VIDEO: CNN se ptala pečlivě vybraného vzorku voličů po poslední debatě Trumpa...

VIDEO: CNN se ptala pečlivě vybraného vzorku voličů po poslední debatě Trumpa a Hillary, pro koho se rozhodli hlasovat. Dopadlo to ale jinak, než televize očekávala! [CZ Titulky]

VIDEO: CNN se ptala pečlivě vybraného vzorku voličů po poslední debatě Trumpa a Hillary, pro koho se rozhodli hlasovat. Dopadlo to ale jinak, než televize očekávala! [CZ Titulky]

Přesně před týdnem proběhla poslední prezidentská debata mezi Hillary Clinton a Donaldem Trumpem v americkém Las Vegas. Mainstreamová média v USA ihned po skončení debaty přinesla v čele se CNN průzkum, že i v třetí debatě s přehledem zvítězila Hillary Clinton. Ovšem v té době už třeba i mainstreamový Washington Post musel přiznat, že ve skutečnosti zvítězil Donald Trump [1]. Jenže, to nejzajímavější vychází na povrch až nyní po téměř týdenním zpoždění. Televize CNN totiž po skončení debaty dělala různé analýzy, reportáže a rozhovory, ale mezi nimi doslova bez povšimnutí zapadl malý a krátký videovstup ze studia CNN s tzv. Focus Group, tedy kontrolní skupinou pečlivě vybraných voličů, kteří sebe definují jako nerozhodnuté voliče. Televize CNN je vybrala ve spolupráci s Gallupovým ústavem, který má v USA celkem prestiž a právě na tomto vzorku se má pozorovat, jaké volební příklony má skupina před 1. debatou a jaké příklony skupina vykazuje po skončení debat.

cnn-poll-fake-final-debate-1024x576.jpg
CNN uvedla po poslední debatě svůj průzkum. Ten se zcela rozcházel s realitou a dokonce i s názorem kontrolní skupiny CNN.

Reportérka CNN se tedy po skončení třetí debaty natvrdo zeptala kontrolní skupiny, pro koho se rozhodli hlasovat poté, co viděli všechny tři debaty. A výsledek režii CNN doslova vyděsil. Moderátorka se nejprve ptala, kdo ze skupiny se rozhodl hlasovat pro Hillary Clinton a ruku zvedlo 5 lidí. Potom se zeptala, kdo bude hlasovat pro Trumpa a přišel doslova šok. Ruku zvedlo 10 lidí. Moderátorka z toho byla úplně vykolejená, takže se rychle zeptala na nerozhodnuté voliče, kterých zůstalo 6 a honem rychle přenos skončil. Záznam tohoto vstupu se dostal na veřejnost až počátkem tohoto týdne, CNN ho totiž nikde nezopakovala. Jeden člověk však natočil vysílání CNN z televize na kameru a video je tudíž k dispozici i tady nahoře, k videu jsem přidal titulky.

Média začala po třetí debatě pomalu obracet

Jenže na americkém mainstreamu se po poslední debatě začaly dít věci. Washington Post přinesl článek o profesorovi Allanu Lichtmanovi [2], který přesně předpověděl výsledky prezidentských voleb za posledních 32 let a podle něho míří Donald Trump k vítězství v listopadových volbách. Je o tom zcela přesvědčen. Tady je třeba vzít v úvahu hned několik věcí, které se staly po poslední debatě. Renomované průzkumové agentury začaly v USA najednou obracet a přiklánět se k tomu, že Donald Trump vede v průzkumech. To bylo před poslední debatou něco nepředstavitelného. Další profesor, který předpověděl posledních 5 prezidentských voleb, také potvrzuje Trumpovo šance na Bílý dům. Profesor Helmut Norpoth [3] dává Trumpovi 87% šanci na vítězství ve volbách.

TrumpSpeech.jpg
Miliardář Donald Trump má za sebou obrovskou podporu obyčejných Američanů. Je to do určité míry stejný paradox jako v ČR, kde u obyčejných lidí vítězí korunový miliardář Andrej Babiš.

Průzkum IBD/TIPP, který má historicky nejpřesnější odhady za poslední 3 volební období, dává Donaldu Trumpovi necelý 3-procentní náskok před Hillary Clinton [4]. Úplně jinde je průzkum americké televize ABC, který dává Hillary Clinton náskok 12 procent [5]. Takový výkyv neodpovídá zkrátka realitě toho, co se odehrává v USA mezi voliči. Syndrom “Brexitu” zřejmě ovlivní i tyto americké volby. Mnoho lidí chce jít k volbám, protože nechtějí 3. prezidentské období politiky Baracka Obamy, ve kterém by Hillary Clinton v případě svého zvolení pokračovala. Když k tomu připočítáme video s kontrolní skupinou voličů ze CNN, tak prostě dostáváme jasný obrázek toho, co se děje ve Spojených státech ohledně voleb.

