VIDEO: Člověk v tísni bude středoškolákům vysvětlovat, že česká alternativní média jsou...

VIDEO: Člověk v tísni bude středoškolákům vysvětlovat, že česká alternativní média jsou ve skutečnosti ruské propagandistické servery!

VIDEO: Člověk v tísni bude středoškolákům vysvětlovat, že česká alternativní média jsou ve skutečnosti ruské propagandistické servery!

Redakci AE News dnes upozornil jeden z našich čtenářů na skandální video na serveru Aktualne.cz [1], které pochází ze série naučných videí určených pro střední školy v České republice. Projekt s názvem “Jeden svět na školách” je výtvorem z dílny systémové neziskovky Člověk v tísni. Ta spolupracuje s americkým velvyslanectvím na několika projektech, včetně projektů v zahraničí, kde pomáhá ve spolupráci s americkým ministerstvem zahraničí krýt některé operace amerických tajných služeb. Mezi největší průsery této neziskovky z její spolupráce s americkým ministerstvem zahraničí patří provalení operačního krytí na Kubě, kde došlo k zatčení dvou českých politiků, pánů Pilipa a Bubeníka, kteří prováděli práci pro americkou rozvědku pod diplomatickým krytím [2].

CT.png
Člověk v tísni a jeho analýzy z Ukrajiny…

Zakladatelem Člověka v tísni je studentský předák z listopadu 1989, Šimon Pánek. Jeho neziskovka se záhy po roce 1990 stala systémovou organizační složkou americké rozvědky na území ČSFR pod operačním krytím tehdy ještě západoberlínského ústředí americké zpravodajské služby pro východní Evropu. Člověk v tísni úzce spolupracuje s americkou vládní organizací USAID, která poskytuje operativní krytí pro západní zpravodajské služby v nestabilních zemích [3]. Současné rozhodnutí Člověka v tísni zapojit své aktivity i dovnitř republiky je tak zcela novým trendem a obrovským rizikem pro národní bezpečnost.

Projekt “Jeden svět na školách” má charakter a všechny znaky tzv. akčního vzdělávacího plánu z první poloviny 50. let minulého století, kdy docházelo ke změně prvorepublikového vzdělávaní na vzdělávání centrálně plánované a řízené. Současná situace, kdy lidé v souvislosti s uprchlickou krizí přestávají věřit mainstreamu a dokonce svým vlastním vládám, je tak naprosto nezbytné pro režim, aby upevnil svoji moc, a to nejlépe skrze výchovu ve školách.

Redakce AE News vyzývá ředitele škol v České republice, učitele a pedagogy, aby kontaktovali naší redakci s podrobnostmi v případě, že jejich škola byla vybrána pro aplikaci programu “Jeden svět na školách”. Máme zájem o podrobné prozkoumání materiálů a také lidí, kteří stojí za tímto projektem a chodí po školách a nabízejí tato videa jako volitelné materiály do hodin občanské výchovy apod.

359004-top_foto1-k9oxt.jpg
Člověk v tísni bude středoškolákům radit, jak poznat ruskou propagandu…

Moc děkujeme našim čtenářům, že nás upozorňují na tyto události, protože se opět ukazuje, že diskreditace, dehonestace a pomluvy alternativních médií nabírají na síle právě před výročím 17. listopadu. Není to náhoda, je to záměr. Video označuje AE News, AC24, Sputnik, Zvědavce a další alternativní servery za ruskou propagandu. Závěrem pak vybízí diváky, aby se nezajímali o obsah článků na alternativě, ale o to, jak se ten který redaktor jmenuje, anebo která tisková agentura zprávu posvětila. Jinými slovy, když má pan redaktor jméno v České televizi, budou jeho články a informace prý stoprocentní pravda!

