VIDEO: Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově...

VIDEO: Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově ostrově v New Yorku odhalily na kameře z dronu alarmující nesrovnalost se skutečností a realitou, na kterou naši redakci upozornil dlouholetý zaměstnanec pohřební služby! V těch rakvích mají buď malé děti, anebo jsou úplně prázdné, podívejte se, jak pouze dva chlapi nesou metrákovou rakev s tělem jako lehkou krabici od bot! Radnice New Yorku začala na ostrově pohřbívat tisíce rakví do masových hrobů, práce provádí trestanci z místních věznic v biohazard kombinézách, jde prý o tisíce mrtvých, ale bez příbuzných! A co ty prázdné nemocnice v Německu?

VIDEO: Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově ostrově v New Yorku odhalily na kameře z dronu alarmující nesrovnalost se skutečností a realitou, na kterou naši redakci upozornil dlouholetý zaměstnanec pohřební služby! V těch rakvích mají buď malé děti, anebo jsou úplně prázdné, podívejte se, jak pouze dva chlapi nesou metrákovou rakev s tělem jako lehkou krabici od bot! Radnice New Yorku začala na ostrově pohřbívat tisíce rakví do masových hrobů, práce provádí trestanci z místních věznic v biohazard kombinézách, jde prý o tisíce mrtvých, ale bez příbuzných! A co ty prázdné nemocnice v Německu?

Celý svět dnes oblétly děsivé obrazové záběry z Hartova ostrova v New Yorku, kde místní radnice zřídila masové pohřebiště pro tisíce mrtvých, kteří jsou v obyčejných dřevěných rakvích sendvičově na sebe pohřbíváni do vybagrovaných příkopů. Samotnou ukládku provádí trestanci z místních věznic, kteří jsou navlečeni v biohazard kombinézách a nakladač v příkopu přiváží rakve a trestanci je ukládají do výkopu a zahrnují zeminou ze shora, a to ručně lopatami.

Hartův ostrov sloužil jako psychiatrická léčebna pro ženy, dále sloužil jako karanténa pro nemocné se žlutou zimnicí v roce 1870 a také jako léčebna tuberkulózy, následně na ostrově vyrostl pasťák a věznice pro nezletilé delikventy. Později byly na ostrově rozmístěny rakety protivzdušné obrany Nike Ajax. Největší a nechvalné slávy ostrov dosáhl počátkem 80. let minulého století, kdy na tomto ostrově byly pohřbeny první oběti nákazy AIDS na světě. Ostrov je od té doby opuštěn a slouží jako pohřebiště při epidemiích.

Dva pracovníci překládají rakev jako bedničku s jablky. Video zachycuje celou situaci ještě výstižněji.

Záběry pohřbívání rakví se zemřelými na nemoc COVID-19 však zachytily něco, co asi mělo zůstat skryto. Do redakce se nám dnes ozval jeden z našich čtenářů, který pracuje v Plzni už dlouhá léta jako zaměstnanec pohřební služby. Dnes viděl v médiích záběry z New Yorku, jak vězni na Hartově ostrově ukládají rakve se zemřelými do vyhloubených příkopů, ale hned na první pohled ho zarazil jeden naprostý a z jeho pohledu fatální nesmysl, který nedává smysl. V určitém čase videa je vidět situace, kdy nakladač na vidlicích přiváží dvě dřevěné rakve a pracovníci v bílých kombinézách je zvedají z nakladače, přenáší kousek dál a ukládají v příkopu vedle dalších již uložených rakví. Pro obyčejného laika na tom není nic divného, ale pro profesionála z pohřební služby to byl okamžitě šok, co na videu spatřil.

Metráková rakev lehká jako krabice od bot

Dva muži totiž zvedli z nakladače metrákovou rakev ve dvou lidech, jako kdyby to byla krabice od bot a lehce ji položili k ostatním rakvím. Čtenář nám k tomu napsal, že kdokoliv někdy zvedal a nesl rakev s mrtvým tělem člověka, tak ví, jak těžce se taková rakev vůbec zvedá ve dvou lidech, s jakým zakloněním musí dva lidé ten metrický cent nést a není možné ohýbat záda při nakládání a skládání metrákové rakve. Na videu je vidět, jak muž vpravo na záběru opatrně a pomalu při ohnutých zádech pokládá, a to bez podřepu, metrákovou rakev. Náš čtenář nám k tomu napsal: “Nechci, abyste to brali jako konspiraci, mohu se mýlit v tom, že v rakvi mohla na těch záběrech být nějaká dost lehká oběť, možná dítě, ale dospělý člověk v té rakvi nemohl být ani náhodou.

