VIDEO: Dejte ty vlajky pryč! Nigel Farage nemohl dokončit svůj rozlučkový projev...

VIDEO: Dejte ty vlajky pryč! Nigel Farage nemohl dokončit svůj rozlučkový projev v Evropském parlamentu, šéfka pléna mu totiž odpojila mikrofon ve chvíli, kdy vytáhl vlaječku Velké Británie a začal europoslancům mávat na rozloučenou v lepších časech, kdy suverénní evropské státy se osvobodí od Evropské unie! Nigel Farage zopakoval, že EU je anti-demokratický projekt, který řídí lidé, kteří se nezodpovídají nikomu z voličů! Všichni britští europoslanci poté z EU parlamentu odešli! Nikdo další se nedovážil vlaječky vytáhnout, nikdo další na protest proti zákazu vlajek neodešel!

VIDEO: Dejte ty vlajky pryč! Nigel Farage nemohl dokončit svůj rozlučkový projev v Evropském parlamentu, šéfka pléna mu totiž odpojila mikrofon ve chvíli, kdy vytáhl vlaječku Velké Británie a začal europoslancům mávat na rozloučenou v lepších časech, kdy suverénní evropské státy se osvobodí od Evropské unie! Nigel Farage zopakoval, že EU je anti-demokratický projekt, který řídí lidé, kteří se nezodpovídají nikomu z voličů! Všichni britští europoslanci poté z EU parlamentu odešli! Nikdo další se nedovážil vlaječky vytáhnout, nikdo další na protest proti zákazu vlajek neodešel!

Nigel Farage pronesl v Bruselu v EU parlamentu ve středu svůj poslední projev. Velká Británie v pátek o půlnoci odchází po 47 letech z Evropské unie a britští europoslanci se tedy rozhodli rozloučit ve velkém stylu. Nigel Farage dostal celkem 4-minutový prostor, ve kterém shrnul celou svoji anabázi v Evropském parlamentu. Připomenul, že EU nerespektuje demokratické principy.

V roce 2005 Evropská unie chtěla prosadit Evropskou ústavu, kterou představil bývalý francouzský prezident Valéry Giscard d’Estaing, ale Francie a Holandsko ji v referendech odmítly. Když neprošla Evropská ústava, přišla její náhrada v podobě Lisabonské smlouvy, a ta se už pomocí referenda pro jistotu neprosazovala, tedy s výjimkou např. Irska. Irové smlouvu z Lisabonu v referendu odmítli, ale to nebylo akceptováno, irská vláda po roce občany znovu nahnala k referendu, a tehdy už Lisabon prošel.

Nigel Farage při závěrečném projevu.

Jenže k závěru Farageova posledního projevu se stalo něco nečekaného, ale na straně druhé velmi hrozivého a vlastně už ne tak překvapivého. Nigel Farage a jeho kolegové totiž na závěr vytáhli britské vlaječky a začali europoslancům mávat na rozloučenou. To ale neuvěřitelným způsobem rozčílilo předsedající plenárnímu zasedání, místopředsedkyni Evropského parlamentu z Irska, Mairead McGuinnessovou. Ta totiž Farageovi na závěr odpojila zvuk z mikrofonu a vyzvala britské europoslance ostrým rozkazem, aby ty vlajky dali okamžitě pryč a sedli si.

Naše redakce již před časem v článku informovala [1], že v Evropském parlamentu se nově nesmí vystavovat vlaječky národních zemí, je to zakázané pobuřování. A hádejte, co se stalo? Naprosto nic. Poslanci v EU ze všech 27 zemí mlčí. Namísto protestů, bojkotu EU, protestních demonstrací před sídlem EU, namísto aktivismu a držení hladovek, jenom prostě mlčí. Žádná akce neproběhla, všech 27 zemí si nechalo zakázat své vlajky a jejich vystavování na stolcích v Evropském parlamentu. Takové chucpe. Jako kdyby všichni ti europoslanci se nechali koupit Bruselem a ztratili své páteře.

Dělejte to jako Greta! Transparent do ruky, kulicha na hlavu a jít sedět před parlament!

Plné huby vlastenectví, ale europoslanci třeba od Marine Le Pen nehnuli v EU parlamentu ani brvou. Prostě na příkaz šéfa EU parlamentu Davida Sassoliho byly všechny vlaječky naházeny uklízečkami do odpadkových pytlů a vyhozeny do komunálního odpadu. A podívejte se na své europoslance, kolik z nich proti tomu protestuje a svolává demonstrace v Bruselu? Když má Greta Thunberg své Fridays for Future, proč vlastenečtí poslanci v EU parlamentu neudělají Fridays for Flags? Každý pátek si sednout s cedulí před dveře EU parlamentu a stávkovat! Dělejte to jako Greta!

