VIDEO: Další ruské poselství světu

VIDEO: Další ruské poselství světu

VIDEO: Další ruské poselství světu

Ve dnech 24. července až 9. srpna 2015 probíhá 16. ročník Mistrovství světa v plaveckých sportech. Poprvé se tak děje v Rusku – v ruské Kazani.

Stejně, jako při úvodním a závěrečném ceremoniálu OH v Soči, Rusko i tentokrát zahajovacím ceremoniálem vyslalo světu poselství. V něm stejně, jako v Soči či na vojenské přehlídce k 70. výročí konce války 9. května (čas 08:06 – 08:26 zde), opět zdůraznilo význam rodiny, dětí a víry v křesťanské hodnoty, které se Západ tolik snaží zlikvidovat.  Ke vloženému videu přidávám svůj krátký popis:

Úvod – rybář, symbol křesťanství, je v úzkých, lidé jsou nahrazováni roboty, předtím “vyloví” město Kazaň, kde se nachází stavba, zvaná “Malý Kreml”

00:09:30 – z Nebe se snáší křišťál, rybář má naději, že zvítězí život

00:29:16 – Plaveš životem, jsi osamělý plavec, ale věř  v život a pravdu hledej ve svém srdci

00:32:05 –  ryba (víra) je v síti a svět v temnotách, záchranou jsou děti  a láska, člověk zachránil víru a víra zachraňuje člověka (opuštěný delfín už není sám)

00:41:30 – všichni hledáme světlo a čím větší je tma, tím více se nové světlo blíží, dívej se vpřed a naslouchej majáku v sobě, kolem je mlha, had a peklo, pozor na světlo, které následuješ

00:52:35 – světlo jsi ty, když to víš, žádná tma už není, peklo končí tím, že k někomu (k něčemu) patříš

00:55:10 – svět ve strachu, pokrok nás dovedl až k hrozbě sebezničení, v další válce nebude vítěze

01:04:00 – vyšli jsme z vody a došli na vrcholy a dobyli Vesmír, ale všichni jsme součástí jednoho celku a přírody, budeme přírodu dále ničit?

01:08:00 – tma je větší a větší a v ní řešením je bílá čistota Věku Vodnáře a s ní přátelství a spolupráce všech

01:09:00 – pořád temnota a čekání na nový srpek světla (pozn.: lépe by “poslední tři dny lidstva a temnotu novoluní”,  které lidstvo zažívá jednou za 26 tisíc let a o kterých píšu v sérii O potopě světa snad ani nešlo vyjádřit) a k tomu symbol nekonečna jako symbol neustálého lidského vývoje, v němž základem je pár, rodina a spolupráce všech ve prospěch přírody a celku, jichž je člověk součástí

01:12:00 – děti jsou základem pokračování života

01:16:00 – lidská společnost má být jako orchestr, kde každý tón je důležitý, protože každý má svou osobitost, když se všechny sladí do harmonického celku, výsledkem bude hudba – koncert vesmírného oceánu a života na Zemi

01:26:40 – strach je nejhorší a nejvíce ochromující energie

01:31:00 – poselství pro lidstvo, nalezené v láhvi  –  jiný svět, to jsi ty…

Závěr – zahajovací řeč Putina

Časy nemusí zcela ladit, jsou především orientační. A i kdyby jen kvůli letošnímu vedru a suchu, tak ceremoniál stojí za shlédnutí, v současném geopoliticky horkém a pro lidi zmateném světě jej však vkládám jako životodárnou energii pro každou lidskou duši. Jeho poselství ať si každý probere sám, já v něm čtu: Nepatřit k nikomu a nikam, nemít kořeny v rodné zemi a v rodině, je peklo, pocit sounáležitosti k vyššímu celku je záchranou pro lidské duše i pro život na planetě Zemi.

– Pozorovatelka – 28.7.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na