VIDEO: Český primář ze soukromé kliniky ve Švýcarsku potvrdil informace Aeronetu a...

VIDEO: Český primář ze soukromé kliniky ve Švýcarsku potvrdil informace Aeronetu a ptá se, proč jsou lidé nuceni nosit roušky, když dlouhodobým nošením si lidé poškozují vlastní zdraví! Pozitivně otestovaní lidé na Covid-19 bez příznaků nemoci by ve skutečnosti měli ostatní lidi imunizovat podobně, jako bezpříznakoví nositelé chřipky imunizují širokou veřejnost proti chřipce! V Česku začíná znovu propukat nákaza, ale ve skutečnosti jde pouze o pozitivně testované osoby, které ale až na výjimky nejsou nemocné! Celé to směřuje k povinným covidovým pasům ve společnosti!

VIDEO: Český primář ze soukromé kliniky ve Švýcarsku potvrdil informace Aeronetu a ptá se, proč jsou lidé nuceni nosit roušky, když dlouhodobým nošením si lidé poškozují vlastní zdraví! Pozitivně otestovaní lidé na Covid-19 bez příznaků nemoci by ve skutečnosti měli ostatní lidi imunizovat podobně, jako bezpříznakoví nositelé chřipky imunizují širokou veřejnost proti chřipce! V Česku začíná znovu propukat nákaza, ale ve skutečnosti jde pouze o pozitivně testované osoby, které ale až na výjimky nejsou nemocné! Celé to směřuje k povinným covidovým pasům ve společnosti!

Ještě nejsme ani v polovině prázdnin a v České republice podle všech indicií začíná propukávat tzv. Druhá vlna Covidu-19, kterou už dopředu a s velkým předstihem na jaře tohoto roku předpovídal Bill Gates. Česká vláda zatím situaci omlouvá tím, že se jedná o lokalizovaná ohniska nákaz v regionech, ale podle posledních informací se objevují pozitivně testování lidé i v podnicích a závodech ve všech regionech České republiky a podle všeho to vypadá, že už měsíc srpen s velkou pravděpodobností přinese obnovení různých opatření a karantén, případně i opětovné uzavírání státních hranic. Hlavní příčinou tohoto stavu je šílenství s testy, které měly být už dávno zastaveny a testy zničeny ve spalovnách. Tato šaškárna ovšem pokračuje a tak platí jednoduchá rovnice, že čím více testů, tím více Adidas, tedy pardon, tím více pozitivně otestovaných.

Nucené testování školáků v USA na Covid-19

V pátek jsme na Aeronetu přinesli exkluzivní svědectví [1] české krajanky z Floridy, kde celá rodina bratra jejího manžela onemocněla během 24 hodin Covidem-19 poté, co podstoupili odběrové testy v Clermontu na Floridě. Nejhůře je na tom 51-letý otec rodiny, který je ve vážném stavu a na plicním ventilátoru v nemocnici. Masová hysterie v USA dohnala miliony Američanů k tomu, aby nasedly do aut a odjely k odběrovým testovacím kioskům a centrům, kde ve dlouhých motokolonách čekají na podstoupení testu.

Jiní lidé ovšem využívají služeb rodinných lékařů, kdy se objednají do ordinace ke svému lékaři, a ten je otestuje bez čekání ve frontách u veřejných kiosků. Svědectví paní Karolíny však potvrdilo, že v USA je situace opravdu hrozivá, protože s vysokou pravděpodobností se zdá, že mnoho stěrových testů v USA je kontaminováno aktivními kmeny viru v takové míře, kdy dochází k propuknutí plné nemoci do 24 hodin po podstoupení testu.

Virová nálož a propuknutí nemoci v děsivě krátkém čase od negativního testu a zdraví bez příznaků, až do spuštění autoimunitní reakce a zápalu plic

Něco takového je možné pouze v případě, že testovaný subjekt dostane tzv. “plnou virovou nálož” do svého těla, což v případě Covid-19 představuje zhruba 50 až 120 milionů virů Sars-Cov-2, u starších osob nad 50 let věku to podle všeho může být i méně. Pokud se do lidského těla dostane taková virová nálož naráz, vzniknou podle našeho kolegy a lékaře dvě možné reakce organismu. První reakcí organismu bude skokové zvýšení teploty lidského těla, protože imunitní systém člověka začne bojovat proti viru zvyšováním tělesné teploty.

Lidské tělo začne produkovat obrovské množství imunoglobulinu s cílem zastavit napadání lidských buněk virovou náloží. Tato odezva organismu však může vést k velice nebezpečnému jevu, a to ke vzniku autoimunitní reakce, kdy imunitní systém začne útočit, prudce zvyšovat teplotu a produkci imunoglobulinu a začne útočit na orgány v těle, kde se nachází vysoké množství virové nálože. V případě virů rodiny SARS takovým místem a orgánem v lidském těle jsou plíce.

