VIDEO: Českou televizi v podstatě řídí Zdeněk Bakala, Evropské hodnoty a americká...

VIDEO: Českou televizi v podstatě řídí Zdeněk Bakala, Evropské hodnoty a americká neziskovka PSSI z Prahy. Další pomluvy a diskreditace Aeronetu v nedělním Newsroomu na ČT24, baráž útoků zasáhla už i TV Barrandov a opět je na mušce Miloš Zeman!

VIDEO: Českou televizi v podstatě řídí Zdeněk Bakala, Evropské hodnoty a americká neziskovka PSSI z Prahy. Další pomluvy a diskreditace Aeronetu v nedělním Newsroomu na ČT24, baráž útoků zasáhla už i TV Barrandov a opět je na mušce Miloš Zeman!

Včera v neděli pozdě večer jsme začali do redakce AE News dostávat vulgární a sprosté emaily, což je pokaždé neklamné znamení, že někde na mainstreamu o nás zrovna vyšel článek nebo Česká televize odvysílala opět nějaký pamflet proti našemu serveru. Ani tentokrát jsme se v odhadu nemýlili. Včerejší Newsroom na ČT24 [1] představil divákům jako Téma týdne kauzu našeho článku o příchodu George Sorose a jeho kapitálu do České republiky. Naše redakce disponuje důvěrnými údaji jako jsou čísla bankovních účtů, valutové údaje SWIFT operací wired příkazů, které na účtech již proběhly a další citlivé informace, které potvrzují podezření o kapitálovém přesunu George Sorose do Prahy. Nebudeme publikovat citlivé osobní ani bankovní údaje, protože tyto informace podléhají bankovnímu tajemství. Uveřejněné kopie pasů (se znečitelněnými sériovými a rodnými čísly) mají za úkol dokázat, že máme k těmto informacím doopravdy přístup a že bezpečnostní výbor poslanecké sněmovny by se měl zabývat pokusem o ovlivnění voleb prezidenta v ČR ze strany amerického miliardáře George Sorose a skupiny jeho mohutné sítě napojených neziskovek v České republice, jejichž seznam najdete např. zde.

Zdeněk Bakala řídí kromě manželky Moniky už zjevně i Českou televizi.

Česká televize se podílí na systematickém útoku proti prezidentovi republiky a současně i proti Andreji Babišovi. Kdokoliv včera sledoval Newsroom na České televizi, tak si musí položit stejnou otázku jako já, proč existuje tak těsné propojení mezi Kavčími horami, vydavatelstvím Economia Zdeňka Bakaly a dvojicí neziskovek z Prahy, Evropskými hodnotami a americkou neziskovkou The Prague Security Studies Institute (PSSI)? Náš článek o Georgi Sorosovi je v pořadu Newsroom diskreditován, analytikovi PSSI se nelíbí, že informace není ozdrojována. O neziskovce PSSI, kdo ji financuje, jsme psali už v roce 2015 zde. Nechápu, jak bychom my jako redakce mohli na jedné straně ozdrojovat informace, které jsme získali důvěrnou cestou z okruhu bezpečnostních složek (naše informační zdroje chráníme) a jak bychom měli ozdrojovat kopie pasů od anonymního zdroje na straně druhé? Úmyslně jsme nechali čitelných několik číslic v sériových číslech pasů, aby bylo zjevné, že nejde o falza.

Manželství Bakalových médií, neziskovek a České televize ovlivňuje už i vnitro

Celý pořad na České televizi na mně působil dojmem, že někdo se snaží o to, abychom uveřejnili více informací a odkryli naše informační zdroje. Jen před pár dny proběhlo na ministerstvu vnitra ČR školení jednotlivých volebních týmů prezidentských kandidátů za účasti CTHH a NÚKIB, kde opět byly používány materiály vyprodukované Bakalovými médii [2]. Stejně jako CTHH, tak podobně i Česká televize včera večer propagovala Bakalův pomlouvačný pamflet původně publikovaný na Aktualne.cz, který popisuje tzv. dezinformační kampaň v České republice. Jako odborníka do diskuse si Česká televize pozvala Romana Mácu z Evropských hodnot a v celém pořadu nebyl ani jeden jediný zástupce české alternativy, aby byla zachována vyváženost zpravodajství. ČT si na nějakou vyváženost už ani nehraje. Jediný zástupce, který dostal prostor pro vyjádření, byl tiskový mluvčí Empresa Media, který zastupoval Jaromíra Soukupa a TV Barrandov. Česká televize se vložila do role kádrovací komise a nelíbilo se jí, jaké diváky si zve pan Soukup do svých talk show na své vlastní televizi.

