Video: Desátá mocnina. A o Globálním prediktorovi a o tom, čím se...

Video: Desátá mocnina. A o Globálním prediktorovi a o tom, čím se řídí

Krátký film “Desátá mocnina” vznikl v roce 1977 a dávno tomu jsem se o něm dozvěděla z předmluvy k jedné astrologické knížce člověka, který mě v životě nejvíce oslovil, dnes už nežijícího Dane Rudhyara. Předmluvu napsal kalifornský psycholog PhDR James Fadiman ze Standford University a k filmu uvádí: “Film divákům dává pocit kontextu, pocit skutečné proporce jejich místa ve Vesmíru. V jedné sekvenci spatříte postavu, v další se vznesete a hledíte na kus země, který je desetkrát větší, než postava, řekněme úsek pláže s lidmi. Potom vystoupíte ještě výš, do další zvětšeniny. Pozorujete nyní celou pláž, na jedné straně vlny, na druhé straně domy v ulicích. Po několika dalších obrázcích se díváte na Slunce a planety, které na širokém horizontu galaxie vypadají jako drobounké tečky. Když se pak krok za krokem vracíte zpátky na pláž, uvědomujete si svou bezvýznamnost, ale zároveň i svou osobní středovost v tom všem”.

A dále dodává: “Nikdy v průběhu mého školení jsme se nezabývali důsledky civilizace na osobnostní uvědomění. Nekonečně jsme zkoumali individuální životní styl a životní cyklus, avšak nikdy kulturní životní cyklus nebo snad vývojový cyklus samotného lidského druhu. Historie za mých studií obvykle znamenala jen to, co se přihodilo před deseti dvaceti roky”

Proč o tom hovořím a proč to vkládám? Psycholog James Fadiman editoval knihu astrologa, tzn. vyjadřoval se k jeho popisu člověka a lidských kultur z hlediska Vesmíru a tedy přes astrologii. Autor knihy, kterému v té době bylo 84 let, jí chtěl lidem pomoci.

Ale na světě existuje síla, která stejnou astrologii využívá k ovládnutí lidstva. Síla, která se na svět rovněž dívá pohledem desáté mocniny, která ovšem k této perspektivě přidala i perspektivu časovou, měříc ji na tisíciletí a staletí. V tomto smyslu jsou nejen člověk na pláži, ale celá pláž a dokonce i celá města a státy jen nicotnými tečkami, kterými je možné hýbat tak, aby pohledem desáté mocniny vznikl obraz ovládnutí všeho, především zdrojů.

Astrologie, numerologie a jiné podoby ezoteriky, to jsou hlavní nástroje Globálního prediktora. Ač se to nezdá, jsou to naprosto pragmatické záležitosti, vycházející z přesných výpočtů postavení planet, geometrických úhlů a tvarů, jaké mezi sebou v průběhu času vytvářejí, čísel, jaká dávají v různých součtech, atd., atd. Základy těchto znalostí GP získal v Sumeru a Babylonu, kde se měly zachovat od přeživších knězů z Atlantidy, v dalším je vylepšil v Egyptě, a to včetně pyramid, které mají kořeny v Sumeru, kde  tyto stavby měly název zikkurat a byly spojnicí mezi Zemí a Polárkou.

Nejvyšším zikkuratem té doby byla Babylonská věž, podstatné ale je, že kružítko a úhelník se staly základními symboly globálního architekta – toho, který má kořeny v Sumeru, Babylonu a v Egyptě a který se po zkušenosti s Atlantidou rozhodl řídit svět pohledem “desáté mocniny”.

Globální prediktor je naprostý pragmatik a důsledně se drží architektury, kterou odkoukal od Boha, a to je řád planet, čísel a geometrických tvarů, vytvořený v Sumeru a Babylonu. GP není žádný žrec a vizionář, napojující se na božské vize, GP je suchý ziskuchtivý pragmatik, kolem kterého božské vize ani neprošly, natož aby z nich vycházel. GP je tím, který chce Boha přelstít, protože sám se na Boha pasoval a skutečných žreců a vizionářů (obzvláště ruských) se bojí.

Ale závěr je takový, že člověk míní, Bůh mění.  Stokrát může být GP zdatný ve věcech astrologie, numerologie a se svými pravítky, kružítky a pyramidami si hrát na architekta zeměkoule,  pro něj obzvláště platí, že “GP míní, Bůh mění”.

PS: Zkuste si pohledem mocnin představit lidi, kteří by se měli vzepřít plánům GP a NWO. Na pláži asi nebudou, ale budou stát fronty u supermarketů a o mocnině, ze které k nim chcete promlouvat, nebudou mít ani páru a ani je nebude zajímat…

-Pozorovatelka-  8.11.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan Johan
Návštěvník
Jan Johan

ad.GP on nestárne,nebo má následovníky? a nikdo ho nezradí?

