VIDEO: Další skandál Clintonové! Uniklé emaily odhalily, že její kampaň si zaplatila...

VIDEO: Další skandál Clintonové! Uniklé emaily odhalily, že její kampaň si zaplatila moderátory a novináře, aby manipulovali veřejným míněním! [CZ Titulky]

VIDEO: Další skandál Clintonové! Uniklé emaily odhalily, že její kampaň si zaplatila moderátory a novináře, aby manipulovali veřejným míněním! [CZ Titulky]

Kampaň Hillary Clinton čelí dalšímu skandálu. V uniklých emailech [1], které zveřejnil server The Intercept, byla nalezena komunikace vedení kampaně se stovkami moderátorů, redaktorů a reportérů amerického mainstreamu, kteří byli zpracováni a naverbováni, aby psali a vysílali  pozitivně o Hillary Clinton, aby umisťovali na titulní stránky Hillary v nejlepším vyznění, aby byla v hlavních vysílacích časech v televizi a aby zakrývali a odsunovali do pozadí její skandály a negativní informace. The Intercept vybral z emailů několik desítek těch nejznámějších moderátorů a novinářů, kteří pro Clintonovou pracují a manipulují pro ní veřejným míněním.

Seznam prodejných presstitutů zahrnuje redaktory a moderátory takových mediálních kanálů jako jsou The New York Times, NBC, ABC nebo server Politico. Skupina těchto spřátelených novinářů a moderátorů je nazývána jako Super PAC (super smečka). Vedení kampaně kontaktovalo všechny tyto subjekty již dávno před započetím kampaně, jeden z dokumentů uvádí luxusní koktejlovou párty, kam byli novináři a moderátoři pozváni, aby ochutnali, jaké to je být mezi elitami. Když si zapnete americkou televizi, tak se potom nemůžete divit, že se člověku chce zvracet. Potom je jasné, proč CNN a americký mainstream falšuje průzkumy, proč vychvaluje Hillary Clitnon a plive na Donalda Trumpa.

trump25554.jpg
Trumpovo volební shromáždění.
Moderátorka radila černošce, jak má odpovídat na kameru!

Video nahoře zachycuje i další průser, ke kterému došlo na televizi CNN po skončení druhé prezidentské debaty. CNN se rozhodla, že udělá panelovou diskusi s nerozhodnutými voliči. Jenže… zvukař CNN, který už zřejmě dostal padáka, nechal zapnutý mikrofon před začátkem rozhovoru moderátorky s jednou černošskou ženou. Mikrofony zachytily, jak moderátorka nejprve mluví potichu, skoro šeptá a vyjevené Afroameričance napovídá, jak má v rozhovoru mluvit a odpovídat. Poté si moderátorka řekne, že je všechno v pořádku a začne mluvit nahlas a pokládat černošce předem domluvený dotaz. Na americké alternativě se doslova z tohoto zvrací, Američané na to reagují tak, že tohle už je naprosto přes čáru, že z nich televize (CNN) dělá debily.

Zatloukat a zatloukat, a když to nejde, tak se to zamete!

CNN všechno popřela, že prý šlo o nedorozumění, byla to prý kontrolní skupina, která neslyšela debatu. Toto zdůvodnění je asi tak pravdivé, jako poslední zmanipulovaný průzkum CNN o tom, že Hillary zvítězila i v druhé debatě poté, co Donald Trump jí zpráskal jako psa a kvůli tomu Hillary zrušila na dalších několik dnů své mítinky s voliči. Už opět a znovu asi kvůli kašli. Americký mediální mainstream je plně zaplacený a v žoldu kampaně Hillary Clinton. Globalisté ani vlastně jiné nástroje v USA nemají, ale mediální kanály pracují zcela ve prospěch Hillary Clinton, snad jen s výjimkou Fox News a Seana Hannityho.

Ovšem to je druhý extrém, to je pro změnu anti-Clinton médium, takže objektivitu a nezaujatost aby člověk pohledal. Tu však nalézt lze. A je to překvapivé. Slavný kalifornský list Los Angeles Times je baštou demokratů, ale drží si určitý status nezávislosti už poměrně dlouho. No, a jejich poll tracker, což je průběžný ukazatel volebních preferencí v celých USA, ukazuje něco, co je v rozporu se všemi průzkumy ostatních globál medií v USA. Podle něho Donald Trump vede volební preference už od 12. září bez přerušení, momentálně o 2 procentní body [2].

hillary-dubuque.jpg
Shromáždění příznivců Hillary Clinton…
Průzkum NBC, že Hillary vede o 11%, dělala firma Obamova poradce!

