VIDEO: Donald Trump jmenoval šéfem svých poradců Stephena Bannona, provozovatele serveru americké...

VIDEO: Donald Trump jmenoval šéfem svých poradců Stephena Bannona, provozovatele serveru americké zpravodajské alternativy. CNN je z toho v šoku, neziskovky v USA začaly řvát a židovská komunita se bojí antisemitismu! [CZ Titulky]

VIDEO: Donald Trump jmenoval šéfem svých poradců Stephena Bannona, provozovatele serveru americké zpravodajské alternativy. CNN je z toho v šoku, neziskovky v USA začaly řvát a židovská komunita se bojí antisemitismu! [CZ Titulky]

Donald Trump pokračuje v revoluci a ve změnách amerického establishmentu. Včera jmenoval šéfem úřadu své vlády Reince Priebuse, předsedu Republikánské strany, ale zejména a hlavně jmenoval šéfem svých poradců pro strategické plánování Stephena Bannona, který Trumpovi vedl politickou kampaň. Bannon je známý tím, že je ředitelem a provozovatelem serveru americké alternativy Breitbart News [1], který je ústředním serverem americké alternativní pravice a tzv. hnutí Alt-Right [2], které bojuje v USA proti globalistům, proti sionistům, LGBT organizacím, migraci a homosexualismu.

Stephen Bannon je na americké alternativě figura formátu Alexe Jonese, ovšem s mnohem větší aktivistickou angažovaností než Alex. Donald Trump si vybral Stephena Bannona, aby řídil strategicky jeho kampaň na internetu a na sociálních sítích a nyní ho tedy Donald Trump pověřil nejvyšší funkcí v poradním sboru amerického prezidenta. Bannon pracoval počátkem 90. let v Goldman Sachs, poté ve výzkumném projektu pro obydlování vesmíru Biosphere 2, následovala role producenta filmů v Hollywoodu a nakonec zakotvil v pozici ředitele alternativního serveru Breitbart News, protože jak už tolikrát zopakoval na svém rádiu, došel během života k přesvědčení, že globalistické síly, pro které během života i pracoval, se snaží zničit a rozbít Spojené státy zevnitř. Práce v Goldmanu mu prý odkryla děsivé souvislosti a vliv židů na americké bankovnictví, o kterých často mluví na svém rádiu. Dnes má Bannon nálepku antisemity č. 1 v USA.

f7c9c4fd-b674-4847-ab68-8635a8adfdba.jpg
Stephen Bannon při rozhlasovém pořadu Breitbart News. Všimněte si dobře symbolu Magnum 6 vytvořený prsty. Stejný symbol používá i Donald Trump, a to velmi často.

Tento šok americká média nemohou rozdýchat. Připojil jsem proto nahoře video CNN s titulky, abyste si vychutnali hysterii CNN, jak prská a plive jed na všechny strany. Provozovatel alternativního serveru podobného formátu jako AE News bude šéfovat skupině analytiků a poradců amerického prezidenta. A pokud jde o profil Stephena Bannona a jeho roli v hnutí Alt-Right, potom vidíme člověka, který bude v Trumpově poradním sboru razit likvidaci globalismu v USA (Bannon v minulosti hovořil o věcech jako o znárodnění FEDu, o pozatýkání bankéřů v USA, o vyhnání židů z Washingtonu, o zapsání muslimů na seznam etnik se zákazem vstupu do USA) a bude prosazovat stejné teze, jako prosazuje na svém alternativním serveru. Podporuje spolupráci s Ruskem, podporuje tradiční rodinu, bipolární rozdělení světa na sféru Rusko x USA bez vzájemného vměšování, prosazuje návrat USA k hodnotám zakladatelů země, tzn. svoboda slova, svoboda držení zbraně, právo na obranu vlastní rodiny, právo na půdu, právo lovu a rybolovu a právo na odměnu za práci s nízkými daněmi.