Video s takovýmto vzkazem zkušeného člověka pobaví, ale studentovi nebo mládeži může vsugerovat pohled a postoj, že jediné pravdivé informace se nalézají jen na oficiálních serverech mainstreamu. A to je přesně model školní reformy z roku 1951, kdy školy nově prosazovaly, aby děti četly jen schválený tisk, časopisy a literaturu. Rodokapsy, kovbojky, komiksy a knihy z 1. republiky byly rázem zakázané, včetně poslechu cizích rádií. Zdá se, že ta doba se v Česku zase pomalu vrací.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Relokátor
Návštěvník
Relokátor

Líbí se mi, jak nejodpornější prounijní a pravdoláskařská propaganda, tedy Naše-Vaše ČT, je v tomto klystýru podprahově definována jako objektivní médium a dávána jako protiváha “ruským” propagandistickým serverům. Upřímně – ne každá alternativa se dá číst a spousta z nich je spíš čirá paranoia, ale Člověk v plísni překonal určitou hranici, kdy stačí ten pověstný krok a sletíte přímo do žumpy. Snad jim tam bude dobře….

paja
Návštěvník
paja

Vše směřuje k jedinému a to že satan je v úzkých a kope kolem sebe, viz Francie, jinak dík za veb i Svobodný vzsílač má problém, že by taky satan?

doktor
Návštěvník
doktor

doktor Člověk v tísni je financován CIA .To je známé.No a ostatní je zbytečné komentovat.Je proto nutné děti a vnoučata poučovat o skutečné pravdě.Že se historie opakuje je jenom zdání,A konec bude stejný……..

Pepin
Návštěvník
Pepin

Kdyby o vás nemluvili hanlivě v ČT, tak o vás ani nevím.

Honza
Návštěvník
Petr
Návštěvník
Petr

Sláva míru!

trodas
Návštěvník
trodas

Tak jsem našel jeho blog a poslal jsem mu následující vzkaz:
http://soukup.blog.ihned.cz/

Dobrý den přeji,

dobrá práce s propagandou USA 🙂 Jasně, cokoliv se nehodí do krámu, to je “propaganda” Ruska :)))

Jste k smíchu :)))

Totiž vaši návodčí si neuvědomují, že nemáte šanci. Všichni už ví, že císař je nahý 🙂 A když už chcete prověřvat zdroje informací – co tvrzení, že Free Syrian Army potřebuje Al Kaidu?

Přímo od CFR:
http://www.cfr.org/syria/al-qaedas-specter-syria/p28782

:))))))

Nebo když H. Clintonová řekne, že USA vytvořili Al Kaidu:
http://www.youtube.com/watch?v=Dqn0bm4E9yw

McCain uvede, že všichni byli pro vyzbrojování teroristů:
http://youtu.be/KIWbBVDlOgM?t=30s

Generál US army uvede, že pomohli vytvořit ISIS:
http://youtu.be/Hq6Z0aj5PEM

Tož mudrujte, jak z toho udělat Ruskou propadangu, Vážený pane :)))

Hodně štěstí a děkuji za pobavení :)))

Pavel

trodas
Návštěvník
trodas

A dostalo se mi od pana Soukupa odpovědi:

No tak to jsem věru rád, že naše city jsou vzájemné, hned se mi bude lépe spát.

Tak se mějte fajn a užijte si spoustu švandy, i Vy jeden vtipálku ))))

Ondřej


Ondřej Soukup
Foreign Desk Reporter

Hospodářské noviny
Pernerova 47
180 07 Praha 8

….tož nevím, co si o tom mám myslet, protože mi neodpověděl na to, co mám dělat se zdroji, které jsou očividně z USA / Bílého Domu a které mi znějí jako “Ruská propaganda” :)))

bantustan
Návštěvník
bantustan

V Praze ideologicky přituhuje..Na Nám,Míru rozbila bojové stany čacká CZECH ARMY.jsou tak brožurky,fotografie,pár vojáku obskakuje elektrocentrálu a skupina civilu bloumá mezi stany,berouc si brožury od fešných vojaček.V jednou hangáru stoly a židle asi na nějakou přednášku.vevnitř lelkoval nějaký lampasák a vojín…Nikde na Schengenu,bráníce vlast proti diverzantum,flákají se ve městě…

karpi
Návštěvník
karpi

No já bych nepodceňoval ten fakt, že si pan novinář na natáčení oblékl zrovna tričko námořní pěchoty SSSR.
Co nám tím chtěl asi sdělit?
Z jakého zdroje pochází toto gesto?
Nakolik je důvěryhodný, v tom co říká?
A co na to žáci středních škol?

Lubomír Čáslava
Návštěvník
Lubomír Čáslava

A toto je přesně jeden z těch příkladů, které dokazují, že organizace a hnutí jako “Člověk v tísni”, “Hatefree” apod.neslouží navenek deklarovaným “bohulibým” cílům ale k šíření ideologické propagandy. Je to pračka na finance pro informační válku