Poslední zamávání vlajkami.

Proč se poslanci bojí? Mají snad obavy, že by jim někdo za trest zkrátil europoslanecké platy, nebo diety? Anebo je venku zima, aby tam člověk seděl? Tak se podívejte na Gretu! Narazí si na hlavu kulicha, na ruce rukavice, huňatý svetr, šálu, bundu, popadne transparent a sedne si před švédský parlament, v mrazu. Je to sice cvičená loutka, ale aspoň není líná pohnout zadkem a dřepnout si v zimě před barák a protestovat. Proč se europoslanci nepoučí? Anebo jim vyhovuje sedět v teple, v parlamentu EU, za velké peníze a s dobrým občerstvením? A co vlajky? A co národ? A co hrdost?

Dejte ty vlajky pryč! Místopředsedkyně EU parlamentu se obořila na Farage za to, že vytáhl vlaječku své země!

Všimněte si, že Nigel Farage mohl mluvit, pokračoval v projevu, a to i tehdy, kdy řekl, že UKIP a Brexit Party mají rádi Evropu, ale nenávidí Evropskou unii. Nikdo mu mikrofon nevypnul, že by šířil nenávist. K vypnutí jeho mikrofonu však došlo ve chvíli, kdy Nigel Farage a jeho europoslanci vytáhli britské vlaječky. V tom okamžiku místopředsedkyně EU parlamentu v roli předsedající zasáhla a vypnula mu mikrofon. Tedy až v okamžiku, kdy byly vytaženy vlajky. A Mairead McGuinness spustila povyk, ať okamžitě dají ty vlajky pryč, že jsou zakázány podle jednacího řádu. A britští poslanci ji ignorovali a provolávali Farageovi slávu slovy hip, hip, hooray! Nakonec je vyzvala k tomu, ať si je odnesou ty vlajky, ale vyznělo to tak podivně, že to britští europoslanci vzali jako výzvu k odchodu právě teď a okamžitě, a tak se zvedli a odešli.

Mairead McGuinness, místopředsedkyně EU parlamentu.

Video vstoupí do dějin, a proto jsem udělal české titulky do videa, protože je to záznam toho, jak reaguje Evropská unie ve chvíli, kdy europoslanci vytáhnou své národní vlajky, jaké prudká reakce následuje. Šéfová na postu předsedající hned zařve, dejte ty vlajky pryč! Ano, přátelé, přesně před rokem jistý Tomio Okamura tvrdil, že tuhle Evropskou unii chce reformovat zevnitř! Bože, takové chucpe! Doufám, že teď na vlastní oči vidí, jak se mu před očima ta reforma rozplývá před očima.

Namísto reformy před 2 týdny došlo už rovnou k zákazu vystavování národních vlaječek na stolcích europoslanců, a dokonce už dochází k odpojování zvuku poslancům z mikrofonu, pokud vytáhnou vlaječku své země. Ano, potvrzují se moje slova, že Evropská unie je nereformovatelná! A když je nereformovatelná, tak je potřeba ji alespoň demontovat zevnitř, rozvracet ji zevnitř. A zákaz vlajek je dokonalá příležitost. Vlastenci s mandáty eurposlanců se mohou ukázat a předvést.

Blábol o reformě Evropské unie zevnitř vzal definitivně za své! Komisariát EU odpojuje od mikrofonů europoslance už i kvůli národním vlaječkám

Uspořádejte happening v prostorách EU parlamentu, anebo raději před budovou. Pozvěte média, umělce, performery, protestující s transparenty, oblékněte se do národních krojů, vezměte vlajky a otřískejte Evropské unii národní diverzitu o hlavu. Evropská unie má 27 státu s celkem 27 různými kulturami, tato diverzifikace je součástí kulturní a historické rozmanitosti Evropy, která se musí uchovávat, ne likvidovat zákazem vlajek v orgánu, který má zájmy 27 zemí a jejich národů obhajovat, a ne zakazovat jejich symboly jako jsou vlajky. Dělejte to jako Nigel Farage. Dělejte to jako Greta Thunberg. Dělejte to jako Donald Trump. Ale dělejte něco, páni europoslanci.

Nigel Farage se směje, když mu Mairead McGuinness říká, aby dal pryč vlajku své země ze stolu.