Server Aktualne.cz ze stáje Zdeňka Bakaly zahájil po parlamentních volbách mohutnou sérii útoků na české alternativní servery. Všechny označuje za proruské a dezinformační.

Někdo by řekl, že nám se zase nelíbí, jaké hosty si zve do svých pořadů Česká televize. Jenže, tady je zásadní rozdíl. TV Barrandov je soukromá televize, placená ze soukromých zdrojů, takže si může zvát do studia jakékoliv hosty. Naproti tomu Česká televize je daňové médium, je placené z daní občanů a televize patří občanům České republiky. A protože občané ČR mají různé názory, měla by ČT vysílat jen vyvážené zpravodajství, kde opravdu zaznívají různé názory a ne ten odpad a propagandistický pamflet, který odvysílala včera o našem serveru a o naší práci. Analytik PSSI v pořadu lakonicky konstatuje, že náš článek vyhodnotil jako nedůvěryhodný a vzápětí Bakalův redaktor z Respektu dodává, že nelze ověřit naše zdroje. To je překvapivé, že to říká zrovna pan Kundra, který se tak rád odvolává na všeříkající “zdroje Respektu” ve svých článcích. Jak vidno, ani Bakalova média neodkrývají své informační zdroje z okruhu bezpečnostních složek, proto se divím, že nám vyčítají ochranu zdrojů informací, kterou sami tak hojně využívají.

Neziskový sektor a Česká televize jako hlavní centra lží a propagandy v ČR

Náš článek evidentně píchl do vosího hnízda, protože poukázal na nebezpečný vliv neziskového sektoru a fondů ze zahraničí na politické procesy v České republice. Prezident republiky Miloš Zeman je v současné době pod neustálým tlakem České televize a neziskového sektoru, jehož účelem je oslabit pozici Miloše Zemana před nadcházející prezidentskou volbou v lednu. Dobře si všimněte, že Česká televize, Zdeněk Bakala a jeho média a neziskovky jako Evropské hodnoty a PSSI jsou najednou na stejné lodi. SPD už po volbách ústy Tomia Okamury prohlásila, že je třeba zestátnit Českou televizi a současně i reformovat zákony o neziskovém sektoru v ČR. Není proto divu, že právě Česká televize a neziskovky nyní útočí právě proti Aeronetu, který je hlavním mediálním propagátorem nebezpečného vlivu neziskového sektoru a České televize na politické procesy v ČR. V České republice jsou desítky alternativních serverů, ale doopravdy mainstreamu vadí jenom jeden z nich, náš Aeronet. Je to kvůli tomu, že odvádíme naši práci tak dobře, že představujeme riziko pro zpravodajský monopol mainstreamu. Přinášíme výbušné kauzy, které se lidé na mainstreamu a ani na České televizi nedozví.

Česká televize už si na vyváženost ani nehraje. Pořady jako Newsroom slouží k jednostranným útokům, proti Aeronetu, proti SPD, proti Babišovi, proti Zemanovi, podle toho, jak se to zrovna hodí.

Neuběhne prakticky týden, aby proti nám někdo z mainstreamu nevytáhl do boje. Nedávno to byl Reflex, hned potom Bakalovy Hospodářské noviny, Aktualne.cz a potom několikrát po sobě Česká televize. Aeronet plní v ČR podobnou roli jako Breitbart News ve Spojených státech. Díky našemu napojení na bezpečnostní složky a politické kruhy odkrýváme kauzy, které mainstream buď vůbec nevnímá, anebo se jimi nechce zabývat. Nechceme se dívat na to, jak peníze George Sorose přichází do ČR, aby pomohly porazit Miloše Zemana. Ty samé peníze způsobily Majdan v Kyjevě na přelomu let 2013 a 2014, ty samé peníze sponzorují Bílé přilby v Sýrii, ty samé peníze financují Pravý sektor na Ukrajině. Miloš Zeman je terčem útoků ze stejných důvodů, jako je terčem náš Aeronet. Mluvíme a píšeme o nepohodlných věcech, máme jiné názory na migraci, nechceme islamizaci národa, nechceme inkluzi, nechceme LGBT a destrukci tradiční rodiny prosazováním homoagendy v médiích.

Nenechme si rozvracet vlastní zemi veřejnoprávními médii a neziskovým sektorem!

