VIDEO: Český turista na Krétě přinesl záběry, jak filmový štáb neziskovky natáčí...

VIDEO: Český turista na Krétě přinesl záběry, jak filmový štáb neziskovky natáčí zinscenované video s arabskými utonulými uprchlíky, které vyplavilo Středozemní moře. Režisérka diriguje herce zpoza kamery, zoufalé arabské ženy jako loví z moře těla svých utopených mužů a synů! Takto vypadá výroba “středomořské reality” pro západní mainstreamová média!

VIDEO: Český turista na Krétě přinesl záběry, jak filmový štáb neziskovky natáčí zinscenované video s arabskými utonulými uprchlíky, které vyplavilo Středozemní moře. Režisérka diriguje herce zpoza kamery, zoufalé arabské ženy jako loví z moře těla svých utopených mužů a synů! Takto vypadá výroba “středomořské reality” pro západní mainstreamová média!

Českému turistovi na Krétě se podařil neuvěřitelný úlovek. Během svého rekreačního pobytu u moře si totiž všiml neuvěřitelné scény, která probíhala přímo před jeho očima nedaleko hotelu, kde je ubytován. Popadl tedy svůj mobilní telefon a všechno natočil. Před jeho očima totiž probíhala výroba zfalšované virtuální propagandistické reality pro západní mainstreamová média. Na jedné straně byla scéna. Arabské ženy zahalené v hidžábech stojí po pás ve vodě v moři. Několik metrů od nich na hladině moře se nehybně vznáší těla jejich mužů. Na straně druhé filmový štáb na břehu. Žena sedí na stoličce, před sebou má kameru na stativu a rukama gestikuluje směrem k ženám do moře, jak se mají postavit a co mají dělat. Asistenti okolo režisérky jí pomáhají, jeden z nich má v ruce dokonce dron pro natáčení filmových záběrů ze vzduchu.

Arabské ženy a plovoucí mrtvoly.

Herci ve vodě se snaží udržet na hladině a splývají na zádech, aby to jako vypadalo, že jsou utopení. Určitý detail ovšem režisérce uniká, protože mrtvoly v moři plavou obvykle obličejem dolů, což je způsobeno axiálním těžištěm lidského těla ve vlnách v moři. Ruce utonulého obrátí tělo směrem tváří a břichem dolů ke dnu moře. Jenže to je detail, který laická veřejnost nezná, pokud tedy nečte detektivky, takže pro tzv. “production value” zinscenovaného filmu to vůbec nevadí. Do mainstreamových zpráv se dostanou stejně jenom rychlé několikasekundové střihy, případně se video dostane k soukromému promítání v Evropské komisi nebo pro potřeby propagandistických materiálů neziskovek. Nejde totiž o nic jiného, než o formování a překreslování informačního pole v Evropě a důkazy, pokud chybí, se prostě vyrobí na zakázku. Není ani potřeba nic skrývat, protože tyto záběry se označí za pravé, nebo se označí za záběry něčeho jiného. Mainstream nepotřebuje dokladovat autenticitu, protože mainstream sám o sobě prohlašuje, že je autentizační autoritou.

Sionistické řízení světa na 3. prioritě v praxi: Zinscenování utonulých migrantů na Krétě

Arabské ženy stojící ve vodě dostaly do tuky velké rance, ve kterých si nesou svůj skromný majetek na cestě ze své země, ze které prchají. Plovoucí těla potom vykreslí tragédii, že při cestě do Evropy ovdověly a je třeba jim tedy pomoci a litovat je. Takové scény skutečně pohnou srdcem některých lidí a dárců, a přesně o to ve skutečnosti jde, vyvolat soucit a následnou generositu různých fondů, aby nasypaly neziskovce a jejímu projektu více peněz. Tyto záběry jsou konzultovány a zachycovány z více zdrojů, štáb disponuje obvykle nejen kamerou na stativu, ale i mobilními prostředky obrazového záznamu, zejména drony. Hlavním úkolem je zachytit a vykreslit tragédii celé scény z co nejvíce úhlů, ale současně tak, aby nebyly vidět detaily. Proto si všimněte jedné podivné věci, na kterou jsme na Aeronetu již několikrát upozorňovali.

Režisérka diriguje scénu, v ruce drží scénář.

