VIDEO: Daniel Landa po 6 měsících prozřel a pochopil zrůdnost systému Total...

VIDEO: Daniel Landa po 6 měsících prozřel a pochopil zrůdnost systému Total Control maskovaného pod rouškou ochrany zdraví společnosti! Původní projekt Cesta ze tmy, ve kterém s Jankem Ledeckým propagovali PCR testy, označil za chybné rozhodnutí! Landa přirovnal dnešní dobu k fašismu a nechce dělit své fanoušky na testované či vakcinované, a na ty ostatní, takže nebude naživo koncertovat. Moderátorka CNN Prima News mu ale řekla, že mohou přijít další vlny, další mutace a tento systém testování a očkování jen tak neskončí! V Texasu lidé žijí normálně, proč v Česku a v Evropě se žije nenormálně?

VIDEO: Daniel Landa po 6 měsících prozřel a pochopil zrůdnost systému Total Control maskovaného pod rouškou ochrany zdraví společnosti! Původní projekt Cesta ze tmy, ve kterém s Jankem Ledeckým propagovali PCR testy, označil za chybné rozhodnutí! Landa přirovnal dnešní dobu k fašismu a nechce dělit své fanoušky na testované či vakcinované, a na ty ostatní, takže nebude naživo koncertovat. Moderátorka CNN Prima News mu ale řekla, že mohou přijít další vlny, další mutace a tento systém testování a očkování jen tak neskončí! V Texasu lidé žijí normálně, proč v Česku a v Evropě se žije nenormálně?

Před půl rokem jsem ve svém článku [1] o Danielu Landovi a jeho účasti na propagačním projektu PCR testování pod názvem Cesta ze tmy napsal toto: Toto není cesta ze tmy a návrat k normálnímu životu, toto je něco úplně jiného. Je to skrytá podpora povinnému očkování v konečném důsledku v celé populaci. Nevím, jestli to Danu Landovi došlo, ale je velmi pravděpodobné, že mu to dojde velmi brzy, už za pár týdnů, nejpozději měsíců. S potěšením mohu konstatovat, že Daniel Landa po 6 měsících právě prozřel, i když v prosinci minulého roku se snažil svůj postoj vysvětlovat [2], že to bylo myšleno jinak, ale vláda Andreje Babiše projekt Cesta ze tmy odmítla a celý projekt tím okamžikem skončil.

Ve středu vystoupil v pořadu na CNN Prima News a poskytl rozhovor a vysvětlení, proč současnou dobu považuje za fašismus, a proč změnil tak radikálně svůj názor a postoj k testování a potažmo očkování, když ještě před půl rokem spolu s Jankem Ledeckým propagovali rychlé PCR testy pana Dr. Žďárského, kterými se měli testovat nejen účastníci jeho koncertů, ale obecně všichni návštěvníci velkých akcí. Po půl roce ale přichází obrat o 180 stupňů a Daniel Landa odmítá své fanoušky na koncertech testovat, protože je nechce dělit na testované či očkované, a na ty ostatní, tedy podle zdravotnického apartheidového klíče.

Rozhovor na CNN Prima News byl veden argumentačním stylem, na který Daniel Landa neuměl reagovat. Moderátorka Martina Kuzdasová položila zpěvákovi přesně tu děsivou globalistickou otázku, proti které zdánlivě neexistuje obrana, že prý jak může Daniel Landa vědět, že neroznáší virus, když se nenechá testovat, potažmo ani očkovat? Není to ohrožování ostatních lidí?

A Daniel Landa na tuto otázku nedokázal zareagovat a logicky ji vyvrátit, pouze zopakoval, že se cítí být zdravý, a tudíž nemá důvod se testovat. Jenže moderátorka mu opět položila globalistickou otázku, jak může vědět, že není bezpříznakový vironosič? Ani na tuto otázku Daniel Landa nedokázal odpovědět a zjevně byl otázkami překvapen. Ano, Daniel Landa právě na vlastní kůži zažil argumentaci, kterou ve své knize COVID-19: The Great Reset uvádí šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab.

