VIDEO: Demokraté zvažují odstoupení Hillary Clinton z boje o Bílý dům. Její...

VIDEO: Demokraté zvažují odstoupení Hillary Clinton z boje o Bílý dům. Její nemoc má možná souvislost s tím, že Kongres začal vyšetřovat FBI ze zatajování důkazů! [CZ Titulky]

VIDEO: Demokraté zvažují odstoupení Hillary Clinton z boje o Bílý dům. Její nemoc má možná souvislost s tím, že Kongres začal vyšetřovat FBI ze zatajování důkazů! [CZ Titulky]

Souvislosti náhlého selhávání zdravotního stavu Hillary Clinton mohou mít přímou spojitost s tím, že americký Kongres přistoupil k nevídanému kroku. Komise kongresu pro vládní dohled totiž zaútočila na FBI a předala FBI příkaz na předání všech dokumentů o vyšetřování Hillary Clinton [1]. FBI totiž před týdnem poskytla Kongresu jenom zlomek dokumentů a ještě navíc silně retušované a začerněné. To doslova kongresmany z komise rozpálilo doběla a přímo před televizními kamerami obeslali zástupce FBI s příkazem na vydání veškeré dokumentace k případu emailů Hillary Clinton. FBI zjevně chrání některé figury okolo Hillary Clinton, které v emailové komunikaci s ní vystupují jako lobbisté, klienti a různí pomahači různých lumpáren po celém světě. Mezi nimi jsou členové Saúdské rodiny, George Soros, lidé z Evropské komise, Evropské centrální banky, čínské vlády a mnozí další. Hillary Clinton v době, kdy zastávala funkci ministryně zahraničí, byla v kontaktu se špičkami globalistů z celého světa. Nyní jim jde v USA doslova o krk.

Kongres zaútočil v USA proti FBI, že prý kryje Hillary Clinton a lidi okolo ní!

Hillary Clinton hrozí obvinění ze spiknutí, korupce a dalších činů. Její nedobrý zdravotní stav by mohl být de facto cestou, jak by se mohla vyhnout trestnímu stíhání z důvodu vážného zdravotního stavu, kdy nový prezident by Hillary Clinton udělil milost, resp. prezidentský pardon. Uvnitř demokratické strany se už spekuluje o nahrazení Hillary Clinton jakýmkoliv jiným kandidátem, Timem Kainem, Joe Bidenem, Bernie Sandersem a dalšími. Největší problém Hillary Clinton je v tom, že v USA nemají globalisté tak silnou moc jako v EU. Globalisté v USA jsou v silné defenzivě a zejména v Kongresu a v Pentagonu mají obrovský odpor a nepřátele na život a na smrt. Útoky z Kongresu proti Hillary Clinton nabírají na intenzitě a více než chatrné zdraví teď vedení demokratů zajímá, jak zajistit případnou náhradu za Hillary.

bf4e581f-26bd-410f-9fc8-263accac6e40-large16x9_ClintonEmails_3Curt.jpg
Kongresman Chaffetz se ostře pustil do FBI, že kryje Hillary Clinton a v televizním přenosu obeslal zástupce FBI, že musí Kongresu předat celý vyšetřovací spis Clintonové, bez mazání, začerňování jmen atd.

Informaci o tom, že demokraté zvažují stažení Hillary z kandidátky, přinesla americká spisovatelka a redaktorka Cokie Roberts [2], která o tomto informovala média v USA, že nejvyšší vedení Demokratické strany začíná uvažovat o plánu B, koho poslat do závodu o Bílý dům místo Hillary Clinton. Kongres, který zaútočil v přímém televizním přenosu na vedení FBI, ukazuje nebezpečnou situaci, kdy v USA dochází k rozkolu mocenských struktur a ke snaze zlikvidovat naděje globalistů na to, aby Hillary Clinton se dostala do Bílého domu. Tim Cook, šéf Applu a přítel Hillary Clinton, opět v neděli varoval před kolapsem globálních trhů, pokud se Donald Trump dostane do Bílého domu. Panika globalistů a jejich strach o to, že by se jejich kandidátka Hillary Clinton nedostala do funkce prezidentky, je obrovská. O to více americké elity v Kongresu přikládají pod kotel a smaží Hillary Clinton v její emailové kauze. Útok proti FBI ze strany Kongresu je ale důkazem toho, že jde opravdu do tuhého.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v dolní liště.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

kongress vydal Subpoena ad testificandum. To neni nic jineho, nez prikaz ucinit svedectvi konkretni osobe pod hrozbou potrestani. Je to facka systemu.. Povoz z hnojem se prave rozjel z kopce a dole stoji cela elita ..

