VIDEO: Další třaskavé svědectví? Ředitel italského Institutu pro farmakologický výzkum šokovanému moderátorovi...

VIDEO: Další třaskavé svědectví? Ředitel italského Institutu pro farmakologický výzkum šokovanému moderátorovi televize řekl, že italští lékaři zaznamenali případy Coronaviru již na počátku října minulého roku, skoro čtvrt roku před vypuknutím nákazy v čínském Wuhanu! Zdrojem mohli být opět američtí vojáci v místních barech jako ve Wuhanu? Lékaři podle jeho slov nikdy v životě předtím něco takového neviděli! Nákaza je prakticky nedetekovatelná a šla tehdy zjistit jen pomocí CT skenu a rentgenových snímků, které ukazovaly změny na plicích a tkáních, které neodpovídají projevům zápalu plic způsobeného běžnou chřipkou!

VIDEO: Další třaskavé svědectví? Ředitel italského Institutu pro farmakologický výzkum šokovanému moderátorovi televize řekl, že italští lékaři zaznamenali případy Coronaviru již na počátku října minulého roku, skoro čtvrt roku před vypuknutím nákazy v čínském Wuhanu! Zdrojem mohli být opět američtí vojáci v místních barech jako ve Wuhanu? Lékaři podle jeho slov nikdy v životě předtím něco takového neviděli! Nákaza je prakticky nedetekovatelná a šla tehdy zjistit jen pomocí CT skenu a rentgenových snímků, které ukazovaly změny na plicích a tkáních, které neodpovídají projevům zápalu plic způsobeného běžnou chřipkou!

Okolo nákazy Covid-19 začínají na povrch den ode dne probublávat více a více znepokojivé informace, které naznačují mohutné spiknutí, v jehož centru se momentálně nacházíme. Minulý týden to byla česká molekulární bioložka Soňa Peková, která vyslovila [1] podezření, že by Coronavirus mohl pocházet z laboratoře a nikoliv z volné přírody. Jenže krátce po ní došlo k dalšímu skandálnímu televiznímu svědectví, a tentokrát pro změnu z italské televize. Do vysílání pořadu La7 Attualita přijal pozvání ředitel Institutu Maria Negriho pro farmakologický výzkum, Giuseppe Remuzzi a doslova odpálil další informační bombu.

Giuseppe Remuzzi, ředitel institutu z Bergama

Podle jeho svědectví již vloni počátkem podzimu hovořil s několika rodinnými lékaři, kteří mu sdělili, že narazili na něco velmi neobvyklého, co ještě nikdy předtím neviděli. U několika pacientů se objevilo něco, co vypadalo jako zápal plic, ale ve skutečnosti to zápal plic nebyl. Agresivní virus napadal plíce, neodpovídal znakům zápalu plic a nešel detekovat jako klasický zápal plic. Bylo možné jej odhalit jen pomocí CT skenu a rentgenových snímků. Teprve až o 5 měsíců později se objevily první testy na Covid-19 v Itálii, do té doby virus šel odvodit pouze nepřímo od jeho účinků a projevů na poškozených tkáních, plicích, atd.

Italský expert odhalil další tajemství, v Itálii měli pacienty s Coronavirem několik měsíců před prvními případy v Číně

Ředitel institutu v pořadu potvrdil, že tato spekulace, která se v posledních dnech začala v Itálii šířit, je skutečně pravda. V Itálii již na počátku podzimu minulý rok, tedy v průběhu září a počátkem října byli lidé, kteří procházeli inkubací a později nemocí Covid-19, která ale na podzim byla považována za obyčejný zápal plic, i když s neobvyklým průběhem a s nesmyslným patologickými nálezy po smrti pacientů. Plíce totiž neodpovídaly popisu toho, jak vypadají plíce pacienta zemřelého na zápal plic.

Institut farmakologického výzkumu v Milánu.

Plíce totiž při patologickém zkoumání jsou černé, jako kdyby se jednalo o oběti napadené plicním morem ze středověku. Virus v plicích totiž provádí neuvěřitelně zákeřnou činnost, vypíná imunitní a kontrolní funkce, fagocyty a makrofágy přestávají pohlcovat odumřelé buňky, plíce začínají černat a propuká plicní gangréna, která je rozsudkem smrti pro pacienta. Zápal plic toto nedělá, takto nefunguje, a proto lékaři v Itálii na podzim byli zděšeni a šokováni, že s něčím takovým se dosud nesetkali.