Donald Trump představil 6 pilířů pro prvních 200 dnů své vlády

Donald Trump představil 5+1 pilířů svého prezidentského působení během prvních 200 dnů. Na seznamu jsou ty nejdůležitější priority jeho volební kampaně a ihned po svém jmenování do funkce prezidenta chce těchto 6 pilířů realizovat jako základ celospolečenských změn v USA. Jedná se o tyto pilíře:

  • Změna a pokud se nevyjedná, tak odstoupení od dohody NAFTA
  • Zastavení ratifikace smlouvy Transpacifického partnerství TPP
  • Zastavení “neférového” dovozu (zavedení dovozních cel)
  • Ukončení neférových obchodních praktik (omezení offshoringu, outsourcingu)
  • Prosazování bilaterálních obchodních smluv

K tomu navíc Donald Trum přidal šestý princip

  • Zachování a návrat pracovních míst do USA
donald-trump-sends-photos-of-his-hands-to-the-editor-of-vanity-fair-as-payback-for-a-25-year-old-insult.jpg
Opět Trumpova “šestka” odkazující na princip prvních 6 zakladatelských států USA z celkem 13, která symbolizuje 6 bílých pruhů americké vlajky, symbol čistoty ideálů americké republiky, který skupina Magnum 6 používá.

Donald Trump seskupil svůj plán symbolicky do 6 bodů, což je možná více, než jen symbolický odkaz na skupinu vyšších procesů řízení Magnum 6, pod kterou Donald Trump spadá, on a také jeho nejmladší syn Barron, který je také podle všeho připravován skupinou Magnum 6 na vyšší úkoly ve společnosti. Jeho indoktrinace podle všeho už začala tím, že Donald Trump vzal Barrona na sjezd Republikánů, kde Trump přijal nominaci GOP a minulý týden ho postavil vedle sebe pří vítězném proslovu. Donald Trump si tak zjevně vybral nástupce své mocenské linie. Jak je jinak uvedeno v článku na CNN [3], kongresmani říkají, že dohoda TPP je de facto už mrtvá. Pokud jde o dohodu TTIP, tak ta je na tom úplně stejně. Donald Trump nechce multilaterální dohody, protože vícestranné dohody vyhovují globalistům, ne USA a ne americkým zájmům lidu.

Trumpova Amerika bude o návratu ke kořenům americké republiky

Několikrát už jsem na AE News upozorňoval, že výroky v médiích ze strany Trumpa nebo Rudyho Giulianiho je třeba posuzovat jako rétorické variace na téma uklidnění veřejných nálad a nálad spojenců za mořem. Jaká bude ale politika Trumpa, to odhalují seznamy lidí, kterými se Donald Trump obklopuje ve své plánované administrativě. Stephen Bannon jako šéf poradců mu bude radit věci, které si dnes už můžete přečíst na Breitbart News. Likvidace globalistického trhu v USA, mohutná ochrana trhu a dovozní cla, konec muslimských uprchlíků ze Sýrie, konec hispánské migrace přes hranice s Mexikem, konec globalistických obchodních smluv NAFTA a TPP (Transpacifická zóna volného trhu) , které chce Trump buď změnit anebo rovnou zrušit během prvních 200 dnů, jak dnes uvedl a jejich nahrazení výhradně bilaterálními smlouvami, tedy dvoustrannými dohodami s každou zemí zvlášť. A pokud si vzpomínáte, o tom hovořil Trump už v červnu po Brexitu, když říkal, že místo smlouvy s EU v podobě TTIP chce raději bilaterální smlouvu mezi USA a Velkou Británií.

steve-bannon-donald-trump.jpg
Stephen Bannon ve volebním štábu Donalda Trumpa.

Donald Trump má taktéž nadstandardní vztahy s Alexem Jonesem, který mu pomáhal organizovat volební shromáždění v Texasu, ale především na Infowars, což je asi nejznámější server americké alternativy, nejen v USA. Alex měl několik pořadů s Trumpem a ten mu teď chce opět poskytnout rozhovor a poděkovat čtenářům a divákům Infowars za pomoc během volební kampaně. Chápete tu celou věc? Donald Trump se obklopil lidmi z americké zpravodajské alternativy a ti se budou teď přímo anebo nepřímo podílet na rozhodnutích Donalda Trumpa. To je skutečnost, kterou asi nikdo nečekal a zděšení amerického mainstreamu je doslova neuvěřitelné. Je to stejná situace, jako kdyby prezident ČR si vzal za poradce provozovatele serverů české alterantivy. Ten řev, jaký by se začal ozývat třeba z České televize, to si jistě dovedete představit. No, a přesně k tomu došlo nyní v USA.