Lidé globalistům ten Velký Reset dovolí a tolerují, protože mají strach ze sankcí režimu, nebo o své zdraví

Přímo v ní zmiňuje, že lidé se budou na Velkém Resetu ve společnosti díky virové hrozbě podílet dobrovolně nebo bez velkého odporu, protože nikdo nebude tak neuctivý, aby obhajoval šíření viru tím, že nebude prověřený, tedy testovaný, nebo ověřeně očkovaný, spolu s příslušným dokladem, který umožní člověku přístup do veřejných míst. Ostatní lidé budou izolováni doma, budou pracovat z domovů, budou nakupovat z domovů, nebudou již potřebovat auta, proto po skončení aut se spalovacími motory si už nebudou kupovat náhradou elektrická auta, protože nikam jezdit nebudou.

Proto není potřeba stavět nové elektrárny, protože auta na baterky se nebudou vyměňovat za spalovací auta v poměru 1:1, elektromobily si pořídí jen hrstka lidí, a pro jejich potřeby stačí současná energetická síť. Kdo z ostatních lidí, v té době už zcela bez vlastnictví osobního auta, bude chtít cestovat, bude muset použít hromadnou dopravu, anebo sdílený automobil, tzv. car sharing.

Daniel Landa na CNN Prima News

Systém Total Control je hlavním pilířem nasunování Brave New World, přičemž nejde o systém budovaný diktátorem, okupantem, nebo obecně nepřítelem, ale je to systém, na jehož budování se podílí dobrovolně a bez známek většího odporu naprosto celé obyvatelstvo. A proč? Znovu si to zopakujeme, i pro Dana Landu: Protože lidé mají strach a nedovolí si odporovat logickému argumentu, že jak můžeš vědět, že nejsi nakažlivý, když nejsi testovaný či očkovaný?

Tahle třeskutá logika jako argument nemá de facto protiargument, a v tom je ta obrovská síla, která spoutává celé populace a davy, které dobrovolně stojí jako ovce ve frontách na test, poslušně se testují každý týden, aby lidé mohli do práce, děti do školy, štamgasti do hospody atd. Nikdo si totiž, až na výjimky, netroufne tomuto procesu odporovat, protože ten argument z hlediska epidemiologie zní logicky, jak můžeš vědět, že nejsi nakažlivý, když ses nenechal testovat či očkovat? A strach lidí potom pramení ze dvou obav.

Dva strachy obyvatelstva využívané v konceptu Total Control na “zposlušnění” obyvatelstva a jak argumentovat proti testům a vakcínám?

Prvním strachem je obava ze sankcí od státu či zaměstnavatele, že když se člověk nenechá testovat či očkovat, přijde sankce a odveta, ztráta zaměstnání, nemožnost vstoupit do obchodu, dítě nebude moci do školy, prostě tím vzniká strach ze sankční odvety. Druhým strachem je potom strach o své vlastní zdraví, případně uvěření tomu, že když nebudu testovaný, někoho můžu zabít, protože je možné, že jsem nakažený. A když tomuto uvěřím, potom očekávám to samé od ostatních lidí v mém okolí, že i oni mohou být nakažliví, takže po nich po všech budu vyžadovat testy nebo průkaz o vakcinaci.

Jakmile zjistím, že někdo se nechce testovat nebo vakcinovat, okamžitě to pojmu za útok proti mně, proti mému zdraví, ten člověk mně ohrožuje, jak si to může dovolit? Musíme ho izolovat! V tomto spočívá jádro něčeho, co nazývám autofašizace jedince. Netestovaný a neočkovaný musí dostat značku, nálepku, znamení, že není očkovaný, abychom o něm věděli! Abychom věděli, kam chodí, kde se nachází, kde bydlí, kde pracuje, kde nakupuje, a tam všude nebudeme chodit, protože je tam on. Nikdo mně nefašizuje, tyto fašizační názory si tvořím sám v důsledku nepřetržitého mediálního brainwashingu. Fašizuji se sám doma před bednou, podléhám autofašizaci, kterou potom očkuji vlastní rodinu, děti a příbuzné. Nejsi očkovaný, končím s tebou! Už nejsi můj švagr, nejsi můj kamarád, protože jsi mi neukázal test! A od toho je jen krůček k myšlence teroru.