Itálie měla první pacienty Covid-19 již v říjnu, přiznání ředitele CDC potom dokresluje hrozivý obraz skutečnosti

Nákaza Covid-19 propukla v Itálii dosud na neurčeném místě, přičemž v Itálii je 5 měst, která jsou v hledáčku epidemiologů. Jsou to města Milán, Bergamo, Bolzano, Benátky a Udine. V jednom z těchto 5 měst se objevil Pacient 0, který spustil v Itálii současnou epidemii. Výroky ředitele výzkumného institutu ale staví oficiální teorii do naprosto nejasného světla.  Institut Maria Negriho pro farmakologický výzkum má sídlo v Miláně a výzkumné centrum v Bergamu, a právě do Milána, ale i do Benátek a Udine pravidelně jezdí američtí vojáci v době osobního volna na diskotéky, zábavy, do barů atd.

Nedaleko Milána, Benátek a Udine jsou totiž dvě z největších amerických a současně spojeneckých leteckých základen v Evropě, jednak je to strategická letecká základna Aviano, a potom nedaleko Milána letecká základna Ghedi-Torre. Američtí vojáci jezdí do Milána a dalších měst pravidelně v době volna. Když si vzpomeneme, co říkal mluvčí čínského ministerstva zahraničí nedávno, že čínská vláda podezřívá americké vojáky, že v říjnu loňského roku zatáhli do Wuhanu nákazu v rámci World Military Games 2019, tak to najednou zapadá do sebe jako skládačka.

Laboratoř institutu Maria Negriho v Miláně.

Ve stejné době v Itálii lékaři narazili na pacienty, kteří právě procházeli nemocí Covid-19, jenže tehdy se jí tak ještě neříkalo a považovali nemoc za zápal plic. To není náhoda, dámy a pánové. To je příliš mnoho shodných faktů, ve stejném časovém období, kdy zcela evidentně se začíná ukazovat, že se nám neříká pravda. Virus se naprosto prokazatelně objevil v Itálii již někdy koncem září a počátkem října, Číňané tvrdí, že američtí vojáci přivezli virus na vojenské světové hry do Wuhanu, které začaly 18. října 2019 a teprve potom v prosinci se objevily ve Wuhanu první čínské případy.

Kromě toho, ředitel CDC Robert Redfield 11. března 2020 při slyšení v Kongresu přiznal [2], že některé zpětně provedené testy zemřelých pacientů z dřívější doby prokázaly, že nezemřeli na zápal plic, ale ve skutečnosti na Covid-19. Je to další potvrzení toho, co nyní uvedl Giuseppe Remuzzi, že i on je seznámen s tím, že v Itálii počátkem podzimu loňského roku byly případy Coronaviru, který byl tehdy mylně diagnostikován jako zápal plic.

Čína obviňuje ze zatažení viru americké vojáky, v Itálii jsou pro změnu dvě americké letecké základny s jadernými zbraněmi v samotném centru nákazy v severní Itálii. A nikdo si toho do této chvíle nevšiml?

Tohle nejsou náhodná tvrzení. Česká mikrobioložka tvrdí, že má podezření, že virus by mohl pocházet z laboratoře, ředitel CDC ne příliš ochotně před Kongresem přizná, že v minulosti v USA umírali pacienti na Coronavirus a všichni si mysleli, že umírají na zápal plic. Ředitel výzkumného institutu teď odpaluje další informační nálož, že již počátkem podzimu byly v Itálii případy Coronaviru, tedy prokazatelně až 3 měsíce před prvními případy ve Wuhanu. A opět nákaza v Itálii propukla tam, kde jsou v blízkosti američtí vojáci.

Kousek od epicentra nákazy jsou dvě americké letecké základny Aviano a Ghedi-Torre, ve Wuhanu to byla delegace amerických vojenských sportovců. Ano, vypadá to jako neuvěřitelná konspirace, ale společným jmenovatelem jsou američtí vojáci. Jestliže virus se objevil v Itálii již počátkem podzimu, potom se prokazatelně nemůže jednat o virus uniklý z čínské národní referenční laboratoře ve Wuhanu, jak tvrdí některá mainstreamová média, ale naopak se tím potvrzuje, že virus se objevuje tam, kde se objeví američtí vojáci.

Giuseppe Remuzzi

Lékaři tak prokazatelně již vloni na podzim věděli, že se objevil nový virus, který napadá plíce a způsobuje velmi vážné onemocnění, kterému odolávají jen děti, ale čím jsou osoby starší, tím více nakažených se objevuje a s postupem věku se zvyšuje úmrtnost. Důvodem, proč děti jsou prakticky imunní, může být brzlík, který se v organismu dětí stará o dozrávání T-lymfocytů. Spolu s dospíváním se brzlík zmenšuje, až v dospělosti naprosto vymizí. Právě brzlík má v dětském těle velký význam pro imunitní systém. Tuto vlastnost brzlíku objevil v roce 1961 Jacques Miller. Brzlík produkuje T-lymfocyty a právě to může být důvod, proč Coronavirus napadá prakticky jen dospělé lidi, protože u nich již brzlík nefunguje a dochází k jeho vymizení při dospívání.