Pokaždé, když se do mainstreamu dostanou nějaké záznamy a videa svědků nějaké události, tak obrazové záběry jsou v katastrofální kvalitě, jako kdyby je někdo točil na nějakou Nokii z roku 1999 s mobilním objektivem 0.5 Mpix a ještě rozostřeně. Viděli jsme to při záznamech střelby v Pařiži v klubu Bataclan, viděli jsme to při střelbě šíleného střelce v Las Vegas, pokaždé se najednou objevily záznamy z mobilních telefonů, ale v naprosto otřesné kvalitě natočené v tak nízkém rozlišení, že snad žádné dnešní mobily tak nízké rozlišení ani neumí. Zkuste si sami vyfotit nebo natočit cokoliv okolo vás svým mobilním telefonem. Je úplně jedno, jestli máte nový smartphone, nebo je starý několik let, na tom vůbec nezáleží. Již od roku 2005 jsou mobily standardně vybaveny takovými kamerami, že tak rozostřené záběry s tak nízkým rozlišením na nich prostě nevyrobíte.

Trhlina v informačním poli: Nepřirozeně nízké rozlišení tzv. svědeckých videí

Naposledy se jednalo o video, které je staré jen několik dnů. Amatérský kameraman zachytil skupinu migrantů, jak se vyloďují ze člunu na pláži v Jižním Španělsku [1]. Video tedy bylo pořízeno před několika dny, tedy v roce 2018. Člověk, který video natočil, však disponuje zřejmě telefonem z roku 1999, protože kvalita videa je opět otřesná. A toto video (viz. níže) nepřinesl nikdo jiný, než americká mainstreamová stanice CBS, která patří do mediálního impéria sionistů pod kontrolou skupiny Rothschild/Goldman Sachs. Záběry jsou točené z moře, CBS tvrdí, že údajně prý policií, ale to z videa není patrné, že by policejní loď za migranty nějak spěchala, takže video natočil buď pracovník pobřežní stráže, což nebude chudák a bezdomovec, který by si nemohl dovolit dnešní mobilní telefon s normální kamerou vyrobenou po roce 2005, nebo záběr natočil turista, který také asi nebude chudák, když si může dovolit trávit čas na pláži ve Španělsku.

Prostě ve všech těchto případech se objevují videa, která zachycují nějaký příběh, ale video je neostré a v nepřirozeně nízkém rozlišení, jako bychom nežili v roce 2018, ale někdy na přelomu tisíciletí, kdy mobily měly zoufale nízké rozlišení. Jenže to bylo už skoro před 20 lety. Vždyť to nedává smysl, kdykoliv dnes natočíte cokoliv jakýmkoliv telefonem, i z bazaru, pokaždé půjde o video ve vysokém rozlišení, ostré a velmi pravděpodobně HD rozlišení 720p, což je default u všech telefonů vyrobených po roce 2009. To je skoro už deset let. A zkuste si natočit video v HD 720p, bude naprosto ostré a zachytí i ty nejjemnější detaily. Tady prostě něco opravdu nehraje, něco je špatně a nedává to smysl. A to jsme přesně u jádra věci.

Nízká rozlišení svědeckých videí mají za úkol zabránit identifikaci krizových herců a spolupracovníků neziskovek

Pokud v informačním poli něco nedává smysl, pokud mainstreamová média falšují utonulé migranty na Krétě, pokud uveřejňují údajná svědecká videa v nenormálně nízkém předpotopním rozlišení, jaké produkovaly telefony před 20 lety, ale ne dnes, potom jsme svědky konspirace a spiknutí těch, kdo ovládají maisntreamová média. Ano, jsme svědky výroby virtuální reality na zakázku a zadavatel si nepřeje, aby byly vidět detaily, obličeje, proto do mainstreamových médií přichází jen videa v zoufale nízkém rozlišení, které jako něco ukazují, ale ve skutečnosti nelze nikoho identifikovat. Nelze zjistit tváře lidí na člunech, jestli náhodou nejde o najaté herce, které by někdo poznal. Je tady totiž jedna nebezpečná hrozby pro ty, kdo organizují tyto fake news obrazové záběry.

Asistent režisérky drží v ruce dron pro natáčení ze vzduchu.