Ukládání rakve, záběr z dronu.

Rakev stlučená z prken má asi 20 až 25 kilogramů a mrtvá váha dospělého člověka je tak 80 až 90 kg, je to podle výšky a stáří. Takže v ruce dva chlapi nesou 100, i přes 110 kilo váhy, vím, co to je. Ne, že by se nedalo, ale je to taková hmotnost, že se to zvedá úplně jinak než na videu a pokládá se to v podřepu. Když byste se ohnul v zádech, praskne vám v bederní páteři a skončíte na pohotovosti. Nevím, co v těch rakvích ukládali, ale určitě to nebyla těla dospělých Amíků. To by si ti dva týpci na videu pěkně mákli, prohnuli by se v kolenou při zvednutí i položení rakve, a nenesli by tu rakev jako papundeklovou krabici. Doufám, že vás to zaujme a napíšete o tom článek, možná to bude někoho zajímat. Váš čtenář z Plzně.”

Detail, který unikne 99% veřejnosti, a přitom to mají všichni na očích

Upozornění našeho čtenáře nás opravdu zaujalo, a tak jsme se vydali pátrat. To video jsme snadno našli, jsou to uniklé záběry, které od dnešního rána kolují po celém internetu a našli jsme přesně ten inkriminovaný úsek, o kterém náš čtenář psal. A když se na to podrobně podíváme, zůstaneme úplně v šoku. Je to přesně tak, jak nám napsal. Záběr v čase videa 00:57  zachycuje, jak dva muži přenáší z nakladače rakev tak snadno, jako by v ní nic nebylo, a pokud ano, tak opravdu nějaké malé a hodně lehké tělo. Všimněte si, jak pomalu a snadno muž vpravo pokládá rakev, ohýbá záda a pomaličku pokládá na zem. Američané nejsou žádní hubeňouři, ani ženy, mluvíme zde skutečně o hmotnosti dřevěné rakve plus hmotnosti těla, což je hmotnost spolehlivě nad jeden metrák. A chlap pokládá rakev s opatrností, jako kdyby skládal bedničku s porcelánem. Profesionální funebráci, kteří mají léta zkušeností se zdviháním a pokládáním rakví, při pohledu na záběry z videa nevěřícně zírají na ty borce v bílých kombinézách.

Zahrabávání rakví.

Položme si tedy znovu šokující a znepokojivou otázky, co se to sakra doopravdy děje? Opravdu v New Yorku umírají tisíce lidí denně? Radnice oficiálně uvádí, že márnice v New Yorku jsou přeplněné, nestíhají, a tak přednost v márnicích dostávají zemřelí, kteří mají pozůstalé. Lidé, kteří zemřou a nikoho neměli, tak jdou do masového hrobu na Hartově ostrově. Jenže informace z Hartova ostrova hovoří o tisících rakví, a máme věřit tomu, že tisíce lidí tak zemřeli v naprostém osamocení a bez nikoho, kdo by chtěl jejich těla pohřbít do rodinného hrobu, nebo zpopelnit.

Radnice uvedla, že rakve budou v zemi jen dočasně a později se přesunou na jiné a důstojnější místo. To bude ale zahrnovat exhumaci a bude záviset na době, jak dlouho rakve ze dřeva budou v zemi. New York City je obrovské město, kde je mnoho lidí, kteří žijí single, tak by se dalo říct, není to vyloučené, ale když uniknou na veřejnost záběry z Hartova ostrova a zaměstnanci pohřebních služeb si začnou všímat nesrovnalostí, že ty rakve musí být sakra nějak moc lehoučké, tak naše podezření se začne prohlubovat. A podezření se prohlubuje i v Německu.