Realitní magnát přinesl do Washingtonu revoluci

Donald Trump během své kampaně se snažil alespoň naznačit, že má nějaký vztah třeba k homosexuálům, když na jednom shromáždění vytáhl vlajku LGBT, i když moc příjemné mu to nebylo a později už to nezopakoval. Stejně tak opatrně se vyjadřuje ke sňatkům homosexuálů s tím, že Nejvyšší soud už ve věci rozhodl (pozn. Nejvyšší soud vloni sňatky homosexuálů v USA povolil) a on nemá důvod rozsudek zpochybňovat, ale v pořadu CBS “60 Minutes” odmítl odpovědět na to, jestli podporuje tyto sňatky nebo ne. Donald Trump je známý sukničkář a představa, že by měl mít nějaké vřelé sympatie k homosexuálům, to asi opravdu u něj nehrozí. Donald Trump je navíc doslova příkladem vzorného táty od rodiny, protože kromě toho, že má celkem 5 dětí se 3 manželkami, tak navíc se svými ex udržuje nadstandardně přátelské vztahy a jeho první manželka Ivana mu dokonce pomáhala ve volební kampani. Jeho ex-tchýně ze Zlína o něm dodnes hovoří jako o zlatém člověku, který má dobré srdce a mluví o něm jako o “Doníkovi”, více zde.

12bdb7ad-92c4-44a6-9afb-9ccd6dace79e.jpg
Donald Trump se synem Barronem a manželkou Melanií na slavnostním konventu Republikánské strany.

Americký národ si zvolil do svého čela tátu od velké rodiny, který upřednostňuje rodinu před LGBT, který zdůrazňuje význam rodiny a který se obklopuje lidmi, kteří podporují funkci a význam tradiční rodiny. A teď si představte, jakými lidmi se obklopoval třeba Barack Obama. Např. lidmi, kteří potom jako velvyslanci v Praze chodili v čele průvodu homosexualistů Gay Pride. Schapiro a další. To je ten zásadní kontrast mezi tím, jaké hodnoty vyznává Barack Obama a jaké vyznává Donald Trump. Amerika je velký národ, který vznikl z migrantů. Jenže Donald Trump není proti imigrantům, kteří v USA žijí legálně, pracují a odvádějí daně. Vadí mu bezbřehá forma migrace, nelegální migrace, mizerné prověřování migrantů, hlavně s muslimským původem a pochopitelně kriminalita nelegálních migrantů v USA. Stejně tak Trumpovi vadí politika tzv. “Sanctuary cities”, tedy vybraných amerických měst, jejichž radnice poskytly podle zákonů daného států útočiště nelegálním migrantům a udělili jim status městských rezidentů a vydaly jim náhradní doklady.

Americká města rozdávají doklady ilegálům

Některá americká města (San Francisco, Los Angeles, Santa Monica v Kalifornii nebo New York) poskytují právní status nelegálním migrantům, včetně vydání dokladu v podobě řidičského průkazu, který je ale platný jen na území daného státu. Tato města potom čerpají od federální vlády příspěvky na integrační programy, jazykové kurzy, pomoc s hledáním práce, rekvalifikace atd. Přitom se jedná o nelegální migranty, kteří nepřišli do USA legálně, pouze konkrétní město jim poskytlo doklady, protože ve vedení města jsou lidé s humanitárním cítěním. Donald Trump chce veškerou finanční federální pomoc těmto městům zastavit, pokud nadále budou rozdávat doklady nelegálním migrantům. Není bez zajímavosti, že třeba v Kalifornii lze na tyto doklady hlasovat ve volbách. Je to kvůli tomu, že zákon v Kalifornii dává právo volit všem “residentům” Kalifornie, nikoliv “občanům” ve smyslu státního občanství. A residentem v Kalifornii je každý, kdo má adresu bydliště a jakýkoliv doklad totožnosti vydaný kalifornskými úřady. A právě Sanctuary cities vydávají doklady, které mají stejnou platnost pro ilegály, jako mají doklady vydávané skutečným Američanům. Tyto praktiky ostře odsuzuje i předseda Republikánů Reince Priebus, který byl jmenován šéfem Trumpova kabinetu.