Neseďte tam za tučné prebendy, zatímco vám zakazují národní vlajky. Ukažte, že máte kuráž, a že si zasluhujete důvěry svých voličů z alternativy. Nejste tam sami, máte tam poslance z Maďarska, z Itálie, z Francie, můžete spojit síly a poukazovat na to, jak je EU nedemokratický aparát, který dalece převyšuje SSSR. Ani Sovětský svaz si nedovolil zakazovat při zasedání Sovětů vlajky jednotlivých sovětských svazových republik. Sami vidíte, že dnešní EU vypíná mikrofony a odebírá poslancům slovo, ne za vulgární slovo, ale za to, že vytáhnou vlaječku své vlasti! To je tragédie, nad kterou se nesmí mlčet, ale musí se to stát součástí politické agendy vlasteneckých sil a jejich zástupců v EU. Zvednout zadky a využít situace, páni europoslanci! Nigel Farage vám právě nahrál na smeč.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. Nadávají nám, uráží nás, plivou na nás, protože nechtějí slyšet fakta a znát skutečnosti. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 2 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 82% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Anar
Návštěvník
Anar

Dobré.

Dolis
Návštěvník
Dolis

Pozor. VK neinformuje objektivně. Říkám to nerad, ale tady si přečtěte, že je VK vedle jak ta jedle:
https://www.euportal.cz/Articles/42338-aeronet-cili-ae-news-jiz-nekolik-let-vede-kampan-proti-hnuti-svoboda-a-prima-demokracie-nejsou-li-fakta-pomaha-si-vymysly-a-lhanim.aspx
Čekal bych více profesionality pane VK!!!!!!!!!!!!!!

Martin
Návštěvník
Martin

Lidi, máte pravdu, ve světě je šíleně zla,šíleně, ale veškerý “vrch” jakožto politika, média, všichni ti globalisti ať už se jmenují jakkoliv jsou jen zrcadlem “dna”, určitě tu bude mnoho čtenářů kteří si uvědomují z čeho je složená většinová společnost. Budu velmi kulantní,což v tomto případě nebývám a použiji termín z psychologie, psychosociální nezralost, já bych si ho ještě poupravil a psychospirituálnísociálníemočnícitová naprostá nevyspělost. A z tohodle je tvořená většinová společnost, divíte se že si nechají vládnout od posledního sráče až po globalisty ?

aamater
Návštěvník
aamater

Rakúsko – Uhorsko, bolo žalárom národov!!! A ako sa teraz ukazuje, EU sa jej začína približovať a to priam míľovými krokmi!!! Treba čím skôr odísť kým je to ešte možné!!!

Alfons
Návštěvník
Alfons

Připomeňme si proč Britové odešli z EÚ – Brexit (dokument, české titulky)

http://www.czechfreepress.cz/kino-cfp/pripomenme-si-proc-britove-odesli-z-eu-brexit-dokument-ceske-titulky.html

Josef
Návštěvník
Josef

Vlajky zakazuje peroxidová Chazarka Dita Charanzová (ANO) z ČR, místopředsedkyně Evropského parlamentu, a nepohodlným europoslancům vypíná mikrofony šišlavou angličtinou:

“Gud mónink kolííígs ví nau, žádná diskuze o vlajkách zde neproběhne.”

Dita Charanzová (ANO) dusí národy v Evropském parlamentu aneb Babiši, tohle je tvoje politika
11 613 zhlédnutí •1. 2. 2020
VIDEO
https://www.youtube.com/watch?v=5g9zid8_gJ0

Dita Charanzová:
01/2012-06/2014 : manažerka televizního studia během zasedání Rady Evropy
03/2012-06/2014 : konzultační a poradenská činnost (samostatná výdělečná činnost)
07/2014-dosud : poslankyně Evropského parlamentu za ANO

comment image

Charanzové manžel Tomáš Boček byl do 1. 4. 2019 velvyslanec ČR při Radě Evropy a zvláštní zmocněnec Rady Evropy pro migraci a uprchlíky. Od 2019 je viceguvernér Rozvojové banky Rady Evropy pro cílové země.