Stěrový test na Covid-19 na parkovišti v USA

Při vypuknutí autoimunitní reakce začne tělo produkovat tolik imunoglobulinu v plicích, že dojde k akutnímu zápalu plic, k pneumonii. Člověk začne vykašlávat černé hleny z krku, což je sražená plicní krev. Propuknutí pneumonie za krátkou dobu 24 hodin lze přisoudit pouze jediné příčině, podle našeho kolegy, lékaře, a to propuknutím mohutné autoimunitní reakce v plicích poté, co tělo bylo náhle a šokově vystaveno mohutné virové náloži. Imunitní systém člověka totiž překvapivě funguje a pracuje zcela logicky, jako počítač.

Pokud je virová nákaza postupná a inkubační okno je široké v řádu několika týdnů, tělo bojuje s virem lokálně a mírně. Pokud je však tělo vystaveno mohutné virové náloži naráz, která se dostane respiračními cestami po provedení kontaminovaného stěru do plic, potom skutečně u lidí ve středním a pokročilém věku hrozí propuknutí autoimunitní reakce v plicích a vzniku pneumonie. To je podle našeho kolegy jediné vysvětlení toho, k čemu došlo v Clermontu na Floridě v popisované události v našem pátečním článku. Otázkou teď je, kolik takto vyrobených pacientů bude v USA v srpnu, v září a v dalších měsících před prezidentskými volbami.

Český primář ze Švýcarska to řekl naplno, roušky škodí a politici hrají s námi nějakou divnou hru

A podobnou otázku si můžeme položit i v Evropě, kolik dalších tisíc nemocných se objeví v dalších dnech a týdnech v ČR, když Česká republika nadále pokračuje ve zběsilém a nesmyslném testování, kdy epidemiologové jako šílení jezdí po celé republice a testují tisíce a tisíce lidí v naději, že najdou pozitivní jedince a číslo pozitivně testovaných tak v ČR utěšeně poroste, protože to je přesně to, o co usiluje farmaceutická lobby. A přesně o totéž usilují i rouškové sekty v ČR, které si z hadru na hubě udělaly nové politikum a novou politickou korektnost. A právě nošení roušek zpochybnil a zkritizoval český lékař, který pracuje v zahraničí. Ten totiž nedávno natočil video, kde se obrací na české lékaře s dotazy, jak je možné, že lidé jsou nuceni nosit roušky, když ty ve skutečnosti škodí člověku, pokud nosí roušku delší dobu.

MUDr. Václav Jordán

MUDr. Václav Jordán pracuje jako primář gynekologicko-porodnického oddělení v nemocnici Schiers ve Švýcarsku. Kromě toho je atestovaným lékařem urgentní medicíny a doktorem věd v oboru medicíny katastrof. Je ale také absolventem CEVRO Institutu, kde absolvoval studijní program MPA – Bezpečnostní a krizový management. V natočeném videu v úvodu tohoto článku překvapivě opakuje teze a informace, které jsme přinesli v našich článcích na Aeronetu na jaře tohoto roku a vysvětluje veřejnosti, že roušky při dlouhodobém nošení oslabují člověka a jeho imunitu, protože člověk zpátky nadechuje své vlastní viry, ale rouška jako taková zabraňuje imunizaci obyvatelstva.

MUDr. Václav Jordán se ptá, proč se umisťují do karantén pozitivně testované osoby, které ale netrpí žádnými projevy nemoci? Jak sám připomíná, to není nic překvapivého, protože totéž je naprosto přirozené u epidemií chřipek, kde vysoké procento lidí v populaci by mělo pozitivní testy na přítomnost chřipky v těle, ale člověk žádnými horečkami a teplotami netrpí, nepociťuje žádné příznaky.

Roušky povedou k zamezení imunizace obyvatelstva přirozenou cestou, zůstane jenom cesta farmaceutická, která není bez rizik, a která je placená

Nikoho přitom nenapadne zavírat lidi s chřipkou do karantény, a už vůbec ne v případě, že nemají projevy nemoci. Stejně tak se ve videu pozastavuje nad tím, proč vlády jednotlivých zemí byly náhle tak ochotné najednou a zničehonic vypínat národní ekonomiky. Přesně nad tím jsme se už od počátku virové krize pozastavovali na Aeronetu, že to nedává žádný smysl.

Nošení roušek podle dr. Jordána povede k jediné věci, ke snížení imunizace lidí ve společnosti, protože populace nebude kvůli rouškám mít šanci vytvořit si přirozenou imunizaci tím, že lidé budou vdechovat vydechovat vzduch mezi sebou v prostředí, ve kterém se pohybují. K tomuto nám náš kolega a lékař, který naší redakci poskytuje odborná stanoviska, sdělil další zajímavý poznatek o imunizaci lidských plic, který je trochu nechutný, když se nad tím zamyslíte, ale ve skutečnosti je opravdu logický.