Dnes už existují na internetu technologie na vyhledávání obličejů a porovnávání identit. A jsme doma. Pokud by totiž někdo skutečně a doopravdy byl svědkem nějaké události, natočil by video mobilem, který má v kapse. A bez ohledu na to, jaký by to byl mobil, video by muselo být v ostrém a vysokém rozlišení, které by zachytilo tváře a obličeje, třeba právě těch migrantů na člunu, kteří se vyloďují v jižním Španělsku. A tváře by potom šlo identifikovat. Jenže co to potom znamená?

Mainstream nemá za úkol šířit propagandu, jeho úkolem je něco mnohem důležitějšího: Tvorba nepravé (virtuální) reality

To potom ukazuje na to, že sionisté na 3. prioritě procesů řízení (na mediální prioritě) inscenují a falšují celou dnešní realitu, ne jenom nějaké části reality, ale úplně celý prostor okolo nás. Nemůžeme tudíž věřit tomu, co vidíme na mainstreamu, toto je toho nesporným důkazem. Jenže to se netýká pouze záběrů z moře nebo nějakých událostí z pláží ve Španělsku, to se týká veškerých informací a událostí ve světě, potom totiž není jisté, jestli opravdu probíhají události tak, jak je potom vnímáme a reflektujeme. Cílem mainstreamu tak není překrucovat zprávy, ale přímo formovat úplně jinou realitu, než která je okolo nás.

Vzpomínáte si na událost, jak reportérka BBC informovala 11. září 2001 o tom, že v New Yorku za ní spadla i “Šalamounova budova” (Solomon’s Building) WTC 7, ale ta přitom v té chvíli, během vysílání její živé reportáže, za ní pořád ještě stála a zhroutila se až o 20 minut později? Viz. video výše. To byla typická ukázka desynchronizace nepravé reality, kdy scénář se rozešel se skutečností, resp. scénář byl v médiích spuštěn předčasně o celých 20 minut. To přesně pouze ukazuje na to, že sionistická média začala s výrobou nepravé reality už velmi dávno. Mají nachystané plány a scénáře, podle kterých potom jedou jejich vlastněná média a televize jako podle not a podle skriptu. Občas se ale stane chyba, dojde k desynchronizaci scény a scénáře, tzn. to, co vidíte na scéně, neodpovídá tomu, jaký je narativ. A když vidíte, jak filmový štáb točí na Krétě jako utonulé uprchlíky, pouze tím máte možnost nahlédnout pod koberec mediální fake news reality.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Adolf
Návštěvník
Adolf

chcípněte šmejdi z neziskovek a muslime ty taky jdi do pekla.

Jiří Topka
Návštěvník
Jiří Topka

A jsme si jistí, že víme, co se na místě točí? Není teoreticky možné, že se točí něco jiného, než se autor článku domnívá a co vydává za pravdu (klasicky bez důkazů, ale to jsme už na kolotoči zvyklí)

jano
Návštěvník
jano

Čo iného by asi mohli točiť? Snáď nejaký kurz pre plavčíkov? No táák, nebuďme zase naivní. Všetko nasvedčuje tomu, že sa tam točí nejaká nepekná špinavosť na oblbnutie naivných más. Načo sú vo vode? Prečo nevylezú z vody? Prečo im nik nepomáha, hoci ľudí je naokolo dostatok? Utopený skutočne nepláva v mori xichtom hore. Tu nesedí viacej vecí. A i keď trošku s tým nízkym rozlíšením preháňajú v článku, pravda je, že to video na ukážke je až príliš rozmazané a v príliš nízkom rozlíšení. Na to sú dve možné vysvetlenia – prvý – video je točené z veľmi, veľmi veľkej diaľky s veľmi veľkým zväčšením (lacné aparatúry, digitály, majú len digitálny zoom), druhý, samozrejme, video je úmyselne rozostrené. Ešte aj mobil toho turistu, hoci vidieť isté rozostrenie, natočil oveľa ostrejšie zábery, ako hento vzorové video. Tu proste viac vecí nesedí.

Vsechnojejinak
Návštěvník
Vsechnojejinak

Taky mně to napadlo. Může jít o natáčení celovečeráku.

jonn prague
Návštěvník
jonn prague

jiří topka máš pravdu. předtáčejí poslední díl šeherezády . o princezně a jejím zachránci.
tím zachráncem není nikdo jiný,než neziskovka ty d.bile.

