještě hlouběji a pevněji, a smrt, marasmus a deprese se zvětšily.
Myslet si, že nelze klamat v předvolebním projevu, kde schopný kandidát říká jen to, co dav chce slyšet, by bylo naivní. Pro lháře a zločince za oponou není nic přirozenějšího a logičtějšího, než vzbudit v tupých davech dojem, že kandidát je “zachránce”, a pak právě tím “zachráncem” udělat pravý opak – zlikvidovat naivky, nebo je aspoň více spoutat. Navíc právě Trump je určený likvidátor Ameriky, který ji má izolovat a v tichosti utlumit k větší skromnosti. Přesně to je cíl Globálního prediktora – zničit největšího žrouta, vymykajícího se zpod kontroly, a to tak, aby nedošlo k jaderné apokalypse. Nutno říct, že Trump je pro toto geniálně přesně zvolený kandidát, a já mu fandím, aby se podařilo přesně to, co GP chce. Trump má moje sympatie, jako chlap, jako řečník, jako schopný podnikatel, myslící jednoduše, přímočaře a správně. Ostatně i jako americký patriot. Je dobře amíky stmelit, ale u nich doma, na základě VLASTNÍCH zdrojů, schopností a práce, ne jako dosud – falešné sebevědomí při minimálních schopnostech a parazitování na úkor ostatního světa.

Forever
Návštěvník
Forever

Chruščov, Gorbačov, Trump
comment image

comment image

comment image

Jiná období, obdobné poslání. Minimálně dva předchozí měli za úkol (tehdy v SSSR a ve východním socialistickém bloku) povolit opratě – potom se začaly dít věci. Trump pravděpodobně má za úkol také povolit opratě, tentokrát v USA a v západním bloku. On Trump nemusí to udělat nutně záměrně, stačí, když povolí trochu opratě – hned se začnou dít věci, stejně jako za Chruščova a Gorbačova. Nakonec, Trump může rozbít americké impérium a západní blok neúmyslně svojí politikou.

Apache
Návštěvník
Apache

I republikáni si v historii zaslouží mít svého J.F.K. Doufám pouze, že ne se stejným koncem a podaří se mu nezklamat voliče a dotáhnout svojí prací svá předsevzetí do konce.

Argor
Návštěvník
Argor

Je to tak jednoduché. Dvě globální frakce s rozdílnými představami o budoucnosti této planety mají svoje kandidátské loutky. Američané budou volit mezi nebezpečnou psychopatkou a legračním psychopatem. Ve skutečnosti americký lid o vítězi voleb nerozhoduje, k tomu se používají jiné metody, proto zvítězí ten kandidát, za nímž v pozadí stojí mocnější, magicky a technologicky vyspělejší utajená globální elita. Ještě poznámka, americký prezident je nejbezmocnější loutkou této galaxie, podobně jako USA jsou zcela bezmocnou zemí v rukou nejmocnějších.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Trump je kůň Pentagonu a vojenských zpravodajských služeb.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

I mám takovou jizlivou poznámečku..Jak dalece ovlivní ten americký barnum výši mého starobního duchodu?????

zigi
Návštěvník
zigi

Vy se spoléháte na starobní důchod?????

M.C.
Návštěvník
M.C.

V prvním čtvrtletí nijak, potom ví Bůh.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Nejvice se lze pred svatbou, na pohrbu a pred volbami. Stara pravda. Pripominam to jen proto, ze mozne pripadne osocovani Aeronetu ze “zverejnuje protichudne zpravy” je plne v kontextu s timto rcenim. Pockejme si do stredy – ale skutecne veci se daji cekat az o par dni dele. Dobry pocit z toho nemam.

tana
Návštěvník
tana

Montekové a Kapuleti, za 2 dny se dozvíme, koho nám představí v této taškařici jako vítěze.
A Shakespeare se nám směje v zákulisí……