VIDEO: Defilé českých zrádců v ukrajinském propaganda-dokumentu, kde plivají na prezidenta Miloše...

VIDEO: Defilé českých zrádců v ukrajinském propaganda-dokumentu, kde plivají na prezidenta Miloše Zemana! Tohle už je přes čáru! Video vzniklo ve spolupráci ukrajinské tajné služby a poradce amerického velvyslance na Ukrajině!

VIDEO: Defilé českých zrádců v ukrajinském propaganda-dokumentu, kde plivají na prezidenta Miloše Zemana! Tohle už je přes čáru! Video vzniklo ve spolupráci ukrajinské tajné služby a poradce amerického velvyslance na Ukrajině!

Americká rozhlasová stanice Radio Freedom, která je sponzorována z rozpočtu amerického kongresu, natočila před časem ve spolupráci s ukrajinskou tajnou službou SBU a skupinou českých zrádců filmový propagandistický dokument s názvem “Čeští přátelé Kremlu”, který má za úkol očernit a diskreditovat prezidenta ČR Miloše Zemana. Toto video, které nemá ani jednu hodinu, je tím nejhorším fekálním výtvorem proti hlavě státu od roku 1989. Minulý měsíc vyšla česky dabovaná verze tohoto zmíněného pamfletu. O překlad se postarala redakce zpravodajství ČT a z tohoto titulu by měl být podán podnět k prošetření toho, jak je možné, že veřejno-právní ČT se podílí na zpracování a dabingu dokumentu, jehož scénář vznikl v Kyjevě ve studiu ukrajinské tajné služby SBU, která ve spolupráci s ukrajinskou sekcí rádia Svoboda a jeho českou divizí v Praze na Hagiboru připravila kompro-materiál, který má vykreslit prezidenta Zemana jako koně, kterého ovládá Kreml.

svoboda2.jpg
Propagandistické ukrajinské vysílání, pod záštitou amerického kongresu.

V dokumentu si ukrajinský štáb pozval jako hosty největší odpad české žurnalistiky a společenského života. Plivání na prezidenta Zemana v dokumentu obstarali Martin C. Putna, Ondřej Kundra z časopisu Respekt a Ondřej Soukup z Hospodářských novin (oba dva jsou ze stáje Bakalova vydavatelství Economia). Kromě plejády dalších postaviček uslyšíte i Štefana Füleho, jak varuje před ruskou propagandou. Video dokument je typickou dehonestační hrou, která měla v ukrajinském divákovi navodit dojem, že ČR je zemí Václava Havla, ale Miloš Zeman to kazí a je nepřítelem státu. V dokumentu ukrajinský štáb zcela mlčí o tom, že americká ambasáda koordinovala v listopadu 2014 demonstrace proti prezidentu Zemanovi přímo v ulicích prostřednictvím bývalých zaměstnanců amerického velvyslanectví a členů neziskovek sponzorovaných ze zdrojů amerických soukromých fondů.

8f8b64c23435a01a9218e96a6727_r16:9_w782_h440_g1da7f4f6f17d11e3bbbd002590604f2e.jpg
Ondřej Soukup, Hospodářské noviny a také Aktualne.cz

Je naprosto skandální, že čeští novináři se propůjčují k účinkování v dokumentu, jehož scénář zpracoval John Michael, poradce amerického velvyslance na Ukrajině, bývalý důstojník CIA v libanonském Bejrůtu. Situací by se měla urychleně zabývat BIS, protože je vysoce nebezpečné, aby čeští novináři s vlivem na mainstreamové publikum spolupracovali na tvorbách dokumentů proti hlavě českého státu, jejichž natáčení koordinují cizí tajné služby. Bez ohledu na to, jestli někdo považuje ukrajinskou SBU a bývalého amerického špiona a dnes poradce amerického velvyslance na Ukrajině za spojence nebo ne. Protože není možné, aby cizí televize ve spolupráci s kolaboranty z Bakalovo médií a zhrzenými profesory FSV UK vedly informační válku proti prezidentu republiky. Žádná země by toto netolerovala, kdyby česká rozvědka natáčela diverzní dokumenty o prezidentovi jiné země a zvala by si ještě do natáčení novináře z oné země, aby pomohli podkopat státní zřízení a úřad prezidenta.