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Chtěl bych upozornit, že správný překlad anglického názvu videa „Powers of Ten“ je “Mocniny desítky” ne “Desátá mocnina” (což by dávalo úplně jiný význam) a námětem videa vůbec není “uvědomit si bezvýznamnost, ale zároveň i svou osobní středovost…” nikomu však nelze bránit to tak chápat.
Pokud jde o anglické titulky, které video doprovází, jsou tak špatné, že jsou až nesmyslné (což je zřejmě způsobeno jakýmsi nedokonalým automatickým překladačem).

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Chtěl bych upozornit, že správný překlad názvu anglického videa „Powers of Ten“ je “Mocniny desítky” ne “Desátá mocnina” (což by dávalo úplně jiný význam). Námětem vůbec není “uvědomit si bezvýznamnost, ale zároveň i svou osobní středovost…” nikomu však nelze bránit to tak chápat.
Pokud jde o anglické titulky, které video doprovází, jsou tak špatné, že jsou až nesmyslné (což je zřejmě způsobeno jakýmsi nedokonalým automatickým překladačem).

Bigo2
Návštěvník
Bigo2

Omlouvám se, že jsem to poslal dvakrát. Poslal jsem to v 5:05, ale pak jsem to kontroloval a nebylo to tady. Tak jsem to poslal ještě jednou v 5:21… A potom to tu najednou bylo dvakrát.

Navi
Návštěvník
Navi

milá pozorovatelko,samotné se mi do toho nechtělo(překvapuje mne,jak nízká úroveň se vyskytuje všude):sexualita: pokud mám přístup k souboru porodnosti jednotlivých regionů – států,vím,co se “mi” urodilo.Dnes jsem si říkala,chtělo by to více vodnářů a býků apod.
nebudu to rozebírat,navazuje otázka “svátečních” dnů 🙂 o ročních typech nepíšu,ty jsou jasné.Pokud se budu zabývat čtrnáctidenním,dnem,hodinou,měsícem a rokem,samozřejmně se nedostanu k ničemu,ale v souladu s článkem,resp.tematem to dává smysl.
To je pohled vládce na masu,samozřejmě je tu opak: zkoumání data narození dědičného vládce,časy bitev atd.nebudu nosit dříví do lesa 🙂 co se týče GP,při informacích D.Ickeho atd. (a musím dodat,že se mi špatně luští od koho proč komu vysílání jednotlivých souborů tel.kanálů – tvrdím že Prima-čr,Spektrum,Discovery patří pod GP – a že tam těch ufo pořadů je,ruku v ruce s nárustem válečné tematiky ve smyslu dokumentů,proč vysílají seriál o zoombie není třeba říkat,ale matematik Pjakin správně hovoří o matricích a ohlašování,není rozdíl mezi skutečným zříceným letadlem a obsahem seriálu,válka probíhá všude a stále,ohlašování stejně jako akt a odveta – konec vsuvky 🙂 )jsem samozřejmě vše pokládala za jasné.Ale stejně jako někdo tuším zde v diskusi,jsem dospěla k názoru,že toto nemusí být vyřešeno,jestliže vidím,že stačí značka auta a bezpracné peníze k nadřazenosti.Rozhodně mám stále na paměti osobu prezidenta Ruské federace,tomu stačí jediná hlava,aby si v ní sám na základě všech informací vytvořil koncept,strategii,od a do zet … Proto je evidentně v dobrém i zlém zařazen do nejvyšších pater,až na to,že nejvšší patro sebou táhne své děti,on většinu lidstva,chudák malej 🙂
Jen jednou jsem na Vás tiše vrčela,kvůli Zemanovi a Číně.Ale ani tehdy bych se s Vámi nehádala,pouze diskutovala.Co se týče postu prezidenta ČR,jsem přesvědčena,že čas vědět byl,je čas velet.
Hezký den.

koin
Návštěvník
koin

Tieto povedacky o GP, Bohu, astrologii, zlu a jeho organizaciach, atd. je vsetko len mlatenie prazdnej slamy. Akosi nikomu nedochadza ze clovek je natolko charakterove rozny ze si peklo pre svoj svet zorganizuje sam, bez potreby nejakych rad a predikcii. Zoberme si napriklad politikov,. Ktorych z nich mozete z cistym svedomim oznacit ako charakterneho, zodpovedneho cloveka? Mozno tak celosvetove 10^-12 percenta z populaci. Ostatni su ludsky odpad. To iste aj nabozenstvo. Na jeho predstavitelov plati to iste co na politikov. A pozorovatelka tu pletie o precesii, astrologii s genialnymi matematikmi (len si nespomeniem ktory) a ostatni horlivo pritakavaju.
Kua luidia co nevidite ze za toto svinstvo sme si sami vinni? Svojou lahostanostou, egoizmom, mamonarstvom, tuhou po moci atd. Vsetko su len vyhovorky. Keby existovala nejaka vyssia moc (Boh?) tak uz davno tu na Zemi zlikviduje vsetko ako nepodareny pokus s Homo Sapinens a zacne na novo. Alebo sa na to celkom vykasle…lebo ludstvo vo svojom prirodzeneom vyvoji neustale hlupne.