Nosní stěrový test na Covid-19

Plíce jsou totiž jediným místem lidského těla, resp. orgánem, kde se okolní vzduch dostává do přímého kontaktu přímo s naší krví. Nadechnutý vzduch se totiž v plicních sklípcích skrze difúzní membrány dostává přímo do lidské krve a molekuly plynů se navazují na hemoglobin, který potom plyny, především tedy kyslík, transportují krevním řečištěm k orgánům v těle, kde hlavním a největším odběratelem kyslíku je lidský mozek. Imunita lidského člověka se učí vytvářet si protilátky doslova při každém nádechu, kdy bílé krvinky kontrolují obsah látek v krvi.

Člověk tedy musí nadechovat do těla nejenom kyslík, ale nejrůznější viry a alergeny, aby si na ně tělo dokázalo vytvořit protilátky. Typickým příkladem alergií u lidí je situace, kdy jejich tělo po delší dobu nebylo vystaveno kontaktu s látkami nadechovanými do plic, proti kterým si tělo musí vyrobit protilátky. Proto malé děti, ale i dospělí lidé, kteří delší dobu žijí ve sterilním a dezinfikovaném prostředí, trpí alergiemi, protože jejich organismus si buď vůbec nevytvořil, anebo ztratil schopnost vyrovnávat se s látkami a alergeny v organismu.

Vdechování cizích výdechů je přirozenou vakcinací, kterou vymyslela příroda. A je zdarma, kupodivu!

Aby byl člověk zdravý, musí do svých plic nadechovat výdechy ostatních osob, protože kapénky ostatních osob obsahují nejen viry, ale i imunitními látkami oslabené viry, které se nachází v plicích člověka. A právě bezpříznakoví lidé s pozitivními testy jsou právě ty osoby, jejichž organismus obsahuje protilátky proti viru s takovou účinností, že u člověka vůbec žádná nemoc nepropukne.

Takový člověk má plíce plné nejen virů, ale zejména oslabených a deaktivovaných variant těchto virů, které jsou základem přirozené imunizace. Jakmile druhá osoba tento vydechnutý vzduch od druhé osoby nasaje do svých plic, dochází k imunizaci člověka, protože ten nasaje nejen aktivní viry, ale i zničené a oslabené viry, které byly napadeny imunitními látkami v těle druhého člověka a slouží pří vdechnutí jiným člověkem jako přírodní vakcína.

Pracovnice testovacího centra v USA rozdává řidičům ústní stěrové testy na Covid-19

Vakcíny jsou totiž založeny na principu importu oslabených virů do lidského těla, proti kterým si tělo už potom umí samo protilátky vyrobit. Málokdo však z laické veřejnosti ví, že přesně toto samé očkování je prováděno mezi lidmi každý den, když lidé s protilátkami vydechují z plic v kapénkách oslabené nebo zlikvidované viry. Kdokoliv je potom vdechne, tak je de facto úplně zdarma a navíc přírodní cestou a zcela bezpečně vakcinován.

Jenže, tato přírodní vakcinace ve společnosti má jednu brutální vadu z pohledu elit. Je totiž úplně zdarma. Nelze z ní profitovat, generovat zisky farmaceutickým firmám, nelze si ji patentovat, nelze ji licencovat, nelze ji zabalit do lahvičky a prodávat, nelze ji mandatorně dávkovat. Nevědomost lidí je zlatým dolem pro Big Pharma společnosti. A nemyslete si, politici v tom jedou s nimi, protože o ten vývar z tohoto podvodu se společně podělí. A vrcholem procesu budou covidové pasy, které budou povinné, protože v nich budou údaje o testech na Covid-19 a o vakcinaci proti Covid-19. Proto patří velký díky panu doktorovi ze Švýcarska, že se nebál o tomto takto veřejně natočit video.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

200
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rabbit Hole
Návštěvník
Rabbit Hole

