VIDEO: Číslo 25 000 zemřelých na Covid-19 v Itálii je podvrh, hoax...

VIDEO: Číslo 25 000 zemřelých na Covid-19 v Itálii je podvrh, hoax a dezinformace italské vlády, ve skutečnosti na Coronavirus zemřelo jen 925 lidí, italské nemocnice zejí prázdnotou a lidé umírají na úplně jiné nemoci, ale nemocnice je schválně a úmyslně deklarují jako oběti Covidu-19 kvůli čerpání peněz z krizového fondu! Informaci odpálil italský poslanec, který dostal do ruky statistiku italského Institutu národního zdraví, kde pravda vyšla najevo! Vittorio Sgarbi obvinil italskou vládu z otevřeného spiknutí proti italskému lidu s cílem nastolení diktatury a absolutní kontroly nad obyvatelstvem pod rouškou epidemiologické hrozby a ochrany zdraví!

VIDEO: Číslo 25 000 zemřelých na Covid-19 v Itálii je podvrh, hoax a dezinformace italské vlády, ve skutečnosti na Coronavirus zemřelo jen 925 lidí, italské nemocnice zejí prázdnotou a lidé umírají na úplně jiné nemoci, ale nemocnice je schválně a úmyslně deklarují jako oběti Covidu-19 kvůli čerpání peněz z krizového fondu! Informaci odpálil italský poslanec, který dostal do ruky statistiku italského Institutu národního zdraví, kde pravda vyšla najevo! Vittorio Sgarbi obvinil italskou vládu z otevřeného spiknutí proti italskému lidu s cílem nastolení diktatury a absolutní kontroly nad obyvatelstvem pod rouškou epidemiologické hrozby a ochrany zdraví!

A je to venku! Pravda o virové pandemii v Evropě, která zabíjí tisíce lidí, se postupně dostává na povrch a schyluje se k největšímu skandálu v dějinách této planety. Mamutí a monstrózní podvod s počty zemřelých se totiž dočkal obrovské praskliny, když italský Institut národního zdraví tento týden uveřejnil statistiku zemřelých v souvislosti s epidemií nemoci Covid-19 a zveřejněná čísla způsobila mezi některými italskými poslanci doslova poprask.

Z čísel totiž vyplývá, že v celé Itálii, na základě informací z patologických nálezů a pitevních zpráv, zemřelo na Covid-19 jen 925 lidí, zatímco zbytek z onoho obrovského oficiálního čísla 25 000 obětí zemřel na úplně jiné nemoci, s úplně jiným patologickým profilem. Ty tisíce lidí v Itálii tak zemřely z úplně jiných patologických důvodů, jako jsou infarkty, mrtvice, záněty střev, leukémie a další nemoci, které nemají naprosto žádnou souvislost s koronavirem. Vittorio Sgarbi, poslanec za Berlusconiho stranu Forza Italia, tak de facto odpálil časovanou bombu, protože k tomuto skandálu se schylovalo už delší dobu.

Vittorio Sgarbi

Vittorio Sgarbi vybuchl [1] tuto středu v italském parlamentu kvůli tomu, že pro-evropská a socialistická vláda Giuseppe Conteho se rozhodla inspirovat u Andreje Babiše a zavřela 60% všech obchodů, živností a podniků v Itálii v době, kdy je zcela jasné, že nemoc ohrožuje na životě pouze velmi staré osoby, s nepatrnými výjimkami mladších ročníků. Statistika italského Institutu národního zdraví tak potvrdila spekulaci, že italské nemocnice veškeré své zemřelé pacienty nálepkují jako zemřelé na Covid-19, ale ve skutečnosti tyto osoby umřely na úplně jiné nemoci.

A celé je to umožněno jen díky jednomu nehoráznému triku s testy na Covid-19. Tyto testy totiž není povinnost v Itálii nikde uchovávat jako důkazy po použití. Nemocnice tedy do státní databáze obětí Covid-19 napíše, že pacient byl pozitivně testován na Covid-19. Patologie však do dokumentů napíše skutečnou příčinu smrti, např. infarkt nebo leukémii. Jenže, v Itálii se oběti Covidu-19 počítají naproti testům, nikoliv naproti patologické zprávě. Takže, když zemře 85-letý pacient na infarkt, a nemocnice jej pozitivně a současně otestovala na Covid-19, je automaticky započítán do vládní statistiky jako oběť, která zemřela na Covid-19.