reince-priebus-reforms.jpg
Reince Priebus, předseda Republikánské strany.

Donald Trump hraje velkou stínohru. Na jedné straně se předvádí s lidmi z establishmentu jako je Rudy Giuliani nebo šéf republikánů Reince Priebus, zatímco do svého nejbližšího okolí poradců si bere zaryté a militantně naladěné antiglobalisty, kteří nemohou přijít na jméno FEDu, migrantům, homosexuálům, neziskovkám a uprchlíkům. Tento neuvěřitelný mix osob má zcela jednoznačně jediný účel, tj. prosadit změny, ale nevyvolat prudkou autoimunitní reakci amerického establishmentu, aby se nevzbouřil. Donalda Trumpa budou ještě muset formálně v prosinci zvolit tzv. volitelé. Právě oni volí prezidenta. I když volitelé se mají řídit výsledkem voleb, nejsou k tomu zavázáni. Donald Trump proto opatrně našlapuje, aby si neznepřátelil volitele, ale skutečné kroky se začnou dít až po jmenování Trumpa prezidentem. Nicméně náznaky politiky lze vidět už teď při pohledu na lidi v jeho poradním sboru. Tam je jeho rodina a šéf serveru alternativy. Vůbec se nelze proto divit tomu, že CNN z toho úplně šílí.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
GOGO
Návštěvník
GOGO

jediná záchrana USA je radikální změna…přesto je to vždy pod kontrolou pyramidy…

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Radikální změna USA není nutná. Stačí si uvědomit kdo skutečně vládne světu?

Všechno, co zveřejňují média o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety, kterými jsou tzv. “lidé velkých peněz”, mezi které patří i nově zvolený prezident USA – miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí „lidé velkých peněz“, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude setrvávatjejich výsadní postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek “GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM” – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html
Zde napište svůj komentář.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

DT v rozhovoru k tématu situace v Sýrii ještě před volbami…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1538576556169392&id=100000511883199&_rdr

konzerva
Návštěvník
konzerva

Duo……. a internet šílí…. https://youtu.be/-P1ScLjrGzo

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Tomio Okamura (SPD) u Bubílkové na Impulsu.
https://www.youtube.com/watch?v=zPHDj2FETSA

lpg
Návštěvník
lpg

Takže zednář Trump jmenoval šéfem poradců zednáře. Má smysl k tomu ještě něco dodávat?
Říkám vám to tady už pár měsíců, že jste naivní. Pokud věříte tomu, že zednář zařídí skutečnou revoluci, tak jste naivnější než homosexuál vítající muslimy.
Už jen samotný fakt, že to je kandidát republikánů. Myslíte si snad, že by nechali kandidovat někoho kdo jde skutečně proti nim? Podle převažujícího optimismu si to asi myslíte.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Jak říkali v antickém Řecku: Mlč, zůstaneš filosofem.

tana
Návštěvník
tana

Náhradní doklady pro imigranty = ti lidé dávají své otisky prstů, fotografie, adresu = jsou dohledatelní.
Ve Francii se válí po ulicích masa anonymních idividuí, o kterých “nikdo nic neví”, a která zavraždila od začátku roku 700 policistů /Francie cca 70 000 000 obyvatel/. Ve srovnání s ČR – umí si někdo představit, že by u nás někdo zavtaždil 100 policistů za cca 10 měsíců?

