VIDEO: Co je to záhadný “Plán B” pro Sýrii? Náměstek ministra zahraničí...

VIDEO: Co je to záhadný “Plán B” pro Sýrii? Náměstek ministra zahraničí v americkém kongresu mlžil, ale o to děsivější jsou obrysy variant války s Ruskem v Sýrii! [CZ Titulky]

VIDEO: Co je to záhadný “Plán B” pro Sýrii? Náměstek ministra zahraničí v americkém kongresu mlžil, ale o to děsivější jsou obrysy variant války s Ruskem v Sýrii! [CZ Titulky]

Americký náměstek ministra zahraničí Antony J. Blinken měl před 4 dny slyšení v americkém kongresu, kde byl dotazován na záhadný “Plán B”, o kterém americké elity hovoří už někdy od počátku tohoto roku. Rusko vloni na podzim udělalo USA a západním spojencům v Sýrii čáru přes rozpočet a místo porážky Bašára Asada je dnes situace v Sýrii ve stavu, kdy vládní síly s podporou Ruska osvobozují další a další města od Američany sponzorovaných teroristů a hrozí tak úplný rozklad amerických operací v zemi, jejichž cílem bylo svrhnout v zemi Bašára Asada a dosadit k moci loutkovou vládu. Ta by okamžitě souhlasila s plány Američanů a Saúdů na výstavbu ropovodu ze Saúdské Arábie do Turecka a dále do Evropy, kterým by USA kontrolovaly celou Evropu a tímto krokem by zbavily Evropu závislosti na ruské ropě a plynu. Rusko by bylo odstaveno.

deputy-secretary-of-state-anthony-blinken.jpg
Náměstek amerického ministra zahraničí Antony J. Blinken při slyšení v Kongresu.

Video, které nahoře přinášíme s titulky, je na jedné straně hodně humorné, protože náměstek Blinken opravdu neví, co by měl o “Plánu B” povídat. Vypadá to, že nevědí na ministerstvu zahraničí, jak v Sýrii dál, ale opak je pravdou. Blinken neměl dovoleno o variantách Plánu B hovořit, úzkostlivě se jim vyhýbal a při pohledu na jeho ruce a gesta je zřejmé, že hledal nespecifická slova, aby nemusel odkrývat skutečné varianty amerického Plánu B. Ty jsou totiž opravdu děsivé a Blinken ve videu nahoře to dokonce přiznává, že Plán B bude zlý pro všechny strany konfliktu. Přestože nedošlo k faktickému potvrzení toho, jaké parametry Plán B má, tak z náznaků amerických politiků a mluvčích ministerstev už máme jasné obrysy takového plánu.

Varianta A – Mohutné vyzbrojení opozice

O této variantě se v poslední době velmi často hovoří, že předchozí plán na vyzbrojení syrské opozice a vycvičení bojovníků selhal, protože nebyl koordinovaný a vycvičení vojáci neměli americké nebo jiné velení. Varianta A tak může spočívat v tom, že USA spolu se spojenci, hlavně z Turecka a Saúdské Arábie, budou velet jednotkám syrských povstalců a pod jejich dozorem budou provádět operace proti vojskům Bašára Asada a proti Rusům. Profesionální velení by navíc umožnilo Američanům vrhnout do války v Sýrii i speciální zbraně, které by povstalcům jen tak nesvěřili.

Varianta B – Bezletová zóna

Zejména poslední týden zaznívá tato varianta velmi často. Hovořil o ní minulý týden i John Kerry, že Obamova administrativa znovu zvažuje vytvoření bezletové zóny nad vybranými částmi Sýrie, zejména v oblasti Aleppa, a také na severu Sýrie na hranicích s Tureckem. Tato varianta nabrala na velké pravděpodobnosti v posledních hodinách, protože Rusko přivezlo do Sýrie jeden ze svých nejmodernější protivzdušných komplexů, více v článku od Pozorovatelky zde. Rusko nemá za normálních okolností v Sýrii vzdušného nepřítele, tedy až dosud. Je naprosto jasné, že protivzdušný komplex má fungovat zejména jako vzkaz do USA americkému Pentagonu, že vyhlášení bezletové zóny ze strany Američanů nebude Ruskem respektováno a pokud by se do ruského sledovacího prostoru dostala americká nebo jiná cizí stíhačka, Rusové jsou připraveni ji sestřelit. Dokonce se tento krok dá posuzovat tak, že Rusové mohou vyhlásit nad Sýrií vlastní bezletovou zónu. To by Američanům udělalo opravdu čáru přes rozpočet.