Jiří
Návštěvník
Jiří

Topka, když budete míň mluvit, tak se tak snadno nepozná, že jste té inteligence zrovna moc nepobral, …

Radek
Návštěvník
Radek

Jestli vážený Jiří používáš mozek,tak co jiného by se tam mělo točit?Třeba klip o lásce invazistu k moři?Nebo instruktážní video jak se mají oblečené muslimky potápět bez snorchlu?Prosím tě,zapoj mozek,čich a intuici!My na Se jsme si už zvykli,že se vždy najde nějaký prosťáček,který nechápe souvislosti.

aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Celý západ je jeden veľký hnus. Kde sú tie časy keď naši občania nemuseli zápasiť o prežitie? Zlatí to komunisti. A teraz toto. Vraj sloboda a demokracia. To istotne. Korporatívny fašizmus a ním prasce nenažraté kapitalistické.

nicvubecnic
Návštěvník
nicvubecnic

někdo tu načnul uloho vatikánu , mně jen zajimé jedná otázka jak to že “hitler” a spol jejich vijiska nevyplenila vatikán ? bylo tak dost peněz bylo tam věci co se daly ukrást a hitler přeci potřeboval prachy na valku že !
ale na vatikán nešahnul ! takže nevěřím kecum typu papež a vatikán byl proti hetlerovy bla bla bla !

co mně hodně zarazilo byl jeden scela pominutý/šileny nazor jedne lavičačky ! že zapad se nemněl motovat do 2SV a nechat at nemci a rusové to strašné zlo vybijí na vzajem ! pak pro by byl klid !
když jsme na to reagoval že kdyby se dostala hitlerova vojiska k ropě které byla za moskvu tak by se 2sv bud protáhla na 10tky roku a nikdo znáš by to nebyl jelikož ČR by bylo součísti velké říše a nejspiše by to byly obora zevěří na zabavu pro vedení velké říše ! prostě idiocie levičáku nezná mezí ! a ti nejhorší jsou narození po roce 1989 ! ti fakt stojí za to ! jejich nazory jsou jediné správné a všichni co maji jiné nazory jsou blbci !

další věci je to že rozlišovaci schopnost levičáku je 00nic nejsou schopni rozlišit komunizmus/ komunistu a rusko/rusa podle jejich stupidniho nazoru jsou všíchni rusové komunisti ! 🙂
co se týká “okupace” v roce1969 tak nechápou že je sem pozvala vlada !!! takže se defkato nejednalo o okupaci !

když jim řeknete že němci zabijely čechy je tak ! a mněly je v plánu vyhladit nebo ti co by zbyly odsunout ,a že nemci vyhladily lidice a další dvě vesnice děti ženy muže ! tak ani nejsou schopni odpovědět a začnou mlit že němci jsou dobří a rusové špatní !

ps nejsem ani levičák a ani pravičák ! jedu sam za sebe !

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Někde jsem četl, že, jako v případě 11. září 2001, i v případě JFK některé médium “náhodou” velmi dopředu a předčasně informalo o vraždě JFK i jeho “vrahovi” Lee Harvey Oswaldovi. Nemáte někdo k tomu nějaké informace?

Pozorovatelka
Autor

Možná mimo téma, ale přidám jiný, i když podobný obrázek k těm, které jsou v článku:
comment image
zdroj obrázku:
https://thekharkivtimes.com/2016/07/08/foreign-students-choose-ukraine/

Na obrázku jsou studenti prestižní ukrajinské mezinárodní školy MAUP, založené v roce 1989, jejímž hlavním účelem ovšem je globální antisemitismus. Jejím velmi úspěšným absolventem je známý židobijec David Duke -viz David Duke a jeho poslání
https://www.holocaust.cz/zdroje/clanky-z-ros-chodese/ros-chodes-2009/kveten-12/david-duke-a-jeho-poslani/
či David Duke zde “V roce 2005 obdržel titul kandidát věd v oboru politologie na soukromé ukrajinské Mezioblastní akademii personálního managementu, největší soukromé vysoké škole na Ukrajině, která je židovskou organizací ADL považována za hlavní zdroj antisemitské agitace a propagandy na Ukrajině”
https://cs.wikipedia.org/wiki/David_Duke