Italské nemocnice nafoukly číslo zemřelých na Covid-19 kvůli pravidlu, že pozitivně testovaný zemřelý je automaticky zařazený jako oběť koronaviru, i když to není pravda

A tady začíná následně absurdní komedie. Nemocnice na každého zemřelého pacienta na Covid-19 získávají od italské vlády dotace z krizového fondu, příspěvky na nákupy antivirových pomůcek, roušek, na dezinfekce, na obličejové štíty a pozor, podle kolektivních smluv zdravotnických italských odborů mají sestry a i lékaři nárok na rizikové příplatky za práci v infekčním prostředí. Stejný nárok má potom i samotná nemocnice, která má nárok na platby od státu pro zajištění bezpečnosti rizikového prostředí pro zaměstnance pracující v infikovaném prostředí. Platby se odvíjí přitom od rozsahu epidemie, od počtu nemocných. Takže, k čemu to v Itálii vedlo?

Testovací stan na Covid-19.

Všechny nemocnice v Itálii začaly hlásit většinu svých zemřelých na Covid-19, i když to nebyla pravda. Mnoho nemocnic ani nemuselo pacienty testovat, prostě napsaly do státní databáze, že test proběhl a pacient byl testován pozitivně a následně zemřel. Zpětně se nic neověřuje. Jediná průkazná stopa příčiny smrti je patologický nález. Nemocnice přistižené u tohoto podvodu jsou přitom kryté a nic jim nehrozí, protože nemocnice prohlásí, že pacient sice zemřel na jinou nemoc, ale byl to Covid-19, který mu přitížil.

Jenže, pokud patologie určí, že smrt byla způsobena rakovinou, anebo mozkovou mrtvicí, potom to nelze zpochybnit a říct, že to byl Covid-19, který smrt způsobil, anebo jí maximálně napomohl. A tím hlavním arbitrem, kdo tento spor potom rozsekne, jestli oběť zemřela na Covid-19, nebo na něco jiného, je Institut národního zdraví, což je italská národní referenční organizace, která čerpá data z pitevních nálezů nemocnic, nikoliv z databáze státu o počtu nakažených koronavirem.

Hysterie a strach ve společnosti v souvislosti s pandemií jsou nástrojem prosazení zákonů na kontrolu a sledování obyvatelstva

Tímto obrovským odhalením v Itálii se vysvětluje i jiná a dosud nepochopitelná věc. Proč jsou všechny nemocnice v Evropě prázdné? Proč nejsou čekárny a chodby zavaleny ležícími a umírajícími obětmi koronaviru, jak jsme skutečně a doopravdy viděli z děsivých videí z Číny v lednu a v únoru tohoto roku? Proč tytéž obrazy nevidíme v evropských nemocnicích? Důvodem je to, že virová nákaza v Evropě byla využita jen jako politický nástroj k posílení stability vlád a garnitur v Evropě, které v krizovém řízení posílily.

Angela Merkel, která byla na odpis před pandemií, je nyní v Německu nejpopulárnějším politikem a CDU opět trhá rekordy. V České republice se najednou zatracovaný Jan Hamáček stal v očích vyděšených ovčanů miláčkem v červeném svetříku. Emmanuelu Macronovi stoupají preference díky krizovému řízení, Žluté vesty jsou zapomenuty. A protože krizové řízení umožňuje prosazovat věci, které by jinak nešlo prosadit, oligarchové zavírají malé obchody a živnosti konkurence, zatímco své velké řetězce a potravinové konglomeráty nechávají otevřené.

Dezinfikování mola v Benátkách.

Společně s tím jde v ruku plán na prosazení bezhotovostní společnosti. Kvůli pandemii se lidé bojí manipulovat s hotovými penězi, kdokoliv dnes v obchodě vytáhne bankovky, pokladní za kasou na člověka vrhne zkřivený pohled jako na vraha. Přesně o toto usilují nosatí bankéři, aby lidé odhodili a odmítli hotovost, která je znakem svobody. Hotové peníze nelze stopovat, sledovat, stát se nemůže dozvědět, co jste za hotové peníze koupili, jestli chleba, pivo, chlast, nebo drogy,  hotové peníze vám nemůže zablokovat exekutor, hotové peníze vám nemůže obstavit banka, hotové peníze nepotřebují platební terminál a elektřinu, hotovost je zkrátka nástrojem svobody.