2E93338400000578-0-image-a-11_1447904267164.jpg
Rusko vloni v září obrátilo situaci v boji s ISIL naruby. Začalo bombardovat cisterny ISIL s ropou, kterou teroristé v obrovských konvojích odváželi do Turecka a tam prodávali na financování svého boje. Rusko tomu učinilo přítrž. Od té doby ISIL ustupuje.
Varianta C – Intervence NATO a mezinárodních sil pod nespecifikovaným mandátem

Pro tuto variantu se několikrát vyjádřil i český prezident Miloš Zeman, který už několikrát vyzval k tomu, aby NATO ve spolupráci s Ruskem zlikvidovalo v Sýrii Islámský stát. Toto řešení by ale vyžadovalo dohody mezi USA a Ruskem o podobě Sýrie v budoucnu. USA nechtějí Bašára Asada u moci a chtějí místo něho dosadit k moci v Damašku loutkovou vládu, která momentálně pobývá ve Švýcarsku a v Londýně. Skládá se ze Syřanů, kteří už dlouho v Sýrii nežijí, ale také z bývalých bojovníků, kteří ještě nedávno mávali v Sýrii různými vlajkami. Tristní situaci potvrzuje i fakt, že v Sýrii neexistuje žádná opozice, se kterou by západ mohl jednat jako s náhradou Asadovy vlády. I z tohoto důvodu většina zemí EU nadále uznává Asadovu vládu jako jedinou legitimní, i když se skřípajícími zuby. Tahle alternativa by ale mohla být aktuální, pokud by se v USA dostal k moci Donald Trump. Jeho rozhodnutí spolupracovat s Ruskem na porážce ISIL v Sýrii je jednoznačné. Mírové uspořádání Sýrie by ale bylo jednoznačnou porážkou USA, ale také Saúdské Arábie. Tato varianta je tudíž možná jen s Trumpem, a to ještě s velkým otazníkem.

Varianta D – Likvidace osoby Bašára Asada

O této variantě hovořil bývalý ředitel CIA Michael Morrell, že smrt Bašára Asada by odblokovala v Sýrii situaci. Rusko by se prý stáhlo ze země, protože smrtí Bašára Asada by Putin přišel o člověka, se kterým může jednat. Po smrti Asada by potom současná vláda v Damašku padla během několika dnů, spolu s ní i operace syrské armády a tím pádem i účast Ruska v konfliktu. Jakkoliv to zní šíleně, Morrellova analýza má hlavu a patu. Jediným znakem odporu vůči USA je Bašár Asad v Sýrii. Jeho smrtí by tato úloha byla negována a tzv. syrská opozice by rázem měla otevřené cesty do Damašku. Tuto “opozici” je ale třeba dávat do uvozovek, protože to nejsou demokraté, ale hrdlořezové, žoldáci a západem dotované loutkové figurky. Sýrii by čekal libyjský a somálský model. Američanům nezbývá mnoho času, v USA se chystají mohutné změny po volbách a americkým jestřábům dochází, že musí jednat opravdu rychle a hned. Tato varianta je z pohledu americké moci nejrychlejší a nejlevnější na vyřešení problému v Sýrii podle amerických představ. Je proto zcela jasné, že Antony Blinken se v kongresu při slyšení kroutil jako had, protože přesně nad těmito variantami teď Pentagon a Bílý dům uvažují.

GTY_michael_morrell_2_jt_160806_16x9_992.jpg
Michael Morrell, bývalý šéf CIA.

