VIDEO: Čínský Social Credit System, který vám vyrazí dech i se zubama!...

VIDEO: Čínský Social Credit System, který vám vyrazí dech i se zubama! George Orwell tiše v hrobě bledne závistí, Čína dovedla jeho román “1984” nejen do praxe, ale naprosto ho překonala! Dozor na ulici, stovky milionů kamer, obrazovky hanby, ztráta bodů za návštěvu pochybného webu, telefonát nebo schůzka s osobou s nízkým sociálním skóre, zákaz cestování vlakem, nekoupíte si ani letenku, zákaz nákupu nemovitostí, finanční odměny občanům za udávání! New World Order podle Domu Sion!

VIDEO: Čínský Social Credit System, který vám vyrazí dech i se zubama! George Orwell tiše v hrobě bledne závistí, Čína dovedla jeho román “1984” nejen do praxe, ale naprosto ho překonala! Dozor na ulici, stovky milionů kamer, obrazovky hanby, ztráta bodů za návštěvu pochybného webu, telefonát nebo schůzka s osobou s nízkým sociálním skóre, zákaz cestování vlakem, nekoupíte si ani letenku, zákaz nákupu nemovitostí, finanční odměny občanům za udávání! New World Order podle Domu Sion!

Včera jsem publikoval článek [1] o událostech v Paříži a dosud netuším, jestli jsem udělal správně, protože původně měl tento text být umístěn do mé nové knihy. Některé věci nelze dosud veřejně publikovat, protože lidé je nepochopí a odmítnou v rámci autoimunitní psychologické reakce. Pro mnoho lidí je lepší vidět budoucnost optimisticky, s nadějí, protože optimisté se dožívají delšího věku a bourání vzduchozámků není pro každého. Stačí se podívat na mnohé voliče SPD po prvním roce.

Problematika globalistického klíče k planetě má více rozměrů a není zde veřejný prostor pro jejich rozebírání, protože bych psal článek pro několik lidí a zbytek by to nepochopil nebo by si to vysvětlil úplně jinak, což by bylo ještě horší. Od toho bude až nová kniha, kdo se lehce zorientoval v té první a hlava mu z toho neupadla, bude schopen si přečíst i tu druhou bez duševního poškození. Přesto jsem se ale rozhodl, že zde dnes publikuji video pravé ruky a spolupracovníka Alexe Jonese z Infowars.com, který nedávno natočil video o Systému sociálního kreditu v Číně.

Kamerový systém a tlampač varuje reportéra televize, že porušuje kreditní sociální systém.

Video Paula Watsona máte nahoře a je opatřeno českými titulky, které zapnete jako obvykle tlačítkem “CC” v liště videa. Někteří z vás už tuší, o čem video asi bude, ale drtivá většina české veřejnosti netuší, o co se jedná. Neví to zřejmě ani prezident Miloš Zeman, možná ani Jaromír Soukup z TV Barrandov, ale to jim nemějme za zlé. Čínská vláda totiž nedávno spustila v Číně neuvěřitelný a děsivý orwellovský systém nazvaný Social Credit Information System, nebo zkráceně Sociální kreditní systém. Ten je vyjádřený číslem, tzv. skóre, které může růst nahoru anebo klesat dolu. Podle výšky skóre se mění rozsah služeb, které v Číně můžete použít a jak daleko se z domu dostanete, a které služby a cesty jsou vám zpřístupněny, anebo zamítnuty, pokud vaše kreditní sociální skóre je nízké. Jedná se o drakonický systém založený na více jak 400 milionech průmyslových kamer s rozlišováním obličejů.

400 milionů kamer a mamutí centralizovaná databáze napojená na veškerou čínskou infrastrukturu

Kamery v čínských městech snímají obličeje stovek milionů Číňanů. Pokud občan vstoupí na přechodu do vozovky, když svítí červená, reproduktor tlampače ho upozorní, že porušuje předpis, aby se vrátil na chodník. Jeho obličej je kamerou zaměřen, jeho identita je zjištěna z databáze čínského ministerstva vnitra online a jeho fotografie je o pár metrů dál zveřejněna na velkoplošné LCD obrazovce hanby. Co není ve videu Paula Watsona uvedeno, to je skutečnost, že fotografie zůstává na obrazovce tak dlouho, dokud občan nezaplatí pokutu. Stejně tak šokuje cizince i jízda čínskými rychlovlaky. Před zahájením jízdy se ozve z reproduktorů varování v angličtině, že ve vlaku se nesmí kouřit, cestovat bez jízdenky nebo se chovat neslušně, jinak to bude zaznamenáno do osobního kreditního skóre. To je aplikováno nejen na čínské občany, ale i na cizince, protože systém je aplikovaný i na ně.