Nevím, jestli byl můj příspěvek zadržen, když jej přitom šlo ještě před chvílí editovat. Tak jej zkusím napsat znovu. Pokud je zde dvakrát, tak pak odvolávám, co jsem odvolal, a slibuji, co jsem slíbil. Ten druhý je pak v tom případě trochu doplněn o další má moudra. Třeba si mě bude někdo pamatovat a bude mě hřát falešný pocit, že se stávám pomalu ale jistě alespoň někde celebritou…jak já bych chtěl být slavný, tak jako kdekdo…aha youtube…proč mě to jen nenapadlo…
Admine, pokud jsi to byl poprvé ty, dej mi prosím příležitost jednou zazářit…a nech tam následující update…Tady je to jak na kolovrátku. Když bych to měl shrnout do takových svých jednoduchých měsíčních milníků, jak to zhruba šlo (jak já si to matně pamatuji, abych teda mluvil za sebe), tak by to vypadalo asi takto:

prosinec 2019 – jakýsi nový virus v Číně (pohoda, tam je to normální)
leden 2020 – Čína zavírá krám, že by to nebylo normální? (no nic, Čína je daleko, nám nic nehrozí)
únor 2020 – no sice nám může hrozit, ale jsme připraveni, klidně cestujte, virus je jen taková malá chřipka
březen 2020 – hrozí nám, nejsme připraveni, už necestujte, virus není jen chřipka
duben 2020 – zavíráme krám, připravujeme se, virus dokonce není přírodní ale uměle vytvořený, má sekvence HIV, takže sbohem imunito, a navíc se šíří aerobně
květen 2020 – otevřete krám, už jsme připraveni, celý koronavirus je hoax
červen 2020 – otevíráme krám, koronavirová krize skončila, klidně zas cestujte, už není potřeba testovat
červenec 2020 – krize neskončila? jak to? sprejují nás nebo je to podvrh v testování, nechte to už otevřené (naše imunita si s tím poradí)
srpen 2020 – https://www.youtube.com/watch?v=299HaLsJV38

Jako jestli nás všechny pozoruje elita, tak se musí za břicho popadat. Něco jako žraloci, kteří obklopili hejno ryb, které všechny shodně mění směr sem a tam. Kdo má dnes vůbec nějaký konzistentní postoj, za kterým by si celou dobu stál, a když už by uváděl protichůdná tvrzení, tak na to alespoň upozornil? Asi málokdo, protože takhle je to nejspíš pohodlnější. Spousta lidí si o sobě myslí, jak jsou chytří, jak na to všechno přišli a proto chtějí být slyšet, ale moc bych se nepřeceňoval (viz Dunningův-Krugerův efekt) a elitu (pokud za tím stojí, jakože dost možná) zase tak nepodceňoval.
Třeba tenhleten doktor, který má sice lékařské vzdělání a bůhvíkolik titulů, má potřebu také být vyslyšen. Ok, každý chce mít svých pět minut slávy, ale pro mě to je pořád jen jakýsi pán, který není ani virolog, ani molekulární biolog, ani epidemiolog. Takže mu klidně můžu vzkázat: “Pane, vzhledem k tomu, že se proslýchá, že byl virus uměle vytvořen, není na něj imunita a kdoví co za trvalé následky může způsobovat i těm, co nemoc přežijí, tak pouhé podezření mi pro mé rozhodování takto bohatě stačí, a tudíž se s ostatními stýkám co nejméně, nosím opakovaně použitelný respirátor s ventilkem (v záloze jich mám několik), pravidelně dezinfikuji obě strany UV lampou, dýchá se mi v něm dobře, a rozhodně jej alespoň tento rok z ruky nedám, ledaže bych se opravdu kvůli těm Vašim zpětně vdechovaným virům kácel k zemi a ostatní bez ničeho na papuli byli v pohodě. Přinejhorším když budete mít pravdu, tak já budu jen za blázna s nižší imunitou, zatímco pokud je to tak, jak si já myslím, že může být (což samo o sobě stačí, protože břemeno nekladu na stranu potvrzení rizika nýbrž jeho vyloučení), tak vy můžete jako svobodomyslný hrdina taky klidně brzo prdět do hlíny. Tuhletu hloupost s nošením roušek, jak vy říkáte, dlouhodobě praktikují asiaté a od vietnamských známých nemám informace, že by u nich doma kvůli tomu měli nějak výrazně sníženou imunitu. I Vás tak nejspíš semlel tzv. paradox prevence. Kdybych měl alespoň jistotu, že je virus přírodní, tak budiž, ale tu jistotu nemám.” Takže závěrem bych dodal: “…give my remarks to all of the face mask haters, all of the immunization supporters, all of the people that said that coronavirus topic was just fearmongering…so I say to you this morning, a year later since the first days of this pandemic outbreak…hahahahahaha…stejně jako tady Henry (https://www.youtube.com/watch?v=LGcaNY5eBWw).
A abych se vrátil k tomu kontaminovanému testování, to že dva z rodiny hned na to onemocněli, neznamená ještě důkaz. Velkou váhu by tato hypotéza měla, kdyby se tak současně stalo u velkého počtu lidí, kteří každý po svém žijí izolovaně. Taky můžou mít v USA agresivnější kmen, třeba i znovu odněkud uniknutý a zamíchaný mezi ostatní kmeny. A k tomu PCR testu jsem četl, že zjišťuje přítomnost nukleové kyseliny (což je snad přímo genetický materiál a tudíž onen virus, ne?) a vy tu píšete, že zjišťuje přítomnost imunoglobinu v důsledku reakce imunitního systému. Tak jak to teda je? Protože pokud PCR test zjišťuje přímo přítomnost viru, tak pak teorie o negativitě a následné pozitivitě v důsledku kontaminovaných testů opravdu moc nesedí…

Pozn.: nejsem Sašův klon:) Můj odhad je, že je nejspíš idealista (xNFx). Já jsem racionál (INTJ).