Pozorovatelka
Autor
4321
Návštěvník
4321

Co tím chtěl básník říci? Ne všechno čínské musí být ihned špatné …. asi jako kdyby šel Trump ten večer na večeři do čínské restaurace a nebo si zakoupil někde na aukci nějakou drahou, starodávnou čínskou vázu. Vše, co je čínské nerovná se ihned i globalistické.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Taková nelogičnost se objevuje v mnoha Pozorovatelčiných tvrzeních. Bude se Čína demokratizovat? Pravděpodobně ano: Je rozumné očekávat, že během 20 let a možná za kratší dobu se významně posune k demokracii. Není to však jisté, protože vliv konfucianismu tento proces zkomplikuje. Asi se to však odehraje:
Z dlouhodobého hlediska je spíše nepravděpodobné, že by se Čína ubránila demokratizaci. Možná to neplatí: Není správný předpoklad, že se Čína změní a přijme kulturní pravidla Západu. Její zvyky a způsoby myšlení jsou příliš staré a hluboce zakořeněné, než aby to nastalo. Jinde tvrdí opak: V dlouhodobém časovém horizontu se v Číně pravděpodobně uskuteční velké politické změny – buď konec komunistické moci, nebo její významná proměna. Nakonec však přece jen nikoli: Je nepředstavitelné, že by se čínská politika začala podobat západní.
Tato protichůdná tvrzení vyvolávají otázky o budoucím čínském hegemonickém postavení ve světě. Bude se Čína k němu posunovat, nebo se jí to nepodaří? Změní se její politický režim, nebo si zachová své současné atributy?
V časovém sledu se tak na položené řečnické otázky dozvídám buďto restriktivní ano, nebo restriktivní nikoliv…

Jako by se autorka snažila sdělit něco, co sice nelze přesně vyjádřit slovy, ale přitom to tvoří základ čínskosti. Základ, který je natolik hluboce zakořeněný, že dle mého mínění přetrval nejen devět hlavních dynastií vládnoucích dva tisíce let, ale přežije i modernizaci a komunismus, a za našeho života se nezmění:
Čína se sice změnila k nepoznání, ale na jiné úrovni je její kontinuita stále dobře vidět. Většina ze základních aspektů čínské politiky platí jak pro její komunistické období, tak pro dřívější dynastie.
K těmto základním aspektům patří vnímání Číny sebe samé jako civilizace a víra v to, že její civilizace je nadřazená jiným (obdobně jsem se v minulosti vyjádřil o RF a dostalo se mi od autorky značení “pokleslý američan”).
Dále upřednostňování řádu a smíření se s neomezenou rolí státu. Tento kulturní základ je dle mého názoru homogenní, jednolitý, nezpochybnitelný a nezměnitelný a jde o konfuciánství. Čína přemůže Západ proto, že je takto silná, ať už je úspěch komunistického režimu jakýkoli, Čína ovlivní svět především svou konfuciánskou tradicí, nedostatkem západní demokracie, centrální rolí státu a poměrně slabou občanskou společností, jež se pravděpodobně vyvine.

Pozorovatelka
Autor

“Básník” tím chtěl říci, že zatímco Trump vystupuje proti Číně, jeho vnučka se učí čínsky a on sám s Čínou vesele obchoduje. Už jsem párkrát v diskusích psala, že Trump mi přijde, jako by si pro volební kampaň pročetl všechny tzv. “konspirační” weby (v článku pana VK nakonec je vysvětlení, když si za poradce zvolil představitele alternativy), ale že ve skutečnosti jedno říká a jiné koná.

4321
Návštěvník
4321

Také i výměna zajatců u váleřných nepřátel je obchod. To s kým obchodujete, nemusí mít nic společného s tím, čeho chcete dosáhnout. A nebo také ten s kým obchodujete nemusí chtít tím dosáhnout zrovna toho sámeho, čeho Vy.