Čína přišla k viru až jako minimálně třetí v řadě, po USA, po Itálii a zjevně po amerických vojácích

Proto je naprosto jasné, že tento virus pracuje na určitém principu selektivní zbraně, kdy šetří a nenapadá děti, ale zasahuje dospělé a pro staré lidi je to doslova virus na zabíjení. Znovu je však potřeba si všimnout toho, že přestože se virus objevil v USA i v Itálii jež na podzim, z jeho šíření byla obviněna teprve až Čína. Nemusíme být velcí géniové na to, abychom pochopili, že toto může být součástí obchodní války USA proti Číně, protože Čína na 3 měsíce suspendovala svůj průmysl, dosud ještě čínský průmysl stagnuje a zdálo by se, že virus zůstane jen v Číně.

Američané mají v severní Itálii dvě strategické letecké základny s jadernými zbraněmi, Aviano a Ghedi-Torre.

Jenže, on se rozšířil do celého světa, do Itálie, do Německa, do Španělska, do USA a virus podle všeho mutuje, kmeny “S” a “L” již byly identifikovány. Virus tak prokazatelně byl v Itálii o 3 měsíce dříve než ve Wuhanu a podle ředitele CDC zřejmě i v USA. Celosvětové epidemie tak pochází dosud z neobjasněných zdrojů a jediné, co víme, že virus začal otevřeně řádit v Číně v průběhu prosince a ledna. Tehdy si toho všiml celý svět. Jenže to bylo ve chvíli, kdy virus už byl rozšířen a objevil se v Itálii o 3 měsíce dříve. A epicentrem nákazy je Milán, Benátky a okolí Udine. Přiznání ředitele italského institutu je tak další dílkem do skládačky faktů okolo původu Coronaviru.

V našem pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS od 19:00 hodin se opět budeme věnovat událostem z domova i ze světa za uplynulý týden a i dnešní vysílání se ponese hlavně ve znamení nových informací o virové nákaze. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Zdroj úvodního videa: YouTube [3]

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete… a to i v době virové nákazy

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen 59% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Petr
Návštěvník
Petr

Neco tady nehraje, někdo si tu s námi opet hraje, tam dospěli lide ležet nebudou (pokud tam vůbec lezi), tam budou lezet deti? Obětování deti? Sekta kabalistu a satanistu? Proto ty mmikry teď s covis19, tohle se veřejnost dozvědět nesmí a teď se jim to hodí, že je tam takto narychlo pochovaji všechny ty unesene a zabije deti, masmedia vytvářejí hrůzu a lidi jim to zbasti zas budou brečet a litovat a skutecne pozadí jim unikne. Nebudete o tom psat v návaznosti na tento článek, nějaký novy článek?

Hádes
Návštěvník
Hádes

A well-known Italian scientist has said Beijing’s attempts to twist his words to suggest the coronavirus originated in Italy is a textbook example of “propaganda”.

Giuseppe Remuzzi, director of the Mario Negri Institute for Pharmacological Research in Milan, has refuted any suggestion that the virus started in his homeland after comments he made circulated widely in Chinese state media.

honza prague
Návštěvník
honza prague

vypadá to, že ta nemoc pochází nikoliv z netopýrů, ale z amerických válečných jestřábů

Bořík
Návštěvník
Bořík

Docela bych tomu i věřil, ale je zde jedno velké ALE: pokud virus roznášeli američtí vojáci, tak proč byli nemocní jen Italové a dále Číňani ? Buď mají USA proti viru účinný lék a nebo jsou Supermani, na které to nepůsobí. Nehledě na to, kde se virus rozšířil, věřím tomu, že vojenské laboratoře na takových svinstvech pracují a je úplně jedno, jestli v USA, Rusku nebo Číně. Mohla by to být velice účinná zbraň, která by mohla zásadním způsobem změnit úlohu světovládce a to nezavrhne žádná armáda.

Stenli
Návštěvník
Stenli

Film Krakatit, materiál C19 má každý v kapse, čím sa ale aktivuje 5D, kódom vyslaným z wifiny, chemtrials?