Prázdná nemocnice v Berlíně, která podle německých médií má úpět pod náporem pacientů s Coronavirem

Německý blogger Billy Six vyrazil do berlínské nemocnice Virchow, která je ve městě vyčleněna pro ošetřování těch údajných tisíců a tisíců nakažených Němců v kritických stavech. Alespoň takto dramaticky to líčí zdejší německá média. Jenže, když se Billy vydal do nemocnice natáčet, našel jenom liduprázdnou kliniku, bez jediného pacienta, v hlavním městě Německa. Média jsou zaplavena hororovými příběhy o tisícovkách nových případů, Berlín pomalu by šel označit za morovou ránu, jenže v nemocnici, která se má o ty tisíce nebožáků starat, je prázdná a místní zdravotní personál mimo kameru z obav o ztrátu zaměstnání přiznává, že média přehánějí, žádná katastrofa a ani krize se nekoná.

Jediné, co připomíná krizi, jsou sedačky v čekárně, kde jsou nápisy, že lidé si mají sedat dále od sebe. Jinak ale nikde nikdo, naprosto bizarní ticho všude a žádné kašlání nemocných lidí, žádný spěch a zmatek lékařů a sester na chodbách, prostě vůbec a naprosto nic. A najednou získáte podezření, že co když ty rakve na Hartově ostrově v New Yorku jsou opravdu tak lehké proto, že jak v New Yorku, tak i v Berlíně prostě ta krize a katastrofa v reálu neodpovídá té katastrofě vykreslované v médiích. A co v dalších zemích, co třeba u vás ve městě v nemocnici? Kolik tisíců nemocných se tam nachází každý den v čekárnách? Něco tady opravdu nehraje a nesedí.

Nejen o těchto podivnostech budeme hovořit na Svobodném vysílači CS dnes po 19:00 hodině v mém pravidelném pořadu. Pokud i na Velký pátek si na nás uděláte čas, jste srdečně zváni k poslechu. Probereme všechny novinky, z domova i ze světa, a to nejen o Coronaviru.

Zdroje obou videí: [1][2]

Záznam pořadu na Svobodném vysílači CS

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Tommy
Návštěvník
Tommy

Dcera mi dnes volala, ze v Bazileji (CH) je taky prazdna nemocnice.

Kozel
Návštěvník
Kozel

Já mám dojem, že se vládnoucí “elity” a hlavně EU snaží šířit více paniky mezi občany,, než je třeba. Bůh ví, co za zástěnou pandemie chystají. Nic dobrého to určitě nebude a bude nutno, aby lid vzal pak spravedlnost do svých rukou. Těm sviním se nedá věřit nic.

Vacatko
Návštěvník
Vacatko

Nejsem odborník na hromadné hroby. Ale z toho mála co vím, tak při podobných hromadných hrobů se používá velké množství vápna jako desinfekce. Z pohřbených těk mohou unikat bojové otravné látky nebo viry při epidemii. Na videu nevidím jedinou lopatičku nějakého bílého prášku. Hrob se pak zasype vrstvou kamení, aby se k tělům nedostala např. zvěř. Více ale ně nějakého vojenského odborníka na hromadné hroby.

Ondráš
Návštěvník
Ondráš

Pracuji jako truhlář a často děláme velké okenní sestavy či masivní dveřní křídla kdy jsme na váze přes 100kg, manipulujeme s tím běžně ve dvou, ale dá to neuvěřitelně zabrat a člověk je opatrný na každý pohyb aby si něco neudělal se zády. Koukal jsem na to video několikrát a je vidět že nějakou váhu nesou, ale zdaleka to není 100kg nebo víc. To jak tu rakev pokládají… Neříkám že to nejde, ale i kdyby byl chlap ohromná hrana tak to udělá dvakrát a bude rád když jenom dva dny nevstane z postele. Čím dál tím víc se ukazuje že manévry kolem corony jsou jen maskírkovka pro něco úplně jiného. Nebo alespoň v ,,západní” části světa. Je to zvláštní, všechny informace z Číny ukazují že tam vláda snižovala počty mrtvých a celkový dopad, zatím co západní vlády je naopak navyšují. Viz tento odkaz.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2482318218652531&id=1707668292784198

konzerva
Návštěvník
konzerva

Adept pro GRU.. hádejte komu patřil dům kde sídli radnice v Řepíchcomment imagecomment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
tenhle debil patří do blázince na uzavřené oddělení. To že ho pražáci z toho řepákova posadili
na obecní radnici jen dokladuje co tam žije.