PAK FA
Návštěvník
PAK FA

Pěkně shrnuto. Zkuste kolovrátek z Kavčích hor za 7 mld ročně.
Elity dobře vědí, že velké věci mívají malé počátky.

Rabbit Hole
Návštěvník
Rabbit Hole

Hmm, právě ty malé počátky mě trochu znepokojují. Taky to vše klidně může směřovat k nějaké velké události, ke které by mohlo dojít někdy na podzim v období letošních prezidentských voleb v USA. Kdyby jo, vůbec bych se nedivil…

PaVo
Návštěvník
PaVo

Ty králičí díro, k čemu sis dal nick v angličtině na českou webovku? A chtěl bys být celebritou? Dovol, abych se zasmál.
Na toho doktora nemáš páč ten ví o čem mluví, na rozdíl od tebe.

Jsou lidé, kteří mají nemoci nosu, krku plic a špatně se jim dáchá i bez roušky, a ty jen podle sebe soudíš, že nosit roušku je v pohodě? Takoví lidé se dusí a nošení roušek jim skutečně po určité době přinese problémy veliké, i smrt.

A ty jsi ty země navštívil, abys viděl. že všichni lidé tam nosí roušky?

Rabbit Hole
Návštěvník
Rabbit Hole

Hehe, když už tak Králičí nora, protože díra to má takovou negativní konotaci, ale ok. Já mám zkrátka rád angličtinu (viz mé video příspěvky). Klidně se zasměj, byla to však nadsázka, která narážela na dlouhý dvakrát zveřejněný komentář. O tom, jestli všichni doktoři, co se k tomu vyjádřili, opravdu ví, o čem mluví, pokud svá slova zasadí do kontextu celého problému, to ukáže teprve čas. Jako třeba naše paní Peková, která říkala, že druhá vlna nehrozí a že virus tím, že je nejspíš uměle vyroben, sám mutacemi oslabí. Je ale potřeba vzít v úvahu možnost, že pokud je uměle vyroben, pak mohl být úmyslně vypuštěn a pokud ano, tak je to něco, co může dotyčný kdykoli kdekoli zopakovat znovu. Pojednávala o tom jedna italská studie, to není z mé hlavy. A i kdyby ne, vlna u takhle se chovajícího viru bude podle mě vždy hrozit, dokud bude v populaci, a to i v okolních státech. A pokud k další vlně dojde, tak pak budou paní doktorku Pekovou z médií nahánět, aby se k tomu vyjádřila, a ta si pak nejspíš řekne: “Že já nána jsem tenkrát raději nedržela papulu. Vždyť mě k tomu nikdo nenutil.” A to je právě ten problém i vzdělaných či slavných lidí, kteří budí autoritu. Chtějí být slyšet a být v záři reflektorů, je to opojný pocit. Ale v tomto případě může být takovéto unáhlené jednání být na škodu, protože z pozice autority či celebrity významně ovlivňují veřejné mínění, a pokud se mýlí, tak pak už to jede. Kdo si dnes vzpomene na Kluse, který mohl svým lehkomyslným tvrzením ovlivnit bratru dobrých 10 tisíc lyžařů? K čemu mi je, že se pak omluvil. Omluvu ať si strčí do…Beztak to dost možná udělal jen aby jej lidi nezavrhli a nemusel se jít živit prací u pásu.
Jinak já nosím respirátor, ne roušku. To, že doktor mluví o rouškách jakoby to byla jediná volba a proto je lepší nemít nic, taky o něčem svědčí. A že lidi utratili své peníze za kraviny a dovolené a teď nemají na drahé respirátory? Heh… Lidé by obecně měli více pochybovat o autoritách, nebo je to taky jednou klidně může stát krk. Jinak nutnost nošení respirátoru pro mě vzniká v důsledku toho, že stát není schopen nebo možná ochoten vytahat virus z populace pomocí automatizovaného trasování v reálném čase, což při dnešních technologiích by možné bylo. To, co předvádí teď, je fraška, a vzhledem k tomu, že trasování není hlavním pilířem chytré karantény (správně by podle institutu CERGE EI měli být schopni vytahat alespoň 3 z 5 nakažených, viz v čase 50:39 zde https://www.youtube.com/watch?v=Ps2RQAZJtys), tak už to brzy bez plošných opatření přestanou dávat, protože kapacita trasování postavená na lidském personálu je omezená, a budou muset ty roušky stejně zase nakázat.
Vietnam jsem nenavštívil, jen jsem se bavil s několika jejich krajany, ke kterým chodím nakupovat, kteří udržují s jejich rodinami ve Vietnamu neustálý styk.
Jinak takto jsem se zase rozepsal ne snad proto, že bych se chtěl bůhvíjak obhajovat, já jsem na kritiku zvyklý, a kritika i sebekritika je důležitá. Možná to s tou celebritou vyznělo moc nadneseně a pokud ano, tak pak sorry. Jen mám prostě pocit, že si toto téma zasluhuje ode mě komentář, protože cítím, že u mnohých to jde ode zdi ke zdi.