Czech Mike
Návštěvník
Czech Mike
Richard
Návštěvník
Richard

No já zas nechápu, jak autor této slátaniny z toho videa přišel na to ,že za nákazou stojí americký voják v baru… Btw i v Číně se uvažuje o tom že nemoc tam byla mnohem dříve než propukla epidemie…

Abraxas
Návštěvník
Abraxas

Jednej veci nerozumiem. Keď bol vírus v Taliansku skôr než v Číne, prečo neskolabovalo talianské zdravotníctvo skôr než v Číne?

olin
Návštěvník
olin

protože ještě nezmáčkli tlačítko na spuštění :-/

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

comment image
k tomudle tlačítku mám pěknou story… prodával jsem svýho času alarmy a na klávesnici bylo taky červený tlačítko s nápisem PANIC… a jedna starší paní se mně ptala … a mladý pane… proč je tam u toho tlačítka napsáno “ten panic” ? 🙂

Michal
Návštěvník
Michal

Včera jsem hovořil se známým,lékařem nejmenované nemocnice.
Ze zdravotnických dodávek,kterými se holedbala loutková koloniální pseudovláda,neviděli k dnešnímu dni ani krabici!
Každý lékař včetně sester má k dispozici 2 roušky!!!,které si průběžně perou a žehlí! Nemají ani chirurgické rukavice,které si sami desinfikují!!
Jeho slova: My tady nemáme vůbec nic. Chlorochin a atb,které jsme měli ve skladě,chlorochin veškerý a většinu atb odvezli!
Ptám se,jak léčíte ty lidi: Izolace,karanténa,srážíme jim teplotu!
Nemocnice vylidněná,ani jedno auto,jak po výbuchu. U vchodu velký stan,ptám se,na co: Doslova: Selekce,měříme teplotu před vstupem.
Ptám se: a co dál? Odpověď: Pokud mají přes 37,jdou na odběry,když se virus potvrdí. Ptám se,jak potvrdí: No potvrdí Já se ptám,na jakém základě,když se nepostupuje podle Kochova protokolu,vždyť je to neprůkazné! Odpověď: Hmmm , ptám se: když se potvrdí teda – odpověď: všichni lidé z blízkého okolí jdou do karantény. Otázka: A jak je tam léčíte: No musí být v izolaci, ptám se: proč,může to být nachlazení,chřipka – přeslechnuto.
Říkám,to je docela hnus,teda Hitler by se od vás mohl lecčemu naučit.
Známý doktor se na mě škaredě podíval a beze slova odchází.
Asi už nebudeme kamarádi.

Takže,až vás bude bolet v krku či poteče sopel,spěchejte do “nemocnice” – zemřít v izolaci!

Tady opravdu něco moc smrdí.

Administrator
Admin

Smrdí to, vláda v ČR se bojí vypuknutí nepokojů podnikatelů, vln propouštění, dokonce Babiš povolal české vojáky z Iráku zpátky do ČR, aby v případě krize a vypuknutí nepokojů bránili budovy státní moci a úřadů v ČR. Nemocnice v ČR mají prd, chybí všechno, roušky, respirátory, léky na bázi chlóru, všechno bylo staženo pro potřeby policie a armády, vlády, prostě režimu. Mají naděláno strachy ve vládě. Event 201 je v plném proudu ve světě, poslední článek pana VK to výstižně popisuje. Na Slovensku je to ještě horší, tam chtějí, aby lidé povinně odevzdávali státu respirátory, pokud je vlastní, že prý je potřebují policisté, zdravotníci, ale obyčejní lidé je mít nesmí.

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3066858-ceska-armada-docasne-stahla-vojaky-z-iraku-duvodem-je-i-koronavirus-muzi-uz-jsou-doma

https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/1993289_stat-zakaze-verejnosti-respiratory-chranit-maju-ludi-v-prvej-linii

angel
Návštěvník
angel

tak jsem si vzpomněla…proč chtěl Babiš tu vládní čtvrť – zaručeně měla být zabezpečená řádnou ochranou – a z Bulovky chtěl udělat vládní nemocnici, něco jako býval SANOPZ na Malvazinkách…? aby , z bezpečí před rozzuřenými demonstranty, vládli zotročenému plebsu ? státní instituce, rozmístěné různě po Praze jsou zranitelné, nedávno, ze samé hrůzy, nechali naši poslanci , ,, zástupci lidu ,, přemístít z bezpečnostních důvodů , zastávku autobusu MHD který jezdí do Nemocnice Pod Petřínem , byla na Malostranském náměstí poblíž Sněmovny a to nejde, lidi stojící na zastávce jsou nebezpeční …tak je nyní u zast. tramvají na Malostranském, směr k Andělu … no, bojí se nás !
jen zamyšlení , co se stane, když na Slovensku , půjdu po ulici s tím nasazeným respirátorem, to mě dají popravit ?

Armica
Návštěvník
Armica

.a o nic jiného tu nejde. Jen a pouze nás dostat různými vyhláškami a strachem na kolena. V české záležitesti mám pocit, že tu na nás páchá mstu přímo Babiš a jeho sebranka. Hnus fialový !

petr
Návštěvník
petr

A prečo msta a Babiš ? Duóvod ? Hej ? Niemóže to byť NAOPAK ???
Akoby to všetko vyzeralo, keď by boľ u moci napriéklad Fiala, alebo Kalůs ušáty ? Hej ??