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

No, já tedy nevím, ale vzhledem k tomu, že tzv. rakve jsou na sobě v několika řadách, jedná se tedy o velmi mělký hrob. Navíc se jedná o infekční materiál, takže až navezená zemina sedne a párkrát zaprší, může se lehce stát, že rakve budou jen tak, pod otevřeným nebem. Vítr a živočichové pak vykonají další práci. Jestli takhle v USA pohřbívají všechny oběti infekčních nemocí, divím se, že v New Yorku nemají epidemie častěji. Nebo možná mají, ale nikde se o tom nepíše. Pokud vím, tak všechny oběti SARS 2 byly v Číně co nejrychleji zpopelněny kvůli možnému přenosu infekce. Ani rodina neměla možnost se s nimi rozloučit. Taky jsem jeden čas pracovala v pohřebnictví jako smuteční řečník a nedokážu si představit, že by v chladicích boxech čekali na obřad infekční nebožtíci. To je naprostý nesmysl. Natož aby měli pohřeb do země. To si snad někdo dělá srandu. Leda, že by hrob potom zalili betonem.

Bess
Návštěvník
Bess

Analýza chasidského původu Vladimira Putina a jeho židovských předků, jak jste dosud možná vůbec netušili! Proč předseda Evropského židovské kongresu přivedl Vladimira Putina v roce 1999 do Kremlu, aby Boris Jelcin viděl, kdo bude jeho nástupcem? Odkud vychází role Ruska jako Chasidské Rusi, matičky opatrovatelky Židů na celém světě? Proč konceptuální rozhledy znalců Ruska končí v okamžiku, kdy se začne mluvit o Chabadu Lubavitch a jejich kádrech v nejtěsnější blízkosti ruského prezidenta? Proč se nesmí v Kremlu říct ani jediné křivé slovo proti Izraeli a jeho okupacím a anexím?
https://aeronet.cz/news/analyza-chasidskeho-puvodu-vladimira-putina-a-jeho-zidovskych-predku-jak-jste-dosud-mozna-vubec-netusili-proc-predseda-evropskeho-zidovske-kongresu-privedl-vladimira-putina-v-roce-1999-do-kremlu/

comment image
comment image
comment image
comment image
comment image

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Co takhle nějaká vlastní myšlenka, Trtale, trente, Bess,
nebyla by? Jenom cizí tapety? 😉
Jaké máte Vy pro nás vlastní ŘEŠENÍ?

erika
Návštěvník
erika

Nikto si nevyberá, do akej rodiny sa narodí, Bess. Nemali by sme preto klásť dôraz na pôvod, ale súdiť podľa skutkov. Faktom je, že politika V. Putina je mierová, ústretová, ponúkajúca spoluprácu – na rozdiel od iných “mierotvorcov”, ktorí organizujú krvavé prevraty a dobyvačné vojny v mnohých krajinách sveta, používajú na to falošné zámienky a vo vojnách zas zakázané strelivo a chemické zbrane…dnes už vidíme, že aj biologické…

Gugen
Návštěvník
Gugen

Článek taky mohla psát úplně jiná osoba, nebo minimálně jiná entita na obvyklou osobu pouze přivěšená, např. Azazel.

Sobotka
Návštěvník
Sobotka

Jakpak se asi daří bývalému premiéru ČR panu Bohuslavu Sobotkovi?
Dnes mluvil v TV pan Tomáš Prouza.

Tikající hodiny Prim
Návštěvník
Tikající hodiny Prim

Myslíte si, že jste z jedné třetiny Germáni?
Myslíte si, že pan Prymula je Žid?
Co všechno ten chlápek ví, a kdo ho nastrčil do vedení “krizového štábu” ?

AHOJ
Návštěvník
AHOJ

Ano, v zapadnej casti ca 2/3 ciech ste asi z 10 -15 % pomiesani “germani” typu R1b.