Obrazovka hanby.

Televize CBS natočila v dubnu tohoto roku rozhovor s jistým čínským občanem, který se stal obětí tohoto systému. Jde o bývalého žurnalistu, který napsal na Twitteru několik kritických tweetů s politickým podtextem a nakonec kvůli nim skončil u čínského soudu. Více v článku zde. Jeho kreditní skóre kleslo a od té doby se nestačí divit. Nemůže si koupit lístek na vlak, dopravce mu lístek odmítá prodat, aplikace v mobilu to neumožní. Nemůže létat letadly,  má zablokovaný cestovní pas a nesmí opustit Čínu. Nemůže kupovat nemovitosti. Co ve videu také není uvedeno, že si nemůže objednat ani taxík, ani lístek na autobus a auto nemá. Je tudíž naprosto spoutaný na jednom místě a doslova se nemůže hnout z místa. Jeden z čínských zpravodajů ABC vysvětluje, že systém takto funguje správně. Kdo poslouchá pravidla, může cestovat. Kdo je poruší, systém je nastavený tak, aby se člověk nemohl hnout z místa.

Kdo se stýká nebo telefonuje s osobou s nízkým sociálním skóre, ztratí vlastní body a pokud vztahy nepřeruší, dopadne ještě hůře

Samotní Číňané na ulici si systém chválí, ale je otázkou, do jaké míry je to upřímné, protože za kritizování Sociálního kreditního systému hrozí sankce a strhnutí bodů v sociálním skóre. Toto skóre se snižuje dokonce i v případě, že telefonujete nebo udržujete online kontakt s osobou, která má nízké skóre, Stáváte se podezřelými, že se s takovou osobou bavíte a hned je vám sníženo skóre. Pokud kontakt neukončíte a dále pokračujete s osobou v komunikaci další dny, skóre vám znovu klesne, a tak pořád dokola, dokud kontakt s osobou s nízkým skóre neukončíte. To samé se týká návštěv neautorizovaných a závadových webů, např. čínské alternativy. Okamžitě přijdete velký počet bodů ze svého skóre a druhý den zjistíte, že si v automatu nemůžete koupit lístek na autobus do školy, do metra, že se vůbec nedostanete do školy. Nebo do práce.

Detail obrazovky hanby.

Co je naprosto děsivé, to je skutečnost, že tento systém již dávno existuje v USA, kde ho implementovaly velké americké Hi-Tech společnosti v oblasti IT, především sociální sítě jako Facebook, Twitter a YouTube, ale i platební procesory Amazon,  PayPal a další internetové platformy. Samotný Alex Jones z Infowars byl zablokován na Facebooku, Twitteru, YouTube, PayPalu, na platformě Apple, na Instagramu, a to prakticky ve stejnou dobu během několika hodin a dnů na základě synchronizované akce a dohody těchto platforem, které se rozhodly Alexe Jonese umlčet.

Nelíbí se nám, co si myslíš, zablokujeme tě na všech sociálních sítích

Důvodem bylo, že prý Alex Jones šíří nenávist. Toho se měl dopustit tím, že vyjádřil názor, že střelba a masakr ve škole v Sandy Hooks ze dne 14. prosince 2012 obsahovala mnoho podivností, krizové herce, na místě byly lidé a známí background herci z Hollywoodu, kteří se živí jako Crisis Actors a hráli zoufalé a brečící rodiče zabitých dětí. Kauza Sandy Hooks je dodnes obestřena záhadou, když mladík Adam Lanza, který byl léčen na paranoidní schizofrenii, bral experimentální léky od farmaceutické firmy Pfizer, které se ale při vyšetřování záhadně ztratily, když rodina chtěla obvinit farmaceutickou firmu z podílu na tom, že Adam Lanza ztratil nad sebou kontrolu a léky buď neúčinkovaly, anebo naopak vyvolávaly halucinace.

Číňan s nízkým kreditním skóre ukazuje, jak mu aplikace oznámí, že z právních důvodů nemůže koupit jízdenku na rychlovlak.

Nicméně Alex Jones toto všechno říkal už před mnoha lety, ale vadit to začalo až letos před podzimními volbami do amerického kongresu. Alex Jones měl na sociálních sítích obrovský dosah. A demokratická strana měla obavy, že Alex Jones zmobilizuje Trumpovy voliče a tím pádem voliče Republikánů. Proto přišlo jeho zablokování na většině platforem, které kontrolují firmy ze Sillicon Valley. Nikdo nedovolí Alexi Jonesovi publikovat na jejich platformě. Má totiž nízké sociální skóre.

