VIDEO: Děsivá scéna z Kalifornie zachycuje, jak bílý liberál zaútočil na černocha,...

VIDEO: Děsivá scéna z Kalifornie zachycuje, jak bílý liberál zaútočil na černocha, který začal strhávat plakáty Black Lives Matter, protože se na ně už nechtěl dívat ze svého domu od naproti! Bílý liberální degenerát z místní střední školy černocha napadl, začal na něho řvát a dokonce zazněly i výhrůžky jeho dětem, které na černošského tátu čekaly v autě! Šílenství v Kalifornii dosahuje absurdních rozměrů a dokonce už i černoši mají strach před bílými liberály z Antify, jejich fašizace dosahuje obludných rozměrů! White Trash bojůvky postupně přebírají kontrolu nad americkými městy pod kontrolou Demokratické strany!

VIDEO: Děsivá scéna z Kalifornie zachycuje, jak bílý liberál zaútočil na černocha, který začal strhávat plakáty Black Lives Matter, protože se na ně už nechtěl dívat ze svého domu od naproti! Bílý liberální degenerát z místní střední školy černocha napadl, začal na něho řvát a dokonce zazněly i výhrůžky jeho dětem, které na černošského tátu čekaly v autě! Šílenství v Kalifornii dosahuje absurdních rozměrů a dokonce už i černoši mají strach před bílými liberály z Antify, jejich fašizace dosahuje obludných rozměrů! White Trash bojůvky postupně přebírají kontrolu nad americkými městy pod kontrolou Demokratické strany!

Degenerativní procesy bílé civilizace jsou už zcela patrné ve většině států západní civilizace, ovšem v USA jsou procesy mnohem více pokročilejší a to, co probíhá v Kalifornii, to prostě Evropanům v moha ohledech dosud hlava nebere. Americký server Infowars přinesl článek [1] a video z Kalifornie, které šokujícím způsobem odhaluje zánik bílé rasy přímo naživo a zachycené na kameru.

Video jsem opatřil českými titulky a sami se můžete podívat, kam až dojde generace bílého genomu, když se národ gójů nechá v procesech 5 priorit řízení zlikvidovat. Video bylo pořízeno v Kalifornii, což je americký stát, který má nakročeno k odtržení od Spojených států amerických jako úplně první stát v historii, všechny procesy jsou k tomu nachystány, a to už brzy, ihned po skončení prezidentských voleb. Kalifornie už je pečená, je připravená na totální rozvrat.

O útoku na černocha ve Visalii informovala i americká televize ABC.

Video zachycuje černocha, který strhává plakáty hnutí Black Lives Matter z plotu, který ohraničuje školní pozemek místní střední školy ve městě Visalia [2]. Když strhává plakáty, tak to komentuje slovy, že už ho unavuje se dál na tyto plakáty každý den dívat ze svého domu, který stojí naproti přes silnici. Místní liberální hlídka Antify na to pouze nevěřícně kouká a neví, co má dělat, protože je to černoch a na černocha se útočit nesmí. Hlídka netuší, jak se má zachovat. Jenže, v tom okamžiku se k černochovi přiřítí bílý liberální radikál, který spustí hysterický řev a začne do černocha strkat. Černoch je v klidu, snaží se zachovat a klid.

White Trash v Kalifornii je produktem sójové generace

Na očích má brýle, ale rozzuřený bělošský degenerát mu je strhne a v podstatě ukradne a začne na něho řvát, aby vypadnul a šel domů. Hysterický řev bělošského mladíka vyvolává děs. Nikoliv tím, co říká, to je pouze snůška nadávek a výhrůžek, ale z toho řevu je slyšet něco jiného. Zánik bílé rasy! Je to řev a jekot, který nepatří ani muži, ani ženě, je to něco mezi tím. To je důsledek sóji a její konzumace v USA, která je enormní. Sója je v USA ve všem, jako přísada, příměs, včetně sójového škrobu, sójového oleje, sójových vláken, prostě sója je všude, včetně nápojů. Dlouhodobá konzumace sójových produktů a produktu s příměsemi sóji vede k masivnímu potlačení tvorby testosteronu u mužů. Nejhorší vliv má sója na těhotné ženy, kdy během gravidity se sója, podobně jako třeba izotopy těžkých prvků a radiace,  ukládá do mateřského plodu.