Nejméně 3 z těchto variant mají potenciál rozpoutat III. světovou válku. Konflikt mezi USA a Ruskem v Sýrii by byl zničující pro celou planetu. Americké impérium je na pokraji své expirace, vyrůstá nový světový hegemon (Čína) a americká moc se bude postupně ve světě zmenšovat. Američtí jestřábi ale mohou za sebou prásknout dveřmi natolik silně, že to odnese celá planeta ve válečném ohni. Je proto nutné sledovat náznaky, vzkazy, symboly a znamení, které se dostávají do informačního prostoru médií. Sýrie má charakter lakmusového papírku americké moci ve světě a podle toho se bude odvíjet i budoucnost celé planety. Důležité je nepodceňovat souvislosti. Vybombardované pozice syrské armády na východě Sýrie v Deir ez-Zor [1], následně ruská odveta a vybombardování bunkru s americkými a izraelskými operativci v Aleppu (více zde) a navíc následně vybombardovaná humanitární pomoc v kamionech [2], ale Rusko svoji účast popírá. Poté americká odveta a ukončení spolupráce s Ruskem v Sýrii [3]. A ihned poté Putin a jeho oznámení, že pozastavuje jaderné odzbrojení a likvidaci plutonia [4] do doby, než USA přestanou ohrožovat bezpečnost Ruska. Chápete? Souvislosti na sebe navazují a vykazují charakter eskalace. To není dobré, to je nebezpečný vývoj.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kozel
Návštěvník
Kozel

USA je největší zlo světa. A ti naši papaláši jim lezou do zádele a tím nás prodávají jako otroky a ženou nás do války. Jsem zvědavý na “hrdiny”, kteří nadávají a štvou proti Rusku, až jim jejich americký bratr dá špuntovky a řekne, ať táhnou na Rusy. Budou v první linii jako nyní v médiích? Nebudou.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

P.S. k memu dotazu na pani Pozorovatelku – pokud Vam nepujde otevrit odkaz ktery jsem uvedl, zkuste tento:
http://themillenniumreport.com/2016/09/the-controlled-demolition-of-deutsche-bank-and-financial-collapse-of-europe/
Dekuji

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Pro Pozorovatelku:
Prisla me zprava nazvana “”Rizena demolice Deutsche Bank (DB) a financni kolaps Evropy” s podtitulkem “DB – Lehman Brothers roku 2016”, je ze zdroje:
http://www.themilleniumreport.com/2016/09/the-controlled-demolition-of-deutsche-bank-and-the-financial-collapse-of-europe/.
V ni se uvadi scenar ktery je dalekosahlejsi nez pouze jen dalsi “utok na Evropu” a hlavne pak Nemecko ze strany ameriky.
Hlavni body jsou mmj.:Devalvace Dolaru a jeho odstraneni coby rezervni meny, smrt dolarove dominance, zhrouceni dluhu a “zhrouceni vlivem dluhu” (dolaroveho), zhrouceni derivatoveho trhu, zhrouceni narodnich ekonomik vlivem deflace. menova deflace vedouci k hyperinflaci.
To vse tak velke ze pad Lehman Bros v r. 2008 je proti tomu prochazka ruzovym sadem.
Duvod proc se ptam je ten, ze auto(ri) se odkazuji na datovani cele “akce” prave na rijen.
Ocekavany pad DB mel nastat v pondeli 3. rijna a to je posledni den biblicke vyroci “Shemitah”, za kterym nasleduje hebrejsky mesic Tishri, tradicni mesic “padu kapitalovych trhu”, pad burzy,starty ekonomickych recesi a jinych udalosti jako treba 9/11. Ten mesic Tishri koncit 31.rijna a cely ma byt plny “prekvapeni”, podobne jako tomu bylo mezi 15.9. – 15.10.2008, kdy Kongres poprve v historii odsouhlasil vyplatit kauci za banku takove velikosti (coz bylo jen vydirani ze strany banksteru kteri pad Lehmanu zpusobili). Autori tvrdi ze prvnich 14 miliard $ ktere ma DB zaplatiti je jen pocatek a celkova ztrata banky bude takova ze nemeckou vladu polozi a tim i samotne Euro a uvrhne Evropu do chaosu.
Zajimalo bymne jak se na tato tvrzeni divate z hlediska onoho astrologickeho nacasovani a jestli toto vse neni vlastne soucast rizene demontaze USA ze sceny tak jak ji pozorujeme prave treba v souvilsosti se Syrii a jinde.
Dekuji!