To je obrovské překvapení a je to zcela v rozporu se zbytkem průzkumů, které Trumpovi přisuzují mnohem méně, než kolik dávají Hillary Clinton. Poslední průzkum včera od NBC dokonce hovoří o tom, že Hillary po druhé debatě zvýšila náskok na 11 procentních bodů před Trumpem. Každý, kdo sledoval debatu, tak musí kroutit hlavou. A to kroucení lze i vysvětlit. Server Infowars přišel s odhalením [3], že průzkum pro NBC pořídila firma, které šéfuje bývalý poradce Baracka Obamy a asistent jeho kampaně z roku 2012, jistý Geoffrey Garin a jeho firma dostala před průzkumem několik peněžních tranží od kampaně Clintonové!

Chápete to? Je tohle vůbec možné? Poradce, který pomáhal Obamovi se znovuzvolením v roce 2012, přijme peníze od kampaně Clintonové a udělá průzkum se skupinou 500 respondentů (o polovinu méně, než má mít statistický vzorek), v nichž převažují výrazně Demokraté a výsledek od této firmy převezme NBC a veškerá americká média jako směrodatný průzkum? Nepřipomíná vám to něco? Není to náhodou přesně to, o čem jsme před 2 roky už psali [4] ve vztahu k českým průzkumovým agenturám?

Prefabrikace průzkumů nutí lidi nejít volit svého kandidáta, protože průzkum nahlodá důvěru voliče v kandidáta a jeho šance na úspěch!

Politická partaj si zaplatí průzkumovou agenturu, ta udělá průzkum, aby byl ve prospěch kandidáta X, ostatní média průzkum převezmou, ochotně ho tlumočí a veřejné mínění a informační pole se začne měnit. Lidé, když to slyší jednou, neuvěří tomu. Když přijde druhý průzkum a opět ukazuje objednaný výsledek, lidé začnou pomalu věřit. A když to pokračuje, po nějakém čase je prefabrikovaný výsledek realitou. Ti, kteří podporovali někoho jiného, ti to vzdají a k volbám nejdou. Je to takové to: “Však průzkumy ukazují, že se do parlamentu Frantova strana nedostane, Karle. Tak to nemá cenu jít k volbám, ne? No jo, máš pravdu, Václave. Je to na prd. Průzkumy nelžou, říkali to v televizi…”

2A2BE9D300000578-3146552-Bernie_Sanders_Wisconsin_2_jpg_Democratic_presidential_candidate-a-3_1435848131601.jpg
…a shromáždění Bernieho Sanderse. Přesto vedení Demokratické strany raději Sanderse odstranilo a upřednostnilo Hillary Clinton. To je k zamyšlení.

Ve spojených státech probíhá v této chvíli stejný proces jako ve Velké Británii před Brexitem, kde ještě večer před referendem létala průzkumová čísla o tom, že zastánci setrvání Británie v EU vedou o 7 až 10% a v Evropě byl klid, v Bruselu se dokonce o britském vystoupení ani nediskutovalo jinak, než v rovině vtípků a spekulací. A potom přišel den referenda, Britové nedali na průzkumy a šli volit. Mohutně. A výsledek všichni známe. Průzkumové agentury zalezly pod zem, ale nyní opět vylezly na druhé straně Atlantiku a zkouší prefabrikovat průzkumy proti Trumpovi. Poll tracker LA Times ukazuje a potvrzuje, že s americkými průzkumy a médii není něco v pořádku. Ještě nikdy se průzkumy takto nerozcházely.

clinton_far_outspends_trump_on_tv_ads_team_clinton_team_trump_chartbuilder_1_3462402157ddb3c377ea7b0a1199adeb.nbcnews-ux-2880-1000.png
Porovnání, kolik peněz vydává na TV reklamu tým Hillary Clinton a kolik tým Donalda Trumpa.

Stejně tak je vidět obrovská hysterie uvnitř Republikánské strany. Ale ne kvůli tomu, že by se Trump nedostal do Bílého domu, ale kvůli jeho volebnímu programu, který děsí republikánské elity. Paul Ryan, šéf poslaneckého klubu Republikánů v Kongresu, se ostře navezl do Donalda Trumpa, že končí s jeho podporou. Trump mu na Twitteru odpověděl, že bez něho se mu povede lépe, alespoň Trumpovi spadnou okovy z rukou a bude moci svoji kampaň vést podle sebe a bez jeho zásahů. Trump překresluje Republikánskou stranu k politickému středu. To dosud Republikáni nezažili. Za Trumpem stojí “blue collars”, dělnická třída v USA, což byla vždy doména Demokratů. Trump chce spolupráci s Ruskem, jde proti Číně a to jsou pro Republikány strašné vize.

ab2deb27d283c50826da73abe2ab4c799e8733d1.jpeg
Moderátoři a novináři amerických médií na výplatní pásce Demokratické strany a kampaně Clintonové – Super PAC (Super smečka).