aragonit
Návštěvník
aragonit

Robbit hole súhlas. Nie je dobré to podceňovať je takmer viac ako isté že to bolo umelo vyrobené a rovnako plánovane vypustené a že to celé slúži elitám zbaviť sa postupne prebytočnej populácie. JE to vojna proti nám všetkým a myslieť si že páničkovia nás len strašia je smrteľný omyl. Je možné že ide o všetko. Rozhodne to na jeseň zvýši obrátky. V lete to nezmyzlo ako chrípečka ktorá je sezónna. Podcenenie vážnosti situácie nás môže dostať postupne celkom na kolená vo všetkých ohľadoch

aragonit
Návštěvník
aragonit

Nuž v USA to zrejme vyrobili respektíve si zaplatili výrobu tohoto svinstva tak sa netreba čudovať tomu že sa to práve tam tak divoko šíri či už tomu pomáhajú alebo nie, to už je celkom jedno ale páničkom to zrejme vyhovuje Bill sa nabalí na vakcíne a dosiahne hneď niekoľkých cieľov. Podla svedectiev zdravotných sestier v USA v nemocniciach miešajú nakazených s nenakazenými a zakazujú resustiovať pri zlyhaní srdca. To je celkom uveriteľné keďže v USA súkromné nemocnice dostavajú za mŕtvych na covid prachy. Tak v tom kapitalistickom pekle sú schopní všetkého a každého svinstva. JE dosť ťažké sa v tom orientovať ale predsa len sa dá vydedukovať kde je pravda:
https://aragonit11.blogspot.com/2020/06/kapitalizmus-nefunguje.html
Skupina vědců z Ústavu molekulární medicíny v Lisabonu vytvořila ochrannou roušku, která může neutralizovat částice koronaviru, které se na ni dostaly, uvádí La Razon.
Podle zástupce ústavu Joao Lobo Antunese je tohoto efektu dosaženo díky několika nepromokavým vrstvám a speciální inovativní tkanině se speciálním povlakem.
https://cz.sputniknews.com/svet/2020072512269826-byla-vytvorena-rouska-ktera-zabiji-koronavirus/

Rabbit Hole
Návštěvník
Rabbit Hole

Tady je to jak na kolovrátku. Když bych to měl shrnout do takových svých jednoduchých měsíčních milníků, jak to zhruba šlo (jak já si to matně pamatuji, abych teda mluvil za sebe), tak by to vypadalo asi takto:
prosinec 2019 – jakýsi nový virus v Číně (pohoda, tam je to normální)
leden 2020 – Čína zavírá krám, že by to nebylo normální? (no nic, Čína je daleko, nám nic nehrozí)
únor 2020 – no sice nám může hrozit, ale jsme připraveni, klidně cestujte, virus je jen taková malá chřipka
březen 2020 – hrozí nám, nejsme připraveni, už necestujte, virus není jen chřipka
duben 2020 – zavíráme krám, připravujeme se, virus dokonce není přírodní ale uměle vytvořený, má sekvence HIV, takže sbohem imunito, a navíc se šíří aerobně
květen 2020 – otevřete krám, už jsme připraveni, celý koronavirus je hoax
červen 2020 – otevíráme krám, koronavirová krize skončila, už není potřeba testovat
červenec 2020 – krize neskončila? jak to? sprejují nás nebo je to podvrh v testování, nechte to otevřené (naše imunita si s tím poradí)
srpen 2020 – ok, nechám se podat:)

