VIDEO: “David Icke: Clintonovou chtějí, ale i Trump je přijatelný”

VIDEO: “David Icke: Clintonovou chtějí, ale i Trump je přijatelný”

Aktualizace: Nadpis a text níže patří původně k tomuto krátkému videu .  Poté, co se v diskusi objevil odkaz na téměř hodinové video s českými titulky (děkuji “Avari”), ´úvodní video jsem změnila.    

David Icke se vyjadřuje k americkým volbám a to v tom smyslu, kterého ze dvou kandidátů si přejí globalisté (tak jsem pochopila jeho “oni”) . Podle Ickea globalisté upřednostňují Clintonovou, protože ta je součástí jejich skryté moci a pro tu splní všechny úkoly – včetně rozpoutání třetí světové války, na čemž už pracuje démonizací Putina a Ruska. Na druhé straně je Trump, který podle Ickea je proti systému, celý život se však se zástupci systému setkával.

Oba kandidáti ale jsou na kolenou před Izraelem, takže Palestince ani v dalším období nic dobrého nečeká. A dále oba kandidáti věří v bombardování Sýrie a ve vytvoření bezletové zóny nad Sýrií, což znamená jít do války s Ruskem. Takže Clintonovou globalisté chtějí, ale i Trump je pro ně přijatelný.

David_Icke_rheumatoid_arthritis_2.jpg
David Icke.

Video je zřejmě jen částí delší řeči D. Ickea a jeho obsah může být vytrženým z kontextu, tak či tak mi z řečeného plyne, že D. Icke v něm nehodnotí názor globalistů, ale pouze názor amerických státních elit, tedy těch představitelů, kteří si přejí vybudovat Globální AMERICKÉ impérium. A tímto pohledem D. Icke ve svém komentáři nejde dále, než jen k americkým celosvětovým zájmům, zatímco skutečně celosvětové zájmy (zájmy globalistů) vůbec nebere v potaz.

A stále více mám dojem, že právě tento pohled sdílejí i jiní američtí analytiti a že pro ně globální politika = budování globálního amerického impéria. Proto podporují Clintonovou a její představu, že budování globálního amerického z ní činí globalstku. Přičemž to hlavní, o co v současnosti globalistům jde (a nyní právě americkými volbami) je konfrontace: “globální americké impérium” versus “globální politika”. Resp. jestli si globalisté něco nejvíce nepřejí, tak je to právě pokračování dosavadního trendu USA v budování globálního amerického impéria, protože oni mají se Spojenými státy plány zcela opačné.

Nesouhlasím proto s názorem D. Ickea, že globalisté si přejí Clintonovou a že i Trump je pro ně přijatelný, protože oba si přejí bombardování Sýrie a rozpoutání třetí světové války, nesouhlasím ani s názorem, že globalisté si přejí další odstavování Palestiny a za tím účelem podporu Izraele (stačí se podívat, jaký je směrem k Palestině a Izraeli/Jeruzalému v posledních letech trend), nemluvě o významu Sýrie v souvislosti s Íránem, který obě země pro globalisty mají.

Nakonec nesouhlasím ani s tím (a bez ohledu na to, že to říká Pjakin), že globalisté si přejí válku USA s Ruskem (když už, tak “pouze” válku mezi křesťany a muslimy a v tomto směru jsou USA a Rusko na jedné lodi).  V souhrnu pro mě ale D. Icke nehodnotí význam obou prezidentských kandidátů pohledem globalistů, ale pouze pohledem tvůrců globálního amerického impéria, tedy pouze pohledem národních elit USA.

Slovenské titulky je nutné rozkliknout přes “CC”.

……………………………

Děkuji čtenáři “albatros” za odkaz na vložené video, ke kterému jsem si dovolila přidat svůj komentář. A protože nedávno čtenářka “zvědavá matka” do diskuse vložila krácený odkaz na stejné téma, pro srovnání k D. Ickeovi zde Budoucnost světa s Trumpem nebo Clintonovou – V V Pjakin.

PS: Téma Clintonová vs Trump hýbe světem a názor D. Ickea jsem vložila pouze k porovnání a nerada bych, aby v tom bylo viděno hrocení diskuse v otázce, kdo z těch dvou je globalista a kdo ne. Myslím, že jednak se rozřešení vůbec nikdo nemusíme dočkat a za další – jsou také jiná témata, než jen jestli mají pravdu američtí či ruští analytici, ostatně, názor si stejně musí udělat každý sám.