Kristian
Návštěvník
Kristian

Tady to mate lepší,
Člen kongresu ugriloval chlapa z FBI

https://youtu.be/mCCL5WyrYhg

josef
Návštěvník
josef
nasranec na stav v ČR
Návštěvník
nasranec na stav v ČR

Ráno se tak probudím a idea je na světě. VO CO GO. Každé ráno něco jiného.
Dneska: VO CO GO globalistům furt s tim islámem v Evropě na světě a přitom zároveň s homo-lobby, emancipací žen a v podstatě naprosto vylučující se přístupy tam a tady.

Už to asi leckomu doklaplo. De vo to, že MUSLIMŮ JE HODNĚ. A jsou problém, protože se s nima musí kalkulovat, takovej ohromnej potenciál, chápete. Pro globalisty neni možný muslimy nadále ignorovat a tu mega populaci musí nějakým způsobem integrovat do svýho globálního systému.

JE TŘEBA vytvořit jeden světovej podělanej hloupej a otrockej matrixovskej pronárod. To co se děje v Evropě je toho součástí. Problém je pro globalisty v separaci Evropy od těch z tý Afriky a dalších džuzen a nekompatibilita. (Řekl bych že ten Cook Tim jim pomáhá v odlaďování toho jejich plánu, šmejd jeden…)

Ale všech je zároveň moc. Takže to trochu (hodně) pomlátíme, zdecimujem a vyrobíme globální utrpení pomocí konfliktu islám vs. západní populace (křesťanská). Po globálnim utrpení budou všichni vzývat svýho zachránce a radostně zapomenou na křesťanství i islám, hlavně když budou mít perspektivu a šanci žít dál.

TEN PLÁN je tady očividně hodně dlouho, protože na jedný straně stupidní až absurdní obhajoba “západních” hodnot – EMANCIPACE, HOMOLIGA, PRÁVA, SVOBODA, EGO, FINTIVOST, KURTIZÁNISMUS VE VŠECH DOSTUPNEJCH MEDIÍCH, PŘEPRSKLÁ AŽ BIZARNÍ ZÁBAVA, ODHALOVÁNÍ ŽEN AŽ DO VULGÁRNÍCH PARTIÍ, SUVERENITA MUŽŮ S DŮRAZEM NA SVOBODU BEZ POKORY PŘED SLITOVNÝM a přísným ALLÁHEM ATD. ATD. ATD., dráždění obyčejnejch vyřazenejch muslimů co maj kulový anebo jsou “sociálové” v poušti, ghetech, na okraji světa v bídě a zapomění…

Na druhý straně je tady nabízeno “řešení” pro muslimy… všechno to co se jim směje, ponižuje jejich “cítění”, bombarduje jejich bratry z americkejch dronů v Pákistánu, Iráku, Afghánistánu (vždyť tam USA bombardujou převážně civilisty-nemocnice atd. a to jsem již přesvědčenej že úmyslně s cílem vytváření vražednýho tlaku proti západní civilizaci) totálně vymlátit a vyvraždit a bude klid. To je nabízeno jim!

Globalisty jsou úmyslně podporovány extrémy na obou stranách, aby k tomu konfliktu došlo. Asi jste pochopili o co jde tady v Evropě. Evropa má být těmi TOP globalisty obětována za ušlechtilým cílem – konečné pseudo sjednocení lidstva do hromadného stáda otroků se stejnou mentalitou, submisí, zájmy, podprůměrným intelektem atd. již bez rozdílů mezi nimi. Proto s takovou jistotou mluví o válce v Evropě, protože oni mají plán a ten realizují.

-Shrnutí: 1.Nerušený IMPORT muslimů do Evropy pod krycí operací “boj s rasismem, nesnášenlivostí, xenofobií, urážkama náboženského cítění a vyznání (to by mohl být problém, neboť je tu rozpor – vyznání k zabíjení (Korán) a tak tady máme zaručeně ty většinové umírněné a pak ty zlé isilovce…, kdo to zpochybní, půjde do vězení..) a to adresované do několika rovin..běžná populace, politici, tupější globalisti na nižší úrovni – business. Těm všem je předáván vzkaz, že vše je třeba a je to správně pomocí jejich vlastní logiky a uvažování. Na poslední článek – lid se jednoduše kašle, kdo bude odporovat, bude konfrontován se zákonem a českou inteligentní justiční mafií.