Pozorovatelka
Autor

Asi Vám neuniklo, jak tady dokola opakuji, že pád Lehman Brothers považuji za začátek konce USA a vůbec současného systému a že to považuji za řízený proces. A že k tomu dokola uvádím to Pluto a všechny vesmírné cykly, které se v naší současnosti sešly zcela mimořádně. A nějak všechno shrnout do jedné odpovědi, to je na další článek.

Ale za odkaz děkuji a co k tomu narychlo můžu říct, že pro mě jde o potvrzení konce USA. A k tomu jsem si tento měsíc říkala, že dění se velmi pohne jednak proto, že 2.10. začal Nový rok pro židy i muslimy, ale i jinak astrologické aspekty k horoskopu USA nabírají na napětí a nejkritičtější doba je tak týden od 17.10. a v tom týdnu se může kolem USA hrotit cokoliv – jak situace kolem petrodolaru, tak v konfliktech se zahraničím a dokonce mě k tomu včera zaujala i tato zpráva
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/170282-usa-na-nohou-vedci-v-pozoru-prijde-velka-prirodni-katastrofa-cekaji-se-tisice-mrtvych/
protože i něco takového je pro říjen ve vzduchu.

Základní astrologický aspekt, který je právě s Plutem spojen, se totiž jinak dá nazvat jako “zemětřesný” a to jak doslova tak v přeneseném významu slova. S Plutem jsou spojovány události totální transformace, kdy se čas nezvratně mění na “předtím a potom”, je s ním spojován bájný Fénix – pták vstávající z popela jako nově zrozený.

A tento vliv obzvláště pro USA (ale i pro svět jako celek) běží od roku 2008 do roku 2025, ovšem s tím, že v určitých obdobích události nabírají na intenzitě – a nyní to je právě tento měsíc. I proto jsem k DB někde v diskusi psala, že je zvláštní, že tento tah nevyšel z bankovního sektoru, ale od Obamy a B. Sanderse, což jsem si vysvětlila jako opět řízený krok, navíc od dvou globalistů.

Víc se mi do komentáře nevejde tak, aby to mělo hlavu a patu, ale určitě se k tomu vrátím v samostatném článku.

Pozorovatelka
Autor

Ještě možná mimo téma, ale jednak k tématu – USA hlásí objev obrovských zásob ropy na Aljašce
https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/20161005/3920606/aljaska-objeveny-velke-zasoby-ropa.html

Objev učinila nějaká neznámá firma a přišel v době, kdy ceny ropy stoupají po předběžně dohodě SA a Ruska. Z článku dále cituji:
“Jestliže Aljaška nedokáže vyřešit problém prudkého snížení objemu těžby, bude se zřejmě potýkat s kolapsem své ekonomiky a ropného průmyslu. Gubernátor státu Bill Walker už prohlásil, že tento objev pouze zdůrazňuje důležitost dalšího zkoumání”

K tomu Trump oznámil, že USA se musí vrhnout na těžbu uhlí a na další frakování a v souhrnu mi z toho plyne, že americké energetické zásoby jednak že jsou v koncích, ale že zpráva o objevu na Aljašce je navíc zoufalstvím nad osudem dolaru – té zprávě prostě mám problém věřit.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Dekuji Vam, mne zase dost prekvapila zprava ze sousedniho serveru:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8904-usa-rozmistit-polsko-ceska-republika-raketovy-stit-proti-rusku
Od clovceka z Trumpovy staje jsem tohle necekal a asi nebudu sam.
Ackoliv – jak rikam, doba kdy se dalo vybirat mezi dobrem a spatnym je nenavratne pryc, dnes se vybira mezi spatnym a horsim 🙂

tana
Návštěvník
tana

Včera se na německé TV v debatě utkal Američan s Rusem. Američan byl dost nervosně-arogantní a po Evropě tvrdě žádal zastavení obchodu s plynem a ropou z Ruska a úplnou závislost na americkém frakování, které prý povolila německá vláda americkým firmám. Vypadal jako hodně agresivní mimozemšťan. Vůbec mu nedocházelo, že se nachází na Euroasijském kontinentě, kde chtějí všichni přežít a kde si obyvatelstvo plně uvědomuje, že zničení jedné části způsobí poškození celku.