Tomáš Boček: “Mým hlavním úkolem je asistovat vládám evropských států, aby zvládaly masivní migrační přívaly a zároveň respektovaly své mezinárodně právní závazky v oblasti lidských práv. Respektovaly pravidla, na kterých jsme se v Evropě dohodli, a jejichž existence má daleko hlubší smysl, než se na první pohled může zdát. To, že do Evropy v současné době přichází velká spousta lidí, způsobuje, že vlády jsou v pokušení tato pravidla nerespektovat, protože je to pro ně jednodušší, nebo někdy i proto, že jim ta pravidla nejsou příliš jasná. Dále koordinuji veškerou migrační agendu v Radě Evropy a pracuji na posílení spolupráce s dalšími mezinárodními organizacemi, především s OSN, EU a Mezinárodní organizací pro migraci.”
Tomáš Boček vystudoval Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni.
Rada Evropy není instituce Evropské unie. Byla založena v roce 1949 a sídlí ve Štrasburku, cílem Rady Evropy je prosazování lidských práv.
Cílem Rozvojové banky Rady Evropy pro cílové země (CEB, dříve název Fond sociálního rozvoje Rady Evropy), sídlící v Paříži, je napomáhat řešit sociální problémy v členských zemích, především v oblasti pomoci uprchlíkům, přistěhovalcům a obětem přírodních a ekologických katastrof. ČR je členem CEB od roku 1999.
Rada Evropy se nachází v tíživé finanční situaci poté, co hlavní přispěvatel do rozpočtu Rady Evropy Turecko v roce 2017 vystoupilo a Rusko odmítá hradit příspěvky, když bylo zbaveno hlasovacích práv kvůli sjednocení Krymu s Ruskem.
https://www.ceska-justice.cz/2017/11/turecko-oznamilo-ze-rezignuje-na-statut-hlavniho-prispevatele-rady-evropy/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Trojice chazarskych parazitu.
Dlabajova, Babis, Charanzova se chechtaji Cechum primo do ksichtu.

Radek
Návštěvník
Radek

Britové slaví odchod z EU a došlo i na pálení vlajek.

Adieu EU
https://youtu.be/WF3S7gcDmvA
Brexiteers burn EU flag
https://youtu.be/X8TMJb6TPMo
Brexit: UK leaves EU, supporters celebrate
https://youtu.be/rrXElXZB1Gc

juro782
Návštěvník
juro782

nepálili vlajky ale reklamné bannery ty patamat

Aerovkář
Návštěvník
Aerovkář

Myslím, že tohle je ten správný Dress code do Parlamentu EU
http://www.vecernikpv.cz/spolecnost/31138-z-plesu-firmy-koutny-se-stava-udalost-sezony

Radek
Návštěvník
Radek

comment image

Národní symboly jsou v Evropském parlamentu považovány za reklamní předměty. Tento krok je symbolem federalizace Evropy, utlačování vlastenectví, pošlapávání národních identit. Je jasným znamením, že EU pod vedením Německa směřuje do formátu Das Neues Europa, do formátu Čtvrté říše.
Britští poslanci prý v kuloárech radili svým kolegům, aby zavedli po vzoru eko Grétky (Fridays for Future) své “Pátky pro vlajky” (Fridays for Flags).Zřejmě je Aeronet populární po celé Evropě.
Mimochodem Fridays for Future už je registrovaná ochranná známka.
https://www.expres.cz/zpravy/greta-thunbergova-ochranna-znamka-slavne-jmeno-milion-chvilek-aktivistka.A200130_105937_dx-zpravy_peve
MAMF – Make Awesome Money First!
Ale zpět do EP. Bohužel nikdo z poslanců ostatních zemí se nepostavil na stranu Velké Británie a aspoň symbolicky nezamával nad hlavou vlaječkou, kterou zastupuje. Ani jak píše Peter Dulek neukázal McGuinnesové middle finger, tedy jak se říká u nás, že je “jednička”. Dokonce ani zástupci Francie od Le Penové nebo zástupci Itálie od Salviniho. Natož zástupci ČR.
Zajímavé je ještě to, že šéfka pléna McGuinnesová vyprovodila britské poslance slovy: “S odkazem na jednací řád byla pronesena slova nenávisti.”(lež) “A opravdu si myslím, že bychom neměli nikoho nenávidět,nebo jakýkoliv národ nebo jakýkoliv lidi.” (Tvrdil snad Farage něco takového?)
A tady se dostáváme k zajímavému kontextu toho co řekla Merkelová minulý rok v listopadu v Bundestágu, že svoboda neexistuje neomezené svoboda slova, a že svoboda slova má své limity a končí tam kde se šíří nenávist. Zde video: https://youtu.be/ybZmK6plZ-Y
Jinými slovy: “Kdo se vzepře, bude obviněný ze šíření nenávisti.” Tedy klasika 1984!
Britští poslanci vyšli ze sálu a pak šli zřejmě někam to “zalejt”. Zbylí poslanci zůstali způsobně sedět na svých židlích a naslouchali jak je potřeba poladit problematiku svobody slova na Burundi. Takové chucpe!

1428
Návštěvník
1428

Fridays for Flags – FFF – 666

Bacha na to VK :-O 🙂