Podobně, jako když na Facebooku publikujete odkazy na Aeronet, Facebook vám automaticky snižuje sociální skóre a rovněž dává na Watch List všechny vaše kontakty. Informaci nám odhalil jeden ze správců Facebooku, který jako jeden z mála nám tajně fandí. Děkujeme. Všechny privátní zprávy jsou čteny a analyzovány, automatické skripty zjišťují, jestli v soukromé poště na Facebooku se vyjadřujete nenávistně nebo rasisticky, protože i poštovní schránky jsou analyzovány. Každý uživatel má své vlastní kreditní skóre a podle toho dostáváte nabídky na reklamu, pokud máte nízké skóre, nákup reklamy na Facebooku je pro vás dražší. Když máte dobré skóre, nákup je levnější, nebo dokonce dostanete nabídku na akci a extra slevu.

Globalizace je souhrn procesů, které vedou k ustanovení světové vlády Domu Sion za použití drakonických nástrojů a zotročení jedince, který bude přeměněn v otroka a nevolníka

Čínské sociální kreditní skóre je přesně o tom, o čem jsem psal ve své první knize. Globalizace je proces, kde jedním z nástrojů bude snaha o omezení pohybu osob, a to skrze přechod od nezávislých aut na ropu a spalovací motory k vozítkům zoufale závislých na prchavé elektřině, která se nedá nikde uchopit do ruky, uskladnit do bedny, ani nalít do sudu, protože přístup k elektřině bude v rámci Nového světového řádu pouze na základě kreditního skóre. Pokud ho budete mít nízké, neodblokuje se vám zásuvka na nabíjení auta. Nikam neodjedete.

Budete uvězněni na jednom místě, jako v domácím vězení, model neofeudalismu, dokud se nezlepšíte a nebudete poslušní. Buď dobrý, občane! Buď dobrý! Chodíš na alternativu? Čteš Aeronet? Strhneme ti kreditní sociální skóre. Vylepšíš si ho čtením a předplacením mainstreamového tisku, Respektu od Zdeňka Bakaly, odběrem mainstreamu z divize Mafra, příspěvkem a darem neziskové organizaci Evropské hodnoty. Zvýšíš si skóre a dokonce dostaneš slevu, na elektřinu. A když nahlásíš odpůrce migrace a jejich hejty na Facebooku, dostaneš Green Pass na přístup do obchodů, kde se prodává zboží bez DPH (jako v Číně v programu Green Channel).

Upozornění v čínském vlaku pro anglicky mluvící, že nevhodné chování bude zaznamenáno do osobního kreditního systému.

Doufám, že toto video a článek vám pomohlo pochopit, proč sionističtí globalisté chtějí donutit národy k odchodu od ropy a k přechodu na elektřinu, protože tu nelze nikam uskladnit, nelze ji vzít do tašky. Stačí otočit vypínačem a najednou elektřinu nemáte. Někdo z dozorců otočí knoflíkem zpátky a elektřinu máte. S benzínem to udělat nejde, ten si schováte doma v kanystru pod postel a až budete chtít, nalijete obsah do auta se spalovacím motorem a jedete.

V případě elektromobilu ale auto nejprve provede online spojení se serverem a zjistí, jaké máte kreditní sociální skóre, jestli vůbec smí auto nastartovat svůj elektrický motor. A jestli vůbec může nabíječka do auta pustit nabíjecí proud, anebo má auto zůstat vybité, protože vy nesmíte nikam odjet. A baterie v elektromobilech se nedají vyměnit tak snadno jako baterie ve svítilně. To už dokonce dnes nejde ani v mobilních telefonech, které pro jistotu také mají napevno zabudované baterie, aby z nich lidé nemohli vyndavat baterie a tím bránit vládě ve sledování pohybu občanů.

Hlavním znakem svobody je svoboda pohybu. Ve chvíli, kdy se nemůžete pohybovat podle vlastní vůle, ať už je to z jakéhokoliv důvodu, svoboda vám právě skončila

Dobře se podívejte na video v úvodu článku. Číňan nemá auto, to je hlavní krok globalistů. Zajistit, že nebudete mít auto. Omezení pohybu. Pokud ho budete mít, tak zajistit, že nebude na ropu, kterou lze uskladňovat a syslovat, ale že bude na elektřinu, kterou vám může autorita vypnout. A zajistit, že elektrická auta budou drahá, aby lidé přišli o auta se spalovacími motory a elektrická si nemohli dovolit. Použijí se historky a pohádky o ochraně planety, ovzduší, zvířátkách, vodě, elektrárny budou do vás hučet, abyste přešli na elektrické vytápění.