Hlavní silou za hnutím na ochranu práv černochů jsou liberální běloši.

Těhotná žena tak může sójové produkty konzumovat od rána do večera a nemají na její organismus vliv, protože veškerá sója se ukládá do mateřského plodu. Výsledkem mohutného rozšíření sóji je americký bílý zdegenerovaný národ, ale pozor, musíme být přesnější v definici a vymezení. Sójové produkty a produkty s příměsí sóji jsou dlouhé dekády součástí jídelníčku hlavně americké střední a vyšší střední třídy kvůli držení linie a diet proti obezitě. Američtí běloši z nižší třídy, černoši, Portorikánci, Hispánci, Židé, Muslimové nebo Indové prakticky vůbec sójové potraviny v gastronomii nemají.

Sójová genocida amerického národa a kachní tanec degenerátů

Sójové fazole pochází z Jihovýchodní Asie a jejich domovem je Čína, ovšem sója získala velkou popularitu v USA v 60. letech minulého století, kdy USA začaly trpět masivní vlnou obezity v populaci. A tak dietologové přišli s myšlenkou nahradit maso sójou. Vedle umělého sladidla Aspartam a také jeho derivátu Acesulfamu draslíku, označovaného jako Acesulfam-K, se sójové bobule staly další náhražkou, tentokrát náhražkou masa. Důsledky a dopady konzumace sóji v USA jsou po 60 letech naprosto katastrofální. Degenerace bílých mužů poslední generace je v USA ve stavu terminální fáze.

Střední škola ve Visalii se nakonec rozhodla některé transparenty sundat [2].

Na videu vidíte, jak bílý degenerát poskakuje okolo klidného a vyrovnaného černocha jako nějaký postižený magor a v jedné chvíli se chce dokonce s černochem prát a zaujímá pózu, jako by chtěl s černochem boxovat. Jenže potom začne předvádět místo boxu deviantní kachní pochod, který pochází z internetu v době koronavirové krize, kdy američtí liberálové vymýšleli tanečky, jak tancovat proti koronaviru.

Tuhle úchylnost převzala i společnost Budvar z Českých Budějovic, která kachní tanec (duck dance) dala v březnu a v dubnu do svých televizních reklam v ČR. Video je ke zhlédnutí zde. Existuje bezpočet variací tohoto tance, ale jeho obliba vzrostla v USA právě po vypuknutí koronavirové krize, přestože tanec je už starý několik let. Na videu alespoň vidíte, že degenerace bílého liberála má mnoho podob. Jenže, to zdaleka není všechno, bílý liberál začne nakonec vyhrožovat i dětem černocha.

Bílý liberál si hraje na černocha a černoch se chová rozumně a klidně jako běloch. Černá a bílá už v roce 2020 neplatí

Když se černoch vrací ke svému autu a varuje bílého mladíka, že zavolá policii, liberál mu řekne, že jestli ho tam ještě jednou u toho plotu s plakáty uvidí, že ho zřídí tak, že se to nebude pěkný pohled pro jeho děti. Děti černocha to totiž celé sledovaly z auta a něco takového je prostě neuvěřitelné. Běloch se na videu totiž choval jako černoch. Používal černošskou mluvu, typické frázování pro “homies”, tedy slangovou angličtinu černochů a dokonce oslovoval černocha výrazem “kámo”, což působilo komicky, bizarně a nemístně.

Plot školního pozemku střední školy ve Visalii.