Daniel Landa po půl roce objevil Total Control

Proč my se máme těm místům vyhýbat? Proč prostě jenom toho člověka neizolujeme doma? On bude izolován a my budeme moci chodit tam do těch všech míst klidně a v pokoji, bez obav, že nás tam bude ohrožovat netestovaný či neočkovaný člověk. A tím se dostáváme k tomu, co měl Daniel Landa moderátorce odpovědět. Milá paní, pokud se někdo cítí ohrožen, ať se nechá očkovat a potom už bude pořád a furt jenom zdravý, pokud tedy si to bude myslet, ale mně ať do toho nezatahuje! O svém zdraví si rozhoduji já sám, jenom já a nikdo jiný. A když onemocním, tak si to vyležím.

Někdo riskuje své zdraví kvůli vakcíně, já riskují své zdraví tím, že riskuji prodělání nemoci. Kdo z nás riskuje více, paní moderátorko? Většina lidí má přitom bezpříznakový průběh, takže i já mám šanci, že jsem bezpříznakový, anebo už jsem dávno nemoc prodělal, ani o tom nevím. Kdo po mně požaduje test? No přece někdo, kdo se bojí, že ho nakazím. Takže, když se bojí, tak ať se laskavě naočkuje! A když bude očkovaný, už po mně nemusí vyžadovat test a může mně přestat otravovat, abych mu ukazoval své testy! A když se nebudou testovat lidé, kteří současně odmítají i očkování, stane se něco? Nestane se nic.

Kdo se bojí, nesmí mezi lidi bez očkování, ale ostatním ať se nesere do života!

Netestovaní a neočkovaní nemohou očkované ohrozit. A netestovaní a neočkovaní se mohou ohrozit jen mezi sebou, ale je jim to jedno, protože většina z nich bude stejně maximálně bezpříznaková. Takže, proč se zavádí epidemiologický teror a nekonečné testy, roušky, respirátory, odstupy a papíry předkládané v restauracích a jinde? Kvůli očkovaným lidem, které prý chrání vakcína? Anebo kvůli lidem, kteří na rizika kašlou a nevadí jim, když se nakazí? Půjde do hospody neočkovaný člověk, který se bojí nákazy? Nepůjde. Postaví se do fronty na vakcínu. Tak proč po mně někdo chce test? Pokud se mně bojíte, nechte se naočkovat, anebo nevycházejte z domu, ale nechte ostatní lidi žít a pracovat. Řečeno jadrně: Neserte se ostatním lidem do života!

Záběr z reklamy Cesta ze tmy, testovaní lidé měli dostávat náramky s čárovými kódy, aby je potom šlo spárovat s výsledkem testů

Takovou a případně podobnou odpověď měl Daniel Landa na CNN Prima News zvolit a použít. Měl nahráno na smeč, když se ho moderátorka ptala, že odmítl přijít do studia kvůli požadovanému testu. Na to jí měl odpovědět, že televizní stanice s vazbami na CNN by měla mít své moderátory a zaměstnance už dávno očkované, takže netestovaný a neočkovaný Daniel Landy by nikoho ve studiu neohrozil. Taková příležitost k protiargumentu se měla pohotově využít. Škoda.

Moderátorka však nadnesla zásadní poznámku, že tato omezení ve společnosti mohou trvat poměrně dlouho, možná hodně dlouho, možná napořád, protože vlny mutací mohou přicházet každý rok a lockdowny se budou pořád opakovat. Opět se jednalo o nádhernou nahrávku na smeč, která zůstala nevyužita. Jak je možné, že se nové mutace objevují jako naschvál právě v těch zemích, kde se zrovna nedávno začalo očkovat?

Mutace se objevují vždy s počátkem a zahájením plošného očkování,  jako kdyby se z očkovaných lidí stávaly chodící továrny na mutace

Britská mutace se objevila poprvé 3 týdny po zahájení očkování ve Velké Británii, Jihoafrická mutace se objevila po 6 týdnech po zahájení očkování, Brazilská mutace se objevila po 5 týdnech po zahájení očkování. Indická mutace se objevila dva měsíce po zahájení očkování. Jak je možné, že mutace se najednou objevují krátce po zahájení očkování? No, protože zdrojem mutací jsou podle všeho očkované osoby, ze kterých se stávají chodicí továrny na mutace.

A potom se nelze divit, že neočkovaní lidé v blízkosti očkovaných najednou chytají pásové opary, ekzémy, těhotné ženy potrácí plody a ženám po menopauze se znovu spouští menses [3]. Očkovaní lidé se tak stávají hrozbou pro neočkované. Takže, Daniel Landa mohl přejít do protiútoku a zeptat se moderátorky, jestli je očkovaná, anebo někdo ve studiu, třeba v režii.