Můžete sice samozřejmě říci, že oba chcete mít zisk. Jenže ten zisk je vždy pro každého “nějaký”. Tudíž ne vždy přesně ten samý – stejný, jako pro Vás. Zisk je vždy relativní a závisí na konkrétních vlastnostech osoby, která jej získá.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Já myslím, že Trump si nečetl konspirační weby, i když vyloučit to nelze, ale dostal nalejvárnu od vojenských zpravodajských služeb, které velmi dobře vědí co se děje pod povrchem viditelných událostí a kdo za tím stojí a o co mu jde.
Plus mají nashromážděné materiály o lidech, jejich vzájemných obchodních a osobních vazbách, o lumpárnách ve kterých jedou atd.
Takže i zdánlivě nelogicky jmenovaní lidé na jednotlivé pozice mají své místo v celkové koncepci.
Připomínám spíše pro ostatní, že co se na jedné úrovni řízení jeví jako chyba, může být na vyšší úrovni řízení záměr.
Armáda udělá všechno pro to, aby nahrazení neokonzerv u vesel a u kormidla USA někým schopnějším proběhla s co nejmenším poškozením zájmů USA.
To že politik jednu věc tvrdí a jinou dělá, není nic neobvyklého.
Když jsem dnes ráno četl společné prohlášení Obamy a Merkelové o odpovědnosti, málem jsem se poblil. Že jim huba neupadne.

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Opravdu tu nejde o staré či nové -ismy a -isty. Neposuzujte prosím už “procesy” dle starých pouček a šablon a dle svých jistě ne jen dobrých životních zkušeností. Amerika je v rozhodující fázi o bytí a nebytí, a to i fyzické. Nemusí být třeba vůbec na mapě. Je to země prolezlá šmejdem a řada z nás už ví, že je krůček nad propastí. Nezachrání-li jí (a to doslova) Trump s týmem, z jehož složení mainstream opravdu šílí, tak jí nepomůže už nic. Záleží na nich, je to především jejich zkouška. Já jsem přesvědčen, že to dopadne dobře, protože sorosistický chaos není program, a dokonce i ti Američané, o nichž jsem si nikdy nemyslel, že jsou idioti, tento kulminující rozklad lidské společnosti prohlédli. Pracující a odpovědní lidé, navzdory lehkoživkům – jak jinak. Probudili se v poslední chvíli.
Jde přímo o život Američanům, ale chaos se šíří “vzduchem” a je značně nakažlivý. Z toho důvodu považuji defétistické nálepkování lidí kolem Trumpa za minimálně zbytečné. Je to medvědí služba sorosistům. Pravý opak je potřeba a já jsem velmi vděčný panu VK (nejen) za tento text.
Zdůrazňuji, že nemluvím do větru, nejsem idealista nebo něco podobného. Znovu říkám, že nejen Trump, ale všichni kolem něj dost riskovali, aby dosáhli tohoto úspěchu či spíše možnosti uklidit ten svinec po dvousetletém mejdanu rozmazlených dětí (viz. film Pán much). Poslechli hlas svědomí, který je tenoulinký, zato stálý. Není jiná možnost než jej poslechnout. Alternativou je konec.
Kdo věří, nemá strach. Kdo se nebojí, vítězí!
https://www.youtube.com/watch?v=BydBT6pEqz4

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

Kdyz konecne pochopime, ze politika a politici jsou jen loutky, ktere hraji prenadherne divadlo, ale ktere o nicem nerozhoduji, nerozhoduji o nem ani ti, kteri reziruji to krasne divadlo a zabazpecuji chod divadla. Je to temer stejne jako jako chod divadla samotneho – hlavni strateg stoji uplne mimo divadlo. Pokud toto konecne pochopime, je zbytecne udrzovat podobne diskuze jako je tady tato, a z tahu postav usuzovat, kam se to cele posune, kdyz hlavni manipulator je uplne nekde jinde a pokud ho vubec nezname, nelze na zaklade jakychkoliv kroku jakychkoliv postav predikovat, co ma ten hlavni za lubem. Nezname pravidla hry, ani jaka hra se ted hraje, tak neskacte stale dokola na spek “Pozorovatelce” a reste dulezitejsi veci, diskuzi o hrani “manasku” se opravdu nic nedozvite ani se nikam jako spolecnost neposuneme. Je to cele jen o odvadeni pozornosti od dulezitych veci v nasem zivote. Abych to pripodobnil jeste vice – na zaklade trech kroku postavy usuzujete, ze jde na autobusovou zastavku, ale ona jde pritom do obchodu, koupit chleba. Ale ani z te informace, ze jde koupit chleba nepozname, kde se schazi s vedenim a jake instrukce dostava.