-Pozorovatelka-  3.10.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dolim
Návštěvník
Dolim

Myslím si, že se to chce více seznámit s D.Ickem a pak kritizovat v negaci. Ano, vytrhli jste z kontextu. A poškozovat někoho tím, že je placen kýmsi, chjo….. česká kotlinko

Avari
Návštěvník
Avari
kari
Návštěvník
kari

Ja nevim. Myslim, ze ono to ted s Amerikou pujde trochu “samo”.USA uz nemuze byt svetovym lidrem,imperiem. Jednak na to nemaj ekonomicky,jejich dluh je obrovsky a ovladani sveta neco stoji, i kdyz si dolary tisknou a tisknou, jednak na svetovy prim nemaj moralne ( jejich elity na to nemaj moralne), Amerika diky sve politice zacina byt ve svete mirne receno neoblibena, a politici, kteri nedokazi rozlisit ani jake toalety ma pouzivat holcicka a jake chlapecek, tak takove “osobnosti” nemohou ridit svet . Otazka je, co bude potom, ale odstavit nyni USA od svetoveho lidrovstvi semi ted jevi jako rozumne. Myslim, ze rozlisovani na statni elitu a globalistu pro Ameriku neplati jako pro Evropu. Clintonova je smes obojiho. Elity ji tam chtej proto, ze na ni toho po tech letech hodne maj a ze by byla narozdil od Trumpa lepe ovladatelna, vydiratelna. Krome toho moralnimi zabranami zrejme netrpi. Trump neni jejich krevni skupina. To ma tedy americke “jedno procento” nejspis smulu. ☺ Trump Hilcu prevalcuje

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

pan bývalý fotbalista zavítá do Prahy..Jaképak bude vstupné? Je množstevní slevička do studenty a duchodce?

NoTax
Návštěvník
NoTax
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

evropské světové ceny vstupenek,to je pro snoby,co se zdravotně vzpamatovávají z těch Chobotových čajíčku,co je vylevají přes rameno na zem..

Administrator
Admin

Úplně stejný názor, jako D. Icke, má náš VK na Aeronetu. Už několikrát o tom mluvil na rádiu, že Hillary je pro globalisty volba #1, ale pokud bude zvolen Trump, globalisté tím získají alespoň izolaci USA na nějaký čas, ale ztratí kontrolu nad vnitřním vývojem v USA. Hlavním důvodem je, že globalisté se strašlivě zmýlili ve výběru Baracka Obamy v roce 2008. V Americe se nedaří instalovat hlavní prvky globalizace (neomarxismus), je tam velký odpor justice, Nejvyššího soudu, Obama prosadil jen zdravotní reformu, a to za cenu prezidentského dekretu, navzdory Kongresu, Trump jí chce po zvolení okamžitě zrušit, takže lze souhlasit s tím, že Hillary je pro globalisty jednička, protože má něco, co Obama nemá a neměl: agresivitu jestřába ochotného válčit za zájmy globalistů.

Trump je příliš nezávislý, nepotřebuje peníze globalistů, a to je problém. Jeho fascinace Putinem a signály k Rusku musí globalisty doslova děsit. Izolace USA by mohla skončit modelem “expanze” podle vzoru Sovětského svazu. Už jednou k tomu došlo: Globalčiky izolovali carské Rusko a v roce 1917 za podpory Německa a židovských bankéřů vyrobili “Lenina” a poslali ho do Ruska. Ten měl izolovat Rusko a poté umožnit západu převzetí zdrojů Ruska. Jenže Lenin dlouho nevydržel a k moci se dostal Stalin a od té doby trvá pro globalisty jeden jediný úkol, získat zpět kontrolu nad Ruskem. Podařilo se jim to jen velmi krátce v 90. letech za Jelcina, ale bylo málo času na výchovu nových pro-západních elit (Navalný, Němcov a několik dalších). S Putinem globalisté o Rusko znovu přišli.

Obama měl posledních 8 let roli amerického “Lenina”, rozvrat USA zevnitř, podřizování USA tezím globalistů a nadnárodním strukturám, demografické rozmělňování bílé rasy v USA, hispánskou migraci. Na Trumpa se dá dívat jako na amerického “Stalina”, který má úplně jinou představu o tom, jakou podobu by USA měly mít. A ta podoba je natolik společná s procesy Stalina, že je to až zarážející. Hillary se dá přirovnat k Trockému. Se vším všudy. Ona v podstatě je trockistka. A Trump je vůči ní Stalin, tedy arci-nepřítel.

Sovětský svaz pod Stalinem se také izoloval na prvních 20 let, ale po II. sv. válce došlo ke zvratu, SSSR začal mohutně expandovat do světa svojí mocí. Glboalisté s Trumpem by riskovali úplně to samé. Ale není vyloučeno, že právě izolace USA na příštích 20 let jim bude vyhovovat, protože potřebují klid na práci jinde, aby se jim USA do toho nevrtaly. A mám pocit, že prioritou pro globalisty č.1 je teď převzetí kontroly nad EU Čínou. USA zatím odstaví na vedlejší kolej svého zájmu, protože nemají sílu teď převzít kontrolu nad USA. Snažili se o to 8 let s Obamou a nic. Pokud nevyhraje Clinton, globalčiky se spokojí s Trumpem.

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Tomuto pánovi nelze věřit úplně všechno, protože konspirace jsou jeho obživa.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Jak se někdo jmenuje David, propaguje ho někdo s příjmením končícím na ER a vstupenka na „alternativu k současnosti“ stojí dva litry, tak obezřetnost je docela namístě.
kym-cdn_com server contains malware, URL removed and domain banned.

Jaris
Návštěvník
Jaris

JazzBoo, moje slova. Naprosto nechapu, ze mohl zblbnout ty statisice lidi svymi blaboly. Navic jeho rec je staticka na zpusob Felixe Holzmana. Ne, neni to muj clovek.