Čínský muž zasažený dopady kreditního sociálního systému.

Ekologisté budou hučet, že uhlí škodí, kotel na pevné palivo jako je uhlí je fuj. Spalovat dřevo prý zase ničí naše lesy, to je tedy zase fuj. Spalovat ruský plyn je zase fuj pro politiky, řeknou vám, že podporujete Rusko, takže vám ruský plyn zruší a ten americký bude pěkně drahý, dražší než elektřina. Nakonec stejně skončíte s elektrickým kotlem. A potom to začne. Zbytek psát nebudu, to už by bylo mimo rámec a bouráním vzduchozámků. Všechno bude v nové knize.

Nejen o čínském systému sociálního kreditu budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme skandální tunelování ukrajinského rozpočtu skrze fiktivní nákupy vojenské techniky, probereme demonstrace Žlutých vest v Paříži a probereme i 60-denní ultimátum Rusku od USA. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Zdroj úvodního videa: Paul Joseph Watson [2]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Amanda
Návštěvník
amiourful
Návštěvník
amiourful

Tohle je pomluva, vedoucí projektu Flora Sapio přizvala občany k diskuzi a bylo stanoveno, že o všem kolem sociálních kreditů budou rozhodovat občané. Sociální kredit je zaveden přísně hlavně kvůli firmám, ab neporušovaly ekologická a jiná ustanovení, např. bezpečnost práce, zákoník práce atd. Ale sociální krddit je velmi zásadní věc, vzniká z důvodu, který vsvětluji v článku A to se právě západu vůbec nelíbí, a tak musí strašit: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/zavadi-cina-v-roce-2020-system-socialnich-kreditu-chdouglase

Ivo Benda
Návštěvník
Ivo Benda

Připravuje se jediná totalitní vláda světa “NWO”,
peníze jen v elektronické podobě a čip v každém člověku !

NESTAŇTE SE OTROKY – chtějí vám sebrat svobodnou vůli a řídit vás dálkově centrálním kvantovým počítačem ! Kdo se po přijetí čipu bude chtít vzepřít totalitnímu systému, jednoduše mu jej vypnou – nebude si moci již nic koupit a ani prací vydělat !

Jediné východisko je změna sama sebe – svědomitý život, čisté pozitivní úmysly a nezištná pomoc bližním svým – tím je zajištěna boží ochrana před vším zlem a již od roku 1998 je připravena evakuace čistě myslících lidí na vesmírné lodě Andělů Nebes – duchovně vyspělých láskyplných a moudrých národů z Vesmíru.

http://www.andele-nebe.cz , http://www.nejsme-otroci.cz , http://www.neocipuj-se.cz

Bible hovoří:

O evakuaci pozitivních lidí – http://www.evakuace-lidstva.cz :

Matouš 24. verš 38. Neboť stejně jako v těch dnech před potopou jedli a pili, ženili se a vdávaly se až do toho dne, kdy Noé vešel do archy,

39. a nic nepoznali až do chvíle, kdy přišla potopa a všechny smetla, tak to bude i při příchodu Syna člověka.

40. Tehdy budou dva na poli; jeden bude vzat a druhý zanechán.

41. Dvě budou mlít mlýnským kamenem, jedna bude vzata a druhá zanechána.

42. Proto bděte, neboť nevíte, ve kterou hodinu přijde váš Pán.

Janovo zjevení 15.kap.:

14. A viděl jsem, hle, bílý oblak, a na oblaku sedí někdo jako Syn člověka, na hlavě má korunu ze zlata a v ruce ostrý srp.

15. V tom další anděl vyšel z chrámu a mocným hlasem zavolal na toho, který seděl na oblaku: „Pošli svůj srp a začni žeň, protože nastala hodina žně a úroda země dozrála.“

16. A ten, který seděl na oblaku, hodil svůj srp na zem, a země byla požata.

O dnech kdy budou lidé očipováni – http://www.neocipuj-se.cz :

Zjevení Janovo 14.kap.:

verš 15. Je jí dáno, aby do sochy té šelmy vdechla život, takže ta socha mluvila a vydala rozkaz, že zemřou všichni, kdo před ní nepokleknou.

16. A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch,

17. aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.

18. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest. (VŠECHNY ČÁROVÉ KÓDY – I TY ČIPOVÉ OBSAHUJÍ TAJNĚ 666)

15. kap.:

verš 9. Za nimi letěl třetí anděl a volal mocným hlasem: „Kdo pokleká před šelmou a před její sochou, kdo přijímá její cejch na čelo či na ruku,

10. bude pít víno Božího rozhorlení, které Bůh nalévá neředěné do číše svého hněvu; a bude mučen ohněm a sírou před svatými anděly a před Beránkem.