Daniel Landa prošel po půl roce názorovým obratem o 180 stupňů

A pokud by odpověď byla kladná, tak mohl říct, že do studia nepřišel osobně ze strachu o svoji vlastní bezpečnost, protože by se mohl nakazit od očkovaných zaměstnanců televize. A mohl to podpořit lékařskými zprávami a incidenty právě z Texasu, který mimochodem zmínil. Právě tam se začalo s vyšetřováním potratů žen v blízkosti očkovaných partnerů, kteří se nechali očkovat vakcínou Pfizer. U neočkovaných mužů v blízkosti očkovaných žen se objevují pro změnu mohutné pásové opary, vyrážky po celém těle, krvácivé otoky a boule na kůži naplněné krví.

Facebook už nebude mazat příspěvky prohlašující, že virus pochází z laboratoře. Před více jak rokem údajná konspirace na Aeronetu, dnes realita připouštěná i Facebookem

Toto jsou obvykle příznaky zásahu člověka biologickou zbraní a vzhledem k tomu, že SARS-Cov-2 prý opravdu pochází z laboratoře, tak to lecos vysvětluje. V politice USA došlo ke změně, Facebook dokonce oznámil překvapivé rozhodnutí [4], že už nebude mazat příspěvky, které budou obsahovat tvrzení, že virus pochází z laboratoře. Taková rána pro cemperizační média! Ano, takový neuvěřitelný posun. A to jsme o tom psali vloni na jaře na Aeronetu, přičemž to bylo okamžitě označeno za konspiraci. Facebook nyní dostal pokyn, aby toto začal povolovat, protože se to má použít proti Číně jako weaponizovaná informace proti laboratořím ve Wuhanu jako nástroj USA proti Číně v nové Studené válce. Ale to by bylo na jiný článek. Daniel Landa tak došel prozření a pochopil, co je to Velký Reset.

Klaus Schwab, prezident Světového ekonomického fóra

Na téma Total Control připravuji na konec srpna ve spolupráci s ABB Knihy svoji novou a již 4. knihu, kde kromě výběru zásadních textů z Aeronetu k tématice Total Control budou i dosud nevydané a nepublikované texty a články, detailněji mapující úlohu Klause Schwaba a jeho konceptu Velkého resetu, zejména hlubší informace nad rámec obecně informativních článků z Aeronetu. Total Control začíná postupně ovládat životy lidí nejen v ČR a je potřeba tyto procesy vysvětlovat širší veřejnosti a popularizovat, protože v této době i půl roku na probuzení jednoho zpěváka do konceptuální reality je hodně dlouhá doba.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Takovýto superblb opravdu nemůže pochopit dění ve společnosti.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Prozření neprozření, celá pandemie zachránila finančníky před další globální finanční krizi, ještě větší než ta z 2008/2009. Celé státy se enormně zadlužily a kde asi něž na finančních trzích. Jsou to biliony a biliony USD a národních měn, opět nepřekvapivě navázaných na dolarovou pyramidu.
Neměl bych vynechat zmínku o Eurozóně, pandemie zachránila i finanční euro mágy, protože podepřela jejich odnož totožného systému, ze kterého zobe FED i Wall Street.
Dluhy jim umožnily vytvořit mraky peněz a bez velkých tahanic z vládami. A že zničili milióny životů jak zdravotně, tak majetkově to je běžný kolaterál

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Chtějí znemožnit Zemana i Klause. Uspěje-li ve volbách debilblock, nové poměry už NIKDY nenapravíme!
Pokud vznikne, jak varoval Babiš,
český Pirátostán,
zřejmě bude tato země řízena z vnějšku. Nicméně osobně mám ten pocit, že se to stejně děje už teď. To jest pravda!

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Naši politici jsou jenom loutky zahraničního kapitálu. Díky Havlovi se ztrácíme v nicotě.

Lajinka
Návštěvník
Lajinka

Dobrý den všem,
chtěla bych poprosit o radu v rámci nutnosti negativního testu při vstupu do ČR z ciziny. Pokud to dobře chápu, pokud již z Řecka nebudu mít negativní test, nebudu vpustena na území České republiky, ikdyz jsem občankou ČR? Prosím, může mi k tomu někdo dát nějaké info či radu?
Moc Vám děkuji!