Hanka
Návštěvník
Hanka

Ale proč to dělají,co je k tomu vede?Oni nás chtějí nechat pochcípat,otrávit,pozabíjet?
Už začínám věřit tomu,že místo odběrů je především místem,kde nás záměrně infikují.
Co se to proboha děje?

anonymka
Návštěvník
anonymka

Hanka
Tohle onemocnění se jmenuje paranoia.
Děje se to, že lidi kterým dříve nic nedocházelo začínají mít strach. Za těchto situací se obvykle probudí a vyplavou na povrch ty nejhnusnější lidské vlastnosti. Každý chce přežít, ale ne každý je k tomu určený. I ti, kteří si doposud dělali z nějakého viru legraci, proto že ho prostě nemohou vidět, už nabírají přesvědčení, že něco není v pořádku.
Co se to děje? To jen vědátoři dostihli svého odvěkého nepřítele, (vzdušný plankton), s vynálezem antibiotik, antivirotik, očkování a dalších sajrajtů si mysleli, že je na hlavu poražen, a hle, on ten malinký vystřelil z praku (Y) a trefil lidstvo přímo mezi oči.
Nebojte, ti spravedlivý přežijí, ty paranoidní nikoliv.

petr
Návštěvník
petr

Hanka = naivka, hej ! Máte opravdu zamrzlé, velmi zpomalené myšlení.
Myslíte si, že svět je tady pro vás, že ?! Že vše se bude řídit dle vašich potřeb a tužeb.
Nebuďte tak fenomenálně směšná, jak sáňky v létě, apod…

derill
Návštěvník
derill

prej co se děje :)) tak lidí je moc, jsou jak kobylky, člověk se narodí a už padá strom, apod. aby si utřel prdel 🙂 takže je toé vcelku logické, že se má nějak dosáhnout zkrouhnutí populace a ti co zůstanou, budou fachat pro ty co toho dosáhli 🙂 přece ti hořejší nebudou někde kopat a sklízet zemáky, nebo topit ne? 😀

Martin
Návštěvník
Martin

Lidi, já moc dobře vím, kdo řídí svět a jaký má plány s populací a světem, ale pořád je to o udržení fungujícího řádu. Včetně toho Slovenska a respirátorů, kolik inviduí při rozkladu začnou páchat ještě větší zlo, hodně. Prostě vláda,bezpečností složky musí fungovat. Ti pak mohou zajistit alespoň prvovýrobu pro lid v době mega krize.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Věcí se nenajíš ,vraťme se k rodné hroudě ty ,která živila naše předky,bez jejich odhodlání a dřiny bychom tady nebyli ,zahoďte debili- mobili a pojďme zasít. Těch krámů ,co vyrábíme jsou plné domovy a sběrňáky ,prachy budou už brzy k velkému H , odhodlání a víra s poctivou prací a tou je nyní uživit národ , je tou rozhodující silou. A bez lásky to nepůjde – miluj svého bližního jako sebe sama.

honza prague
Návštěvník
honza prague

blbečku…to jsi celej zesranej,že tady píšeš příběh a neřekneš kde? nalej si mlého do sklenice a řekni mamince ať ti dá víc kakaa…..protože jsi posranej strachy

Ilona
Návštěvník
Ilona

Číňané byli infikováni sítí kaváren . . Finanční analytik jasně vysvětluje, že virus byl laboratorní, že byl distribuován americkými zpravodajskými agenturami prostřednictvím sítě kaváren ve velkých nákupních centrech v čínských metropolitních oblastech. Itálie byla nakažena jako centrum cestovního ruchu, tj. lidé sami šíří virus. Účelem operace je kolaps finančních trhů amerických konkurentů – Číny a Evropy
https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

Valka
Návštěvník
Valka

A prečo ak je za tym Amerika maju teraz USA s tym virusom taky isty problem ba dokonca to tam exponencialne rastie??

anonymka
Návštěvník
anonymka

Valka
Správná otázka, jenže magorům a konspirátorům nic nevysvětlíte, oni mají svou pravdu.

petr
Návštěvník
petr

Magor jsi ty a to KORUNOVANEJ !!!

duch matematiky
Návštěvník
duch matematiky

Přečtěte si něco o NOVÉM SVĚTOVÉM ŘÁDU a hned vám bude všechno jasné.

petr
Návštěvník
petr

Konečně někdo, kdo je ve správném obraze. Děkuji “duchu matematiky”

derill
Návštěvník
derill

Byls nekdy v usa? 60-80% si cte v manualu jak zapojit mikrovlnku do zasuvky… tem hornim budou takovi chybet?