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Znáte to o tom pasáčkovi ovcí, jak pořád volal: “Pozor, vlk!”, až to lidi přestali brát vážně….. a pak jednou ten vlk opravdu přišel a pasáčka sežral?

Pozorovatelka
Autor

Jo, Čtenářko, asi tak… Já už jsem si zvykla, že na mé články o tom, jak USA končí, převažují reakce ve stylu, že nic takového se neděje. Ale ono jde o procesy plíživé a proto velmi pomalé. A já nemůžu než zopakovat, že USA končí přesně tak, jak jsem o tom m.j, psala v článku zde
https://aeronet.cz/news/narozen-4-cervence-co-prat-zrozenci-horoskop-vzniku-usa-a-astrologicky-pohled-proc-z-idealisty-vyrostl-gangster-bojujici-o-vlastni-preziti/
a obnoveně zde
https://aeronet.cz/news/spojene-staty-slavi-240-let-existence-a-pluto-utoci-a-brexit-je-toho-jen-dalsi-soucasti/

A všechno, co se kolem děje jsou jen kamínky v mozaice, o které jsem psala např. zde https://aeronet.cz/news/o-cem-je-oslava-vanoc-a-o-cem-kriz-jako-symbol-krestanstvi-a-o-cem-biblicka-kultura-video/
a dokud cituji závěr:

“Základní podobu mozaiky současného světového dění je nutné hledat ve velmi vzdálené minulosti. A z velmi, velmi vysoké perspektivy…Můj názor je, že křesťanství i islám jsou uměle vytvořena náboženství a že judaismus co by první abrahámské náboženství (biblická kultura) je „náboženství“ velmi pragmatické, tzn. že mu od začátku jde o planetární zdroje – ale ať mu nekřivdím (protože nic si nedovolím tvrdit), přinejmenším od dob spojení s Egyptem se neřídí ničím jiným, než vesmírnou symbolikou a z ní vycházejících informací o ovládnutí zdrojů nejen k vlastní existenci a přežití, ale i k celosvětové moci”.

Kozel
Návštěvník
Kozel

USA nepadne, protože raději rozpoutá světovou válku a použije atomové zbraně jako první. Myslí si, že jejich území zůstane nedotčené. Doufám jenom, že se pletou.

kdo jsem a proč jsem zde..
Návštěvník
kdo jsem a proč jsem zde..

to peluch:

Nechci se mýlit, ale není EMP právě ta atomovka? Ta žádaný EMP efekt potřebného výkonu právě vytváří a emp jiného druhu je spíše ze světa sci-fi?

peluch
Návštěvník
peluch

jo tohle emp je jedna z moznosti ale lze to udelat i jinak kazdopadne si myslim ze rusko jeste nepredvedlo vsechny esa s rukavu takze jak prekvapili zasahem bunkru na x tisic km tak muze prekvapit i jinym emp a nemusi zamorit svet protoze si myslim ze to je to co nikdo nechce at se divame na globalisty ci rf mozna narodni elity v usa jsou dost retardovane aby zacali hned s atomovkama ale to pak zase plati ze radeji hned umrit nez tu zit po tomhle

peluch
Návštěvník
peluch

kazdopadne i kdyby se elity ukryli na ostrovech ci v bunkrech a vetsina z nas tu zemrela tak jim nezbude kdo aby jim tezil suroviny a pokud se zavrou do bunkru ci odstehuji na ostrov ( nerealne kvuli jaderne zimy spise ten bunkr ) tak sebou budou brat sluzebne protoze jsou to paraziti co si sotva utrou prdel natoz aby se o sebe starali a pak ti az si uvedomi ze jsou sami tak zacne boj o moc v bunkrech kde elity budou vystaveni svym silnejsim bodyguardum a ty uz nebudou mit co ztratit jsou silnejsi a vzhledem ze elity jsou lide egoisticko materialne zamereni a obklopuji se lidma kteri jsou stejni tak je pozabiji protoze u tehle nizkych bytosti je silne vkoreneno pravo silnejsiho . kazdopadne se spoustou veci co pisete musim vic nez souhlasit hodnoty dnesni spolecnosti jsou vic nez ubohe

Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Kufrikove EMP? To maj Rusove uz 35 let. Presne takhle bude vypadat utok na technicky vyspelou zemi. Mimochodem presne takto popisoval utok na ukrajinu namestek prezidenta RF Rogozin..