A proto nosatí chtějí hotovost zrušit a vytvořit jenom bezhotovostní společnost. A kdo bude zlobit, kdo bude šířit dezinformace, kdo bude odporovat migraci, kdo bude psát a říkat nepohodlnou pravdu, tomu stát zablokuje bezhotovostní účet stejně, jako když vám dnes Facebook zablokuje profil. A protože nebude hotovost, nenakoupíte si, umřete hladem, nezaplatíte inkaso, hypotéku, systém vás ekonomicky popraví a zlikviduje.

Chytré karantény se časem transformují do forenzní databáze pohybů obyvatelstva v čase se všemi hrozivými důsledky pozdějšího možného využití

Lidé by nikdy dobrovolně na zrušení hotovosti nepřistoupili, ale jakmile je to šikovně naroubované na ohrožení vlastního zdraví kvůli virům na bankovkách, lidem přepne v hlavě z režimu “tupý” do režimu “vyděšený” a začnou křičet, že chtějí bezhotovostní placení, a proč nejsou všude terminály a platby kartami, proč někteří obchodníci akceptují pořád jenom hotovost?

Přesně tento proces pomůže tato vylhaná Covid-19 pandemie prosadit. Stejně tak pomůže prosadit náramky a obojky na lidi podobně jako na psy, které vás budou monitorovat, samozřejmě dobrovolně, protože ovčan v režimu “vyděšený” se chce chránit, a tak dobrovolně se lidé nechají špehovat v rámci NWO programů s různými kulíškovskými názvy jako “Chytrá karanténa”, kde policista nebo voják sedí v operační místnosti, čučí na velkoplošnou obrazovku a sleduje vás, kde se zrovna nacházíte a na displeji vidí transakce vašich nákupů.

Itálie se stala obětí obrovského hoaxu, pokud jde o počty zemřelých na Covid-19.

Po skončení této krize bude svět už permanentně jiný, bude sledovaný, monitorovaný. Cestování bude možné jen s imunitní kartou, nezbytné bude v blízké době i očkování. Bez očkování budete čelit sankcím od státu, vyšším platbám zdravotního pojištění, budete čelit diskriminaci v dopravě, v nákupních centrech, v kinech, divadlech, na sportovních stadionech v hledištích.

Záminka virové hrozby bude permanentní, bude využívána k trvalému sledování pohybu obyvatelstva, a co hlavně, k ukládání historie vašeho pohybu dlouhé měsíce a možná roky zpětně. Stát potom bude moci zpětně k jakémukoliv dni zjistit, kde jste byli. Pokud se někde stane trestný čin, loupež, vražda, znásilnění, vloupání, tak policie automaticky zařadí mezi podezřelé všechny osoby, které se v dané době okolo pohybovaly, protože všechno jim zpětně ukáže centrální databáze pohybů obyvatelstva. A najednou se ovčan z režimu “vyděšený” přepne do módu “překvapený”. Na takového ovčana lze potom reagovat jen jediným slovem: Debil!

Veškerá opatření kvůli Covid-19 nedávají naprosto žádný smysl, ovšem s jedinou a děsivou výjimkou

Všechny nemocnice v ČR jsou stejně prázdné, jako jsou tady v Německu nebo v Itálii. Nikde se neodehrávají scény, které byly v Číně před 3 měsíci. Epidemie viru v Evropě nezaplňuje nemocnice trpícími pacienty, ale čísla zemřelých rostou jako šílená. Virus se šíří aerobně, je vysoce nakažlivý, o tom není pochyb, šíří se na velké vzdálenosti vzduchem, ale nemá širokospektrální lethalitu, nezabíjí populaci indiskriminačně, tedy nerozdílně od dětí až po starce. Virus zabíjí téměř výhradně jen osoby v pokročilém věku. Proč tedy vlády jednotlivých zemí neizolují jen a pouze ohrožené nejstarší pacienty v populaci?

Proč se namísto toho zastavuje a vypíná celá ekonomika, proč se zavírají školy, když navíc děti tento virus ani nenapadá a jsou proti němu imunní? Proč se zakazuje shromažďování, a to veskrze mladých lidí, kde zase nehrozí smrtelné projevy viru? Jestliže virus zabíjí staré lidi, proč se neomezí jen cestování starších lidí? Proč se zastavují provozy aerolinek, které to postupně přivádí ke krachu, hlavně low-costy, které konkurovaly velkým aeroliniím? Proč se kvůli tomu, že umírají staří lidé, zavírají celé podniky? Virus snad zabíjí lidi v produktivním věku, a to ještě navíc v masovém měřítku? Nic z toho prostě nedává smysl s ohledem na logiku.