Korovjev
Návštěvník
Korovjev

Snad si nemysliš, že ti kteři tohle rozjeli a kteři si tisknou Dollary se zajimaji o obyčejné američany. Jestli pochcipá 10 milionu evropanu, číňanů nebo američanů je jim u prdele. Oni potřebují vytvořit chaos po celem světě.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Nechci paušalizovat, generalizovat, ale zde není prostor pro dlouhé úvahy, tudíž se jistého zjednodušení dopustit musím.

Ano, vaším nepřítelem je Gates, Merkelová, Fašington atp. Jistě. Ti jsou však daleko. Ale ne Babiš (nikdy jsem ho nevolil, nikdy ho, snad, volit nebudu muset, doufám), on tu ale žije s námi. A dělá co umí, jenže s tím materiálem, co má k dispozici, toho noc nedá… nejsou kádry. – VAŠÍM NEPŘÍTELEM JE NYNÍ KAŽDÝ SOBECKÝ AROGANTNÍ DEMENT KOLEM VÁS. – Vy, zde na alternativě, jste ta chytřejší část národa, ale je to tu i tak s prominutím jako u blbejch na dvorku. Samozřejmě, že vás rouška nechrání. On to snad někdo tvrdí? Já ne. To snad ani netvrdí mainstream. – Rouška chrání lidi kolem vás. Zkur.vení odporní Čecháčci a vynikají v tom Pražáci (a pozor, to není nějaký extra pronárod v národě, jak tu furt někdo plácá, v Praze jsou vaši sousedi, váš strýc, vaše neteř, vaše děti, které jste špatně vychovali – rodilých Pražanů jako jsem já, je tu minimum, to je prostě jen podmnožina českého odpadu) tedy roušku nenosí, oni jsou přece svobodní lidé a nenechají se omezovat Babišem.

ROUŠKA NENÍ OMEZENÍ VAŠÍ SVOBODY – ROUŠKA NECHRÁNÍ VÁS, ALE VAŠE OKOLÍ.

První 3 dny jsem byl shovívavý. Jenže, když roušku mohou mít i bezdomovci, pokud zrovna nekouří, nepijí alkohol (dále chápu, že je třeba se vysmrkat nebo si odplivnout, když je potřeba), tak ji může mít každý. Od 4. dne na ksindl bez roušek řvu. (Ani náhodou na někoho, kdo si potřebuje zakouřit, napít se atp. To by mne ani nenapadlo. Též beru lidi, co roušku nemají, ale nasadí ji, když se k někomu blíží, mám pro to pochopení.) Zvažuji již fyzické napadení. – Ne hned rozbít někomu hu.bu. – Klidně mne udejte policii, už jsem je žádal (ne konkrétní udání, nejsem udavač, ale o obecnou změnu přístupu), ale oni nic dělat nebudou, oni budou napomínat – Čecháčkovi musíte sebrat prachy, tedy mu dát pokutu. Hlavně budou sedět na zadku ve svých kancelářích.

Dnes mne dojala babizna, když jsem ji seřval. Prý má šálu. Na krku. Na to jsem jí řekl, že stejně tak má na prdeli a na kun.dě kalhotky. Začal jsem slušně, ani pak si šálu přes svojí držku nedala. Mohla poodstoupit, omluvit se, cokoliv, jen ne se hádat, hlavně mi nekřížit cestu. Voluntraisté, sebevědomí sobečtí arogantní sr.áči. Policie je k ničemu, ostatně jako všechny buržoazní instituce. Výmluva na nedostatek lidí, na nedostatek kompetencí. Vždy se něco najde.

Listina práv nám dává právo do svých rukou, pokud je ochromena státní moc. – Neříkám, že budeme páchat trestné činy, někoho bít, útočit na jeho majetek, život. Stačí těm lidem bez roušky plivnout do ksichtu, hodit jim na hlavu psí hovno, co neuklízí a nechají ležet na chodníku. Vystrašit je. Šel by do toho někdo též, ať nejsem za jediného? (Nebo má někdo sofistikovanější, mírnější nápad?) To fakt nemůže být trestné, když jde o boj za dodržování předpisu vlády a domluva nezabírá. To je mírný pokrok v mezích zákona. Nechceme po těch lidech jejich peníze, chceme, aby se přestali chovat jako nadlidé a dodržovali obecně závazné předpisy. Nechci omezit jejich práva, chci jen, aby neporušovali práva těch druhých. – Aparát tohoto státu není schopen, to víme dávno, vymoci své zákony a nařízení, a to ani nyní – v nouzovém stavu, když jde o život a zdraví.

To je sluníčkářskejch keců o solidaritě českého národa, hnusnej póvl.