Bohužel, prefabrikace ovlivnila zřejmě i krajské volby v ČR. Přišlo málo lidí, mnozí uvěřili “průzkumům”. Alternativní strany potřebují voliče, kteří mají víru a odhodlání, bez ohledu na průzkumy, počasí a okolnosti. Rezignace na volby je splněným snem pro velké politické strany. Ty potřebují přesně to, aby co nejvíce lidí zůstalo doma a k volbám šli jenom jejich straníci a aktivní podporovatelé. Pokud veřejnost rezignuje na účast ve volbách, nelze dělat žádné změny. Příklad Brexitu ukázal, co lidé dokáží, když nerezignují a nevěří průzkumům. Z toho je třeba si vzít příklad.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Emitor
Návštěvník
Emitor

Kdo by měl zájem přesvědčit se, kdo opravdu vede v US prezidentské kampani, tak zde má možnost.
https://www.youtube.com/watch?v=W-VzSG-2oYI
Věřím že to drtivou většinu čtenářů AE News nepřekvapí.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Jak si Clintonová dovoluje mluvit o nějakém osahávání žen, když nejslavnější stážistka Monica Lewinská píše ve své knize “Monica’s Story” (1999), že: “Bill o Hillary rozhlašoval, že je studená jako psí čumák, a mě pořád nutil do trojky” apod.

A co je nejhorší, 23letá Monica v létě 1996 – tj. v době vrcholícího vztahu s Clintonem – otěhotněla s údajným “tajným přítelem z Pentagonu” (existoval vůbec, nebyl jen Clinton?) a podstoupila interupci. Byl to pro ni hluboce traumatizující, depresivní zážitek, který ji dodnes pronásleduje. Po vypuknutí aféry v lednu 1998 chtěla Monica spáchat sebevraždu: “If I killed myself, then there would be no information, and I wouldn’t have to deal with the hurt and trouble I had caused the President.“ Zato Clintonovi mají dvě vnoučata a opět se jako šílenci derou do Bílého domu, bez špetky sebereflexe. Já myslím, že už to stačilo, paní Clintonová.

http://www.lifenews.com/2012/09/21/monica-lewinsky-book-to-reveal-abortion-during-clinton-affair/

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Bill bude oběšen za koule a čuráka.

konzerva
Návštěvník
konzerva
heron
Návštěvník
heron

Proc maji ti moderatori insignie z byvale SSSR ? To jako se snazi naznacit, ze to jsou ti zli jo? SSSR byl nepritel a zlo, tak to dame do koláže… To jsou paradoxy. Ale pekne to ilustruje jejich vnimani- pro ne Chruscov, Breznev a Stalin jedno jest. Ne ze u nas by to bylo o moc lepsi. Vlastne se neni na co vymlouvat- Rusko jako dlouholety politicky rival- meli by to mit naopak dobre zmakly. Ale oni to porad berou asi tak, ze zvitezili ti lepsi a ti spravni.

michal
Návštěvník
michal

Dajte link na americku alternativu
Ďakujem

peťo
Návštěvník
peťo

hlúpy jano, hlúpy mišo., koľko hlúpych a lenivých sa ešte ozve? AntiJuJuAgency
Abovetopsecret
BeforeItsNews
Christopher Bollyn 9/11
CounterPunch
David Icke
David Dees
DemocracyNow
FederalJack
GlobalResearch
InfoWars
NaturalNews
PressTV
PrisonPlanet
TheRealAgenda
UrukNet
VoltaireNet
We are change
World Truth TV

heron
Návštěvník
heron

Vite co je zajimave? Ze pruzkumy nefunguji opacne. Priklad: Hernajs, ten muj kandidat ma o x procent min nez by bylo potreba, tak to ho musim o to vic podporovat a svolat celou rodinu, at jde ted volit, at to dozeneme. Proste zadnej pruzkum na svete by mne neprimnel volit nekoho, koho nesnasim.
Za dalsi: Chapu, ze to funguje u stran, ktere se nemusi dostat do parlamentu atp.- napriklad Okamura, kde pruzkum zverejni smesne mala cisla a lidi si reknou, ze nechteji, aby jejich hlas “propadl” .
Čistě vysledky bez omacky kolem, muzou na spoustu volicu fungovat jinak, nez by loutkovodici chteli.
Samozrejme mne hned napada, ze kdyby to nefungovalo, tak by se nedelal kolem takovej cirkus a mozna by jsme se i na vysledky potom mohli nekdy i spolehnout.