Bělošský degenerát si tak hrál na velkého gangsta-černocha, ale celkový výjev působil nikoliv směšně, ale doslova děsivě. Běloch, který hájí práva černochů ve hnutí Black Lives Matter, zaútočí na pravého černocha, který sundavá plakáty BLM, protože mu lezou už krkem. Chápete? Černá bude bílá a bílá bude černá. Muž nebude mužem ale ženou, žena nebude ženou ale mužem. Noc nebude nocí ale dnem, den nebude dnem ale nocí. Najednou se všechny tyto vize naplňují. Video tak jasně ukazuje, že hnutí BLM nikdy nebylo o rasové otázce utlačování černochů, ale o agendě globalistů na rozvrat Spojených států zezdola, z ulice, tedy proces řízení na 6. prioritě. Přesně k tomu se Dům Sion uchyluje, když prvních 5 priorit nesplní očekávání, anebo když změny neprobíhají žádoucím tempem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Samvěd
Návštěvník
Samvěd

Ten malý vztekloun Ozzy Osbourne už taky věděl scénář dopředu. Vše je plán, žádné nahodilé události. https://www.youtube.com/watch?v=kSRNrVjISRQ

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Černoch je evidentně křížený bílými geny a ten “běloch” je jakýsi mentálně zaostalý mix s Mexikáncem. Projevuje se zde tedy především nevhodnost rasového křížení a ne konzumace geneticky upravené sóji, kukuřice atd., co žerou hloupí gójím. Ostatně ten “běloch” je agresivní tak, že bych ho spíše podezříval z konzumace pervitinu než sóji. No a nakonec, ten “kachní” tanec byl spíše pokusem toho dementa o kung-fu. 🙂

Historik
Návštěvník
Historik

Obě holky budou 45 let platit hypothéku.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Blíži sa koniec ďaľšej zdegenerovanej civilizacie! Veľký Precesný rok/ Anno Magnus, končí v roku 2032, a v roku 2033 tu už bude vládnuť Novus Ordo Seclorum! Príde Očistec sveta vez oheň,a potom znovuzrodenie cez Potopu sveta… Takže sa nedivte že degenerácia sveta, ako aj židobolševická revolúcia v Amerike tak napredujú-do Apokalypsi sveta!!!

Hledám pravdu
Návštěvník
Hledám pravdu

Jak se zde už zmínil Manažer houpaček tak Diktátor, Neo-osmanský sultán Erdogan mění Svatý chrám Boží moudrosti (postavený za Východořímského císaře Justiniana v 6. století), z muzea zpět v mešitu. Náboženská sekularita byla tímto novodobým Hitlerem a jeho musulmanskou partají zrušena r. 2017, a to jí uvedl v praxi Turecký prezident Atatürk už krátce po konci Osmanského sultanátu r. 1923.
Vracíme se v řadě ohledů zpět v historii. Nebudu zde rozvádět skutečnost že po 800 let bránila Východořímská říše Evropu před Islámskou nákazou, a ani tu smutnou událost kdy IV. křížová výprava podnětem mstivého 100 letého Benátského dóžete zničila Konstantinopol r. 1204.
Veškeré info lze najít na netu.

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Vlastně jsou tu dvě civilizace. Ta židovská je prorostlá do té bílé a přitom obě sdílejí stejný prostor. Ale nenechme se tím mást. Ani tím, že obrovská skupina bílých Indoevropanů se chová a myslí jako ž/Židé. Jistě si vzpomenete na přísloví o poturčencích. V USA jsou reprezentováni liberální lůzou, u nás havloidy, v jiných státech zas někým jiným, ovšem přítomni jsou všude. Myslím, že je užitečné naučit se je rozeznávat a napříště je nezapočítávat do naší civilizace, nýbrž do té druhé. ‘My’ musí být jednoznačně oddělováno od ‘oni’, aby i ten nejposlednější pěšák pochopil, kdo je kdo a kam on sám patří.

.B.
Návštěvník
.B.

Ješště jednou jsem se díval na to video. Ale spíš než sója tady pracuje crack, speed či pervitin. Je zfetovanej.

amik
Návštěvník
Petr K.
Návštěvník
Petr K.

Děkuji za článek, nejen za tento.