Noname312
Návštěvník
Noname312

Dobry den Jane,
mohl by jste tedy nastinit kdo-co je ten Vas reziser v pizadi? A pokud je vse kolem nas jen divadlo tak jak v nem hrat tak, abychom alespon neco mohli ovlivnit? A na co se podle Vas tedy mame soustredit? Bez konkretnich faktu je Vas komentar bez jakekoliv hodnoty typu Vse je jiz dano, nic nezmuzete a nedelejte nic…Kam pak tato cesta vede vi asi kazdy…

S pozdravem NoName312

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Kdyby někdo věděl, kdo je režisér v pozadí, tak už by to nebyl režisér v pozadí. Pokud máte (vcelku správnou) potřebu něco ovlivňovat, soustřeďte se na svou vlastní osobu, ne na společnost, tam nemáte šanci. 😉

LCZ
Návštěvník
LCZ

Režisér v pozadí by mohl jednoho dne zjistit, že má prázdné divadlo, kdybychom si uvědomili, že náš kus si můžeme režírovat i hrát sami.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Nemůžeme. 🙂

xerox
Návštěvník
xerox

BertrandDeBorn … nebuďte skromný , kdo … když né vy , kdy … když né zítra , kde … doma u kompu …

M.C.
Návštěvník
M.C.

Od sebe musím začít v každém případě, s tím se dá jedině souhlasit, ale není pravda, že nelze z osobní roviny ovlivňovat společnost. Přes egregory člověk ovlivňuje svoje okolí i když si to ani neuvědomuje. A když ví, jak s tím pracovat, tím lépe (pro něj). Případně pro to může využívat/zneužívat další lidi.
Typicky to dělá církev a média s veřejným míněním.
To že o něčem nevíme, neznamená, že to neexistuje.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Tak vyštárám opět toto povídání…A jsem zvědav,co NATO NATO,, http://energieupramene.blogspot.cz/2016/10/mam-uz-toho-dost.html

Silentio
Návštěvník
Silentio

Promiňte, že reaguju a tím napomáhám k dalšímu mělnění diskuse, ale tím, že mluvíte o loutkách a jejich vodíčích, tím nepredikujete? Pokud máte informace z první ruky, podělte se s námi tápajícími, prosím. Dejme tomu, že došlo k setkání Trumpa s mimozemskou entitou v oválné pracovně, pokud nejsem psychotik , pak mě to nijak neovlivní v tom, že nepřestanu sledovat reálnou situaci ve své zemi, budu fungovat profesně i v osobním životě a dokonce si namažu i chleba a to navzdory mým predikcím na síti. Já osobně posun v rámci informačního pole vnímám a proto zcela zaostale, vítám dialog a to i ten virtuální. Díky všem za podobný přístup (…ale choďte taky do lesa a objímejte své blízké, páč realita je víc než virtualita, to má Jan Z Rokycan pravdu, teda jestli měl právě tohle na mysli).

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Je to o úrovni vědomí, frekvencích. My jsme ti, kdo vše ovlivňují, aniž by jsme to byli schopni pochopit jak. Tedy většina je utopena v nevědomosti tohoto.

Jan Z Rokycan
Návštěvník
Jan Z Rokycan

Frenkvence ceho? Jaka uroven vedomi? Film Matrix Vam na to castecne odpovedel, kdy Morpheus rika, ze jsme se narodili do vezeni a ani o tom netusime. Toto vezeni neni jen na fyzicke urovni ale i na urovni vedomi. Odpovezte mi pravdive, najite se chleba z urovne vedomi?

LCZ
Návštěvník
LCZ

Např. 7,83Hz 😉

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Gde je milý SASIN??? NějaG mi tady chybí….