Předem děkuji za názory a reakce, i za ty nesouhlasné, použijte v rámci možností i tvrdých výrazů, ale zůstaňme nevulgární. Děkuji.

A orgánům činným v trestním řízení, jakož i čučkařům z BIS vzkazuji, že nevyzývám k občanské neposlušnosti, třeba k neplacení daní, z nichž jste placeni, ale k dodržování práva této země, které vy nejste schopni zajistit, natož vynutit. Jste schopni jen přežívat, to ti obyčejní, nebo kolaborovat a krást, to ti, co o něčem rozhodují. A to se nepouštím do něčeho zásadního, mluvím jen o tom minimálním minimu, aby lidi měli na své drž.ce kus hadru. Ani něco takovéhleho nedokážete vynutit nebo lidem vysvětlit. Jakým právem si osobujete zastávat své funkce?

angel
Návštěvník
angel

docela to přeháníte…jste vyděšený a zfašizovaný…ovládejte se abyste se zakrátko nepřistihl, jak jdete se seznamem kolegů, sousedů a dalších , které jste spatřil bez hadru , do Pečkárny udávat,… a výrazy : ,, Zkur.vení odporní Čecháčci a vynikají v tom Pražáci….,, kdo je u vás zkurvený odporný Čecháček ? vy jste dobytek, to je k neuvěření !

Martin
Návštěvník
Martin

Andreji Vyšinskije

Taky kašlete do pacenek či pšíkáte do rukávu,když to vylítne rychlostí 160 Km/hod ?? Jako rozprašovač ?

derill
Návštěvník
derill

ono stačí dát si pod mikroskop roušku a vir, pak asi zjistí, že rouška moc nepomůže, jen pro vtahování do sebe vydechované co2… jinak samozrejme, furt lepsi nejaka ochrana nez zadna, ale spis ty rousky vidim jen jako psychologickou berli, ze neco delame nez nic, jinak souhlas

Ivo
Návštěvník
Ivo

Milý pane představiteli mírného pokroku v mezích “zákona”. Vláda,která denně dokazuje a realizuje kroky proti vlastnímu národu,není vládou tohoto národa a proto je nanejvýš nutné veškeré její likvidační kroky rázně odmítnout! Tihle lidé svým vlastním postupem ztratili svůj mandát! Kde jsou léčebné prostředky,které tato “vláda” v době krize postahovala účelově z oběhu,leč při zvládání krize se nikde nepoužívají?Kde jsou miliardy,které ukradli nám,občanům formou zlodějských daní a kde je zdravotnický materiál,který nedostaly ani nemocnice,natož občané a který tato vaše pavláda fiktivně přeprodávala už v době,kdy se teprve nakládal na palubu letadla??
Nehledě na vaše stupidní žvásty o rouškách,které svou funkci již po necelé hodině používání neplní a naopak se stávají přestupní líhní virů a bakterií a autodestrukční manufakturou k výrobě zápalu plic vlastního nositele?!
O vašem vyhrožování druhým lidem si myslím své,nicméně jsem přesvědčen,že nejste velmistrem v odhadování fyzických dispozic či nikoliv jiných lidí a v brzké době narazíte na člověka,který Vám to velmi důrazně vysvětlí. V tom smyslu vám dám jednu zlatou radu k nezaplacení,a sice nepodceňovat lidi malého vzrůstu. Osobně jsem viděl,jak takový 60 ti kilový “chcípák” hravě srazil k zemi metrákového namustrovaného blbečka.
Když Vám nařídí,skoč z okna,taky to uděláte? Myslím,že asi ne,tak bych prosil o trošku zdravé soudnosti a sebekritiky,která vám evidentně schází.
Když vydají nařízení jakkoliv stupidnější,…například,že hovno je vlastně med,navíc libě voní a chrání před nákazou a každý je povinnen ho mít napatlané na hlavě ,taky to uděláte?

Je to smutné,ale zdá se,že 98% lidí by se i tomuhle s velikou kvitací podřídilo.
A proto to vypadá,jak to vypadá v kolonii Čechii a vůbec celé Jewropě.