Covid-19 je smrtelným ohrožením pro staré osoby, zejména nad 80 let věku.

Dává to ovšem dokonalý smysl v okamžiku, pokud by vám někdo řekl, že celá pandemie má za úkol vyvolat v obyvatelstvu strach a hysterii, díky čemuž lidé budou ochotni pod vlivem strachu přijímat vládní “ochranná” opatření v podobě omezení svobody pohybu z domu, svobody cestování, svobody překročení hranic, svobody shromažďování, svobody podnikání, svobody placení hotovostí, svobody využívání služeb malých živnostníků, nejen těch nadnárodních řetězců.

Potom najednou pochopíte, že falšování počtů zemřelých na Covid-19 je velmi vítaným artiklem na udržení strachu a hysterie ve společnosti, což umožňuje nadále držet v platnosti výjimečné stavy, které umožňují vládě měnit narychlo zákony, pravomoci ministerstev zdravotnictví, umožňují blokovat shromažďování lidí. V Itálii tedy nezemřelo na Covid-19 žádných 25 000 lidí, ale jenom necelá tisícovka. Prostě zanedbatelné promile italské populace. Ten zbytek zemřel na jiné nemoci, ale bylo to přičteno k zemřelým na Covid-19, protože se to lékařům, sestrám i nemocnicím finančně vyplatí. A vyplatí se to hlavně i vládě, která tím pádem může zavést výjimečný stav a posílit své pravomoci a prosazovat změny zákonů ve stavu veřejné hysterie a strachu ze smrti.  Záhada s prázdnými nemocnicemi je tím pádem vyřešena.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

David Icke: O karanténě, covid-19 a cíli pandemie [NOVÝ ROZHOVOR – 1/2]

https://www.otevrisvoumysl.cz/david-icke-o-karantene-covid-19-a-cili-pandemie-novy-rozhovor-1-2/

aca
Návštěvník
aca

ahoj když už jsem na prazdné nemocnice upozornoval na netu a na youtube nikdo nemněl tady koule vlitnou z kamerou do najky nemocnice a natočít ty 100vky nemocnách a další 10tky na umnělé ventylaci ! diky tomu jsme mněl možnost mluvít z někým kdo v nemocnici dělá tak vím že maji prazdno !!! nikde žadná 100vky nebo 10 tky na přistrojích atd ! ale nejhorší věc je ta že “pokud nemáte korna virus ” tak vas ani neošetří ! prostě vám řeknou no víte ono je tak ryze tak se tim vaším problémem budeme zabývat až kryze přejde ! (jako do pi** coto jako je ? )
např jeden připad : někomu se udělal abcess/a pištěl které muže být byt v určitých místech na tělě nebezpečná životu ! a hadejte co dotyčnému řekly ve dvou nemocnich ! že ten pištěl nikdo neodoperuje protože je korona virus a krize ! přitím odstraněni abcesu a pištěle je časově max 30 minut řezeni :)))) jinak pokud se to neoperuje tak pištěl muže zejet např do dutiny břišní a pak třeba do střev nebo jater ! pak už vam ale jde o život !
takže slavné zdravostnictví v čr si dosla valí šunky ! a nemocné lidi kteřé postřebují ošetřít tak maji smulu pokud nemaji korona virus ! a to je jen špička ledovce !

laco
Návštěvník
laco

co jste zač? Na to jaká je vaše čeština a k tomu zde roznášíte trestně stíhatelné údaje. Tak se představte. Protože zdravotníci podle vás byli zbytečně v první liniia kolik se jich nakazilo včetně doktorů je podle vás lež!!!!!

Pikard
Návštěvník
Pikard

Zdravím, prosím vás nemůžu tu najít článek s videem s Germanem Grefem, kde mluví o podrobení lidstva, už to někdo smazal, nebo to tu někde je?

zazracnedieta
Návštěvník
zazracnedieta

Ako je to možné, že pozitívni ľudia sa dokážu vyliečiť bez akejkoľvek vakcíny či lieku?
.
Odpoveď je imunita.