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Tak ty jsi dobrý. Kufříkové EMP je sci-fi. EMP se dělá, když se nechá ve vysoké atmosféře vybouchnout atomovka. Tlaková vlna se rozptýlý beze škod a jen vzniklé EMP, které je doprovázeno u každého jaderného výbuchu způsobí vodivost vzduchu a tím pádem vyzkratuje veškerou elektroniku. Ochrana proti tomu je faradayova klec. Jinak do kovové bedny dáte na dřevěný špalek el. přístroj a ten by to měl přežít. V kufříku by mohla být jaderná nálož a ta by pak udělala EMP, ale když by byla na zemi, tak škody EMP jsou minimální.

kdo jsem a proč jsem zde..
Návštěvník
kdo jsem a proč jsem zde..

Slovenku týral jej moslimský manžel. Polícia jej však nepomohla. Argumentuje islamským právom šaría:
http://www.hlavnespravy.sk/slovenku-tyral-jej-moslimsky-manzel-policia-jej-vsak-nepomohla-argumentuje-islamskym-pravom-saria/840167

Moslimskí imigranti rozbili sochu Panny Márie a následne sa na nú vymočili:
http://www.hlavnespravy.sk/moslimovia-sa-vymocili-na-sochu-panny-marie/513647

Je třeba na ty Sobotky tlačit, aby přijali zákon o sektách, vírách a náboženstvích, aby nebylo možné nadřazovat víru a vyznání ve zločin, popírání práv druhých, fašismus, nesnášenlivost a obyčejnou zvířecí agresi nad civilizované právo a nad humanistické poznání vzdělané evropské populace. To je třeba ukotvit do zákonu. Pojďme stím něco sakra dělat. Kde jsou právníci! Kde jsou intelektuálové a humanisti co píšou chytrý knihy. Kde je nějaká skupina která by na tom makala? Já nejsem právník, ani vzdělaný humanista, pojďme ale dát sakra hlavy dohromady. Tohle přece není možno tolerovat a nechat jen tak být! Sobotkovo maily dokazujou, že se politici účastní a jsou zváni na různá školení, propagandistické semináře a informativní setkání neziskovek a jejich poboček a odnoží k tomu, jak správně chápat boj s rasismem, xenofobií, nenávistí k druhým atd. Zkrátka, politikům je totálně vymýván mozek a zbytky rozumu které mají, a je spoléháno na jejich nižší intelekt, nižší morální zásady a na to že se nemohou aktivně bránit, když nemaj jiné informace, jsou tak drženi v informačním vakuu!! Který z nich se setkal se skutečným typickým migrantem, který vyřvává zabiju vás všechny, obsadíme vaše země, vaše země je naše země z vůle Alláha, z vašich žen učiníme zvířecí otrokyně a vás jako nevěřící vyvraždíme!!??? Dostávaj politici data o násilnostech v severskejch zemích a viděli mapu kriminality z Německa? Pochybuju, že jim to neziskovky poskytujou pro objektivní vnímání situace.

kdo jsem a proč jsem zde..
Návštěvník
kdo jsem a proč jsem zde..