Jako jestli nás všechny pozoruje elita, tak se musí za břicho popadat. Něco jako žraloci, kteří obklopili hejno ryb, které všechny shodně mění směr sem a tam. Kdo má dnes vůbec nějaký konzistentní postoj, za kterým by si celou dobu stál, a když už by uváděl protichůdná tvrzení, tak na to alespoň upozornil? Asi málokdo, protože takhle je to nejspíš pohodlnější. Spousta lidí si o sobě myslí, jak jsou chytří, jak na to všechno přišli a proto chtějí být slyšet, ale moc bych se nepřeceňoval (viz Dunningův-Krugerův efekt) a elitu (pokud za tím stojí, jakože dost možná) zase tak nepodceňoval.
Třeba tenhleten doktor, který má sice lékařské vzdělání a bůhvíkolik titulů, má potřebu také být vyslyšen. Ok, každý chce mít svých pět minut slávy, ale pro mě to je pořád jakýsi pán, který není ani virolog, ani molekulární biolog, ani epidemiolog. Takže mu klidně můžu vzkázat: “Pane, vzhledem k tomu, že se proslýchá, že byl virus uměle vytvořen, není na něj imunita a kdoví co za trvalé následky může způsobovat i těm, co nemoc přežijí, tak pouhé podezření mi pro mé rozhodování takto bohatě stačí, a tudíž se s ostatními stýkám co nejméně, nosím opakovaně použitelný respirátor s ventilkem (v záloze jich mám několik), pravidelně dezinfikuji obě strany UV lampou, dýchá se mi v něm dobře, a rozhodně jej alespoň tento rok z ruky nedám, ledaže bych se opravdu kvůli těm Vašim zpětně vdechovaným virům kácel k zemi a ostatní bez ničeho na papuli byli v pohodě. Přinejhorším když budete mít pravdu, tak já budu jen za blázna s nižší imunitou, zatímco pokud je to tak, jak si já myslím, že může být (což samo o sobě stačí, protože břemeno nekladu na stranu potvrzení rizika nýbrž jeho vyloučení), tak vy můžete jako svobodomyslný hrdina taky klidně brzo prdět do hlíny.” Zkrátka něco jako “…give my remarks to all of the face mask haters, all of the immunization supporters, all of the people that said that coronavirus topic was just fearmongering…so I say to you this morning, a year later since the first days of this pandemic outbreak…hahahahahaha…tak jako tady Henry (https://www.youtube.com/watch?v=LGcaNY5eBWw).
A abych se vrátil k tomu kontaminovanému testování, to že dva z rodiny hned na to onemocněli, neznamená ještě důkaz. Velkou váhu by tato hypotéza měla, kdyby se tak současně stalo u velkého počtu lidí, kteří každý po svém žijí izolovaně. Taky můžou mít v USA agresivnější kmen, třeba i znovu odněkud uniknutý a zamíchaný mezi ostatní kmeny. A k tomu PCR testu jsem četl, že zjišťuje přítomnost nukleové kyseliny (což je snad přímo genetický materiál tudíž onen virus ne?) a vy tu píšete, že zjišťuje přítomnost imunoglobinu v důsledku reakce imunitního systému. Tak jak to teda je? Protože pokud PCR test zjišťuje přímo přítomnost viru, tak pak teorie o negativitě a následné pozitivitě v důsledku kontaminovaných testů opravdu moc nesedí…

Pozn.: nejsem Sašův klon:) Můj odhad je, že je nejspíš idealista (xNFx). Já jsem racionál (INTJ).

anonymka
Návštěvník
anonymka
angel
Návštěvník
angel

pozdrav Ivan Plocovi , https://www.youtube.com/watch?v=PKsr49csFYk …. , skvělí představitelé naší rasy, až na pár čestných vyjímek tmavší pleti, těch se nepřátelé bojí nejvíce, krásný pohled … a poslech !

angel
Návštěvník
angel

zdánlivě mimo théma, v tomto světě nás opustil dobrý člověk , nositel světla a naděje , kdo jste ho znali ze shromáždění na obranu rodiny , vzpomeňte … https://www.protiproud.cz/politika/5222-odesel-bojovnik-za-boha-vlast-a-rodinu-historie-oceni-jeho-ciny-prorocka-varovani-a-neunavna-prace-doba-acharakternich-lidi-je-treba-se-spojit-nejvetsi-zlo-naseho-veku.htm

anonymka
Návštěvník
anonymka

Angel
Tenhle zmetek byl jeden z těch, co se zasadili o postavení té ohavnosti -mariánského sloupu- na Staroměstském náměstí. Doufám, že bude v křesťanském nebi tisíc let pomalu chcípat nebeskou nudou, za ta nehoráznou hnusobu, o kolo které nyní musím chodit na Staromáku.

Maros11
Návštěvník
Maros11

Zde si udělejte sami obrázek,zda-li někoho spasí před covid roušky či respiratory . Test je z r.2009 takže není nijak ovlivněn touhle hysterií. https://www.dtest.cz/clanek-673/rousky-a-respiratory

profesor
Návštěvník
profesor

Ostravo díky,
kde je zpravodajství ČT 24 a CNN PRIMA ???, tfuj kdyby tam byl Minař a milion debilů,tak se můžete přetrhnout aby jste to vysílali,

Alanis
Návštěvník
Alanis

Odmítáme být regionem porobených. Ostrava demonstrovala proti opatřením

Na shromáždění vystoupila také matka jednoho z horníků, která tvrdila, že vedení OKD lže o tom, že byl uzavřen Důl Darkov a nacházejí se v něm pouze pracovníci údržby. „Můj syn na Darkově v údržbě nedělá, přesto do práce chodí,“ řekla.