72365.jpg
Ondřej Kundra, časopis Respekt

Už dříve jsme upozorňovali, že z budovy na pražském Hagiboru se stala centrála americké tajné služby, která zneužívá status budovy Svobodné Evropy a Rádia Svoboda k prosazování zpravodajských her proti prezidentu republiky. Stejně tak z těchto prostor probíhá mohutný elektronický boj v podobě aktivit trollovacích center, které mají za úkol podkopávat nejen alternativu, ale i úřad prezidenta, stabilitu země a dobré vztahy se zeměmi jako je Rusko, Čína nebo Kuba. Psali jsme o tom zde.

Stejnou úlohu nyní plní i vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly (do portfolia Economie patří periodika jako Respekt, Hospodářské noviny, Ekonom, iHned.cz, Aktualne.cz a další), které se dostalo do hledáčku ruských tajných služeb poté, co toto vydavatelství a jeho novináři začali v ČR šířit nebezpečnou propagandu s cílem vyvolat v občanech ČR strach z Ruska a očerňovat veškeré jeho kroky na mezinárodním poli, např. v době, kdy ruské jednotky pomáhaly v Sýrii stabilizovat situaci a vytlačovat ISIL z jeho pozic. Právě v té době Bakalova Economia a jeho periodika začala mediálně velmi silně útočit proti Ruské federaci. Toto neušlo pozornosti ruských tajných služeb, které by jinak neměly důvod se zabývat ztrátovým vydavatelstvím českého zkrachovalého uhlobarona. Ze strany Bakaly je to zřejmě mediální vendetta za ostré výroky prezidenta proti jeho osobě v souvislosti s historií OKD dolů a RPG bytů na Ostravsku. Miloš Zeman dokonce o Bakalovi prohlásil, že by ho měli zavřít [1].

MBB5754f4_profimedia_0195668637.jpg
Vladimir Putin a Miloš Zeman. Dobré vztahy ČR a Ruska vadí českým pro-západním elitám, které do Evropy nasunují muslimské migranty.

Současné evropské elity se podílí na plánu islamizace Evropy a proces je štědře dotován globalizačními fondy. Ty jsou bezedné, peníze na nasunování konceptů NWO si mohou elity vždy natisknout nebo vygenerovat v podobě elektronických peněz. Pouze nezávislá alternativa, jakou dělá třeba právě Aeronet, představuje přímé ohrožení těchto procesů, protože díky našim podporovatelům, čtenářům, přátelům, ochráncům a vlivným lidem můžeme informovat bez cenzury o pozadí těchto rozvratných procesů ve společnosti. Postavte se za svého prezidenta. Nemusí být dokonalý, ale je to jeden z mála vlastenců v české vrcholné politice. Útoků na něj ze strany mainstreamu a fiat-alternativy bude přibývat. Pana prezidenta v tom nenecháme.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Při sledovani „dokumentu“ jsem se dobre bavil 😀 Je to plne naprosto ocividnych a lehce vyvratitelnych lzi. Tohle muzou hltat tak akorat Ukrajinci z Kyjeva, pro které ten dokument je primarne urcen… Nejvic jsem se zasmal, když muj kraj byl nazvan „depresivni periferii CR“ a pry proto tady lide volili Zemana 😀

Robert
Návštěvník
Robert

Snazi se jen co jim sily staci, jen je dobře ze se ukazuji, je potreba si je pamatovat !!! Na co? To ukaze cas 🙂

Pan Brokolice
Návštěvník
Pan Brokolice

Zrádci a rozvraceči,jste průhlední,kdo financoval a kolik stála výroba tohodle prolhlanýho rádoby-filmu? Takovej humus nevidno. Ukrajinci jsou odpad,vždy byli a pokud se jim v jejich náckovskejch makovicích nic nezmění nadále budou a dojedou na to.