Škola je sponzorována Íránem a dalšími islámskými státy a zakrátko po svém vzniku, v roce 2005, žádala OSN o zrušení státu Izrael
https://www.jpost.com/Jewish-World/Jewish-News/Ukrainian-university-asks-UN-to-close-Israel
….
Kdo nechápe, antisemitismus = podpora banderovců a nacionalismu (fašismu) proti Rusku! A v tomto směru už se AE stal natolik záslužným, že ať dál udělá cokoliv, lepší “alternativu” (“naší opozici”) už Globalisté na české scéně nenajdou…. Opravdu “good job”….A diskutující pod vedením svého guru (což není vina pana VK ,ale slepota diskutujících, kteří vlastní názor nemají) jako jeden muž volají “smrt židům” … Je mi z toho nedobře, ale postoj mám v pohodě – 1) Já se od toho distancuji a 2) Až všichni půjdou skákat z mostu, já mezi nimi nebudu

Pozorovatelka
Autor

A kdo pořád věří, že vznik Izraele a teorii o “Velkém Izraeli” si světová moc nechala jako finále ovládnutí světa, tak ať se zamyslí nad tím, proč tato moc najednou nejen nechce už být tajná, ale proč dokonce od začátku 20. století odhaluje, kdo za všechno může – viz “náhodou” objevené Protokoly sionských mudrců”… Všechno je to tak mazané a na dlouhé roky připravené tak, aby národ (i alternativa/”alternativa”) tleskal přesně tomu, co je žádoucí….

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Jestli tato škola produkuje lidi jako David Duke, tak jen tak dál.
Btw. to jste se zrovna netrefila. Kdybyste sledovala skutečně Davida Dukeho, víte, že on podporuje Rusko.

Antisemitismus naopak = odpor k falešným neonacistům a fašistům na Ukrajině, kteří naopak podporují židy a Izrael – řada z nich jsou sami židovského původu a sionisté. Jsou pro židy stejně “nebezpeční” jako sionista Andrej Breivik, kterého sionistická média lživě označují jako “neonacistu”.

“Antisemitismus” je naopak v zájmu přežití Slovanstva a bílé rasy.

Bubla
Návštěvník
Bubla
Pozorovatelka
Autor

Jednou, až přijde doba, že spolu s EU se budete klanět Iránu a islámu (přičemž já věřím, že díky Rusku se to nestane), se za tento svůj názor budete bít do hlavy (stejně jako současná alternativa/”alternativa”)

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pozorovatelko, doufam, ze se Vam jednou zidochazari za to, jak se za ne bijete proti vsem, odmeni. Neni to sice jejich zvykem, ale obcas udelaji vyjimku, jako se Svindlerem (Svindleruv list).

Pozorovatelka
Autor

Forever Slav
“Antisemitismus” je naopak v zájmu přežití Slovanstva a bílé rasy.”
Viděla jsem několik videí D. Duka – “podporuje” bílou rasu a hlavně Rusko, ovšem s tím, že hlavně říká, kolik židů je v Rusku. A když se dílo podaří a bílá rasa začne zabíjet židy, tak začne zabíjet hlavně Rusy, protože v Rusku je přece žid úplně každý…. A co teprve Slované – to přece také je sám žid (Ukrajina, Bělorusko, Polsko….) A budou-ll banderovci správně nabuzeni, kdo by se páral s nějakým rozlišováním – viz Katyň
https://aeronet.cz/news/aby-se-nezapomnelo-trocha-historie-volynsky-masakr-polaci-a-ukrajinci-ukrajinska-povstalecka-armada-a-banderovci-vzor-dnesnich-ukrajincu/

Národ opět volá “zabíjejme židy”, mocní se radují: “My ty Slovany a to Rusko dostaneme!” A Putin, který ochranou židů chrání Slovany, je tady hajzl….

Voda
Návštěvník
Voda

Banderovce vedou joudove, jestli to nevite.

Voda
Návštěvník
Voda

Pozorovatelka :

Kdo nechápe, antisemitismus = podpora banderovců a nacionalismu (fašismu) proti Rusku!