11. A jeho muka neuhasnou na věky věků a dnem ani nocí nedojde pokoje ten, kdo kleká před šelmou a jejím obrazem a nechal si vtisknout její jméno.

12. Zde se ukáže vytrvalost svatých, kteří zachovávají Boží přikázání a věrnost Ježíši.“

Karin
Návštěvník
Karin

Upřímně se divím, kolik lidí je i v dnešní informační době schopno věřit nejrůznějším pověrám, mýtům, bludům a obecně pseudovědeckým nesmyslům. Nemám a nemohu pro to mít žádné pochopení.

Zan
Návštěvník
Zan

Ať je to pravda či ne, víme že každá akce časem budí protiakci. (Ono pár dobráků má určitě vyjímky, jako vždy). Atak časem bude ničení kamer a celého systemu. prostě novýá typ revoluce.

dsK40Kf
Návštěvník
dsK40Kf

Jeden po**nej přecho v nějaký čínský pr*eli, jinak borec nic neukazal. To toho víc bylo ve filmu terminator 😉 Ha.

peter1.
Návštěvník
peter1.

Stručný prehľad systému budovania systému sociálnych úverov (2014-2020 ktorého súčasťou je aj sociálny kredit správania) – http://www.df-nissanfc.com/download/shehuixinyongtixi.pdf

Karin
Návštěvník
Karin

Game over – Carpe diem !!

Bude rok 2019 vyvrcholením dosavadního celosvětového hospodářského rozvoje, počátkem finálního ekonomického úpadku, sociálního rozpadu společnosti a nástupu totality ve vyspělých demokratických zemích?

Věřte, že bych byla velice šťastná, kdybych se mýlila. Avšak vše nasvědčuje tomu, že tomu tak brzy bude.
Ano, člověk by mohl ve vývoji světa ledacos změnit (kromě zákonů dialektiky) ale nedělá vůbec nic. Zabývá se podružnostmi, žije způsobem Business-as-usual (BaU), globální rizika neřeší a blížícíse kolaps ignoruje. Některé závážné problémy a hrozící rizika vám jen stručně připomenu:

-Nedostatek a konec levné energie (ropa, plyn, uhlí, elektřina)
-Finanční systém (gigantické dluhy, QE, inflace fiat-money, spekulace, koncentrace kapitálu, daňové ráje, konec dolaru a eura)
-Hospodářství (neoliberalismus, cyklické krize, kartely, monopoly, rozklad EU a USA)
-Demografie (populační exploze, chudoba, migrace)
-Životní prostředí (půda, voda, vzduch, elektronický smog, exhalace, kontaminace)
-Výživa (masová produkce a nízká kvalita potravin, hlad)
-Zdraví (civilizační a zhoubné choroby, TBC, AIDS, alergie, rezistence na antibiotika, epidemie, infekce)
-Klima (oteplování, výkyvy počasí, sucho, povodně, vichřice, požáry)
-Přírodní zdroje (kovy, suroviny, dřevo)
-Zbrojení / války / teror/ mísení kultur a náboženství

Závěr:
Po posledním krachu na finančních trzích v r. 2008/9 jsme si dopřáli díky kvantitativnímu uvolňování (QE) a snižování úroků, sice jen v některých zemích a vyšších příjmových skupinách, deset let luxusního bezstarostného života způsobem Business-as-usual (BaU). Opravdovými problémy jsme se nezabývali a za to nám bude již co nevidět předložen účet. Blahobyt bude jen pro hrstku vyvolených, demokracie pro nikoho a neofeudalismus pro všechny.
The game is over a proto doporučuji všem, kteří si to ještě můžou dovolit:
CARPE DIEM !!

cormel
Návštěvník
cormel

tak tohle přesně je v jedné epizodě seriálu Black Mirror, nevím už který díl, ale rozsekalo mě to.
podle bodů měli kvalitu života, bydlení, doprava, práce atd.

Jana
Návštěvník
Jana

Co vše shromažduje Google, co vše je zaznamenáno o lidech i s vypnutými mobily, i o Číně se tam mluvilo.
RT vysílal(a) živě před 2 h Google CEO testifies before the House Judiciary Committee
https://www.facebook.com/RTnews/videos/2163151410663839/

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Velice mi to připomíná film Demolition Man. Vše už bylo ukázáno v Holywodu, nyní je vše v praxi.
Kdo film neviděl ať se koukne. Díky papírkům ze stroje s kredity si Sylvestr Stalone dokázal odskočit na velkou.