2. Mediální útok na psychiku a životní styl západu – výchova k odporu k islámu pochopením povahy muslimů – masírka bestiálními videi a hned pod tím reklama na podprsenku, zábavu, lepší erekci, sexy prádlo, rubrika pro svobodomyslné kurtizány….

No řekněte, může být toto všechno náhoda?

Peluch
Návštěvník
Peluch

nahody neexistuji

pedros
Návštěvník
pedros

Chudáci”demokraté”mají problém-ZVAŽUJÍ!Já taky zvažuji,vlastně už jsem zvážil-emigraci!Každý máme něco na “zvážení”!
Se bych divil amíkům,posedlým mládím a kultem zdraví,že by si zvolili stařenu prolezlou nemocema,nebo trumpa,taky moc zdravě nevypadajícího!Zapeklitá volba!

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

K tematu – kolaps Clintonove natocil Cech… a stejne tak Cech nedavno natocil zniceni toho “pamatneho” kamene v Oregonu… zajimave, jak tak maly narod dokaze “ukazat pravdu” Americanum 🙂 a to podle me neni vse…

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Je vidět, že Češi mají rozsáhlou DIASPORU (rozptýlení), jsou bystří a vnímaví, a připraveni k Akci….;-)
Národ sice malý, ale Duch Kráteru je mocný. :-).

kari
Návštěvník
kari

Podle me jsou Cesi min na hlavu, nez treba Nemci, kteri si pozvou a vitaj miliony neznamych “migrantu” bez dokumentu a provereni, a pak je nuti cele Evrope, jsou min na hlavu, nez zapadaci, kterimigranty prijimaj a pohadkove plati, Cesi jsou min na hlavu, nez Americane, kteri si zvoli tezce nemocnou starou Clintonovou, a sveri ji atomovy kufrik (to bude teprv prca) nebo Trumpa, ktery je sice o neco lepsi, ale ne zas tak o moc, a oboum to papaj i s navijakem. Cesi, presto, ze jsou masirovani mainstreemem od rana do noci, maj v zakladnich otazkach bezpecnosti ( i jinych) jasno a Cesky prezident je spolu s Orbanem vzhledem k urovni zapadnich politiku hvezda ?

kdochcevidi
Návštěvník
kdochcevidi

Dobrý večer. Oni Němci si totiž vlastně nikoho NEPOZVALI. Na vině je jejich někdy až obludná disciplinovanost. Zkrátka kancléř zavelí, a Němec mašíruje… Klidně i do záhuby. Jejich síla i zkáza. Lumíci.

inkvizitor
Návštěvník
inkvizitor

Lumíci dobří! Řekl Kopčem…..

kdochcevidi
Návštěvník
kdochcevidi

Dobrý večer. Že bystří, vnímaví, to jo. Ale připravení na Akci? Při vší úctě k Vašemu názoru, viděla jste už Čecha? Dostane knedlík navíc a nevidí – neslyší. Natož aby konal.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Když natočil kolaps Clintonové ČECH, tak musel být Akční. 😉
Možná víc , než bylo potřeba, a někomu to možná i vadilo….

monsanto
Návštěvník
monsanto

Kaslaci video Hillary – kompilace jejiho kaslani od roku 2008
(podbarvene pisnemi Roar a Firework od Katy Perry, ktera ji podporovala na rade verejnych vystoupenich behem volebni kampane):

https://www.youtube.com/watch?v=lyGf1ODrTAE

Kočkodlak
Návštěvník
Kočkodlak

Demokrati jsou dost v řiti. Měnit koně těsně před cílem je značně kontraproduktivní. Vůbec jim není co závidět a volby budou jen formalita. Nabízí se spekulace jestli volby nebudou ze strany demokratů skrečovány a prezidentem skutečně nezůstane Obama na nezbytně nutnou dobu než se najde jiná vhodná náhrada za Clinton. Nemyslím že by si USA dovolily uskutečnit tak důležité volby s prakticky jen jedním kandidátem.

Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Finita La Comedia.. Basta!

kari
Návštěvník
kari

Teda, to je ale drama?