Já si všiml, že politici jsou jen loutky a nejinak je tomu u těch americkejch. Jsou to stejní debilové, jako ty u nás, naváděný zájmy elit. Ty se stahly na Novej Zéland a počkaj si až se přežene konflikt mezi USA a Ruskem. Asi ten konflikt chtějí. Suroviny se daj těžit i v radioaktivně zamořenym prostředí. Děsivý je to, jak jsou ty americký politici navedený a dá se říct, že do nich stále víc a víc hustí podle hesla: “jen stále víc a víc a houšť” ať už se to tady všechno posere, když jsme investovali do těch bungrů pod zemí. Mně je z toho všeho opravdu špatně, bojim se o sebe, rodinu, svou zemi, budoucnost a toho jak se v kapitalismu skutečně S*** na lidi, jak jsou jim lhostejný, jak jsou zneužívaný jen jako položka v systému a jak jsou v žebříčku “hodnot” na zcela poslednim podělaném místě. A to nemluvím o duši člověka. Ta prakticky neexistuje a popírá se teoriemi o “vědomí”, které prý dokáže získat jen tak z ničeho nic vysoký výpočetní výkon umělého mozku robotů. Je zamlžována skutečnost, že mozek je jenom “anténa” schopná pobrat a demonstrovat “signál” inteligence z “vyšších sfér” v daných pozemských podmínkách. Mozek je spíše interpretační zařízení adekvátní výkonu a potenciálu původní entity, než něco, co by inteligenci vytvářelo. A to napojení na původní inteligenci (vznik “života”) se podařilo jen těm, kteří sami sebe svými činy nejprve vyloučili z ráje a nyní se do něj snaží zrůdnými technologiemi a manipulací se vším možným kolem sebe (místo pokornou změnou sama sebe) neohrabaně opět dostat. Uplácali člověka, nabastlili do něj geny z pravěkých zvířátek v laboratoři Země a nyní s ním hodlaj dobývat svět kolonizací mrtvého kosmu, aktivací mrtvé zóny odmítnuté a odvržené skutečným živým Stvořením. Celé to ale vzniklo na základě dohody, že ten jejich experiment bude trvat pouze jakýsi jeden časový cyklus, takže dočasně. Asi doufaj, že ten cyklus přemohou a možná již lecos zapomněli, smlouvu ztratili, zapomněli na WC anebo roztrhali a doufají, že nikdy nic takového ani nebylo. Vždyť mají takové úspěchy!!! Každý člověk je však v reálném a přímém kontaktu s tím, odkud jeho potenciál pochází. A to je u lidí skutečně velice různorodé a neskutečně, nepřekonatelně odlišné. Dva lidi vypadaj takřka stejně, ale nejsou stejní, jeden je kopie, krádež originálu a druhej je originál, který však má něco, co ten druhej nemá – živoucí a konkrétní poselství. V bibli se o tom hovoří jako o těch falešných prorocích, kteří mluví krásná slova, dokonce konají ušlechtilé činy atd., ale se zcela jinou a odlišnou motivací, takže ve finále mají úplně jiné výsledky. Ale je to jejich přirozeností, neznají to ani jinak. To je důvod, proč člověk nemůže spoléhat na slova druhých ani se nechat obelhávat kydy, jak jsme toho všichni svědky. Je tady jedna věc, která naše lidská ega nemůže však potěšit – vše to je dovoleno proto, aby bylo jasné co nedělat, nevolit, jak to nemá vypadat správně a jak se to nemá realizovat správně. To je totiž jediný skutečný pozitivní přínos scény Země a člověk, aby ostatní stvoření navěky vědělo a znalo, jak nežít a co nikdy nevolit, což je primární účel lidské existence. A jestli se někdo domnívá, že člověk se může změnit a zlepšit svůj osud, karmu nebo jak tomu chete říkat, je to z principu nemožné, protože člověk není bohužel tím, za koho se pokládá, jak je mu to servírováno a podsouváno, a jak se ve 100 procentech případů s tím minimálně na 90 procent ztotožňuje. Můžete žít v těch deseti procentech, ale všechno ostatní jsou lži, zprzněniny a matrix se kterými neustále musíte bojovat, vše je zde úmyslně obráceně a to už od samotného základu člověka, který je zplácán z prvků, které ostatní v kosmu zavrhli jako velice špatný “materiál”. Naše životy jsou v podstatě zombie – oživený neživot (smrt) a to doslova. Život totiž není tady, ale na druhé straně hrobů. Přijde vám to příšerné? Je to tak. Tohle příšerné tajemství lidi odděluje od poznání, které by jim otevřelo oči a mohli se osvobodit od nadvlády těch, kteří nás zotročili. Je čemu se potom divit, že je svět takový jaký je a celá jeho historie je jeden velkej permanentně se táhnoucí průšvih? Vše je tady zprzněno a je permanentně przněno. Jedna jediná konstruktivní idea TAM je okamžitě fabrikována a przněna do zvráceného smyslu TADY, je to povaha tohoto světa. Představte si to jako umístění znalce pole (pozorovatele) do pozice, která je falešná, podvržená. Pozorujete realitu, ale s podvrženým zrakem a smysly – vidíte a můžete manipulovat jen s tou částí (sférou) světa, která je nejmíň důležitá, doslova odvržený a zamítnutý potenciál, myšlenky původního stvoření. Proto všude v kosmu nacházíme primárně kamení a ne život. To co vidíme na Zemi je maketa života, je to falešné a podvržené, atrapa, svět takový jak ho poznáváme je ve skutečnosti tím nejméně vhodným místem pro život, je tady prakticky nemožný. A právě proto, sem umístili svůj experiment ti, co nás stvořili. Život absolutně odpojený od běžných zákonů světa a od přirozeného prostředí.