…….. a manipulace.

konzerva
Návštěvník
Iva
Návštěvník
Iva

Profesor Fiala má pravdu Z Ruska nepřichází nic, co by jemu a jeho hnusné, zbytečné a samými svinstvy prolezlé ODS jakkoliv pomáhalo. Asi ho to štve. Dobře mu tak!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Profesurek Fiala uz by se mel konecne odstehovat na ten svuj milovany Zapad, nejak se tady U NAS DOMA zapomel, kdyz davno z plakatu hlasal, ze “Patrim na Zapad”… 😉
A nevim, ceho je ” profesor”, ale vetsina ODS se orientuje na Pravo. Pokud je pan Profesor pravnikem, mel by dobre vedet, ze ROK 1968 je PREDEVSIM ROKEM LIKVIDACE NASI REPUBLIKY CESKOSLOVENSKO (s jejimz obcanstvim jsem se ja take narodila..) a rokem ROZDELENI NASI REPUBLIKY NA 2 STATY ve federalnim usporadani!
Ano, TEHDY – V 1968 si to Soudruzi provedli a pripravili, proto mohli obejit “referendum” v Ustavnim Zakone pri “Deleni Republiky” pozdeji – tedy v jiz priznane CSFR!
Pan Fiala prof. varuje pred spolupraci s Ruskem – tim Ruskem, ktere nam svoji pomocnou intervenci (s naslednou “normalizaci”) de facto zachranilo na dalsich 20 let NORMALNI PRIROZENY ZIVOT.
Zivot bez perverzi, degenerace, lichvarskych ” pujcek” a exekuci, bez zdrogovanych deti a bezdomovcu.
20 let, po ktete jsme jeste navic mohli byt suverennim Statem s VLASTNIM UZEMIM, VLASTNIMI ZDROJI A ENERGETIKOU, VLASTNI NARODNI BANKOU A EKONOMIKOU.
A pred touto NASI VLASTNI SUVERENITOU nas pan profesor (bohuzel nevim ceho) tak vehementne varuje…??
Fialo, tahni uz na ten Zapad, kam patris!
Mas pravdu v jednom – ze i ten Masařík se mozna v tom hrobe obraci, kdyz vidi, kam jste to v cele i s ODS za tech 100 let dopracovali!
Letos si pripominame smutne vyroci
50 LET OD LIKVIDACE REPUBLIKY CESKOSLOVENSKO!
CEST JEJI PAMATCE! NEZAPOMINAME!

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

No je to celé nějaké divné. Od dob filmu “Vrtěti psem” přece víme, že se dá všechno vyrobit ve studiu… Tak to byli asi nějací nedovzdělaní pomatenci, co se nechali točit pro altermedia…

Rodič
Návštěvník
Rodič

Matěj Hollan (Žid Brno) chce vítat negry z Afriky a mezitím mu beztrestně řádí v Brně rómské gangy aneb Calhounův experiment online:
https://brno.idnes.cz/gang-brno-bohunice-teenageri-kapitan-dvj-/brno-zpravy.aspx?c=A180802_124638_brno-zpravy_krut

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Vážení, mohu-li vás tak s dovolením oslovit.
V poslední době se tady neustále omílá otázka křesťanství a role Vatikánu.
Jestli máte zájem se profesionálně zorientovat v této problematice, poslechněte si při práci vyprávění Petra Chobota o “křesťanství”, jak to popisuje on.
Osobně toho člověka neznám, ale na jeho kurzy v Peru jsem nasměroval už několik místních dobrodruhů, kteří netrpí mým problémem – strachem z létání (moje karma), jinak bych tam byl i já.

Dávám sem odkaz na časově zajímavý úsek vyprávění z prvního dílu, ale doporučoval bych každému, kdo by měl zájem, aby si poslechl celé čtyři díly, protože to co se dozvíte tam, neni ani zdaleka všechno, o čem mne informoval můj učitel mentálního vzdělávání, ale je to do puntíku pravda – co dnes znamená církev a jak se změnila a kdy k tomu došlo za jakých podmínek.

https://www.youtube.com/watch?v=0YeqEg9mHKc
(49 256 to už vidělo)

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Pro mnohé to možná bude tvrdé zjištění, o čem mluví, jako když na vás nečekaně vyleje hrnec ledové vody, …. ale zkuste to vydržet a možná taky prozříte…

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Památná slova – tesat do kamene..!
– “Člověk nesmí jenom něčemu věřit,.. musí myslet, přemýšlet, ….. a měnit se..”..:

https://youtu.be/hHED32KotoM?t=2124

Iva
Návštěvník
Iva

SOUHLAS.

sys
Návštěvník
sys

Povídáte si sám se sebou ?? Přinejmenším divné….