Bezpečnostní výbor sněmovny by se měl zabývat nejen příchodem financí George Sorose do ČR, ale měl by řešit i nebezpečné prorůstání Bakalových médií a některých neziskovek do chodu České televize, která zcela rezignovala na vyváženost svých pořadů. Zároveň by se měl někdo zamyslet nad tím, jak může redaktor Newsroomu označovat článek jakéhokoliv serveru za lži a hoaxy, když nedisponuje podklady a materiály o kauze, kterými disponuje naše redakce. My o tom nepotřebujeme nikoho přesvědčovat, a už vůbec ne Českou televizi nebo rádoby-analytiky z Evropských hodnot a PSSI. Budeme nadále sledovat situaci a Sorosovy transakční přesuny mezi New Court Rothschild Bank v Londýně (kde má účty Open Society Foundations) a bankami v Praze. Pokud Vám není lhostejný osud České republiky a nechcete vidět příklon ČR po prezidentské volbě více na západ do náruče multikulti politiky Berlína a Paříže, sdílejte naše články na sociálních sítích a podpořte Miloše Zemana. Musíme chránit pana prezidenta a nedovolit, aby proti němu byl nasazen kapitál George Sorose.

Milí čtenáři, po celý rok jsme Vám přinášeli (a do konce roku ještě přineseme) články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a pravidelné páteční pořady na rádiích. Naší prací jsme pomohli otevřít oči stovkám tisíc občanů v České republice, pomohli jsme odkrýt desítky kauz, které by jinak zůstaly skryty a bez zájmu médií. Pokud se vám líbí naše práce za uplynulý rok, pokud chodíte rádi na Aeronet a pokud chcete, abychom pokračovali v naší práci, přispějte prosím jakoukoliv částkou na provoz našeho projektu na naší obvyklé darovací stránce zde. Ježíšek bude určitě rád, když díky Vám bude moci něco nadělit i našemu serveru, abychom Vám i po Novém roce mohli přinášet aktuální informace a nové kauzy. Děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
čenda.procházka
Návštěvník
čenda.procházka

to je celkem možné, oboje média jsou slizké a jejich informační hodnota je stejně podprůměrná, to se týká i jejich “politologů” a “odborníků”. Přirozená reakce většiny populace to cítí , nedá se na ně koukat ani s nimi souhlasit ,co mi vadí že mají nálepku Česká televize , když jdou spíš proti národu .O té přímé dani ani nemluvě.

senil
Návštěvník
senil

Co by ste taky čekali od ČT? Objektivnost? Je ale dobré, že ČT už je všem lidem k smíchu. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK. Lidé, neposlouchejte ČT!
http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

čenda.procházka
Návštěvník
čenda.procházka

Bakala je jen sajan.

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Kdože?

čenda.procházka
Návštěvník
čenda.procházka

jidiš sajan

r.m.
Návštěvník
r.m.

Sledujte mimiku obličejových svalů kolem očí “hrdinů” reportáže. Vědí, že lžou a užívají si to. “Redaktor” Rosí, zapálenej jak Svazák z 50. let, typickej plešatej tlouštík, co nemá jak jinak bejt důležitej – takový figurky se dobře najímaj.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Klanět se holocaustu vyžadují, protože už každému došlo, že židovský zloděj Bakala pro židovského zloděje Rothschilda okradl Čechy o víc než stovku miliard korun. Degenerace našeho etnika chudnutím je naprogramována chazarskými zdegenerovanci. Byty OKD prodal židovským investorům z korporace Blackstone.
A naši centrální banku vysávají hned dva další američtí chazarští velkozloději.
Nepředstavitelně mne tahle situace uráží!

M68
Návštěvník
M68

TV Barrandov si může dělat co chce a zvát si hosty jaké chce , jen zde existuje něco jako pravidla mediálního prostoru .O novinařině v podání p.Soukupa nemůže být ani řeč , ten člověk může pracovat maximálně tak ve svém médiu , nikde jinde . To není novinář , to je patolízal , podržtaška .

Jeniceks
Návštěvník
Jeniceks

Novinář? To mě nikdy nenapadlo. Me to vždycky přišlo, ze to ma byt neco jako svého času “Volejte řediteli”. Jako zas hlásná trouba nějaké určité loby. Nebo to má být fakt novinář? ?