Výroba preferencí na zakázku asi v USA selhala. Podobně jako při Brexitu?

Podle nového průzkumu starého jen pár hodin vede Donald Trump už i na Floridě o 2 procentní body, zatímco minulý pátek média tvrdila, že tam vede Hillary Clinton o 7 procentních bodů. Je naprosto vyloučené, aby Hillary na Floridě za 5 dnů ztratila 9 procentních bodů. Odpověď na to je prostá: Hillary tam nikdy žádný náskok neměla a šlo pouze o průzkumovou prefabrikaci. Teď už i CNN musela s pravdou ven a přiznává, že Trump na Floridě vede [6]. To je naprosto jasný signál, že v USA po třetí debatě k něčemu došlo. A není to nějaké obrovské přesunutí přízně voličů na základě debat, ale je to reakce amerického mainstreamu na určitý signál elit, které ovládají americká globalizovaná média. Ten signál je jasný v tom smyslu, že Trump má takovou obrovskou podporu lidí, že by z něho mohl vyrůst nový JFK, který se bude opírat o podporu veřejnosti a nikoliv elit. Trump nedostává od Republikánské strany žádné peníze, vůbec nic, celou kampaň realizuje se zlomkem toho, co vynakládá Hillary Clinton, a přesto v průzkumech zkrátka má nad Hillary dva týdny před volbami navrch.

maxresdefault.jpg
Kontrolní skupina CNN.

Elity se snažily i ve Velké Británii před Brexitem pomocí prefabrikovaných průzkumů přesvědčit voliče, že Brexit neprojde a že nemá cenu jít proto k volbám. Den před referendem průzkumové agentury v Británii tvrdily, že zastánci setrvání země v EU vedou o celých 7% v průzkumech. Druhý den bylo všechno jinak. Vzhledem k tomu, že průzkumy tvrdily, že mají započítánu statistickou chybu 2%, tak to znamená, že 5% bylo den před referendem prefabrikováno zcela určitě. A podívejte se, co se stalo v Británii s průzkumovými agenturami? Vůbec nic! Karavana jede dál, jako kdyby se nic nestalo. Takže nyní ty samé agentury přihrávají čísla Hillary v USA. Ale po třetí debatě se něco prostě stalo, mainstream a průzkumové agentury začínají dostávat strach, jako kdyby měly obavy, že Trump opravdu vyhraje a poté se bude médiím a agenturám na průzkumy mstít. Trump se nebál ve druhé debatě říct, že Hillary skončí ve vězení a že bude usilovat o to, aby její skandály byly prošetřené. Realita nálad voličů tak reálně elity vyděsila, že po třetí debatě začaly agentury a média pomalu obracet.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 5 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 47%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i příští měsíc.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

To, kdo bude prezidentem USA, je nepodstatné. Humbug kolem voleb v USA v podstatě jenom odvádí pozornost od skutečných vládců planety. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí „lidé velkých peněz“, a ti to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálových hodnot.
Současný stav lidstva je žalostný. 1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. ……… Pro toho, koho zajímá uvedená problematika, je napsáno pokračování v článku: NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/09/novy-svetovy-rad.html
Dále Vám doporučuji přečíst si článek “Těchto 13 rodin vládne světu. Všechny hlavní světové události řídí extrémně elitářská organizace známá jako Koncil 13 rodin” – http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9044-rodiny-ridi-svet-elitarska-organizace-koncil
Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude setrvávat jejich výsadní postavení, a to bez ohledu na vznikající války a pod.. Především dbají na globálně zachoval stávající nespravedlivý finanční systém. Viz článek “Globální finanční systém” – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

Tomáš H.
Návštěvník
Tomáš H.

Vsadil jsem na Trumpa, navzdory vysokému kurzu kolem 1:4.0, do toho jsem vsadil ještě na Norberta Hofera v Rakousku, pokud to výjde věnuju aeronetu nějaký ten litr 🙂

James
Návštěvník
James
Jan
Návštěvník
Jan

Už jsem psal jednou, státy jako Rusko – Čína _obě Koreje a Kuba dali za vyučenou amíkům a západním státům, určitě by byl na50 let pokoj. Hytler bojoval 4 roky o nadvládu a pohořel.Amíci,aby nevypadali jak Hytler, tak na to jdou demokraticky – to je podplácet činitele všech států ale penězi, které mají vypůjčené.Toto je můj názor a ten nezměním.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Nejak se ztraceji prispevky…muj mel byt mezi Starou mamou a Zvedavou matkou 🙂

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Chtelo by to do USA vyslat mezinarodni komisi na sledovani regulernosti voleb, tak jak to ony pozaduji casto od jinych. Radil bych do cela komise postavit filipinskeho prezidenta Duterteho.