2% těch,kterým zbyly poslední zbytky zdravého rozumu zlikvidují hravě,ale když se postaví 98% tak udělají co? Udělají leda hovno a můžou být rádi,že budou potichu šoupat papučema.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Ještě dodám, že dobrá rada je nechodit ven, děkuji za ni – takže aby ostatním (vám, co se mnou polemizujete) nebyla omezena svoboda o 1/10000, tím, že budou mít roušku na obličeji, tak jinému – kupř. mně – omezíte svobodu pohybu plně, na 100 %. Takže, kdo je tu fašista? Kde je demokracie? Kde je pravidlo, že práva jednoho, končí tam, kde začínají práva druhého? A to nehovořím o dalších právech jako na zdraví atp. – nejsem žádný obhájce lidských práv. S prominutím… hezky po bolševicku bych dal každého bez roušky zastřelit a byl by klid. (Býval jsem antikomunistou, díky alternativě jsem se stal marxistou, ale hloupost během koronaviru, kterou projevují spoluobčané, mne radikalizuje, jistě že to přeháním, ale…) Po zprávách o prvních 3 zastřelených bez roušky – samozřejmě řádně poté, co by to schválil parlament, sovět, prostě zákonodárný sbor, jen žádná anarchie, by si roušku na svou drž.ku dal každý. – Závěrem mi je, že už ani na alternativě se nedá rozumně dialekticky diskutovat. Fašisté nazývají druhé fašisty, už je to tady, zase došlo na klasikova slova.

derill
Návštěvník
derill

skoda ze se tak nervalo, kdyz napadli lybii, irak, syrii… zvedla se rizena vlna migrace a zase se rvalo, slovy o lidskych pravech, …a pravech na zdravi 😀 jo to si dokaze hajit kazdy az jde o nej samotneho 🙂

Slovan
Návštěvník
Slovan

Vždyť vy jste prototyp toho čecháčka , kterým se tak oháníte. Musel jsem si odplivnout při pomyšlení , že toto můžu potkat v reálu na ulici. Jen doufám ,že korona vybije takovéto ubožáky.

hirameki
Návštěvník
hirameki

nějak ti to v lebezni moc přeskakuje, ty Vyšinskij. zblblej jsi dokonale.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Děkuji všem, co reagovali na můj post, já reagovat meritorně již nebudu, protože jste jen potvrdili, co si myslím. Čecháček je opravdu smějící se bestie, ubožák, záškodník, sobec, zlý sobec, vy hrdinové, vy vlastenci…, vy vědci…, co všemu rozumíte… Doufám, že na tu infekci budete chcípat v dostatečných bolestech bez dostatečné zdravotní péče. – Vona by vám huba upadla, kdybyste dodržovali nařízení vlády, možná je hloupé, ale to ještě nikdo neví, svobodu vám nebere, o tu se připravujete sami, jak lezete denně Ježibabě na lopatu. – Ti největší frajeři a rádoby-hrdinové totiž většinou pak prosí o záchranu svého zbytečného života.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Andrej Vyšinskij
Mluví z vás strach. nejste oprávněn právo vymáhat. plivat po lidech. uklidněnte se a tu bábu bez hadru na hubě, prostě obejděte pěti metrovým obloukem a nechte jí na pospas osudu.
Stát je takový, jaký jsme v dobách klidu dopustili aby byl a není to zas až tak nejhorší. Nikdo s takovýmhle svinstvem jako je pandemie koronavirus nemá zkušenost, ani politici ne. Zareagovali sice s jistým zpožděním, ale přeci jen správně. kvalitní a vhodné vybavení na virovou pandemii nemá nikdo na světě, žádný stát. V prvé řadě musí být chráněni ti, co s nakaženými přicházejí do styku. Nemůžete čekat, že každý důchodce dostane respirátor.
Až vám nějaký magor, kterému strachy luplo v bedně přijde rozbít hlavu, a vy budete volat policii, tak ten policajt ten respirátor potřebuje. Prostě seďte doma na zadku a čekejte, až se bouře přežene.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Děkuji za radu – obejděte sobeckého debila bez roušky 5metrovým obloukem na cestě o šířce 1,5 – 2 metry. – To už není jen na anonymku, ale na všechny polemizující: Jste sobci, neschopní diskuse, už podle mého nicku byste mohli poznat, že nejsem fašista, jenže vy umíte jen nálepkovat, diskutovat neumíte. Dokud sami nebudete chcípat, všechno vám bude jedno. Doufám, že až budete potřebovat pomoc, setkáte se s podobnými nebo ještě většími sobci, než jste vy sami. – A právě s takovými jako jste vy, ten fašistický systém počítá. Takhle vás už léta vychovává a programuje – myslíte si, jak jste svobodní, naopak vy jste ustrašení hlupáci, otroci sloužící fašismu. Právě na vás vidím, jak jsou daleko a že tohle, co se tu vede, jsou všechno jenom kecy, cenné jsou jenom informace pana VK, i když i s nimi se dá polemizovat, všechno je tu mlácení prázdné slámy a exhibice čecháčkovské ubohosti.

Jochen
Návštěvník
Jochen

Pan je Prazak? To mi staci, dekuji. Oni okapanci byli vzdycky o kapanek chytrejsi,ze? Brzy si nabehnete na nastavenou pest soudruhu Marxisto.