Další transparent odkazoval na to, že v kraji je nakaženo 0,025 procenta lidí: „Od kolika procent nás začnou střílet?” stálo na něm.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ostrava-se-zlobi-lide-demonstruji-kvuli-necekanemu-zprisneni-opatreni-40331053

Argumenty, které zazněly na demonstraci jsou opravdu zarážející. Dělá si z nás žid prdel v přímém přenosu? Ostravo, bojuj! A celá republiko, nedej se! Konec roušek. Ukažte Prymulovi, že na podzim národ roušky neskousne, že se šeredně mýlí! Roušky nic neřeší, jen mají žida utvrdit, že jste ovce a že si na vás může dovolovat cokoli!

Prymula: Roušky na podzim lidé skousnou.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/prymula-rousky-na-podzim-lide-skousnou-lepsi-nez-zase-zavirat-cesko-112677
To raději půjdu cestou Ostravska – občanská neposlušnost! Vždyť ta opatření jsou postavená úplně na hlavu! Zavřít malé obchody, velké s rouškou a velkoobchodní kamarádi Babiše z OBI a Baumaxu nic? A pendleři – pohoda? STOP debilitě vůči občanstvu. Proč nosit roušky v obci na chodníku, když nemá do koho nakazit? Aby byl občan přidušen a nepřemýšlel?

raspberry
Návštěvník
raspberry

Optimistická zpráva!

Ghana vede kampaň pro americké černochy: Vyhněte se americkému rasismu a přesídlete k nám do Afriky
https://blisty.cz/art/100509-ghana-vede-kampan-pro-americke-cernochy-vyhnete-se-americkemu-rasismu-a-presidlete-k-nam-do-afriky.html

Jaris
Návštěvník
Jaris

Bubaci chteji svuj vlastni stat v USA. Nejradeji pry v Texasu. Se svou zadosti se chteji obratit i na UN, poznamenal Grand Master. To je bubak, ktery se tak necha ostatnimi titulovat. Pry neni agresivni, ale beda tem, kteri mu v tom budou branit, tak je bez milosti zabije.
Trumpe, Trumpe, tys to totalne posraaaal.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Aňa Geislerová o Václavu Havlovi: On nebyl záletník, jen se choval svobodně.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ana-Geislerova-o-Vaclavu-Havlovi-On-nebyl-zaletnik-jen-se-choval-svobodne-Ikona-stale-se-k-nemu-vracime-631132

Nečetl jsem to, jen nadpis. Nerad čtu výblitky nevzdělaných zaslepených kavárníků, je to mantra pořád dokola. Ale mám záchvat smíchu. Parafrázuji: Aňa není kurva, ona je jen veselá v rozkroku a stydlivá mentálně. Ale buďme rádi, že má vzor Havla a ne Hitlera. Doufám, že humanitární ožralý bombarďák má na svědomí míň mrtvol.

Vaska
Návštěvník
Vaska

no ono mezi těma dvěma (veškrna a adolf ) není až tak velkej rozdíl – oba byli řízeni tou vyvolenou sebrankou

Alanis
Návštěvník
Alanis

Tak jsem se v ČT hovnovizi právě dověděl, že Babiš vyjednal kompromis, kdy zaplatíme víc. Ale ani slovo o tom, čeho bude víc pro ČR, čím to bude kompenzováno. Co je to kompromis? Asi tzv. Wollnerův a Babišův kompromis. Zaplať víc a dostaneš větší hovno. A to se musí předpokládat. Bravo!

comment image

Ovčane, usmívej se a plať. CZEXIT! Nebo zaplatíme víc a Dvořák bude mít větší odměny? Taky kompromis.

Andrew
Návštěvník
Andrew

Nevím, jestli je Wollner taky gentleman, ale dostal Cenu Ferdinanda Peroutky.
comment image
comment image

.B.
Návštěvník
.B.

My dostaneme míň, Bába právě v rádiu říkal, že to je solidarita s těmadle zeměma, my tam vyvážíme jako, my chceme, aby se jim dobře dařilo, abysme tam jako mohli prodávat.
To je neskutečná kurva!

Jaris
Návštěvník
Jaris

.B.
To o Buresovi rikam od zacatku. Zidacka svine dosazena svini Zemanem.

Sam Křepelka
Návštěvník
Sam Křepelka

Návštěvník z vepřína promluvil. Typická úroveň člena ODS: :_D