Davno melo fungovat to, ze zverejneni jakehokoli pruzkumu co se tyka volebniho predbezneho vysledku, melo byt brano jako tezke faux pas, nekala praktika- stejne jako neni slusne se ptat na vyplatu a na viru. Proste kdo by to udelal, mel by problem.
A pokud by k tomu navic (jak byva vzdy avsude zvykem- kdo plati, tomu je usit na miru) vysledek nekorespondoval s nasledujici realitou, musel by se ten co je zverejnil z toho zodpovidat. Nemuselo by to byt ani uzakoneno- proste stejne jako se v mediich nemluvi sproste, tak by se automaticky pocitalo s tim, ze pruzkumy pred volbami nejsou demokraticke : ) Jenze to bychom zili nekde, kde se to jmenuje treba Mirkův Dušín.

A protoze (viz jejich neustale reakce) sem chodi dost presstitutek, tak si neodpustim rict, ze z celekem vazeneho povolani, jste za pomerne kratkou dobu udelali povolani, za ktere se jeden musi stydet. Rozhodne, bych z ditete, ktere by chtelo jit na zurnalistiku radost nemel a jasne bych mu naznacil, co ho ceka- ze mam strach, ze se z nej stane svine, anebo bude v depresi z toho, ze lhat je obrovsky vysilujici- a v zivote se plati za vsechno- i kdyby za to meli kdo vi kolik. Samozrejme vim, ze “elitni” novinari jsou rodiny, ktere svoje potomky na ty sracky pripravuji uz od kolebky, takze toto je netrapi, ale chci aby jste vedeli, ze Rude pravo melo pred 89 rovnejsi zada, nez maji media tvorena vami ted- cest vyjimkam- treba koupenym putinovym informatorum ve vasich radach haha. Herci (vcetne loutek za oponou) a novinari hlavniho proudu- vsechno jedna banda. Myslim, ze k obojimu je potreba stejnej talent- umet to dobre zahrat, at je to co je to.
Po 89 jste meli sanci. Totalne jste selhali. Ferovej clovek se k vam nemuze pridat- nebojim se, ze uz na fakulte neprojde takovy student sitem, zda- li se takovej naiva, co chce psat pravdu, nekde z provincniho prdelakova k vam vebec dostane. Myslim, ze takovi se tam ani nehlasi. Uz jen uvedomeli soudruzi. Takova jedna velka rodinka.

Emitor
Návštěvník
Emitor

Ten hnusák Anderson Cooper co vedl debatu, už měl být dávno vysypán do novinářského kompostu. Po režírované frašce v Sandy Hook 2013, kde dělal rozhovory před zeleným pozadím a používal tam recyklované placené lháře, aby tak u veřejnosti vyvolal pocit nutnosti plošně omezit držení zbraní bylo a je tristní. Jeden by řekl, že už nemá na tv obrazovkách ve státech co vokounět, ale US mainstream si nejspíš řekl, že se naopak zatraceně osvědčil a kariérní růst na sebe nenechal dlouho čekat!!! 🙁
https://www.youtube.com/watch?v=owKEe9aMSvU
https://www.youtube.com/watch?v=JeXG3uQu8ZU

DžeiDžei
Návštěvník
DžeiDžei

Pěkná hra, vedení demokratů roce 2015 zaplatí médiím, aby podporovali Hillary Clinton. Pak předstírají primárky, kde odstřelí všechny protikandidáty, zřejmě dobře vybranými průzkumy http://www.rozhlas.cz/zpravy/amerika/_zprava/clintonova-si-pred-klicovym-kolem-primarek-zrejme-zajistila-nominaci-demokratu–1621029
Poslední Sanders odstoupí a jako loajální demokrat podpoří Killary. Přičemž Sanders vypadal, jako že přinese nový svěží vítr.

Jen jednu věc nechápu. Volba US prezidenta je nepřímá, elitám by mělo stačit “jen” podplatit většinu sboru volitelů ne?

kari
Návštěvník
kari

Jestli Hilce opravdu opichuji oblicej nejakymi leky aby omladla, tak nechci videt to zdeseni, jestli vyhraje a nastane situace , kdy se z nejakeho duvodu bude muset rychle obevit na verejnosti aniz by ji rychle stacili omladit. Zrejme ve forme mumije bez nabalzamovani ☺

pavelka
Návštěvník
pavelka

re: kari, – změň koření, třeba na majoránku, a pak ti to lépe promyslí. Hitlary musí vydržet voební kampaň! NIC VÍC! Protože až vyhraje , podle pravidel , ji pro zdravotní stav vymení na postu prezidenta VICEPREZIDENT – který je chlap, a k tomu trochu normální, i když posluhovač neoconů! Ona pak zmizí z očí, i mysle. Media to zařídí….

Omnibus
Návštěvník
Omnibus

Keď má toto, čo predvádzajú ešte niečo spoločne s demokraciou, tak ja som pápež František…

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Netušil jsem, že ten pasák sochy svobody také trpí postlistopadovým syndromem