FILOSOF
Návštěvník
FILOSOF

Miloši, my víme, jak je to doopravdy. Ať psi štěkají, jede se dál. Ať žije Zeman a Putin, a jejich přátelství. Ubohost české veřejnoprávní spolu s ukrajinskou se nedá vůbec vyjádřit. Těch redaktorů je mi upřímně líto, že se musejí hrabat v hovnech za mrzký peníz Západu, obzvláště té zrůdy Choroše. Těžké živobytí, že ano? Ale vězte, budoucnost patří putinovskému Rusku, i kdybyste se rozkrájeli. My starší, (a dokonce nekomunisté), si umíme udělat náležitý obrázek, co je pravda, nepotřebujeme úchyly typu Putna a jemu pod., aby nám vysvětlovali situaci.

EVIK
Návštěvník
EVIK

SUPER A SOUHLASÍM S FILOSOFEM fandím Zemanovi

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

H*vno zabalene v pozlatku? Tady to bude spis v PLASTICu !
https://www.youtube.com/watch?v=v98HEQvtpgo

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Trochu ironicke ze Zeman se ve svem proslulem protiislamskem projevu zminil pozitivne prave o Ukrajincich, kteri – jaki rekl – se u nas “bez problemu asimilovali”. Ted mu to takhle vraci. To je take jeho velky problem. U mne si to rozlil svym projevem v “americkem knessetu” (AIPAC) kde prohlasil ze “jsme vsichni Zide”. Tedy rozhodne NE mym jmenem. A mam za to , ze na jejich lopate taky skonci – jako mnoho jinych. Jestlize jsme odsoudili Havlovu omluvu Nemcum za odsun – za nasimi zady – tak nemuzu totez tolerovat u jineho prezidenta. At je nekde na soukrome navsteve nebo oficialne – je prezident a jeho slovo se take tak bere. Soukromi musi stranou – a za to je taky placen. At se to nekomu libi nebo ne.

carlos11811
Návštěvník
carlos11811

Tak a teď si nejsem jistý, že jsi Zemana pochopil.Pokud mluvil o Ukrajincích, kteří se u nás asimilovali, tak mněl na mysli ty Ukrajince, kterým nezbývalo nic jiného, než odejít ze země a hledat obživu u nás. Ovšem ty píšeš o skupině , která rozpoutává Majdany nejen na Ukrajině a hlavně je placená z prostředků cizích státních příslušníků a oligarchů. Přece nemyslíš vážně, že tohle je referenční vzorek Ukrajiny. Další, co jsi nepochopil je Zemanův bonmot, že všichni jsme Židé. Vzpomeň si na prohlášení Evropských státníků po masakru v redakci Carlie Ebdo, kdy všichni prohlašovali “Všichni jsme Charlie”. Pokud někoho napadáš za to, co pronesl, musíš, pro objektivitu, vždy uvádět věci v kontextu a nesmíš je z něho vytrhávat.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Dik za pouceni. No a v tom kontextu je dobre pripomenout ze Ch. Hebdo byla false flag jako hrom – a nasledne foto s Makrelou a Netanyuhem v prvni linii bylo snad dost vymluvne. Jeste stesti ze se s takovym “reprezentacnim vzorkem” (nejen Evropy) nedal zvecnit. Ukrajincu par znam a je mi jich uprimne lito. Ti by se pod tenhle pamflet urcite nepodepsali.