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

I někdo s inteligencí šumící trávy by pochopil, že nejde “upravovat” vložený text, tak to dokládám chronologicky po sobě k původnímu.
Jaké IQ máte vy???

nejsem analfabet
Návštěvník
nejsem analfabet

Jo, a pro ty serióznější čtenáře přikládám jako reakci např. na Chobotovy desinterpretace NZ (až bláboly) o reinkarnaci v NZ kratičkou rešerši na:
http://revue.theofil.cz/krestanske-pojmy-detail.php?clanek=1203

Zbytek jeho gnósticko-ezoterických mouder nemá ani cenu komentovat, škoda času.

nejsem analfabet
Návštěvník
nejsem analfabet

“Ano, žádný křesťan (99,9%) nechápe, co je to vlastně křesťanství”, jenom SÁM VELKÝ CHOBOT TO VÍ.
BLÁ-BLÁ-BLÁ

Víte co “Vlku-samotáři” i s vaším neustálým “učitelem mentálního vzdělávání”?
Napsal jsem vám níže v jiné souvislosti citát klasika: “kdybys byl mlčel, byl bys nadále za filosofa”.
Vaše reakce na něj je příslovečná a – s prominutím idiotská – (pojem a původní význam bez ofenzívního podtextu naleznete v etymologickém slovníku řeckém).

Nebudu vás zde nikterak dále klasifikovat či dokonce urážet,
ovšem zůstanu u tohoto:
NEMÁTE MI CO ŘÍCT.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Analfabet jistě nejste, ale já právě vám nic říci nechtěl, protože pro “fóóó inteligenty” s neměřitelným nadprůměrným IQ, mé příspěvky nejsou.
Já diskutuji rád s obyčejnými – sobě rovnými.

Vy si přece vystačíte ve všem sám, ale potom se divím, co děláte právě na této diskuzi, když všechno víte..?

Máte pravdu, já nejsem nic, jen obyčejný “vlk samotář”, ….nevím nic, a čím víc se toho dozvídám, tím víc o sobě pochybuji, protože kdykoliv bych dal všechno co znám, za polovinu toho, co ještě neznám, a moc bych na tom vydělal

Na rozdíl od vás jsem ale velmi tolerantní ke všem diskutérům, kteří píší i to, co se mi nelíbí, pokud se nejedná o urážení jiných. Tam se do toho umím vložit.
V tom jsem asi dál, než vy, a popravdě řečeno, máte co dohánět.

Co se týká Chobota, ponecháme si každý to své, …. ale posuzovat, kdo je lepší, nebo horší, bych mohl, až bych si někde přečetl něco odborného od vás.
Pokud něco takového někde existuje, ale myslím že ne, protože vy jste klasický příklad žáka vašich prehistorických učitelů – nikdy nic nevymyslet, nevypadnout ze staletých kolejí tradičního vzdělání, uctívat své představitele, a když to jde, tak se blísknout na veřejnosti nějakou tou naučenou formulí, nebo citátem klasika, z kterého jste byl známkován při studiu, že?… : D

A právě na takových správně nalajnovaných talentech, jako jste vy, na to vždy civilizace dojede, protože vy jste součástí a garancí, že prohnilý systém bude zachován….

Podobně to píší v Koránu, jen s tím rozdílem, že vy máte větší přehled, ale pokrok od lidí vašeho typu, společnost očekávat nikdy nemůže.

Ukončil bych můj příspěvek sympatickou větou Arthura Frayna, protože vy v té kouli taky nikdy nic neuvidíte. Váš postoj k životu vám to už nedovolí.
Škoda pro vás.
Šanci “mlčet” jste propásl vy.

https://youtu.be/gDDQuavCa3Y?t=479

A opravdu mne už nemusíte ani číst, ani na mne reagovat. Děkuji předem.

Howgh..!

Dědouch11
Návštěvník
Dědouch11

Dobře, vlku

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

A ještě k tomu citátu, což jsem vynechal, …tak tam nešlo o reakci mou na něj, ale na vás.
Poznáte později proč ….