Je smutné sledovat takovéto záběry a situace, ve kterých je vidět to zoufalé volání duše člověka po vlastní hodnotě a přijetí. Jeho nepřirozeně vykřičený, ječivý hlas ukazoval též na jeho skutečné sebevědomí (které by se ukázalo v situaci 1 na 1, bez party kamarádů se zapnutými mobily v zádech). Pokud by měl o sobě nepokřivené hodnocení, neměl by zapotřebí si jej takto „zvyšovat“.

Doplním trochu informací k té sóji, která je jednou z příčin úpadku bílé mileniální generace, avšak určitě ne jedinou. Ale o tom nebyl tento článek je všechny vyjmenovat.

Více než v sóje jako takové je problém v jejím množství, kvalitě a zpracování. V Japonsku a v Číně jedli lidé sóju po staletí a nikdy z toho nezdegenerovali. Ale třeba v Číně ji začali jíst až ve chvíli, kdy přišli na to ji nejprve fermentovat. Fermentací se v sóji rozloží řada pro nás škodlivých antinutričních látek a taková sója je pro člověka vhodnou a zdravou potravinou, zdrojem bílkovin a dalších prospěšných látek, pokud se jí v rozumném množství.

Doporučit lze ze sójových produktů fermentovaný tempeh, sójové omáčky, miso pastu, „sýr“ natto.
Nevhodné jsou nefermentované, průmyslově zpracované tofu, různé granule, a především izolovaný sójový protein, který se právě přidává jako polotovar do dalších potravin.

U sóji je navíc ještě jeden problém: GMO. Nemám dostatek informací o tom, jaká je kde situace GMO v roce 2020. V Evropě se GMO tolik neprosadilo, ale článek je o situaci v USA, kde právě tato generace byla postižena i GMO. Nevím, jak dalece jsou z GMO v USA vyráběny produkty pro lidi, ale je důležité si uvědomit, že nejde jen o konzumaci sójových výrobků přímo člověkem. Pokud člověk jí nebo jedl maso z velkochovů, kde byla ta zvířata krmena GMO sójou, tak je otázka, jak takové maso působilo na jeho vývoj (nebo spíš degeneraci).

Kdybychom se na sóju podívali podrobněji, tak trochu nepřesným argumentem, který se často uvádí, je ten, že je problém v sóji ve fytoestrogenech, které narušují hormonální systém člověka (nejen ženy ale i muže). To je ale trochu nepřesné, neboť fytoestrogeny nejsou škodlivé látky. Dokážou pomoci regulovat a harmonizovat hormonální systém (žen i mužů). Ovšem pokud je ta regulace přehnaná (např. tím velkým množstvím jednoho druhu potraviny), tehdy vzniká problém. Co je v malém množství lékem, ve velkém je jedem.

Více informací o sóje např. zde:
https://www.margit.cz/soja-prospiva-skodi/

Zde pak zmínka o tom, že existuje i fermentované tofu, i když jsem ho v ČR též neviděl.
https://www.jimejinak.cz/novinka-na-trhu-fermentovane-tofu-znate-ho/

Též o sóje píše podrobně Prof. Strunecká ve svých knihách, např. Jak přežít dobu jedovou.

Např. zde je docela srozumitelně vysvětlen „problém“ fytoestrogenů:
http://www.trendyzdravi.cz/prirodni-lecba/soja-a-fytoestrogeny-jak-je-to-doopravdy.html
http://www.mynatureproduct.com/co-to-jsou-fytoestrogeny-nebo-spravneji-isoflavonoidy…html

Právě v souvislosti s hormony ještě doplním, že příčinou rozladěného hormonálního systému je kromě nadměrného příjmu např. zmíněné sóji i celá řada dalších tzv. hormonálních disruptorů (rušičů), mezi které patří např. ftaláty, bisfenol A (BPA), dioxiny, ale také různé herbicidy, pesticidy atd. Tyto látky mají schopnost navázat se v buňkách na estrogenové receptory a působit jako jejich antagonisté. Hormonální systém pak dělá něco jiného, než by měl, a následkem může být celá řada problémů v organismu.

Opět odkážu např. na knihy Doby jedové Prof. Strunecké.

JIR
Návštěvník
JIR

Veškeré tofu je produktem fermentace.