Cestovatel
Návštěvník
Cestovatel

České hranice jsou snad jedine kde nestojí ani noha xD.

Paulo
Návštěvník
Paulo

Take ho mam rad, budiz mu odpusteno

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

Na vnitřní straně kancelářských dveří jsem měl plakát opičáka a u něho tento text (autor snad Hradecký?): “Co věčně v palici leží mu, v tom se nevyzná prase. Blbost mu vadila v minulém režimu a už mu vadí zase”. Dodám, že to bylo někdy před 27 lety… Nic bych na tom neměnil, ani toho opičáka.
Na poličce červená sportovní vlaječka “Od sovjetskich sportsmenov”, jako dráždidlo pro býky – spíše voly…
Uvítal bych slétnout z oblak na pevnou zem a bez zaujetí k jakékoliv politické straně či náboženství, zpracovat “Náturu člověka českého v Čechách a v Moravě” – podle vzoru Palackého Dějiny…
Pačemu od pangejtu k pangejtu?!? Nejenom že nás zradily západní mocnosti a i východní, ale nyní jsme k smíchu tam i onde.

O mně: Zvláštní znamení: Nemá tetování, nekouří, málo kdy na ulici telefonuje. Po chodníku chodí povětšinou vpravo, každý jiný stav je pouze dočasný a přechodný (to když uhýbám cigaret. odéru – uhýbání vlastně nemá smysl, kouří všichni a všude). Dospělost muže se pozná podle toho, že je k ženám galantní i tehdy, když by si dáma zasloužila nakopnutí do hýždí.

No a včil přeji všem hezké léto. Zapomeňte na žabomyší spory slimáků na Venuši či Marsu. Dámy se odhalují, takže často není třeba hmatem zkoumat jakého je pohlaví (i když se dívenky ale i statné matróny navzájem oslovují “vole”).

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

16.11. 2015 napisal chazar Landa, muslimové jsou mi přátelé, dohladajte si

karpi
Návštěvník
karpi

Lubomír volný volá o pomoc.
…. a má 700 shlédnutí??!

https://www.youtube.com/watch?v=VyP8zqnIXgQ&t=159s

Ve středu 9.ho v Praze.
Demonstrace a blokování sněmovnu proti covidovému zákonu.

Maxvolume
Návštěvník
Maxvolume

Tam by mělo přijet tak aspoň 5 milionu lidí jinak si s námi vytřou.Tentokrát tam přijedu.

Zbrojovák
Návštěvník
Zbrojovák

Copak se asi stane, když se řekněme 70%lidí nechá “vakcinovat” a potom pořád dokola. 30%lidí se nenechá. Těch 70% bude mít podlomené zdraví a další věci o kterých můžeme jen spekulovat. Třeba zemřou na rakovinu druhý den po odchodu do důchodu co já vím… No ale ti kteří na to nepřistoupí, budou mít sociální a zdravotní výhodu, budou se dále množit a po vymření “vakcinovaných” budou tvořit většinu, která tady zůstane s židozednářskými “elitami” které si teď tupě myslí, že už vyhráli a že se zbaví “zbytečného” obyvatelstva, že bude NWO podle jejich zvrhlých plánů atd. Z dlouhodobého hlediska ale jen udělali kříž na svém biblickém projektu, protože tím změnili určitou kvalitu obyvatelstva. Židovské elity se vakcinovat nedají a těch 30% taky ne. Co tahleta úvaha? Nakonec přežijí jen zastánci “konspiračních teorií” kteří pochopili jak to kolem funguje a jak se řídí planeta.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zbrojovák
ten jejich spěch a snaha nějak lidi donutit k “očkování” je veden výhradně strachem, že ti očkovaní začnou brzy kapat. Proces ničení jejich orgánů a krve byl nastartován a to kdy
organizmus přestane zvládat nápor patogenů do jejichž produkce ta sračka začala nutit i zdravé buňky těla, které napadla , je nyní závislé výhradně na zdraví a stavu imunitního systému jedinců. Něčí organismus bude bojovat déle ,u těch ostatních to půjde rychleji.

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

Tak to vypadá, když naprostý de Bill ze sebe dělá chytrého.