Sasin
Návštěvník
Sasin

Přídopotek. Havel. Klaus, Zeman a ostatní přísedící konšelé hospodářské genocidy národa obrali všechny jedním vrzem od možnosti provozovat národní hospodaření na ukradených podílech po předcích rovným dílem. Roztrhli zemi na kusy aby v každé gubernii se chopili šmejdi svého koryta a nehádali se. Jenže se hádají o poslední hrášek do hrnce. Televize provozuje úředně schválenou mentální genocidu aby bylo zajištěno šlohnutí moci velkostatkáři, velkopodnikateli a velkozloději, které dotují velkobanksteři a stát, zpiomělým deckám co běhají po lesích, hrají duc duc negroš rytmy, píchají si do žil, lámou co najdou a rozhazují včude plechovky a petky. Všichni pak budou říkat, že takovým vemenům dát do ruky moc by bylo holým neštěstím a tím budete blboni pitomí uvaření do měka a decka budou brečet, že byly vylité z vaničky ešte než jim cokoli v takovémto šíleném systému mohlo dojít. Pak budou chodit ochcávat vaše hroby a budou kálet na jakékoli vaše dědictví za zlámanou grešli. Dědictví, co bdou splácet, kterému se budo muset v zasoupení klanět až k zemi u raportu před nastoupenou nádenickou korporátní jednotkou. Víte lidi, serete mě, asi jste mi už odporní. Málo teho. Eště volíte zloděje na zkoušku. Že jako třeba z nich něco kápne, nebo že budou cosi chránit, a ani nevíte co. Tsss

P.S. Někteří dementi už ani neumějí mluvit. Jen koktají hátétépé lomeno…

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Oni blboni bohužel ještě neví, jestli náhodou nebudou mít o něco dražší salám, když přestanou brát vážně goebbels úchylačiny z ČT a fantasmagorie pošílených pohadrákových mocipánů, kteří je okradli. Váhají, jestli zrušení těch prasečin se jim nemůže nějak promítnout do stavu naplněnosti koryt.

Jana
Návštěvník
Jana

Jsou opravdu v ČT tak hloupí, že dělají stále reklamu alternativě? To si neuvědomují dopad – to, že sledovanost altermédiím opět vzroste, a ještě víc lidí se o nich dozví? Nebo to jen tak dobře hrají a jsou ve skutečnosti na naší straně? 🙂

r.m.
Návštěvník
r.m.

Ne. Oni se baví jen mezi sebou, rozmnožují se jen mezi sebou. V létě moře, v zimě povinně do Krkonoš a povinně kolektivně hýkat nad tím, co jim zrovna reklamky nakukaj, že je trendy.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Zrůdná propaganda 21. století, do které jsou zapojena i česká “veřejnoprávní” a mainstreamová média, způsobila humanitární katastrofu ve zničených regionech, zničené životy celých národů poznamenaných ilegálními invazemi, statisíce mrtvých, miliony vysídlených, migrační vlnu.
Podle právního precedentu Norimberského procesu, se tu jedná o páchání zločinů proti lidskosti. Je jednoznačným zločinem, pokud nějaký státní činitel vystupuje proti alternativním médiím, které tu jednají podle práva, poskytují veřejnoprávním médiím informace a snaží se zastavit nesmyslnou, do pekel vedoucí, propagandu mainstreamu, ČT a NATO.

“Hasiči, architekti a inženýři vysvětlují mýty o 11. září 2001” https://www.youtube.com/watch?v=KsruiF6WpHQ
“Los Angeles Anti-War March” : https://www.youtube.com/watch?v=ZMiqPQdWvo4

Jana
Návštěvník
Jana

Co říkáte svědectví tohoto muže? Prý pracoval pro CIA na “black operations” po světě ale odmítl milion za útok na vlastní občany… Osvětluje důvod Oklahoma bombing – co v budově bylo uloženo a čeho se potřebovali zbavit. Nejen Clintonovi. Jeho svědectví se šíří přes ameriskou alternativu. Měl opakovaně rozhovory s Jimem Fetzerem, Olle Dammegardem…
(Mimochodem před lety jsem četla, že vyšetřováním tohoto teroristického útoku a prakticky identicky vypadajícího poškození budovy WTC6 byl pověřen stejný vyšetřovatel. A nikde v médiích nerozmazávali nález tritia pod WTC6.)

C4I – Call 4 Investigation – Cody Snodgres, Part 3 Full Show
https://www.youtube.com/watch?v=Ys7T0PTPXLg

Senil
Návštěvník
Senil

ČT jako vždy šíří lži a dezinformace. Co by ste taky čekali od ČT? Objektivnost? Je ale dobré, že ČT už je všem lidem k smíchu. ČT je kanál a stoka. Ty jejich diskuse s Moravcem, vždy si tam pozvou tři lidi s identickým názorem, není to žádná diskuse. Lidé jako Jaques Rupnik, nebo Bělohradský jsou tam pečení vaření. ČT je neomarxistická stoka. Ale věří ji už jenom 18 procent čechů, takže OK.
http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt

r.m.
Návštěvník
r.m.

Rupnik ještě jakžtakž ujde.