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Nebo alespin Putina ☺

Trubak
Návštěvník
Trubak

Ak vyhrá Trump, zabijú ho. 🙁

vilon
Návštěvník
vilon

Je to možné, kedže potom ako jeho náhrada, bude vládnúť viceprezident, ktorý, ako je známe, sa už vyfarbil naplno v debate s republikánským kandidátom na viceprezidenta. Takže Obamova politika bude pokračovať – ak? Ak nedôjde k občianskej vojne. Ludia zistia, že boli podvedení….

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

vše je absolutně NEUVĚŘITELNÉ https://www.youtube.com/watch?v=un3SOBG6_t4

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Ted jsem zrovna cetla, ze prostroje, na kterych se v USA voli, patri soukromym spolecnostem a neni pry zas takovy problem ty pristroje zmanipulovat.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Volební přístroje patří v 16 státech USA Sorošovi.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ani ne tak, že by jim patřily, ale výrobcem je společnost Diebold, která je spojena s rodinou Bushů a s neokonzervami obecně.
Stroje nevydávají papírový doklad o tom, kdo pro koho hlasoval, vše je pouze elektronicky, takže ten kdo ví jak na to, může do součtů zasahovat.

piskoř
Návštěvník
Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Ohromné dvě zprávy.
Čuhena krnda-frnda předává jakési klíčky prý od Prahy,komukoliv.Pražáci toť svojské plemeno navrčených kreténů zvoucí se pupek republiky,nikdo nemá rád ani značku jejich auta,leč neustále provokují,frní,kopou i blouzní,že to bez nich nepůjde.
Svinsky zbytečná pizda klidně předá celou zemi a neumí si poradit s plebsem pražských taxikářů,negrů po celé Praze i myšlence,že to bez ní nepújde.
Pozice buršáckého pangermanismu v podání usácko-euroidních břichopasů z Čech i Slovenska je kurevsky nebezpečná!
Navíc,pokud sbírám (už i rodiče od r.1918) vše o koncentrácích (zvlášť vyhlazovacích),nikdy jsem o p.Bradym neslyšel.Pokud mám Auschwitz v “berné minci”,moc věcí by mě zajímalo.
Kolik mu bylo při nástupu.
Kde přebýval,který blok atd.
Kdo s ním byl z naší země,jméno,adresa.
Jak tak byl dlouho.
Kdy byl jejich blok osvobozen.
Jména,adresy,návrat do republiky,datum,čas.
Já sám mám takovou fůru otázek na našeho novodobého a neznámého hrdinu zpoza oceánu,až běda.
PS: Možná se bude p.Brady na mě zlobit,ale bojím se,že tam dělal jen “švunka”.

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Němci mísili v táborech národy a třídy s pečlivou záměrností.
Kvalifikované dělníky podřizovalli cikánům nebo tulákům německé národnosti,intelektuály východním Židům,Poláky Čechům,Čechy Polákům a vytvářeli stav nepřetržitého násilí,třídní,rasové a národní nenávisti.A nade vše,jako třídu vládnoucí stavěli Němce.
Švunk byla v hantýrce koncentráku postavička velice podivná.
SS nemohla (přísně zakázáno stanovy SS)mňoukat s kamarádem,neboli být buzerant=nebudeš v SS.Vše bylo obcházeno,zvlášť v koncentráku.
Takže si tam vydržovali “švunky”.
Byli velice dobře krmeni,měli dlouhé vlasy a vůbec to byli chlapečci pro uspokojení vyšší rasy.Ubytovaní byli zvlášť,aby kdokoliv z kápů měl možnost “vysypat pytel”.

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Trochu jsem se podíval na slinty popleteného p Bradyho,jejda,staroušek,dědoušek odsrál tu neskutečně hrdinskou,vlasteneckou usáckou horu lží neskutečně smyšlených pitomin.
Koho vytáhnou Hermani,Kaďouskové,Koťábové,Halíči a další sviňáci teď?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

O panu Bradym jsem poprvé slyšela v této kauze, kdy na letišti pojeho příletu byla připravena tisková konference jak pro nějakého významného člověka.
Pořád ale nevím, čím je tak významný ( mimo to, že je strýcem ministra), když žije ?? let v zahraničí, nevím ani co dělá/ dělal celý život, ani čím se měl zasloužit o tak významné státní vyznamenání, které se uděluje za zásluhy o přínos naší Republice a naší zemi. Pomůže mi to někdo informovanější objasnit?