Kodl
Návštěvník
Kodl

Jojo, to přesně sedí.
Dřív potřebovali lidé boha, teď si ho nahrazují GP.

Le
Návštěvník
Le

Ať čtu co čtu, nemůžu se zbavit dojmu, že GP je nějaká entita na úrovni tzv. “Oráj” ze seriálu Hvězdná brána. Tam to bylo pojaté jako energie zla. Ten seriál běžel v televizi roky, a čím víc hledám informace na téma původ lidstva, přepsaná historie, současná politka, války a pod. tak mi to zapadá do sebe jako puzzle. Čím ulítlejší díl, tím snad víc pravdy.

Jana Černíková
Návštěvník
Jana Černíková

Nedá mi to nezareagovat na Vaše PS – myslíte, že nepřijde doba, kdy se vzepřou? A myslíte, že správná doba je právě teď? Jedna velká moudrost říká, že jsou chvíle, kdy to největší, co můžeme udělat, je trpělivě čekat. A že největší překážkou k dosažení cíle může být netrpělivost, s jakou spěcháme k jeho naplnění.

Pokud se na věci podíváme z vyšší perspektivy než je perspektiva „všemocného“ GP, tak i GP je jen loutkou v rukách loutkáře – a je jedno, jak ho budeme nazývat, jestli Celek nebo Boží vědomí anebo jinak – důležitá je jeho podstata. A z hlediska tohoto loutkáře je GP jen něčím, díky čemu se má lidstvo něco naučit a něco pochopit. A teprve až lekce doběhne a my pochopíme, tak až potom se věci mohou začít měnit. Z pohledu loutkáře je vše v každém okamžiku přesně takové, jaké má být.

Přijde mi, že článek vyznívá tak trochu v rozporu s PS – jakoby byl článek o víře a PS o nevíře. Na jednu stranu říkáte „GP míní a Bůh mění“… A na stranu druhou si myslíte, že tohle Boží vědomí nemá moc směřovat vývoj v souladu se svým záměrem? Že nemá moc dovést lidstvo do situace, kdy všichni jasně uvidí, jak se věci mají, a co je potřeba udělat? Když všechno a všichni, tedy i Ti lidé ve frontách u supermarketů jsou jeho součástí?

marek
Návštěvník
marek

Ahoj všichni. Všichni zatím zde diskutující mají velice dobré pozorovací a rozlišovací schopnosti. I ti materialisticky zaměření i ti, kteří se snaží věci kolem sebe vysvětlovat “duchovně”, astrologicky anebo pouze začali na základě svého poznání a logiky tušit “zákony souvztažností”, které nyní připisují právě té astrologii, kabalistickě “vědě” o živlech, barvách, tvarech, vlastnostech, vibracích atd. Všichni máme částečné a relativní poznání světa kolem nás. Vyplývá to z naší relativnosti. To si prosím uvědomme a neosočujme se, nehádejme, naopak hledejme to společné, doba je, zdá se, zlá a je potřeba spojit síly a znalosti. Nehádejme se například o to, kdo lépe ví, kdo nebo co to je GP.

Thom
Návštěvník
Thom

Keď to prenesieme do našich lesov a hájov…nemyslím, že taký minister obrany, vnútra, premieri…sa zaoberajú otázkou GP. Tieto diskusie o GP a podobne sa myslím vedú len nizsich urovniach(občan). 🙂
Bolo by zaujímavé sa opýtať takého Sobotku, alebo Fica, Orbána, čo im vraví pojem GP.
Uznáte, že sa pohybuju na vyššom levely.

bantustan
Návštěvník
bantustan

To máte tak…Ráno vstanu,jdu na trávu,podojím krávu…Kouknu na hodinky,za pět minut mi to jede…Nastoupím,přijde pruvodčí a povídá..Jízdenky prosím..A já na to..To máte tak,ráno vstanu,jdu na trávu,podojím krávu..Kouknu na hodinky,za pět minut mi to jede..Nastoupím,přijde pruvodčí a povídá..Jízdenky prosím.. A já na to..To máte tak..ráno vstanu…

xerox
Návštěvník
xerox

bantustáne … tuhle tu story když řeknete alzovi v ušáku tak už vás nikam nikdy nevezme , pokud by se tak stalo je tu ještě jeden od nich a jmenuje se hušák , ten vás vezme na kanáry , má tam jako správnej demokrat za těžce vydělanej peníz daču …