.
.
Žiadny liek a žiadna vakcína.

dmp.r
Návštěvník
NoTax
Návštěvník
NoTax
Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Len skoda ,ze mortalita predovsetkym na severe Talianska je niekde aj 5 krat vyssia ako po ine roky.
Francuzko, Anglicko, Spanielsko, Belgicko atd… tiet mortalita nasobne vyssia ako po minule roky.
https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps/

sony
Návštěvník
sony

pravda, nehodí-li se statistiky, napíšeme si jiné..no a tento pan Sgarbi na mě tedy působí asi někdo jako náš Hrušínský z divadla na Jezerce 😀

Radek
Návštěvník
Radek

comment image

“Nejvyšším válečným uměním je podmanit nepřítele bez bojů.”

“Nechte své plány temné a neproniknutelné jako noc, a když se pohybujete, padejte jako blesk.”

“Uprostřed chaosu je také příležitost.”

“Celé tajemství spočívá ve zmatení nepřítele, aby nemohl pochopit náš skutečný záměr.”

“Strach je skutečný nepřítel, jediný nepřítel.”

“Všechny války jsou založeny na podvodu.”

“Zapojte lidi s tím, co očekávají, to je to, co jsou schopni rozeznat a potvrdit své projekce. Usadí je do předvídatelných vzorců reakce, obsadí jejich mysl, zatímco čekáte na mimořádný okamžik, to co nemohou předvídat.”

Jeden zasvěcený člověk z okruhu Rockefellerů roku 1969 popsal budoucnost těmito slovy:
“Cestování bude značně omezeno. Lidé budou potřebovat povolení vycestovat a budou k tomu muset mít dobrý důvod. Nebudete-li mít k cestování dobrý důvod, nedostanete povolení, a všichni budou nuceni mít u sebe nějaký průkaz totožnosti, později bude vyvinuto jakési zařízení k implantaci pod kůži, které ponese kód pro indetifikaci konkrétního jedince.”

mantid
Návštěvník
mantid

Ten zasvěcený člověk se jmenoval dr. Richard Day. Informací tehdy uvolnil značně víc.

weissbach
Návštěvník
weissbach

To je hnus, velebnosti…

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Ano to jsou ti ,ke kterým vzhlíží nejen dnešní zrůdičky tipu Hřiba,Koláře a Novotného ale i většina ,,českého,, pařlamentu -knessetu. Vlastizrádcům ,těm je tu hej a v Praze nikam nezablouděj.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Když člověk čte zprávy o situaci třeba v NewYorku , je zřejmé jak moc se amíci koronavirem střelili do vlastní nohy. Bylo každému jasné , že při jejich úrovni zdravotnictví bude pandemie v USA přímo katastrofou. A že si amík neuvědomil jak si sám naběhne na vidle ,jen opět dokazuje , že židy řízení amíci jsou buď opravdu velmi hloupí a naivní a nebo prostě naprosto bez skurpulí pokud se týká záchrany té jejich unie anektovaných států před krachem. Nejméně polovina z 327 milionů obyvatel USA vůbec nedosahuje na zdravotní péči, miliony lidí žijí na ulici a další miliony pod hranicí chudoby. 41 milionů lidí je závislých na trvalé potravinové pomoci. Před koronavirem měly uSA 11 milionů nezaměstnaných. Dnes jich mají 30 milionů. Armáda je totálně poralizovaná, ekonomika která nikdy nedokázala USA uživit bez obrovských každoročních půjček je totálně paralizovaná a odborníci odhadují, že škody způsobené pandemií už dnes bude třeba sanovat nejméně 4 roky. A pandemie zdaleka nekončí, to nejhorší dle odborníků teprve přijde. Nejsem škodolibý, ale jestliže debilové kteří si každý rok musí půjčovat na dluhopisy 2 biliony dolarů , jsou katastrofálně až po uši zadlužení a přitom stále vráží prachy do zbraní a navíc do drahého výzkumuněkolika laboratoří v oblasti biologických zbraní, kde přes celosvětový zákaz vyvíjejí biologické zbraně, jako třeba v Marylandu , takhle spadnou do jámy, kterou kopali jiným , těžko je může normální člověk litovat. Obzvláště když Gates na přednáškách když si myslí, že tam sedí ti správní lidé ,veřejně přiznává,že účelem je podstatné snížení světové populace a to jak pandemií , nak následným očkováním séry obsahujícími rtuť a a látkamy z lidských potratů které mají způsobit neplodnost, nemožnost žen donosit dítě a co nejrychleji “redukovat” světovou populaci na úroveň “židovskou představy”.