charon
Návštěvník
charon

Som rad že aspoň v Čechách maju prezidenta.My mame p rezidenta v službach us ktory podporuje všeljaku 3sektorovu haveď. Ako sa spravaju tito napr. umelci si možte pozrieť na videu. Všimnite si SK znak na tričku tohto “umelca” https://www.youtube.com/watch?v=_NrGUSWnw_g

mareciino
Návštěvník
mareciino

kde sakra beru tu drzost…kde ju beru? nemaju ziadne argumenty…ziadne…vraj nejaka ruska propaganda…no a co? pojem rusko nie je nikde postavene mimo zakon, tak koli comu niekto nemoze pocuvat aj nazor rusa?! arabsky narzor v europe respektuju, vsetky ich (z nasho spolocenskeho a pravneho pohladu) deviacie a zlociny voci nasemu pravnemu systemu…a ruske nazory, ktore nikoho z nas neohrozuju nam prezentuju ako propagandu…a propaganda americka je co? tiez ju mam chapat ako zlocinnu? najvacsi agresor USA so svojimi armadami v kazdom kute sveta okrem ruska hovori nieco o ruskej propagande…to je proste ironia

Mlada, abatyše z kláštera
Návštěvník
Mlada, abatyše z kláštera

toto je jejich přirozenost..jinak jednat neumi..drzost, dekadence..skuhrani..podvody..nic nepochopili..nicemu se nenaucili..vzdy vse roze..erou a kvili a vyckavaji..na svoji sanci.. v kazdem rezimu..drat se k moci a hrabat.. dejiny znaji rady pripadu, kdy se etnikum spojilo vzdy proti Cechum.. se sudetskymi \Nemci 1938 ruku v ruce bojovalo za odtrzeni Sudet, dale po vzniku republiky 1920 na Hučinsku..+ rady dalsich pripadu.. vznik cs.divadla v Olomouci.. po valce pak znova hrr..hrr k moci.. pak Slanskeho podil na vrazdach ceskych vlastencu – gen. Piky, Dr Horakove v 50. letech.. no comm.. toho pak chteli siousi rehabilitovat.. hnus fialovy.. blekota Havel jim otevrel dvere po 1989 a pomohl rozkrast co se dalo.. no casy se meni..vseho do casu.. Je to trapné a ubohé, o ničem. Pouze prezentace toho jaci jsou. .Salve

Forever
Návštěvník
Forever

Turci jsou teď pěkně n*sraní!

https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=405448&sId=&mId=

Turecko je naštvané kvůli německému uznání arménské genocidy! Je to prý pro Turecko “dýka do zad”. Turecko jako odvetné opatření plánuje ochlazení vztahů s Německem – jednoduše řečeno, otevřít brány islámským armádám do Evropy!
A Turecko také připomíná Německu jeho nacistickou minulost – genocidu 6 000 000 Židů!

Co k tomu dál říct?
Židé, Německo a Turecko si nemají rozhodně vzájemně co vyčítat:

Turci zavraždili 1,5 milionu Arménů, Židé zavraždili v Rusku více než 20 000 000 Rusů a dalších národů Ruska a Němci ze strachu před židobolševickým terorem zabili 6 000 000 Židů (a to nepočítám slovanské národy – Němci zabili Slovanů mnohem více, než Židů). Opravdu se všichni tři mají čím chlubit.

Rozdíl je v tom, že Německo se kálo kvůli své nacistické minulosti, zatímco Turecko a židovstvo se nekály kvůli své zločinné minulosti! A navíc je zakázáno popírat židovský holocaust, zatímco arménský holocaust a židobolševické zločiny v Rusku je povoleno popírat!

Forever
Návštěvník
Forever

comment image
Turecké deníky vytáhly německou nacistickou minulost.

S přirovnáním Merkelové k Hitlerovi lze do jisté míry souhlasit, rozdíl mezi Hitlerem a Merkelovou je jen ten, že Hitler by nenechal Německo a Evropu zaplavit černošským a arabským muslimským parazitním živlem, ač Hitler jinak prosazoval spolupráci s islámským světem.