heron
Návštěvník
heron

Jo, Hezky. Dalsi teorie do moji sbirky : ) Kdyby aspon lidi meli prima povahu. S takovym matrialem se nic dobreho splacat neda a tim to zvadlo. Povahove dobri lidi, s kteryma se clovek citi jako clovek- nemusi si hlidat zada a co muze, nebo nemuze rict atp., a s kteryma by byla radost resit pripadne problemy, kde nasledne by zivot byl jednoduse fajn, tak takovi se v te sede mase ztraci. Vetsinou lidi (i kdyz to vedi) nevi, ze zijeme na planete a serou na to si predstavovat jak jsme nicotni oproti vesmiru (kterej chapu jako jednu vrstvu cibule, kdy se ani nechci bavit oi tom, ze pak clovek tu cibuli sni a i ta cibule je ve vesmiru- proste, ze celej vesmir muze byt jak zrnko pisku a i to muze byt jeste poradmoc velky). To by meli byt zaklady, ale zajimavejsi je, ze v penny maji akci na gothaj a ze karel to a maňa tamto- pomluvy, drby od rana do vecera a od vecera do rana. Prazdny slova. Toho si za den uziju az az.

peluch
Návštěvník
peluch

nvm proc si vsichni mysli ze rusko by zautocilo na cr ci jine slovanske zeme v evrope hned atomovkama jsou i jine zbrane ktere RF vlastni a jsou ucinejsi takove napr EMP pro evropu je zcela ucinne a hlavne bez zamoreni , nebo takticke rakety ktere trefi presne cile kde probiha rizeni odpalu …navic atomovky jsou az uplne ta posledni moznost a kdyby k ni doslo tak spise myslim ze ocenite rychlou smrt nez zit ve svete plnem radiace

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
smith
Návštěvník
smith

Sorry, ale já asi potřebuju vysvětlení: je tedy nutné, aby lidstvo prošlo celým tím procesem, jinak neprohlédne ? Resp., myslím si, že je už dnes spousta lidí, kteří prohlédli……

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

ČT lži
Rusko a USA se navzájem viní z krachu příměří. Moskva vyslala moderní protiraketový systém
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1927898-rusko-a-usa-se-navzajem-vini-z-krachu-primeri-moskva-vyslala-moderni-protiraketovy

kari
Návštěvník
kari

Aeronet, slibili jste nam rady prvni pomoci pro pripad jaderneho atomoveho utoku. Vychazet jste chteli z doporuceni nemecke vlady lidem. To je moudre, Adolfina musi mit krizove plany pripravene uz dlouho. Myslim, ze Ceska republika je v Rusku zarazena do “planu prvniho jaderneho utoku” . Jsem zvedava, co nam poradite ohledne prvni pomoci. (Modlitba a flaska se nepocita). Mozna uz by jste meli se svymi doporucenimi pro preziti zacit ☺

Kazatel
Návštěvník
Kazatel